Roczek dziewczynki Ballerina Króliczek

Roczek dziewczynki Ballerina Króliczek

Świętujcie pierwsze urodzinki córeczki w wyjątkowy sposób. Roczek z grafiką tańczącej balleriny to idealny wybór na motyw przewodni przyjęcia dla dziewczynki.  Uroczy, tańczący króliczek zachwyci każdą małą księżniczkę. Pięknie skomponowana kolekcja prezentuje się zjawiskowo na urodzinowym stole. Wszystkie niezbędne elementy dekoracji znajdziecie na naszej stronie.

Roczek dziewczynki Ballerina Króliczek

 • ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek Ballerina 10szt (+różowe koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek Ballerina 10szt (+różowe koperty)
  28,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek Ballerina 10szt (+różowe koperty)

  Zaproszenia na Roczek dla dziewczynki z motywem króliczej balleriny to strzał w 10! Urocza grafika tańczących zwierzątek zachwyci każdego, a w szczególności małą solenizantkę. Różowe koperty dołączone do zaproszeń dopełnią całość idealnie. Wewnątrz znajduje się również tekst do samodzielnego uzupełnienia o najważniejsze informację.

  28,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+sznurek jutowy)

  Księga pamiątkowa na pierwsze urodzinki dziecka. Okładka zawiera piękną grafikę tańczącego króliczka, imię dziecka oraz datę przyjęcia. Goście mogą wkleić do księgi zdjęcia, drobne pamiątki, napisać życzenia lub namalować coś pisakami. To piękna i osobista pamiątka.

  49,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+ramka) DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+ramka)

  Dekoracja na stół na urodzinki dziewczynki z napisem Mam już Roczek. Grafika tańczącego królicza dodaje tabliczce uroku, zdecydowanie zachwyci każdą małą dziewczynkę. Dekoracja zawiera również imię dziecka praz datę przyjęcia. Bez wątpienia będzie świetnym uzupełnieniem urodzinowego stołu. 

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek TOPPER na tort Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek

  Piękny topper na pierwsze urodzinki dziewczynki to wspaniały pomysł na ozdobienie tortu. Topper zawiera personalizację. Gustowny gadżet sprawi, że słodki poczęstunek będzie się prezentował elegancko, na pewno zachwyci wszystkich małych gości.

  24,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Roczek Ø20cm Ballerina Króliczek OPŁATEK personalizowany na tort Roczek Ø20cm Ballerina Króliczek
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Roczek Ø20cm Ballerina Króliczek

  Opłatek na tort to efektowny i łatwy sposób na udekorowanie tortu urodzinowego. Opłatek dekorowany jest grafiką tańczącego króliczka, świetnie sprawdzi się podczas przyjęcia dla dziewczynki. Będzie się również efektownie prezentował na zdjęciach. 

  17,98 zł
 • PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek 50x70cm PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek 50x70cm

  Plakat to wspaniały sposób na dekorację pierwszych urodzinek dziecka. Plakat przedstawia tańczącego króliczka, to idealny wybór na przyjęcie dla dziewczynki. Plakat jest personalizowany, zawiera imię dziecka oraz datę urodzin. To świetny wybór, który będzie również pięknie prezentował się na zdjęciach.

  59,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek na telefon Ballerina Króliczek ZE ZDJĘCIEM ZAPROSZENIE na Roczek na telefon Ballerina Króliczek ZE ZDJĘCIEM
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek na telefon Ballerina Króliczek ZE ZDJĘCIEM

  Oczaruj gości wyjątkowym zaproszeniem na Roczek na telefon. Wspaniała grafika z króliczą balleriną spodoba się małej księżniczce, która to właśnie będzie gwiazdą przyjęcia. Dzięki elektronicznej formie szybko zawiadomisz gości o uroczystości.

  39,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek

  Jeśli szukasz ciekawego upominku dla dzieci na Roczek to mamy dla Ciebie wspaniałą propozycja, która z pewnością spodoba się wszystkim maluchom. Jojo z personalizowaną naklejką i grafiką króliczej baleriny będzie genialnym podarunkiem.

  5,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Roczek z personalizacją Ballerina Króliczek BAŃKI mydlane na Roczek z personalizacją Ballerina Króliczek
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Roczek z personalizacją Ballerina Króliczek

  Wspaniały pomysł na przekazanie podziękowań dla gości! Urocze bańki mydlane zakończone słodkim serduszkiem to upominek zarówno dla starszych jak i młodszych. Piękna grafika tańczącego króliczka oraz personalizacja sprawia, że całość jest jeszcze bardziej wyjątkowa. Bańki można rozdawać osobiście bądź ułożyć przy nakryciach gości.

  3,49 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Roczek Ballerina Króliczek 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Roczek Ballerina Króliczek 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Roczek Ballerina Króliczek 10szt (+etykiety+białe...

  Pudełeczka prezentowe na upominki dla gości w kształcie serduszka. Dekorowane są grafiką tańczącego króliczka oraz personalizacją w postaci imienia dziecka i daty urodzin. To wspaniały sposób by podarować bliskim np. czekoladki, migdały czy cukierki. 

  28,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Ballerinka Króliczek (bszn) MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Ballerinka Króliczek (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Ballerinka Króliczek (bszn)

  Słodki miód z personalizowaną naklejką to wspaniały pomysł na podziękowanie gościom za przybycie na przyjęcie. Urocza grafika tańczącego króliczka świetnie sprawdzi się podczas pierwszych urodzin dziewczynki. Dodatkowo słoiczek posiada personalizowaną naklejkę. Miód można rozłożyć na talerzykach gości lub wręczyć osobiście. 

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Króliczek Ballerinka (bw) SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Króliczek Ballerinka (bw)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Króliczek Ballerinka (bb)

  Mini słoiczki z landrynkami to ciekawy sposób na podziękowanie bliskim za udział w przyjęciu. Piękna grafika tańczącego króliczka idealnie sprawdzi się podczas przyjęcia z okazji pierwszych urodzin dziewczynki. Dodatkowa personalizacja nadaje im jeszcze większego uroku. Słoiczki można położyć na talerzykach gości lub wręczyć osobiście. 

  8,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek 10szt CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek 10szt

  Eleganckie czekoladki z grafiką uroczego tańczącego króliczka to wspaniały słodki upominek który przypadnie do gustu każdemu. Czekoladki posiadają dodatkową personalizację, która sprawia, że są one wyjątkowe. Idealnie sprawdzą się podczas przyjęcia dla dziewczynki. Słodki upominek można rozłożyć gościom na talerzykach lub wręczyć osobiście.

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Ballerina Króliczek 20szt KRÓWKI na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Ballerina Króliczek 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Ballerina Króliczek 20szt

  Krówki z motywem tańczącego króliczka to świetna forma podziękowania. Idealnie sprawdzą się podczas pierwszych urodzin dziewczynki. Bez wątpienia każdy z gości doceni słodki poczęstunek. Krówki można wręczyć osobiście, położyć na talerzyku lub wsypać do ogólnodostępnej misy. 

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+etykiety) 10szt LIZAKI podziękowanie Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+etykiety) 10szt

  Słodkie lizaki to oryginalny i smaczny sposób na podziękowanie gościom za przybycie na przyjęcie. Piękna grafika tańczącego króliczka świetnie sprawdzi się podczas przyjęcia dla dziewczynki. Dodatkowa personalizacja nadaje im jeszcze większego uroku. Lizaki można wręczyć osobiście lub położyć na talerzykach.

  29,98 zł
 • BAJKI dla dzieci Z IMIENIEM w obwolucie Ballerina Króliczek 156stron MEGA BAJKI dla dzieci Z IMIENIEM w obwolucie Ballerina Króliczek 156stron MEGA
  74,98 zł
  BAJKI dla dzieci Z IMIENIEM w obwolucie Ballerina Króliczek 156stron MEGA
  1 Recenzje

  Bajki dla dzieci w pięknej kolorowej obwolucie. Cudowna grafika króliczej ballerinki na różowym tle wspaniale wygląda i zachwyci wszystkie osoby. Personalizowanym tekst zamieszony na obwolucie sprawi, ze bajki będą prezentować się bardzo wyjątkowo.

  74,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka na Roczek Ballerina Króliczek Z IMIENIEM PODUSZKA dla dziecka na Roczek Ballerina Króliczek Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka na Roczek Ballerina Króliczek Z IMIENIEM

  Wspaniała dekoracja do pokoju dziecięcego w postaci poduszki z cyferką 1 oraz imieniem dziecka. Poduszka zdobiona śliczną grafiką różowego króliczka z balonikami zachwyci każde dziecko. Poduszka z imieniem to idealny pomysł na prezent z okazji Roczku dziewczynki.

  39,98 zł
 • PREZENT na Roczek w pudełku Króliczek Ballerina Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA PREZENT na Roczek w pudełku Króliczek Ballerina Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA
  119,98 zł
  PREZENT na Roczek w pudełku Króliczek Ballerina Bransoletka Nieskończoność...

  Przepiękny prezent na Roczek dla dziewczynki, który zachwyci nie tylko solenizantkę, ale i również jej rodziców. Pozłacana bransoletka z zawieszką z symbolem nieskończoności wspaniale będzie ozdabiać rączkę dziecka. Bransoletka umieszczona została w personalizowanym pudełeczku z piękną grafiką i mlecznymi czekoladkami.

  119,98 zł
 • DEKORACJE na Roczek w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Roczek w sklepie >TUTAJ<

 • TOPPER na tort na Roczek Jedynka w wianuszku TOPPER na tort na Roczek Jedynka w wianuszku
  25,98 zł
  TOPPER na tort na Roczek Jedynka w wianuszku

  Topper na tort na Roczek przygotowany w naturalnym stylu. Topper przedstawia cyferkę 1 umieszczoną w efektownym wianuszku. To wyjątkowa propozycja do dekoracji ciasta. Topper posiada dwa szpikulce, które ułatwiają jego wbicie w tort. To wspaniały i szybki sposób na efektowną dekorację tortu na pierwsze urodziny dziecka.

  25,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt
  12,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt

  Oryginalna dekoracja słodkiego stołu na Roczek: drewniane mini toppery tworzące uroczy komplet to pomysł na ozdobę ciasta lub babeczek, które przygotujecie dla gości. Toppery prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. To wspaniały pomysł na modną ozdobę wypieków o naturalnym charakterze.

  12,98 zł
 • TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Obręcz TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Obręcz
  21,98 zł
  TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Obręcz

  Drewniany topper na tort w kształcie obręczy do własnej aranżacji kwiatami lub roślinami to nowoczesna propozycja, która pięknie wpisuje się w trendy rustykalne, boho i naturalne. Topper to wspaniały wybór na Roczek, Chrzest czy Komunię dziecka. Na torcie prezentuje się oryginalnie. Jest niespotykaną ozdobą każdego ciasta.

  21,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa Roczek ZŁOTA ŚWIECZKA urodzinowa Roczek ZŁOTA
  5,98 zł
  ŚWIECZKA urodzinowa Roczek ZŁOTA
  1 Recenzje

  Urodzinowa świeczka to niezbędny element urodzin dziecka. Złota brokatowa świeczka w kształcie cyferki 1 doda efektywności i świetnie udekoruje urodzinowy tort. Moment zdmuchiwania świeczek przez dzieci jest magiczny, szczególnie przy pierwszych urodzinkach. Złota cyferka 1 to idealna dekoracja tortu na Roczek dziecka.

  5,98 zł
 • ŚWIECZKA na tort Roczek dziewczynki Cyferka 1 z koroną ŚWIECZKA na tort Roczek dziewczynki Cyferka 1 z koroną
  9,98 zł
  ŚWIECZKA na tort Roczek dziewczynki Cyferka 1 z koroną

  Świeczka do dekoracji tortu na Roczek dziewczynki wykonana w odcieniach różu i złota. Piękna ozdoba ciasta, które przygotujecie na pierwsze urodziny dziecka. Świeczka prezentuje się fantastycznie, będzie idealnym wyborem dla małej księżniczki.

  9,98 zł
 • SZARFA na Roczek Mam już Roczek RÓŻOWY METALICZNY NADRUK SZARFA na Roczek Mam już Roczek RÓŻOWY METALICZNY NADRUK
  19,98 zł
  SZARFA na Roczek Mam już Roczek RÓŻOWY NADRUK
  1 Recenzje

  Efektowna szarfa przygotowana specjalnie na Roczek dziewczynki pięknie wyróżni małą solenizantkę! Połyskujący na różowo nadruk oraz urodzinowe motywy oczarują zaproszonych gości i pozwolą uzyskać piękne zdjęcia z uroczystości. Fantastyczny dodatek na urodzinki!

  19,98 zł
 • WORECZKI z organzy z falbanką 10szt JASNORÓŻOWE WORECZKI z organzy z falbanką 10szt JASNORÓŻOWE
  16,98 zł
  WORECZKI z organzy z falbanką 10szt JASNORÓŻOWE
  1 Recenzje

  Różowe woreczki z organzy idealnie sprawdzą się jako torebeczki, w które można włożyć drobne prezenty dla gości. Zaskoczcie swoich gości i wręczcie im te piękne woreczki. Z pewnością docenią ten gest. Dodatkowo, położone na stole prezentują się pięknie!

  16,98 zł
 • WORECZKI z organzy na upominek 10szt JASNORÓŻOWE WORECZKI z organzy na upominek 10szt JASNORÓŻOWE
  9,98 zł
  WORECZKI z organzy na upominek 10szt JASNORÓŻOWE

  Delikatne woreczki z organzy w kolorze jasnoróżowym to świetna propozycja na uroczy upominek dla gości z okazji uroczystości Chrztu Świętego dziewczynki. Dzięki tasiemce woreczki łatwo się zamykają. Do środka można zapakować niewielki prezencik dla gości w postaci cukierków czy innych słodkości.

  9,98 zł
 • ŚWIECE pieńkowe metalizowane 12x6cm 6szt ROSEGOLD ŚWIECE pieńkowe metalizowane 12x6cm 6szt ROSEGOLD
  49,98 zł
  ŚWIECE pieńkowe metalizowane 12x6cm 6szt ROSEGOLD

  Świece na uroczysty stół to absolutna podstawa. Świece pieńkowe można ułożyć na dekoracyjnych podstawkach. Pozwolą na wykonanie rewelacyjnej aranżacji podczas przyjęcia. Dzięki nim z pewnością stworzysz odpowiedni klimat i atmosferę.

  49,98 zł
 • ŚWIECE kule metalizowane 8cm 6szt ROSEGOLD ŚWIECE kule metalizowane 8cm 6szt ROSEGOLD
  79,98 zł
  ŚWIECE kule metalizowane 8cm 6szt ROSEGOLD

  Świece kule w przepięknym modnym odcieniu rosegold. Oryginalny kształt dekoracji wspaniale zaprezentuje się w świecznikach na uroczystym stole podczas przyjęcia. Zestaw zawiera 6 sztuk świec, które możesz wykorzystać na każdą okazję. 

  79,98 zł
 • ŚWIECE pływające metalizowane 4cm 50szt ROSEGOLD ŚWIECE pływające metalizowane 4cm 50szt ROSEGOLD
  79,98 zł
  ŚWIECE pływające metalizowane 4cm 50szt ROSEGOLD

  Zestaw oryginalnych pływających świec w pięknym odcieniu rosegold. Przeznaczone do wykonania dekoracji w naczyniach wypełnionych wodą. To modna ozdoba na każdą okazję, która stworzy wyjątkowy klimat. Prezentują się rewelacyjnie!

  79,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE
  28,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE

  Wyjątkowe świece w jasnoróżowym kolorze wspaniale sprawdzą się jako dekoracja stołu na Waszej imprezce ! Nadadzą przyjęciu  eleganckiego charakteru. Jasnoróżowy kolor jest bardzo dziewczęcy. Wasza księżniczka będzie zachwycona!

  28,98 zł
 • TALERZYKI jasnoróżowe 18cm 6szt TALERZYKI jasnoróżowe 18cm 6szt
  8,98 zł
  TALERZYKI jasnoróżowe 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI

  Papierowe talerzyki to niezastąpiona dekoracja stołu i każdego przyjęcia. Talerzyki ułatwiają podawanie posiłków, ciast i deserów. Świetnie wyglądające jasnoróżowe talerzyki ze złotymi metalizowanymi brzegami dodadzą każdej imprezce uroku!

  8,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt JASNORÓŻOWE SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt JASNORÓŻOWE
  12,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt JASNORÓŻOWE
  3 Recenzje

  Organizujecie Roczek dziewczynki? Wykorzystajcie prześliczne serwetki z napisem Mam już Roczek wykonane w ślicznym jasnoróżowym kolorze. Serwetki dekorowane są złotym połyskującym nadrukiem, dzięki czemu prezentują się wyjątkowo ozdobnie i idealnie wpisują się w najnowsze trendy.

  12,98 zł
 • SERWETKI na Roczek i urodziny Happy Birthday RÓŻOWE 33x33cm 20szt SERWETKI na Roczek i urodziny Happy Birthday RÓŻOWE 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI na Roczek i urodziny Happy Birthday RÓŻOWE 33x33cm 20szt
  1 Recenzje

  Prześliczne serwetki z białym napisem "Happy birthday", na uroczym różowym tle, będą idealnie prezentowały się na urodzinowym stole. Serwetki są bardzo praktyczne, oraz sprawią, ze Wasze stoły będą prezentować się jeszcze piękniej. Wszyscy goście z pewnością będą zachwyceni taką dekoracją, a na twarzach Waszych pociech na pewno pojawi się uśmiech i...

  7,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt

  Eleganckie serwetki w jasnoróżowym odcieniu to wspaniała propozycja dekoracji stołu na Chrzest dziewczynki. Serwetki są miękkie w dotyku i wykonane z bardzo dobrej jakości flizeliny. Świetnie prezentują się na stole ułożone na płasko na talerzach gości lub w serwetnikach.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt

  Piękne flizelinowe kieszonki na sztućce w jasnoróżowym kolorze to idealna propozycja na Chrzest Święty dziewczynki. Wspaniale udekorują stół i świetnie komponują się z serwetkami u bieżnikiem w tym samym kolorze.

  24,98 zł

Ballerina Króliczek - dekoracje na Roczek dziewczynki

Pierwsze urodziny dziecka stanowią świetną okazję do wyprawienia szczególnej uroczystości dla najbliższej rodziny oraz przyjaciół. Wielu rodziców z przyjemnością organizuje takie przyjęcia w domach albo wynajętych lokalach. Planujesz podobną uroczystość dla swojej córki? Roczek dziecka nie jest wcale trudny czy szczególnie czasochłonny w przygotowaniu. Właściwie wygląda całkiem podobnie do innych przyjęć urodzinowych - trzeba pamiętać tylko o wieku małego solenizanta, aby wszystkie elementy dobrze do siebie pasowały. Ważny jest też motyw przewodni. To on nadaje właściwy charakter uroczystości i pozwala podkreślić jej rodzaj. Na Roczek dziewczynki polecić możemy dekoracje i dodatki z gotowej kolekcji Ballerina Króliczek. To niezwykle dziewczęca propozycja na taką okazję. 

Zestaw dekoracji na Roczek dziewczynki

Dziewczęce dekoracje z naszej kolekcji wspaniale nadają się do ubrania wnętrza na Roczek córki. Personalizowany plakat albo topper na tort z imieniem ozdobione zostały wysokiej jakości nadrukiem, który powoduje, że wyglądają naprawdę oryginalnie. Pastelowa kolorystyka i króliczek w bajkowej odsłonie ładnie się ze sobą komponują. Do kompletu warto dokupić też inne dekoracje w odcieniach różu - balony czy świeczki. Szczególnie gorąco polecamy biodegradowalne balony w jasnym kolorze, które nie tylko fantastycznie wyglądają, ale przy okazji stanowią również eko dodatek do aranżacji. Tak modne rozwiązanie mile zaskoczy wszystkie osoby zebrane na przyjęciu urodzinowym Twojej córeczki. Koniecznie zobacz nasze propozycje i wybierz swoje ulubione produkty.

Plakat na roczek ballerina króliczek

Plakat z imieniem na Roczek dziewczynki

Stół na Roczek dla dziewczynki

Odpowiednie dekoracje na Roczek pozwolą w ładny sposób ubrać każde wnętrze. Z pewnością istotną rolę przy aranżowaniu domu lub restauracji na uroczystości odgrywa stół. Właśnie dlatego ważnym elementem wystroju będą jego ozdoby. Tabliczka na Roczek z motywem króliczka w stroju baletnicy wygląda naprawdę wyjątkowo. Umieszczona w estetycznej ramce będzie ciekawą ozdobą stołu na pierwsze urodziny. Doskonale podkreśli rodzaj celebrowanej okazji i spersonalizuje cały wystrój. Na stole warto też umieścić ozdoby w różowej kolorystyce, które ładnie pasować będą do całej kolekcji. Papierowe kubeczki i talerzyki, serwetki na urodziny albo kieszonki na sztućce ładnie skomponują się z resztą wystroju, nadając mu jeszcze bardziej dziewczęcy charakter. 

Roczek dziewczynki - inspiracje

Kolekcja Króliczek Ballerina zawiera wiele dekoracji, które pozwolą ubrać Twój dom albo wynajęty lokal na Roczek córki. Wszystkie produkty wchodzące w jej skład ładnie do siebie pasują, dlatego uzyskany rezultat będzie naprawdę fantastyczny. Jednak w kolekcji znaleźć można też wiele innych artykułów. Podziękowania dla gości to idealny przykład takiego dodatku. Czekoladki, krówki, a nawet drewniane jojo sprawią wielką przyjemność zebranym osobom. A może chcesz sprawić szczególny podarunek małej solenizantce? Prezent na Roczek dla dziewczynki w postaci książki z bajkami będzie ciekawym pomysłem. Nie tylko zapewni dziecku mnóstwo radości i pozwoli rozwijać wyobraźnię, ale przy okazji będzie też śliczną pamiątką z dnia pierwszych urodzin.

Bajki dla dzieci ballerina króliczek