Świece na stół komunijny i świeczniki

Świece na stół komunijny i świeczniki

Świece na stół komunijny to niezwykle klimatyczne i eleganckie artykuły. W naszej ofercie można znaleźć propozycje świec komunijnych na stół w wielu wariantach, np. złote, srebrne, brokatowe. Decydując się na ozdoby komunijne, takie jak świece, należy wybrać także świeczniki na stół komunijny, które stworzą jednolitą całość ze świecą. Chętnie wybierany jest także dekoracyjny stroik na stół komunijny, który doskonale pasuje do okazji oraz serwetki komunijne, które są częścią zastawy stołowej. Podczas organizacji przyjęcia komunijnego bardzo ważne są także dekoracje sali, takie jak: plakaty komunijne duże, baner komunijny oraz inne. Kolekcje komunijne z symbolami sakralnymi to najchętniej wybierane produkty naszej oferty okolicznościowej.

Świece na stół komunijny i świeczniki

 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa IHS Exclusive 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa IHS Exclusive 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa IHS Exclusive 12cm/10cm DUŻA

  Wyjątkowa duża świeca zapachowa z motywem Złotej Hostii - idealny wybór na Pierwszą Komunię. Świeca jest bardzo okazała - będzie widoczna na stole z daleka. Prezentuje się bardzo elegancko, wspaniale dopełni aranżację w odcieniach bieli i złota.

  29,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia 12cm/10cm DUŻA

  Duża świeca komunijna z nadrukiem srebrnej Hostii i srebrnych ornamentów. Świeca wspaniale podkreśli charakter przyjęcia komunijnego. Posiada delikatny zapach wanilii, który oczaruje gości. Pięknie wygląda również w kompozycjach z kwiatami.

  29,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Komunię Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Komunię Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA
  34,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Komunię Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA

  Świeca zapachowa z motywem gałązki eukaliptusa pozwoli w elegancki sposób udekorować stół na Komunię Świętą. Lampion posiada delikatny waniliowy zapach, który wprowadzi wyjątkową atmosferę podczas przyjęcia. Na świecy znajduje się napis "Pierwsza Komunia Święta", który podkreśli uroczysty charakter.

  34,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Komunię Pierwsza Komunia z konwaliami 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Komunię Pierwsza Komunia z konwaliami 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Komunię Pierwsza Komunia z konwaliami...

  Świeca/lampion zapachowa na Komunię pięknie udekoruje stół komunijny. Nadruk konwaliowego wianuszka znajdujący się na świecy wspaniale wpisuje się w trendy i olśni swym blaskiem gości. Unikatowy zapach świecy rozbudzi zmysły i wywoła uśmiech.

  29,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA
  1 Recenzje

  Duży lampion zapachowy o waniliowym aromacie z botaniczną grafiką gałązek eukaliptusa i napisem Beautiful Day. Wspaniała propozycja, by oczarować zebranych na przyjęciu gości. Lampion wspaniale sprawdzi się jako dekoracja stołu na uroczystościach w botanicznym stylu.

  29,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Beautiful Day Różowe Kwiaty 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa Beautiful Day Różowe Kwiaty 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa Beautiful Day Różowe Kwiaty 12cm/10cm DUŻA
  1 Recenzje

  Lampion zapachowy z pięknym motywem różowych kwiatów i napisem Beautiful Day to oryginalna dekoracja stołu na każdą okazję. Lampion prezentuje się pięknie i ponadczasowo, posiada różowy wosk i kwiatowy aromat. Idealny także do dekoracji domu czy na prezent.

  29,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa komunijna Hostia 12cm/6cm BIAŁA ŚWIECA pieńkowa komunijna Hostia 12cm/6cm BIAŁA
  13,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa komunijna Hostia 12cm/6cm BIAŁA

  Świeca komunijna z Hostią to jeden z najpopularniejszych dodatków na stół komunijny. Biała świeca została udekorowana naklejką ze złotą Hostią. Idealnie podkreśla charakter przyjęcia i nadaje aranżacji eleganckiego blasku. Świeca wspaniale pasuje do każdej stylistyki w odcieniach bieli i złota.

  13,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa komunijna Srebrna Hostia 12cm/6cm ŚWIECA pieńkowa komunijna Srebrna Hostia 12cm/6cm
  13,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa komunijna Srebrna Hostia 12cm/6cm

  Jak udekorować stół komunijny? Idealnym wyborem do biało-srebrnych aranżacji będą świece pieńkowe dekorowane naklejką ze srebrną Hostią. Świece wspaniale sprawdzą się w każdej kompozycji, podkreślą komunijny charakter. Piękne do wykorzystania również w kompozycjach z kwiatami.

  13,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa komunijna Złoty Krzyżyk 12cm/6cm BIAŁA ŚWIECA pieńkowa komunijna Złoty Krzyżyk 12cm/6cm BIAŁA
  13,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa komunijna Złoty Krzyżyk 12cm/6cm BIAŁA

  Świeca na stół komunijny o klasycznym pieńkowym kształcie dekorowana naklejką z motywem złotego błyszczącego krzyżyka. Świeca wspaniale zaprezentuje się w aranżacjach w biało-złotym wydaniu. Wspaniała propozycja, która oczaruje zaproszonych gości.

  13,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa IHS Exclusive 5x14cm ŚWIECA pieńkowa IHS Exclusive 5x14cm
  16,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa IHS Exclusive 5x14cm

  Świeca na Pierwszą Komunię Świętą dekorowana złotą Hostią i brokatem, a także posiadająca metalizowaną powierzchnię to bardzo elegancki dodatek na stół komunijny. Świeca prezentuje się elegancko i ekskluzywnie. Posiada naklejkę z Hostią, dzięki której podkreśla charakter przyjęcia.

  16,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa brokacona Srebrna Hostia 5x14cm LUX ŚWIECA pieńkowa brokacona Srebrna Hostia 5x14cm LUX
  16,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa brokacona Srebrna Hostia 5x14cm LUX

  Przepiękne brokacone świece na stół komunijny w biało-srebrnej kolorystyce dopełnią przygotowaną aranżację. Świeca pieńkowa z metalizowaną błyszczącą powierzchnią i Hostią to świetny wybór, jeśli szukacie ekskluzywnego dodatku. Świece nadadzą przyjęciu blasku i elegancji.

  16,98 zł
 • ŚWIECE proste komunijne białe Hostia 24cm 2szt ŚWIECE proste komunijne białe Hostia 24cm 2szt
  9,98 zł
  ŚWIECE proste komunijne białe Hostia 24cm 2szt

  Klasyczne proste świece komunijne z Hostią to jeden z dodatków, który powinien znaleźć się na stole komunijnym. Świece podkreślą komunijny charakter, warto wykorzystać je w wysokich szklanych świecznikach lub kompozycjach z kwiatami. Idealne do biało-złotych kompozycji.

  9,98 zł
 • ŚWIECE proste komunijne białe Srebrna Hostia 24cm 2szt ŚWIECE proste komunijne białe Srebrna Hostia 24cm 2szt
  9,98 zł
  ŚWIECE proste komunijne białe Srebrna Hostia 24cm 2szt

  Biało-srebrne klasyczne świece komunijne dekorowane motywem srebrnej Hostii. Świece nadadzą ciepłego blasku, ale też pięknie udekorują stół komunijny. Uniwersalny motyw pasuje do każdej aranżacji.

  9,98 zł
 • ŚWIECE proste komunijne białe Złoty Krzyżyk 24cm 2szt ŚWIECE proste komunijne białe Złoty Krzyżyk 24cm 2szt
  9,98 zł
  ŚWIECE proste komunijne białe Złoty Krzyżyk 24cm 2szt

  Świece komunijne z naklejką ze złotym błyszczącym krzyżykiem to wspaniała dekoracja stołu komunijnego. Świece nadadzą aranżacji ciepłego blasku i będą idealnym wyborem, by dopełnić przygotowaną przez Was aranżację.

  9,98 zł
 • ŚWIECE proste brokacone IHS Exclusive 30cm 2szt ŚWIECE proste brokacone IHS Exclusive 30cm 2szt
  12,98 zł
  ŚWIECE proste brokacone IHS Exclusive 30cm 2szt

  Srebrne proste świece z Hostią i brokatem to wspaniały dodatek na stół komunijny. Świece podkreślą charakter uroczystości i nadadzą kompozycji ciepłego blasku. Wspaniale pasują do aranżacji w odcieniach bieli i srebra. Idealne do wykorzystania w szklanych świecznikach czy w kompozycjach z kwiatami.

  12,98 zł
 • ŚWIECE proste brokacone Srebrna Hostia LUX 30cm 2szt ŚWIECE proste brokacone Srebrna Hostia LUX 30cm 2szt
  12,98 zł
  ŚWIECE proste brokacone Srebrna Hostia LUX 30cm 2szt

  Srebrne proste świece z Hostią i brokatem to wspaniały dodatek na stół komunijny. Świece podkreślą charakter uroczystości i nadadzą kompozycji ciepłego blasku. Wspaniale pasują do aranżacji w odcieniach bieli i srebra. Idealne do wykorzystania w szklanych świecznikach czy w kompozycjach z kwiatami.

  12,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Rustykalne Kwiaty 13x6cm ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Rustykalne Kwiaty 13x6cm
  19,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Rustykalne Kwiaty 13x6cm

  Ręcznie wykonana świeca pieńkowa do dekoracji stołu na Chrzest i Komunię. Świeca została opleciona jutą oraz koronkową tasiemką. Posiada dodatkowo dekorację w postaci papierowych kwiatów. Świeca to wspaniały pomysł, by udekorować stół na przyjęciu w stylu boho i rustykalnym. 100% handmade!

  19,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię EKO Juta 13x6cm ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię EKO Juta 13x6cm
  18,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię EKO Juta 13x6cm

  Ręcznie wykonana świeca pieńkowa do dekoracji stołu na Chrzest i Komunię. Świeca została opleciona jutą oraz koronkową tasiemką. Posiada dodatkowo dekorację w postaci papierowych kwiatów. Świeca to wspaniały pomysł, by udekorować stół na przyjęciu w stylu boho i rustykalnym. 100% handmade!

  18,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Koronkowa 13x6cm ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Koronkowa 13x6cm
  19,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Koronkowa 13x6cm

  Świeca pieńkowa z jutą, koronką oraz dekoracją w postaci papierowego kwiatuszka. Wspaniała dekoracja stołu na Chrzest, Komunię czy Roczek w rustykalnym stylu. To piękny dodatek, który wspaniale ozdobi stół i oczaruje gości niepowtarzalnym wzorem. Świeca jest ręcznie wykonana - oryginalny, autorski wzór.

  19,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa rustykalna 12x7cm KREMOWA ŚWIECA pieńkowa rustykalna 12x7cm KREMOWA
  20,00 zł 24,98 zł
  Wyprzedaż!
  ŚWIECA pieńkowa rustykalna 12x7cm KREMOWA

  Kremowa rustykalna świeca to wspaniały dodatek na każdą okazję. Świeca przepięknie udekoruje stół, idealnie sprawdzi się na przyjęcia typu Chrzest i Komunia, ale pięknie pasuje także na uroczystości rodzinne. Można użyć jej do ozdoby podczas Świąt Bożego Narodzenia czy spotkań urodzinowych. Wysoka jakość wykonania: polska produkcja!

  20,00 zł 24,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa rustykalna 12x7cm SREBRNA ŚWIECA pieńkowa rustykalna 12x7cm SREBRNA
  20,00 zł 24,98 zł
  Wyprzedaż!
  ŚWIECA pieńkowa rustykalna 12x7cm SREBRNA

  Świeca pieńkowa w srebrnym kolorze to wspaniała dekoracja stołu na przyjęcia. Można ją wykorzystać na Chrzcie, Komunii, ale też podczas rodzinnych uroczystości. Wspaniale ozdobi stół podczas Wigilii czy spotkań z okazji urodzin czy imienin. Piękna do wykorzystania w kompozycjach ze świeżymi kwiatami czy gałązkami.

  20,00 zł 24,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa rustykalna 12x7cm ZŁOTA ŚWIECA pieńkowa rustykalna 12x7cm ZŁOTA
  20,00 zł 24,98 zł
  Wyprzedaż!
  ŚWIECA pieńkowa rustykalna 12x7cm ZŁOTA

  Złota świeca pieńkowa w rustykalnym wydaniu to wspaniały pomysł na dekorację stołu na każdą okazję. Świeca posiada delikatny metaliczny połysk - piękny efekt! Została wykonana w Polsce, dzięki czemu posiada wysoką jakość. Świecę wykorzystasz w dekoracyjnych świecznikach przy kwiatach czy gałązkach, piękna do aranżacji na dekoracyjnych tacach i podstawach.

  20,00 zł 24,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa metalizowana 6x12cm PERŁOWA ŚWIECA pieńkowa metalizowana 6x12cm PERŁOWA
  12,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa metalizowana 6x12cm PERŁOWA

  Świeca pieńkowa w przepięknym perłowym odcieniu to elegancki dodatek do dekoracji stołu. Świecę można wykorzystać na Chrzcie, Komunii czy podczas przyjęć w domowym zaciszu. Prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Można wykorzystać ją w aranżacjach z żywymi kwiatami czy gałązkami świerku na Boże Narodzenie.

  12,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa metalizowana 6x12cm ZŁOTA ŚWIECA pieńkowa metalizowana 6x12cm ZŁOTA
  12,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa metalizowana 6x12cm ZŁOTA

  Świeca pieńkowa metalizowana w pięknym złotym kolorze wspaniale udekoruje stół. Idealny sposób, by pięknie ozdobić stół na Chrzest czy Komunię dziecka. Świeca sprawdzi się także w świątecznych aranżacjach czy podczas rodzinnych uroczystości w domu. Można ją wykorzystywać na szklanych talerzykach lub drewnianych podstawkach.

  12,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa metalizowana 12x6cm ROSEGOLD ŚWIECA pieńkowa metalizowana 12x6cm ROSEGOLD
  12,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa metalizowana 12x6cm ROSEGOLD

  Piękna świeca pieńkowa metalizowana o cudownym kolorze rosegold. Jeśli szukasz efektownej dekoracji na stół na Komunię, Chrzest, Ślub czy Baby Shower. Świeca w takim kolorze będzie oryginalnym dodatkiem i wpisze się w tegoroczne trendy.

  12,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Pudrowe Kwiaty 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa Pudrowe Kwiaty 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa Pudrowe Kwiaty 12cm/10cm DUŻA

  Świeca zapachowa z kolorowym wnętrzem i kwiatowym motywem to wspaniała dekoracja stołu na Chrzest, Komunię czy Roczek, ale też piękny pomysł na prezent. Taka świeca pozwoli się zrelaksować i sprawi, że każda obdarowana nią kobieta będzie mogła odświeżyć wnętrze pomieszczenia cudownym zapachem. Świeca pięknie wygląda na stole na uroczystościach dla...

  29,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Lawendowa 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa Lawendowa 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa Lawendowa 12cm/10cm DUŻA

  Duża zapachowa świeca o lawendowym zapachu to piękna dekoracja stołu na uroczystości, ale też pomysł na kobiecy prezent. Świeca jest wykonana w Polsce, posiada piękną kwiatową grafikę i wosk w dopasowanym odcieniu. Można ją wykorzystać jako dodatek do prezentu dla Mamy, Babci czy najbliższej osoby.

  29,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa biała 12cmx6cm ŚWIECA pieńkowa biała 12cmx6cm
  11,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm BIAŁA

  Świeca pieńkowa w białym kolorze to idealna dekoracja stołu na uroczyste przyjęcia. Świetnie prezentuje się na szklanej podstawce otoczona delikatną dekoracją z kwiatów. Świetna propozycja dekoracji na Chrzest Święty dziecka.

  11,98 zł
 • ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE
  59,98 zł
  ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE

  Piękne, jasne świece o kształcie kuli z pewnością zachwycą Waszych gości! Aromatyczne świece rozjaśnią Wasze wyjątkowe przyjęcie. Wytworzą niezapomniany klimat odpowiedni, dla najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu.

  59,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE
  59,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE

  Piękne, perłowe świece o kulistym kształcie zachwycą Waszych gości! Te metalizowane, eleganckie świece to doskonały wybór na ważne uroczystości. Będą lekko rozjaśniać wasze wyjątkowe wnętrza, oraz wytworzą magiczną aurę.

  59,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE
  68,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE

  Metaliczne, pięknie wykonane, złote świece o kulistym kształcie to gwarancja dobrego stylu! Goście w każdym wieku będą zachwyceni tą aromatyczną świecą. Złoty motyw to zawsze elegancki wybór.

  68,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt GRANATOWE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt GRANATOWE
  49,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt GRANATOWE

  Granatowe świece kule to idealny wybór na przyjęcie komunijne chłopca. Powierzchnia z połyskiem prezentuje się elegancko i pięknie. Świece nadadzą ciepłego blasku całej aranżacji. Warto wykorzystać je w otoczeniu innych dodatków w podobnej kolorystyce.

  49,98 zł
 • ŚWIECE proste na Chrzest i Komunię BIAŁE 24cm 2szt ŚWIECE proste na Chrzest i Komunię BIAŁE 24cm 2szt
  8,98 zł
  ŚWIECE proste na Chrzest i Komunię BIAŁE 24cm 2szt

  Proste białe świece o klasycznym kształcie i wysokości 24cm to piękna propozycja dekoracji stołu na wszelkiego rodzaju okazje. Świece wspaniale udekorują stół na Chrzcie, Komunii czy Roczku dziecka. Biały kolor pięknie dopełni każdą aranżację. Świece to elegancki dodatek, który możesz umieścić w oryginalnych świecznikach.

  8,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE
  22,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE

  Proste świece w białym kolorze to elegancka dekoracja stołu na uroczyste przyjęcie, jakim jest Chrzest Święty dziecka. Świetnie prezentują się w świecznikach wykonanych ze szkła oraz ozdobione stroikiem z kwiatów.

  22,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  22,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Eleganckie długie świece w kolorze butelkowej zieleni to piękna dekoracja stołu. Rewelacyjnie prezentują się z w złotych świecznikach i idealnie nadają się na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Świetnie komponują się z dekoracjami na Chrzest z kolekcji Eukaliptus.

  22,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE
  22,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE

  Wyjątkowe świece w jasnoróżowym kolorze wspaniale sprawdzą się jako dekoracja stołu na Waszej imprezce ! Nadadzą przyjęciu  eleganckiego charakteru. Jasnoróżowy kolor jest bardzo dziewczęcy. Wasza księżniczka będzie zachwycona!

  22,98 zł

Świece na stół komunijny

Stół komunijny to centralne miejsce przyjęcia, które powinno wyglądać zniewalająco. Doskonały klimat stworzą zatem świece komunijne na stół. Klimatyczne, eleganckie, w wielu wariantach kolorystycznych to tylko niektóre zalety wykorzystania tej dekoracji podczas przyjęcia komunijnego. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy także różnorodne rodzaje świec komunijnych, np. pieńkowe, proste oraz kule. Można je swobodnie dopasować do pozostałych dekoracji stołu. Jakie świece na stół komunijny wybrać? Poniżej znajdziecie kolekcje komunijne, które są doskonałym elementem wystroju na tę szczególną okazję. 

Świece komunijne z Hostią

Najbardziej popularnym egzemplarzem naszej oferty są świece komunijne z motywem srebrnej lub złotej Hostii. Każdy rodzaj świec (pieńkowe, proste, kule) doskonale prezentuje się na stole komunijnym w połączeniu z innymi ozdobami wzbogaconymi tym samym motywem. Klasyczna i elegancka biała świeca z Hostią to zdecydowany hit dekoracyjny. Zachęcamy do komponowania świec ze świeczkami na stół komunijny.

Świece komunijne z Hostią

Klasyczna biała świeca ze złotą Hostią

Lampion zapachowy na Komunię

Lampion komunijny o delikatnym zapachu wanilii z pewnością doskonale wpasuje się w klimat uroczystości. Biały lampion z motywem złotej lub srebrnej Hostii z dekoracyjną koronką to prawdziwa elegancja. Lampion zapachowy można ustawić na stole pośród płatków róż, na drewnianej podstawce lub w świeczniku - wszystkie chwyty dozwolone.Polecamy także naturalny motyw świec zapachowych z kolekcji Gałązka Eukaliptusa. To piękna propozycja w botanicznym stylu, która pasuje do przyjęcia komunijnego chłopca i dziewczynki. Na świecy widnieje ozdobny napis “Pierwsza Komunia Święta”, a po zapaleniu w pomieszczeniu rozchodzi się przyjemny, kwiatowy zapach.

Lampion zapachowy na komunię

Lampion zapachowy na komunię ze srebrną Hostią

Świece komunijne proste

Klasyka jest uwielbiana przez niemal każdego. Świece komunijne proste to bardzo standardowe wydanie dekoracji komunijnych na stół. Ten rodzaj świec zawsze prezentuje się bardzo elegancko i szykownie. Warto umieścić świece w pieknych, szklanych świecznikach. Szczególnym uznaniem cieszą się świece proste brokacone na kolor złoty, bądź srebrny. Posiadają one także motyw Hostii. Wyglądają bardzo elegancko.

proste świece komunijne brokacone

Świece proste brokacone na Pierwszą Komunię Świętą

Dekorację na Pierwszą Komunię Świętą

Ozdoby komunijne to szeroki wachlarz produktów, w które należy się zaopatrzyć przed tak ważnym dniem w życiu dziecka i rodziny. Serwetki komunijne, stroiki oraz świece to doskonałe propozycje dekoracji stołu. Jednak nie zapominajmy także o dekoracjach komunijnego wnętrza, takich jak: plakaty komunijne, banery czy balony.