Czekoladki na Roczek

Czekoladki na Roczek

Czekoladki na roczek są uroczą formą podziękowania gościom za przybycie na pierwsze przyjęcie urodzinowe dziecka. Inną formą wdzięczności są lizaki podziękowania na roczek oraz magnesy na roczek. Bardzo popularne jest podziękowanie za przybycie na roczek z tekstem w postaci wierszyków umieszczonym na przykład na ozdobnych karteczkach. Należy pamiętać także o wyjątkowych podziękowania dla Chrzestnych na roczek dziecka.

Czekoladki na Roczek

 • CZEKOLADKI na Roczek/Urodzinki Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 10szt WYBIERZ CYFRĘ CZEKOLADKI na Roczek/Urodzinki Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 10szt WYBIERZ CYFRĘ
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek/Urodzinki Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 10szt...

  Podziękuj za przybycie na Roczek dziecka lub jego Urodzinki! Podaruj dzieciom słodkie czekoladki dekorowane grafika kolorowych zwierzątek. Smaczny upominek możesz schować do pudełeczek lub woreczków z organzy.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Safari z eukaliptusem 10szt CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Safari z eukaliptusem 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Safari z eukaliptusem 10szt

  Słodkie podziękowanie na Roczek maluszka! Wręcz bliskim czekoladki z belgijskiej czekolady zdobione personalizowaną naklejką. Etykieta zawiera przepiękną grafikę zwierzątek safari z elementami eukaliptusa, imię dziecka oraz datę uroczystości. Czekoladki możesz zapakować do ozdobnych pudełeczek lub woreczków z organzy. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka niebieskie 10szt CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka niebieskie 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka niebieskie 10szt

  Słodka odsłona podziękowań dla gości! Czekoladki z grafiką leśnych zwierzątek w błękicie wspaniale sprawdzą się podczas przyjęcia dla chłopca. Upominki można wręczyć osobiście lub włożyć do ozdobnych pudełeczek lub woreczków z organzy. 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Słodki poczęstunek dla gości, który pozwoli Ci przekazać podziękowania za przybycie na Roczek synka. Czekoladka mleczna prezentuje grafikę zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle. Całość dopełnia personalizacja w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Możesz ułożyć je na nakryciach gości, włożyć do ozdobnych pudełeczek lub wręczyć osobiście.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Słodki prezent dla bliskich obecnych na Roczku dziewczynki! Piękne czekoladki prezentujące grafikę zwierzątek na różowym tle. Całość dopełnia personalizacja zawierająca imię dziecka oraz datę pierwszych Urodzinek. Czekoladki możesz umieścić w ozdobnych pudełeczkach, woreczkach z organzy lub na nakryciach gości.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka różowe 10szt CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka różowe 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka różowe 10szt

  Słodkie podziękowanie dla gości, które możesz wykorzystać podczas przyjęcia dedykowanego dziewczynce. Świetnie sprawdzi się podczas Roczku, Baby Shower czy Urodzinek. Urocza grafika leśnych zwierzątek pośród różu wspaniale zaprezentuje się na imprezkowym stole. 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek chłopca Miś Z IMIENIEM 10szt CZEKOLADKI na Roczek chłopca Miś Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek chłopca Miś Z IMIENIEM 10szt

  Szukasz ciekawych podziękowań na Roczek dla gości? Słodkie belgijskie czekoladki w eleganckich papierkach z grafiką uroczego brązowego misia będą genialnym wyborem. Możesz położyć je przy talerzykach czekających na gości dzięki czemu będą miłym przywitaniem.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 10szt CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 10szt

  Czekoladka mleczna to słodki poczęstunek dla gości. Aby podziękować im za przybycie możemy rozłożyć je na talerzykach lub wręczyć im osobiście. Czekoladki świetnie sprawdzą się podczas roczku dziecka, prezentują grafikę zwierzątek w balonie. Bez wątpienia sprawią radość zarówno młodszym jak i starszym.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku 10szt

  Czekoladki na Roczek dziecka dekorowane imieniem i datą to wspaniały upominek dla gości zaproszonych na pierwsze urodziny dziecka. Czekoladki wykonane z mlecznej belgijskiej czekolady są najwyższej jakości podziękowaniem za przybycie i wręczone prezenty. Można je ułożyć przy talerzach gości lub zapakować do pudełeczek. Będą pięknie wyglądały na Roczku...

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek 10szt CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek 10szt

  Eleganckie czekoladki z grafiką uroczego tańczącego króliczka to wspaniały słodki upominek który przypadnie do gustu każdemu. Czekoladki posiadają dodatkową personalizację, która sprawia, że są one wyjątkowe. Idealnie sprawdzą się podczas przyjęcia dla dziewczynki. Słodki upominek można rozłożyć gościom na talerzykach lub wręczyć osobiście.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt

  Smaczny upominek na Chrzest i Roczek w jednym! Wręcz bliskim słodkie, belgijskie czekoladki zdobione grafiką misia z balonikami w odcieniach błękitu oraz beżu. Personalizacja zawarta na naklejce zawiera imię dziecka oraz datę uroczystości. Słodycz możesz zapakować w ozdobne pudełeczka lub woreczki z organzy.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i...

  Słodkie podziękowanie dla gości Chrztu Świętego i Roczku! Podaruj bliskim czekoladki zdobione personalizowaną naklejką z grafiką misia z balonikami w odcieniu różu. Możesz umieścić je w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Prześliczne i smaczne czekoladki z motywem różowych kwiatów i napisem Słodkości dla Ciebie będą oryginalnym wyborem na podziękowania dla gości na każdą okazję. Czekoladki idealnie sprawdzą się na Chrzcie, Komunii czy Roczku dziewczynki. Świeży motyw różowych kwiatów wspaniale wpisuje się w trendy.

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI dla dzieci Miś i Króliczek boho UNIWERSALNE 10szt CZEKOLADKI dla dzieci Miś i Króliczek boho UNIWERSALNE 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI dla dzieci Miś i Króliczek boho UNIWERSALNE 10szt

  Piękne podziękowanie w słodkim wydaniu! Czekoladki z grafika boho misia i króliczka zaprezentują się niesamowicie podczas przyjęcia zachwycając obdarowanych gości. Czekoladki można wręczyć na Roczek, Chrzest, Urodzinki a nawet Baby Shower! Słodki prezencik nada się zarówno dla starszych jak i młodszych! 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 10szt CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 10szt

  Czekoladki na Roczek dziecka z uroczą grafiką. Każda czekoladka posiada naklejkę ze zwierzątkami w stonowanych, beżowych tonach. Czekoladki są personalizowane - na każdym papierku znajdzie się data urodzin oraz imię dziecka. Jest to wyjątkowy pomysł na podziękowanie gościom za przybycie.

  29,98 zł
 • DEKORACJE w stylu leśnym na Roczek ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja w leśnym stylu: KUP TUTAJ   

 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt

  Podziękowanie dla gości w wyjątkowy sposób doceni ich obecność podczas przyjęcia. Podaruj bliskim czekoladki, które wpadną w gust każdego. Zdobione są grafiką białych róż, przepięknie się prezentują. Możesz umieścić je w woreczkach z organzy lub pudełeczkach o tym samym motywie. 

  23,98 zł
 • ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt
  45,96 zł
  ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt

  Wspaniały komplet pudełeczek w kształcie aniołka oraz dopasowanych czekoladek. Przepiękna grafika białych róż wspaniale zaprezentuje się na stole. Możesz wykorzystać je podczas Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii Świętej, Roczku oraz wielu innych okazji.

  45,96 zł
 • ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt
  42,96 zł
  ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt

  Przepiękny zestaw zawierający pudełeczka w kształcie serduszka oraz czekoladki. Zdobi je grafika okazałych białych róż. Produkty wspaniale sprawdzą się jako podziękowanie dla gości. Możesz wykorzystać je podczas wielu okazji - Komunia, Chrzest.

  42,96 zł
 • UPOMINEK dla gości na Roczek czekoladka W OPAKOWANIU UPOMINEK dla gości na Roczek czekoladka W OPAKOWANIU
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości na Roczek czekoladka W OPAKOWANIU

  Upominek dla gości na Roczek w komplecie z bilecikiem to piękny sposób, by podziękować gościom za obecność. Podziękowanie prezentuje się pięknie i oryginalnie. Biało-złoty bilecik będzie pasował do każdego motywu przewodniego. To wspaniały pomysł, by podziękować za wręczone prezenty.

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Białe Róże UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Białe Róże
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Białe Róże

  Czekoladki z kwiatowym motywem zapakowane do celofanowych woreczków niesamowicie zaprezentują się ułożone na nakryciach gości. Na czekoladkach umieszczony został napis Słodkości dla Ciebie oraz grafika białych kwiatów. To upominek, który zachwyci każdego gościa! 

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka z sercem W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty UPOMINEK dla gości czekoladka z sercem W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka z sercem W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty
  1 Recenzje

  Czekoladka na podziękowanie dla gości zapakowana do woreczka z bilecikiem w rustykalnym stylu. Piękny sposób, by wręczyć gościom upominki za przybycie na uroczystość i wręczone prezenty. Czekoladki to słodkie podziękowanie, które zachwyci gości. Tak podane można ułożyć przy talerzach gości lub wręczyć osobiście. Wspaniale pasują do stylu rustykalnego.

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna

  Jak podziękować gościom za przybycie na uroczystość Komunii, CHrztu, Roczku czy urodzinek? Warto wybrać już gotowe, zapakowane podziękowania! Jednym z takich jest botaniczna czekoladka w woreczku wraz z bilecikiem wykonana w botanicznym stylu. Cały prezencik wygląda pięknie i niepowtarzalnie. To wspaniały sposób, by oczarować gości słodkim drobiazgiem.

  4,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie na Roczek UNIWERSALNA CZEKOLADKA podziękowanie na Roczek UNIWERSALNA
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie na Roczek UNIWERSALNE 10szt

  Czekoladka na Roczek przygotowana w biało-złotej kolorystyce to wspaniały dodatek dla chłopca i dziewczynki. Czekoladki są zawinięte w złote papierki, posiadają motyw dużej jedynki oraz napis Mam już Roczek. To idealny pomysł, by wręczyć je gościom za przybycie. Czekoladki to fantastyczna propozycja na podziękowanie dla gości za obecność i wręczone prezenty.

  23,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Czekoladka na podziękowanie dla gości dekorowana przepięknym motywem gałązki eukaliptusa. Czekoladki podziękują gościom za przybycie na uroczystość Chrztu, Komunii czy Baby Shower. Są świetnym dodatkiem na każdą okazję. Czekoladki w złotych papierkach prezentują się elegancko i ponadczasowo. Można je dodatkowo zapakować w woreczki czy dopasowane...

  23,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Słonik CZEKOLADKA na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Słonik
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Słonik 10szt

  Czekoladki na Roczek dziecka z pastelową grafiką słonika to wspaniały wybór na słodkie podziękowania dla gości za przybycie i wręczone prezenty. Czekoladki pięknie wyglądają ułożone obok nakryć gości, wspaniale prezentują się także w pudełeczkach lub woreczkach z organzy. Pasują zarówno na Roczek dziewczynki, jak i chłopca.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Rosegold CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Rosegold
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Rosegold 10szt

  Jak w uroczy sposób podziękować gościom na Roczku córeczki? Wspaniałym pomysłem są personalizowane czekoladki z imieniem dziecka oraz piękną grafiką. Czekoladki można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Chmurka CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Chmurka
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Leśne Zwierzątka 10szt

  Słodkie podziękowanie dla gości, którzy przybyli na pierwsze urodzinki Waszej pociechy? Mleczne czekoladki zdobione kolorowymi naklejkami z imieniem dziecka to wspaniała propozycja! Czekoladki można ułożyć na talerzach gości, zapakować w woreczki z organzy lub umieścić w pudełeczkach z tej samej kolekcji. Piękna grafika leśnych zwierzątek na naklejkach...

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek chłopca Z IMIENIEM Lokomotywa CZEKOLADKA na Roczek chłopca Z IMIENIEM Lokomotywa
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek chłopca Z IMIENIEM Lokomotywa 10szt

  Prześliczna i słodka czekoladka na Roczek dziecka przygotowana z modnym nadrukiem lokomotywy w odcieniach błękitu. Czekoladki wspaniale wyglądają w pudełeczkach lub woreczkach z organzy. Pięknie prezentują się obok talerzy gości. Są idealnym wyborem, by słodko podziękować za przybycie i wręczone prezenty.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Niebieski Króliczek CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Niebieski Króliczek
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek chłopca Z IMIENIEM Niebieski Króliczek 10szt

  Czekoladka na Roczek chłopca z imieniem i datą oraz prześliczną grafiką niebieskiego króliczka. Czekoladki wspaniale wyglądają zapakowane do pudełeczek lub woreczków z organzy lub pudełeczek. Dzięki nadrukowi imienia i daty zaskoczą gości. Czekoladki to wspaniały pomysł na słodkie podziękowanie dla gości za przybycie i wręczone prezenty.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Różowy Króliczek CZEKOLADKA na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Różowy Króliczek
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Różowy Króliczek 10szt

  Przepyszne czekoladki na Roczek dziewczynki sprzedawane w komplecie z naklejkami z nadrukiem imienia i daty oraz prześliczną grafiką króliczka. Czekoladki można zapakować do woreczków lub pudełeczek, wyglądają fantastycznie i pięknie prezentują się obok talerzy gości. Podziękują za przybycie i wręczone prezenty.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Rożowo-Złota Jedynka CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Rożowo-Złota Jedynka
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Różowo-Złota Jedynka 10szt
  2 Recenzje

  Słodkie podziękowanie dla gości, którzy przybyli na Roczek Waszej córeczki? Wspaniałym pomysłem są mleczne czekoladki ozdobione piękną personalizowaną naklejką z imieniem dziecka. Naklejki dekorowane są różowymi elementami urodzinkowymi oraz dużą cyferką 1. Czekoladki można ułożyć na talerzach gości lub umieścić w ślicznych pudełeczkach.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka 10szt

  Słodka mleczna czekoladka przygotowana specjalnie na Roczek chłopca będzie cudownym prezencikiem dla gości przybyłych na uroczystość Roczku. Dzięki dwustronnym personalizowanym naklejkom idealnie nadaje się na Roczek chłopca. Można ją umieścić w pudełeczkach lub woreczkach lub położyć przy talerzach gości!

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Autka CZEKOLADKA na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Autka
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Autka 10szt
  2 Recenzje

  Pyszne czekoladki owinięte w srebrny papierek sprzedawane w komplecie ze ślicznymi naklejkami z imieniem dziecka to wspaniała propozycja na upominki dla gości. Samoprzylepne etykiety zdobione uroczą grafiką autka z balonikami w niebieskiej kolorystyce zachwyci najbliższych. Czekoladki można ułożyć na talerzach gości, umieścić w woreczkach z organzy lub w...

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na urodzinki Z IMIENIEM Chevron Różowy CZEKOLADKA na urodzinki Z IMIENIEM Chevron Różowy
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Chevron Różowy 10szt
  1 Recenzje

  Przepyszna mleczna czekoladka z nadrukiem imienia dziecka na samoprzylepnej naklejce i śliczną grafiką zygzaków to nie tylko smaczny, ale też bardzo efektowny upominek dla gości. Czekoladki posiadają błyszczące złote papierki, a różowo-złota grafika świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Można umieścić je przy nakryciach gości lub włożyć do specjalnych...

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na urodzinki Z IMIENIEM Chevron Błękitny CZEKOLADKA na urodzinki Z IMIENIEM Chevron Błękitny
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Chevron Błękitny 10szt
  1 Recenzje

  Słodkie czekoladki w złotych papierkach to smaczny i piękny dodatek na urodzinki lub Roczek dziecka. Czekoladki pozwolą pięknie podziękować gościom i będą uroczym dodatkiem. Dzięki nadrukowi imienia dziecka i dacie imprezki to świetna pamiątka z uroczystości!

  29,98 zł

Podziękowania na Roczek - słodkie czekoladki z imieniem dziecka

Najbardziej popularną formą podziękowań są zdecydowanie przepyszne słodycze w postaci czekoladek. Wykonane są z najlepszej, belgijskiej czekolady i zostały owinięte w specjalne złotko ozdobne z różnymi motywami, które można dobrowolnie wybrać. Piękne czekoladki można ułożyć na stole przy nakryciach gości, wyłożyć na stole w naczyniu lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach. Ozdobne czekoladki z pewnością będą uroczą niespodzianką dla gości na urodzinach malucha. 

Czekoladki na Roczek to piękna forma podziękowania za przybycie i prezenty urodzinowe

Czekoladki na Roczek są wspaniała formą wyrażenia wdzięczności dla zgromadzonych gości. Decydując się na to niesamowicie urocze podziękowanie dla gości należy wybrać odpowiedni wygląd wizualny słodyczy. W naszym sklepie oferujemy wiele wariantów czekoladek w roli podziękowania za przybycie na roczek dziecka. Jakie czekoladki na Roczek wybrać? Można zdecydować się na wersje uniwersalne czekoladek lub słodycze personalizowane imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Istnieje także możliwość wyboru odpowiedniej wersji kolorystycznej: uniwersalnej, dla chłopca lub dla dziewczynki. 

Czekoladka na Roczek chłopca

Mleczna czekoladka na Roczek chłopca w niebieskim papierku

Czekoladki na Roczek dla Dziewczynki

Czekoladki na Roczek dla Dziewczynki są zazwyczaj zapakowane w papierki w odcieniach różu. W naszym sklepie oferujemy pyszne mleczne czekoladki jako podziękowanie dla gości za przybycie w złotko oraz ozdobny różowy papierek z białym napisem “Mam już Roczek!” lub z białą grafiką 1 w towarzystwie baloników oraz babeczki. Wspaniałym podziękowaniem dla gości córeczki są także czekoladki zawinięte w sreberko, a w zestawie dołączane są piękne personalizowane naklejki (imię dziecka oraz data urodzinek) do samodzielnego przyklejenia z cudowną grafiką z kolekcji Rosegold Roczek. Jest to rewelacyjny sposób na miłe zaskoczenie zgromadzonych gości uroczystości. 

Czekoladka na Roczek dziewczynki z imieniem

Czekoladka na Roczek dziewczynki z imieniem w kolorze rosegold

Czekoladki na Roczek dla Chłopca

Czekoladki na Roczek dla Chłopca to podziękowania dla gości, które mają głównie niebieskie odcienie opakowań. Nasz sklep oferuje czekoladki w ramach podziękowania dla gości za przybycie na Roczek synka w sreberku oraz w ozdobnym, błękitnym papierku z napisem “Mam już Roczek!” oraz z uroczą grafiką cyferki 1 wraz z balonikami i babeczką. Innym rodzajem czekoladek podziękowań dla gości chłopca są czekoladki w sreberku, sprzedawane w zestawie z personalizowanymi naklejkami samoprzylepnymi z imieniem dziecka oraz datą urodzinek. Etykietki są ozdobione niebieską grafiką autka z balonikiem oraz napisem “Dziękuję!” w niebieskiej odsłonie. Z pewnością goście będą zachwyceni uroczym podziękowaniem.

Czekoladka na Roczek chłopca z imieniem

Czekoladka z motywem złotej jedynki na Roczek chłopca