Słomki na Baby Shower

Słomki na Baby Shower

Słomki na Baby Shower to świetny dodatek na przyjęcie bociankowe. Papierowe słomki na Baby Shower są wspaniałą opcją, aby zadbać o środowisko. Ze względu na wysoką jakość papieru, będą one rewelacyjnie sprawdzać się podczas imprez jako dekoracja stołu. Nasz sklep oferuje wiele wariantów kolorystycznych oraz motywów słomek do picia. Kolorowe słomki papierowe to wspaniała dekoracja stołu na baby shower dla chłopca lub dla dziewczynki. Popularne są modele słomek papierowych z metalicznymi kolorami.

Słomki na Baby Shower

Dekoracje na Baby Shower - kubeczki, talerzyki i słomki

Baby Shower jest bardzo wyjątkowym przyjęciem, które należy odpowiednio udekorować. Zadbajcie o wszystkie niezbędne dekoracje stołu  wnętrza. Pamiętajcie, że wszystko powinno być bardzo spójne i atrakcyjne. Wybierzcie jedną stylistykę, którą będziecie się kierować podczas całego procesu przygotowań. Świetnym dodatkiem, który sprawi, że Wasi goście docenią Waszą dbałość o szczegóły są zdecydowanie słomki. Papierowe słomki są bardzo ekologicznym wyborem, który na pewno uatrakcyjni Wasze przyjęcie. Wybierzcie odpowiedni wariant kolorystyczny, o odpowiednim wykończeniu i stylistyce. Aby wszystko było spójne, wybierzcie najpierw motyw przewodni i wybierajcie ozdoby pasujące do niego. Postawcie na minimalistyczne, biało-złote słomki lub metaliczne holo. Wszystko zależy od Waszych preferencji i gustu Przyszłej Mamusi. 

Słomki na baby shower gwiazdki

Słomki papierowe na Baby Shower z motywem gwiazdek

Słomki papierowe na Baby Shower

Baby Shower to wyjątkowe przyjęcie, które na pewno musi się odpowiednio prezentować. Z pewnością chcecie, by bohaterka dnia czuła się wyróżniona. Świetnym pomysłem, aby spełnić ten warunek będzie zorganizowanie spójnego  i atrakcyjnego przyjęcia. Idealnym dodatkiem do Waszych kubeczków papierowych na Baby Shower będą z pewnością papierowe słomki. Jest to jeden z bardzo ważnych elementów, o który należy zadbać. Kierując się najnowszymi trendami, postawcie na minimalistyczne, eleganckie słomki o biało-złotej lub biało-srebrnej kolorystyce. Delikatne wzory i grafiki dopełnią całości i sprawią, że całość będzie odpowiednio się prezentowała. Wybierzcie wyjątkowe słomki z grafiką złotych lub srebrnych gwiazdek. Prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie, będą świetnym wyborem na Wasze przyjęcie Baby Shower. Świetnym rozwiązaniem będą również słomki w takim złotym kolorze o metalicznym wykończeniu. Znakomicie wpisują się w najnowsze trendy i cudownie podkreślą nowoczesność przyjęcia. 

Słomki na Baby Shower złote

Słomki na Baby Shower złote metaliczne

Słomki na Baby Shower dziewczynki i chłopca

Bardzo ciekawym wariantem będą również słomki o różnych, delikatnych kolorach w pastelowym wykończeniu. Cudownie się prezentują i świetnie wpisują w najnowsze trendy. Możecie zdecydować się na urocze słomki w jasnoróżowym kolorze w białe grochy. Świetnie dopełnią Wasze przyjęcie stworzone w takiej kolorystyce. Znakomitym wyborem może być zestaw słomek, w którym znajdziecie słomki w trzech kolorach. Całość przyjęcia zostanie dzięki temu ożywiona i wzmocniona odrobiną koloru. Na pewno zachwycie Waszą przyjaciółkę takim rozwiązaniem. Bohaterka dnia doceni Waszą dbałość o najmniejsze szczegóły. Dobierzcie do tego odpowiednie kubeczki i talerzyki papierowe, serwetki na Baby Shower

Słomki na baby shower różowe

Słomki na Baby Shower w różowym odcieniu

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji stołu na Baby Shower w kategorii DEKORACJE STOŁU NA BABY SHOWER:

Serwetki na Baby Shower

Kubeczki na Baby Shower

Talerzyki na Baby Shower

Sztućce na Baby Shower

Słomki na Baby Shower

Bieżniki i obrusy na Baby Shower

Tabliczki na stół na Baby Shower

Konfetti na stół na Baby Shower

Słodki stół na Baby Shower