Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości

Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości

Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości to drobny element dekoracji stołu, który umożliwia sprawną organizację przyjęcia. Wizytówki na Komunię cieszą się ogromnym powodzeniem, ponieważ niesamowicie prezentują się na stole komunijnym i dodatkowo wskazują gościom przypisane im miejsca. Wybierzcie dekoracje komunijne w postaci winietek do wpisania nazwisk gości i samodzielnie stwórzcie piękne kartoniki. Artykuły komunijne, takie jak świeczniki na stół oraz inne ozdoby to doskonałe akcenty, które podkreślają uroczysty charakter wydarzenia. Warto zadać sobie także pytanie: Jak udekorować krzesło na Komunię?

Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości

 • WINIETKI komunijne do wypisania Konwalie 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Konwalie 10szt
  7,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Konwalie...

  Przepiękne winietki komunijne do wpisania nazwisk gości z motywem kwiatów konwalii. Winietki stoją na stole w formie daszków, posiadają miejsce na uzupełnienie nazwisk. Wykonane w biało-zielonej kolorystyce wspaniale wpisują się w botaniczne trendy.

  7,98 zł
 • WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt
  7,98 zł
  WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z...

  Winietki komunijne w biało-granatowej kolorystyce przygotowane specjalnie na Komunię chłopca. Winietki wykonane są z grubego papieru. Dodatkowo posiadają kwiatowy delikatny nadruk, który sprawia, że całość prezentuje się subtelniej i delikatniej. Winietki przeznaczone są do samodzielnego wypisania nazwisk gości.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Rustykalne 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Rustykalne 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do...

  Wizytówki na Chrzest Święty dziecka do samodzielnego wypisania w rustykalnym stylu. Winietki wykonane zostały w odcieniach bieli i brązu na wysokiej jakości papierze. Nadruk białej koronki na wizytówkach prezentuje się pięknie i elegancko.

  7,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt
  7,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania...

  Eleganckie winietki na Chrzest do samodzielnego wypisania to wspaniały dodatek na stół. Zdobione grafiką gałązki eukaliptusa w zielono-złotej kolorystyce prezentują się przepięknie. Wizytówki z nazwiskami gości pozwolą wskazać najbliższym swoje miejsce przy stole.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Złota Koronka 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Złota Koronka 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do...

  Eleganckie wizytówki na stół z motywem złotej koronki przygotowane na uroczystość Chrztu Świętego. Winietki wykonane zostały z grubego papieru i posiadają miejsce na wpisanie nazwisk gości. Pięknie prezentują się na stole przy nakryciach gości.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Srebrna Koronka 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Srebrna Koronka 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do...

  Winietki na stół z motywem srebrnej koronki to elegancki dodatek na Chrzest Święty dziecka. Na wizytówkach znajduje się miejsce do wpisania nazwisk gości. Pięknie prezentują się na stole ułożone przy talerzach gości. Idealnie komponują się z innymi dodatkami i dekoracjami z kolekcji Chrzest w Srebrze.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do...

  Eleganckie winietki na stół do wypisania to idealny dodatek na Chrzest Święty dziecka. Zdobione nowoczesnym motywem gałązki eukaliptusa i tekstem podziękowania prezentuję się przepięknie. Wizytówki przede wszystkim pomogą gościom znaleźć swoje miejsce przy stole oraz wspaniale udekorują stół. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i...

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Delikatne Kwiaty 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Delikatne Kwiaty 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do...

  Piękne i eleganckie wizytówki na Chrzest Święty dziecka z motywem delikatnych kwiatów. Wspaniale prezentują się na stole przy nakryciach gości. Wizytówki zostały wykonane na grubym papierze i zdobione grafiką krzyża z białymi kwiatami i zielonymi listkami. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Zapach Piwonii 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Zapach Piwonii 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do...

  Piękne wizytówki przygotowane specjalnie na uroczystość Chrztu Świętego dziewczynki. Winietki zdobione są śliczną grafiką kwiatów piwonii oraz tekstem podziękowania. Na wizytówkach znajduje się miejsce do wpisania nazwisk gości. Wspaniale prezentują sie na stole ułożone przy nakryciach gości.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Subtelny Róż 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Subtelny Róż 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do...

  Piękne winietki na Chrzest dziewczynki z kwiatowym motywem. Wizytówki wykonane zostały na grubym papierze oraz zdobione śliczną grafiką i tekstem podziękowania. Na winietkach należy samodzielnie umieścić nazwiska gości. Wspaniały dodatek na stół na Chrzest Święty dziewczynki.

  7,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Złoty Kielich 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Złoty Kielich 10szt
  7,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Złoty...

  Eleganckie winietki komunijne wykonane w biało-złotej kolorystyce, dekorowane nadrukiem złotego kielicha. Winietki posiadają miejsca na uzupełnienie nazwisk gości. Wykonane z grubego papieru ze składaniem samodzielnie stoją. Warto ustawić je przy talerzu każdego z gości.

  7,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Komunia IHS Exclusive 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Komunia IHS Exclusive 10szt
  7,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Komunia...

  Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości wykonane w biało-złotej kolorystyce to piękna dekoracja stołu. Winietki posiadają nadruk złotej ornamentowej Hostii. Wykonane z grubego papieru samodzielnie stoją.

  7,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Komunia Srebrna Hostia 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Komunia Srebrna Hostia 10szt
  7,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Komunia...

  Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości wykonane w biało-złotej kolorystyce to piękna dekoracja stołu. Winietki posiadają nadruk złotej ornamentowej Hostii. Wykonane z grubego papieru samodzielnie stoją.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI do wypisania Lily of the Valley 10szt WIZYTÓWKI do wypisania Lily of the Valley 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI do wypisania Lily of the Valley...

  Winietki komunijne z motywem wianuszka z konwalii to piękna propozycja na stół. Winietki nie tylko dopełnią przygotowaną aranżację, ale przede wszystkim ułatwią gościom odnalezienie miejsc przy stole. Prezentują się bardzo oryginalnie, a delikatna grafika nada stołowi elegancki i subtelności.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI na stół komunijny 10szt WIZYTÓWKI na stół komunijny 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na stół komunijny 10szt

  Przepiękne winietki komunijne w białym kolorze dekorowane tłoczoną Hostią. Wspaniale podkreślają charakter przyjęcia i pięknie wpisują się w każdy motyw. Winietki wykonane są z perłowego papieru wysokiej jakości - piękne wykonanie.

  9,98 zł
 • WINIETKI komunijne Ażurowe 10szt WINIETKI komunijne Ażurowe 10szt
  10,98 zł
  WINIETKI komunijne Ażurowe 10szt

  Jedne z piękniejszych wizytówek na stół dekorowanych przepięknym ażurowym wycięciem. Winietki samodzielnie stoją, zostały wykonane z grubego perłowego papieru. Są przygotowane, by własnoręcznie wypisać na nich nazwiska gości. Idealne nie tylko na Komunię, ale też Chrzest dziecka.

  10,98 zł
 • WINIETKI komunijne Motyl w kwiatach 10szt WINIETKI komunijne Motyl w kwiatach 10szt
  12,98 zł
  WINIETKI komunijne Motyl w kwiatach 10szt

  Winietki na Komunię i Chrzest dziecka z motywem ażurowo wycinanego motyla to piękna propozycja, by dopełnić aranżację na stole, ale też wskazać gościom miejsce. Winietki prezentują się elegancko, są przygotowane do samodzielnego wypisania nazwisk gości.

  12,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt
  1 Recenzje

  Piękne wizytówki z nadrukiem metalicznego złotego serduszka to rewelacyjna propozycja na uroczystość z okazji Chrztu Świętego i Roczku dziecka. Wizytówki wykonane są z grubego papieru, o wysokiej jakości. Wspaniale prezentują się na stole przy nakryciach gości.

  9,98 zł
 • Powiększ zdjęcie WINIETKI na kieliszki Skrzydełka papierowe 10szt Powiększ zdjęcie WINIETKI na kieliszki Skrzydełka papierowe 10szt
  8,98 zł
  WINIETKI na kieliszki Skrzydełka papierowe...

  Śliczne białe papierowe skrzydełka aniołka, nadają się do nałożenia na kieliszki, szklanki bądź widelce. Będzie to piękny akcent na uroczystym stole. Chrzciny Waszego dzidziusia nabiorą niesamowitego charakteru i zaskoczą każdego z zaproszonych. Skrzydełka mogą być personalizowane, dzięki czemu goście poczują się wyjątkowi.

  8,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK
  10,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki...

  Piękny dodatek na stół, który pozwoli wskazać gościom miejsce przy stole. Białe winietki dekorowane złotym metalicznym nadrukiem gałązek wspaniale prezentują się na stole. Idealna propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka.

  10,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki na Chrzest Piórko 10szt WIZYTÓWKI winietki na Chrzest Piórko 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki na Chrzest i Komunię...
  1 Recenzje

  Wyjątkowo eleganckie winietki na stół na uroczyste przyjęcie! Białe wizytówki w kształcie piórka, dekorowane złotym metalicznym akcentem to wspaniała propozycja na Chrzest Święty dziecka. Ręcznie wypisane winietki ułożone przy talerzach gości prezentują się pięknie!

  7,98 zł
 • WINIETKI/OBRĄCZKI na serwetki drewniane Serca 10szt WINIETKI/OBRĄCZKI na serwetki drewniane Serca 10szt
  12,98 zł
  WINIETKI/OBRĄCZKI na serwetki drewniane...

  Oryginalne drewniane winietki na Chrzest w kształcie serca. Piękna dekoracja stołu, która zachwyci wszystkich gości. Na winietkach należy samodzielnie wypisać imiona i nazwiska gości. Drewniane serduszka pięknie i nowocześnie prezentują się na serwetkach, które ułożone są na talerzach gości.

  12,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Serca 10szt ZŁOTE STOJAKI na wizytówki Serca 10szt ZŁOTE
  16,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Serca 10szt ZŁOTE

  Metalowe stojaczki na wizytówki w kształcie złotych serc to piękna propozycja, by ustawić na stole komunijnym winietki lub bileciki. Stojaki pasują do każdej aranżacji, a dzięki złotemu kolorowi fantastycznie wpisują się w modne trendy.

  16,98 zł
 • SZTALUGA drewniana MINI na bileciki, wizytówki 12cm SZTALUGA drewniana MINI na bileciki, wizytówki 12cm
  5,98 zł
  SZTALUGA drewniana MINI na bileciki,...

  Drewniana sztaluga na winietki i bileciki to wspaniały wybór na Chrzest lub Komunię w rustykalnym stylu. Sztaluga może zostać wykorzystana na bileciki czy winietki. Dzięki wykonaniu z drewna jest naturalna i pięknie prezentuje winietki czy bileciki z dowolnym wzorem.

  5,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt
  7,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania...
  1 Recenzje

  Eleganckie winietki na Chrzest i Komunię dziecka wykonane w rustykalnym stylu. Zdobione elementami kraftu i kwiatowym wianuszkiem prezentują się wyjątkowo pięknie. Wypisane wizytówki pomogą gościom znaleźć swoje miejsce przy stole podczas przyjęcia.

  7,98 zł
 • OBRĄCZKI NA SERWETKI/WIZYTÓWKI Ażurowe Aniołki 10szt KONIEC SERII OBRĄCZKI NA SERWETKI/WIZYTÓWKI Ażurowe Aniołki 10szt KONIEC SERII
  15,00 zł 19,98 zł
  Wyprzedaż!
  OBRĄCZKI NA SERWETKI/WIZYTÓWKI Ażurowe...

  Oryginalne wizytówki na Chrzest i Komunię dziecka w postaci obrączek na serwetki. Kształt aniołka idealnie podkreśli charakter uroczystości. Obrączki wykonane zostały z ażurowo wycinanego papieru, dzięki czemu prezentują się przepięknie.

  15,00 zł 19,98 zł

Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości

Winietki komunijne do wypisania to doskonałe element organizacyjny, który ułatwia rozmieszczenie gości przed przyjęciem oraz w trakcie. Ręczne wypisane imiona i nazwiska gości komunijnych pozwolą na ewentualne modyfikacje do ostatnich chwil rozpoczęcia uroczystości, co jest  niezwykle wygodne i praktyczne. Ponadto, goście z pewnością docenią wysiłek włożony w odręczne wypisane wizytówki. Bardzo ważną kwestią jest wybranie odpowiedniego motywu przewodniego oraz kolorystyki winietek. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy wiele inspirujących artykułów komunijnych, które pomogą w podjęciu wielu decyzji estetycznych w kwestiach Pierwszej Komunii Świętej. Polecamy zaproszenia komunijne, serwetki, świece, plakaty. pamiątki komunijne oraz wiele innych praktycznych i eleganckich produktów. 

Winietki komunijne w eleganckim wydaniu

Winietki komunijne dla gości powinny być odpowiednio dopasowane do charakteru uroczystości. Z tego względu bardzo chętnie wybierane są wizytówki z motywami sakralnymi z kolekcji komunijnych Złoty Kielich, Srebrna Hostia, IHS Exclusive. To piękne motywy w klasycznych kolorach. które doskonale komponują się z większością dekoracji stołu komunijnego. Wszystkie wizytówki dla gości z kolekcji motywów sakralnych są uniwersalne i pasują na uroczystość dla chłopca i dla dziewczynki. Winietki komunijne do wypisania to także subtelne ozdoby stołu, których delikatność estetycznie i lekko podkreśla wyjątkowość uroczystości. Wybierzcie winietki z serduszkiem, winietki piórko biało-złote, winietki z motylem w kwiatach lub winietki ażurowe, które są świetnym pomysłem na dekorację stołu komunijnego dla chłopca i dziewczynki. Klasyczna biel w połączeniu z delikatnymi wzorami i akcentami złota sprawdzi się w każdych warunkach.

Winietki do wpisania nazwisk gości

Winietki do wpisania nazwisk gości

Kwiatowe winietki komunijne

Winietki dla gości komunijnych w stylu botanicznym będą doskonałym elementem ożywienia aranżacji stołu. Kwiatowe kolekcje komunijne Delikatne Kwiaty, Lily of the Valley, Subtelny Róż czy Zapach Piwonii to doskonałe propozycje komunijne, które świetnie komponują się z pozostałymi elementami aranżacji stołu oraz z całą zastawą dla gości.

kwiatowe winietki komunijne

Kwiatowe winietki komunijne

Winietki komunijne dla chłopca i dziewczynki

Winietki komunijne to wiele propozycji uniwersalnych produktów. Jednak niektórzy lubią podkreślać płeć dziecka poprzez zastosowanie konkretnych kolorów, np. niebieski dla chłopca, a różowy dla dziewczynki. Dla chłopców polecamy winietki z kolekcji komunijnej Granatowe z Kwiatami, natomiast dla dziewczynek kolekcje kwiatowe z serii Zapach Piwonii oraz Subtelny Róż, które prezentują się niezwykle uroczo.

winietki na komunię chłopca

Winietki na Komunię chłopca