Podziękowania na Roczek miód

Podziękowania na Roczek miód

Miód w słoiczkach na Roczek dziecka to pomysł na efektowne podziękowania dla gości. Pierwsze urodziny dziecka to szczególny dzień w życiu rodziców. Jak podziękować gościom za przybycie na tak ważne wydarzenie? Słodki, elegancko zdobiony, pyszny miodek to wspaniały upominek dla gości na Roczek. Dodanie personalizacji na słoiczku nada mu szczególnego uroku sprawiając, że każdy uczestnik przyjęcia będzie zachwycony. Słoiczki zdobione są materiałowym kapturkiem i są przewiązane jutowym sznurkiem. Można je położyć na talerzykach lub wręczyć osobiście. 

Podziękowania na Roczek miód

 • MIÓD podziękowanie na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM (bb) WYBIERZE CYFRĘ MIÓD podziękowanie na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM (bb) WYBIERZE CYFRĘ
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM (bb)...

  Szukasz wyjątkowego podziękowania na Roczek lub Urodzinki? Skorzystaj z miodków umieszczonych w słodkich mini słoiczkach. Do każdej sztuki dołączono personalizowana naklejkę z grafiką kolorowych zwierzątek. Personalizacja zawiera cyfrę świętowanych urodzin, imię dziecka oraz datę. Zaskocz wszystkich kreatywnym prezentem!

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i...

  Smaczne podziękowanie dla gości Roczku i Chrztu Świętego! Wysokiej jakości polski miód umieszczony w małych słoiczkach z personalizowaną naklejką. Etykietę zdobi grafika misia z balonikami. Możesz rozdać go osobiście lub rozłożyć na nakryciach gości. 

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest i Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest i Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Roczek chłopca razem Z IMIENIEM Miś i...

  Miód w malutkim słoiczku to idealny sposób na podziękowanie za przybycie na Chrzest i Roczek dziecka. Na każdym słoiczku została umieszczona personalizowana naklejka z grafiką misia z balonikami w odcieniach błękitu i beżu. 

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) MIÓD podziękowanie na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Mini słoiczki wypełnione miodem pozwolą Ci w piękny sposób podziękować gościom za przybycie na Roczek dziecka. Słoiczek został ozdobiony personalizowaną naklejką z grafika uroczych zwierzątek na różowym tle. To podziękowanie świetnie sprawdzi się podczas pierwszych Urodzinek dziewczynki. 

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) MIÓD podziękowanie na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Mini słoiczki z miodem to wspaniały sposób na podziękowanie gościom za przybycie na pierwsze Urodzinki dziecka. Słoiczek został dopełniony personalizowaną naklejką z grafiką zwierzątek na jasnym, błękitnym tle. Podziękowanie świetnie sprawdzi się podczas Roczku chłopca. Słoiczki możesz wręczyć osobiście lub rozłożyć na nakryciach. 

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku (bszn) MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku (bszn)

  Jak podziękować gościom za przybycie na Roczek dziecka? Wspaniałym rozwiązaniem są pięknie udekorowane słoiczki z pysznym miodem. Na słoiczku znajduje się etykietka z grafiką zajączka w wianuszku oraz personalizacja w postaci imienia dziecka i daty uroczystości. Możesz je umieścić obok nakrycia każdego z gości, z także wręczyć osobiście. 

  9,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn) MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)
  1 Recenzje

  Przepyszny wielokwiatowy miód w słoiczku przygotowany w botanicznym stylu to wspaniały pomysł na eleganckie podziękowanie dla gości na każdą okazję. Miód świetnie sprawdzi się zarówno na Chrzcie, Komunii, Roczku, jak i Baby Shower. Jest jednym z piękniejszych i bardziej oryginalnych podziękowań.

  8,98 zł
 • MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn+różyczka) MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty KRAFT (bszn+różyczka)

  Miód na podziękowanie dla gości przygotowany w piękny, modnym stylu. Dekorowany materiałowym kapturkiem i jutowym sznureczkiem prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Miód będzie zdrowym podziękowaniem za przybycie na uroczystość. To fantastyczna propozycja, która podziękuje najbliższym i wyrazi uczucia. Miód wspaniale sprawdzi się ustawiony przy talerzach...

  11,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek z imieniem Różowo-Złota Jedynka (br) MIÓD podziękowanie na Roczek z imieniem Różowo-Złota Jedynka (br)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek z imieniem Różowo-Złota Jedynka (br)
  2 Recenzje

  Malutki słoiczek wypełniony pysznym miodem to uroczy pomysł na upominek dla wszystkich gości, którzy przybyli na Roczek Waszej pociechy! Miodek zdobiony jest jasnoróżową bawełną, białą kokardką oraz personalizowaną etykietą. Na naklejce znajduje się piękna grafika złotej cyferki 1, różowych balonów i napis "Mam już Roczek". Słoiczek miodu to wyjątkowo...

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (bszn) MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (bszn)

  Mini słoiczek miodu z personalizowaną naklejką. Słoiczek może stanowić podziękowanie dla gości podczas przyjęcia na pierwsze urodzinki chłopca. Naklejka zdobiona jest grafiką zwierzątek w balonie oraz personalizacją. Miodki można wręczyć gościom osobiście lub rozłożyć je na talerzach.

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Ballerinka Króliczek (bszn) MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Ballerinka Króliczek (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Ballerinka Króliczek (bszn)

  Słodki miód z personalizowaną naklejką to wspaniały pomysł na podziękowanie gościom za przybycie na przyjęcie. Urocza grafika tańczącego króliczka świetnie sprawdzi się podczas pierwszych urodzin dziewczynki. Dodatkowo słoiczek posiada personalizowaną naklejkę. Miód można rozłożyć na talerzykach gości lub wręczyć osobiście. 

  9,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka) MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny...

  Miód na podziękowanie dla gości przygotowany w botanicznym stylu. Miodek dekorowany jest na wieczku kapturkiem w odcieniu złamanej bieli, przewiązany sznureczkiem i dekorowany papierową różyczką. To piękny sposób, by podziękować gościom za przybycie na Komunię, Chrzest lub Roczek dziecka. Miód wielokwiatowy z polskiej pasieki to wspaniała propozycja,...

  11,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (bszn) MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (bszn)

  Miód w słoiczku w ramach podziękowania gościom za przybycie na Roczek. Wieko jest udekorowane delikatnym materiałem oraz sznureczkiem. Każdy słoiczek posiada spersonalizowaną etykietkę z imieniem i datą, dzięki czemu słoiczek będzie cudowną pamiątką na lata. Miodek będzie cudowną dekoracją stołu - wystarczy postawić go przy nakryciu każdego zaproszonego...

  9,98 zł
 • DEKORACJE w stylu leśnym na Roczek ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja w leśnym stylu: KUP TUTAJ   

 • MIÓD podziękowanie na Roczek z imieniem Niebiesko-Złota Jedynka (bb) MIÓD podziękowanie na Roczek z imieniem Niebiesko-Złota Jedynka (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek z imieniem Niebiesko-Złota Jedynka (bb)
  2 Recenzje

  Uroczy słoiczek wypełniony pysznym miodem to cudowna propozycja na upominek dla gości z okazji Roczku malucha! Miodzik ozdobiony jest niebieskim materiałem, białą kokardką oraz personalizowaną etykietą. Słoiczek miodu w niebiesko-złotej kolorystyce to świetny wybór na pierwsze urodzinki dla chłopca. Goście będą zachwyceni tak słodkim i pięknym upominkiem.

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek chłopca Miś Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie na Roczek chłopca Miś Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek chłopca Miś Z IMIENIEM (bszn)

  Słodkie podziękowanie na Roczek chłopca, które uraduje serce każdego z gości. Uroczy szklany słoiczek pełen słodkiego naturalnego miodku, który jest świetnym dodatkiem zarówno do herbaty jak owsianek. Naklejka z grafiką misia oraz personalizacją podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości.

  9,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z JEŻYNĄ 220g MIÓD ekologiczny Z JEŻYNĄ 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z JEŻYNĄ 220g

  Szukasz słodkiego podziękowania dla gości na Komunię lub też Chrzest Twojego dziecka? Cudownym pomysłem będzie podarowanie przybyłym na uroczystość gościom słoiczka pysznego aromatycznego miodu z dodatkiem jeżyn.

  24,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z POMARAŃCZĄ I IMBIREM 220g MIÓD ekologiczny Z POMARAŃCZĄ I IMBIREM 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z POMARAŃCZĄ I IMBIREM 220g

  Miód to super pomysł na podziękowanie dla gości. Smakowity ekologiczny miód z pysznymi dodatkami w postaci orzeźwiającej pomarańczy z imbirem zachwyci każdego z gości i wspaniale dopełni herbatkę.

  24,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z ARONIĄ 220g MIÓD ekologiczny Z ARONIĄ 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z ARONIĄ 220g

  Pyszne podziękowanie dla gości w postaci słodkie miodu wielokwiatowego, który został wzbogacony o naturalną aronię. Słoiczek został ozdobiony etykietką z botanicznym motywem, która wygląda wspaniale.

  24,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z ORZECHAMI WŁOSKIMI 220g MIÓD ekologiczny Z ORZECHAMI WŁOSKIMI 220g
  29,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z ORZECHAMI WŁOSKIMI 220g

  Oryginalny pomysł na podziękowanie dala gości , które na pewno na długo zapadnie w pamięć wszystkich obdarowanych będzie ekologiczny smakowity miód z dodatkiem orzechów włoskich. Szklany słoiczek został ozdobiony piękną etykietką z botanicznym motywem.

  29,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z MIGDAŁAMI 220g MIÓD ekologiczny Z MIGDAŁAMI 220g
  29,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z MIGDAŁAMI 220g

  Podziękowanie dla gości na Chrzest i Komunię to bardzo miły gest, który na pewno sprawi zaproszonym osobom wiele radości i wywoła uśmiech. Słoiczek z ekologicznym miodem z dodatkiem słodkich migdałów jest rewelacyjnym pomysłem. Goście będą oczarowani takim upominkiem.

  29,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z MALINĄ 220g MIÓD ekologiczny Z MALINĄ 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z MALINĄ 220g

  Ekologiczny miód wielokwiatowy z dodatkiem liofilizowanych malin będzie wspaniałym pomysłem na podziękowanie dla gości. Jeśli szukasz ciekawego upominku na Chrzest lub Komunię to taki miód będzie kapitalnym wyborem.

  24,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Safari z eukaliptusem (bszn) MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Safari z eukaliptusem (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Safari z eukaliptusem (bszn)

  Pyszne podziękowanie zawarte w szklanym słoiczku! Miodek zdobiony personalizacją oraz grafiką zwierzątek safari z eukaliptusem wspaniale zaprezentuje się na nakryciach gości. Wykorzystaj go podczas Roczku swojego dziecka. 

  9,98 zł

Miód z podziękowaniem na Roczek dziecka

Chcesz uczynić Roczek swojego dziecka naprawdę wyjątkowym? W takim razie obowiązkowo zatroszcz się o podziękowania dla gości. To prawdziwy hit podczas różnego rodzaju przyjęć i uroczystości. Podziękowania zwykle przyjmują postać drobnych upominków wręczanych osobom zebranym na imprezie. Najpopularniejsze są na szczególnych wydarzeniach jak śluby, chrzciny czy Komunie. Bez dwóch zdań do tej grupy zaliczyć trzeba też pierwsze urodziny dziecka. Tak wyjątkowa uroczystość zasługuje na naprawdę unikalną oprawę, dlatego niebanalne podziękowania dla gości będą tutaj jak znalazł. Jakie upominki wybrać na tego rodzaju okazję? Bez wątpienia pięknym rozwiązaniem są mini słoiczki z ekologicznym miodem. 

Podziękowania na Roczek dziecka eko

Eko rozwiązania to jeden z największych trendów podczas organizacji przyjęć. W połączeniu z innym hitem - podziękowaniami dla gości - będzie naprawdę znakomitym rozwiązaniem na pierwsze urodziny Twojego dziecka. Eko miód to produkt, który kapitalnie sprawdzi się w roli upominków dla małych i dużych, dlatego możesz z powodzeniem wykorzystać go w czasie Roczku. Słodkie podziękowanie w botanicznym stylu to gustowna propozycja na przyjęcie w gronie najbliższych. Słoiczek ozdobiony materiałowym kapturkiem i jutowym sznurkiem doskonale dopełnia charakteru upominku. Wyjątkowo wygląda też słoiczek z miodem w odsłonie rustykalnej. Biały kwiatek oraz malowniczy motyw na samoprzylepnej etykiecie fantastycznie się ze sobą komponują. Podziękowania w takiej wersji będą więc równie rewelacyjnym rozwiązaniem.  

Miód na podziękowania botaniczny różyczka

Miód z imieniem na podziękowania

Mini miód na podziękowania dla gości

Naturalny miód w małych słoiczkach to czarujący, a zarazem niezwykle gustowny pomysł na podziękowania. Upominki w eko odsłonie wręczone gościom podczas Roczku Twojego dziecka z pewnością sprawią, że bliscy solenizanta bardzo dobrze je zapamiętają. Bardzo dobrze w szczególności sprawdzają się podziękowania zdobione motywami nawiązującymi do dzieci i celebrowanej okazji. Kapitalny przykład stanowią podziękowania na Roczek dziewczynki oraz chłopca z dużą, złotą jedynką. Motywy w odcieniach różu oraz błękitu sprawiają, że upominki wyglądają naprawdę unikalnie. Fantastycznie wyglądają również produkty zdobione grafikami zwierzątek w najróżniejszych odsłonach. Każdy z nich ma swój własny charakter, który zachwyci gości zebranych na przyjęciu.

Miód na roczek leśne czary

Miód z podziękowaniem na Roczek

Małe słoiczki z miodem na Roczek

W naszej ofercie znaleźć można najróżniejsze podziękowania dla gości na Roczek dziecka. Bez dwóch zdań najbliższych zachwycisz eko rozwiązaniem, które ładnie wpisuje się w aktualne trendy. Zwłaszcza jeśli postawisz na smakowe miody, które wypadną jeszcze bardziej oryginalnie! Takie podziękowania ułożone przy nakryciach gości albo wręczone im osobiście na pewno będą miłą niespodzianką w czasie uroczystości. Miód z orzechami, pomarańczą czy malinami to zaledwie część pomysłów na takie upominki. Wybierz wariant, który najbardziej przypadnie Ci do gustu i zaskocz gości. Każdy miód zdobi etykieta z naturalnym motywem oraz nazwą, dzięki czemu upominki wyglądają naprawdę gustownie i bardzo ciekawie. Goście chętnie spróbują tak niebanalnych smakołyków.