Botaniczny Chrzest Gałązka Eukaliptusa

Botaniczny Chrzest Gałązka Eukaliptusa

Dekoracje na Chrzest w botanicznym stylu z motywem gałązki eukaliptusa to najmodniejszy trend 2024. W kolekcji znalazły się najważniejsze elementy: zaproszenia na Chrzest personalizowane i do wypisania, dekoracje stołu oraz dekoracje sali. Wspaniałą propozycją są również podziękowania dla gości w postaci czekoladek, lizaków i ciasteczek z grafiką eukaliptusa. Dekoracje z eukaliptusem oraz dekoracje na Chrzest boho to najmodniejsze propozycje na ten sezon.

Botaniczny Chrzest Gałązka Eukaliptusa

 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Gałązka Eukaliptusa ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Gałązka Eukaliptusa
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Gałązka Eukaliptusa

  Wyjątkowe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego, pozwoli ich wyróżnić i gorąco zaprosić na organizowaną uroczystość. W eleganckim drewnianym pudełeczku umieszczono karteczkę z treścią zaproszenia oraz drugą z dekoracyjną grafiką świeżego eukaliptusa. Wspaniałe zaproszenie na pewno sprawi wielką radość i będzie oryginalną formą pamiątki.

  44,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Wianuszek z eukaliptusem z naklejką 111stron BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Wianuszek z eukaliptusem z naklejką 111stron
  64,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Wianuszek z eukaliptusem 111stron

  Personalizowana Biblia pamiątka Chrztu Świętego to świetny i niezwykle elegancki upominek. Okładka Biblii została ozdobiona naklejką z grafiką wianuszka z eukaliptusem. Motyw eukaliptusa jest jednym z najmodniejszych w tym sezonie i z pewnością spodoba się każdemu z gości.

  64,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota)

  Wyjątkowy dodatek na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanej księgi pamiątkowej. Album z elegancką grafiką eukaliptusa oraz imieniem dziecka pozwoli zebrać w jednym miejscu wspomnienia z tego pięknego dnia. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w księdze wpisy oraz życzenia dla dziecka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Słonik z Eukaliptusem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Słonik z Eukaliptusem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Słonik z Eukaliptusem Z IMIENIEM (+jutowy...

  Modna księga na Chrzest Święty która pozwoli na zachowanie wspomnień z tego ważnego dnia. Księga dekorowana jest grafiką słonika wśród eukaliptusa, całość dopełnia personalizacja. Dzięki księdze goście będą mogli przełożyć wszystkie życzenia, zdjęcia czy wpisy, które będą później stanowić niesamowitą pamiątkę. 

  49,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Gałązka Eukaliptusa (+złota metalowa ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Gałązka Eukaliptusa (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Gałązka Eukaliptusa (+złota metalowa...

  Elegancka dekoracja stołu na Chrzest Święty dziecka, która podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości. Tabliczka na stół w złotej ramce z motywem eukaliptusa wpisuje się w najmodniejsze trendy dekoracyjne w tym sezonie. Tabliczka wspaniale prezentuje się na stole i na zdjęciach z przyjęcia.

  32,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Słonik z Eukaliptusem (+ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Słonik z Eukaliptusem (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Słonik z Eukaliptusem (+ramka)

  Niesamowita dekoracja na stół na Chrzest Święty! Tabliczka z personalizacją dekorowana grafiką słonika otoczonego eukaliptusem. Możesz ustawić ją na stole podczas przyjęcia a po przyjęciu wykorzystać jako ozdobę pokoju dziecięcego. 

  17,98 zł
 • WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Gałązka Eukaliptusa WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Gałązka Eukaliptusa
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka na Chrzest i Komunię z nadrukiem Gałązka Eukaliptusa

  Personalizowane winietki na Chrzest w botanicznym stylu w elegancki sposób udekorują stół na przyjęcie dziecka. Winietki zdobione są nadrukiem gałązek eukaliptusa oraz imieniem i nazwiskiem gości w złotym kolorze. Wizytówki to nie tylko element dekoracyjny, ale i również praktyczny - pomogą znaleźć gościom swoje miejsce przy stole.

  1,89 zł
 • BILECIKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt BILECIKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Bileciki z tekstem podziękowania to elegancka dekoracja stołu na Chrzest Święty. Bileciki zdobione grafiką gałązki eukaliptusa w zielono-złotej kolorystyce pięknie prezentują się na talerzach gości. Bileciki z podziękowaniem można również przyczepić do upominków dla gości.

  6,98 zł
 • DEKORACJE w stylu botanicznym na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja z eukaliptusem: KUP TUTAJ

 • WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Eleganckie winietki na Chrzest do samodzielnego wypisania to wspaniały dodatek na stół. Zdobione grafiką gałązki eukaliptusa w zielono-złotej kolorystyce prezentują się przepięknie. Wizytówki z nazwiskami gości pozwolą wskazać najbliższym swoje miejsce przy stole.

  9,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt (+sznurki+bileciki) PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt (+sznurki+bileciki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt...
  1 Recenzje

  Piękne pudełeczka w kształcie piramidki to wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Chrzest dziecka. Pudełeczka zdobione elegancką grafiką eukaliptusa prezentują się przepięknie. Piramidki można wypełnić cukierkami, migdałami czy czekoladkami. Ten niezwykły upominek na Chrzest zachwyci wszystkich najbliższych.

  24,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA

  Świeca z motywem gałązki eukaliptusa oraz delikatnym zapachu wanilii to wyjątkowa dekoracja stołu na Chrzest Święty dziecka. Wykonana w zielono-złotej kolorystyce, zdobiona napisem "Chrzest Święty" prezentuje się przepięknie. Lampion jest duży, dzięki czemu będzie palił się przez całe przyjęcie.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Gałązka Eukaliptusa 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Gałązka Eukaliptusa 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Pudełka na ciasto w elegancką gałązką eukaliptusa. Dzięki temu wręczysz gościom słodki upominek a przygotowane ciasto się nie zmarnuje. Pudełka polecamy dla wszystkich fanów stylu botanicznego.

  29,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 40x40cm 50szt SERWETKI na Chrzest flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 40x40cm 50szt
  44,98 zł
  SERWETKI na Chrzest flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 40x40cm 50szt

  Serwetki na Chrzest wykonane z flizeliny z przepięknym botanicznym nadrukiem eukaliptusa i napisem Chrzest Święty. Serwetki wspaniale sprawdzą się na Chrzcinach chłopca i dziewczynki, pięknie wpisują się w botaniczne trendy. Najlepiej prezentują się ułożone na płasko bezpośrednio na talerzach gości.

  44,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 33x33cm 20szt
  1 Recenzje

  Serwetki na Chrzest w botanicznym stylu z motywem gałązki eukaliptusa to jedna z najpiękniejszych propozycji. Serwetki papierowe z napisem Chrzest Święty i botaniczną grafiką pięknie udekorują stół. Serwetki posiadają trzy warstwy i kolorowy nadruk. Można je ułożyć przy talerzach gości na płasko lub składać w przestrzenne formy.

  10,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Chrzest flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 25szt KIESZONKI na sztućce Chrzest flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 25szt
  29,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Chrzest flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 25szt

  Piękne kieszonki na sztućce na Chrzest dziecka to świetny pomysł na modną i praktyczną dekorację stołu. Wykonane z flizeliny są grubsze i twardsze niż klasyczne serwetki czy kieszonki. Ozdobione motywem eukaliptusowych gałązek i napisem "Chrzest Święty" będą eleganckim akcentem podczas uroczystości.

  29,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 25szt KIESZONKI na sztućce flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 25szt
  29,98 zł
  KIESZONKI na sztućce flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 25szt

  Flizelinowe kieszonki na sztućce są cudowne na wszelkie ważne uroczystości. Dzięki nim stół zyskuje eleganckiego i świeżego charakteru. Modny wzór zdobiący kieszonkę w postaci gałązek eukaliptusa zachwyci gości i wpisze się w tegoroczne trendy sezonu.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Gałązka Eukaliptusa CZEKOLADKA na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Gałązka Eukaliptusa
  36,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Gałązka Eukaliptusa 10szt
  2 Recenzje

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości na Chrzest dziecka. Personalizowane czekoladki ze zdjęciem dziecka i elegancką grafiką gałązki eukaliptusa. Pięknie prezentują się na stole przy nakryciach gości lub w ozdobnych pudełeczkach. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  36,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Czekoladka na podziękowanie dla gości dekorowana przepięknym motywem gałązki eukaliptusa. Czekoladki podziękują gościom za przybycie na uroczystość Chrztu, Komunii czy Baby Shower. Są świetnym dodatkiem na każdą okazję. Czekoladki w złotych papierkach prezentują się elegancko i ponadczasowo. Można je dodatkowo zapakować w woreczki czy dopasowane...

  23,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Przepiękne podziękowanie dla gości na Chrzest w postaci personalizowanej czekoladki. Ten niezwykły upominek z botanicznym motywem zachwyci zauroczy najbliższych. Czekoladki sprzedawane są w komplecie z personalizowaną naklejką, która posiada elegancki nadruk gałązek eukaliptusa.

  29,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą na Chrzest Z IMIENIEM w opakowaniu Gałązka Eukaliptusa 12szt CIASTECZKA z wróżbą na Chrzest Z IMIENIEM w opakowaniu Gałązka Eukaliptusa 12szt
  39,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą na Chrzest Z IMIENIEM w opakowaniu Gałązka Eukaliptusa...
  1 Recenzje

  Delikatna piórkowa girlanda to wyjątkowa dekoracja sali na Chrzest i inne przyjęcia dziecka oraz fantastyczna dekoracja pokoju dziecka. Girlanda wykonana została w oryginalnym odcieniu beżowego różu - idealnie pasuje do pokoju i przyjecia dla dziewczynki. 

  39,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Gałązka Eukaliptusa 12szt CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Gałązka Eukaliptusa 12szt
  32,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Gałązka Eukaliptusa 12szt

  Efektowne podziękowanie dla gości, które wywoła wiele radość oraz uśmiechów. Ciasteczko z wróżbą to oryginalne podziękowanie, które na pewno zostanie przez wszystkich pozytywnie przyjęte. Umieszczone w pięknym opakowaniu z motywem gałązek eukaliptusa i tekstem wgląda wspaniale i jest gotowe do wręczenia gościom.

  32,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie na Chrzest z sercem Gałązka Eukaliptusa (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie na Chrzest z sercem Gałązka Eukaliptusa (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na Chrzest i Komunię z sercem Gałązka Eukaliptusa...

  Lizak na Chrzest z motywem serca pozwoli w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość dziecka. Lizaki ozdobione bilecikiem i personalizowaną nakleją prezentują się przepięknie. Ten niezwykły upominek można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście.

  49,98 zł
 • LIZAKI na Chrzest Smaki Dzieciństwa Gałązka Eukaliptusa (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI na Chrzest Smaki Dzieciństwa Gałązka Eukaliptusa (+etykiety z imieniem) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI na Chrzest i Komunię Smaki Dzieciństwa Gałązka Eukaliptusa...

  Słodkie i urocze podziękowanie dla gości na Chrzest lub Komunię Świętą w postaci owocowych lizaków. Upominki sprzedawane są w komplecie z naklejkami, które zdobione są imieniem dziecka, datą uroczystości oraz elegancką grafiką gałązek eukaliptusa. Personalizowane lizaki to oryginalna propozycja upominków dla gości.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Krówki na podziękowanie dla gości przygotowane w botanicznym stylu i dekorowane nadrukiem gałązki eukaliptusa. Krówki posiadają napis Dziękujemy, zostały przygotowane w modnym stylu. Są owinięte w papierki i gotowe do wręczenia gościom na Chrzcie, Komunii czy Roczku dziecka. Krówki możecie ułożyć przy talerzach gości lub wręczyć im osobiście.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM 20szt

  Oryginalne podziękowanie dla gości na Chrzest, które zachwyci najbliższych. Personalizowane krówki na Chrzest z imieniem i grafiką gałązki eukaliptusa prezentują się przepięknie. Można je ułożyć na stole przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt

  Krówki na podziękowanie wykonane w botanicznym stylu, zapakowane w celofanowy woreczek. Krówki są słodkim prezencikiem dla gości na Chrzest, Komunię, Roczek czy Baby Shower. Możecie ułożyć je przy talerzach najbliższych lub wręczyć im osobiście. Krówki w botanicznym stylu wspaniale wpisują się w najnowsze trendy i są pięknym dodatkiem na botaniczne...

  6,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Chrzest Komunia Roczek kartonik Gałązka Eukaliptusa 10szt LIZAKI podziękowanie Chrzest Komunia Roczek kartonik Gałązka Eukaliptusa 10szt
  26,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Chrzest Komunia Roczek kartonik Gałązka Eukaliptusa...

  Lizaki na podziękowania dla gości przygotowane w botanicznym stylu to wspaniały pomysł na słodkie upominki. Uniwersalna grafika sprawia, że pasują na każdą okazję. Można je wykorzystać na Komunii, Chrzcie, Roczku czy nawet przyjęciu Baby Shower. Wyjątkowy upominek dla najbliższych.

  26,98 zł
 • HERBATKA zielona w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest Gałązka Eukaliptusa (wb) HERBATKA zielona w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest Gałązka Eukaliptusa (wb)
  9,98 zł
  HERBATKA zielona w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest Gałązka Eukaliptusa (wb)

  Zielona herbatka zamknięta w szklanym słoiczku w komplecie ze spersonalizowanymi naklejkami to wspaniały pomysł na podziękowanie dla gości na Chrzest Święty. Herbatka przepięknie pachnie, jest zdrowym i oryginalnym pomysłem na upominek dla najbliższych. To wyjątkowa propozycja, która podziękuje gościom za obecność i wręczone prezenty.

  9,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 40ml

  Oryginalna propozycja na upominki dla gości na Chrzest dziecka w postaci szklanych słoiczków. Można je wypełnić cukierkami, czekoladkami, migdałami lub żelkami. W komplecie znajdują się naklejki z imieniem dziecka i elegancką grafiką szarozielonych listków, które wspaniale ozdabiają szklane słoiczki.

  3,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)

  Słodkie podziękowanie dla gości na Chrzest Święty w formie słoiczka wypełnionego owocowymi cukierkami. Uroczy sposób, by zachwycić najbliższych pięknym upominkiem. Słoiczki udekorowane białym materiałem i przewiązane tasiemką to rewelacyjny sposób na podziękowanie za przybycie.

  8,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 100%...

  Świece na podziękowania dla gości na Chrzest ręcznie wykonane w Polsce z naturalnego wosku sojowego. Świeca posiada delikatny waniliowy aromat oraz drobiny brokatu, a także naklejkę z imieniem dziecka, datą uroczystości i botaniczną grafiką. Świece to idealny wybór, by wręczyć gościom trwały upominek za przybycie na uroczystość i wręczone prezenty.

  12,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt...

  Przepiękne pudełeczka w kształcie serca to wyjątkowe podziękowanie dla gości na Chrzest. Pudełeczka można wypełnić drobnymi upominkami lub słodyczami w postaci czekoladek, migdałów czy krówek. W komplecie znajdują się etykiety z imieniem i elegancką grafiką gałązek eukaliptusa.

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt...

  Pudełeczka w kształcie aniołków pozwolą w piękny sposób podziękować gościom na Chrzcie dziecka. Ten niezwykły upominek na Chrzest można wypełnić cukierkami, czekoladkami lub migdałami. Wspaniale prezentują się z personalizowanymi naklejkami z motywem eukaliptusa.

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki) PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)
  18,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)
  2 Recenzje

  Przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków to cudowna propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu dziecka. Można do nich schować słodkości takie jak: migdały w lukrze, cukierki czy czekoladki. W zestawie dołączone są białe wstążeczki, które umożliwiają zamknięcie pudełeczka i dekorują je piękny sposób. Fantastycznie prezentują...

  18,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto na Chrzest z rączką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt PUDEŁKA na ciasto na Chrzest z rączką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto na Chrzest z rączką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt

  Pudełka na ciasto to niezbędny dodatek na Chrzest, który umożliwi przechowywanie słodkich wypieków. Pudełka z personalizacją to również wspaniały pomysł na podziękowania dla gości. Po zakończonym przyjęciu do pudełek można zapakować tort oraz ciasto i wręczyć najbliższym.

  35,98 zł

Dekoracje na Chrzest botaniczne  z motywem gałązki eukaliptusa - must have 2024!

Organizując przyjęcie z okazji Chrztu Świętego Waszego malucha, na pewno chcecie, by całość była bardzo atrakcyjna i wyjątkowa. Świetnym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w dekoracje o spójnym motywie przewodnim i kolorystyce. Dzięki temu Wasza uroczystość będzie się idealnie komponować i cudownie prezentować. Jednym z najbardziej popularnych trendów na sezon 2020 jest eukaliptus. Grafiki botaniczne, naturalne wykończenia, eleganckie elementy ozdobne idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Warto więc zainteresować się naszą kolekcją Gałązka Eukaliptusa. Posiada wszystkie niezbędne elementy, które przydadzą się na Waszej imprezce. Zaopatrzcie się w cudowne zaproszenia na Chrzest, Księgę Pamiątkową, dekoracje stołu, winietki na Chrzest, podziękowania dla gości na Chrzest. Wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrają i tworzą spójną całość.

Dekoracje na Chrzest w botanicznym stylu

Wśród najnowszych trendów na sezon 2024 coraz częściej pojawiają się wszelkie motywy botaniczne, naturalne, minimalistyczne i eleganckie. Kolekcja Gałązka Eukaliptusa łączy w sobie te wszystkie elementy, dlatego będzie idealnym wyborem na Waszą uroczystość. Główną grafiką jest gałązka eukaliptusa w delikatnej zielono-złotej kolorystyce. Prezentuje się bardzo stylowo i minimalistyczne. Dodatkowym elementem dekoracyjnym są złote wykończenia, które znakomicie współgrają z całością. Na białym tle grafika zielono-złotych dekoracji prezentuje się bardzo elegancko. Dzięki temu kolekcja jest wspaniałym wyborem na Chrzest dziecka. Uniwersalność sprawia, że świetnie nada się zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca. Znajdziecie w niej wszystkie niezbędne elementy, potrzebne do stworzenia wyjątkowej imprezy. Warto postawić na jedną stylistykę, by całość była bardzo atrakcyjna i spójna. Przy organizacji Chrztu Świętego należy pamiętać również o podziękowaniach dla gości. Czekoladki na Chrzest czy lizaki na Chrzest pozwolą w uroczy sposób podziękować najbliższym za przybycie. Do dekoracji słodkiego wypieku na Chrzest idealnie sprawdzi się opłatek na tort lub topper na tort z eleganckim motywem gałązki eukaliptusa, imieniem dziecka i datą Chrztu.

Zaproszenia na Chrzest  botaniczne

Pierwszym elementem, o który należy zadbać podczas przygotowywanie przyjęcia z okazji
Chrztu są zdecydowanie zaproszenia. Jest to pierwszy element dekoracyjny, z jakim mają styczność Wasi najbliżsi. Warto więc zadbać, by był spójny z pozostałymi ozdobami występującymi na uroczystości. Świetną propozycję znajdziecie w naszej kolekcji Gałązka Eukaliptusa. Zaproszenia na Chrzest w botanicznym stylu prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Występują w dwóch wersjach, dzięki czemu każdy może postawić na swój wariant.

Na białych kartach występuje grafika gałązki eukaliptusa w zielonym kolorze oraz złote elementy wykończeniowe. Znakomicie się ze sobą komponują i tworzą niezwykłą całość. Malarskie wykończenia grafik, sprawia, że prezentują się bardzo delikatnie i subtelnie. Wewnątrz kart znajduje się odpowiadająca grafika oraz tekst do uzupełnienia najważniejszymi informacjami na temat uroczystości. Wewnątrz umieściliśmy również piękny cytat Jana Pawła II, który świetnie podkreśla charakter przyjęcia.

Drugi wariant jest zdecydowanie bardziej nowoczesny. W centralnym punkcie kart znajduje się czarny napis “Chrzest Święty” wykonany elegancką czcionką. Prezentuje się bardzo stylowo i subtelnie. Całość dekoruje delikatna gałązka eukaliptusa. Wnętrze zaproszeń jest bardzo graficzne i proste. Świetnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2024. Do kompletu dorzuciliśmy również koperty, dzięki czemu nie musicie martwić się już o dodatkowe elementy.