Powiadomienia o ciąży na telefon

Powiadomienia o ciąży na telefon

Powiadomienie najbliższych o ciąży to szczególny moment dla rodziców. Jak przekazać te radosną nowinę? Zaskocz wszystkich w oryginalny i kreatywny sposób! Roześlij elektroniczne powiadomienie, które dotrze w zaledwie kilka sekund. Urocze grafiki zawierające najmodniejsze wzory dopełni personalizowany tekst. Produkt w wersji elektronicznej nie ulegnie zmianą pod wpływem czasu, będzie stanowił długoletnią pamiątkę, którą można będzie pokazać maluchowi. Jego ogromną zaletą jest to, że dzięki niemu można wesprzeć środowisko. 

Powiadomienia o ciąży na telefon

 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian

  Wyjątkowy sposób by przekazać zawiadomienie o zajściu w ciąże! Skorzystaj z elektronicznego produktu, który możesz rozesłać w zaledwie kilka chwil. Piękna grafika boho bociana uzupełni personalizowany tekst. Zaskocz bliskich wyjątkową wiadomością w efektownej formie! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki

  Wspaniały sposób na przekazanie informacji o ciąży. Zamów personalizowane powiadomienie w formie cyfrowej, które dotrze do najbliższych z radosną informacją. Urocza grafika boho bucików chwyci za serce odbiorców wiadomości. Zaskocz wszystkich przepiękną informacją! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca

  Powiadomienie o ciąży w wyjątkowym wydaniu. Zamów personalizowany produkt w wersji elektronicznej, który pozwoli Ci dotrzeć do najbliższych bez wychodzenia z domu. Urocza grafika zwierzątek w błękicie świetnie sprawdzi u chłopca. Do produktu dołączymy nadesłany do nas tekst. Całość zaprezentuje się niesamowicie efektownie.

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki

  Szukasz sposobu na przekazanie radosnej wiadomości na temat ciąży? Wykorzystaj powiadomienie w formie cyfrowej. Urocza grafika zwierzątek pośród różu wspaniale zaprezentuje się obok personalizowanego tekstu. To propozycja idealna dla dziewczynki. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek

  Wspaniały sposób na przekazanie radosnej nowiny o zajściu w ciążę. Wyślij do najbliższych personalizowane powiadomienie zdobione grafiką małego garniturka. Dołączymy do niego nadesłany do nas tekst. Całość bez wątpienia zaskoczy najbliższych. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki

  Powiadom najbliższych o ciąży w efektowny sposób. Zamów elektroniczny produkt, który nadeślesz w zaledwie kilka chwil. Zdobi go grafika kubraczków. Całość dopełni personalizowany tekst. Zachwyć najbliższych! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem

  Wspaniałe powiadomienie o zajściu w ciąże! Roześlij do najbliższych sms z grafiką misia w otoczeniu białych róż. Całość dopełni personalizowany tekst, który nadeślesz na naszego firmowego maila. Spraw radość bliskim jednocześnie ofiarując im niesamowitą pamiątkę! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon

  Powiadom najbliższych o nowym członku rodziny! Zamów elektroniczny produkt, który dotrze w zaledwie kilka chwil. Produkt zdobiony jest niebieskim balonem, świetnie sprawdzi się dla chłopca. Dopełnienie stanowi nadesłany na maila tekst. Całość zaprezentuje się niesamowicie stylowo. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy

  Powiadomienie o zajściu w ciąże w efektownym wydaniu! Zawiadom bliskich za pomocą cyfrowego produktu, który dotrze do nich w zaledwie kilka chwil. Zdobi go grafika dziecięcego ubranka pośród eukaliptusa. Całość wspaniale dopełni personalizowany tekst. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl

  Zaskocz bliskich radosną wiadomością! Nadeślij produkt w wersji cyfrowej, który będzie zdobiony grafiką dziecięcego ubranka. Sukienka sugeruje, że świetnie sprawdzi się on dla dziewczynki. Dołączymy do niego także personalizowany tekst. Całość zaprezentuje się niesamowicie efektownie! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho

  Zawiadom najbliższych o nowym członku rodziny! Wyślij powiadomienie o ciąży w formie cyfrowej, które dotrze na telefon. Urocza grafika boho mamy w towarzystwie personalizowanego tekstu zachwyci każdą osobę. Produkt jest ekologiczny, dzięki niemu wesprzeć środkowisko! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty

  Powiadom bliskich o ciąży w zaledwie kilka chwil! Wyślij cyfrowe zawiadomienie na telefon, które zaskoczy wszystkich! Wyjątkowa, delikatna grafika polnych kwiatów została wzbogacona o personalizowany tekst. Całość zaprezentuje się fantastycznie! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon

  Powiadom najbliższych o ciąży za pomocą najnowszego produktu w wersji cyfrowej. Przepiękna grafika różowego balonika świetnie sprawdzi się dla dziewczynki. Dołączymy do niej nadesłany na naszą pocztę, personalizowany tekst. Całość stworzy idealną kompozycję, którą pokochają wszyscy bliscy. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty

  Powiadom bliskich o ciąży w efektowny sposób! Roześlij zawiadomienia w wersji elektronicznej. Urocza grafika różowych kwiatów pośród przyszłej mamusi wspaniale zaprezentuje się w towarzystwie personalizowanego tekstu. Całość stworzy niezapomnianą pamiątkę! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem

  Powiadom bliskich o ciąży za pomocą elektronicznego produktu! Urocza grafika słonika z eukaliptusem wspaniale skomponuje się z personalizowanym tekstem. Produkt dostarczysz szybko i łatwo, bez najmniejszych problemów. Każdy będzie zachwycony! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka

  Prześlij powiadomienie w zaledwie kilka chwil! Jesteś w ciąży i chcesz przekazać radosną wiadomość innym? Kup elektroniczne zawiadomienie zdobione grafiką różowej sukienki, to propozycja idealna dla dziewczynki. Całość dopełnią personalizowane życzenia. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki

  Powiadomienia o ciąży na telefon to najnowsza propozycja, która pozwoli Ci przekazać te radosną nowinę. Zamów produkt zdobiony grafiką uroczych zabawek dziecięcych. Dopełni je personalizowany tekst. Całość zaprezentuje się niesamowicie stylowo i efektownie. 

  39,98 zł

Powiadomienia o ciąży na telefon. Jak powiedzieć o ciąży?

Gdy robisz test ciążowy i otrzymujesz pozytywny wynik, od razu chcesz podzielić się swoimi emocjami z całym światem. Zwłaszcza, gdy to długo oczekiwane efekty. Wiele kobiet bez wahania informuje o oczekiwanym dziecku swoich partnerów, rodziców, przyjaciół i innych bliskich. Inne postanawiają nieco poczekać - choćby kilka tygodni, a najlepiej cały pierwszy trymestr. Bez względu na to, kiedy decydujesz się poinformować bliskich o ciąży, warto zrobić to w naprawdę pamiętny sposób. W końcu to z pewnością dzień, któremu dobrze nadać szczególny charakter. Klasyczna rozmowa jest ponadczasowym rozwiązaniem, ale możesz też śmiało skorzystać z różnorodnych pomysłów i akcesoriów, które pomogą Ci uzyskać wyjątkowy i poruszający efekt. 

Elektroniczne powiadomienia o ciąży

Zastanawiasz się, jak powiedzieć o ciąży najbliższym? Polecić możemy z pewnością pudełko ze zdjęciem USG, personalizowaną butelkę wina do wzniesienia toastu czy inny upominek, który wręczysz partnerowi, rodzicom bądź rodzeństwu. Na pewno Twoich bliskich ucieszy zarówno fantastyczna nowina, jak i miła niespodzianka. Takie rozwiązania pozwalają urozmaicić ten ważny dla Twojej rodziny dzień. Na pewno, gdy tylko wręczysz swoim bliskim upominki, nastąpi moment zaskoczenia, który szybko ustąpi wszechobecnej radości. A o to przecież chodzi! Spraw, by ta chwila była naprawdę magiczna. Ale co, jeśli nie masz możliwości osobiście przekazać tak ważnej informacji? Bez obaw. W naszym sklepie internetowym znajdziesz idealną propozycję w sam raz dla siebie!

Powiadomienia o ciąży na telefon zabawki dziecięce

Elektroniczne powiadomienie o ciąży

Jak poinformować bliskich o ciąży?

Jeśli nie możesz spotkać się z najbliższymi, by powiedzieć im o ciąży, możesz śmiało wykorzystać nowoczesne kanały komunikacji: wiadomości SMS, czaty internetowe, połączenia wideo czy kartki przesyłane pocztą. Bez dwóch zdań każdy doceni, że zechciałaś w taki sposób powiedzieć mu o oczekiwanym maluszku. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie też wykorzystanie gotowych obrazków z informacją o ciąży. To specjalnie przygotowane grafiki, które na pewno mile zaskoczą Twoich bliskich. Powiadomienie o ciąży z bocianem to idealny przykład takiego produktu. Motyw doskonale nawiązuje do oczekiwania na potomstwo, a modna stylistyka boho sprawia, że całość wygląda fenomenalnie. A to tylko jeden z wielu oryginalnie wykonanych pomysłów!

Powiadomienia o ciąży na telefon

Grafiki z informacją o ciąży mają estetyczny wygląd i pozwalają w bardzo klimatyczny sposób przekazać bliskim cudowną nowinę. Powiadomienie na telefon ze słonikiem zaprojektowane zostało w modnej odsłonie. Botaniczne elementy i zielona kolorystyka ładnie komponuje się z czarującym obrazkiem. To doskonały motyw na tego rodzaju okazję. Wygląda bardzo optymistycznie i wyjątkowo - w końcu zieleń to kolor nadziei i budzącego się życia. Twoi bliscy na pewno docenią informację o ciąży w tak ładnej formie. Na obrazku umieszczony jest tekst, który jasno i czytelnie przekaże im wszystko, co chcesz powiedzieć. Twój podpis dodatkowo sprawi, że całość nabierze jedynego w swoim rodzaju okazji. To naprawdę nowoczesne rozwiązanie dla przyszłej mamy.

Powiadomienie o ciąży telefon zwierzątka różowe

Powiadomienie o ciąży z imionami