Prezenty dla uczniów na zakończenie roku

Prezenty dla uczniów na zakończenie roku

Prezenty dla uczniów, drobne upominki na zakończenie roku czy tanie gadżety dla uczniów, którzy odchodzą z klasy to wspaniały pomysł, by podziękować za miniony rok. Takie upominki mogą być wręczone dla nauczyciela całej klasie. Najpopularniejsze są słoniki dla uczniów na szczęście, słodkie krówki i czekoladki z imieniem nauczyciela czy chociażby kolorowe owocowe lizaki z personalizacją. Większy prezent można wręczyć dla ucznia, który kończy szkołę. Warto zadbać o piękne prezenty dla absolwentów takie jak np. pamiątkowy długopis czy notatnik ze swoim imieniem i logo szkoły.

Prezenty dla uczniów na zakończenie roku

Prezenty dla uczniów na zakończenie roku, drobne upominki dla uczniów

Koniec roku szkolnego to wielkie wydarzenie zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów. Na uroczystość szczególnie cieszą się dzieci i nastolatkowie, którzy osiągnęli wyjątkowe wyniki bądź żegnają się właśnie z pewnym etapem w swoim życiu. Jesteś wychowawcą klasy, która kończy naukę w podstawówce czy szkole średniej? Chcesz podarować uczniom piękną pamiątkę na całe życie lub sprawić im przyjemność za pomocą drobnych upominków? Doskonale trafiłeś! Specjalnie z myślą o takiej okazji przygotowaliśmy zbiór fantastycznych podarunków, które przypadną do gustu każdemu z Twoich uczniów. Sprawdź nasze znakomite propozycje i wybierz ten produkt, który najlepiej trafia w Twoje oczekiwania. Wszystkim obdarowanym osobom będzie niezwykle miło, kiedy zaskoczysz ich taką niespodzianką.

Słonik na szczęście dla uczniów na zakończenie roku

Słoń to symbol szczęścia oraz siły, dlatego jest doskonałym prezentem dla uczniów z okazji zakończenia roku. Figurka zwierzęcia z uniesioną trąbą będzie niezastąpionym amuletem podczas egzaminów, a także innych ważnych wydarzeń w życiu obdarowanych osób. Taki słonik będzie już zawsze przypominał im o cudownym okresie szkoły i beztroski, wywołując niejeden uśmiech. Świetnym prezentem jest wpisujący się w najnowsze trendy słoń z drewna w naturalnym kolorze. W komplecie sprzedawany jest także lniany woreczek, w którym wręczyć można figurkę. To śliczny upominek wykonany w najdrobniejszych szczegółach. Fenomenalnie prezentuje się również mały, porcelanowy słonik w białej lub złotej kolorystyce. Eleganckim upominkiem dla uczniów jest złoty słonik na szczęście z porcelany, który posiada trąbę do góry. Figurkę można ustawić na półce lub biurku, aby zawsze przynosiła szczęście w trudnych momentach.

Słonik na szczęście dla uczniów na zakończenie roku

Słonik na szczęście dla uczniów na zakończenie roku

Słodycze dla uczniów z personalizacją od nauczyciela: krówki, czekoladki

Słodycze podpisane tekstem “Samych sukcesów życzy” wraz z imieniem nauczyciela to wspaniały prezent dla uczniów kończących szkołę. Bardzo dużą popularnością cieszą się krówki dla uczniów z osobistą dedykacją od nauczyciela. Na smakołykach znajduje się także napis “Zakończenie roku szkolnego” oraz data, dzięki którym są one naprawdę unikalnym i wyjątkowym podarunkiem. W taki sposób przygotowane zostały wyśmienite krówki śmietankowe oraz mleczne czekoladki. Każdy słodycz zapakowany jest w personalizowany papierek z motywem dopasowanym do okazji. Kraftowy papier ozdobiony grafiką sowy w czapce absolwenta to projekt, który perfekcyjnie oddaje najnowsze trendy eko oraz minimalistyczne. Takie słodkości będą doskonałym prezentem z okazji zakończenia roku dla Twoich uczniów. 

Krówki na zakończenie roku

Krówki na zakończenie roku

Lizaki dla uczniów z podpisem

W ofercie naszego sklepu internetowego możesz znaleźć również inne propozycje słodkości, które możesz wręczyć swoim uczniom. Owocowe lizaki to upominek, który przypadnie do gustu każdemu bez wyjątku! Gorąco polecamy zwłaszcza te z biało-czerwonym motywem serc umieszczone na długich, drewnianych patyczkach. Wręczone razem ze świadectwami słodkości będą miłą niespodzianką, którą z pewnością wszyscy Twoi uczniowie docenią. Takie smakołyki możesz śmiało wrzucić także do paczek z innymi prezentami jako wspaniały dodatek. Obdarowane osoby bez dwóch zdań na długo zapamiętają tak cudowny gest z Twojej strony. Koniecznie zajrzyj do asortymentu i znajdź prezenty, które zachwycą wszystkich uczniów!