Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości

Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości

Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości to drobny element dekoracji stołu, który umożliwia sprawną organizację przyjęcia. Wizytówki na Komunię cieszą się ogromnym powodzeniem, ponieważ niesamowicie prezentują się na stole komunijnym i dodatkowo wskazują gościom przypisane im miejsca. Wybierzcie dekoracje komunijne w postaci winietek do wpisania nazwisk gości i samodzielnie stwórzcie piękne kartoniki. Artykuły komunijne, takie jak świeczniki na stół oraz inne ozdoby to doskonałe akcenty, które podkreślają uroczysty charakter wydarzenia. Warto zadać sobie także pytanie: Jak udekorować krzesło na Komunię?

Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości

 • WINIETKI komunijne do wypisania Boho Złoty Kielich 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Boho Złoty Kielich 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Boho Złoty Kielich 10szt

  Winietki komunijne w stylu boho to niecodzienna propozycja, która cechuje się swoją oryginalnością. Motyw złotego kielicha jest niezbędny podczas przyjęcia komunijnego. Połączony z boho stylem tworzy nowoczesną propozycję, która została wzbogacona o złoto-brązowe kwiaty.

  9,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Złoty Kielich z eukaliptusem 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Złoty Kielich z eukaliptusem 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Złoty Kielich z eukaliptusem 10szt

  Winietki komunijne do wypisania z najpopularniejszym motywem komunijny złotego kielicha. Połączone z zielenią oraz grafiką eukaliptusa z pewnością rozjaśnią wystrój. Takie winietki wprowadzają w uroczysty i magiczny nastrój całej uroczystości.

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Kwiatowe z gołębiem 10szt WINIETKI do wypisania Kwiatowe z gołębiem 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Kwiatowe z gołębiem 10szt

  Winietki do wypisania z motywem kwiatów oraz przepięknym białym gołębiem. Winietki prezentują się cudownie i zachwycą gości. Są bardzo pomocne przy organizacji przyjęcia i pozwalają zaoszczędzić masę czasu podczas przyjęcia, kiedy goście zasiadają do stołów.

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt

  Winietki z eleganckim i modnym motywem traw pampasowych będą idealną dekoracją stołu i praktycznym dodatkiem na przyjęcia. Pozwolą Wam wypisać nazwiska gości, a tym samym lepiej rozplanować ich usadzenie przy stole. Winietki wykonane są z grubego papieru i posiadają efektowny nadruk. 

  9,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Komunia chłopca z kwiatami 10szt

  Winietki komunijne z motywem kwiatów na granatowym tle to wspaniały pomysł, by rozsadzić gości na uroczystości komunijnej. Winietki przygotowane są do samodzielnego wypisania, prezentują się pięknie i ponadczasowo. Będą idealne na uroczystość komunijną chłopca.

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt

  Przepiękne winietki do samodzielnego wypisania z cudowną kwiatową grafiką w kolorze, która zachwyci wszystkich gości. Winietki to wspaniały pomysł, który ułatwi gościom znalezienie swojego miejsca.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Rustykalne 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Rustykalne 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Rustykalne 10szt

  Wizytówki na Chrzest Święty dziecka do samodzielnego wypisania w rustykalnym stylu. Winietki wykonane zostały w odcieniach bieli i brązu na wysokiej jakości papierze. Nadruk białej koronki na wizytówkach prezentuje się pięknie i elegancko.

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt
  1 Recenzje

  Eleganckie winietki na Chrzest i Komunię dziecka wykonane w rustykalnym stylu. Zdobione elementami kraftu i kwiatowym wianuszkiem prezentują się wyjątkowo pięknie. Wypisane wizytówki pomogą gościom znaleźć swoje miejsce przy stole podczas przyjęcia.

  9,98 zł
 • WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt

  Winietki komunijne w biało-granatowej kolorystyce przygotowane specjalnie na Komunię chłopca. Winietki wykonane są z grubego papieru. Dodatkowo posiadają kwiatowy delikatny nadruk, który sprawia, że całość prezentuje się subtelniej i delikatniej. Winietki przeznaczone są do samodzielnego wypisania nazwisk gości.

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Eleganckie winietki na Chrzest do samodzielnego wypisania to wspaniały dodatek na stół. Zdobione grafiką gałązki eukaliptusa w zielono-złotej kolorystyce prezentują się przepięknie. Wizytówki z nazwiskami gości pozwolą wskazać najbliższym swoje miejsce przy stole.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Srebrna Koronka 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Srebrna Koronka 10szt
  6,00 zł 9,98 zł
  Wyprzedaż!
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Srebrna Koronka 10szt

  Winietki na stół z motywem srebrnej koronki to elegancki dodatek na Chrzest Święty dziecka. Na wizytówkach znajduje się miejsce do wpisania nazwisk gości. Pięknie prezentują się na stole ułożone przy talerzach gości. Idealnie komponują się z innymi dodatkami i dekoracjami z kolekcji Chrzest w Srebrze.

  6,00 zł 9,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt

  Winietki komunijne z konwaliami to piękna dekoracja stołu na Komunię Świętą. Winietki świetnie sprawdzą się jako dodatek na stół. Pozwolą wypisać nazwiska gości obecnych na uroczystości. Zielony motyw pasuje do naturalnych kompozycji, a nadruk gałązek konwalii to wspaniały wybór na okres majowych Komunii.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt

  Eleganckie winietki na stół do wypisania to idealny dodatek na Chrzest Święty dziecka. Zdobione nowoczesnym motywem gałązki eukaliptusa i tekstem podziękowania prezentuję się przepięknie. Wizytówki przede wszystkim pomogą gościom znaleźć swoje miejsce przy stole oraz wspaniale udekorują stół. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i...

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Subtelny Róż 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Subtelny Róż 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Subtelny Róż 10szt

  Piękne winietki na Chrzest dziewczynki z kwiatowym motywem. Wizytówki wykonane zostały na grubym papierze oraz zdobione śliczną grafiką i tekstem podziękowania. Na winietkach należy samodzielnie umieścić nazwiska gości. Wspaniały dodatek na stół na Chrzest Święty dziewczynki.

  9,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Komunia IHS Exclusive 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Komunia IHS Exclusive 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Komunia IHS Exclusive 10szt

  Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości wykonane w biało-złotej kolorystyce to piękna dekoracja stołu. Winietki posiadają nadruk złotej ornamentowej Hostii. Wykonane z grubego papieru samodzielnie stoją.

  9,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Komunia Srebrna Hostia 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Komunia Srebrna Hostia 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Komunia Srebrna Hostia 10szt

  Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości wykonane w biało-złotej kolorystyce to piękna dekoracja stołu. Winietki posiadają nadruk złotej ornamentowej Hostii. Wykonane z grubego papieru samodzielnie stoją.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI do wypisania Lily of the Valley 10szt WIZYTÓWKI do wypisania Lily of the Valley 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI do wypisania Lily of the Valley 10szt

  Winietki komunijne z motywem wianuszka z konwalii to piękna propozycja na stół. Winietki nie tylko dopełnią przygotowaną aranżację, ale przede wszystkim ułatwią gościom odnalezienie miejsc przy stole. Prezentują się bardzo oryginalnie, a delikatna grafika nada stołowi elegancki i subtelności.

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt

  Winietki na Chrzest i Komunię dekorowane subtelnym nadrukiem pudrowych kwiatów. Winietki są dwustronne - z jednej strony znajduje się tekst podziękowania za przybycie, z drugiej miejsce na uzupełnienie nazwisk gości. Winietki są subtelną dekoracją stołu, która jednocześnie ułatwi gościom odnalezienie miejsc przy stole. Piękny akcent na uroczystości dla...

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt
  11,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt
  1 Recenzje

  Piękne wizytówki z nadrukiem metalicznego złotego serduszka to rewelacyjna propozycja na uroczystość z okazji Chrztu Świętego i Roczku dziecka. Wizytówki wykonane są z grubego papieru, o wysokiej jakości. Wspaniale prezentują się na stole przy nakryciach gości.

  11,98 zł
 • WINIETKI składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm WINIETKI składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm
  11,98 zł
  WINIETKI składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm

  Jak efektownie usadzić gości na uroczystości? Cudownym pomysłem, który pomoże Ci wskazać gościom ich miejsce będą winietki ozdobione metalizowanym serduszkiem w modnym kolorze rosegold. Winietki są do samodzielnego uzupełnienia i będą wspaniałą dekoracją stołu.

  11,98 zł
 • Powiększ zdjęcie WINIETKI na kieliszki Skrzydełka papierowe 10szt Powiększ zdjęcie WINIETKI na kieliszki Skrzydełka papierowe 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na kieliszki Skrzydełka papierowe 10szt

  Śliczne białe papierowe skrzydełka aniołka, nadają się do nałożenia na kieliszki, szklanki bądź widelce. Będzie to piękny akcent na uroczystym stole. Chrzciny Waszego dzidziusia nabiorą niesamowitego charakteru i zaskoczą każdego z zaproszonych. Skrzydełka mogą być personalizowane, dzięki czemu goście poczują się wyjątkowi.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK
  10,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK

  Piękny dodatek na stół, który pozwoli wskazać gościom miejsce przy stole. Białe winietki dekorowane złotym metalicznym nadrukiem gałązek wspaniale prezentują się na stole. Idealna propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka.

  10,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki na Chrzest Piórko 10szt WIZYTÓWKI winietki na Chrzest Piórko 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki na Chrzest i Komunię Piórko 10szt
  1 Recenzje

  Wyjątkowo eleganckie winietki na stół na uroczyste przyjęcie! Białe wizytówki w kształcie piórka, dekorowane złotym metalicznym akcentem to wspaniała propozycja na Chrzest Święty dziecka. Ręcznie wypisane winietki ułożone przy talerzach gości prezentują się pięknie!

  9,98 zł
 • WINIETKI/OBRĄCZKI na serwetki drewniane Serca 10szt WINIETKI/OBRĄCZKI na serwetki drewniane Serca 10szt
  12,98 zł
  WINIETKI/OBRĄCZKI na serwetki drewniane Serca 10szt

  Oryginalne drewniane winietki na Chrzest w kształcie serca. Piękna dekoracja stołu, która zachwyci wszystkich gości. Na winietkach należy samodzielnie wypisać imiona i nazwiska gości. Drewniane serduszka pięknie i nowocześnie prezentują się na serwetkach, które ułożone są na talerzach gości.

  12,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Serca 10szt ZŁOTE STOJAKI na wizytówki Serca 10szt ZŁOTE
  16,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Serca 10szt ZŁOTE

  Metalowe stojaczki na wizytówki w kształcie złotych serc to piękna propozycja, by ustawić na stole komunijnym winietki lub bileciki. Stojaki pasują do każdej aranżacji, a dzięki złotemu kolorowi fantastycznie wpisują się w modne trendy.

  16,98 zł
 • SZTALUGA drewniana MINI na bileciki, wizytówki 12cm SZTALUGA drewniana MINI na bileciki, wizytówki 12cm
  7,98 zł
  SZTALUGA drewniana MINI na bileciki, wizytówki 15cm

  Drewniana sztaluga na winietki i bileciki to wspaniały wybór na Chrzest lub Komunię w rustykalnym stylu. Sztaluga może zostać wykorzystana na bileciki czy winietki. Dzięki wykonaniu z drewna jest naturalna i pięknie prezentuje winietki czy bileciki z dowolnym wzorem.

  7,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Serca 10szt ROSEGOLD

  Modne stojaki na wizytówki w kształcie serc w kolorze rosegold to idealny sposób na efektowne ustawienie winetek. Winetki są idealnym dodatkiem, dzięki nim stół będzie prezentował się elegancko. Stylowy kolor wpasuje się w każdy model przyjęcia.

  16,98 zł

Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości

Winietki komunijne do wypisania to doskonałe element organizacyjny, który ułatwia rozmieszczenie gości przed przyjęciem oraz w trakcie. Ręczne wypisane imiona i nazwiska gości komunijnych pozwolą na ewentualne modyfikacje do ostatnich chwil rozpoczęcia uroczystości, co jest  niezwykle wygodne i praktyczne. Ponadto, goście z pewnością docenią wysiłek włożony w odręczne wypisane wizytówki. Bardzo ważną kwestią jest wybranie odpowiedniego motywu przewodniego oraz kolorystyki winietek. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy wiele inspirujących artykułów komunijnych, które pomogą w podjęciu wielu decyzji estetycznych w kwestiach Pierwszej Komunii Świętej. Polecamy zaproszenia komunijne, serwetki, świece, plakaty. pamiątki komunijne oraz wiele innych praktycznych i eleganckich produktów. 

Winietki komunijne w eleganckim wydaniu

Winietki komunijne dla gości powinny być odpowiednio dopasowane do charakteru uroczystości. Z tego względu bardzo chętnie wybierane są wizytówki z motywami sakralnymi z kolekcji komunijnych Złoty Kielich, Srebrna Hostia, IHS Exclusive. To piękne motywy w klasycznych kolorach. które doskonale komponują się z większością dekoracji stołu komunijnego. Wszystkie wizytówki dla gości z kolekcji motywów sakralnych są uniwersalne i pasują na uroczystość dla chłopca i dla dziewczynki. Winietki komunijne do wypisania to także subtelne ozdoby stołu, których delikatność estetycznie i lekko podkreśla wyjątkowość uroczystości. Wybierzcie winietki z serduszkiem, winietki piórko biało-złote, winietki z motylem w kwiatach lub winietki ażurowe, które są świetnym pomysłem na dekorację stołu komunijnego dla chłopca i dziewczynki. Klasyczna biel w połączeniu z delikatnymi wzorami i akcentami złota sprawdzi się w każdych warunkach.

Winietki do wpisania nazwisk gości

Winietki do wpisania nazwisk gości

Kwiatowe winietki komunijne

Winietki dla gości komunijnych w stylu botanicznym będą doskonałym elementem ożywienia aranżacji stołu. Kwiatowe kolekcje komunijne Delikatne Kwiaty, Lily of the Valley, Subtelny Róż czy Zapach Piwonii to doskonałe propozycje komunijne, które świetnie komponują się z pozostałymi elementami aranżacji stołu oraz z całą zastawą dla gości.

kwiatowe winietki komunijne

Kwiatowe winietki komunijne

Winietki komunijne dla chłopca i dziewczynki

Winietki komunijne to wiele propozycji uniwersalnych produktów. Jednak niektórzy lubią podkreślać płeć dziecka poprzez zastosowanie konkretnych kolorów, np. niebieski dla chłopca, a różowy dla dziewczynki. Dla chłopców polecamy winietki z kolekcji komunijnej Granatowe z Kwiatami, natomiast dla dziewczynek kolekcje kwiatowe z serii Zapach Piwonii oraz Subtelny Róż, które prezentują się niezwykle uroczo.

winietki na komunię chłopca

Winietki na Komunię chłopca