Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki

Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki

Chrzest dziewczynki z balonikami to słodka kolekcja, która łączu w sobie kolory brązu i subtelnego różu a całościowym motywem jest miś z balonikami. W kolekcji znajdują się między innymi zaproszenia, prośby o zostanie Rodzicem Chrzestnym, podziękowania dla gości, dekoracje wnętrza w postaci banerów oraz kakemono, dekoracje stołów takie jak ramki na stół oraz wiele innych. Szeroki asortyment pozwoli na zorganizowanie wyjątkowego przyjęcia dla dziewczynki. Wejdź na naszą stronę i znajdź odpowiednie produkty dla siebie i swojego maluszka. 

Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki

 • ŻYCZENIA na Chrzest na telefon elektroniczne Miś z Balonikami róż ŻYCZENIA na Chrzest na telefon elektroniczne Miś z Balonikami róż
  39,98 zł
  ŻYCZENIA na Chrzest na telefon elektroniczne Miś z Balonikami róż

  Szukasz efektownego sposobu na przekazanie życzeń z okazji zbliżającego się sakramentu Chrztu Świętego? Zamów produkt w formie cyfrowej, który pozwoli przekazać życzenia zdobione grafiką misia z różowymi balonikami. To wspaniała propozycja na Chrzest dziewczynki. Całość prezentuje się niesamowicie stylowo i efektownie. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z uroczym motywem misia i baloników to wspaniała propozycja, by zaprosić gości na Chrzciny. Zaproszenia prezentują się pięknie i oryginalnie, zostały przygotowane do samodzielnego wypisania, a w komplecie znajdują się dopasowane białe koperty. Modny motyw z misiem będzie idealnym wyborem na Chrzciny dziewczynki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Miś i baloniki róż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Miś i baloniki róż 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Miś i baloniki róż 10szt (+koperty)

  Jak zaprosić bliskich na uroczystość Chrztu Świętego oraz Roczku? Skorzystaj z zaproszenia 2 w 1 i zaproś wszystkich jednym zaproszeniem! To praktyczne a zarazem piękne rozwiązanie. Zaproszenie dekorowane jest uroczą grafiką misia z balonikami w różowym odcieniu. Wykorzystaj je podczas przyjęcia dedykowanego dziewczynce. Zachwyć wszystkich gości! 

  24,98 zł
 • WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami róż 10szt WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami róż 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami róż 10szt

  Chcesz wskazać gościom miejsce przy stole? Wykorzystaj winietki z możliwością samodzielnego uzupełnienia danych gości! Winietki dekorowane są grafiką uroczego misia z balonikami. Całość utrzymana jest w różowej kolorystyce. To produkt który jest niesamowicie praktyczny! 

  9,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+...

  Wspaniała księga pamiątkowa, która pozwoli Ci zachować wspomnienia z dnia Chrztu Świętego twojego dziecka. To także wspaniała pamiątka, którą otrzyma dziecko. Okładka księgi zdobiona jest grafiką misia z balonikami. W środku można umieścić pamiątkowe wpisy, zdjęcia, życzenia. Całość dopełni personalizacja. 

  49,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu dla dziewczynki życzenia pudełko Z PODPISEM Miś i Baloniki PAMIĄTKA Chrztu dla dziewczynki życzenia pudełko Z PODPISEM Miś i Baloniki
  42,98 zł
  PAMIĄTKA Chrztu dla dziewczynki życzenia pudełko Z PODPISEM Miś i Baloniki

  Podaruj dziecku wspaniałą pamiątkę Chrztu, która stanie się prezentem na lata. Pudełeczko z personalizowanymi życzeniami zdobione jest grafiką misia z balonikami w różowym odcieniu, to produkt idealny dla dziewczynki! W środku można umieścić pieniądze, zdjęcia. Produkt wykonany został z naturalnego drewna.

  42,98 zł
 • MAGNES podziękowanie Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki MAGNES podziękowanie Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki
  3,98 zł
  MAGNES podziękowanie Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki

  Piękny magnes, który pozwoli podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Produkt zdobiony jest grafiką misia z balonikami w odcieniach różu. To idealny upominek na przyjęciu dla dziewczynki. Magnes może stanowić pamiątkę na długie lata!

  3,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki (+etykiety z imieniem) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki (+etykiety z...

  Smaczne lizaczki wpadną w gust każdemu z gości. Słodki smak dzieciństwa w wyjątkowy sposób podziękuje za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego. Lizaczki zdobione są uroczą naklejką misia z balonikami pośród różu. To efektowne podziękowanie na przyjęcie dziewczynki

  29,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bb)

  Drobny upominek, który podziękuje gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego dziewczynki. Mini słoiczek z cukierkami to smaczny prezencik którego dopełnienie stanowi personalizowana naklejka z grafiką misia z balonikami pośród różu. Całość niesamowicie się komponuje, bez wątpienia zachwyci każdego z gości.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn)

  Miód w szklanym słoiczku to słodkie podziękowanie za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego! Każda sztuka posiada personalizowaną naklejkę z grafiką misia z balonikami pośród rożu. Personalizacja zawiera imię dziecka oraz datę. To wyjątkowy sposób na okazanie wdzięczności, jest również praktyczny!

  9,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt CZEKOLADKI na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt

  Czekoladki na Chrzest to wspaniałe podziękowanie, które wpadnie w gust nawet najmłodszym. Wręcz gościom słodki upominek dekorowany grafiką misia z balonikami w różowej kolorystyce. Personalizacja wskaże najważniejszego uczestnika uroczystości. Czekoladki możesz umieścić w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest dla dziewczynki Miś i Baloniki Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest dla dziewczynki Miś i Baloniki Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest dla dziewczynki Miś i Baloniki Z IMIENIEM...

  Smaczne krówki bez wątpienia zasmakują wszystkim gościom, niezależnie od wieku. Wręcz to słodkie podziękowanie, które zostało zawarte w personalizowanych papierkach z uroczą grafika misia z balonikami pośród różu. Możesz umieścić je w pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  39,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki 10szt...

  Podaruj bliskim prezent w efektownym opakowaniu! Pudełeczka w kształcie serca w których umieścisz smaczne upominki. Do każdej sztuki dołączono personalizowaną naklejkę z grafiką misia z balonikami w odcieniach różu. W środku można umieścić słodkie czekoladki, krówki, orzeszki lub inne, drobne elementy. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki 10szt (+etykiety...

  Pudełeczka w kształcie aniołka pozwolą Ci w efektowny sposób przekazać podziękowania za przybycie na uroczystość. Do każdej sztuki dołączono personalizowaną naklejkę z grafiką misia z balonikami w odcieniach różu. To wspaniały element dekoracyjny na przyjęcie dedykowane dziewczynce. W środku mogą znaleźć się czekoladki, krówki orzeszki lub inne drobne...

  28,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Z IMIENIEM TOPPER na tort Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Z IMIENIEM

  Uroczy topper na tort pozwoli udekorować słodki wypiek. Wykorzystaj go podczas uroczystości dedykowanej dziewczynce. Na produkcie umieszczono grafikę misia z balonikami w odcieniach różu. Ta oryginalna dekoracja zawiera także personalizację w postaci imienia dziecka oraz daty przyjęcia. Topper świetnie prezentuje się także na zdjęciach. 

  24,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest dziewczynki Tabliczka Miś i Baloniki (+ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest dziewczynki Tabliczka Miś i Baloniki (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest dziewczynki Tabliczka Miś i Baloniki (+ramka)

  Tabliczka dekoracyjna wspaniale zaprezentuje się na uroczystym stole. Urocza grafika misia z balonikami w odcieniach różu zachwyci wszystkich gości. Dołączona do niej personalizacja sprawi, że najważniejszy uczestnik zostanie wyróżniony. Wykorzystaj ją podczas Chrztu Świętego swojej córeczki. 

  17,98 zł
 • ŚCIANKA na Chrzest dziewczynki plakat Z IMIENIEM Miś i Baloniki 50x70cm ŚCIANKA na Chrzest dziewczynki plakat Z IMIENIEM Miś i Baloniki 50x70cm
  59,98 zł
  ŚCIANKA na Chrzest dziewczynki plakat Z IMIENIEM Miś i Baloniki 50x70cm

  Niesamowita dekoracja na Chrzest Święty! Grafika misia z balonikami w odcieniach różu została umieszczona na personalizowanym plakacie. Możesz ustawić go przy wejściu tak by każdy go zauważył. Po uroczystości może stanowić wyjątkową pamiątkę. 

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Chrzest dziewczynki + listwa 60x150cm Miś i Baloniki Dekoracja sali na Chrzest dziewczynki + listwa 60x150cm Miś i Baloniki
  99,98 zł
  DEKORACJA sali na Chrzest dziewczynki + listwa 60x150cm Miś i Baloniki

  Dekoracja na Chrzest w postaci dużego kakemono z pięknym nadrukiem misia z balonikami w akcentach różu. To ozdoba, która zaskoczy wszystkich gości. Na kakemono znajduje się personalizacja, która zawiera imię dziecka oraz datę Chrztu. Całość stanowi idealny dodatek do uroczystości. 

  99,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i...

  Pudełeczka na ciasto z rączką pozwolą na efektowne podarowanie bliskim słodkiego elementu. Do każdej sztuki dołączono personalizowaną naklejkę z grafiką misia z balonikami z akcentami różu. Do pudełeczka włożysz pokrojone kawałki ciasta, ciasteczka lub inne słodkie elementy z uroczystości. To wspaniałe podziękowanie dla gości! 

  35,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Ø20cm

  Szukasz efektownej dekoracji tortu na Chrzest dziecka? Wykorzystaj personalizowany opłatek, który zawiera imię dziecka oraz datę uroczystości. Oprócz personalizacji na torcie znalazła się również grafika misia z balonikami pośród różu. To wspaniały element, który sprawi, że słodki wypiek zaprezentuje się elegancko! 

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Ø20cm UNIWERSALNY
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Ø20cm UNIWERSALNY

  Elegancki opłatek jadalny na Chrzest Święty dziewczynki. Wybieraj przepiękną dekorację wysokiej jakości do tortów. Na opłatku nadrukowana jest grafika misia z balonikami z akcentami różu. Produkt w szybki i łatwy sposób można umieścić na wypiekach. 

  15,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Różowe 40x40cm 12szt SERWETKI flizelinowe Różowe 40x40cm 12szt
  14,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Różowe 40x40cm 12szt

  Serwetki w uroczej różowej kolorystyce wspaniale prezentują się na stole podczas przyjęcia dedykowanego dla dziewczynki! Udekoruj swój stół w elegancki, delikatny sposób. Bez wątpienia każdy z gości będzie zachwycony praktycznym dodatkiem.

  14,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt

  Eleganckie serwetki w jasnoróżowym odcieniu to wspaniała propozycja dekoracji stołu na Chrzest dziewczynki. Serwetki są miękkie w dotyku i wykonane z bardzo dobrej jakości flizeliny. Świetnie prezentują się na stole ułożone na płasko na talerzach gości lub w serwetnikach.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt

  Piękne flizelinowe kieszonki na sztućce w jasnoróżowym kolorze to idealna propozycja na Chrzest Święty dziewczynki. Wspaniale udekorują stół i świetnie komponują się z serwetkami u bieżnikiem w tym samym kolorze.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Jasnoróżowy 40cmx5m BIEŻNIK flizelinowy obrus Jasnoróżowy 40cmx5m
  26,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Jasnoróżowy 40cmx5m

  Piękna i elegancka dekoracja stołu na Chrzest i inne przyjęcia dla dziewczynki. Bieżnik flizelinowy w jasnoróżowym kolorze wspaniale prezentuje się na stole. Można go układać wzdłuż, jak i również w poprzek stołu. 

  26,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt VANILLA SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt VANILLA
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt VANILLA

  Eleganckie serwetki w delikatnym, kremowym kolorze. Serwetki idealnie zaprezentują się na stole podczas przyjęcia. Dzięki swojej kolorystyce bez problemu wpasują się w każdy motyw przyjęcia. Serwetki sprzedawane są w pakiecie 50 sztuk.

  45,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Kremowe 40x40cm 12szt SERWETKI flizelinowe Kremowe 40x40cm 12szt
  14,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Kremowe 40x40cm 12szt

  Delikatna kolorystyka pięknych serwetek flizelinowych bez wątpienia świetnie zaprezentuje się na przyjęciu! Możesz wykorzystać je podczas uroczystości w stylu boho lub rustykalnym. To niezbędny dodatek, który musi znaleźć się na twoim stole!

  14,98 zł
 • BIEŻNIK naturalny Juta 28cmx5m BIEŻNIK naturalny Juta 28cmx5m
  49,98 zł
  BIEŻNIK naturalny Juta 28cmx5m

  Jutowy bieżnik w formie płótna to fantastyczny sposób na udekorowanie urodzinowego stołu w stylu Woodland. Fantastycznie prezentuje się na drewnianym stole z dekoracjami w pomarańczowej i szarej kolorystyce.

  49,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m
  69,98 zł
  BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m

  Efektowna dekoracja stołu w postaci flizelinowego bieżnika w beżowym kolorze. Bieżnik pomoże Ci w szybki sposób odmienić wygląd każdego stołu i dodać mu elegancji. Piękny duży bieżnik w beżowym odcieniu wspaniale współgra z innymi dodatkami.

  69,98 zł
 • GIRLANDA balonowa zestaw do stworzenia Różowa GIRLANDA balonowa zestaw do stworzenia Różowa
  89,98 zł
  GIRLANDA balonowa zestaw 60 balonów+taśma Różowa

  Piękna girlanda balonowa przygotowana w odcieniach różu to wspaniała dekoracja wnętrza na uroczystości dla dziewczynki. Girlandę można wykorzystać na Komunii, Chrzcie czy Roczku. Prezentuje się wspaniale, a połączenie różu, bieli i złota tworzy idealną kompozycję. Zestaw zawiera 60 balonów oraz taśmę, dzięki której stworzycie girlandę jak ze zdjęcia.

  89,98 zł
 • BALONY transparentne 30cm 6szt BALONY transparentne 30cm 6szt
  8,98 zł
  BALONY transparentne 30cm 6szt
  1 Recenzje

  Przezroczyste balony to fantastyczna dekoracja pozwalająca na tworzenie różnorodnych oryginalnych dekoracji! Ten wyjątkowy lekki  dodatek, uświetni Wasze wyjątkowe przyjęcia. Te przezroczyste balony będą idealnie komponować się z wieloma aranżacjami.

  8,98 zł
 • BALONY jasnoróżowe w białe kropki 6szt. BALONY jasnoróżowe w białe kropki 6szt.
  11,98 zł
  BALONY jasnoróżowe w białe kropki 6szt.
  1 Recenzje

  Urocze, jasnoróżowe baloniki w białe kropki - to ciekawy sposób na dekorację przyjęcia dla dziewczynki! Wasze małe księżniczki będą czuły się wyjątkowy bawiąc się w otoczeniu tych  uroczych balonów. Idealnie pasują do dziewczęcych, słodkich imprezek!

  11,98 zł
 • BALONY transparentne + papierowe konfetti koła 30cm 10szt JASNORÓŻOWE BALONY transparentne + papierowe konfetti koła 30cm 10szt JASNORÓŻOWE
  14,98 zł
  BALONY transparentne + papierowe konfetti koła 30cm 10szt JASNORÓŻOWE
  2 Recenzje

  Transparentne balony z jasnoróżowym konfetti to wspaniała dekoracja wnętrza na każde przyjęcie! Słodkie konfetti cudownie wiruje w środku i wspaniale sprawdza się również jako gadżet do sesji zdjęciowej.

  14,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt JASNORÓŻOWE ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt JASNORÓŻOWE
  32,98 zł
  ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt JASNORÓŻOWE
  1 Recenzje

  Zestaw pięknych jasnoróżowych rozet zakończonych złotym brzegiem to wspaniała dekoracja pomieszczenia na dziecięce przyjęcia. Świetnie prezentują się zawieszone nad imprezkowym stołem. Fantastyczny kolor rozet oraz ich metaliczny brzeg wpisuje się w najnowsze dekoracyjne trendy.

  32,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie na przyjęcia dla dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt BILECIKI podziękowanie na przyjęcia dla dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na przyjęcia dla dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt

  Bileciki z dwustronnym nadrukiem to świetny pomysł na podziękowanie dla gości zaproszonych na Chrzest lub Roczek dziewczynki. Uroczy motyw misia z balonikami w beżowo-różowej kolorystyce nawiązuje do charakteru przyjęcia. Do bilecików można dołączyć drobne słodkości lub bańki mydlane. 

  6,98 zł
 • SERWETKI na Roczek, Chrzest i urodziny papierowe Miś i baloniki róż 33x33cm 20szt SERWETKI na Roczek, Chrzest i urodziny papierowe Miś i baloniki róż 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI na Roczek, Chrzest i urodziny papierowe Miś i baloniki róż...

  Serwetki na przyjęcia dla dziewczynki z motywem misia i baloników w odcieniach różu to wspaniała dekoracja stołu, która oczaruje zaproszonych gości. Serwetki wykonane są z 3-warstwowego papieru i pakowane po 20szt. Dzięki uroczemu nadrukowi misia sprawdzą się wspaniale zarówno na Chrzcie, Roczku, jak i Baby Shower dziewczynki.

  12,98 zł

Dekoracje na chrzciny dziewczynki z misiem i balonikami - jak przygotować Chrzest córki?

Chrzest Święty dziecka powinien zostać zorganizowany w taki sposób, by jak najlepiej podkreślać odświętny i wyjątkowy charakter sakramentu. Bez żadnych wątpliwości bardzo pomocne może być skorzystanie w tym przypadku z gotowych kolekcji dekoracji. To wysokiej jakości produkty przygotowane w spójnej stylistyce, które śmiało wykorzystać można do zorganizowania uroczystości z okazji sakramentu swojej pociechy. Kolekcja Miś i Baloniki zaprojektowana została w dwóch odsłonach: dla chłopca i dla dziewczynki. Różowa kolorystyka w połączeniu z ciepłym brązem i uniwersalną bielą stanowi wspaniałą propozycję na Chrzest Święty córki. Z powodzeniem możesz więc wykorzystać dekoracje w takiej formie na ten szczególny dzień. Zwłaszcza, że w kolekcji znajdziesz wiele różnorodnych produktów, które naprawdę ułatwią planowanie uroczystości.

Must-have na Chrzest Święty dziewczynki

Czego nie może zabraknąć podczas planowania Chrztu Świętego? Z całą pewnością istotnym elementem są szatka do Chrztu oraz świeca. To symboliczne elementy, o które dbają zwykle Rodzice Chrzestni. Bez nich trudno wyobrazić sobie uroczystość Chrztu Świętego, dlatego dobrze jest zawczasu zaopatrzyć się w niezbędne produkty, dzięki czemu wszyscy unikną niepotrzebnych nerwów i pośpiechu. Innym istotnym elementem w trakcie przygotowań do Chrztu są zaproszenia. To nie tylko stylowy dodatek, ale przede wszystkim praktyczny sposób na przekazanie gościom wszystkich najważniejszych informacji na temat uroczystości. Co więcej, można w ten sposób naprawdę gustownie poprosić bliskich o wzięcie udziału w wydarzeniu. Zaproszenia na Chrzest dziewczynki do wypisania stanowią niezawodna propozycję na uroczystość Twojej córki.

Zaproszenia na chrzets miś i baloniki

Zaproszenia do wypisania na Chrzest

Dekoracje na chrzciny córki

Zastanawiasz się, w jaki sposób ubrać wnętrze na przyjęcie córki? W takim razie mamy dla Ciebie kilka niezawodnych propozycji. Plakat z podpisem na Chrzest zawieszony w pobliżu wejścia czy za krzesłem dziewczynki na pewno wypadnie efektownie na uroczystości. Ważnym elementem wystroju jest jednak stół. Biały, odświętny obrus to niezbędny element aranżacji, którą bezbłędnie uatrakcyjnić można różowym lub jutowym bieżnikiem. W zależności od preferencji postawić możesz też na kremowe albo różowe serwetki na Chrzest. Za pomocą takich elementów stworzysz wspaniałą kompozycję, która stanie się bazą dla innych dodatków. Winietki, świece czy tort na Chrzest wypadną dzięki temu jeszcze bardziej stylowo i ciekawie. 

Serwetki na chrzest dziewczynki różowe

Ozdobne serwetki na stół

Podziękowania dla gości na Chrzest Święty

Chrzest Święty stanowi bardzo oryginalne i ważne wydarzenie w życiu dziecka oraz jego najbliższych. Nic więc dziwnego, że tak często na tę szczególną okazję wybierane są różnorodne podziękowania, którymi rodzice chcą wyrazić wdzięczność wobec gości. Magnes z personalizowanym podziękowaniem stanowi doskonały przykład takiego produktu. Z powodzeniem można umieścić takie upominki przy nakryciach gości, dzięki czemu każdy od razu zwróci na nie uwagę. Obdarowane osoby poczują się naprawdę wyjątkowo i na pewno długo nie zapomną uroczystości Twojej pociechy. Magnesy, krówki, czekoladki i inne podziękowania ozdobione grafiką misia z balonikami wyglądają naprawdę czarująco. A gustowna kolorystyka przykuwa uwagę i stworzy świetny kontrast z białym obrusem czy talerzami.