Botaniczny Chrzest Gałązka Eukaliptusa

Botaniczny Chrzest Gałązka Eukaliptusa

Dekoracje na Chrzest w botanicznym stylu z motywem gałązki eukaliptusa to najmodniejszy trend 2022. W kolekcji znalazły się najważniejsze elementy: zaproszenia na Chrzest personalizowane i do wypisania, dekoracje stołu oraz dekoracje sali. Wspaniałą propozycją są również podziękowania dla gości w postaci czekoladek, lizaków i ciasteczek z grafiką eukaliptusa. Dekoracje z eukaliptusem oraz dekoracje na Chrzest boho to najmodniejsze propozycje na ten sezon.

Botaniczny Chrzest Gałązka Eukaliptusa

 • KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa
  54,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa

  Księga gości na Chrzest i Komunię przygotowana w botanicznym stylu. Wspaniały wybór, by zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia dla dziecka oraz pamiątkowe zdjęcia. Księga posiada aż 100 czystych stron. Prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Sztywna oprawa oraz błyszczące elementy sprawiają, że księga pięknie wpisuje się w najnowsze trendy. To...

  54,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z Gałązką Eukaliptusa 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z Gałązką Eukaliptusa 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z Gałązką Eukaliptusa 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Niezwykle eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty z motywem gałązki eukaliptusa. Całość utrzymana jest w nowoczesnym i minimalistycznym klimacie, który rewelacyjnie pasuje do charakteru uroczystości. W komplecie znajdują się białe koperty, dzięki czemu jest to gotowy zestaw, który można wręczyć gościom.

  20,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota)

  Wyjątkowy dodatek na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanej księgi pamiątkowej. Album z elegancką grafiką eukaliptusa oraz imieniem dziecka pozwoli zebrać w jednym miejscu wspomnienia z tego pięknego dnia. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w księdze wpisy oraz życzenia dla dziecka.

  44,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Gałązka Eukaliptusa (+złota metalowa ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Gałązka Eukaliptusa (+złota metalowa ramka)
  24,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Gałązka Eukaliptusa (+złota metalowa...

  Elegancka dekoracja stołu na Chrzest Święty dziecka, która podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości. Tabliczka na stół w złotej ramce z motywem eukaliptusa wpisuje się w najmodniejsze trendy dekoracyjne w tym sezonie. Tabliczka wspaniale prezentuje się na stole i na zdjęciach z przyjęcia.

  24,98 zł
 • WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Gałązka Eukaliptusa WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Gałązka Eukaliptusa
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka na Chrzest i Komunię z nadrukiem Gałązka Eukaliptusa

  Personalizowane winietki na Chrzest w botanicznym stylu w elegancki sposób udekorują stół na przyjęcie dziecka. Winietki zdobione są nadrukiem gałązek eukaliptusa oraz imieniem i nazwiskiem gości w złotym kolorze. Wizytówki to nie tylko element dekoracyjny, ale i również praktyczny - pomogą znaleźć gościom swoje miejsce przy stole.

  1,89 zł
 • BILECIKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt BILECIKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Bileciki z tekstem podziękowania to elegancka dekoracja stołu na Chrzest Święty. Bileciki zdobione grafiką gałązki eukaliptusa w zielono-złotej kolorystyce pięknie prezentują się na talerzach gości. Bileciki z podziękowaniem można również przyczepić do upominków dla gości.

  6,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Eleganckie winietki na Chrzest do samodzielnego wypisania to wspaniały dodatek na stół. Zdobione grafiką gałązki eukaliptusa w zielono-złotej kolorystyce prezentują się przepięknie. Wizytówki z nazwiskami gości pozwolą wskazać najbliższym swoje miejsce przy stole.

  9,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt (+sznurki+bileciki) PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt (+sznurki+bileciki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt...

  Piękne pudełeczka w kształcie piramidki to wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Chrzest dziecka. Pudełeczka zdobione elegancką grafiką eukaliptusa prezentują się przepięknie. Piramidki można wypełnić cukierkami, migdałami czy czekoladkami. Ten niezwykły upominek na Chrzest zachwyci wszystkich najbliższych.

  24,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA

  Świeca z motywem gałązki eukaliptusa oraz delikatnym zapachu wanilii to wyjątkowa dekoracja stołu na Chrzest Święty dziecka. Wykonana w zielono-złotej kolorystyce, zdobiona napisem "Chrzest Święty" prezentuje się przepięknie. Lampion jest duży, dzięki czemu będzie palił się przez całe przyjęcie.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Gałązka Eukaliptusa 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Gałązka Eukaliptusa 10szt
  24,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Pudełka na ciasto w elegancką gałązką eukaliptusa. Dzięki temu wręczysz gościom słodki upominek a przygotowane ciasto się nie zmarnuje. Pudełka polecamy dla wszystkich fanów stylu botanicznego.

  24,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 40x40cm 50szt SERWETKI na Chrzest flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 40x40cm 50szt
  39,98 zł
  SERWETKI na Chrzest flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 40x40cm 50szt

  Serwetki na Chrzest wykonane z flizeliny z przepięknym botanicznym nadrukiem eukaliptusa i napisem Chrzest Święty. Serwetki wspaniale sprawdzą się na Chrzcinach chłopca i dziewczynki, pięknie wpisują się w botaniczne trendy. Najlepiej prezentują się ułożone na płasko bezpośrednio na talerzach gości.

  39,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 33x33cm 20szt
  8,98 zł
  SERWETKI na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 33x33cm 20szt

  Serwetki na Chrzest w botanicznym stylu z motywem gałązki eukaliptusa to jedna z najpiękniejszych propozycji. Serwetki papierowe z napisem Chrzest Święty i botaniczną grafiką pięknie udekorują stół. Serwetki posiadają trzy warstwy i kolorowy nadruk. Można je ułożyć przy talerzach gości na płasko lub składać w przestrzenne formy.

  8,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Gałązka Eukaliptusa CZEKOLADKA na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Gałązka Eukaliptusa
  36,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Gałązka Eukaliptusa 10szt
  2 Recenzje

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości na Chrzest dziecka. Personalizowane czekoladki ze zdjęciem dziecka i elegancką grafiką gałązki eukaliptusa. Pięknie prezentują się na stole przy nakryciach gości lub w ozdobnych pudełeczkach. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  36,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Czekoladka na podziękowanie dla gości dekorowana przepięknym motywem gałązki eukaliptusa. Czekoladki podziękują gościom za przybycie na uroczystość Chrztu, Komunii czy Baby Shower. Są świetnym dodatkiem na każdą okazję. Czekoladki w złotych papierkach prezentują się elegancko i ponadczasowo. Można je dodatkowo zapakować w woreczki czy dopasowane...

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Przepiękne podziękowanie dla gości na Chrzest w postaci personalizowanej czekoladki. Ten niezwykły upominek z botanicznym motywem zachwyci zauroczy najbliższych. Czekoladki sprzedawane są w komplecie z personalizowaną naklejką, która posiada elegancki nadruk gałązek eukaliptusa.

  29,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie na Chrzest z sercem Gałązka Eukaliptusa (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie na Chrzest z sercem Gałązka Eukaliptusa (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na Chrzest i Komunię z sercem Gałązka Eukaliptusa...

  Lizak na Chrzest z motywem serca pozwoli w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość dziecka. Lizaki ozdobione bilecikiem i personalizowaną nakleją prezentują się przepięknie. Ten niezwykły upominek można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście.

  49,98 zł
 • LIZAKI na Chrzest Smaki Dzieciństwa Gałązka Eukaliptusa (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI na Chrzest Smaki Dzieciństwa Gałązka Eukaliptusa (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI na Chrzest i Komunię Smaki Dzieciństwa Gałązka Eukaliptusa...

  Słodkie i urocze podziękowanie dla gości na Chrzest lub Komunię Świętą w postaci owocowych lizaków. Upominki sprzedawane są w komplecie z naklejkami, które zdobione są imieniem dziecka, datą uroczystości oraz elegancką grafiką gałązek eukaliptusa. Personalizowane lizaki to oryginalna propozycja upominków dla gości.

  24,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Krówki na podziękowanie dla gości przygotowane w botanicznym stylu i dekorowane nadrukiem gałązki eukaliptusa. Krówki posiadają napis Dziękujemy, zostały przygotowane w modnym stylu. Są owinięte w papierki i gotowe do wręczenia gościom na Chrzcie, Komunii czy Roczku dziecka. Krówki możecie ułożyć przy talerzach gości lub wręczyć im osobiście.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM 20szt

  Oryginalne podziękowanie dla gości na Chrzest, które zachwyci najbliższych. Personalizowane krówki na Chrzest z imieniem i grafiką gałązki eukaliptusa prezentują się przepięknie. Można je ułożyć na stole przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście.

  39,98 zł
 • LIZAK podziękowanie Chrzest Komunia Roczek karton Gałązka Eukaliptusa LIZAK podziękowanie Chrzest Komunia Roczek karton Gałązka Eukaliptusa
  2,50 zł
  LIZAK podziękowanie Chrzest Komunia Roczek kartonik Gałązka Eukaliptusa

  Lizaki na podziękowania dla gości przygotowane w botanicznym stylu to wspaniały pomysł na słodkie upominki. Uniwersalna grafika sprawia, że pasują na każdą okazję. Można je wykorzystać na Komunii, Chrzcie, Roczku czy nawet przyjęciu Baby Shower. Wyjątkowy upominek dla najbliższych.

  2,50 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 40ml

  Oryginalna propozycja na upominki dla gości na Chrzest dziecka w postaci szklanych słoiczków. Można je wypełnić cukierkami, czekoladkami, migdałami lub żelkami. W komplecie znajdują się naklejki z imieniem dziecka i elegancką grafiką szarozielonych listków, które wspaniale ozdabiają szklane słoiczki.

  3,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)
  6,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)

  Słodkie podziękowanie dla gości na Chrzest Święty w formie słoiczka wypełnionego owocowymi cukierkami. Uroczy sposób, by zachwycić najbliższych pięknym upominkiem. Słoiczki udekorowane białym materiałem i przewiązane tasiemką to rewelacyjny sposób na podziękowanie za przybycie.

  6,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt...

  Przepiękne pudełeczka w kształcie serca to wyjątkowe podziękowanie dla gości na Chrzest. Pudełeczka można wypełnić drobnymi upominkami lub słodyczami w postaci czekoladek, migdałów czy krówek. W komplecie znajdują się etykiety z imieniem i elegancką grafiką gałązek eukaliptusa.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt...

  Pudełeczka w kształcie aniołków pozwolą w piękny sposób podziękować gościom na Chrzcie dziecka. Ten niezwykły upominek na Chrzest można wypełnić cukierkami, czekoladkami lub migdałami. Wspaniale prezentują się z personalizowanymi naklejkami z motywem eukaliptusa.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki) PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)
  18,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)
  2 Recenzje

  Przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków to cudowna propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu dziecka. Można do nich schować słodkości takie jak: migdały w lukrze, cukierki czy czekoladki. W zestawie dołączone są białe wstążeczki, które umożliwiają zamknięcie pudełeczka i dekorują je piękny sposób. Fantastycznie prezentują...

  18,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto na Chrzest z rączką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt PUDEŁKA na ciasto na Chrzest z rączką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto na Chrzest z rączką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt

  Pudełka na ciasto to niezbędny dodatek na Chrzest, który umożliwi przechowywanie słodkich wypieków. Pudełka z personalizacją to również wspaniały pomysł na podziękowania dla gości. Po zakończonym przyjęciu do pudełek można zapakować tort oraz ciasto i wręczyć najbliższym.

  35,98 zł
 • OPŁATEK na tort Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM Ø20cm
  1 Recenzje

  Elegancka dekoracja tortu na Chrzest Święty, która jest przede wszystkim łatwa i szybka w użyciu. Personalizowany opłatek na tort z imieniem dziecka wspaniale prezentuje się na słodkim wypieku i świetnie podkreśla charakter uroczystości. 

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 21x30cm OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 21x30cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 21x30cm

  Prostokątny opłatek na tort z imieniem dziecka pozwoli w elegancki sposób udekorować słodki wypiek na Chrzest Święty. Opłatek zdobiony jest nowoczesną grafiką gałązki eukaliptusa kolorze matowego złota i zieleni. Personalizacja w postaci imienia dziecka i daty Chrztu wspaniale podkreśli charakter uroczystości.

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM TOPPER na tort Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM

  Piękna dekoracja tortu na Chrzest Święty, która wspaniale podkreśli charakter uroczystości. Personalizowany topper na tort z grafiką gałązek eukaliptusa elegancko prezentuje się na słodkim wypieku. Dekoracja jest szybka i łatwa w użyciu. 

  24,98 zł
 • PLAKAT na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 50x70cm Z IMIENIEM PLAKAT na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 50x70cm Z IMIENIEM
  44,98 zł
  PLAKAT na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 50x70cm Z IMIENIEM

  Elegancka i efektowna dekoracja sali na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanego plakatu. Dekoracja zdobiona jest imieniem dziecka oraz grafiką gałązek eukaliptusa, która wpisuje się w najmodniejsze trendy. Plakat wspaniale prezentuje się na wejściu do sali i na zdjęciach z przyjęcia.

  44,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu UNIWERSALNA Gałązka Eukaliptusa OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu UNIWERSALNA Gałązka Eukaliptusa
  20,98 zł
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu UNIWERSALNA Gałązka Eukaliptusa

  Elegancki okapnik na świecę do Chrztu z grafiką gałązek eukaliptusa. Dekoracja wykonana z atłasu prezentuje się przepięknie na gromnicy. Okapnik to nie tylko element dekoracyjny, ale i również praktyczny - chroni ręce przed kapiącym woskiem.

  20,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNA BIAŁA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNA BIAŁA
  44,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNA BIAŁA

  Piękna szatka do Chrztu zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca w biało-zielonej kolorystyce. Szatka wykonana jest z atłasowego materiału w kształcie sukienki. Posiada nadruk z imieniem dziecka, datą Chrztu i elegancką grafiką gałązek eukaliptusa. Całość prezentuje się wspaniale!

  44,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Gałązka eukaliptusa Nowoczesna BIAŁA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Gałązka eukaliptusa Nowoczesna BIAŁA
  34,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Gałązka eukaliptusa...

  Szatka do Chrztu to niezbędny dodatek na Chrzest Święty dziecka, który leży po stronie Matki Chrzestnej. Wspaniałą propozycją w nowoczesnym stylu jest personalizowana szatka z motywem gałązki eukaliptusa. Wykonana z atłasu w kształcie chusteczki, zdobiona imieniem dziecka i datą Chrztu zachwyci rodziców Maluszka.

  34,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNE PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNE
  22,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNE

  Wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka na Chrzest w postaci pudełka na szatkę. Zdobione personalizacją z piękną dedykacją i grafiką prezentuje się wyjątkowo elegancko. Tak przygotowane pudełko to idealna propozycja prezentu dla dziecka na Chrzest Święty od Matki Chrzestnej. Pudełko wykonane jest w biało-zielonej kolorystyce z nowoczesnym motywem...

  22,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNA ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNA
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNA

  Ręcznie wykonana świeca do Chrztu z nowoczesnym motywem gałązki eukaliptusa. Świeca zdobiona jest imieniem dziecka, datą uroczystości oraz efektownym stroikiem. Biało-zielona kolorystyka idealnie nadaje się na Chrzest zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Tak przygotowana świeca to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego.

  44,98 zł

Dekoracje na Chrzest botaniczne  z motywem gałązki eukaliptusa - must have 2022!

Organizując przyjęcie z okazji Chrztu Świętego Waszego malucha, na pewno chcecie, by całość była bardzo atrakcyjna i wyjątkowa. Świetnym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w dekoracje o spójnym motywie przewodnim i kolorystyce. Dzięki temu Wasza uroczystość będzie się idealnie komponować i cudownie prezentować. Jednym z najbardziej popularnych trendów na sezon 2020 jest eukaliptus. Grafiki botaniczne, naturalne wykończenia, eleganckie elementy ozdobne idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Warto więc zainteresować się naszą kolekcją Gałązka Eukaliptusa. Posiada wszystkie niezbędne elementy, które przydadzą się na Waszej imprezce. Zaopatrzcie się w cudowne zaproszenia na Chrzest, Księgę Pamiątkową, dekoracje stołu, winietki na Chrzest, podziękowania dla gości na Chrzest. Wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrają i tworzą spójną całość.

Dekoracje na Chrzest w botanicznym stylu

Wśród najnowszych trendów na sezon 2022 coraz częściej pojawiają się wszelkie motywy botaniczne, naturalne, minimalistyczne i eleganckie. Kolekcja Gałązka Eukaliptusa łączy w sobie te wszystkie elementy, dlatego będzie idealnym wyborem na Waszą uroczystość. Główną grafiką jest gałązka eukaliptusa w delikatnej zielono-złotej kolorystyce. Prezentuje się bardzo stylowo i minimalistyczne. Dodatkowym elementem dekoracyjnym są złote wykończenia, które znakomicie współgrają z całością. Na białym tle grafika zielono-złotych dekoracji prezentuje się bardzo elegancko. Dzięki temu kolekcja jest wspaniałym wyborem na Chrzest dziecka. Uniwersalność sprawia, że świetnie nada się zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca. Znajdziecie w niej wszystkie niezbędne elementy, potrzebne do stworzenia wyjątkowej imprezy. Warto postawić na jedną stylistykę, by całość była bardzo atrakcyjna i spójna. Przy organizacji Chrztu Świętego należy pamiętać również o podziękowaniach dla gości. Czekoladki na Chrzest czy lizaki na Chrzest pozwolą w uroczy sposób podziękować najbliższym za przybycie. Do dekoracji słodkiego wypieku na Chrzest idealnie sprawdzi się opłatek na tort lub topper na tort z eleganckim motywem gałązki eukaliptusa, imieniem dziecka i datą Chrztu.

Zaproszenia na Chrzest  botaniczne

Pierwszym elementem, o który należy zadbać podczas przygotowywanie przyjęcia z okazji
Chrztu są zdecydowanie zaproszenia. Jest to pierwszy element dekoracyjny, z jakim mają styczność Wasi najbliżsi. Warto więc zadbać, by był spójny z pozostałymi ozdobami występującymi na uroczystości. Świetną propozycję znajdziecie w naszej kolekcji Gałązka Eukaliptusa. Zaproszenia na Chrzest w botanicznym stylu prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Występują w dwóch wersjach, dzięki czemu każdy może postawić na swój wariant.

Na białych kartach występuje grafika gałązki eukaliptusa w zielonym kolorze oraz złote elementy wykończeniowe. Znakomicie się ze sobą komponują i tworzą niezwykłą całość. Malarskie wykończenia grafik, sprawia, że prezentują się bardzo delikatnie i subtelnie. Wewnątrz kart znajduje się odpowiadająca grafika oraz tekst do uzupełnienia najważniejszymi informacjami na temat uroczystości. Wewnątrz umieściliśmy również piękny cytat Jana Pawła II, który świetnie podkreśla charakter przyjęcia.

Drugi wariant jest zdecydowanie bardziej nowoczesny. W centralnym punkcie kart znajduje się czarny napis “Chrzest Święty” wykonany elegancką czcionką. Prezentuje się bardzo stylowo i subtelnie. Całość dekoruje delikatna gałązka eukaliptusa. Wnętrze zaproszeń jest bardzo graficzne i proste. Świetnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2022. Do kompletu dorzuciliśmy również koperty, dzięki czemu nie musicie martwić się już o dodatkowe elementy.