Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości

Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości

Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości to drobny element dekoracji stołu, który umożliwia sprawną organizację przyjęcia. Wizytówki na Komunię cieszą się ogromnym powodzeniem, ponieważ niesamowicie prezentują się na stole komunijnym i dodatkowo wskazują gościom przypisane im miejsca. Wybierzcie dekoracje komunijne w postaci winietek do wpisania nazwisk gości i samodzielnie stwórzcie piękne kartoniki. Artykuły komunijne, takie jak świeczniki na stół oraz inne ozdoby to doskonałe akcenty, które podkreślają uroczysty charakter wydarzenia. Warto zadać sobie także pytanie: Jak udekorować krzesło na Komunię?

Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości

Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości

Winietki komunijne do wypisania to doskonałe element organizacyjny, który ułatwia rozmieszczenie gości przed przyjęciem oraz w trakcie. Ręczne wypisane imiona i nazwiska gości komunijnych pozwolą na ewentualne modyfikacje do ostatnich chwil rozpoczęcia uroczystości, co jest  niezwykle wygodne i praktyczne. Ponadto, goście z pewnością docenią wysiłek włożony w odręczne wypisane wizytówki. Bardzo ważną kwestią jest wybranie odpowiedniego motywu przewodniego oraz kolorystyki winietek. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy wiele inspirujących artykułów komunijnych, które pomogą w podjęciu wielu decyzji estetycznych w kwestiach Pierwszej Komunii Świętej. Polecamy zaproszenia komunijne, serwetki, świece, plakaty. pamiątki komunijne oraz wiele innych praktycznych i eleganckich produktów. 

Winietki komunijne w eleganckim wydaniu

Winietki komunijne dla gości powinny być odpowiednio dopasowane do charakteru uroczystości. Z tego względu bardzo chętnie wybierane są wizytówki z motywami sakralnymi z kolekcji komunijnych Złoty Kielich, Srebrna Hostia, IHS Exclusive. To piękne motywy w klasycznych kolorach. które doskonale komponują się z większością dekoracji stołu komunijnego. Wszystkie wizytówki dla gości z kolekcji motywów sakralnych są uniwersalne i pasują na uroczystość dla chłopca i dla dziewczynki. Winietki komunijne do wypisania to także subtelne ozdoby stołu, których delikatność estetycznie i lekko podkreśla wyjątkowość uroczystości. Wybierzcie winietki z serduszkiem, winietki piórko biało-złote, winietki z motylem w kwiatach lub winietki ażurowe, które są świetnym pomysłem na dekorację stołu komunijnego dla chłopca i dziewczynki. Klasyczna biel w połączeniu z delikatnymi wzorami i akcentami złota sprawdzi się w każdych warunkach.

Winietki do wpisania nazwisk gości

Winietki do wpisania nazwisk gości

Kwiatowe winietki komunijne

Winietki dla gości komunijnych w stylu botanicznym będą doskonałym elementem ożywienia aranżacji stołu. Kwiatowe kolekcje komunijne Delikatne Kwiaty, Lily of the Valley, Subtelny Róż czy Zapach Piwonii to doskonałe propozycje komunijne, które świetnie komponują się z pozostałymi elementami aranżacji stołu oraz z całą zastawą dla gości.

kwiatowe winietki komunijne

Kwiatowe winietki komunijne

Winietki komunijne dla chłopca i dziewczynki

Winietki komunijne to wiele propozycji uniwersalnych produktów. Jednak niektórzy lubią podkreślać płeć dziecka poprzez zastosowanie konkretnych kolorów, np. niebieski dla chłopca, a różowy dla dziewczynki. Dla chłopców polecamy winietki z kolekcji komunijnej Granatowe z Kwiatami, natomiast dla dziewczynek kolekcje kwiatowe z serii Zapach Piwonii oraz Subtelny Róż, które prezentują się niezwykle uroczo.

winietki na komunię chłopca

Winietki na Komunię chłopca