Świece na stół komunijny i świeczniki

Świece na stół komunijny i świeczniki

Świece na stół komunijny to niezwykle klimatyczne i eleganckie artykuły. W naszej ofercie można znaleźć propozycje świec komunijnych na stół w wielu wariantach, np. złote, srebrne, brokatowe. Decydując się na ozdoby komunijne, takie jak świece, należy wybrać także świeczniki na stół komunijny, które stworzą jednolitą całość ze świecą. Chętnie wybierany jest także dekoracyjny stroik na stół komunijny, który doskonale pasuje do okazji oraz serwetki komunijne, które są częścią zastawy stołowej. Podczas organizacji przyjęcia komunijnego bardzo ważne są także dekoracje sali, takie jak: plakaty komunijne duże, baner komunijny oraz inne. Kolekcje komunijne z symbolami sakralnymi to najchętniej wybierane produkty naszej oferty okolicznościowej.

Świece na stół komunijny i świeczniki

Świece na stół komunijny

Stół komunijny to centralne miejsce przyjęcia, które powinno wyglądać zniewalająco. Doskonały klimat stworzą zatem świece komunijne na stół. Klimatyczne, eleganckie, w wielu wariantach kolorystycznych to tylko niektóre zalety wykorzystania tej dekoracji podczas przyjęcia komunijnego. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy także różnorodne rodzaje świec komunijnych, np. pieńkowe, proste oraz kule. Można je swobodnie dopasować do pozostałych dekoracji stołu. Jakie świece na stół komunijny wybrać? Poniżej znajdziecie kolekcje komunijne, które są doskonałym elementem wystroju na tę szczególną okazję. 

Świece komunijne z Hostią

Najbardziej popularnym egzemplarzem naszej oferty są świece komunijne z motywem srebrnej lub złotej Hostii. Każdy rodzaj świec (pieńkowe, proste, kule) doskonale prezentuje się na stole komunijnym w połączeniu z innymi ozdobami wzbogaconymi tym samym motywem. Klasyczna i elegancka biała świeca z Hostią to zdecydowany hit dekoracyjny. Zachęcamy do komponowania świec ze świeczkami na stół komunijny.

Świece komunijne z Hostią

Klasyczna biała świeca ze złotą Hostią

Lampion zapachowy na Komunię

Lampion komunijny o delikatnym zapachu wanilii z pewnością doskonale wpasuje się w klimat uroczystości. Biały lampion z motywem złotej lub srebrnej Hostii z dekoracyjną koronką to prawdziwa elegancja. Lampion zapachowy można ustawić na stole pośród płatków róż, na drewnianej podstawce lub w świeczniku - wszystkie chwyty dozwolone.Polecamy także naturalny motyw świec zapachowych z kolekcji Gałązka Eukaliptusa. To piękna propozycja w botanicznym stylu, która pasuje do przyjęcia komunijnego chłopca i dziewczynki. Na świecy widnieje ozdobny napis “Pierwsza Komunia Święta”, a po zapaleniu w pomieszczeniu rozchodzi się przyjemny, kwiatowy zapach.

Lampion zapachowy na komunię

Lampion zapachowy na komunię ze srebrną Hostią

Świece komunijne proste

Klasyka jest uwielbiana przez niemal każdego. Świece komunijne proste to bardzo standardowe wydanie dekoracji komunijnych na stół. Ten rodzaj świec zawsze prezentuje się bardzo elegancko i szykownie. Warto umieścić świece w pieknych, szklanych świecznikach. Szczególnym uznaniem cieszą się świece proste brokacone na kolor złoty, bądź srebrny. Posiadają one także motyw Hostii. Wyglądają bardzo elegancko.

proste świece komunijne brokacone

Świece proste brokacone na Pierwszą Komunię Świętą

Dekorację na Pierwszą Komunię Świętą

Ozdoby komunijne to szeroki wachlarz produktów, w które należy się zaopatrzyć przed tak ważnym dniem w życiu dziecka i rodziny. Serwetki komunijne, stroiki oraz świece to doskonałe propozycje dekoracji stołu. Jednak nie zapominajmy także o dekoracjach komunijnego wnętrza, takich jak: plakaty komunijne, banery czy balony.