Niebieskie Kwiaty z Kielichem

Niebieskie Kwiaty z Kielichem

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie, które wśród wszystkich wywołuje niezwykłe emocje. Chcesz aby Komunia twojego dziecka była naprawdę udana? Wykorzystaj niesamowite elementy wystroju, które pozwolą Ci oddać charakter uroczystości. Kolekcja Niebieskie Kwiaty z Kielichem to prawdziwy hit. Połączenie pięknego odcieniu błękitu zawartego w kwiatach oraz złoty kielich prezentują się niezwykle efektownie. Baner, obrus, księga pamiątkowa, menu oraz wiele innych niesamowicie dopasowanych produktów, znajdź coś dla siebie. 

Niebieskie Kwiaty z Kielichem

 • ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Niebieskie Kwiaty z Kielichem ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Niebieskie Kwiaty z Kielichem
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Niebieskie Kwiaty z...

  Zaproszenie na Komunię w wersji cyfrowej. Zaproś bliskich na zbliżającą się uroczystość za pomocą elektronicznego zaproszenia zdobionego grafiką niebieskich kwiatów oraz złotego kielicha. Na zaproszeniu nadrukowany zostanie przesłany do nas wcześniej tekst. Zaoszczędź czas, pieniądze i wesprzyj ekologię! 

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Niebieskie Kwiaty z Kielichem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Niebieskie Kwiaty z Kielichem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Niebieskie Kwiaty z Kielichem Z IMIENIEM...

  Niesamowita księga pamiątkowa, która pozwoli Ci zachować wspomnienia z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Wszyscy goście mogą umieścić w niej wpisy, zdjęcia lub inne elementy. Księga zdobiona jest delikatną grafiką niebieskich kwiatów z kielichem. To wspaniała pamiątka! 

  49,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty z Kielichem z naklejką 111stron BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty z Kielichem z naklejką 111stron
  64,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty z...

  Piękna propozycja na prezent dla dziecka komunijnego. Ilustrowana biblia wykonana w sztywnej oprawie, zdobiona personalizowaną naklejką z grafiką niebieskich kwiatów i kielicha. To wspaniały upominek, który będzie stanowił również niezapomnianą pamiątkę. 

  64,98 zł
 • MENU komunijne Niebieskie Kwiaty z Kielichem MENU komunijne Niebieskie Kwiaty z Kielichem
  6,49 zł
  MENU komunijne Niebieskie Kwiaty z Kielichem

  Przepiękne menu komunijne wykonane w odcieniach bieli i błękitu. Motyw niebieskich kwiatów i złotego kielicha świetnie zaprezentuje się podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Menu można ułożyć na talerzach gości, będzie stanowiło piękny i praktyczny dodatek. 

  6,49 zł
 • BILECIK podziękowanie komunijne Niebieskie Kwiaty z Kielichem BILECIK podziękowanie komunijne Niebieskie Kwiaty z Kielichem
  1,50 zł
  BILECIK personalizowany Niebieskie Kwiaty z Kielichem

  Wspaniały dodatek do podziękowań dla gości komunijnych. Personalizowany bilecik został ozdobiony grafiką niebieskich kwiatów i kielicha oraz personalizacją w postaci Imienia i Daty uroczystości.  Sprzedawany w pakiecie 20 sztuk. Możesz dołączyć je do pudełeczek z prezencikami. 

  1,50 zł
 • WINIETKA komunijna z nadrukiem Niebieskie Kwiaty z Kielichem WINIETKA komunijna z nadrukiem Niebieskie Kwiaty z Kielichem
  1,89 zł
  WINIETKA komunijna z nadrukiem Niebieskie Kwiaty z Kielichem

  Winietki z motywem kwiatów i kielicha w delikatnych barwach to przepiękna dekoracja stołu na przyjęcie komunijne. Praktyczny dodatek pozwoli Ci wskazać gościom ich miejsce przy stole.  Na winietkach nadrukujemy imiona i nazwiska gości wedle przesłanej przez Was listy.

  1,89 zł
 • DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Niebieskie Kwiaty z Kielichem (+złota metalowa ramka) DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Niebieskie Kwiaty z Kielichem (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Niebieskie Kwiaty z Kielichem...

  Przepiękny sposób na udekorowanie stołu komunijnego! Tabliczka z personalizacją oraz grafiką niebieskich kwiatów i kielicha została zawarta w przepięknej, złotej ramce. To praktyczny element, który pozwoli na wskazanie gościom prawidłowego stołu. 

  32,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Komunia Niebieskie Kwiaty z Kielichem Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie Komunia Niebieskie Kwiaty z Kielichem Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie Komunia Niebieskie Kwiaty z Kielichem Z IMIENIEM (bszn)

  Słodki upominek dla gości komunijnych! Wręcz bliskim miodek z polskiej pasieki zawarty w uroczym, małym słoiczku. Na słoiczku umieszczona została personalizowana naklejka z motywem niebieskich kwiatów i kielicha. Taki prezencik bez wątpienia oczaruje gości! 

  9,98 zł
 • ŚWIECA sojowa cynamonowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty z Kielichem 10% Handmade ŚWIECA sojowa cynamonowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty z Kielichem 10% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa cynamonowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Niebieskie...

  Wspaniałe podziękowanie za przybycie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Skorzystaj z personalizowanych świec w malutkich słoiczkach na których umieszczono naklejkę z grafiką niebieskich kwiatów i kielicha, imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Całość prezentuje się efektownie, bez wątpienia zachwyci gości.

  12,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Niebieskie Kwiaty z Kielichem 40ml SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Niebieskie Kwiaty z Kielichem 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Niebieskie Kwiaty z Kielichem 40ml

  Szklane słoiczki zawierające naklejkę z personalizacją oraz grafiką niebieskich kwiatów i kielicha to wspaniały sposób na podziękowanie dla gości komunijnych. Słoiczki możesz wypełnić różnego rodzaju słodkościami, orzeszkami lub żelkami. Słodki prezent wpadnie w gust zarówno starszym jak i młodszym

  3,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty z Kielichem (bz) SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty z Kielichem (bz)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty z Kielichem (bz)

  Słoiczek z cukierkami na podziękowanie dla gości Pierwszej Komunii Świętej. Gotowy upominek został ozdobiony personalizowaną naklejką z motywem niebieskich kwiatów i kielicha. To wspaniały, słodki prezent który pokochają wszyscy goście. 

  8,98 zł
 • HERBATKA rooibos w słoiczku Z IMIENIEM na Komunię Niebieskie Kwiaty z Kielichem (+sznurek jutowy) HERBATKA rooibos w słoiczku Z IMIENIEM na Komunię Niebieskie Kwiaty z Kielichem (+sznurek jutowy)
  14,98 zł
  HERBATKA rooibos w słoiczku Z IMIENIEM na Komunię Niebieskie Kwiaty z...

  Zdrowotna herbatka w uroczym słoiczku to wspaniały sposób na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Słoiczek zawiera personalizowaną naklejkę z nadrukiem imienia dziecka oraz datą uroczystości, całość dopełnia piękna grafika niebieskich kwiatów z kielichem.

  14,98 zł
 • BAŃKI mydlane z personalizacją Niebieskie Kwiaty z Kielichem BAŃKI mydlane z personalizacją Niebieskie Kwiaty z Kielichem
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane z personalizacją Niebieskie Kwiaty z Kielichem

  Bańki mydlane to wspaniałe podziękowania dla gości komunijnych. Ta forma spodoba się głownie najmłodszym. Do upominku dołączona została personalizowana naklejka z motywem niebieskich kwiatów i złotego kielicha. 

  3,49 zł
 • CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty z Kielichem 10szt CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty z Kielichem 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty z Kielichem 10szt

  Czekoladki komunijne w pięknym stylu dekorowane grafiką niebieskich kwiatów i złotego kielicha. Wspaniały sposób na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość I Komunii Świętej. Czekoladki prezentują się bardzo elegancko, bez wątpienia ucieszą bliskich. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Komunia Niebieskie Kwiaty z Kielichem Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Komunia Niebieskie Kwiaty z Kielichem Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Komunia Niebieskie Kwiaty z Kielichem Z IMIENIEM 20szt

  Słodkie podziękowanie dla bliskich! Wręcz przepyszne krówki z grafiką niebieskich kwiatów i kielicha podczas Pierwszej Komunii świętej. Słodycz dopełnia personalizacja. Możesz umieścić je w ozdobnych pudełeczkach z kolekcji. 

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Niebieskie Kwiaty z Kielichem (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Niebieskie Kwiaty z Kielichem (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Niebieskie Kwiaty z Kielichem (+bileciki...

  Personalizowane lizaczki z pięknym motywem serca podziękują gościom za przybycie na uroczystość I Komunii Świętej dziecka. Lizaczki sprzedawane są w komplecie z bilecikami oraz naklejkami, które ozdobiono grafiką niebieskich kwiatów i kielicha. Taki upominek zachwyci każdego z gości. 

  49,98 zł
 • LIZAKI na Komunię Niebieskie Kwiaty z Kielichem (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI na Komunię Niebieskie Kwiaty z Kielichem (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI na Komunię Niebieskie Kwiaty z Kielichem (+etykiety z imieniem) 10szt

  Piękny upominek dla każdego z gości komunijnych! Podaruj bliskim lizaki z personalizowanymi etykietami zdobionymi grafiką niebieskich kwiatów i złotego kielicha. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie, bez wątpienia zachwyci każdego z obecnych. 

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Niebieskie Kwiaty z Kielichem 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Niebieskie Kwiaty z Kielichem 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek Niebieskie Kwiaty z Kielichem 10szt (+etykiety z...

  Piękne pudełeczka komunijne w kształcie aniołka! Sprzedawane są w komplecie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Całość dopełnia grafika niebieskich kwiatów. To rewelacyjny dodatek, który pozwoli Ci w piękny sposób przekazać podziękowania. W pudełeczkach można umieścić drobne słodycze.

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Komunię Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty z Kielichem 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA na Komunię Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty z Kielichem 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Komunię Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty z Kielichem 10szt...

  Pudełeczka serca pozwolą Ci w piękny sposób przekazać podziękowania dla gości na Pierwszą Komunię Świętą. Kartonowe pudełeczka zostały udekorowane etykietkami z imieniem i data I Komunii Świętej oraz grafiką niebieskich kwiatów. Do środka możesz schować smaczne elementy takie jak czekoladki czy krówki.

  28,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Ø20cm Niebieskie Kwiaty z Kielichem OPŁATEK personalizowany na tort Ø20cm Niebieskie Kwiaty z Kielichem
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Ø20cm Niebieskie Kwiaty z Kielichem

  Opłatek na tort w wyjątkowym wydaniu! Personalizowany produkt został ozdobiony grafiką niebieskich kwiatów i złotym kielichem. Wystarczy ułożyć go na kremie i cieszyć się efektem. 

  17,98 zł
 • TOPPER na tort komunijny Niebieska Komunia z Kielichem Z IMIENIEM TOPPER na tort komunijny Niebieska Komunia z Kielichem Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort komunijny Niebieska Komunia z Kielichem Z IMIENIEM

  Wspaniały jednostronny topper na Komunię! Wykorzystaj go podczas uroczystości swojego dziecka. Na topperze znajduje się imię dziecka, data, a także grafika niebieskich kwiatów i kielicha. To piękny dodatek, który wprawi w zachwyt każdego z gości. 

  24,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty z Kielichem 12szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty z Kielichem 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty z...

  Piękne pudełka na ciasto z personalizacją staną się idealnym dodatkiem na przyjęcie komunijne. Do pudełek możesz zapakować ciasta i wręczyć je gościom. W komplecie znajdują się samoprzylepne naklejki z grafiką niebieskich kwiatów i kielicha. 

  35,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Niebieskie Kwiaty z Kielichem DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Niebieskie Kwiaty z Kielichem
  99,98 zł
  DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Niebieskie Kwiaty z...

  Przepiękna dekoracja sali na Pierwszą Komunię Świętą. Plakat udekorowany został grafiką niebieskich kwiatów w towarzystwie okazałego, złotego kielicha. Do grafiki dołączona została personalizacja. Baner świetnie zaprezentuje się za głównym stołem. 

  99,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Niebieskie Kwiaty z Kielichem 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Niebieskie Kwiaty z Kielichem 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany Niebieskie Kwiaty z Kielichem 50x70cm

  Niesamowity plakat komunijny, który w wyjątkowy sposób ozdobi pomieszczenie podczas uroczystości I Komunii Świętej. Plakat zdobiony jest delikatną grafiką niebieskich kwiatów z kielichem, personalizacja znajdująca się na plakacie zawiera imię dziecka oraz datę uroczystości. Całość wspaniale się komponuje! 

  59,98 zł
 • BIEŻNIK komunijny Z IMIENIEM Obrus Niebieskie Kwiaty z Kielichem 42cmx5m BIEŻNIK komunijny Z IMIENIEM Obrus Niebieskie Kwiaty z Kielichem 42cmx5m
  129,98 zł
  BIEŻNIK komunijny Z IMIENIEM Obrus Niebieskie Kwiaty z Kielichem 42cmx5m

  Elegancki bieżnik na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Udekoruje stół podkreślając charakter uroczystości. Umieszczona na nim grafika niebieskich kwiatów w towarzystwie złotego kielicha prezentuje się niezwykle nowocześnie! Znakomicie komponuje się z innymi dodatkami takimi jak serwetki, świece czy dekoracje kwiatowe.

  129,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid ZŁOTE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid ZŁOTE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid ZŁOTE 40x40cm 50szt

  Złote flizelinowe serwetki to wyjątkowo elegancka propozycja na Chrzest Święty dziecka. Z kieszonkami na sztućce w tym samym odcieniu wspaniale udekorują stół.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Złote 25szt KIESZONKI na sztućce Złote 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Złote 25szt

  Flizelinowe kieszonki na sztućce w złotym kolorze elegancko udekorują stół na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego. Wspaniale prezentują się na stole w zestawie ze złotymi serwetkami.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Złoty 40cmx4,8m BIEŻNIK flizelinowy obrus Złoty 40cmx4,8m
  39,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Złoty 40cmx4,8m

  Bieżnik flizelinowy w złotym kolorze to idealna propozycja dekoracji stołu na Chrzest i inne uroczyste przyjęcia. Bieżnik idealnie układa się na stole i rewelacyjnie komponuje się z innymi elementami dekoracyjnymi w białym lub złotym kolorze. 

  39,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid GRANATOWE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid GRANATOWE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid GRANATOWE 40x40cm 50szt

  Serwetki flizelinowe w przepięknym odcieniu granatu to idealna propozycja na Pierwszą Komunię Świętą chłopca. Serwetki wspaniale podkreślą modny klimat uroczystości, nasycony odcień granatu to kolor roku 2020! Serwetki można składać w przestrzenne formy.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Granatowe 50szt DUŻA PACZKA KIESZONKI na sztućce Granatowe 50szt DUŻA PACZKA
  49,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Granatowe 50szt DUŻA PACZKA

  Przepiękne granatowe kieszonki na sztućce wykonane z grubej flizeliny. Posiadają modny granatowy kolor, dzięki któremu idealnie pasują na uroczystość komunijną chłopca. Cudowny dodatek, który dopełni serwetki w tym samym kolorze.

  49,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy Granatowy 40cmx4,8m BIEŻNIK obrus flizelinowy Granatowy 40cmx4,8m
  34,98 zł
  BIEŻNIK obrus flizelinowy Granatowy 40cmx4,8m

  Bieżnik to niezbędna dekoracja stołu! Piękny, klasyczny granatowy bieżnik to świetna propozycja na nadchodzące przyjęcia. Możesz wykorzystać go dosłownie na każdej uroczystości. Świetnie wpasuje się w każdy styl przyjęcia. 

  34,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt

  Eleganckie flizelinowe serwetki w błękitnym kolorze to idealna dekoracja stołu na przyjęcie chłopca. Serwetki wykonane są z wysokiej jakości materiału. Świetnie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości lub w ciekawe kształty.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  1 Recenzje

  Eleganckie kieszonki na sztućce w błękitnym odcieniu to świetna propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego chłopca. Świetnie komponują się z serwetkami i bieżnikiem w tym samym kolorze.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx10m BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx10m
  39,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx10m

  Błękitny bieżnik na stół wykonany z flizeliny to idealna propozycja dekoracji na Chrzest i inne przyjęcia dla chłopca. Bieżnik przepięknie prezentuje się na stole i rewelacyjnie komponuje się z innymi elementami dekoracyjnymi w białym lub błękitnym kolorze. Można go stosować przez środek stołu jak i w poprzek. 

  39,98 zł
 • ŚWIECE proste metalizowane ZŁOTE 24cm 10szt KONIEC SERII ŚWIECE proste metalizowane ZŁOTE 24cm 10szt KONIEC SERII
  34,98 zł
  ŚWIECE proste metalizowane ZŁOTE 24cm 10szt

  Świece to niezbędne dekoracje stołu na Chrzest i Komunię dziecka. Wykonane w złotym metalicznym kolorze prezentują się wyjątkowo elegancko. Idealna propozycja na uroczystość z biało-złotymi dodatkami.

  34,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt GRANATOWE ŚWIECE kręcone 25cm 10szt GRANATOWE
  46,98 zł
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt GRANATOWE

  Eleganckie świece w pięknym granatowym kolorze. To niesamowity sposób na podkreślenie wyglądu stołu podczas różnych przyjęć. Wykorzystaj je podczas Komunii, Chrztu lub innych uroczystości. Produkt sprzedawany jest w pakiecie 10 sztuk. 

  46,98 zł

Niebieskie Kwiaty z Kielichem - inspiracje na I Komunię dziecka

Jaki motyw przewodni wybrać na I Komunię swojego dziecka? Jeśli stoisz przed takim dylematem, sprawdzonym i wygodnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z gotowych kolekcji dekoracji. Tego rodzaju zestawy zawierają najróżniejsze produkty, które przydadzą się do zorganizowania uroczystości: zaproszenia, ozdoby stołu i sali, dekoracje tortu, podziękowania dla gości czy inne akcesoria. Każde z nich zaprojektowane jest natomiast w spójnej stylistyce i kolorystyce. Kolekcja Niebieskie Kwiaty z Kielichem to ciekawa propozycja na tego rodzaju okazję. Motyw w naturalnej odsłonie stanowi modną propozycję, a pastelowy odcień świetnie podkreśla uroczysty charakter wydarzenia. Istotna jest też grafika złotego kielicha, który doskonale wpasowuje się w rodzaj celebrowanej okazji.

Motyw przewodni na I Komunię

Naturalne trendy stanowią popularne rozwiązanie na przyjęcia komunijne już od kilku sezonów. Malowniczy motyw kwiatów bardzo dobrze wypadnie więc w trakcie uroczystości. Można śmiało połączyć je z naturalnymi bukietami - oczywiście, w dopasowanej kolorystyce. To sprawi, że rezultat będzie spójny i naprawdę stylowy. Klasyczne produkty w niebieskim, złotym czy białym odcieniu też bardzo dobrze skomponują się ze specjalnie przygotowanymi dekoracjami. Tabliczka na stół z imieniem dziecka świetnie wyglądać będzie na blacie ozdobionym błękitnym bieżnikiem czy niebieskimi świecami. Do kompletu dokupić można również flizelinowe serwetki oraz kieszonki na sztućce. Niebieskie odcienie szczególnie popularne są na przyjęciach chłopców, choć ładnie wypadną również na uroczystości dziewczynki. 

Dekoracja na stół tabliczka w ramce niebieskie kwiaty z kielichem

Dekoracja stołu na Komunię

Dekoracje wnętrza na przyjęcie komunijne

Do dekoracji wnętrza na uroczystość I Komunii Świętej wykorzystać można różnego rodzaju produkty. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Dobrze jest też wykorzystać ilość i formę ozdób do miejsca, w którym planujesz przyjęcie dla swojego dziecka. Dużych rozmiarów plakat na Komunię to personalizowana dekoracja, która pozwoli nadać unikalny charakter całej uroczystości. Podłużna forma przykuwa uwagę, a piękne wykonanie na pewno pozwoli uatrakcyjnić aranżację. Plakat nadaje się na ściankę do zdjęć. Świetnie wypadnie także zawieszony za krzesłem dziecka komunijnego. Na wysokiej jakości papierze znajduje się motyw kwiatów i złotego kielicha, a całości świetnie dopełnia personalizowany napis wykonany przy użyciu wyjątkowej czcionki.

I Komunia Święta - co potrzeba?

Dekoracje to ważny element przyjęcia dla rodziny. W końcu w ten sposób można uzyskać naprawdę gustowny i niebanalny charakter. Jednak istotne są również dodatki, które pozwolą urozmaicić przyjęcie. Niektóre z nich mogą być nawet bardzo praktyczne. Zaproszenia na telefon na I Komunię dziecka to nowoczesny produkt, który pozwoli zastąpić klasyczne kartki. Takie grafiki z personalizowanym tekstem szybko i bez żadnego problemu roześlesz wszystkim najbliższym, z którymi planujesz świętować tak szczególny dzień. Warto zadbać także o pamiątki czy prezenty komunijne dla swojej pociechy. Co może być wspaniałą niespodzianką? Gorąco polecamy księgę pamiątkową z imieniem, do której goście mogą się wpisać z życzeniami komunijnymi. 

Księga pamiątkowa komunia niebieskie kwiaty z kielichem

Księga pamiątkowa na Komunię