Baby Shower chłopca Miś z Balonikami

Baby Shower chłopca Miś z Balonikami

Dekoracje i gadżety na Baby Shower dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się przyjścia na świat synka. Kolekcja czarujących produktów, które idealnie się sprawdzą na przyjęciu baby shower Przyszłej Mamy, która oczekuje przyjścia na świat chłopczyka. Zachwycą wszystkich gości i będą służyć perfekcyjnie przez cały dzień, dzięki wykonaniu z najlepszych materiałów. Akcesoria zdobione są grafiką bociana, który trzyma w dzióbku małe zawiniątko i bazują na kolorze białym oraz niebieskim ze złotymi akcentami. Tym świetnym połączeniem zaskoczymy wszystkie obecne przyjaciółki, zapewniając wyjątkową oprawę wydarzenia. Dekoracje stanowić będą fantastyczne tło do wykonywanych pamiątkowych fotografii.

Baby Shower chłopca Miś z Balonikami

 • KSIĘGA Gości na Baby Shower Miś z Balonikami błękit Z IMIENIEM (+jutowa wstążka) KSIĘGA Gości na Baby Shower Miś z Balonikami błękit Z IMIENIEM (+jutowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Gości na Baby Shower Miś z Balonikami błękit Z IMIENIEM (+jutowa...
  2 Recenzje

  Księga gości pozwoli i na zachowanie wspaniałej pamiątki z przyjęcia Baby Shower! W środku można umieścić ciekawe wpisy, zdjęcia, wspólne wspomnienia oraz życzenia. Okładkę zdobi grafika misia z balonami w błękitnej kolorystyce. Księga jest personalizowana. To idealna propozycja dla Przyszłej Mamy, która oczekuje przyjścia na świat synka.

  49,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit 80 kartek czystych
  1 Recenzje

  Piękny notatnik ciążowy z motywem misia z balonikami pozwoli Ci na zachowanie dokumentów gromadzonych podczas ciąży. Notatnik dekorowany jest imieniem. Jest poręczny, bez problemu schowasz go w torebce. To wspaniały prezent dla przyszłej Mamy. 

  29,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit BIAŁA TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit BIAŁA

  Teczka ciążowa przeznaczona na zachowanie badań, zdjęcia USG czy dokumentów to wspaniały wybór dla każdej Przyszłej Mamy. Teczka wykonana jest ze sztywnej tektury, zdobiona jest grafiką misia z balonikami. Personalizacja sprawia, że teczka staje się jeszcze bardziej wyjątkowa.

  24,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Baby Shower Tabliczka Miś z Balonikami (+biała ramka) DEKORACJA stołu na Baby Shower Tabliczka Miś z Balonikami (+biała ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Baby Shower Tabliczka Miś z Balonikami błękit (+biała...

  Świetna dekoracja stołu podczas przyjęcia Baby Shower. Personalizowana tabliczka na stół z uroczą grafiką misia z balonikami w odcieniach błękitu. To uroczy dodatek, który sprawi, że przyjęcie nabierze szczególnego charakteru.

  17,98 zł
 • PUDEŁECZKA serca Miś z Balonikami Baby Shower (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA serca Miś z Balonikami Baby Shower (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA serca Miś z Balonikami błękit Baby Shower (+etykiety z...

  Piękne pudełeczka w kształcie serca ozdobione personalizowaną naklejką z imieniem Przyszłej Mamy to wspaniała propozycja na Baby Shower! Białe serduszka pozwolą uroczo podziękować przyjaciółkom, które przybyły na przyjęcie. Do pudełeczek można zapakować niewielkie słodkości takie jak: cukierki, migdały czy praliny.

  28,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Baby Shower Miś z Balonikami błękit Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Baby Shower Miś z Balonikami błękit Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Baby Shower Miś z Balonikami błękit Ø20cm
  1 Recenzje

  Fantastyczny dodatek na przyjęcie Baby Shower! Personalizowany opłatek ze śliczną grafiką misia z balonikami w błękitnej kolorystyce. Wspaniale udekorują tort i podkreślą charakter przyjęcia! Idealna propozycja na imprezkę dla Przyszłej Mamy, która oczekuje przyjścia na świat małego chłopczyka.

  17,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Miś z Balonikami błękit Baby Shower 6szt (+etykieta) KUBECZKI papierowe z imieniem Miś z Balonikami błękit Baby Shower 6szt (+etykieta)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe z imieniem Miś z Balonikami błękit Baby Shower 6szt...
  1 Recenzje

  Fantastyczny dodatek na przyjęcie z okazji Baby Shower! Papierowe kubeczki do chłodnych napojów z personalizowanymi naklejkami. Samoprzylepne etykiety zdobione są błękitną grafiką z misia z balonikami oraz imieniem Przyszłej Mamy. Taki dodatek rewelacyjnie podkreśli charakter imprezki!

  14,98 zł
 • TOPPER na tort Miś z Balonikami błękit Baby Shower Z IMIENIEM TOPPER na tort Miś z Balonikami błękit Baby Shower Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Miś z Balonikami błękit Baby Shower Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Topper na tort z uroczą grafiką misia z balonikami w błękitnej kolorystyce to idealna dekoracja tortu na Baby Shower! Topper w szybki i łatwy sposób udekoruje słodki wypiek oraz świetnie podkreśli charakter przyjęcia. Wspaniała propozycja dekoracji tortu dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się przyjścia na świat synka!

  24,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit (bszn) MIÓD podziękowanie na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit (bszn)

  Słoiczek z miodem to wspaniały sposób na podziękowanie dla gości przybyłych na przyjęcie Baby Shower. Słodki, pyszny miodek posiada personalizowaną naklejkę z imieniem przyszłej Mamusi oraz datą przyjęcia. Miód można rozłożyć przy nakryciach gości lub rozdać osobiście.

  9,98 zł
 • CZEKOLADKI na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit 10szt CZEKOLADKI na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit 10szt
  2 Recenzje

  Mleczne czekoladki ozdobione personalizowaną naklejką z uroczą grafiką misia z balonikami w błękitnej kolorystyce to świetna propozycja na Baby Shower. Czekoladki z imieniem Przyszłej Mamy pozwolą słodko podziękować wszystkim przyjaciółkom za przybycie. Czekoladki z naklejką w odcieniach błękitu i złota idealnie nadają się na przyjęcie dla Przyszłej Mamy,...

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Baby Shower Miś z Balonikami Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Baby Shower Miś z Balonikami Z IMIENIEM 20szt
  49,98 zł
  KRÓWKI na Baby Shower Miś z Balonikami róż Z IMIENIEM 20szt

  Słodka śmietankowa krówka w personalizowanym papierku to wspaniały dodatek do przyjęcia. Urocza grafika misia z balonikami świetnie sprawdzi się jako podziękowanie dla przybyłych gości. Krówki można umieścić na stole przy nakryciach gości, rozdać je osobiście lub ułożyć w ogólnodostępnej misie.

  49,98 zł
 • PLAKAT na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit 50x70cm PLAKAT na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Baby Shower Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit 50x70cm

  Plakat na Baby Shower to wspaniały sposób na dekoracje wnętrza podczas przyjęcia. Urocza grafika misia z balonikami świetnie sprawdzi się podczas przyjęcia oczekującego na narodziny synka. Plakat jest personalizowany, zawiera imię oraz datę. Bez wątpienia zachwyci wszystkich gości!

  59,98 zł
 • ŚCIANKA na Baby Shower Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Miś z Balonikami błękit ŚCIANKA na Baby Shower Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Miś z Balonikami błękit
  99,98 zł
  ŚCIANKA na Baby Shower Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Miś z Balonikami błękit

  Jak udekorować wnętrze podczas przyjęcia Baby Shower? Kakemono to bez wątpienia wspaniały pomysł na nadaniu przyjęciu szczególnego charakteru. Piękna grafika misia z balonikami w towarzystwie personalizacji prezentuje się uroczo. Taka dekoracja bez wątpienia wywoła zachwyt wśród gości.

  99,98 zł
 • DEKORACJE na Baby Shower w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Baby Shower w sklepie >TUTAJ<

 • KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI

  Papierowych kubeczków nie może zabraknąć na żadnym przyjęciu dla dzieci. Jest to nie tylko element praktyczny, ale i przede wszystkim dekoracyjny. Fantastyczne kubeczki w jasnoniebieskim kolorze ozdobione złotym brzegiem modnie udekorują stół podczas imprezki.

  7,98 zł
 • TALERZYKI jasnoniebieskie 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI TALERZYKI jasnoniebieskie 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI
  8,98 zł
  TALERZYKI jasnoniebieskie 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI
  1 Recenzje

  Przy organizowaniu przyjęcia dla dzieci warto pamiętać o papierowych talerzykach. Fantastyczną propozycją są jasnoniebieskie talerzyki ozdobione złotym brzegiem. To nie tylko element praktyczny, ale przede wszystkim dekoracyjny! Talerzyki z kubeczkami w tym samym stylu świetnie prezentują się na stole.

  8,98 zł
 • KUBECZKI na Baby Shower Boy or Girl 6szt KUBECZKI na Baby Shower Boy or Girl 6szt
  7,98 zł
  KUBECZKI na Baby Shower Boy or Girl 6szt

  Papierowe kubeczki z nadrukiem serduszek, gwiazdek i znaków zapytania to idealna propozycja na przyjęcie z okazji Baby Shower. Kubeczki świetnie prezentują się na stole z talerzykami z tej samej serii.

  7,98 zł
 • TALERZYKI na Baby Shower Boy or Girl 23cm 6szt TALERZYKI na Baby Shower Boy or Girl 23cm 6szt
  9,98 zł
  TALERZYKI na Baby Shower Boy or Girl 23cm 6szt
  1 Recenzje

  Śliczne papierowe talerzyki ze złotym metalizowanym napisem "Boy or Girl?" to rewelacyjna propozycja na udekorowanie stołu na przyjęcie z okazji Baby Shower! Białe talerzyki zdobione są grafiką różowych serduszek, niebieskich gwiazdek i złotych znaków zapytania.

  9,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Baby Shower 33x33cm 20szt SERWETKI ze złotym napisem Baby Shower 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Baby Shower 33x33cm 20szt BIAŁE
  1 Recenzje

  Przepiękne serwetki przygotowane specjalnie na Baby Shower! Złoty nadruk pięknie połyskuje i prezentuje się elegancko. Warto ułożyć je na talerzach wszystkich obecnych.

  12,98 zł
 • SŁOMKI papierowe metaliczne paski 10szt ZŁOTE SŁOMKI papierowe metaliczne paski 10szt ZŁOTE
  4,98 zł
  SŁOMKI papierowe metaliczne paski 10szt ZŁOTE

  Wyjątkowe połyskujące złote słomki w paski są świetną ozdobą stołu oraz kubeczków do napojów. Metaliczne złoto nada przyjęciu szczypty elegancji i efektowności. 

  4,98 zł
 • KARTECZKI na piku Brokatowe Serca 6szt KARTECZKI na piku Brokatowe Serca 6szt
  8,98 zł
  KARTECZKI na piku Brokatowe Serca 6szt

  Udekorujcie  Wasze słodkości brokatowymi sercami na patyczkach . Metaliczny złoty kolor sprawia, że dekoracja idealnie pasuje na imprezki  nowoczesnym stylu. Pięknie udekorują muffinki lub inne słodkości przygotowane na imprezę. Wasze małe księżniczki będę zachwycone.

  8,98 zł
 • KONFETTI papierowe kółka 15g JASNOBŁĘKITNE KONFETTI papierowe kółka 15g JASNOBŁĘKITNE
  4,98 zł
  KONFETTI papierowe kółka 15g BŁĘKITNE

  Drobne papierowe konfetti w kształcie kółek w kolorze jasnego błękitu to świetna propozycja na udekorowanie stołu na przyjęciu. Konfetti w takim delikatnym kolorku idealnie pasują na przyjęcie dla chłopca i dla dziewczynki.

  4,98 zł
 • KONFETTI metaliczne kółka 15g ZŁOTE KONFETTI metaliczne kółka 15g ZŁOTE
  5,98 zł
  KONFETTI metaliczne kółka 15g ZŁOTE
  1 Recenzje

  Przepiękne i efektowne konfetti w kształcie kółek w złotym kolorze pięknie uzupełni aranżację na  stole podczas przyjęcia dla Twojego dziecka! Konfetti będzie idealną dekoracją na imprezie w eleganckim i nowoczesnym stylu. Złoty kolor wspaniale współgra z innymi dodatkami w tym odcieniu.

  5,98 zł
 • ANKIETA Jakie będzie Twoje Maleństwo Baby Shower 5szt ANKIETA Jakie będzie Twoje Maleństwo Baby Shower 5szt
  9,98 zł
  ANKIETY Jakie będzie Twoje Maleństwo Baby Shower 5szt
  1 Recenzje

  Organizujecie przyjęcie Baby Shower dla Przyszłej Mamy? Zadbajcie o fantastyczną atrakcję i zabawę w postaci ankiet, które będą wypełniać wszystkie uczestniczki imprezy (oprócz Mamy). W ankiecie będziecie typować jakie będzie maleństwo, gdy się urodzi i gdy będzie dorastać. Będzie to wspaniała pamiątka dla Przyszłej Mamy i jej maluszka.

  9,98 zł
 • KUBECZKI białe ze złotym paskiem 6szt KUBECZKI białe ze złotym paskiem 6szt
  7,98 zł
  KUBECZKI białe ze złotym paskiem 6szt
  1 Recenzje

  Efektowne kubeczki na przyjęcie urodzinowe w eleganckim stylu będą niezastąpionym dodatkiem podczas imprezki. Białe kubeczki wykończone zostały złotym paseczkiem, dzięki czemu idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Pięknie wyglądają na urodzinowym stole, ułatwiają podawanie napojów i sprzątanie po imprezie!

  7,98 zł
 • TALERZYKI papierowe białe ze złotym paskiem LUX 6szt TALERZYKI papierowe białe ze złotym paskiem LUX 6szt
  9,98 zł
  TALERZYKI papierowe białe ze złotym paskiem LUX 6szt

  Efektowne talerzyki o oryginalnym kształcie będą nie tylko piękną dekoracją stołu, ale też praktycznym dodatkiem na każde przyjęcie. Nowoczesny motyw idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Talerzyki ułatwią podawanie posiłków i sprzątanie po imprezie, a ustawione na stole będą piękną imprezową dekoracją.

  9,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane jasny niebieski 18szt SZTUĆCE drewniane jasny niebieski 18szt
  16,98 zł
  SZTUĆCE drewniane jasny niebieski 18szt

  Sztućce to niezastąpiony element każdego przyjęcia! Wykonane z drewna wyglądają niesamowicie, udekorują Twój stół w niesamowity sposób. Goście będą zachwyceni tym najnowszym trendem na drewniane sztućce. Są nie tylko ekologiczne, ale i przede wszystkim praktyczne. Drewniane sztućce zostały zakończone rączkami pomalowanymi na kolor jasno niebieski.

  16,98 zł
 • BALON foliowy na Baby Shower/Narodziny Miś 72x104cm BALON foliowy na Baby Shower/Narodziny Miś 72x104cm
  16,98 zł
  BALON foliowy na Baby Shower/Narodziny Miś 72x104cm

  Duży balon na Baby Shower lub Narodziny. Dekoracja w kształcie misia doda przyjęciu stylowego charakteru. Cudowna ozdoba, która może świetnie sprawdzić się do sesji zdjęciowej. Zamów balon w uroczej kolorystyce. 

  16,98 zł
 • BALON na Baby Shower, narodziny Miś z grzechotką 61x88cm BALON na Baby Shower, narodziny Miś z grzechotką 61x88cm
  16,98 zł
  BALON na Baby Shower, narodziny Miś z grzechotką 61x88cm

  Piękny balon foliowy w kształcie Misia z grzechotką. To idealna dekoracja sali zarówno na Baby Shower jak i na Roczek dziecka. Jego oryginalny fason sprawia, że pasuje dla dziewczynki oraz chłopca. Można go również wykorzystać podczas sesji zdjęciowej. 

  16,98 zł
 • BALONY It's a Boy Baby Shower 30cm 6szt BŁĘKITNE BALONY It's a Boy Baby Shower 30cm 6szt BŁĘKITNE
  11,98 zł
  BALONY It's a Boy Baby Shower 30cm 6szt BŁĘKITNE
  1 Recenzje

  Fantastyczna dekoracja pomieszczenia na przyjęcie Baby Shower! Balony z błękitnym nadrukiem It's a Boy świetnie podkreślą charakter imprezki. Idealna propozycja na przyjęcie dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się przyjścia na świat synka.

  11,98 zł
 • BALONY błękitne w białe kropki 6szt BALONY błękitne w białe kropki 6szt
  11,98 zł
  BALONY błękitne w białe kropki 6szt

  Śliczne błękitne balony w białe groszki - wyjątkowa ozdoba na przyjęcie dla dziecka. Balony o błękitnym odcieniu, pięknym niczym czyste niebo. Lekki, ciekawie wyglądający dodatek. Balony unoszące się nad główkami Waszych pociech będą stanowiły dodatkową atrakcję na przyjęciu.

  11,98 zł
 • BALONY pastelowe STRONG 23cm 10szt BŁĘKITNE BALONY pastelowe STRONG 23cm 10szt BŁĘKITNE
  9,98 zł
  BALONY pastelowe STRONG 23cm 10szt BŁĘKITNE

  Cudownie lekkie balony w błękitnym odcieniu w sam raz na przyjęcie dla dzieciaków! Jasnoniebieskie, metaliczne balony, pięknie zdobią pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się zawieszone nad stołem urodzinowym lub jako dekoracja wnętrza. Po uroczystości mogą zdobić  pokój dziecka.

  9,98 zł
 • BALONY transparentne + papierowe konfetti koła 30cm 10szt JASNONIEBIESKIE BALONY transparentne + papierowe konfetti koła 30cm 10szt JASNONIEBIESKIE
  14,98 zł
  BALONY transparentne + papierowe konfetti koła 30cm 10szt BŁĘKITNE

  Balony z konfetti to najmodniejszy hit każdej imprezki. Balonami można udekorować pomieszczenie, wykorzystać je do sesji zdjęciowej a nawet wykorzystać je jako atrakcję do zabawy. Świetnie sprawdzą się nie tylko na urodzinach, ale innych przyjęciach.

  14,98 zł
 • BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt ZŁOTE BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt ZŁOTE
  14,98 zł
  BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt ZŁOTE
  1 Recenzje

  Balony ze złotym konfetti będą hitem na chrzcie lub urodzinach Waszego dziecka. Najmodniejsze transparentne balony będą wspaniale wyglądać nad stołem lub pod sufitem. Pięknie prezentują się jako dodatek do sesji zdjęciowej. Balony wypełnione helem swobodnie będą unosić się w powietrzu i nadadzą uroku całej uroczystości!

  14,98 zł
 • BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt ZŁOTE BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt ZŁOTE
  9,98 zł
  BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt ZŁOTE
  2 Recenzje

  Złote metaliczne balony to idealna dekoracja na Urodziny, Chrzciny, czy Baby Shower. Złoty, uniwersalny motyw, to gwarancja dobrego stylu. Udekorujcie Wasze wnętrza tym niezbędnym dodatkiem dekoracyjnym, a wyzwolicie pozytywne emocje wśród dzieci.

  9,98 zł

Motyw przewodni na Baby Shower chłopca

W momencie gdy nie wiemy dokładnie, jak zorganizować Baby Shower, świetnie jest wybrać odpowiadający naszym upodobaniom motyw przewodni, który następnie pomoże nam w realizacji kolejnych etapów przygotowań. Jeśli znamy już płeć dziecka, możemy wykorzystać tę informację, planując dekoracje na Baby Shower. Na cały odbiór wydarzenia przez gości, niesamowicie pozytywnie wpłynie wybór jednolitej stylistyki. Zaprezentowanie spójnej koncepcji w piękny sposób pokaże, ile serca włożyłaś w zorganizowanie uroczystości. Co więcej, każde wnętrze czy plener dzięki takim ozdobom wyglądać będzie naprawdę fantastycznie. Kolekcja stworzona specjalnie z myślą o przyjęciu przyszłej mamy oczekującej synka to trafiona propozycja na tego rodzaju okazję. Dekoracje oraz dodatki na Baby Shower chłopca czarująco wypadną podczas imprezy w gronie przyjaciółek.

Dekoracje na Baby Shower chłopca

W kolekcji z misiem i balonami wiele dekoracji ozdobionych jest czarującym motywem zaprojektowanym specjalnie na tę okazję. Ścianka na Baby Shower w postaci podłużnego plakatu to idealny przykład tego rodzaju ozdoby. Obrazek utrzymany w odcieniach niebieskiego, brązu i beżu prezentuje się naprawdę ciepło i idealnie podkreśli serdeczny charakter uroczystości. Malowniczy, dziecięcy motyw zachwyci wszystkie kobiety zaproszone na przyjęcie. Na Baby Shower wybrać możesz tez mniejsze ozdoby - tabliczka na stół z imieniem dziecka także stanowi bezbłędny dodatek do aranżacji. Grafikę misia z balonikami znajdziesz zresztą nie tylko na ozdobach sali i stołu. Księgi pamiątkowe, prezenty dla przyszłej mamy czy akcesoria ozdobione takim motywem pozwolą przygotować naprawdę spójne Baby Shower.

Plakat na baby shower z imieniem miś i baloniki chłopiec

Plakat z imieniem na Baby Shower

Jak przyszykować słodką niespodziankę?

Ważnym akcentem stanie się niewątpliwie tort na Baby Bhower. Huczne świętowanie w cudownej atmosferze wspaniale podkreśli właśnie słodki, robiący wrażenie wypiek. Podaruje wszystkim obecnym mnóstwo radości i uśmiechu. Nawiązanie wyglądem naszego deseru do przyjętego motywu przewodniego może okazać się genialnym rozwiązaniem. W takiej sytuacji niezwykle będzie użyć dodatku jakim jest topper na tort Baby Bhower, umieszczony na dwóch drewnianych patyczkach. Do dekoracji ciasta na przyjęcie wykorzystać można też jadalny opłatek, który ładnie dopasuje się do wypieku. Tort na imprezę ozdobiony tego rodzaju dodatkami z pewnością głęboko zapadnie w pamięci wszystkich zebranych osób. 

Opłatek personalizowany baby shower miś i baloniki niebieski

Dekoracja tortu na Baby Shower

Atrakcyjny wystrój sali

Chcąc zapewnić gościom pozytywne wrażenia wizualne, możemy postarać się o to, aby ozdoby na Baby Bhower były maksymalnie oryginalne. Zdecydowanie pomogą nam w tym rewelacyjne balony na Baby Bhower. Błękitne dekoracje wspaniale wyglądać będą podczas przyjęcia organizowanego dla mamy oczekującej synka. W ten sposób pozwolą bezbłędnie podkreślić płeć maluszka. Bezproblemowo da się umieścić tego rodzaju dodatki na ścianie pokoju lub swobodnie zawiesić pod sufitem. Balony, girlandy czy papierowe kule w odpowiedniej kolorystyce wypadną naprawdę ciekawie podczas tego rodzaju uroczystości.