Baby Shower dziewczynki Miś z Balonikami

Baby Shower dziewczynki Miś z Balonikami

Akcesoria i gadżety na Baby Shower w uroczym stylu. Perfekcyjnie sprawdzi się podczas oczekiwania Przyszłej Mamy na przyjście na świat malutkiej dziewczynki, ze względu na często pojawiające się elementy w różowym kolorze. Cudowna grafika przedstawiająca bociana trzymającego zawiniątko wyraża chwilę, której nie możemy się doczekać. Wykończenie produktów złotym zdobieniem doda wzmożonej elegancji całego wystroju pomieszczenia. Taki motyw przewodni stanowić będzie wyjątkowe tło podczas wykonywanej sesji zdjęciowej. Solidne wykonanie dekoracji zachwyci wszystkie zebrane przyjaciółki.

Baby Shower dziewczynki Miś z Balonikami

Baby Shower dla dziewczynki - kolekcja Miś i Baloniki

Organizacja Baby Shower to często zadanie jednej z przyjaciółek lub najbliższych krewnych przyszłej mamy. Tego rodzaju imprezę można śmiało wyprawić we własnym domu czy ogródku. Ładnie wypadnie także w wynajętym lokalu, np. restauracji bądź kawiarni. Miejsce i czas dobrze jest dopasować do osobistych upodobań przyszłej mamy - w ten sposób na pewno poczuje się na przyjęciu naprawdę komfortowo. Do uzyskania fantastycznego efektu i przygotowania unikalnej uroczystości bez dwóch zdań przydatne będą dekoracje oraz dodatki w wyjątkowej odsłonie. Aby je wybrać - koniecznie zaplanuj najpierw motyw przewodni. Jeśli znasz płeć oczekiwanego przez przyszłą mamę dziecka, z powodzeniem możesz postawić na kolorystykę czy drobne elementy, które będą do niej nawiązywać. Miś i Baloniki to kolekcja idealna na Baby Shower dla dziewczynki.

Jak przygotować Baby Shower w dziewczęcym stylu?

Podczas Baby Shower ważna jest atmosfera. Chodzi w końcu o to, aby okazać wsparcie ciężarnej kobiecie i pokazać jej, że zawsze może liczyć na swoje przyjaciółki. Bardzo istotne są też prezenty dla przyszłej mamy. Na taki podarunek doskonale nadaje się księga pamiątkowa w sztywnej oprawie. To album, którego okładka została ozdobiona pięknym motywem misia i balonów. Cały motyw utrzymany jest w pastelowej kolorystyce ładnie pasującej do charakteru celebrowanej okazji. Album wypełniony zdjęciami z przyjęcia, życzeniami od przyjaciółek oraz praktycznymi poradami stanie się dla przyszłej mamy cudowną pamiątką z przyjęcia. Na prezent z okazji Baby Shower doskonale nadaje się też teczka ciążowa na dokumenty czy notatnik do zapisywania wszystkich ważnych kwestii związanych z dzieckiem.

Księga gości baby shower miś i baloniki różowy

Księga pamiątkowa na Baby Shower

Oryginalne dekoracje na Baby Shower

Odpowiednio dobrane dekoracje pozwalają w wyjątkowy sposób podkreślić rodzaj okazji, a także nadać jej unikalny styl. Ozdoby z kolekcji Miś i Baloniki utrzymane są głównie w odcieniach różu, beżu, żółtego oraz bieli. Ładnie pasują do nich również złocenia. Czarujący plakat z imieniem na Baby Shower to wyrazista dekoracja, którą już od samego wejścia zauważą wszystkie dziewczyny zaproszone na przyjęcie. Nieco bardziej subtelną propozycją - np. gdy rezerwujesz po prostu stolik w restauracji - będzie tabliczka na stół z imieniem oraz śliczną grafiką misia. Czarujące balony, girlandy czy ozdoby tortu z podobnym motywem będą cudownie pasować do całej aranżacji. Tak wykonany wystrój na Baby Shower w rewelacyjny sposób pozwoli podkreślić płeć oczekiwanego maluszka.

Balon na przyjęcie miś na księżycu

Balon na Baby Shower dziewczynki

Pomysły na Baby Shower

Baby Shower to naprawdę wyjątkowa okazja, podczas której przyszła mama może spędzić naprawdę fantastyczny czas w gronie najbliższych przyjaciółek, sióstr czy kuzynek. Bez względu na to, gdzie odbywa się uroczystość, dobrze jest zadbać o kilka atrakcji, dzięki którym wszystkie uczestniczki będą się fenomenalnie bawić! Sesja zdjęciowa, kalambury, a może test na mamę? Możliwości jest całe mnóstwo. Podczas takiej imprezy bez dwóch zdań panuje niezwykle swobodna atmosfera. Można więc z powodzeniem postawić na papierowe naczynia, które kapitalnie sprawdzają się w tego rodzaju okolicznościach. Jednorazowe talerzyki oraz kubeczki w eko odsłonie z motywem misia będą cudownie pasować do aranżacji, a przy tym będą bardzo użytecznym dodatkiem na przyjęcie przyszłej mamy.