Tabliczki na stół komunijny z imieniem

Tabliczki na stół komunijny z imieniem

Tabliczki na stół komunijny z imieniem to obok winietek dla gości doskonały dodatek dekoracyjny. Dobrze jest postarać się o taki niebanalny element wystroju, organizując wcześniej podstawowe dekoracje stołu, takie jak: serwetki komunijne, bieżnik, świece na stół. Wszystkie propozycje to doskonałe dekoracje na Komunię w domu i w restauracji. Kolekcje komunijne z naszej oferty są idealne na przyjęcie dla chłopca i dla dziewczynki. Nie może zabraknąć także baneru komunijnego oraz dużego plakatu, które są doskonałym tłem do sesji pamiątkowych. Stwórzcie zniewalające dekoracje na Komunię 2024!

Tabliczki na stół komunijny z imieniem

 • DEKORACJA na stół komunijny tabliczka IHS Exclusive (+złota metalowa ramka) DEKORACJA na stół komunijny tabliczka IHS Exclusive (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA na stół komunijny tabliczka IHS Exclusive (+złota metalowa ramka)

  Tabliczka na stół komunijny z imieniem dziecka i datą uroczystości to wspaniały sposób, by udekorować stół i podkreślić charakter przyjęcia. Tabliczka składa się ze złotej ramki oraz karteczki z nadrukiem z Hostią. To fantastyczny dodatek zarówno na Komunię chłopca, jak i dziewczynki.

  32,98 zł
 • DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Srebrna Hostia (+biała ramka na podstawie) DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Srebrna Hostia (+biała ramka na podstawie)
  17,98 zł
  DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Srebrna Hostia (+biała ramka na...

  Biała dekoracyjna ramka sprzedawana w komplecie z karteczką z imieniem dziecka i nadrukiem Hostii podkreśli charakter przyjęcia. Ramka jest drewniana, malowana na biało - będzie pasować do każdej aranżacji. Karteczka wspaniale zaprezentuje się na zdjęciach i oczaruje zaproszonych gości.

  17,98 zł
 • DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Komunia Rustykalny Wianuszek (+ramka) DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Komunia Rustykalny Wianuszek (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Komunia Rustykalny Wianuszek (+ramka)

  Piękna tabliczka na stół komunijny zdobiona grafiką rustykalnego wianuszka. Tabliczka posiada personalizacje w formie imienia dziecka oraz daty uroczystości, dzięki czemu wyróżni twój stół komunijny. Tabliczka idealnie pasuje na komunię w stylu rustykalnym.

  17,98 zł
 • DEKORACJE w stylu rustykalnym na Komunię ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja rustykalny wianuszek : KUP TUTAJ

 • DEKORACJA stołu na Komunię Pudrowe Kwiaty (+ramka) DEKORACJA stołu na Komunię Pudrowe Kwiaty (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Komunię Pudrowe Kwiaty (+ramka)

  Śliczna dekoracja stołu, która doskonale sprawdzi się na każdym przyjęciu z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Personalizowana karteczka z piękną grafiką delikatnych kwiatów w białej ramce wspaniale skomponuje się z innymi dekoracjami jak np. świeczki czy kwiaty.

  17,98 zł
 • DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Srebrno-Złota Komunia (+złota metalowa ramka) DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Srebrno-Złota Komunia (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Srebrno-Złota Komunia (+złota...

  Przepiękny pomysł na dekorację stołu komunijnego. Tabliczka z imieniem dziecka, datą i grafiką sprzedawana w komplecie ze złotą metalową ramką pięknie dopełni aranżację i wspaniale zaprezentuje się na zdjęciach. Grafika szarozielonych gałązek i geometrycznych elementów świetnie wpisuje się w najnowsze trendy.

  32,98 zł
 • DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Gałązka Eukaliptusa (+złota metalowa ramka) DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Gałązka Eukaliptusa (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Gałązka Eukaliptusa (+złota metalowa...

  Dekoracja stołu na Komunię Świętą w formie ramki i karteczki z grafiką, imieniem dziecka i datą. Dekoracja wspaniale udekoruje stół i podkreśli charakter przyjęcia. Idealnie pasuje do botanicznych kompozycji, a dzięki zielonej grafice świetnie wpisuje się w naturalne trendy.

  32,98 zł
 • DEKORACJA na stół Pierwsza Komunia z konwaliami (+ramka) DEKORACJA na stół Pierwsza Komunia z konwaliami (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA na stół Pierwsza Komunia z konwaliami (+ramka)

  Tabliczka na stół dzięki której stworzysz piękną dekorację stołu komunijnego. Dzięki niej podkreślisz charakter uroczystości oraz zwrócisz uwagę na dekorację stołu. Tabliczka jest personalizowana, dlatego można nią również wyróżnić stół komunijny jeśli na sali odbywa się kilka przyjęć na raz.

  17,98 zł
 • NUMEREK na stół komunijny Pierwsza Komunia z konwaliami (+ramka) NUMEREK na stół komunijny Pierwsza Komunia z konwaliami (+ramka)
  17,98 zł
  NUMEREK na stół komunijny Pierwsza Komunia z konwaliami (+ramka)

  Numerek na stół komunijny to fenomenalny wybór. Dzięki niemu każdy z zaproszonych gości bez problemu znajdzie swoje miejsce przy stole. Modna grafika konwalii oraz personalizacja zdobiąca karteczkę z numerkiem wygląda prześlicznie i olśni gości.

  17,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię dziewczynki w kwiatach

  Aranżacja na Komunię dziewczynki w kwiatach - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Lily of the Valley (+ biała ramka) DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Lily of the Valley (+ biała ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Lily of the Valley (+ biała ramka)

  Tabliczka do dekoracji stołu komunijnego wykonana z subtelnym i minimalistycznym motywem konwalii. Tabliczka sprzedawana jest w komplecie z ramką w białym kolorze, która wspaniale pasuje na uroczystość zarówno dziewczynki, jak i chłopca.

  17,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Komunię Tabliczka Granatowa Komunia (+ramka) DEKORACJA stołu na Komunię Tabliczka Granatowa Komunia (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Komunię Tabliczka Granatowa Komunia (+ramka)

  Przepiękna dekoracja stołu komunijnego na uroczystości dla chłopca. Dekoracja składa się z drewnianej białej ramki oraz tabliczki z motywem kwiatów i granatowych elementów. Na tabliczce znajduje się imię dziecka i data uroczystości, dzięki czemu ozdoba wspaniale podkreśli charakter przyjęcia i pięknie udekoruje stół.

  17,98 zł
 • MENU komunijne Granatowa Komunia MENU komunijne Granatowa Komunia
  6,49 zł
  MENU komunijne Granatowa Komunia

  Przepiękne i bardzo eleganckie menu komunijne przygotowane z grafiką w odcieniach granatu. Motyw kwiatów i granatowe elementy sprawiają, że menu będzie idealne na przyjęcie chłopca. Wykonane na sztywnym papierze prezentuje się efektownie i elegancko. Warto ułożyć je przy talerzach gości.

  6,49 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię chłopca

  Aranżacja na Komunię chłopca- zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • MENU komunijne Gałązka Eukaliptusa MENU komunijne Gałązka Eukaliptusa
  6,49 zł
  MENU komunijne Gałązka Eukaliptusa

  Bardzo efektowne menu komunijne z botaniczną grafiką gałązki eukaliptusa i złotymi akcentami. Menu ułożone na stołach poinformuje gości o przygotowanych smakołykach. Będzie również dodatkową dekoracją stołu. To dodatek, który wspaniale dopełni całą kolekcję Gałązka Eukaliptusa.

  6,49 zł
 • MENU z nadrukiem Pierwsza Komunia z konwaliami MENU z nadrukiem Pierwsza Komunia z konwaliami
  6,49 zł
  MENU z nadrukiem Pierwsza Komunia z konwaliami

  Manu komunijne to coraz bardziej popularna forma dekoracji stołu. Dzięki niemu każdy z gości będzie wiedział jakie potrawy zostaną podane tego dnia. Menu dekorowane jest grafiką kwiatów konwalii, która idealnie wpisuje się w charakter komunijny.

  6,49 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię w konwaliach

  Aranżacja na Komunię w konwaliach - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • MENU komunijne otwierane IHS Exclusive MENU komunijne otwierane IHS Exclusive
  8,98 zł
  MENU komunijne otwierane IHS Exclusive

  Przepiękne menu komunijne przygotowane w otwieranej formie. Menu posiada nadruk Hostii w złotym kolorze oraz eleganckich ornamentów. Prezentuje się bardzo oryginalnie. Można je ułożyć na talerzach, jak i ustawić na środku stołu. Menu prezentuje się elegancko i pięknie.

  8,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię złote IHS
  1 Recenzje

  Aranżacja na Komunię w złotym IHS - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • MENU komunijne otwierane Srebrna Hostia MENU komunijne otwierane Srebrna Hostia
  8,98 zł
  MENU komunijne otwierane Srebrna Hostia

  Jak powiadomić gości zaproszonych na przyjęcie komunijne o przygotowanych smakołykach? Idealnym wyborem będzie otwierane menu komunijne, które prezentuje się elegancko i efektownie. Wykonane na grubym papierze w otwieranej formie idealnie nadaje się nie tylko, aby je ułożyć, ale też ustawić. Na menu nadrukujemy własny tekst oraz grafiki srebrnej Hostii.

  8,98 zł
 • NUMERKI na stolik na patyczkach 10szt ZŁOTE NUMERKI na stolik na patyczkach 10szt ZŁOTE
  17,98 zł
  NUMERKI na stolik na patyczkach 10szt ZŁOTE

  Eleganckie numerki na stoliki wykonane z metalicznego papieru ułatwią gościom odnalezienie miejsc przy stole na Komunii lub Chrzcie dziecka. Numerki warto wykorzystać na przyjęciu w lokalu. Można umieścić je w szklanych wazonikach czy wbić w słodkości.

  17,98 zł
 • MENU komunijne Niebieskie Kwiaty z Kielichem MENU komunijne Niebieskie Kwiaty z Kielichem
  6,49 zł
  MENU komunijne Niebieskie Kwiaty z Kielichem

  Przepiękne menu komunijne wykonane w odcieniach bieli i błękitu. Motyw niebieskich kwiatów i złotego kielicha świetnie zaprezentuje się podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Menu można ułożyć na talerzach gości, będzie stanowiło piękny i praktyczny dodatek. 

  6,49 zł
 • DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Niebieskie Kwiaty z Kielichem (+złota metalowa ramka) DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Niebieskie Kwiaty z Kielichem (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Niebieskie Kwiaty z Kielichem...

  Przepiękny sposób na udekorowanie stołu komunijnego! Tabliczka z personalizacją oraz grafiką niebieskich kwiatów i kielicha została zawarta w przepięknej, złotej ramce. To praktyczny element, który pozwoli na wskazanie gościom prawidłowego stołu. 

  32,98 zł

Tabliczki na stół komunijny z imieniem dziecka

Wygląd stołu komunijnego, a także aranżacji sali jest bardzo istotny. Często uroczystość rodzinna odbywa się w restauracji. Miejsce w lokalu należy odpowiednio oznaczyć w taki sposób, aby zaproszeni goście z łatwością kierowali się w odpowiednie miejsce. W tej roli doskonale sprawdzają się tabliczki na stół komunijny z pięknymi grafikami, które zawierają niezbędne informacje o przyjęciu komunijnym dziecka. W naszym sklepie internetowym znajdziecie wiele inspiracji komunijnych, które pozwolą wam na wyjątkowe przygotowanie uroczystości dla swojej pociechy. Sprawdźcie naszą bogatą ofertę komunijną - świece, banery, plakaty, serwetki komunijne, dekoracje komunijne na krzesła - to tylko niektóre propozycje, jakie znajdziecie pośród naszego asortymentu dodatków komunijnych dla chłopca i dziewczynki.

 

Jak udekorować stół komunijny?

Tabliczki na stół komunijny są rewelacyjnym oznaczeniem orientacyjnym, dzięki któremu goście dotrą pod wskazane miejsce bez problemu. Świetnie prezentują się także dekoracje komunijne na stół w postaci winietek z nazwiskami, które pomagają organizacyjnie rozplanować usadzenie gości. Dzięki nim goście od razu zajmują wyznaczone dla siebie miejsca i wspólnie uniknięcie niepotrzebnej dezorganizacji już na początku przyjęcia. Wybierzcie produkty z tych samych kolekcji komunijnych, aby współtworzyły spójna i elegancką całość.

 

Tabliczki na stół komunijny złote

Złote tabliczki na stół komunijny to uniwersalne rozwiązanie, które pasuje do wielu aranżacji okolicznościowych. Złote akcenty na stole komunijnym wyglądają doskonale i elegancko w towarzystwie klasycznej bieli. Zdecydujcie się na ramkę z motywem Złotej Hostii, której motyw idealnie pasuje do okazji. 

 złote tabliczki na stół komunijny

Złota tabliczka na stół komunijny

Tabliczki na stół ze srebrnym motywem

Srebrne tabliczki na stół komunijny cieszą się równie dużym uznaniem wśród klientów. Bardzo popularna jest grafika Srebrnej Hostii z napisem “Pierwsza Komunia Św” oraz datą uroczystości i imieniem dziecka. Uniwersalny styl ramki pozwala na wybranie produktu zarówno na stół komunijny dla chłopca jak i dla dziewczynki.

tabliczka na stół ze srebrną hostią

Tabliczka na stół ze srebrną Hostią

 

Białe tabliczki na stół komunijny

Dekoracja stołu na Komunię w postaci białej tabliczki jest niezawodnym numerem jeden wśród produktów wybieranych przez większość klientów. Wybierzcie odpowiadający wam motyw graficzny, np. Konwalie, Lilly of the Valley lub Srebrna Hostia i cieszcie się pomysłową dekoracją na stole komunijnym. Tabliczka może zostać także pamiątką komunijną.


biała tabliczka na stół komunijny

Biała tabliczka na stół komunijny