Świeczki na podziękowania dla gości na Chrzest

Świeczki na podziękowania dla gości na Chrzest

Świeczki na podziękowania dla gości na Chrzest w słoiczkach z personalizacją. Piękne wzory podziękowań na Chrzest Święty, które podziękują najbliższym za obecność i wręczone prezenty. Świece na Chrzest ręcznie robione oraz ekologiczne świece sojowe to przykład oryginalnego upominku dla gości na Chrzciny. Świeczki na Chrzest dla gości możecie zamówić z naklejką z wybranym wzorem graficznym. Można je podarować osobiście, umieścić w specjalnym pudełeczku lub ustawić na stole przy talerzach.

Świeczki na podziękowania dla gości na Chrzest

Świeczki na podziękowania dla gości na Chrzest

Podziękowania są zwyczajem, który zyskuje coraz większą popularność. Pojawiają się one na weselach, Komuniach, chrzcinach oraz wielu innych uroczystościach o szczególnym znaczeniu. Co można wręczać na tego rodzaju okazje? Zwykle wybierane są drobne upominki, które przede wszystkim mają wyrazić wdzięczność wobec zebranych osób za ich obecność oraz wsparcie. Wśród najczęściej pojawiających się na uroczystościach podziękowań wymienić można słodycze, słoiczki z miodem czy symboliczne akcesoria. Organizatorzy przyjęć stawiają na takie rozwiązania, ponieważ to produkty, które bez najmniejszego problemu trafią w gusta wszystkich gości. Dzięki temu upominki na pewno przyniosą zebranym osobom ogromną przyjemność.

Zapachowe świeczki w szkle na Chrzest Święty

Ciekawym pomysłem na podziękowania dla gości są zapachowe świece w słoiczkach. Szklane naczynia, w których zostały umieszczone, zapewniają im estetyczny wygląd. Do każdej świeczki dołączona została również biała, okrągła etykieta zdobiona autorskim motywem i personalizowanym napisem. To sprawia, że podziękowania są naprawdę osobiste i zachwycą wszystkie zaproszone osoby. Spośród naszych produktów możesz wybrać świeczki ze wzorem, który najbardziej Ci się podoba lub najlepiej pasuje do stylistyki całego przyjęcia. Goście z pewnością docenią tak fenomenalne upominki i dzięki nim na długo zapamiętają uroczystość Twojej pociechy. Jakie projekty personalizowanych świeczek możemy polecić?

Świeca w szkle na podziękowania dla gości na Chrzest

Świeca w szkle na podziękowania dla gości na Chrzest

Personalizowane świeczki na podziękowania dla gości

Świeczki z imieniem możesz zgrać z charakterem celebrowanej okazji. Odświętny klimat Chrztu Świętego rewelacyjnie podkreślą szykowne ornamenty w srebrnym kolorze. Subtelny motyw w połączeniu z ozdobną czcionką zachwyca swoim pieczołowitym i stylowym wykonaniem. Na etykiecie znajduje się napis “Dziękuję!” wraz z imieniem dziecka oraz datą chrzcin. To powoduje, że żaden z obdarowanych gości nie zapomni o tym szczególnym dniu. Z kolei delikatny aromat wanilii świec uprzyjemni wolne chwile spędzane w domu. Jeśli natomiast organizujesz chrzciny swojej pociechy w odcieniach złota, wspaniałym wyborem będzie motyw Anioł Stróż. Grafika dziewczynki ze skrzydłami bez dwóch zdań oczaruje wszystkich Twoich bliskich. 

Świeczki z imieniem dla gości na Chrzciny

Personalizowane świece zapachowe na podziękowania zaprojektowane zostały także w niezwykle modnej odsłonie. Hitem bez wątpienia są obecnie wzory roślinne, dlatego z czystym sercem możemy polecić tego rodzaju upominki na chrzciny dziecka. Srebrno-Złota Komunia to nowoczesny motyw stworzony przez połączenie geometrycznych linii oraz botanicznych liści. Tak czarująca propozycja na pewno spodoba się Twoim gościom i uatrakcyjni aranżację stołu na chrzciny. Nieco żywszą propozycją są świeczki z serii Pudrowe Kwiaty. Pastelowe grafiki nadają podziękowaniom oryginalny charakter, który od pierwszych chwil oczaruje zebrane na przyjęciu osoby. Upominki można ułożyć na stole przy nakryciach gości, a na pewno nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.