Zaproszenia na Roczek na telefon elektroniczne

Zaproszenia na Roczek na telefon elektroniczne

Zaproszenia na Roczek na telefon to aktualnie modna propozycja, która jest ekologiczna, szybka i niedroga. Elektroniczne zaproszenia na Roczek dziecka są dobrą opcją, jeżeli chcecie w ciągu kilku chwil powiadomić bliskich o planowanych pierwszych urodzinach. Zaproszenia na pierwsze urodziny w formie cyfrowej możecie przesłać mmsem, udostępnić na swoich profilach społecznościowych czy grupach. Będą świetną opcją w przypadku braku czasu, ale też jako alternatywa do papierowych zaproszeń np. dla znajomych. Dla bliskich polecamy nasze zaproszenia do wypisania!

Zaproszenia na Roczek na telefon elektroniczne

 • ZAPROSZENIE na Roczek dziewczynki na telefon Różowy Króliczek ZAPROSZENIE na Roczek dziewczynki na telefon Różowy Króliczek
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek dziewczynki na telefon Różowy Króliczek

  Zaproszenie na Roczek na telefon przygotowane z pięknym nadrukiem króliczka w odcieniach różu - idealna propozycja, by zaprosić gości na pierwsze urodziny dziewczynki. Zaproszenia w formie elektronicznej to aktualnie modna propozycja, która jest szybka, ekologiczna i niedroga!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek chłopca cyfrowe na telefon Niebieski Króliczek ZAPROSZENIE na Roczek chłopca cyfrowe na telefon Niebieski Króliczek
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek chłopca cyfrowe na telefon Niebieski Króliczek

  Elektroniczne zaproszenie na Roczek chłopca przygotowane na telefon pozwoli Wam w ciągu jednej chwili poinformować bliskich o planowanej uroczystości! Zaproszenie posiada śliczną grafikę króliczka w odcieniach błękitu, jest urocze i słodkie - dostosowane do okazji pierwszych urodzin. Niska cena, ekologia i szybkość powiadomienia gości sprawia, że to...

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek na telefon elektroniczne Leśne Czary ZAPROSZENIE na Roczek na telefon elektroniczne Leśne Czary
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek na telefon elektroniczne Leśne Czary

  Zaproszenie na Roczek w formie elektronicznej przygotowane specjalnie na telefon to wspaniała propozycja, dzięki której szybko, niedrogo i ekologicznie poinformujecie rodzinę i znajomych o planowanej uroczystości. Zaproszenie posiada grafikę leśnych zwierzątek, zostało wykonane w odcieniach brązu - wspaniały wybór na modne przyjęcia w stylu boho.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek na telefon elektroniczne Leśne Zwierzątka ZAPROSZENIE na Roczek na telefon elektroniczne Leśne Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek na telefon elektroniczne Leśne Zwierzątka

  Zaproszenia na Roczek dziecka przygotowane na telefon w formie elektronicznej, posiadają piękną grafikę leśnych zwierzątek w świeżych odcieniach zieleni. Zaproszenia będą idealne zarówno na pierwsze urodziny chłopca, jak i dziewczynki. Zaproszenie przygotujemy z przesłanym przez Was tekstem - wyślemy je na maila lub nr telefonu.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek na telefon cyfrowe Zajączek w Wianuszku ZAPROSZENIE na Roczek na telefon cyfrowe Zajączek w Wianuszku
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek na telefon cyfrowe Zajączek w Wianuszku

  Zaproszenie na Roczek dziewczynki przygotowane w formie elektronicznej - posiada przepiękną grafikę zajączka w wianuszku, która idealnie wpisuje się w najnowsze trendy na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenie przygotujemy z dowolnym, przesłanym przez Was tekstem.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek dziewczynki na telefon Pudrowe Kwiaty ZAPROSZENIE na Roczek dziewczynki na telefon Pudrowe Kwiaty
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek dziewczynki na telefon Pudrowe Kwiaty

  Zaproszenia na Roczek w formie elektronicznej to nowoczesna propozycja, dzięki której szybko i niedrogo poinformujecie gości o planowanych pierwszych urodzinach dziecka. To dobra opcja, by podzielić się wspaniałą wiadomością ze znajomymi. Dla bliskich polecamy zaproszenia papierowe w tym samym wzorze!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek na telefon Chłopięcy Świat ZE ZDJĘCIEM ZAPROSZENIE na Roczek na telefon Chłopięcy Świat ZE ZDJĘCIEM
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek na telefon Chłopięcy Świat ZE ZDJĘCIEM

  Efektowne zaproszenie na Roczek na telefon w pięknym wydaniu. Zaproszenie ze zdjęciem malucha spodoba się gościom, którzy chętnie przybędą na pierwsze urodzinki Twojego dziecka i będą wspólnie z nim świętować.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek na telefon Ballerina Króliczek ZE ZDJĘCIEM ZAPROSZENIE na Roczek na telefon Ballerina Króliczek ZE ZDJĘCIEM
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek na telefon Ballerina Króliczek ZE ZDJĘCIEM

  Oczaruj gości wyjątkowym zaproszeniem na Roczek na telefon. Wspaniała grafika z króliczą balleriną spodoba się małej księżniczce, która to właśnie będzie gwiazdą przyjęcia. Dzięki elektronicznej formie szybko zawiadomisz gości o uroczystości.

  39,98 zł

Zaproszenia na Roczek na telefon

Pierwsze urodziny dziecka są wydarzeniem, które wielu rodziców decyduje się celebrować w gronie rodziny oraz jej przyjaciół. Roczek wyprawiony w ciepłej, serdecznej atmosferze z całą pewnością spowoduje, że ten dzień zapadnie głęboko w pamięci wszystkich zebranych osób. Do zorganizowania wyjątkowego przyjęcia bez najmniejszych wątpliwości przydadzą się stylowe dekoracje oraz dodatki, które całkowicie odmienią wygląd wnętrza i pozytywnie wpłyną na klimat uroczystości. Do najbardziej popularnych i użytecznych produktów zaliczają się zaproszenia, które pozwalają w gustowny i ładny sposób przekazać gościom istotne informacje dotyczące Roczku. Kartki wysyłane lub wręczane osobiście to bardzo tradycyjne rozwiązanie, jednak coraz chętniej wybierane są zaproszenia cyfrowe. Czym są i jak je wykorzystać w czasie organizacji pierwszych urodzin dziecka?

Personalizowane zaproszenia na Roczek

Zaproszenia elektroniczne to grafiki z tekstem, które za pomocą telefonu można przesłać gościom zamiast klasycznych kartek. Zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły doskonale wpisują się w najnowsze trendy. Co więcej, dopasowane zostały również do charakteru uroczystości, dlatego wspaniale sprawdzą się na pierwszych urodzinach Twojego dziecka. Rustykalne zaproszenia na telefon z zajączkiem to stylowa propozycja, która oczaruje wszystkie osoby zaproszone w ten sposób na Roczek. Personalizowany tekst oraz malownicza grafika bezbłędnie się ze sobą komponują. Takie zaproszenia śmiało przesłać można dziadkom, wujostwu, kuzynom i innym bliskim, z którymi zamierzacie celebrować urodziny dziecka. Zaproszenia ze zwierzątkami stanowią bezbłędną propozycję na Roczek.

Zaproszenie na roczek na telefon leśne zwierzątka

Elektroniczne zaproszenie na Roczek ze zwierzątkami

Zaproszenia na Roczek dziewczynki i chłopca

Elektroniczne zaproszenia na telefon stworzone w wielu gustownych odsłonach będą czarującym rozwiązaniem na Roczek dziecka. Wystarczy, że prześlesz nam gotowy tekst, a my umieścimy go na wybranym przez Ciebie tle i odeślemy w postaci wiadomości e-mail bądź MMS. Przepiękną propozycją na pierwsze urodziny są bez dwóch zdań projekty z zajączkiem. Zaproszenie na Roczek dziewczynki w różowej kolorystyce kapitalnie pasować będzie do rodzaju świętowanej okazji. Duża jedynka oraz słodki zajączek w otoczeniu chmurek i chorągiewek doskonale skomponują się z ozdobną czcionką. W analogiczny sposób stworzone zostały niebieskie zaproszenia na telefon dla chłopca. Wybierz wariant dla swojego małego solenizanta i zaskocz nim gości!

Zaproszenie na roczek telefon niebieski króliczek

Niebieskie zaproszenia na Roczek chłopca

Zalety zaproszeń elektronicznych

Zaproszenia na telefon to przede wszystkim ekologiczne rozwiązanie, które pozwala zadbać o naszą planetę i zmniejszyć zużycie papieru. Dodatkowo, z łatwością możesz wysłać je do wszystkich bliskich solenizanta! Zaproszenie w kilka sekund dotrze nawet za granicę, dzięki czemu bez problemu poinformujesz rodzinę o pierwszych urodzinach swojej pociechy. Możesz w tym celu wykorzystać wiadomość MMS bądź też użyć czatu internetowego. 

Piękne przygotowanie takich zaproszeń powoduje, że w niczym nie ustępują klasycznym kartkom drukowanym na wysokiej jakości papierze. Zaproszenia na Roczek potrafią być niemałym wydatkiem. Dlatego wykorzystanie tańszego rozwiązania w postaci zaproszeń cyfrowych na telefon będzie bardzo wygodnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy w czasie organizacji przyjęcia!