Cukierki na Chrzest

Cukierki na Chrzest

Cukierki na Chrzest i migdały w lukrze to pyszna forma podziękowania gościom za przybycie na uroczystość. Cukierki można zapakować w woreczki z organzy i ułożyć przy nakryciach gości. Polecane są również podziękowania dla gości takie jak: czekoladki na Chrzest, krówki, lizaki czy magnesy ze zdjęciem dziecka. Cukierki na Chrzest personalizowane z imieniem dziecka to równie popularna opcja. Można wykorzystać gotowe upominki w komplecie z bilecikiem.

Cukierki na Chrzest

 • KARMELKI z płatkami róż w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu KARMELKI z płatkami róż w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu
  34,98 zł
  KARMELKI z płatkami róż w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu

  Przepiękne pudełeczko w różowej kolorystyce to świetny sposób, aby podziękować gościom przybyłym na przyjęcie. Wybieraj szklany słoiczek wypełniony po brzegi przepysznymi naturalnymi karmelkami z płatkami róż. Zamów spersonalizowany prezencik. 

  34,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR

  Jak zapakować miody na Chrzest, słoiczki z herbatką czy świece sojowe? Idealne będą do tego kwadratowe pudełeczka sprzedawane w komplecie z naklejką z imieniem dziecka i datą uroczystości. To świetny pomysł, jak oryginalnie podać drobiazg, który wręczycie w podziękowaniu za przybycie. Pudełeczka pakowane są po 10szt i sprzedawane w komplecie z...

  24,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley (bb)

  Jak pięknie podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego? Dobrym i oryginalnym pomysłem są zdecydowanie szklane słoiczki z naklejką z imieniem dziecka wypełnione owocowymi cukierkami. Upominek jest pięknie przygotowany, prezentuje się wyjątkowo i ponadczasowo. To wspaniała propozycja, która sprawi radość najbliższym.

  8,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Chrzest w złocie
  1 Recenzje

  Aranżacja na Chrzest w złocie - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki (br) SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki (br)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki (bz)

  Słoiczek z cukierkami na podziękowanie dla gości na Chrzest Święty. Szklany słoiczek z nakrętką i dekoracją przygotowany tak, by wyrazić wdzięczność za przybycie na uroczystość Chrzcin maleństwa. Słoiczek jest pięknie udekorowany, gotowy do wręczenia gościom. To wspaniały sposób, by podziękować za obecność i wręczone prezenty.

  8,98 zł
 • DEKORACJE w stylu minimalistycznym na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja złote stópki : KUP TUTAJ

 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Boho Buciki SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Boho Buciki
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Boho Buciki

  Uroczym podziękowaniem dla gości z okazji Chrztu będą słoiczki pełne owocowych cukiereczków. Personalizowana naklejka znajdująca się na słoiczku nadaje mu elegancji i wygląda pięknie. Podziękowania dla gości to już stały element ważnych uroczystości. Jest to miły gest skierowany w stronę gości, który wywoła uśmiech na twarzy.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Rosegold Flowers (br) SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Rosegold Flowers (br)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Rosegold Flowers (br)

  Słoiczek na podziękowanie dla gości wypełniony słodkimi owocowymi cukierkami. Szklany słoiczek ze spersonalizowaną naklejką to wspaniały pomysł, by podziękować gościom za przybycie i wręczone prezenty. Upominek jest już gotowy do wręczenia najbliższym.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bb)

  Mini słoiczek z cukierkami na Chrzest Święty. Wyjątkowe podziękowanie, który doceni każdy z gości. Do każdego słoiczka dołączono personalizowaną etykietę z grafiką misia z balonikami w odcieniach błękitu. Słodkie, kolorowe cukierki pokochają nawet najmłodsi. Wykorzystaj ten upominek podczas Chrztu Świętego swojego syna. 

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bb)

  Drobny upominek, który podziękuje gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego dziewczynki. Mini słoiczek z cukierkami to smaczny prezencik którego dopełnienie stanowi personalizowana naklejka z grafiką misia z balonikami pośród różu. Całość niesamowicie się komponuje, bez wątpienia zachwyci każdego z gości.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Białe Róże z misiem (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Białe Róże z misiem (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Białe Róże z misiem (bb)

  Podziękowanie na Chrzest w słoiczku z cukierkami! Pudrowe cukierki w pastelowych kolorach dopełni personalizowana naklejka z grafiką misia pośród białych róż. Słoiczki możesz wręczyć gościom osobiście lub położyć na ich nakryciach. Będą zachwyceni i zapamiętają ten upominek na długo! 

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (br) SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (br)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (br)

  Słoiczek z cukierkami pięknie dekorowany na wieczku kapturkiem i wstążeczką oraz zdobiony naklejką z imieniem dziecka to wspaniały pomysł na słodkie prezenciki dla gości na Chrzest, Komunię lub Roczek dziecka. Wspaniała propozycja oczaruje najbliższych i wyrazi wdzięczność za wręczone prezenty.

  8,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Chrzest botaniczny

  Aranżacja na Chrzest botaniczny - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)

  Słodkie podziękowanie dla gości na Chrzest Święty w formie słoiczka wypełnionego owocowymi cukierkami. Uroczy sposób, by zachwycić najbliższych pięknym upominkiem. Słoiczki udekorowane białym materiałem i przewiązane tasiemką to rewelacyjny sposób na podziękowanie za przybycie.

  8,98 zł
 • DEKORACJE w stylu botanicznym na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja z eukaliptusem: KUP TUTAJ

 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest i Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bz) SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest i Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bz)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest i Roczek chłopca razem Z IMIENIEM Miś i...

  Wspaniałe podziękowanie dla gości przyjęcia dwa w jednym - Roczek i Chrzest Święty. Cukierki zawarte w malutkich słoiczkach zachwycą wszystkich bliskich! Na produkcie umieszczono personalizowaną naklejkę z grafiką misia z balonikami w odcieniach błękitu. Całość dopełnia materiałowy kapturek przewiązany wstążeczką. 

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bz) SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bz)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś...

  Cukierki zamknięte w mini słoiczku to kreatywne podziękowanie na Chrzest Święty i Roczek w jednym. Do każdego słoiczka dołączona została personalizowana naklejka z motywem misia z balonikami. Przepiękny upominek zachwyci wszystkich gości, którzy ze smakiem go spróbują! 

  8,98 zł
 • CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg
  34,98 zł
  CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg
  1 Recenzje

  Owocowe cukierki w formie pudrowych landrynek to wspaniały dodatek do słodkiego stołu na każdą okazję. Małe pastelowe cukiereczki prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Możecie je wykorzystać w szklanych misach lub bombonierkach w słodkim stole na Waszym przyjęciu. W opakowaniu znajduje się 1kg cukierków w różnych owocowych smakach.

  34,98 zł
 • CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg - 330szt SUPER PROMOCJA CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg - 330szt SUPER PROMOCJA
  82,98 zł
  CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg - 330szt SUPER PROMOCJA
  1 Recenzje

  Słodkie cukierki z czerwonym sercem w środku będą wyjątkowym podziękowaniem dla gości, którzy przybyli na przyjęcie dziecka. Cukierki można wysypać do szklanej misy lub zapakować w ozdobne pudełeczka czy woreczki z organzy - SUPER PROMOCJA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

  82,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Chrzest 10szt...

  Pudełeczka na Chrzest wykonane z transparentnej pleksi, sprzedawane w komplecie z wybranymi naklejkami z imieniem dziecka. Oryginalny pomysł, jak zapakować świece na Chrzest, słoiczki z miodem czy cukierka mi lub dowolny drobiazg dla najbliższych. Słoiczki prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Są wspaniałym upominkiem dla gości.

  24,98 zł

Cukierki na Chrzest jako słodkie podziękowania dla gości za przybycie na uroczystość

Uroczystość Chrztu Świętego to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka. Rodzice zazwyczaj wyprawiają małe przyjęcie, by razem z najbliższymi świętować przyjęcie ich dziecka do wspólnoty Kościoła. Bardzo miłym gestem będzie podziękować rodzinie za przybycie i oferowaną pomoc w opiece nad maluszkiem oraz miłość, którą go obdarzają. Najpopularniejszą opcją są drobne upominki w przepięknych pudełkach. Idealnym rozwiązaniem będą słodycze, ponieważ jest to bardzo uniwersalny prezent, z którego z pewnością wszyscy będą zadowoleni. Najczęściej wybieranymi są czekoladki, zapakowane w przepiękne opakowania lub migdały w słodkim lukrze. Warto również zadbać o odpowiednie zapakowanie upominków w urocze pudełeczka w kształcie serduszek lub aniołków.

Cukierki na Chrzest serca

Świetnym wyborem jako wypełnienie pudełeczek na podziękowania są owocowe cukierki z motywem serca. Są niewielkie, a dzięki czerwonemu kolorowi prezentują się naprawdę pięknie, Cukierki można umieścić w specjalnych opakowaniach takich jak pudełeczka dla gości w kształcie aniołka czy serca lub włożyć do woreczków z organzy. Cukierki można wysypać także na szklane misy lub bomboniery i wykorzystać jako dekoracja w słodkim stole.

Czekoladki na Chrzest - alternatywa dla cukierków

Największym bestsellerem są zdecydowanie czekoladki zapakowane w przepiękne i oryginalne złote opakowania z ozdobną etykietą. Ze względu na kolorystykę idealnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2021. Wykonane z najlepszej belgijskiej czekolady, gwarantują, że zasmakują wszystkim gościom. 

Najbardziej uniwersalną wersją są z pewnością czekoladki na Chrzest z napisem “Dziękujemy!”. Urocza grafika serduszka sprawia, że upominek prezentuje się jeszcze bardziej wyjątkowo. Dzięki biało-złotej kolorystyce, upominek idealnie wpisuje się w najnowsze trendy i na pewno przypadnie do gustu Waszym najbliższym. Ułożone przy nakryciach gości będą wyglądały bardzo elegancko i uroczo. Możecie również umieścić je w ozdobnych misach na stołach lub w ozdobnych pudełeczkach z dodatkową personalizacją, dzięki czemu stworzycie piękne pamiątki z tego wyjątkowego wydarzenia.

Nieco bardziej spersonalizowaną wersją są czekoladki z napisem “Chrzest Święty”. Świetnie podkreślają charakter wydarzenia i samodzielnie mogą stać się pamiątką po pierwszym sakramencie Waszego dziecka.

Cukierki roksy, pianki marshmallow do pudełeczek i woreczków na Chrzest

Bardzo efektownym rozwiązaniem są również migdały w lukrze. Najpopularniejszą wersją i najbardziej odpowiednią na uroczystość Chrztu Świętego będą migdały w białym lukrze lub bardziej ekskluzywnym - metalicznie srebrnym. Świetne prezentując się w ozdobnych woreczkach z organzy, ustawione przy nakryciach gości.