Krówki świąteczne, czekoladki świąteczne z Twoim nadrukiem lub miód w słoiczkach to wspaniały pomysł na prezenty świąteczne dla najbliższych. Tego typu drobiazgi mogą stać się częścią kosza prezentowego lub zestawu świątecznego. Każdy prezent świąteczny został pięknie przygotowany, dzięki czemu jest niebanalny i oryginalny. Ciekawą propozycją są także małe drewniane saneczki, na których został umieszczony słodki prezent. To wspaniały wybór dla każdego.

Wybierz:

Prezenty świąteczne rodzaje

Drobne upominki świąteczne

Czasem nawet najbardziej trafiony prezent świąteczny wydaje nam się dziwnie goły. Do torebki lub worka wkładasz idealny upominek dla mamy, brata czy córki i mimo to wydaje Ci się, że czegoś ewidentnie brakuje? A może przygotowujesz zestaw drobnych dodatków, które razem mają stworzyć wspaniały kosz prezentowy? W każdym z tych przypadków doskonałym uzupełnieniem będą słodycze i smakołyki, zwłaszcza te w genialnym, bożonarodzeniowym stylu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz całą gamę pysznych upominków, które możesz dorzucić do prezentu albo wyłożyć przy recepcji swojej firmy jako poczęstunek dla klientów. Takiej reklamy na pewno szybko nie zapomną.  

Śmietankowe krówki na prezent świąteczny

Śmietankowe krówki to znakomity smakołyk wielu osobom kojarzący się z dzieciństwem. Za osobę, która uczyniła te cukierki masowo produkowanym produktem uznaje się Feliksa Pomorskiego prowadzącego przed wojną fabrykę w Poznaniu. Nasz tradycyjny przysmak jest więc genialnym sposobem na uatrakcyjnienie świątecznego prezentu. Dzięki wyjątkowym, bożonarodzeniowym motywom i kolorom umieszczonym na opakowaniach krówek, cukierki te są jeszcze bardziej niepowtarzalne. Na każdej krówce w naszej gwiazdkowej ofercie znajdziesz napis “Wesołych Świąt”, który z całą pewnością oczaruje wszystkie obdarowane w ten sposób osoby.  

Krówki świąteczne w czerwonym kolorze

Krówki świąteczne w czerwonym kolorze

Mleczne czekoladki na prezent gwiazdkowy

Choć w Polsce Dzień Czekolady obchodzony jest w kwietniu, słodycz ten moglibyśmy jeść codziennie. Nic zresztą dziwnego, że czekolada jest najbardziej lubianym smakołykiem na świecie. Ten pyszny przysmak wywołuje produkcję endorfin i poprawia nastrój, dlatego będzie wspaniałym dodatkiem do każdego prezentu. Małe, mleczne czekoladki w fantastycznych opakowaniach nawiązujących do Świąt Bożego Narodzenia uczynią Twój upominek szczególnie przyjemnym. Na czekoladowych kosteczkach umieścić możesz również swój podpis tuż pod gwiazdkowymi życzeniami, dzięki czemu smakołyki mogą skutecznie zastąpić także kartkę okolicznościową. Mleczne czekoladki wspaniale nadają się na poczęstunek dla gości. Umieść je w ozdobnej misie na środku stołu wigilijnego albo w siedzibie firmy. 

Lizaki w kształcie lasek Mikołaja na Boże Narodzenie

Kolorowy lizak zagięty z jednej strony tak, aby przypominać laskę to element, który każdemu z nas kojarzy się z Bożym Narodzeniem. Widujemy go w świątecznych filmach, na wystawach sklepowych czy wśród choinkowych dekoracji. Tak klimatyczna i ściśle związana z Gwiazdką przekąska w znakomitym stylu uzupełni Twój prezent. Dodatek w formie słodkiej laski Świętego Mikołaja nie tylko pysznie smakuje, ale również fantastycznie wygląda. Lizak zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych, a dołączony do niego bilecik w kształcie śnieżynki genialnie dopełni całości. 

Lizak świąteczny w kształcie laski Świętego Mikołaja

Lizak świąteczny w kształcie laski Świętego Mikołaja