Worki i teczki do przedszkola

Worki i teczki do przedszkola

Worki i teczki dla dziecka to bardzo praktyczny pomysł na wyprawkę dla przedszkolaka. Tak użyteczne akcesoria pozwolą każdemu maluchowi poczuć się naprawdę wyjątkowo. Worki na buty, strój sportowy czy śniadaniówkę i zabawki ułatwią codzienne przygotowania do przedszkola. Z takim dodatkiem dziecko na pewno dużo chętniej się do niego wybierze! Worki z imieniem dla chłopców i dziewczynek ozdobione zostały pięknymi grafikami. Równie dobrze wyglądają także teczki dla dzieci. W ich wnętrzu przechowywać można rysunki i inne prace artystyczne, zadania domowe czy dyplomy. To bardzo użyteczny dodatek dla każdego dziecka!

Worki i teczki do przedszkola

 • WOREK na buty dziecka Królewna Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Królewna Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK do przedszkola Królewna Z IMIENIEM

  Fantastyczny gadżet dla dziecka w postaci personalizowanego worka na buty. Dzięki personalizacji worek nie zgubi się i nie zostanie przypadkowo pomylony przez inne dziecko. Na worku znajduje się śliczna grafika królewny i jednorożca, która zachwyci nie jedną dziewczynkę. Rewelacyjny dodatek do przedszkola i szkoły!

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK do przedszkola Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM

  Rewelacyjny gadżet do szkoły lub przedszkola dla chłopca! Personalizowany worek z imieniem i fantastyczną grafiką samolotu to idealny dodatek dla dziecka. Do worka można spakować buty, strój gimnastyczny, książki czy zabawki.

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Autka Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Autka Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK do przedszkola Autka Z IMIENIEM

  Worek na buty i inne akcesoria dziecka to fantastyczny dodatek do przedszkola, szkoły czy na spacery. Worek zdobiony grafiką autek i imieniem zachwyci każdego chłopca! Dzięki sznurkom worek można nosić na plecach lub trzymać w rękach. Taki dodatek pomieści buty, strój gimnastyczny, książki czy zabawki.

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK do przedszkola Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM

  Przepiękny worek na buty, który zachwyci każdą dziewczynkę! Worek zdobiony imieniem dziecka oraz grafiką dziewczynki trzymającej na swoich pleckach pieska prezentuje się cudownie. Personalizowany worek to idealny dodatek do przedszkola, szkoły czy na spacery. Można do niego zapakować buty, ubrania, książki czy zabawki.

  19,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Z IMIENIEM Różowa TECZKA dla dziecka na rysunki Z IMIENIEM Różowa
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Unicorn Z IMIENIEM Różowa

  Fantastyczny gadżet dla dzieci w postaci personalizowanej teczki na rysunki. Różowa teczka wykonana z grubej tektury pozwoli przechować w jednym miejscu wszystkie prace plastyczne dziecka. Okładka teczki zdobiona jest naklejką z imieniem dziecka i modną grafiką jednorożca. Idealna propozycja dla dziewczynek!

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Księżniczka Z IMIENIEM Różowa TECZKA dla dziecka na rysunki Księżniczka Z IMIENIEM Różowa
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Księżniczka Z IMIENIEM Różowa

  Rewelacyjny dodatek do pokoju dziecięcego, który zbierze i przechowa wszystkie rysunki i prace plastyczne dziecka w jednym miejscu. Personalizowana teczka z imieniem dziecka i modną grafiką księżniczki oraz jednorożca zachwyci nie jedną dziewczynkę. Idealny gadżet, który sprawdzi się również w szkole.

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM BIAŁA

  Rewelacyjny dodatek dla dziecka w postaci personalizowanej teczki. Zdobiona naklejką z imieniem dziecka i naklejką samolotu idealnie nadaje się na rysunki i prace plastyczne chłopca. Teczka wykonana została z grubej tektury, dzięki czemu rysunki dziecka nie ulegna z niszczeniu.

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA

  Fantastyczna teczka na rysunki i inne prace plastyczna dla fana kosmicznych przygód. Biała teczka z imieniem dziecka to idealny gadżet, który pozwoli przechować najważniejsze prace dziecka w jednym miejscu bez zbędnych pognieceń.

  24,98 zł

Worki i teczki do przedszkola - wyprawka dla dziecka

Dzień, w którym maluch po raz pierwszy wybiera się do przedszkola, zerówki albo pierwszej klasy stanowi niezwykle emocjonujące wydarzenie zarówno dla dziecka, jak i jego bliskich. Jak dobrze przygotować się na tę chwilę? Bez dwóch zdań świetnym rozwiązaniem będzie zorganizowanie wyprawki dla dziecka. To zestaw praktycznych gadżetów i dodatków, które mogą przydać się maluchowi podczas zajęć. Tego rodzaju przygotowanie pozwoli dodać dziecku odwagi oraz chęci do nauki. Kolorowe akcesoria oraz produkty spodobają się każdemu maluchowi. W szczególności, jeśli ozdobione zostaną specjalnie wykonaną grafiką czy imieniem właściciela. Chcesz przygotować wyjątkową wyprawkę dla swojego małego przedszkolaka lub pierwszoklasisty? Zobacz koniecznie, co stworzyliśmy!

Worek dla dzieci do przedszkola

Praktycznym dodatkiem dla dziecka jest z pewnością worek. Można wykorzystać go do przechowywania śniadaniówki, butów na zmianę, stroju sportowego czy innych drobiazgów, które potrzebne są maluchowi w czasie zajęć lub odpoczynku. Biały worek dla chłopca z samolotem albo samochodem to świetny przykład tego rodzaju dodatku. Motyw utrzymany w niebieskiej kolorystyce bardzo ładnie pozwala podkreślić płeć dziecka. Oba worki podpisane są imieniem chłopca, dzięki czemu mają naprawdę unikalny charakter. Każdy dodatkowo posiada sznurki, które pomagają zamknąć torbę, a także wygodnie nosić ją na ramieniu lub plecach. Wszystko to sprawia, że worki dla dzieci stanowią bezbłędny dodatek do wyprawki dla przedszkolaka. Twoja pociecha na pewno z wielką chęcią wykorzysta go na co dzień.

Worek do przedszkola autka

Worek z imieniem dla dziecka

Praktyczny worek dla dzieci z imieniem

W podobny sposób zaprojektowane zostały też worki dla dziewczynek. Każdy z nich będzie bezbłędną propozycją dla Twojej córki. Worek do przedszkola z jednorożcem i księżniczką to bardzo dobry dodatek do wyprawki. Podarowany dziewczynce na krótko przed pierwszym września na pewno zachęci ją do pójścia do przedszkola. Taki worek może być jednak też znakomitym pomysłem na różnorodne okazje. Twoja córka, wnuczka, siostra, kuzynka albo chrześnica chodzi właśnie do przedszkola lub podstawówki? W takim razie z powodzeniem możesz wręczyć jej praktyczny worek z imieniem na urodziny, Gwiazdkę, Dzień Dziecka czy inną okazję. Tego rodzaju prezent bez dwóch zdań będzie trafionym rozwiązaniem. Wybierz najlepszy wariant z tych dostępnych w sklepie i spraw dziewczynce nietuzinkową niespodziankę.

Personalizowana teczka na rysunki i dyplomy

Innym użytecznym prezentem dla przedszkolaka będzie teczka. Do czego może ją wykorzystać? Na pewno przyda się do przechowywania rysunków, kartek ze szlaczkami i innych zadań Twojej małej pociechy. Dziecko będzie mogło wygodnie i bezpiecznie zabrać swoje prace do domu, aby pochwalić się nimi przed całą rodziną. W teczce przechowywać można też dyplomy, oceny opisowe i inne papiery, które mogłyby się zgnieść czy zagubić. Teczka wykonana ze sztywnej tektury i zamykana na rzepy to praktyczny dodatek do wyprawki dla dziecka. Różowa teczka z jednorożcem to wspaniała propozycja dla dziewczynki. Ładnie wygląda też wariant z księżniczką. Dla chłopca z kolei bardzo dobrym rozwiązaniem będą teczka z kosmonautą albo samolotem. 

Teczka dla dziecka różowa jednorożec

Teczka z imieniem dla dziewczynki