Koperty, wstążki, długopisy i stemple

Koperty, wstążki, długopisy i stemple

Koperty, wstążki i długopisy do zaproszeń to niezbędne dodatki i dekoracje na Chrzest. Kolorowe koperty pozwolą w elegancki sposób zapakować i wręczyć gościom zaproszenia na Chrzest. W naszej ofercie znajdują się również kolorowe wstążki i sznureczki, które ozdobią zaproszenia. Do zaproszeń na Chrzest dziewczynki najczęściej wybierane są koperty i wstążeczki w różowej kolorystyce, a do zaproszeń na Chrzest chłopca błękitne koperty i wstążki. Warto zaopatrzyć się również w długopis lub cienkopis do wypisania zaproszeń, które nie rozmazują się.

Koperty, wstążki, długopisy i stemple

 • KOPERTY kwadratowe do zaproszeń metaliczne 10szt SREBRNE KOPERTY kwadratowe do zaproszeń metaliczne 10szt SREBRNE
  16,00 zł
  KOPERTY kwadratowe do zaproszeń metaliczne 10szt SREBRNE

  Metaliczne srebrne koperty pozwolą w elegancki i ekskluzywny sposób zapakować zaproszenia dla gości. Koperty wspaniale połyskują i wykonane zostały z wysokiej jakości papieru. Posiadają zamykanie w kształcie trójkąta.

  16,00 zł
 • KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt NIEBIESKIE KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt NIEBIESKIE
  13,00 zł
  KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt NIEBIESKIE

  Błękitne koperty wykonane z wysokiej jakości papieru. Taki dodatek pozwoli w elegancki sposób zapakować zaproszenia na dziecięce przyjęcia. Idealna propozycja na Chrzest i Roczek chłopca.

  13,00 zł
 • KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt KRAFT KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt KRAFT
  12,00 zł
  KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt KRAFT

  Eleganckie koperty do zaproszeń wykonane z papieru kraft pozwolą w nowoczesny sposób zapakować zaproszenia dla gości. Koperty idealnie wpisują się w trendy eko i rustykalne. Koperty posiadają zamykanie w kształcie trójkąta, dzięki czemu prezentują się przepięknie.

  12,00 zł
 • KOPERTA do zaproszeń ślubnych C5 RÓŻOWA KOPERTA do zaproszeń ślubnych C5 RÓŻOWA
  1,00 zł
  KOPERTA do zaproszeń na Chrzest C5 RÓŻOWA

  Przepiękne koperty do zaproszeń w odcieniu pudrowego różu to wspaniały dodatek na Chrzest Święty córki. Różowe koperty wspaniale prezentują się z zaproszeniami na Chrzest dziecka, które ozdobione zostały kwiatowymi motywami.

  1,00 zł
 • KOPERTA do zaproszeń na Chrzest C5 CIEMNOZIELONA KOPERTA do zaproszeń na Chrzest C5 CIEMNOZIELONA
  1,00 zł
  KOPERTA do zaproszeń na Chrzest C5 CIEMNOZIELONA
  1 Recenzje

  Fantastyczne ciemnozielone koperty do zaproszeń na Chrzest wykonane z bardzo dobrej jakości papieru. Zielone koperty to idealny dodatek do zaproszeń, które dekorowane są roślinnymi motywami.

  1,00 zł
 • STEMPEL pieczątka do odbić w laku Ażurowe Serce STEMPEL pieczątka do odbić w laku Ażurowe Serce
  59,98 zł
  STEMPEL pieczątka do odbić w laku Ażurowe Serce

  Stempel do odbić w laku przedstawiający przepiękne ażurowe serce to wspaniały dodatek na każdą okazję. Stempel pozwoli pięknie domknąć zaproszenia na Komunię lub Chrzest lub przygotować eleganckie podziękowania DIY. To wspaniały dodatek dla każdego.

  59,98 zł
 • STEMPEL pieczątka do odbić w laku Miłorząb STEMPEL pieczątka do odbić w laku Miłorząb
  59,98 zł
  STEMPEL pieczątka do odbić w laku Miłorząb

  Stempel do odbić w laku z przepięknym liściem miłorzębu to wspaniała propozycja, jeżeli planujecie zamykać koperty do zaproszeń przy pomocy laku. Stempel metalowy z drewnianą rączką w botanicznym stylu pięknie wpisuje się w najnowsze trendy. To oryginalny wybór na Chrzest, Komunię czy Roczek dziecka.

  59,98 zł
 • ŁYŻECZKA do topienia laku z drewnianą rączką ŁYŻECZKA do topienia laku z drewnianą rączką
  28,98 zł
  ŁYŻECZKA do topienia laku z drewnianą rączką

  Łyżeczka do topienia laku to obowiązkowy dodatek, jeżeli planujecie eleganckie zamknięcie kopert do zaproszeń. Łyżeczka z drewnianą rękojeścią w pięknym złotym kolorze to piękny dodatek, który ułatwi Wam topienie laku.

  28,98 zł
 • LAK do pieczęci 100szt EUKALIPTUSOWY LAK do pieczęci 100szt EUKALIPTUSOWY
  30,00 zł 39,98 zł
  Wyprzedaż!
  LAK do pieczęci 100szt EUKALIPTUSOWY

  Lak do pieczęci w przepięknym eukaliptusowym kolorze pozwoli Wam elegancko zamknąć zaproszenia lub przygotować podziękowania dla gości. Niebiesko-zielony odcień wspaniale pasuje do nowych botanicznych trendów, dzięki czemu lak pięknie dopełni zaproszenia z motywem eukaliptusa.

  30,00 zł 39,98 zł
 • LAK do pieczęci 100szt BLADY Róż LAK do pieczęci 100szt BLADY Róż
  30,00 zł 39,98 zł
  Wyprzedaż!
  LAK do pieczęci 100szt BLADY Róż

  Przepiękny lak w perłowym bladoróżowym kolorze to idealny dodatek do tworzenia własnych pieczęci i stempli. Delikatny kolor sprawdzi się na uroczystościach dla dziewczynki. Lak pozwoli Wam zamknąć zaproszenia lub przygotować wyjątkowe podziękowania.

  30,00 zł 39,98 zł
 • LAK do pieczęci 65szt PERŁOWY RÓŻ LAK do pieczęci 65szt PERŁOWY RÓŻ
  29,00 zł 32,98 zł
  Wyprzedaż!
  LAK do pieczęci 65szt PERŁOWY RÓŻ

  Jak przygotować eleganckie zaproszenia DIY i pięknie je ozdobić? Idealnym wyborem będzie lak do pieczęci w kolorze perłowego różu, który będzie idealny na uroczystości dla dziewczynki. Lak to wspaniały pomysł, by zamknąć koperty z zaproszeniami czy przygotować piękne i eleganckie podziękowania dla gości.

  29,00 zł 32,98 zł
 • LAK do pieczęci 65szt ROSEGOLD LAK do pieczęci 65szt ROSEGOLD
  29,00 zł 32,98 zł
  Wyprzedaż!
  LAK do pieczęci 65szt ROSEGOLD

  Lak do pieczęci w prześlicznym odcieniu rosegold z perłowymi drobinkami to wspaniała propozycja, by pięknie i elegancko zamknąć koperty z zaproszeniami lub przygotować oryginalne podziękowania dla gości na Chrzest, Komunię lub Roczek dziecka. Lak przygotowany jest w pastylkach do roztopienia - do kompletu polecamy zakupić łyżeczkę do topienia laku!

  29,00 zł 32,98 zł
 • LAK do pieczęci 65szt CIEMNA CZERWIEŃ LAK do pieczęci 65szt CIEMNA CZERWIEŃ
  29,00 zł 32,98 zł
  Wyprzedaż!
  LAK do pieczęci 65szt CIEMNA CZERWIEŃ

  Lak do pieczęci w klasycznym kolorze ciemnej czerwieni to wspaniały wybór, jeżeli chcecie w oryginalny sposób zamknąć koperty z zaproszeniami lub przygotować ponadczasowe podziękowania dla gości. Lak będzie idealny do odbić stempli z motywem lub imieniem dziecka.

  29,00 zł 32,98 zł
 • LAK do pieczęci 65szt PERŁOWA BIEL LAK do pieczęci 65szt PERŁOWA BIEL
  29,00 zł 32,98 zł
  Wyprzedaż!
  LAK do pieczęci 65szt PERŁOWA BIEL

  Lak do pieczęci w klasycznym odcieniu perłowej bieli pozwoli pięknie zamknąć koperty z zaproszeniami na Chrzest, Komunię czy urodzinki dziecka. Lak sprzedawany jest w pastylkach do roztapiania, pakowany po 65szt. Wspaniały pomysł, by stworzyć piękne zaproszenia lub podziękowania dla gości DIY.

  29,00 zł 32,98 zł
 • LAK do pieczęci 65szt ZŁOTY LAK do pieczęci 65szt ZŁOTY
  32,98 zł
  LAK do pieczęci 65szt ZŁOTY

  Lak do pieczęci w pięknym złotym kolorze pozwoli Wam oczarować gości, których zaprosicie na przyjęcie z okazji Chrztu, Komunii czy Roczku dziecka. Wykorzystajcie stemple do odbić w laku i wykonajcie piękne odlewy z motywami lub inicjałami. To wspaniały wybór, by zachwycić zaproszonych gości.

  32,98 zł
 • LAK do pieczęci 65szt MIEDZIANY LAK do pieczęci 65szt MIEDZIANY
  32,98 zł
  LAK do pieczęci 65szt MIEDZIANY

  Lak do pieczęci we wspaniałym miedzianym odcieniu to piękna propozycja, by elegancko zamknąć koperty z zaproszeniami lub przygotować piękne podziękowania dla gości. Perłowe drobiny sprawiają, że lak prezentuje się wspaniale. Będzie idealny do odbicia stempli ze wzorem.

  32,98 zł
 • LAK do pieczęci 100szt SREBRNY LAK do pieczęci 100szt SREBRNY
  30,00 zł 39,98 zł
  Wyprzedaż!
  LAK do pieczęci 100szt SREBRNY

  Lak do wykonywania pieczęci w srebrnym kolorze to wspaniały dodatek na każdą okazję. Lak pozwoli przygotować piękne i eleganckie odbicia, dzięki którym zamkniecie koperty z zaproszeniami.

  30,00 zł 39,98 zł
 • LAK do pieczęci 65szt MATOWA BIEL LAK do pieczęci 65szt MATOWA BIEL
  29,00 zł 32,98 zł
  Wyprzedaż!
  LAK do pieczęci 65szt MATOWA BIEL

  Lak do pieczęci w BIAŁYM kolorze to wspaniały wybór, jeżeli planujecie pięknie dekorować swoje zaproszenia na Chrzest, Komunię lub inne okazje. Do laku polecamy dokupić piękną drewnianą łyżeczkę oraz stempel, który pozwoli Wam uzyskać piękne wzory. Dzięki lakowi pięknie zamkniecie koperty z zaproszeniami.

  29,00 zł 32,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości z piórem Rosegold LUX DŁUGOPIS do księgi gości z piórem Rosegold LUX
  16,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości z piórem Rosegold LUX

  Długopis do księgi gości z eleganckim ala strusim piórem umieszczone w metalowej oprawie w kolorze różowego złota. Długopis jest pięknie wykonany i wygląda bardzo luksusowo. Warto umieścić go na uroczystości przy księdze gości. Długopis posiada wymienny wkład i jest bardzo poręczny.

  16,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości z piórem Czarno-Złoty LUX DŁUGOPIS do księgi gości z piórem Czarno-Złoty LUX
  16,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości z piórem Czarno-Złoty LUX

  Długopis w złotej metalowej oprawie zakończony piórem to elegancki dodatek na przyjęcie. Długopis umieszczony przy księdze gości prezentuje się pięknie i bardzo oryginalnie, można go ustawić tak, by żaden z gości nie zapomniał pozostawić podpisu w księdze. To pomysł, by uzyskać piękną pamiątkę.

  16,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY
  7,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY

  Biały długopis do księgi gości i zaproszeń idealnie sprawdzi się, by umieścić życzenia czy wpisy gości i stworzyć niesamowitą pamiątkę. Dzięki białej oprawie pasuje idealnie na takie uroczystości jak Chrzest czy Komunia. Sprawdzi się także do wypisania zaproszeń.

  7,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD
  19,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD

  Długopis do księgi gości lub zaproszeń w bardzo eleganckim opakowaniu w kolorze różowego złota. Długopis posiada cieniutki niebieski żelowy wkład. Idealny dodatek, jeżeli chcecie ułożyć klasyczny i jakościowy długopis przy księdze gości lub wypisać zaproszenia w estetyczny sposób.

  19,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY
  19,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY

  Elegancki długopis w złotym kolorze, który możecie ułożyć przy księdze gości lub wykorzystać do wypisania zaproszeń. Niepowtarzalny dodatek, który oczaruje gości. Długopis posiada żelowy niebieski wkład.

  19,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń z diamentem Rosegold DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń z diamentem Rosegold
  17,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń z diamentem Rosegold

  Długopis do księgi gości w przepięknej oprawie w najmodniejszym odcieniu różowego złota. Metalowa oprawa i zakończenie z diamentem sprawia, że to idealny wybór na każde przyjęcie. Długopis posiada niebieski wkład i prezentuje się bardzo elegancko. To świetny pomysł, by położyć go przy księdze gości lub wykorzystać do wypisania zaproszeń.

  17,98 zł
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY
  14,98 zł
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY

  Srebrny metaliczny długopis to świetny dodatek, który pozwoli w elegancki sposób wypisać zaproszenia. Idealnie nadaje się również do ksiąg pamiątkowych, w których to goście mogą umieszczać wpisy i życzenia.

  14,98 zł
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY
  14,98 zł
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY
  1 Recenzje

  Metaliczny złoty długopis to świetny dodatek, który idealnie nadaje się do wypisywania każdego rodzaju zaproszeń. Metaliczny połysk fantastycznie prezentuje się na zaproszeniach oraz księgach pamiątkowych.

  14,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne CZERWONO-CZARNE 3szt ROZETY dekoracyjne CZERWONO-CZARNE 3szt
  3,50 zł
  CIENKOPIS do wypisywania zaproszeń grubość 0,4mm CZARNY

  Czarny cienkopis to idealny dodatek do zaproszeń na Chrzest i inne dziecięce przyjęcia. Czarny kolor idealnie pasuje do wszystkich zaproszeń, które znajdują się w naszej ofercie. Cienkopis nie rozmazuje się i szybko schnie.

  3,50 zł
 • SZNUREK jutowy do zaproszeń, DIY naturalny 10m SZNUREK jutowy do zaproszeń, DIY naturalny 10m
  4,98 zł
  SZNUREK jutowy do zaproszeń, DIY naturalny 10m

  Sznurek jutowy pięknie dopełni Wasze zaproszenia lub sprawdzi się w projektach DIY. Możecie wykorzystać go do ozdobienia pamiątkowych ksiąg czy zawieszenia dekoracji. Idealny do wielu zastosowań na każdym przyjęciu! Sznurek jest naturalny, wspaniale wpisuje się w trendy boho i rustykalne.

  4,98 zł

Zaproszenia na Chrzest uzupełnij o koperty i wstążki!

Zaproszenia na Chrzest są pierwszym krokiem w trakcie planowania i organizowania przyjęcia dla dziecka. Oryginalne zaproszenia na Chrzest pozwolą poinformować rodzinę i bliskich o wielkim wydarzeniu w życiu maluszka. Warto wybrać zaproszenia, które będą również pasowały do wystroju sali i stołu na uroczystości. Nowoczesne zaproszenia na Chrzest, np. z serii Złote Stópki, cieszą się ogromnym uznaniem wśród Rodziców. Ta piękna kolekcja to idealny motyw przewodni dla przyjęcia z okazji Chrztu Świętego maluszka. Zaproszenia na Chrzest boho charakteryzują się delikatną grafiką kwiatową, która idealnie pasuje do przyjęć dla dzieci. Jeśli jednak Rodzicom zależy na bardziej osobistym egzemplarzu to warto wybrać zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem dziecka, które będzie stanowiło doskonałą pamiątkę. W sklepie internetowym LeonKameleon.pl można zamówić zaproszenia na Chrzest od ręki, zwłaszcza zaproszenia na Chrzest do wypisania. Genialna jakość, doskonałe grafiki dziecięce i nowoczesne projekty - to wszystko można znaleźć w ofercie naszego sklepu.

Koperty na zaproszenia na Chrzest

Zaproszenia na Chrzest powinny być wręczane w uroczysty sposób, dlatego należy dobrać do nich odpowiednie koperty. Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest w eleganckich kopertach to strzał w dziesiątkę! Nasze bestsellerowe zaproszenia na Chrzest Złote Stópki będą idealnie współgrały ze złotymi kopertami z naszej oferty. Natomiast zaproszenia na Chrzest boho z motywem kwiatowym, można włożyć do niebieskiej (dla chłopca) lub do różowej koperty (dla dziewczynki), aby podkreślić płeć dziecka przyjmującego sakrament. Jak wypisać zaproszenie na Chrzest na kopercie? Jeśli zaproszenie jest wręczane bezpośrednio, kopertę można pozostawić pustą lub podpisaną imieniem i nazwiskiem osoby zapraszanej. Jeśli zaproszenia na chrzest są wysyłane za pomocą poczty, należy je odpowiednio zaadresować tak, aby miały szansę trafić do adresata.

koperta na zaproszenia

Srebrna koperta na zaproszenia

Długopisy do zaproszeń i wstążki na Chrzest

Oryginalne zaproszenia na Chrzest do własnoręcznego wypisania są doskonała propozycją. Aby bez problemu uzupełnić niezbędne informacje, tj. miejsce uroczystości, miejsce przyjęcia, godzina, data, imię dziecka i zaproszonych, należy wyposażyć się w specjalne długopisy, które się nie rozcierają na eleganckim papierze. Nowoczesne zaproszenia na Chrzest bez zatarć i kleksów po atramencie to must have tak ważnego wydarzenia! Niektórzy decydują się na gotowe zaproszenia na Chrzest do wydrukowania, ale nie mają tak osobistego charakteru jak samodzielnie wypisane dane, a jakość wydruku może być niekiedy wątpliwa. Z tego względu polecamy profesjonalne produkty ze sklepu internetowego LeonKameleon.pl, gdzie można znaleźć koperty, długopisy i dekoracyjne wstążki do zaproszeń na Chrzest dziecka.

długopis do wypisywania zaproszeń

Długopis do wypisywania zaproszeń