Roczek rustykalny Leśne Czary

Roczek rustykalny Leśne Czary

Dekoracje i dodatki na Roczek dziecka w leśnym stylu. Kolekcja ozdób i akcesoriów pozwoli przygotować wspaniałe przyjęcie. Zaproszenia w kształcie jedynki bardzo dobrze podkreślają charakter pierwszych urodzin. Dekoracje stołu i sali świetnie skomponują się ze sobą, dzięki zastosowaniu spójnej kolekcji ozdób. Motyw leśnych zwierzątek oczaruje każde dziecko, dlatego to doskonałe rozwiązanie na Roczek dziewczynki oraz chłopca. Oprócz dekoracji czy zaproszeń, w ofercie znalazły się również podziękowania dla gości, prezenty urodzinowe, ozdoby tortu oraz winietki. Tak bogata kolekcja pozwoli bez problemu zorganizować nietuzinkowe przyjęcie na Roczek dziecka.

Roczek rustykalny Leśne Czary

 • ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek w kształcie cyferki jeden! Tylko u nas piękne zaproszenia na Roczek w leśnym stylu, od których nie można oderwać wzroku. Autorski pomysł, dzięki któremu goście będą oczarowani. Zaproszenia zostały przygotowane do samodzielnego wypisania, sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. Razem tworzą oryginalny duet, który pięknie wpisuje...

  31,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Roczek chłopca przedstawiające prześliczną grafikę chmurek i samolotu. Zaproszenia pakowane są po 10szt i sprzedawane w komplecie z kraftowymi kopertami. Malarski motyw sprawia, że świetnie wpisują się w najnowsze trendy. To wspaniały dodatek na pierwsze urodziny chłopca. Zaproszenia sprawdzą się na przyjęciach w modnym rustykalnym stylu.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Leśne Czary 1SZT ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Leśne Czary 1SZT
  1,50 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Leśne Czary 1SZT

  Czarujące zaproszenia na Roczek z grafiką leśnych zwierzątek. Pięknie wykonane z efektownym nadrukiem wzbudzą podziw pośród zapraszanych gości. To zaproszenia którym nie sposób odmówić. 

  1,50 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek na telefon elektroniczne Leśne Czary ZAPROSZENIE na Roczek na telefon elektroniczne Leśne Czary
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek na telefon elektroniczne Leśne Czary

  Zaproszenie na Roczek w formie elektronicznej przygotowane specjalnie na telefon to wspaniała propozycja, dzięki której szybko, niedrogo i ekologicznie poinformujecie rodzinę i znajomych o planowanej uroczystości. Zaproszenie posiada grafikę leśnych zwierzątek, zostało wykonane w odcieniach brązu - wspaniały wybór na modne przyjęcia w stylu boho.

  39,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Roczek i urodziny Leśne Czary 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Roczek i urodziny Leśne Czary 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Roczek i urodziny Leśne Czary 12cm/10cm DUŻA

  Świeca zapachowa z przepięknym motywem zwierzątek z lasu utrzymana w leśnym naturalnym wydaniu to wspaniały pomysł na dekorację stołu na Roczek i urodziny dziecka. Po uroczystości świecę można wykorzystać do dekoracji pokoju maluszka. Będzie wspaniałym dodatkiem, który nada wnętrzu charakteru.

  29,98 zł
 • WINIETKI na Roczek i urodziny dziecka Leśne Czary 10szt WINIETKI na Roczek i urodziny dziecka Leśne Czary 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Roczek i urodziny dziecka Leśne Czary 10szt

  Niezbędnym dodatkiem do każdego przyjęcia są zdecydowanie winietki, a w szczególności na Roczek i urodzinki dziecka. Winietki z uroczą grafiką zwierzątek z lasu z pewnością spodobają się zarówno gościom jak i Solenizantowi lub Solenizantce. Na winietkach należy umieścić imiona i nazwiska gości, dzięki czemu z łatwością odnajdą swoje miejsce przy stole na...

  9,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (+ramka) DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (+ramka)

  Planując dekoracje stołu na Roczek dziecka warto pomyśleć o eleganckiej ramce z mini plakatem z napisem "Mam już Roczek!". Dodatkowa personalizacja w postaci imienia i daty urodzin dziecka będzie cudowną pamiątką dla rodziny. Taka ramka idealnie prezentuje się w połączeniu ze wszystkimi kolorami, ale szczególnie pięknie w połączeniu z innym produktami z...

  17,98 zł
 • BILECIKI na Roczek i urodziny dziecka Leśne Czary 10szt BILECIKI na Roczek i urodziny dziecka Leśne Czary 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI na Roczek i urodziny dziecka Leśne Czary 10szt

  Wspaniała propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na Roczek i urodzinki dziecka w postaci bilecików. Umieszczona na nich urocza grafika zwierzątek z lasu zachwyci wszystkich gości. Elegancko zaprezentują się ułożone obok każdego nakrycia na stole lub przymocowane do pudełeczek i woreczków.

  6,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek Leśne Czary 10szt KRÓWKI na Roczek Leśne Czary 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI na Roczek Leśne Czary 10szt

  Krówki na Roczek dziecka z leśną grafiką i napisem: Ale szok... Mam już Rok! to wspaniały pomysł na słodkie prezenciki dla gości i dzieci obecnych na pierwszych urodzinkach. Krówki mają śmietankowy smak i owinięte są w papierki z uroczym motywem zwierzątek. Przepyszne i gotowe do wręczenia najbliższym!

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 10szt CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 10szt

  Czekoladki na Roczek dziecka z uroczą grafiką. Każda czekoladka posiada naklejkę ze zwierzątkami w stonowanych, beżowych tonach. Czekoladki są personalizowane - na każdym papierku znajdzie się data urodzin oraz imię dziecka. Jest to wyjątkowy pomysł na podziękowanie gościom za przybycie.

  29,98 zł
 • LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka) LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka)
  24,98 zł
  LIZAKI dla gości na Roczek Leśne Czary (+etykiety) 10szt

  Słodkie lizaki jako podziękowania dla gości z okazji Roczku dziecka. Popularne lizaki zostały przyozdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem i datą urodzin dziecka. Lizaki chętnie zasmakują nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. śliczny, leśny motyw będzie idealny dla dziewczynek i chłopców. Lizaczki będą świetną dekoracją urodzinowego stołu.

  24,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie dla dzieci w kartoniku Leśne Czary 10szt LIZAKI podziękowanie dla dzieci w kartoniku Leśne Czary 10szt
  26,98 zł
  LIZAKI podziękowanie dla dzieci w kartoniku Leśne Czary 10szt
  1 Recenzje

  Jeśli szukasz ciekawych i słodkich podziękowań dla dzieci na Roczek czy urodzinki to mamy super propozycję. Owocowe lizaki w ozdobnych kartonikach z urocza grafiką wesołych leśnych zwierzątek. Uśmiech na twarzy maluchów gwarantowany.

  26,98 zł
 • LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka) LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka)
  5,98 zł
  LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka)

  Tradycyjne lizaki o cudownych, wyrazistych kolorach będą świetną formą podziękowań za przybycie na Roczek dziecka. Okrągłe lizaki z masy cukrowej posiadają specjalne etykietki w leśnym motywie, na których zawarty jest napis "Mam już Roczek" z data i imieniem dziecka. Będą nie tylko oryginalnym sposobem na okazanie wdzięczności, ale również oryginalnym...

  5,98 zł
 • KRÓWKI dla dzieci Leśne Czary 10szt KRÓWKI dla dzieci Leśne Czary 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI dla dzieci Leśne Czary 10szt

  Krówki na urodziny lub po prostu dla dzieci z uroczym motywem lasu i zwierzątek. Wspaniała propozycja na dodatek do prezentu czy podziękowanie dla gości. Krówki owinięte są w papierki - gotowe do wręczenia. Będą idealnym dodatkiem dla uczestników przyjęcia urodzinowego. Krówki mają przepyszny śmietankowy smak.

  19,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek i urodziny w woreczku Leśne Czary 2szt KRÓWKI na Roczek i urodziny w woreczku Leśne Czary 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na Roczek i urodziny w woreczku Leśne Czary 2szt

  Krówki na Roczek i urodziny dziecka z motywem leśnych zwierzątek, wykonane w odcieniach brązu i w rustykalnym stylu. Wspaniały pomysł na to, jak słodko podziękować gościom obecnym na Roczku i urodzinkach dziecka. Krówki będą idealne zarówno na przyjęcie chłopca, jak i dziewczynki.

  6,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na Roczek z imieniem i datą urodzin w leśnym motywie. Słodkie krówki zostały owinięte w papierki z uroczym motywem i napisem "Mam już Roczek!". Tak spersonalizowane słodkości to idealny pomysł na podziękowanie gościom za przybycie. Będą prezentować się elegancko na przykład w prezentowych pudełeczkach lub woreczkach.

  39,98 zł
 • MIÓD na Roczek dla gości Leśne Czary UNIWERSALNY (bszn) MIÓD na Roczek dla gości Leśne Czary UNIWERSALNY (bszn)
  7,98 zł
  MIÓD na Roczek dla gości Leśne Czary UNIWERSALNY (bszn)

  Miód dla gości na Roczek z naklejką z prześliczną grafiką leśnych zwierzątek w odcieniach brązu to wspaniała propozycja, by wręczyć gościom drobne prezenciki w podziękowaniu za obecność na pierwszych urodzinach i wręczone prezenty. Słoiczek ozdobiony jest materiałowym kapturkiem i przewiązanym jutowym sznureczkiem, a także naklejką z napisem: Ale szok......

  7,98 zł
 • PUDEŁKA ozdobne dla dzieci Leśne Czary 10szt (+wstążki+bileciki) PUDEŁKA ozdobne dla dzieci Leśne Czary 10szt (+wstążki+bileciki)
  34,98 zł
  PUDEŁKA ozdobne dla dzieci Leśne Czary 10szt (+wstążki+bileciki)

  Wspaniałe ozdobne pudełka, które możesz wręczyć podczas przyjęcia z okazji Urodzin lub Roczku! Zdobione są motywem leśnych zwierzątek z kolekcji Leśne Czary. W środku należy zapakować słodycze, kawałek ciasta lub inne ciekawe drobiazgi. Bez wątpienia wszystkie dzieci jak i dorośli będą zadowoleni z tak oryginalnego prezentu!

  34,98 zł
 • BAŚNIE dla dzieci Z IMIENIEM w obwolucie Leśne Czary 156stron MEGA BAŚNIE dla dzieci Z IMIENIEM w obwolucie Leśne Czary 156stron MEGA
  74,98 zł
  BAŚNIE dla dzieci Z IMIENIEM w obwolucie Leśne Czary 156stron MEGA
  1 Recenzje

  Szukasz prezentu dla dziecka, który rozwinie jego wyobraźnie? Bajki dla dzieci będą wspaniałym upominkiem. Książka posiada piękną obwolutę z personalizowanym tekstem oraz grafiką wesołych zwierzątek z lasu.

  74,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary

  Drewniane jojo z białym sznureczkiem to świetny pomysł na upominek dla dzieci na Roczek. Jojo to ponadczasowa zabawka, która wywołuje wiele radości i śmiechów. Wspaniała grafika znajdująca się na naklejce przedstawia leśne zwierzątka idealnie komponuje się z drewnianym jojo.

  5,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary 12szt

  Jak efektownie podziękować gościom za przybycie? Pudełka na ciasto z rączką na Roczek i urodzinki będą świetnym wyborem. Dzięki personalizowanej naklejce z grafiką leśnych zwierzątek takie podziękowanie będzie wyglądać bardzo elegancko.

  35,98 zł
 • TOPPER na tort Mam już Roczek ze Zwierzątkami Leśny TOPPER na tort Mam już Roczek ze Zwierzątkami Leśny
  25,98 zł
  TOPPER na tort Mam już Roczek ze Zwierzątkami Leśny

  Topper na Roczek ze zwierzątkami i napisem Mam już Roczek to wspaniała dekoracja tortu na pierwsze urodziny. Topper jest wykonany z naturalnego drewna, wspaniale wpisuje się w trendy leśne, botaniczne i rustykalne. Dzięki szpikulcom można go z łatwością wbić w tort. Topper pasuje zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki.

  25,98 zł
 • TOPPER na tort na Roczek Leśne Czary UNIWERSALNY TOPPER na tort na Roczek Leśne Czary UNIWERSALNY
  19,98 zł
  TOPPER na tort na Roczek Leśne Czary UNIWERSALNY

  Uniwersalny topper na tort w leśnym stylu. To wyjątkowy gadżet, który podkreśli wygląd tortu na pierwszych urodzinkach dziecka. Bez wątpienia zachwyci wszystkich gości. Topper będzie pięknie się prezentował na zdjęciach. 

  19,98 zł
 • TOPPER na tort na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM TOPPER na tort na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM

  Wyjątkowy topper na Roczek dla dziecka. Stwórz idealną dekoracje dzięki umieszczonej na topperze personalizacji z data i imieniem dziecka. Dzięki neutralnym barwom świetnie sprawdzi się zarówno na Roczku chłopca jak i dziewczynki. Z łatwością umieścisz topper na torcie dzięki dołączonym patyczkom. Będzie to cudowna i niezapomniana pamiątka. 

  24,98 zł
 • OPŁATEK na tort Roczek Leśne Czary Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort Roczek Leśne Czary Ø20cm UNIWERSALNY
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort Roczek Leśne Czary Ø20cm UNIWERSALNY
  1 Recenzje

  Śliczny opłatek na tort na Roczek, który zachwyci zarówno dużych i jak małych. Wspaniały nadruk leśnych zwierzątek oraz napisu "Mam już Roczek" oczaruje wszystkich. Opłatek jest niezwykle łatwy w montażu, a jednocześnie bardzo efektowny.

  15,98 zł
 • BAŃKI mydlane z personalizacją na Roczek BAŃKI mydlane z personalizacją na Roczek Leśne Czary BAŃKI mydlane z personalizacją na Roczek BAŃKI mydlane z personalizacją na Roczek Leśne Czary
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Roczek z personalizacją Leśne Czary

  Bańki mydlane to wspaniały pomysł na podziękowanie na roczek. Bańki ozdobione są piękną naklejką z grafiką leśnych zwierzątek oraz imieniem dziecka. Zakończone są uroczym serduszkiem. To wspaniały upominek, szczególnie dla najmłodszych gości. 

  3,49 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (bszn) MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (bszn)

  Miód w słoiczku w ramach podziękowania gościom za przybycie na Roczek. Wieko jest udekorowane delikatnym materiałem oraz sznureczkiem. Każdy słoiczek posiada spersonalizowaną etykietkę z imieniem i datą, dzięki czemu słoiczek będzie cudowną pamiątką na lata. Miodek będzie cudowną dekoracją stołu - wystarczy postawić go przy nakryciu każdego zaproszonego...

  8,98 zł
 • PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Leśne Czary PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Leśne Czary
  16,98 zł
  PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Leśne Czary

  Śliczny plakat z motywem uroczych leśnych zwierzątek to fantastyczna dekoracja pokoju dziecięcego. Plakat jest podpisany imieniem dziecka. Stonowana kolorystyka sprawia, że plakat znakomicie sprawdzi się zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. 

  16,98 zł
 • MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Boho zwierzątka MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Boho zwierzątka
  39,98 zł
  MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Leśne Czary

  Śliczna miarka na ścianę to fantastyczny dodatek, który znakomicie sprawdzi się w każdym dziecięcym pokoju. Miarka z grafiką uroczych zwierzątek i imieniem dziecka, pozwoli obserwować jak dziecko błyskawicznie szybko rośnie. Urocza miarka to fantastyczna zabawa dla dzieci i wzruszająca pamiątka dla rodziców.

  39,98 zł
 • PLAKAT na Roczek Leśne Czary 50x70cm Z IMIENIEM PLAKAT na Roczek Leśne Czary 50x70cm Z IMIENIEM
  59,98 zł
  PLAKAT na Roczek Leśne Czary 50x70cm Z IMIENIEM

  Zachwyć swoich gości wyjątkowym plakatem witającym ich u progu imprezy! Plakat na roczek z cudowną, leśną grafiką i personalizacją to cudowny dodatek do dekoracji. Po wcześniejszym usztywnieniu możesz umieścić ją na sztaludze i witać nowo przybyłych gości. Będzie też cudowną pamiątką na lata. Sprawdzi się świetnie na roczku chłopca, ale też dziewczynki.

  59,98 zł
 • DEKORACJE na Roczek w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Roczek w sklepie >TUTAJ<

 • SERWETKI na Roczek i urodziny papierowe Miś i Królik boho 33x33cm 20szt SERWETKI na Roczek i urodziny papierowe Miś i Królik boho 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI na Roczek i urodziny papierowe Miś i Królik boho 33x33cm 20szt
  1 Recenzje

  Dwustronne serwetki, z przodu znajduje się Królik, z tyłu Miś. Serwetka poszerzona jest o dodatkowe grafiki znajdujące się w środku. Można rozłożyć je na talerzykach naprzemiennie. Słodkie i urocze, prezentują się elegancko dopełniając każdy stół podczas Roczku, Urodzin, Chrztu czy Baby Shower. 

  10,98 zł
 • SERWETKI papierowe na Roczek i urodzinki Zwierzątka z lasu 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe na Roczek i urodzinki Zwierzątka z lasu 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI papierowe na Roczek i urodzinki Zwierzątka z lasu 33x33cm 20szt

  Serwetki na Roczek i Urodzinki z motywem leśnych zwierzątek to wspaniała dekoracja stołu na przyjęcia dla dzieci. Serwetki prezentują się pięknie i wspaniale wpisują się w najnowsze leśne trendy. Idealne na przyjęcia dla dziecka w naturalnym stylu.

  7,98 zł
 • SERWETKI papierowe Rustykalny Brąz perłowy efekt 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Rustykalny Brąz perłowy efekt 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI papierowe Rustykalny Brąz perłowy efekt 33x33cm 20szt

  Brązowe serwetki papierowe z delikatnymi drobinkami to oryginalny dodatek do przyjęć w rustykalnym klimacie. Serwetki możesz położyć na płasko lub złożyć tworząc ciekawe formy.

  7,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Kremowe 40x40cm 12szt SERWETKI flizelinowe Kremowe 40x40cm 12szt
  14,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Kremowe 40x40cm 12szt

  Delikatna kolorystyka pięknych serwetek flizelinowych bez wątpienia świetnie zaprezentuje się na przyjęciu! Możesz wykorzystać je podczas uroczystości w stylu boho lub rustykalnym. To niezbędny dodatek, który musi znaleźć się na twoim stole!

  14,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt

  Świetną dekoracją stołu, która doda elegancji i oczaruje gości będą kieszonki na sztucce rustykalne. Cudowny bezowy kolor kieszonek będzie wspaniale współgrał z innymi przygotowanymi przez Ciebie dekoracjami. W zestawie znajduje się 25szt flizelinowych kieszonek.

  24,98 zł

Dekoracje na Roczek w leśnym stylu - kolekcja Leśne Czary

Przyjęcie urodzinowe z okazji Roczku córki bądź syna organizowane jest zwykle dla najbliższej rodziny. W trakcie planowania takiej imprezy dobrze jest zadbać o śliczne dekoracje oraz dodatki, które podkreślą nietuzinkowy charakter celebrowanej okazji. Aktualnie bardzo popularne są ozdoby w stylu naturalnym, dlatego na uroczystość dziecka gorąco polecamy naszą leśną kolekcję. Motyw zwierzątek w otoczeniu drzew i gałązek wspaniale prezentuje się na każdym produkcie. Z kolei jego bajkowa forma z całą pewnością zachwyci małego solenizanta oraz wszystkich gości. To fenomenalny sposób na podkreślenie dziecięcego klimatu urodzin. W naszej ofercie znalazły się śliczne dekoracje stołu i sali. Dostępne są również podziękowania dla gości, zaproszenia, winietki czy inne praktyczne dodatki na tego rodzaju imprezę. A jeśli szukasz prezentu dla małego solenizanta - możesz śmiało dopasować go do stylistyki Roczku.

Zaproszenia na Roczek dziecka

Urodzinowe zaproszenia do wypisania czy z personalizacją sprzedawane są w komplecie z dopasowanymi kopertami. To sprawia, że zyskujesz gotowy zestaw, który pozwoli przekazać gościom najistotniejsze informacje na temat przyjęcia. Klasyczne kartki na okładce i wewnątrz zdobione są spójnym, leśnym motywem, do którego dopasowana została śliczna czcionka. Ciekawą propozycją na Roczek są zaproszenia w kształcie jedynki z nadrukiem zwierzątek w lesie. Tak nietuzinkowe i pomysłowe kartki bez dwóch zdań oczarują każdego z gości. Możesz śmiało wysłać je albo rozdać osobiście. A jeśli szukasz wygodnego i szybkiego rozwiązania, postaw na nasze zaproszenia na Roczek na telefon. Elektroniczny plik otrzymasz od nas na maila lub telefon, a następnie personalizowaną grafikę możesz z powodzeniem rozesłać do dowolnej liczby osób. To nowoczesny sposób na organizację przyjęcia!

Zaproszenia na roczek jedynka leśne czary

Zaproszenia na Roczek w kształcie jedynki

Roczek dziecka pomysły na dekoracje stołu i sali 

Rzecz jasna, podczas organizacji imprezy urodzinowej bardzo ważną rolę odgrywają dekoracje. To za ich pomocą można uatrakcyjnić wygląd dowolnego pomieszczenia, nadając mu niebanalny i jedyny w swoim rodzaju charakter. Jakie ozdoby wybrać na Roczek dziecka w leśnym stylu? Na urodzinowym stole stanąć może tabliczka z imieniem zdobiona motywem leśnych zwierzątek w stonowanej kolorystyce. Taki produkt nie tylko doskonale pasuje do reszty ozdób z kolekcji, ale również pozwala spersonalizować nieco aranżację. Goście będą zachwyceni tak przemyślaną ozdobą. A skoro o personalizowanych dekoracjach mowa, urodzinowy plakat z grubego papieru także sprawdzi się świetnie na Roczku dziecka. Można wykorzystać go nawet jako tło do pamiątkowych zdjęć, dzięki któremu fotografie wypadną niepowtarzalnie!

Plakat na roczek leśne czary z imieniem

Personalizowany plakat na Roczek dziecka

Prezent na Roczek dziecka najmodniejsze pomysły

Kolekcja Leśne Czary stworzona została specjalnie z myślą o urodzinach dziecka, dlatego fenomenalnie sprawdza się na podobnych uroczystościach. Można śmiało ją wykorzystać na przyjęciu dziewczynki albo chłopca, a personalizowane dodatki sprawią, że Roczek nabierze unikalnego stylu. Bardzo popularnym rozwiązaniem na taką uroczystość są też podziękowania dla gości. Upominki dla najbliższych zebranych na przyjęciu pozwalają wyrazić wdzięczność za ich przybycie oraz wzięcie udziału w tak szczególnej okazji. Mleczne czekoladki z imieniem, owocowe lizaki, słoiczki z miodem albo śmietankowe krówki to zaledwie część z naszych propozycji. Zajrzyj do nich i wybierz swoją ulubioną wersję, a na pewno mile zaskoczysz gości. A może wybierasz się na przyjęcie i szukasz podarunku dla solenizanta? Takie produkty także znajdziesz w naszej ofercie! Niezbędnik na Roczek prezent dla dziecka będzie doskonałym rozwiązaniem dla każdego malucha.