Urodziny Kolorowe Zwierzątka

Urodziny Kolorowe Zwierzątka

Motyw zwierzątek w bajkowej odsłonie to wspaniała propozycja na przyjęcie urodzinowe! Zorganizuj przyjęcie dla córki lub syna z naszymi personalizowanymi produktami. Stwórz zachwycającą aranżację za pomocą banerów, tabliczek na stół, winietek, księgi gości oraz wielu innych. Zaproś gości za pomocą najnowszego elektronicznego zaproszenia a następnie podziękuj przybyłym dzięki wyjątkowym lizaczkom, krówkom lub cukierkom! W najnowszej kolekcji znajdziesz wszystko co pozwoli na wyprawienie przyjęcia idealnego!

Urodziny Kolorowe Zwierzątka

Dekoracje urodzinowe dla dzieci - kolekcja Kolorowe Zwierzątka

Nasza kolorowa kolekcja ze zwierzątkami to idealna propozycja na przyjęcie urodzinowe dziecka. Można z powodzeniem wykorzystać ją zarówno podczas Roczku, jak i drugich, trzecich czy szóstych urodzin! Maluch bez dwóch zdań będzie oczarowany pięknym wykonaniem dekoracji, a stworzona przy ich pomocy aranżacja nada niebanalny charakter przyjęciu urodzinowemu. Goście zaproszeni na taką imprezę na pewno docenią pomysłowy wystrój, który pozwala podkreślić charakter celebrowanej okazji. Motyw zwierzątek: hipopotama, króliczka, lwa, misia czy żyrafy stworzony został w niezwykle bajkowej i wyjątkowej odsłonie. Całość utrzymana jest w pastelowych odcieniach. Tak barwne dekoracje bez żadnego problemu odmienią wygląd Twojego domu, restauracji, ogrodu czy innego miejsca, w którym planujesz przyjęcie. 

Wyjątkowe pomysły na urodziny dziecka

Planujesz przyjęcie urodzinowe dla swojej ukochanej pociechy? Więc bez dwóch zdań świetnym rozwiązaniem będzie stworzenie pięknej pamiątki, która nawet po wielu latach obudzi wyjątkowe wspomnienia z tego dnia. Idealnym sposobem na to jest wykorzystanie księgi gości na urodziny. Album z personalizowaną okładką to bezbłędny materiał na pamiątkę, którą zachować można dla małego solenizanta. Na pewno z wielką przyjemnością zajrzy do niego w przyszłości. Album pamiątkowy wewnątrz posiada dziesiątki pustych kartek, które goście mogą zapełnić życzeniami, zabawnymi historyjkami czy innymi elementami. Bardzo dobrym pomysłem jest również wklejenie do środka księgi zdjęć z przyjęcia. To doskonała atrakcja na przyjęcie dziecka. A skoroo rozrywkach mowa - bieżnik flizelinowy do kolorowania na pewno spodoba się wszystkim zaproszonym maluchom. 

Bieżnik na urodziny kolorowe zwierzątka do kolorowania

Bieżnik do malowania na urodziny

Dekoracje na przyjęcie dziecka ze zwierzątkami

Bieżnik może być niezawodną bazą aranżacji stołu urodzinowego. Do ubrania blatu wykorzystać można też wiele innych produktów z naszej oferty. Winietki z nazwiskami gości czy tabliczka w złotej ramce to niezawodne propozycje. Ozdobione pięknymi grafikami dopasowanymi do reszty kolekcji będą spójnie prezentować się na urodzinowym stole. Nawet drobne dodatki mogą być oryginalnym rozwiązaniem na przyjęcie dziecka. Papierowe słomki do napojów z etykietami to idealny przykład takiego produktu. Na pewno wszyscy goście chętnie wykorzystają je do soków, wody czy lemoniady. Do dekoracji stołu koniecznie dopasuj też ozdoby sali: balony, plakaty czy kolorowe girlandy. Efekt z całą pewnością będzie wyjątkowy i kreatywny!

Upominki dla gości na urodziny dziecka

Na urodziny przygotowywane są zwykle prezenty - to jedna z najbardziej lubianych tradycji przez małych solenizantów. Jednak na przyjęcie swojego dziecka śmiało stworzyć możesz też upominki dla zebranych osób. To rodzaj podziękowania za prezenty, obecność oraz wspólne świętowanie. Jakie produkty można wykorzystać na takie upominki? Już bilecik z podziękowaniem ułożony przy nakryciu każdego z gości może być czarującym rozwiązaniem. Z pewnością taki pomysł sprawi przyjemność obdarowanym osobom, które poczują się naprawdę wyjątkowo. Możesz też stawiać na różnorodne upominki: lizaki, krówki, czekoladki, joja, bańki mydlane czy gry i zabawy dla dzieci. Przygotowane w ten sposób prezenty dla gości będą dla wszystkich cudowną niespodzianką. 

Jojo na upominki urodziny kolorowe zwierzątka

Jojo na podziękowanie dla gości