Botaniczny Chrzest Gałązka Eukaliptusa

Botaniczny Chrzest Gałązka Eukaliptusa

Dekoracje na Chrzest w botanicznym stylu z motywem gałązki eukaliptusa to najmodniejszy trend 2023. W kolekcji znalazły się najważniejsze elementy: zaproszenia na Chrzest personalizowane i do wypisania, dekoracje stołu oraz dekoracje sali. Wspaniałą propozycją są również podziękowania dla gości w postaci czekoladek, lizaków i ciasteczek z grafiką eukaliptusa. Dekoracje z eukaliptusem oraz dekoracje na Chrzest boho to najmodniejsze propozycje na ten sezon.

Botaniczny Chrzest Gałązka Eukaliptusa

Dekoracje na Chrzest botaniczne  z motywem gałązki eukaliptusa - must have 2023!

Organizując przyjęcie z okazji Chrztu Świętego Waszego malucha, na pewno chcecie, by całość była bardzo atrakcyjna i wyjątkowa. Świetnym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w dekoracje o spójnym motywie przewodnim i kolorystyce. Dzięki temu Wasza uroczystość będzie się idealnie komponować i cudownie prezentować. Jednym z najbardziej popularnych trendów na sezon 2020 jest eukaliptus. Grafiki botaniczne, naturalne wykończenia, eleganckie elementy ozdobne idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Warto więc zainteresować się naszą kolekcją Gałązka Eukaliptusa. Posiada wszystkie niezbędne elementy, które przydadzą się na Waszej imprezce. Zaopatrzcie się w cudowne zaproszenia na Chrzest, Księgę Pamiątkową, dekoracje stołu, winietki na Chrzest, podziękowania dla gości na Chrzest. Wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrają i tworzą spójną całość.

Dekoracje na Chrzest w botanicznym stylu

Wśród najnowszych trendów na sezon 2023 coraz częściej pojawiają się wszelkie motywy botaniczne, naturalne, minimalistyczne i eleganckie. Kolekcja Gałązka Eukaliptusa łączy w sobie te wszystkie elementy, dlatego będzie idealnym wyborem na Waszą uroczystość. Główną grafiką jest gałązka eukaliptusa w delikatnej zielono-złotej kolorystyce. Prezentuje się bardzo stylowo i minimalistyczne. Dodatkowym elementem dekoracyjnym są złote wykończenia, które znakomicie współgrają z całością. Na białym tle grafika zielono-złotych dekoracji prezentuje się bardzo elegancko. Dzięki temu kolekcja jest wspaniałym wyborem na Chrzest dziecka. Uniwersalność sprawia, że świetnie nada się zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca. Znajdziecie w niej wszystkie niezbędne elementy, potrzebne do stworzenia wyjątkowej imprezy. Warto postawić na jedną stylistykę, by całość była bardzo atrakcyjna i spójna. Przy organizacji Chrztu Świętego należy pamiętać również o podziękowaniach dla gości. Czekoladki na Chrzest czy lizaki na Chrzest pozwolą w uroczy sposób podziękować najbliższym za przybycie. Do dekoracji słodkiego wypieku na Chrzest idealnie sprawdzi się opłatek na tort lub topper na tort z eleganckim motywem gałązki eukaliptusa, imieniem dziecka i datą Chrztu.

Zaproszenia na Chrzest  botaniczne

Pierwszym elementem, o który należy zadbać podczas przygotowywanie przyjęcia z okazji
Chrztu są zdecydowanie zaproszenia. Jest to pierwszy element dekoracyjny, z jakim mają styczność Wasi najbliżsi. Warto więc zadbać, by był spójny z pozostałymi ozdobami występującymi na uroczystości. Świetną propozycję znajdziecie w naszej kolekcji Gałązka Eukaliptusa. Zaproszenia na Chrzest w botanicznym stylu prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Występują w dwóch wersjach, dzięki czemu każdy może postawić na swój wariant.

Na białych kartach występuje grafika gałązki eukaliptusa w zielonym kolorze oraz złote elementy wykończeniowe. Znakomicie się ze sobą komponują i tworzą niezwykłą całość. Malarskie wykończenia grafik, sprawia, że prezentują się bardzo delikatnie i subtelnie. Wewnątrz kart znajduje się odpowiadająca grafika oraz tekst do uzupełnienia najważniejszymi informacjami na temat uroczystości. Wewnątrz umieściliśmy również piękny cytat Jana Pawła II, który świetnie podkreśla charakter przyjęcia.

Drugi wariant jest zdecydowanie bardziej nowoczesny. W centralnym punkcie kart znajduje się czarny napis “Chrzest Święty” wykonany elegancką czcionką. Prezentuje się bardzo stylowo i subtelnie. Całość dekoruje delikatna gałązka eukaliptusa. Wnętrze zaproszeń jest bardzo graficzne i proste. Świetnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2023. Do kompletu dorzuciliśmy również koperty, dzięki czemu nie musicie martwić się już o dodatkowe elementy.