Tort na Chrzest to najważniejszy element i niespodzianka tak ważnej uroczystości, dlatego należy zadbać o jego wspaniały wygląd. Jak udekorować tort na Chrzest? Świetną propozycją są personalizowane dekoracje tortu, które zdobione są pięknymi grafikami i imieniem dziecka. Opłatek na tort na Chrzest z imieniem i datą wspaniale podkreśli wyjątkowy charakter przyjęcia. Efektowną dekoracją tortu jest również topper z dwoma patyczkami, który elegancko prezentuje się na słodkim wypieku. Tort na Chrzest Święty dziecka najlepiej jest udekorować personalizowanym opłatkiem ze zdjęciem dziecka. Jest to szybka i łatwa w użyciu ozdoba. Przy organizacji Chrztu Świętego warto jest pamiętać o dekoracjach sali i stołu takich jak: balony na Chrzest, serwetki, winietki i świece.

Wybierz:

Dekoracje tortu na Chrzest i słodycze

Tort na Chrzest - jak udekorować? Piękne dekoracje tortu na Chrzest dziecka

Dekoracje tortów na Chrzest cieszą się dużą popularnością i charakteryzują specjalnym wyglądem, kolorystyką. Warto zadbać, by wszystkie elementy pięknie się prezentowały i współgrały z pozostałymi ozdobami na przyjęciu. Wśród najpopularniejszych dodatków są zdecydowanie toppery i opłatki z możliwością personalizacji. Wyglądają niezwykle oryginalnie i z pewnością w bardzo atrakcyjny sposób przyozdobią Waszą uroczystość.

Opłatek na tort Chrzest modne propozycje z imieniem i zdjęciem dziecka

Każdy organizator przyjęcia pragnie, aby tort na Chrzest robił wrażenie swoim wyglądem. Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych ozdób, które są nietrwałe i nie zachwycają swoją jakością. Szukacie więc alternatyw, a te z kolei pojawiają się na rynku w coraz szybszym tempie. Jak sprawić, żeby napis na torcie szybko się nie rozpłynął, a literki umieszczone były w estetyczny sposób? Efektowne rozwiązanie stanowi opłatek na tort, czyli waflowy opłatek na który naniesiony jest spersonalizowany napis oraz wybrana przez Was grafika. Wybieracie go w zależności od okazji, my, umieszczamy na nim datę wydarzenia oraz imię Waszej pociechy. Dostępne są opłatki na tort okrągłe oraz prostokątne opłatki na tort, które idealnie pasują do tradycyjnych wypieków zamawianych w cukierniach.

Opłatek na tort na Chrzest personalizowane

Opłatek na tort na Chrzest personalizowane

Topper na tort Chrzest

W sytuacji gdy na wierzchu tortu nie mamy miejsca na umieszczenie opłatka, świetnym zastępstwem będzie topper na tort. Wspaniale podtrzymuje charakter naszej uroczystości, dobrze eksponuje się na fotografiach, pełniąc funkcję dekoracyjną. Do wyboru macie wiele motywów takich jak dziecięce stópki, wózeczek, aniołek czy delikatne kwiaty. W ofercie posiadamy także drewniane toppery uniwersalne w kształcie napisu „Chrzest Święty” lub „God Bless”. Niezależnie od wybranego wariantu, topper sprawi, że Wasz wypiek będzie się znakomicie prezentował, idealnie wpisując się w najnowsze trendy na sezon 2023. Najmodniejszą propozycją jest ostatnio drewniany topper na tort w botanicznym stylu.

Topper drewniany na Chrzest

Topper drewniany na Chrzest

Pudełka na ciasta na Chrzest - stwórz wyjątkowy słodki stół na Chrzciny

Do przechowywania lub transportu wypieków polecamy personalizowane pudełka na ciasta. W tej formie Wasze słodkości mogą posłużyć jako prezenty upominkowe dla gości. Niezawodna, wytrzymała tektura dostępna jest w białym kolorze z etykietą w wybranym przez Was stylu z napisem. Pudełka składają się szybko i bez użycia kleju, posiadają atest do kontaktu z żywnością. Można przewiązać je wstążka, dla nadania większego efektu. W ramach podziękowań dla gości, można użyć również innych słodyczy. Mogą to być personalizowane czekoladki, personalizowana guma balonowa, migdały w lukrze kolorowym, srebrnym oraz złotym, pianki marshmallow, ciasteczko z wróżbą czy żelki. Różnorodność słodyczy dostarczy uśmiechu każdemu uczestnikowi przyjęcia.

Pudełko na ciasto na Chrzest

Pudełko na ciasto na Chrzest