Czekoladki na Roczek

Czekoladki na Roczek

Czekoladki na roczek są uroczą formą podziękowania gościom za przybycie na pierwsze przyjęcie urodzinowe dziecka. Inną formą wdzięczności są lizaki podziękowania na roczek oraz magnesy na roczek. Bardzo popularne jest podziękowanie za przybycie na roczek z tekstem w postaci wierszyków umieszczonym na przykład na ozdobnych karteczkach. Należy pamiętać także o wyjątkowych podziękowania dla Chrzestnych na roczek dziecka.

Czekoladki na Roczek

 • UPOMINEK dla gości na Roczek czekoladka W OPAKOWANIU UPOMINEK dla gości na Roczek czekoladka W OPAKOWANIU
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości na Roczek czekoladka W OPAKOWANIU

  Upominek dla gości na Roczek w komplecie z bilecikiem to piękny sposób, by podziękować gościom za obecność. Podziękowanie prezentuje się pięknie i oryginalnie. Biało-złoty bilecik będzie pasował do każdego motywu przewodniego. To wspaniały pomysł, by podziękować za wręczone prezenty.

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny

  Czekoladka na podziękowanie dla gości zapakowana do woreczka z bilecikiem w rustykalnym stylu. Piękny sposób, by wręczyć gościom upominki za przybycie na uroczystość i wręczone prezenty. Czekoladki to słodkie podziękowanie, które zachwyci gości. Tak podane można ułożyć przy talerzach gości lub wręczyć osobiście. Wspaniale pasują do stylu rustykalnego.

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna

  Jak podziękować gościom za przybycie na uroczystość Komunii, CHrztu, Roczku czy urodzinek? Warto wybrać już gotowe, zapakowane podziękowania! Jednym z takich jest botaniczna czekoladka w woreczku wraz z bilecikiem wykonana w botanicznym stylu. Cały prezencik wygląda pięknie i niepowtarzalnie. To wspaniały sposób, by oczarować gości słodkim drobiazgiem.

  4,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie na Roczek UNIWERSALNA CZEKOLADKA podziękowanie na Roczek UNIWERSALNA
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie na Roczek UNIWERSALNE 10szt

  Czekoladka na Roczek przygotowana w biało-złotej kolorystyce to wspaniały dodatek dla chłopca i dziewczynki. Czekoladki są zawinięte w złote papierki, posiadają motyw dużej jedynki oraz napis Mam już Roczek. To idealny pomysł, by wręczyć je gościom za przybycie. Czekoladki to fantastyczna propozycja na podziękowanie dla gości za obecność i wręczone prezenty.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Czekoladka na podziękowanie dla gości dekorowana przepięknym motywem gałązki eukaliptusa. Czekoladki podziękują gościom za przybycie na uroczystość Chrztu, Komunii czy Baby Shower. Są świetnym dodatkiem na każdą okazję. Czekoladki w złotych papierkach prezentują się elegancko i ponadczasowo. Można je dodatkowo zapakować w woreczki czy dopasowane...

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Słonik CZEKOLADKA na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Słonik
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Słonik 10szt

  Czekoladki na Roczek dziecka z pastelową grafiką słonika to wspaniały wybór na słodkie podziękowania dla gości za przybycie i wręczone prezenty. Czekoladki pięknie wyglądają ułożone obok nakryć gości, wspaniale prezentują się także w pudełeczkach lub woreczkach z organzy. Pasują zarówno na Roczek dziewczynki, jak i chłopca.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku 10szt

  Czekoladki na Roczek dziecka dekorowane imieniem i datą to wspaniały upominek dla gości zaproszonych na pierwsze urodziny dziecka. Czekoladki wykonane z mlecznej belgijskiej czekolady są najwyższej jakości podziękowaniem za przybycie i wręczone prezenty. Można je ułożyć przy talerzach gości lub zapakować do pudełeczek. Będą pięknie wyglądały na Roczku...

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Rosegold CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Rosegold
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Rosegold 10szt

  Jak w uroczy sposób podziękować gościom na Roczku córeczki? Wspaniałym pomysłem są personalizowane czekoladki z imieniem dziecka oraz piękną grafiką. Czekoladki można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek chłopca Z IMIENIEM Lokomotywa CZEKOLADKA na Roczek chłopca Z IMIENIEM Lokomotywa
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek chłopca Z IMIENIEM Lokomotywa 10szt

  Prześliczna i słodka czekoladka na Roczek dziecka przygotowana z modnym nadrukiem lokomotywy w odcieniach błękitu. Czekoladki wspaniale wyglądają w pudełeczkach lub woreczkach z organzy. Pięknie prezentują się obok talerzy gości. Są idealnym wyborem, by słodko podziękować za przybycie i wręczone prezenty.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Różowy Króliczek CZEKOLADKA na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Różowy Króliczek
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Różowy Króliczek 10szt

  Przepyszne czekoladki na Roczek dziewczynki sprzedawane w komplecie z naklejkami z nadrukiem imienia i daty oraz prześliczną grafiką króliczka. Czekoladki można zapakować do woreczków lub pudełeczek, wyglądają fantastycznie i pięknie prezentują się obok talerzy gości. Podziękują za przybycie i wręczone prezenty.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Niebieski Króliczek CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Niebieski Króliczek
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek chłopca Z IMIENIEM Niebieski Króliczek 10szt

  Czekoladka na Roczek chłopca z imieniem i datą oraz prześliczną grafiką niebieskiego króliczka. Czekoladki wspaniale wyglądają zapakowane do pudełeczek lub woreczków z organzy lub pudełeczek. Dzięki nadrukowi imienia i daty zaskoczą gości. Czekoladki to wspaniały pomysł na słodkie podziękowanie dla gości za przybycie i wręczone prezenty.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Rożowo-Złota Jedynka CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Rożowo-Złota Jedynka
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Różowo-Złota Jedynka 10szt
  2 Recenzje

  Słodkie podziękowanie dla gości, którzy przybyli na Roczek Waszej córeczki? Wspaniałym pomysłem są mleczne czekoladki ozdobione piękną personalizowaną naklejką z imieniem dziecka. Naklejki dekorowane są różowymi elementami urodzinkowymi oraz dużą cyferką 1. Czekoladki można ułożyć na talerzach gości lub umieścić w ślicznych pudełeczkach.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka 10szt

  Słodka mleczna czekoladka przygotowana specjalnie na Roczek chłopca będzie cudownym prezencikiem dla gości przybyłych na uroczystość Roczku. Dzięki dwustronnym personalizowanym naklejkom idealnie nadaje się na Roczek chłopca. Można ją umieścić w pudełeczkach lub woreczkach lub położyć przy talerzach gości!

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Autka CZEKOLADKA na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Autka
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Autka 10szt
  2 Recenzje

  Pyszne czekoladki owinięte w srebrny papierek sprzedawane w komplecie ze ślicznymi naklejkami z imieniem dziecka to wspaniała propozycja na upominki dla gości. Samoprzylepne etykiety zdobione uroczą grafiką autka z balonikami w niebieskiej kolorystyce zachwyci najbliższych. Czekoladki można ułożyć na talerzach gości, umieścić w woreczkach z organzy lub w...

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Chmurka CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Chmurka
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Chmurka Z IMIENIEM 10szt

  Mleczne czekoladki zdobione naklejkami z motywem uroczych, uśmiechniętych chmurek i napisem "Mam już Roczek" to elegancka i wyjątkowa forma podziękowania gościom za przybycie na przyjęcie. Czekoladki można ułożyć na talerzach gości, zapakować w subtelny woreczek z organzy lub umieścić w ślicznych pudełeczkach w kształcie serca z tej samej kolekcji....

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Chmurka CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Chmurka
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Leśne Zwierzątka 10szt

  Słodkie podziękowanie dla gości, którzy przybyli na pierwsze urodzinki Waszej pociechy? Mleczne czekoladki zdobione kolorowymi naklejkami z imieniem dziecka to wspaniała propozycja! Czekoladki można ułożyć na talerzach gości, zapakować w woreczki z organzy lub umieścić w pudełeczkach z tej samej kolekcji. Piękna grafika leśnych zwierzątek na naklejkach...

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na urodzinki Z IMIENIEM Chevron Różowy CZEKOLADKA na urodzinki Z IMIENIEM Chevron Różowy
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Chevron Różowy 10szt
  1 Recenzje

  Przepyszna mleczna czekoladka z nadrukiem imienia dziecka na samoprzylepnej naklejce i śliczną grafiką zygzaków to nie tylko smaczny, ale też bardzo efektowny upominek dla gości. Czekoladki posiadają błyszczące złote papierki, a różowo-złota grafika świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Można umieścić je przy nakryciach gości lub włożyć do specjalnych...

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na urodzinki Z IMIENIEM Chevron Błękitny CZEKOLADKA na urodzinki Z IMIENIEM Chevron Błękitny
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Chevron Błękitny 10szt
  1 Recenzje

  Słodkie czekoladki w złotych papierkach to smaczny i piękny dodatek na urodzinki lub Roczek dziecka. Czekoladki pozwolą pięknie podziękować gościom i będą uroczym dodatkiem. Dzięki nadrukowi imienia dziecka i dacie imprezki to świetna pamiątka z uroczystości!

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  4 Recenzje

  Prześliczna mleczna czekoladka dekorowana motywem uroczego serduszka i napisem Dziękujemy idealnie sprawdzi się jako upominek dla gości na Chrzcie maluszka. Czekoladka prezentuje się fantastycznie i jeszcze lepiej smakuje. Pięknie wygląda zapakowana do pudełeczek z motywem serc.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI mleczne do słodkiego stołu SREBRNE 50szt DOBRA CENA CZEKOLADKI mleczne do słodkiego stołu SREBRNE 50szt DOBRA CENA
  69,98 zł
  CZEKOLADKI mleczne do słodkiego stołu SREBRNE 50szt DOBRA CENA

  Mleczne czekoladki w srebrnych papierkach to wspaniały dodatek do słodkiego stołu na przyjęcia. Czekoladki wspaniale sprawdzą się umieszczone w szklanych misach czy paterkach. Można je wykorzystać także do pudełeczek czy woreczków z organzy. Wspaniała propozycja na słodkie upominki dla gości na każdą okazję.

  69,98 zł
 • CZEKOLADKI mleczne do słodkiego stołu ZŁOTE 50szt DOBRA CENA CZEKOLADKI mleczne do słodkiego stołu ZŁOTE 50szt DOBRA CENA
  69,98 zł
  CZEKOLADKI mleczne do słodkiego stołu ZŁOTE 50szt DOBRA CENA

  Mleczne czekoladki wykonane z przepysznej belgijskiej czekolady to świetna propozycja do słodkich barków. Czekoladki mogą zostać umieszczone w szklanych misach lub paterach. Pięknie wyglądają także wsypane do woreczków czy pudełeczek i potraktowane jako słodkie upominki. Złote papierki prezentują się elegancko i z klasą.

  69,98 zł
 • CZEKOLADA pitna choco stick Z IMIENIEM Chrzest Komunia Roczek CZEKOLADA pitna choco stick Z IMIENIEM Chrzest Komunia Roczek
  10,98 zł
  CZEKOLADA pitna choco stick Z IMIENIEM Chrzest Komunia Roczek

  Czekolada pitna na patyczku to jeden z bardziej oryginalnych słodkich upominków. Czekolada choco stick może być wręczona gościom w podziękowaniu za przybycie na uroczystość Chrztu, Komunii czy Roczku. Dołączone do kompletu naklejki z imieniem wyrażą wdzięczność za przybycie, a dopasowana grafika sprawia, że całość prezentuje się oryginalnie i pięknie.

  10,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki na podziękowania dla gości z motywem pudrowych kwiatów na kraftowym tle to piękny wybór na Chrzest, Komunię czy Roczek dziecka. Czekoladki można zapakować do pasujących opakowań, umieścić w woreczkach z organzy czy oryginalnych pudełeczkach. Pięknie prezentują się także ułożone samodzielnie na talerzach lub przy nakryciach gości.

  19,98 zł

Podziękowania na Roczek - słodkie czekoladki z imieniem dziecka

Najbardziej popularną formą podziękowań są zdecydowanie przepyszne słodycze w postaci czekoladek. Wykonane są z najlepszej, belgijskiej czekolady i zostały owinięte w specjalne złotko ozdobne z różnymi motywami, które można dobrowolnie wybrać. Piękne czekoladki można ułożyć na stole przy nakryciach gości, wyłożyć na stole w naczyniu lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach. Ozdobne czekoladki z pewnością będą uroczą niespodzianką dla gości na urodzinach malucha. 

Czekoladki na Roczek to piękna forma podziękowania za przybycie i prezenty urodzinowe

Czekoladki na Roczek są wspaniała formą wyrażenia wdzięczności dla zgromadzonych gości. Decydując się na to niesamowicie urocze podziękowanie dla gości należy wybrać odpowiedni wygląd wizualny słodyczy. W naszym sklepie oferujemy wiele wariantów czekoladek w roli podziękowania za przybycie na roczek dziecka. Jakie czekoladki na Roczek wybrać? Można zdecydować się na wersje uniwersalne czekoladek lub słodycze personalizowane imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Istnieje także możliwość wyboru odpowiedniej wersji kolorystycznej: uniwersalnej, dla chłopca lub dla dziewczynki. 

Czekoladka na Roczek chłopca

Mleczna czekoladka na Roczek chłopca w niebieskim papierku

Czekoladki na Roczek dla Dziewczynki

Czekoladki na Roczek dla Dziewczynki są zazwyczaj zapakowane w papierki w odcieniach różu. W naszym sklepie oferujemy pyszne mleczne czekoladki jako podziękowanie dla gości za przybycie w złotko oraz ozdobny różowy papierek z białym napisem “Mam już Roczek!” lub z białą grafiką 1 w towarzystwie baloników oraz babeczki. Wspaniałym podziękowaniem dla gości córeczki są także czekoladki zawinięte w sreberko, a w zestawie dołączane są piękne personalizowane naklejki (imię dziecka oraz data urodzinek) do samodzielnego przyklejenia z cudowną grafiką z kolekcji Rosegold Roczek. Jest to rewelacyjny sposób na miłe zaskoczenie zgromadzonych gości uroczystości. 

Czekoladka na Roczek dziewczynki z imieniem

Czekoladka na Roczek dziewczynki z imieniem w kolorze rosegold

Czekoladki na Roczek dla Chłopca

Czekoladki na Roczek dla Chłopca to podziękowania dla gości, które mają głównie niebieskie odcienie opakowań. Nasz sklep oferuje czekoladki w ramach podziękowania dla gości za przybycie na Roczek synka w sreberku oraz w ozdobnym, błękitnym papierku z napisem “Mam już Roczek!” oraz z uroczą grafiką cyferki 1 wraz z balonikami i babeczką. Innym rodzajem czekoladek podziękowań dla gości chłopca są czekoladki w sreberku, sprzedawane w zestawie z personalizowanymi naklejkami samoprzylepnymi z imieniem dziecka oraz datą urodzinek. Etykietki są ozdobione niebieską grafiką autka z balonikiem oraz napisem “Dziękuję!” w niebieskiej odsłonie. Z pewnością goście będą zachwyceni uroczym podziękowaniem.

Czekoladka na Roczek chłopca z imieniem

Czekoladka z motywem złotej jedynki na Roczek chłopca