Zaproszenia na Komunię chłopca

Zaproszenia na Komunię chłopca

Zaproszenia na Komunię dla chłopca najczęściej wybierane są w odcieniach granatu, srebra czy z wizerunkiem synka. Zaproszenia komunijne dla chłopca powinny być eleganckie i podkreślać charakter uroczystości. Dobrze jest postawić na nietypowe i oryginalne wzory. Warto zwrócić uwagę również na tekst zaproszenia, w którym należy zawrzeć wszystkie najważniejsze informacje. Dla chłopca można wybrać zarówno zaproszenia do wypisania, jak i personalizowane z gotowym, nadrukowanym tekstem. Poza zaproszeniami bardzo ważne są także podziękowania komunijne, dekoracje stołu i sali, które powinny tworzyć spójną aranżację.

Zaproszenia na Komunię chłopca

 • ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt (+koperty)

  Wyjątkowa propozycja na I Komunię Świętą chłopca. Zaproszenia wykonane w granatowej kolorystyce, zdobione białymi kwiatami pozwolą w elegancki i modny sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. W komplecie znajdują się białe koperty, które idealnie pasują do chłopięcych zaproszeń na Komunię.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Chłopiec 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Chłopiec 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Chłopiec 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia komunijne dla chłopca, wykonane zostały w nowoczesnym stylu. Okładka zaproszeń zdobiona jest wizerunkiem chłopca przystępującego do sakramentu, który wspaniale podkreśla podniosły charakter uroczystości. W komplecie znajdują się białe koperty, które w elegancki sposób zapakują zaproszenia dla gości.  

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z NADRUKIEM Granatowa Komunia ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z NADRUKIEM Granatowa Komunia
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z NADRUKIEM Granatowa Komunia

  Wyjątkowa propozycja zaproszeń na I Komunię Świętą chłopca. Personalizowane zaproszenie w formacie a5 w biało-granatowej kolorystyce pozwoli w oryginalny sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. Zaproszenie zdobione jest motywem kwiatów i granatowych elementów.  

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne IHS Exclusive 10szt KWADRAT LUX (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne IHS Exclusive 10szt KWADRAT LUX (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne IHS Exclusive 10szt KWADRAT LUX (+koperty)

  Eleganckie zaproszenia na Komunię dziecka zdobione motywem Złotej Hostii. Zaproszenia wykonane zostały na wysokiej jakości papierze w biało-złotej kolorystyce. Wewnątrz zaproszenia znajduje się tekst do samodzielnego uzupełnienia. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń i 10szt białych kopert.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Srebrna Hostia 10szt BIAŁE LUX (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Srebrna Hostia 10szt BIAŁE LUX (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Srebrna Hostia 10szt BIAŁE LUX (+koperty)

  Bestsellerowe zaproszenia komunijne, które oczarują i zachwycą wszystkich gości. Zdobione motywem Srebrnej Hostii prezentują się wyjątkowo elegancko. Wykonane zostały z wysokiej jakości papieru. Motyw Hostii wspaniale podkreśli charakter uroczystości.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Srebrna Hostia 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Srebrna Hostia 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Srebrna Hostia 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Komunię Świętą dziecka wykonane w eleganckim stylu. Okładka zaproszeń wykonana została w srebrnej kolorystyce z nadrukiem białej Hostii, która wspaniale podkreśla charakter uroczystość. Wewnątrz zaproszeń znajduje się piękny cytat i tekst do samodzielnego uzupełnienia. Tak przygotowane zaproszenia pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić gości...

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Srebrno-Złota Komunia 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Srebrno-Złota Komunia 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Srebrno-Złota Komunia 10szt (+koperty)

  Zaproszenia komunijne wykonane w eleganckim i nowoczesnym stylu. Wykonane w srebrno-złotej kolorystyce z motywem gałązek i geometrycznych wzorów prezentują się przepięknie. Tak przygotowane zaproszenia pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na uroczystość I Komunii Świętej dziecka.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Złoty Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)

  Jak zaprosić gości na I Komunię Świętą w wyjątkowy i elegancki sposób? Idealną propozycją są zaproszenia komunijne z motywem złotego wianuszka i krzyżyka. Zaproszenia wykonane zostały na wysokiej jakości papierze w biało-złotej kolorystyce. Wewnątrz znajduje się piękny cytat, który zachwyci i zauroczy wszystkich gości.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt (+koperty)

  Delikatne zaproszenia na Komunię dziecka z motywem konwalii. Zaproszenia wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół w biało-zielonej kolorystyce. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń i 10szt białych kopert. Całość prezentuje się przepięknie i pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia komunijne wykonane w eleganckim i nowoczesnym stylu. Zdobione motywem złotego wianuszka zakończonego gałązka eukaliptusa prezentują się wyjątkowo. Modny i ekskluzywny wzór pozwoli w efektowny sposób zaprosić gości na przyjęcie komunijne.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Lily of The Valley 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Lily of The Valley 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Lily of The Valley 10szt (+koperty)

  Delikatne i subtelne zaproszenia na I Komunię świętą dziecka w biało-zielonej kolorystyce. Okładka zaproszeń zdobiona jest pięknym wianuszkiem z zielonych listków i konwalii, która zachwyci zaproszonych gości. Idealna propozycja na przyjęcie komunijne zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Vintage Lace 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Vintage Lace 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Vintage Lace 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia komunijne z motywem białej koronki, które idealnie nadają się na uroczystość zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Wykonane w biało-brązowej kolorystyce prezentują się oryginalnie i niepowtarzalnie. Tak przygotowane zaproszenia pozwolą w elegancki sposób zaprosić gości na Komunię dziecka.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Alba 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Alba 10szt (+koperty)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Alba 10szt (+koperty+wstążka)

  Wyjątkowe i oryginalne zaproszenia na I Komunię Świętą dziecka w kształcie alby. Zaproszenia wykonane w tak nowoczesnym i pomysłowym stylu zachwycą i oczarują wszystkich gości. Zaproszeń w kształcie alby nie znajdziesz w żadnym innym sklepie. Zaproszenia prezentują się wspaniale, dzięki wysokiej jakości papieru.

  33,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja) ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja)

  Ręcznie zdobione zaproszenie komunijne pozwoli w wyjątkowy i oryginalny sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. Zaproszenie wykonane w biało-złotej kolorystyce, z ażurowymi wizytówkami i złotą wstążką prezentują się ponadczasowo i elegancko. Zaproszenie jest w pełni personalizowane i posiada najważniejsze informacje dotyczące sakramentu i przyjęcia.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO SREBRNE (+personalizacja) ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO SREBRNE (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO SREBRNE (+personalizacja)

  Przepiękne zaproszenie komunijne wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Ręcznie zdobione zaproszenie w biało-srebrnej kolorystyce prezentuje się wyjątkowo elegancko. Przewiązane srebrną wstążką zachwyci i zauroczy wszystkich gości. Idealna propozycja na Komunię zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.  

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja) ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja)

  Oryginalne zaproszenie komunijne ze zdjęciem dziecka w biało-złotej kolorystyce. Tak przygotowane zaproszenie pozwoli w wyjątkowy i elegancki sposób zaprosić gości na przyjęcie dziecka. Zaproszenie jest ręcznie zdobione ażurowymi wizytówkami, krzyżykiem i wstążką, dzięki czemu prezentują się wspaniale.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja) ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja)

  Eleganckie zaproszenie komunijne z personalizacją i zdjęciem dziecka. Tak przygotowane zaproszenie pozwoli w oryginalny sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. Idealna propozycja na I Komunię Świętą zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Biało-srebrna kolorystyka idealnie pasuje do charakteru uroczystości. .

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane IHS Exclusive (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane IHS Exclusive (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane IHS Exclusive (+koperta z...

  Wyjątkowo eleganckie zaproszenie komunijne z motywem Złotej Hostii. Personalizowane zaproszenie pozwoli w oryginalny sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. W komplecie znajduje się koperta z kolorowym wnętrzem, w której przepięknie prezentuje się zaproszenie.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Srebrna Hostia (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Srebrna Hostia (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Srebrna Hostia (+koperta z...

  Personalizowane zaproszenie komunijne z motywem Srebrnej Hostii pozwoli w wyjątkowy i elegancki sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. Zaproszenie wykonane jest na czerpanym papierze, na którym nadruk prezentuje się przepięknie. W komplecie znajduje się koperta z kolorowym wnętrzem, która pozwoli w oryginalny sposób wręczyć gościom zaproszenie.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Rustykalna Komunia (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Rustykalna Komunia (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Rustykalna Komunia (+koperta z...

  Oryginalne zaproszenie na I Komunię Świętą dziecka w rustykalnym stylu. Zaproszenie wykonane zostało na czerpanym papierze z dbałością o najmniejszy szczegół. Rustykalny styl wpisuje się w najmodniejsze trendy, dzięki czemu zaproszenie zachwyci zaproszonych gości. Idealna propozycja na Komunię zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z NADRUKIEM IHS Exclusive ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z NADRUKIEM IHS Exclusive
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z NADRUKIEM IHS Exclusive

  Eleganckie zaproszenie komunijne w oryginalnym formacie a5. Wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół z motywem Złotej Hostii prezentuje się przepięknie. Papiery, na których wykonywane jest zaproszenie idealnie odwzorowują biało-złoty nadruk i tekst.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z NADRUKIEM Srebrna Hostia ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z NADRUKIEM Srebrna Hostia
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z NADRUKIEM Srebrna Hostia

  Personalizowane zaproszenie komunijne z motywem Srebrnej Hostii pozwoli w elegancki sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. Wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół w biało-srebrnej kolorystyce i w formacie a5 prezentuje się wyjątkowo oryginalnie. Idealna propozycja na I Komunię Świętą zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  5,98 zł
 • WSTĄŻKA satynowa do zaproszeń Alba 3mm 50m WSTĄŻKA satynowa do zaproszeń Alba 3mm 50m
  3,98 zł
  WSTĄŻKA satynowa do zaproszeń Alba 3mm 50m

  Delikatna satynowa wstążeczka w złotym kolorze to idealny dodatek do zaproszeń w kształcie Alby. Cienka wstążeczka pozwoli domknąć zaproszenia i udekorować je w cudowny sposób. Zaproszenia w kształcie alby przewiązane wstążkami zachwycą i zauroczą gości.

  3,98 zł
 • ZAPROSZENIE dwustronne Z NADRUKIEM Pierwsza Komunia z konwaliami ZAPROSZENIE dwustronne Z NADRUKIEM Pierwsza Komunia z konwaliami
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE dwustronne Z NADRUKIEM Pierwsza Komunia z konwaliami

  Piękne zaproszenia komunijne, które pasują zarówno na przyjęcie chłopca jak i dziewczynki. Zaproszenia dekorowane gałązką konwalii pasują idealnie na przyjęcie komunijne. Zaproszenia są personalizowane, nadrukujemy na ich Wasz własny tekst.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Rystykalny Wianuszek 10szt KWADRAT (+koperty kraft) ZAPROSZENIA komunijne Rystykalny Wianuszek 10szt KWADRAT (+koperty kraft)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty kraft)

  Piękne zaproszenia komunijne, dekorowane grafiką Rustykalnego Wianuszka. Dzięki nim zaprosisz gości na przyjęcie komunijne. Wewnątrz zaproszeń znajduje się tekst do samodzielnego wypełnienia. Zaproszenia posiadają koperty kraft.

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Gałązka Eukaliptusa 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Gałązka Eukaliptusa 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Gałązka Eukaliptusa 10szt (+koperty)

  Wyjątkowo eleganckie zaproszenia komunijne, które wpisują się w najmodniejsze trendy. Wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, zdobione motywem gałązek eukaliptusa prezentują się przepięknie. Tak przygotowane zaproszenia pozwolą w oryginalny sposób zaprosić gości na przyjęcie dziecka.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Serce z Konwalii 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Serce z Konwalii 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Serce z Konwalii 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia komunijne z motywem serca z konwalii to propozycja, która pozwoli zaprosić gości na uroczystość w oryginalny sposób. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, delikatna grafika sprawia, że pasują zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Wewnątrz znajduje się tekst do samodzielnego uzupełnienia.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Srebrny Ornament 10szt (+koperty)

  Zaproszenia komunijne z eleganckim srebrnym tłoczeniem to przepiękna propozycja, by oczarować gości komunijnych. Zaproszenia prezentują się ponadczasowo, posiadają błyszczący nadruk Hostii. Pasują zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Zaproszenia komunijne to obowiązkowy dodatek, który musi się znaleźć na przyjęciu komunijnym.

  25,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Biały Ornament 10szt (+koperty)

  Zaproszenia komunijne z eleganckim białym tłoczeniem wykonane z pięknego perłowego papieru. Zaproszenia prezentują się niezwykle efektownie i ponadczasowo. Przeznaczone do samodzielnego wypisania posiadają w komplecie koperty. To wspaniała propozycja, która zachwyci gości.

  25,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne dla Chrzestnych/Dziadków Eukaliptus (+koperta)

  Zaproszenia komunijne przygotowane specjalnie dla Chrzestnych oraz Dziadków z modnym botanicznym motywem eukaliptusa. Zaproszenia do wyboru dla Babci i Dziadka lub dla każdego z Rodziców Chrzestnych pozwolą ich wyróżnić spośród wszystkich gości. Dzięki modnemu motywowi eukaliptusa zaproszenia wpisują się w trendy.

  3,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne dla Chrzestnych/Dziadków Srebrna Hostia (+koperta)

  Zaproszenia komunijne dla Chrzestnych i Dziadków z eleganckim motywem srebrnej Hostii. Zaproszenia są ponadczasowe, pasują zarówno na Komunię chłopca, jak i dziewczynki. W komplecie do każdego zaproszenia dołączona jest biała elegancka koperta. Zaproszenia pięknie dopełnią te ze srebrną Hostią, również dostępne w naszym sklepie.

  3,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne botaniczne Białe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia komunijne z botanicznym motywem to świetna propozycja na Komunię chłopca i dziewczynki. Zaproszenia są bardzo eleganckie, w komplecie znajdują się także ekologiczne koperty z papieru kraft, które świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Zaproszenia zostały wykonane z grubego papieru, są dodatkiem, który zachwyci gości.

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Serce i białe kwiaty 10szt (+koperty)

  Eleganckie zaproszenia komunijne z motywem serca i nadrukiem białych kwiatów to piękna propozycja zarówno na przyjęcie komunijne chłopca, jak i dziewczynki. W komplecie znajdują się także dopasowane białe koperty. Zaproszenia przygotowane są na grubym papierze, nadruk jest przejrzysty i zgodny z najnowszymi trendami.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt...

  Zaproszenia komunijne w minimalistycznym stylu dekorowane przepięknym wianuszkiem z gałązkami eukaliptusa. Zaproszenia przeznaczone są do samodzielnego wypisania, w komplecie znajdują się koperty wysokiej jakości w przepięknym odcieniu zgaszonej zieleni. Całość stanowi piękny komplet i pozwoli elegancko zaprosić gości na przyjęcie komunijne chłopca i...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z NADRUKIEM Komunia w Złocie

  Eleganckie zaproszenia komunijne personalizowane z pięknym motywem złotej koronki. Zaproszenia są dwustronne, nadrukowane na wysokiej jakości papierze do wyboru w kolorze złamanej bieli lub gładkim perłowym. To piękny sposób, by zaprosić gości na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Zaproszenia to wspaniała propozycja, by oczarować najbliższych.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z NADRUKIEM Komunia w Srebrze

  Zaproszenia komunijne z przepięknym nadrukiem srebrnej koronki to oryginalna propozycja, która pozwoli elegancko zaprosić gości na Komunię dziecka. Zaproszenia pasują zarówno na uroczystość chłopca, jak i dziewczynki. To oryginalny dodatek na uroczystość komunijną. Zaproszenia są wykonane na dwóch rodzajach papieru do wyboru.

  5,98 zł

Zaproszenia na Komunię chłopca

Sakrament Pierwszej Komunii Świętej to ceremonia wkroczenia dziecka w kulturę chrześcijańską poprzez przyjęcie Bożego Ciała w postaci pierwszej Eucharystii. Ten ważny moment należy odpowiednio celebrować w gronie najbliższych. Tradycją stało się wyprawianie uroczystego posiłku w restauracji, casualowe garden party lub wycieczka do parku zabaw, która szczególnie cieszy bohaterów tego dnia. Jednak zanim zaczniemy organizować samo przyjęcie, należy zastanowić się nad sposobem zaproszenia gości komunijnych chłopca.

zaproszenia na komunię chłopca

Zaproszenia komunijne dla chłopca

Zaproszenia komunijne dla chłopca DIY - zrób to sam!

Jak zrobić zaproszenie na Komunię dla chłopca? Można je wykonać samodzielnie, zgodnie z metodą DIY, czyli zrób to sam. Wystarczy zgromadzić potrzebne materiały i skomponować autorską propozycję ręcznie robionego zaproszenia komunijnego dla chłopca. Niektórzy nawet tworzą rewelacyjne zaproszenia na komunię 3D z odstającymi elementami. Jeśli jednak wena artystyczna i zdolności manualne nie są waszą domeną - nic straconego!

Zaproszenia komunijne dla chłopca do wypisania

Zapraszanie gości nie musi być nudne. Zaprojektuj indywidualne zaproszenia komunijne dla chłopca, które niesamowicie zaprezentują się podczas zapraszania bliskich na uroczystość. Mogą to być zaproszenia komunijne dla chłopca ze zdjęciem, co sprawi, że staną się one także niepowtarzalną pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Wypisane zaproszenia komunijne dla chłopca to gotowy produkt, który możecie wręczyć gościom przyjęcia. Wystarczy, że prześlecie nam listę gości oraz własny tekst, który mamy umieścić na wybranym modelu zaproszeń komunijnych. Polecamy zaproszenia komunijne dla chłopca z kolekcji: Granatowe z Kwitami, Kielich i Winogrona, Chłopiec oraz złote i srebrne kolekcje z sakralnymi elementami dekoracyjnymi.

zaproszenia na komunię chłopca

Zaproszenia na Komunię chłopca

Zaproszenia komunijne dla Chrzestnych

Wyjątkową rolę tego dnia spełniają Chrzestni, którzy towarzyszą dziecku od dnia Chrztu Świętego i prowadzą je przez wiarę chrześcijańską. To oni powinni zostać wyróżnieni podczas zapraszania gości, dlatego odpowiednie będa nietypowe zaproszenia komunijne dla chłopca, którymi obdarujecie Rodziców Chrzestnych. Do tego rodzaju wyjątkowości bezapelacyjnie należą zaproszenia komunijne drewniane, które po otwarciu ukazują personalizowany tekst zaproszenia.