Prezenty na Roczek dziecka w skrzynkach, z imieniem, maskotki i poduszki jako prezent na pierwsze urodziny dziecka. Jeśli wybieramy się na pierwsze urodziny dziecka nie możemy zapomnieć o upominku dla jubilata. Prezent na Roczek powinien być wyjątkowy i oryginalny. Najczęściej wybierane są zabawki, pluszaki, książki z bajkami, lalki i autka. Ciekawą propozycją są personalizowane sztućce z grawerem lub metryczka w ramie. Prezenty na roczek powinny również wspierać rozwój dziecka. Często prezent zna Roczek od Chrzestnej lub Chrzestnego wręczany jest w postaci pieniążków, które można zapakować do personalizowanego pudełka.

Wybierz:

Prezenty na Roczek

Prezenty na Roczek 

Najważniejsza osobą podczas przyjęcia z okazji Roczku jest zdecydowanie solenizant. To maluszek powinien być głównym punktem zainteresowania i atencji. Wiele osób ma problem jednak, by odpowiednio obdarować dziecko, w tak wyjątkowym dla niego dniu. Często nie macie pomysłów na prezent, który spodoba się maluchowi i będzie jednocześnie praktyczny oraz atrakcyjny. Podpowiadamy, że najlepszym wyjściem jest połączenie fajnego gadżetu z pamiątkowością. W dawaniu prezentów liczy się pamięć i gest, dlatego warto postawić na przedmioty, które zostaną z dzieckiem na długi czas, dzięki czemu będzie mogło wracać pamięcią do niego nawet po latach. Świetnym rozwiązaniem mogą być metryczki, Księgi Pamiątkowe lub skrzynie z ciekawymi gadżetami w środku. 

Prezenty na Roczek zamknięte w skrzyni

Jeżeli chcecie wręczyć maluszkowi atrakcyjny prezent, który będzie w sobie łączył pamiątkowość i praktyczność, świetnym rozwiązaniem jest skrzynia z drobnymi upominkami w środku. Znajdziecie tam wiele ciekawych propozycji, które świetnie sprawdzą się na uroczystości pierwszych urodzin zarówno chłopca, jak i dziewczynki. 

Naszym bestsellerem jest zdecydowanie jasna skrzyneczka ze sztućcami lub skrzyneczka w której znajdziecie dekoracyjny talerzyk i kubeczek dla maluszka. W zależności od płci dziecka możecie wybrać skrzynkę z jednorożcem - dla dziewczynki - lub z króliczkiem - dla chłopca. W środku znajduje się piękny tekst życzeń wraz z personalizacją imieniem dziecka, datą wydarzenia oraz nazwiskiem osoby wręczającej prezent. Taki upominek na pewno spodoba się maluszkowi, który w praktyce wykorzysta Wasz uroczy upominek.

Prezent na Roczek dziecka w skrzyni

Prezent na Roczek dziecka z kubeczkiem i talerzykiem

Księga Pamiątkowa na Roczek

Bardzo ciekawym i atrakcyjnym upominkiem jest również Księga Pamiątkowa. Utrzymana w pięknym wydaniu i stylistyce, która zachwyci wszystkich. Na czystych kartach możecie umieścić pierwsze zdjęcia z maluszkiem oraz życzenia, jakimi chcecie go obdarować. Księga stanowi wspaniałą pamiątkę, którą dziecko i rodzice zachowają na lata, na przestrzeni których, będą mogli uzupełniać ją o dodatkowe zdjęcia z rozwoju dziecka. 

Świetnym wyborem będzie Księga Pamiątkowa z kolekcji Uroczy Słonik. Dzięki swojej uniwersalności świetnie sprawdzi się na Roczku zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Piękna grafika słonika wśród delikatnych, pastelowych liści, piórek i gałązek prezentuje się bardzo uroczo i subtelnie. Z pewnością zauroczycie rodziców solenizanta i samego bohatera dnia.

Księga pamiątkowa na Roczek

Księga pamiątkowa na Roczek z grafiką uroczego słonika

Metryczki z danymi dziecka

Bardzo ciekawym wariantem jest również metryczka z najważniejszymi danymi maluszka. Piękna karta zdobiona wyjątkową grafiką świetnie się sprawdzi jako upominek na Roczek dziecka. Rodzice będą mogli ustawić taką metryczkę w pokoju dziecka, jako piękną ozdobę wnętrza. 

Prezent na Roczek metryczka

Metryczka dziecka - piękny prezent na Roczek dziecka

Najbardziej uniwersalną i efektowna metryczka jest z pewnością ta, z kolekcji Złote Stópki. Klasyczna, biała karta, na której widnieje grafika dziecięcych stópek wraz z pełną personalizacją imieniem, wagą, wzrostem dziecka oraz datą i godziną porodu prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie. Umieszczona w białej ramce daje magiczny i delikatny efekt, który na pewno spodoba się Waszym najbliższym.