Tort na Baby Shower musi być odpowiednio udekorowany, pomogą w tym opłatki i toppery na tort. Opłatek na tort na Baby Shower wykonany jest z jadalnego wafelka. Do dekoracji tortu posłużą również toppery na tort na Baby Shower z drewna lub sztywnego papieru. Dekoracje na tort z okazji Baby Shower mogą być personalizowane - dzięki temu przyjęcie będzie wyjątkowe. W podziękowaniu gościom za przybycie na Baby Shower można wręczyć prezenty dla gości w formie mlecznych czekoladek, lizaków i cukierków! Nie zapomnij również aby udekorować stół na Baby Shower. Dzięki temu tort na Baby Shower będzie można ustawić w pięknym miejscu.

Wybierz:

Dekoracje tortu na Baby Shower

Tort na Baby Shower - jak udekorować słodki wypiek dla Przyszłej Mamy?

Baby Shower to wyjątkowe święto, które należy świętować w odpowiedni sposób. Bardzo ciekawym rozwiązaniem będzie postawienie na cudowny wypiek - tort. Tort jest świetnym rozwiązaniem na wiele okazji. Możecie zaopatrzyć się w niego podczas świętowania urodzin, rocznicy czy awansu. Dlaczego więc nie na Baby Shower? Istotnym elementem jest, aby tort był odpowiednio udekorowany. Dekoracje na nim są tak istotne jak sam smak tortu. Wybierzcie odpowiednie elementy, które pozwolą Wam stworzyć wspaniały smakołyk. Postawcie na opłatek na tort, topper na tort. Są to najbardziej atrakcyjne elementy ozdobne na tort. Odpowiednia grafika i personalizacja sprawia, że całość będzie bardzo oryginalna. Podczas organizacji przyjęcia dla przyszłej Mamy należy zadabć również o inne dekoracje na Baby Shower takie jak: balony, girlandy, kubeczki i talerzyki papierowe. Świetną propozycją są również zabawy na Baby Shower, które stworzą fantastyczną atmosferę. 

Topper na tort na Baby Shower dziewczynki

Topper na tort na Baby Shower dziewczynki

Opłatek na tort na Baby Shower

Przygotowując tort dla Przyszłej Mamy, postawcie na urokliwy opłatek na tort na Baby Shower. Ozdobiony jest nadrukiem kobiety z brzuszkiem oraz ślicznymi kwiatami piwonii, nadając ciastu lekkiego wyglądu. Zawiera też imię ciężarnej oraz datę organizowanego przyjęcia. Wszystkie elementy idealnie się ze sobą łączą i cudownie prezentują. Zdecydujcie się na taki element ozdobny, jeżeli chcecie, aby Wasze przyjęcie było bardzo atrakcyjne i oryginalne. Opłatek jest bardzo prosty w aplikacji, dzięki czemu staje się bardzo wyjątkowy. Świetnym wyborem będzie również opłatek z kolekcji Gałązka Eukaliptusa. Prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Na pewno zapadnie w pamięci wszystkich gości. Świetnie będzie komponował się z pozostałymi elementami dekoracyjnymi w takiej stylistyce. Dekoracja podkreśli charakter przyjęcia i efektownie wypadnie podczas pamiątkowej sesji zdjęciowej. Stanowić będzie w przyszłości niesamowitą pamiątkę, a użyta ozdoba na tort zapadnie w pamięć każdej obecnej w tym dniu przyjaciółki.

Opłatek na tort na Baby Shower botaniczny

Opłatek na tort na Baby Shower z botanicznym motywem

Topper na tort na Baby Shower

Bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym jest również topper na tort. Jest jeszcze prostszy w aplikacji, dzięki czemu staje się niezwykle atrakcyjny. Jest to kartonowa lub drewniana dekoracja umieszczona na drewnianych pikach. Należy je jedynie umieścić w torcie. Wybierzcie odpowiedni model, wariant graficzny, który wspaniale udekoruje Waszą uroczystość. Możecie postawić na bardziej uniwersalny model w formie drewnianego napisu “Baby Shower” lub personalizowanego wariantu z wybraną przez Was grafiką, danymi o imprezie. Na topperach znajduje się personalizacja imieniem Przyszłej Mamusi i datą wydarzenia. Całość jest dzięki temu bardzo oryginalna i unikatowa. Wybierzcie najbardziej atrakcyjny dla Was wariant, który zachwyci wszystkich gości i stanie się wyjątkową pamiątką po przyjęciu.

Topper na tort na Baby Shower złote stópki

Topper na tort na Baby Shower z imieniem i grafiką złotych stópek

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji tortu na Baby Shower w kategorii DEKORACJE TORTU NA BABY SHOWER:

Opłatki na tort Baby Shower

Toppery na tort Baby Shower

Słodycze na Baby Shower