Baby Shower dziewczynki Miś z Balonikami

Baby Shower dziewczynki Miś z Balonikami

Akcesoria i gadżety na Baby Shower w uroczym stylu. Perfekcyjnie sprawdzi się podczas oczekiwania Przyszłej Mamy na przyjście na świat malutkiej dziewczynki, ze względu na często pojawiające się elementy w różowym kolorze. Cudowna grafika przedstawiająca bociana trzymającego zawiniątko wyraża chwilę, której nie możemy się doczekać. Wykończenie produktów złotym zdobieniem doda wzmożonej elegancji całego wystroju pomieszczenia. Taki motyw przewodni stanowić będzie wyjątkowe tło podczas wykonywanej sesji zdjęciowej. Solidne wykonanie dekoracji zachwyci wszystkie zebrane przyjaciółki.

Baby Shower dziewczynki Miś z Balonikami

 • KSIĘGA Gości na Baby Shower Miś z Balonikami Z IMIENIEM (+jutowa wstążka) KSIĘGA Gości na Baby Shower Miś z Balonikami Z IMIENIEM (+jutowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Gości na Baby Shower Miś z Balonikami róż Z IMIENIEM (+jutowa wstążka)
  1 Recenzje

  Personalizowana księga z motywem różowego misia na Baby Shower będzie wspaniałą pamiątką dla Przyszłej Mamy. Przyjaciółki obecne na przyjęciu mogą umieszczać w niej porady i życzenia dla Przyszłej Mamy, ciekawe wpisy a nawet zdjęcia. Okładka księgi zdobiona jest fantastyczną grafiką misia trzymającego bukiet balonów. Różowa kolorystyka sprawia, że jest to...

  49,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami róż 80 kartek czystych
  1 Recenzje

  Piękny notatnik ciążowy umożliwi Przyszłej Mamie zebrać w jednym miejscu terminy wizyt lekarskich, wyniki badań lub zdjęcia z USG. Notatnik zdobiony jest uroczą grafiką misia z balonikami oraz specjalną personalizacją. To wspaniały, praktyczny prezent dla przyszłej Mamusi!

  29,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Miś z Balonikami Różowa TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Miś z Balonikami Różowa
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Miś z Balonikami róż Różowa
  1 Recenzje

  Teczka ciążowa to niesamowity pomysł, dzięki któremu będziesz mogła uporządkować wszystkie dokumenty w jednym miejscu - wyniki badań, USG lub inne dokumenty. Teczka wykonana jest w różowym kolorze, na okładce znajduje się grafika misia z balonikami oraz personalizacja. Jest poręczna oraz świetnie wykonana! 

  24,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Baby Shower Tabliczka Miś z Balonikami (+biała ramka) DEKORACJA stołu na Baby Shower Tabliczka Miś z Balonikami (+biała ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Baby Shower Tabliczka Miś z Balonikami róż (+biała ramka)

  Fantastyczna dekoracja stołu na przyjęcie Baby Shower w postaci tabliczki na stół z personalizowanym wnętrzem. Karteczka zdobiona jest uroczym motywem misia z balonikami w różowej kolorystyce. Taki dodatek świetnie podkreśli charakter przyjęcia dla Przyszłej Mamy

  17,98 zł
 • PUDEŁECZKA serca Miś z Balonikami Baby Shower (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA serca Miś z Balonikami Baby Shower (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA serca Miś z Balonikami róż Baby Shower (+etykiety z...

  Pudełeczka w kształcie serca wypełnione słodkościami wspaniale podziękują koleżankom za przybycie na przyjęcie Baby Shower. Serduszka ozdobione naklejką z motywem misia z balonikami oraz imieniem Mamy to idealna propozycja na imprezkę dla Przyszłej Mamy. Zestaw zawiera pudełeczka, wstążeczki oraz naklejki.

  28,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Baby Shower Miś z Balonikami Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Baby Shower Miś z Balonikami Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Baby Shower Miś z Balonikami róż Ø20cm
  1 Recenzje

  Wspaniała dekoracja tortu na przyjęcie dla Przyszłej Mamy! Personalizowany opłatek z uroczą grafiką misia z balonikami w różowej kolorystce to świetny dodatek na Baby Shower. Opłatek na tort to przede wszystkim piękna, ale i również szybka w użyciu dekoracja słodkiego wypieku.

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Miś z Balonikamki Baby Shower Z IMIENIEM TOPPER na tort Miś z Balonikamki Baby Shower Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Miś z Balonikami róż Baby Shower Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Fantastyczna dekoracja tortu na imprezkę dla Przyszłej Mamy, która oczekuje przyjścia na świat małej dziewczynki. Topper na tort z uroczą grafiką misia z balonikami w różowej kolorystyce świetnie ozdobi słodki wypiek! Imię Przyszłej Mamy oraz napis "Baby Shower" na dekoracji wspaniale podkreśli charakter przyjęcia!

  24,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Miś z Balonikami Baby Shower 6szt (+etykiety) KUBECZKI papierowe z imieniem Miś z Balonikami Baby Shower 6szt (+etykiety)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe z imieniem Miś z Balonikami Baby Shower 6szt (+etykiety)
  1 Recenzje

  Rewelacyjny dodatek na przyjęcie Baby Shower! Personalizowane kubeczki z imieniem Przyszłej Mamy świetnie udekorują stół i podkreślą charakter przyjęcia. Na samoprzylepnych naklejkach z piękną grafiką misia z balonikami znajduje się również data przyjęcia.

  14,98 zł
 • CZEKOLADKI na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami 10szt CZEKOLADKI na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami róż 10szt
  1 Recenzje

  Wyjątkowo słodkie upominki dla gości, którzy przybyli na wspaniałą imprezkę dla Przyszłej Mamy? Mleczne czekoladki ozdobione personalizowaną naklejką z uroczą grafiką misia z balonikami to świetna propozycja! Czekoladki można zapakować w pudełeczka lub ułożyć na talerzach gości.

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Baby Shower Miś z Balonikami Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Baby Shower Miś z Balonikami Z IMIENIEM 20szt
  49,98 zł
  KRÓWKI na Baby Shower Miś z Balonikami róż Z IMIENIEM 20szt

  Słodka śmietankowa krówka w personalizowanym papierku to wspaniały dodatek do przyjęcia. Urocza grafika misia z balonikami świetnie sprawdzi się jako podziękowanie dla przybyłych gości. Krówki można umieścić na stole przy nakryciach gości, rozdać je osobiście lub ułożyć w ogólnodostępnej misie.

  49,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami (bszn) MIÓD podziękowanie na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami róż (bszn)
  1 Recenzje

  Słodki miód to oryginalny sposób na przekazanie podziękowania gościom przybyłym na przyjęcie Baby Shower. Personalizowana naklejka zawiera grafikę misia z balonikami w różowych odcieniach. Miód można rozłożyć przy nakryciach gości lub rozdać osobiście.

  9,98 zł
 • PLAKAT na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami 50x70cm PLAKAT na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami róż 50x70cm
  1 Recenzje

  Wspaniały sposób na udekorowanie wnętrza podczas przyjęcia Baby Shower! Personalizowany plakat z imieniem Przyszłej Mamy oraz grafiką misia z balonikami  to idealny sposób na nadanie przyjęciu specjalnego charakteru. Można go ustawić na sztaludze. Urocza grafika zachwyci każdego z gości.

  59,98 zł
 • DEKORACJA sali na Baby Shower Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Miś z Balonikami DEKORACJA sali na Baby Shower Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Miś z Balonikami
  99,98 zł
  ŚCIANKA na Baby Shower Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Miś z Balonikami róż

  Dekoracja wnętrza na Baby Shower w postaci pięknego kakemono. Umieszczony został na nim napis Baby Shower wraz z imieniem Przyszłej Mamusi oraz datą. Piękna grafika misia z balonikami sprawia, że całość prezentuje się elegancko i bez wątpienia zachwyci wszystkich gości. 

  99,98 zł
 • DEKORACJE na Baby Shower w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Baby Shower w sklepie >TUTAJ<

 • KUBECZKI papierowe jasnoróżowe 6szt KUBECZKI papierowe jasnoróżowe 6szt
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe jasnoróżowe 6szt ZŁOTE BRZEGI
  1 Recenzje

  Jednorazowe papierowe kubeczki w kolorze jasnoróżowym świetnie sprawdzą się na każdym przyjęciu. Nie tylko ułatwią podawanie dzieciom napojów, ale i również efektywnie udekorują stół. Kubeczki wykonane są z grubego papieru, idealnie sprawdzą się do podawania chłodnych napojów. Kubeczki udekorowane są złotymi brzegami, dzięki czemu jeszcze piękniej wyglądają.

  7,98 zł
 • TALERZYKI jasnoróżowe 18cm 6szt TALERZYKI jasnoróżowe 18cm 6szt
  8,98 zł
  TALERZYKI jasnoróżowe 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI

  Papierowe talerzyki to niezastąpiona dekoracja stołu i każdego przyjęcia. Talerzyki ułatwiają podawanie posiłków, ciast i deserów. Świetnie wyglądające jasnoróżowe talerzyki ze złotymi metalizowanymi brzegami dodadzą każdej imprezce uroku!

  8,98 zł
 • KUBECZKI na Baby Shower Boy or Girl 6szt KUBECZKI na Baby Shower Boy or Girl 6szt
  7,98 zł
  KUBECZKI na Baby Shower Boy or Girl 6szt

  Papierowe kubeczki z nadrukiem serduszek, gwiazdek i znaków zapytania to idealna propozycja na przyjęcie z okazji Baby Shower. Kubeczki świetnie prezentują się na stole z talerzykami z tej samej serii.

  7,98 zł
 • TALERZYKI na Baby Shower Boy or Girl 23cm 6szt TALERZYKI na Baby Shower Boy or Girl 23cm 6szt
  9,98 zł
  TALERZYKI na Baby Shower Boy or Girl 23cm 6szt
  1 Recenzje

  Śliczne papierowe talerzyki ze złotym metalizowanym napisem "Boy or Girl?" to rewelacyjna propozycja na udekorowanie stołu na przyjęcie z okazji Baby Shower! Białe talerzyki zdobione są grafiką różowych serduszek, niebieskich gwiazdek i złotych znaków zapytania.

  9,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Baby Shower 33x33cm 20szt SERWETKI ze złotym napisem Baby Shower 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Baby Shower 33x33cm 20szt BIAŁE
  1 Recenzje

  Przepiękne serwetki przygotowane specjalnie na Baby Shower! Złoty nadruk pięknie połyskuje i prezentuje się elegancko. Warto ułożyć je na talerzach wszystkich obecnych.

  12,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt

  Eleganckie serwetki w jasnoróżowym odcieniu to wspaniała propozycja dekoracji stołu na Chrzest dziewczynki. Serwetki są miękkie w dotyku i wykonane z bardzo dobrej jakości flizeliny. Świetnie prezentują się na stole ułożone na płasko na talerzach gości lub w serwetnikach.

  45,98 zł
 • ANKIETA Jakie będzie Twoje Maleństwo Baby Shower 5szt ANKIETA Jakie będzie Twoje Maleństwo Baby Shower 5szt
  9,98 zł
  ANKIETY Jakie będzie Twoje Maleństwo Baby Shower 5szt
  1 Recenzje

  Organizujecie przyjęcie Baby Shower dla Przyszłej Mamy? Zadbajcie o fantastyczną atrakcję i zabawę w postaci ankiet, które będą wypełniać wszystkie uczestniczki imprezy (oprócz Mamy). W ankiecie będziecie typować jakie będzie maleństwo, gdy się urodzi i gdy będzie dorastać. Będzie to wspaniała pamiątka dla Przyszłej Mamy i jej maluszka.

  9,98 zł
 • SŁOMKI papierowe metaliczne paski 10szt ZŁOTE SŁOMKI papierowe metaliczne paski 10szt ZŁOTE
  4,98 zł
  SŁOMKI papierowe metaliczne paski 10szt ZŁOTE

  Wyjątkowe połyskujące złote słomki w paski są świetną ozdobą stołu oraz kubeczków do napojów. Metaliczne złoto nada przyjęciu szczypty elegancji i efektowności. 

  4,98 zł
 • KARTECZKI na piku Brokatowe Serca 6szt KARTECZKI na piku Brokatowe Serca 6szt
  8,98 zł
  KARTECZKI na piku Brokatowe Serca 6szt

  Udekorujcie  Wasze słodkości brokatowymi sercami na patyczkach . Metaliczny złoty kolor sprawia, że dekoracja idealnie pasuje na imprezki  nowoczesnym stylu. Pięknie udekorują muffinki lub inne słodkości przygotowane na imprezę. Wasze małe księżniczki będę zachwycone.

  8,98 zł
 • KONFETTI papierowe kółka 15g JASNORÓŻOWE KONFETTI papierowe kółka 15g JASNORÓŻOWE
  4,98 zł
  KONFETTI papierowe kółka 15g JASNORÓŻOWE
  1 Recenzje

  Papierowe konfetti to fantastyczna dekoracja, którą można porozrzucać na imprezowym stole. Konfetti jest w kształcie kółek oraz w kolorze jasnego różu, dzięki czemu idealnie sprawdzi się na przyjęciu każdej dziewczynki.

  4,98 zł
 • KONFETTI metaliczne kółka 15g ZŁOTE KONFETTI metaliczne kółka 15g ZŁOTE
  5,98 zł
  KONFETTI metaliczne kółka 15g ZŁOTE
  1 Recenzje

  Przepiękne i efektowne konfetti w kształcie kółek w złotym kolorze pięknie uzupełni aranżację na  stole podczas przyjęcia dla Twojego dziecka! Konfetti będzie idealną dekoracją na imprezie w eleganckim i nowoczesnym stylu. Złoty kolor wspaniale współgra z innymi dodatkami w tym odcieniu.

  5,98 zł
 • KUBECZKI białe ze złotym paskiem 6szt KUBECZKI białe ze złotym paskiem 6szt
  7,98 zł
  KUBECZKI białe ze złotym paskiem 6szt
  1 Recenzje

  Efektowne kubeczki na przyjęcie urodzinowe w eleganckim stylu będą niezastąpionym dodatkiem podczas imprezki. Białe kubeczki wykończone zostały złotym paseczkiem, dzięki czemu idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Pięknie wyglądają na urodzinowym stole, ułatwiają podawanie napojów i sprzątanie po imprezie!

  7,98 zł
 • TALERZYKI papierowe białe ze złotym paskiem LUX 6szt TALERZYKI papierowe białe ze złotym paskiem LUX 6szt
  9,98 zł
  TALERZYKI papierowe białe ze złotym paskiem LUX 6szt

  Efektowne talerzyki o oryginalnym kształcie będą nie tylko piękną dekoracją stołu, ale też praktycznym dodatkiem na każde przyjęcie. Nowoczesny motyw idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Talerzyki ułatwią podawanie posiłków i sprzątanie po imprezie, a ustawione na stole będą piękną imprezową dekoracją.

  9,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane Różowe Serduszko 18szt SZTUĆCE drewniane Różowe Serduszko 18szt
  16,98 zł
  SZTUĆCE drewniane Różowe Serduszko 18szt
  2 Recenzje

  Drewniane sztućce to najnowszy trend urodzinowych przyjęć! Są praktyczne, ale przede wszystkim ekologiczne! Rączki drewnianych sztućcy zostały ozdobione malutkim serduszkiem i różowym kolorem. Jest to idealna propozycja na przyjęcie dla dziewczynek.

  16,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane jasny różowy 18szt SZTUĆCE drewniane jasny różowy 18szt
  16,98 zł
  SZTUĆCE drewniane jasny różowy 18szt

  Przyjęcie z drewnianymi sztućcami będzie wyglądać niesamowicie modnie! Jest to niezastąpiony element każdej imprezki. Są nie tylko ekologiczne, ale i przede wszystkim praktyczne. Drewniane sztućce zostały zakończone rączkami pomalowanymi na kolor jasno różowy.

  16,98 zł
 • BANER girlanda Baby Shower BŁĘKITNY DUŻY FORMAT BANER girlanda Baby Shower BŁĘKITNY DUŻY FORMAT
  13,98 zł
  BANER girlanda Baby Shower ZŁOTY DUŻY FORMAT
  1 Recenzje

  Złoty baner przedstawiający napis Baby Shower fantastycznie udekoruje przyjęcie dla Przyszłej Mamy! Świetnie prezentuje się zawieszony nad stołem oraz na zdjęciach z imprezki. Idealnie komponuje się z białymi i złotymi elementami dekoracyjnymi.

  13,98 zł
 • BALON na przyjęcia foliowy Miś na Księżycu 80x98cm BALON na przyjęcia foliowy Miś na Księżycu 80x98cm
  22,98 zł
  BALON na przyjęcia foliowy Miś na Księżycu 80x98cm

  Balon na przyjęcie Baby Shower dla chłopca i dziewczynki. Świetnie sprawdzi się także podczas sesji zdjęciowych. Uroczy Miś na księżycu ozdobi pomieszczenie nadając mu szczególnego klimatu. 

  22,98 zł
 • BALON na Baby Shower, narodziny Miś z grzechotką 61x88cm BALON na Baby Shower, narodziny Miś z grzechotką 61x88cm
  16,98 zł
  BALON na Baby Shower, narodziny Miś z grzechotką 61x88cm

  Piękny balon foliowy w kształcie Misia z grzechotką. To idealna dekoracja sali zarówno na Baby Shower jak i na Roczek dziecka. Jego oryginalny fason sprawia, że pasuje dla dziewczynki oraz chłopca. Można go również wykorzystać podczas sesji zdjęciowej. 

  16,98 zł
 • BUKIET z balonów na Roczek i urodziny Miś Polarny Mix 6szt BUKIET z balonów na Roczek i urodziny Miś Polarny Mix 6szt
  14,98 zł
  BUKIET z balonów na Roczek i urodziny Miś Polarny Mix 6szt

  Prześliczny bukiet balonów na Roczek i urodziny dla małej miłośniczki misiów. Balony to szybka dekoracja i bardzo efektowna. Można stworzyć z nich ciekawe kompozycję na które goście będą mogli podziwiać. Można wykorzystać je również na sesję zdjęciowe - będą fantastycznym tłem.

  14,98 zł
 • BALONY It's a Girl Baby Shower 30cm 6szt RÓŻOWE BALONY It's a Girl Baby Shower 30cm 6szt RÓŻOWE
  11,98 zł
  BALONY It's a Girl Baby Shower 30cm 6szt RÓŻOWE
  1 Recenzje

  Białe balony z różowo-złotym nadrukiem napisu It's a Girl to rewelacyjna propozycja na przyjęcie Baby Shower! Taka dekoracja stworzy świetny klimat oraz w efektowny osób poinformuje gości o tym, że Przyszła Mama spodziewa się córeczki!

  11,98 zł
 • BALONY jasnoróżowe w białe kropki 6szt. BALONY jasnoróżowe w białe kropki 6szt.
  11,98 zł
  BALONY jasnoróżowe w białe kropki 6szt.
  1 Recenzje

  Urocze, jasnoróżowe baloniki w białe kropki - to ciekawy sposób na dekorację przyjęcia dla dziewczynki! Wasze małe księżniczki będą czuły się wyjątkowy bawiąc się w otoczeniu tych  uroczych balonów. Idealnie pasują do dziewczęcych, słodkich imprezek!

  11,98 zł

Baby Shower dla dziewczynki - kolekcja Miś i Baloniki

Organizacja Baby Shower to często zadanie jednej z przyjaciółek lub najbliższych krewnych przyszłej mamy. Tego rodzaju imprezę można śmiało wyprawić we własnym domu czy ogródku. Ładnie wypadnie także w wynajętym lokalu, np. restauracji bądź kawiarni. Miejsce i czas dobrze jest dopasować do osobistych upodobań przyszłej mamy - w ten sposób na pewno poczuje się na przyjęciu naprawdę komfortowo. Do uzyskania fantastycznego efektu i przygotowania unikalnej uroczystości bez dwóch zdań przydatne będą dekoracje oraz dodatki w wyjątkowej odsłonie. Aby je wybrać - koniecznie zaplanuj najpierw motyw przewodni. Jeśli znasz płeć oczekiwanego przez przyszłą mamę dziecka, z powodzeniem możesz postawić na kolorystykę czy drobne elementy, które będą do niej nawiązywać. Miś i Baloniki to kolekcja idealna na Baby Shower dla dziewczynki.

Jak przygotować Baby Shower w dziewczęcym stylu?

Podczas Baby Shower ważna jest atmosfera. Chodzi w końcu o to, aby okazać wsparcie ciężarnej kobiecie i pokazać jej, że zawsze może liczyć na swoje przyjaciółki. Bardzo istotne są też prezenty dla przyszłej mamy. Na taki podarunek doskonale nadaje się księga pamiątkowa w sztywnej oprawie. To album, którego okładka została ozdobiona pięknym motywem misia i balonów. Cały motyw utrzymany jest w pastelowej kolorystyce ładnie pasującej do charakteru celebrowanej okazji. Album wypełniony zdjęciami z przyjęcia, życzeniami od przyjaciółek oraz praktycznymi poradami stanie się dla przyszłej mamy cudowną pamiątką z przyjęcia. Na prezent z okazji Baby Shower doskonale nadaje się też teczka ciążowa na dokumenty czy notatnik do zapisywania wszystkich ważnych kwestii związanych z dzieckiem.

Księga gości baby shower miś i baloniki różowy

Księga pamiątkowa na Baby Shower

Oryginalne dekoracje na Baby Shower

Odpowiednio dobrane dekoracje pozwalają w wyjątkowy sposób podkreślić rodzaj okazji, a także nadać jej unikalny styl. Ozdoby z kolekcji Miś i Baloniki utrzymane są głównie w odcieniach różu, beżu, żółtego oraz bieli. Ładnie pasują do nich również złocenia. Czarujący plakat z imieniem na Baby Shower to wyrazista dekoracja, którą już od samego wejścia zauważą wszystkie dziewczyny zaproszone na przyjęcie. Nieco bardziej subtelną propozycją - np. gdy rezerwujesz po prostu stolik w restauracji - będzie tabliczka na stół z imieniem oraz śliczną grafiką misia. Czarujące balony, girlandy czy ozdoby tortu z podobnym motywem będą cudownie pasować do całej aranżacji. Tak wykonany wystrój na Baby Shower w rewelacyjny sposób pozwoli podkreślić płeć oczekiwanego maluszka.

Balon na przyjęcie miś na księżycu

Balon na Baby Shower dziewczynki

Pomysły na Baby Shower

Baby Shower to naprawdę wyjątkowa okazja, podczas której przyszła mama może spędzić naprawdę fantastyczny czas w gronie najbliższych przyjaciółek, sióstr czy kuzynek. Bez względu na to, gdzie odbywa się uroczystość, dobrze jest zadbać o kilka atrakcji, dzięki którym wszystkie uczestniczki będą się fenomenalnie bawić! Sesja zdjęciowa, kalambury, a może test na mamę? Możliwości jest całe mnóstwo. Podczas takiej imprezy bez dwóch zdań panuje niezwykle swobodna atmosfera. Można więc z powodzeniem postawić na papierowe naczynia, które kapitalnie sprawdzają się w tego rodzaju okolicznościach. Jednorazowe talerzyki oraz kubeczki w eko odsłonie z motywem misia będą cudownie pasować do aranżacji, a przy tym będą bardzo użytecznym dodatkiem na przyjęcie przyszłej mamy.