Dekoracje ławek w kościele na Komunię

Dekoracje ławek w kościele na Komunię

Dekoracje ławek w Kościele na Komunię to doskonały sposób na stworzenie wyjątkowego klimatu na uroczystości. Pierwsza Komunia Święta to ogromne wydarzenie, dlatego wszystko powinno być dopracowane w 100%. Piankowe dekoracje w kształcie uroczych różyczek będą doskonałą dekoracją komunijną ławek w Kościele, podobnie jak satynowe kokardki do wiązania. Warto zaopatrzyć się także w eleganckie kwiaty na Komunię do Kościoła, które można wręczyć katechecie w podziękowaniu za trud włożony w prace nad doprowadzeniem dziecka do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.

Dekoracje ławek w kościele na Komunię

 • WIANUSZKI obręcze metalowe do aranżacji 2szt WIANUSZKI obręcze metalowe do aranżacji 2szt
  19,98 zł
  WIANUSZKI obręcze metalowe do aranżacji 2szt

  Wspaniała dekoracja wnętrza lub krzesła na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Metalowe obręcze w złotym kolorze stanowią świetną bazę do przygotowania efektownej dekoracji. Obręcze oplecione świeżymi kwiatami i gałązkami wspaniale prezentują się zawieszone nad stołem.

  19,98 zł
 • KOKARDY do dekoracji z cyrkonią 4szt KOKARDY do dekoracji z cyrkonią 4szt
  21,98 zł
  KOKARDY do dekoracji z cyrkonią 4szt

  Satynowe kokardy z cyrkonią pozwolą w elegancki sposób udekorować ławki w kościele na uroczystość I Komunii Świętej. Kokardki posiadają satynowe sznureczki, które ułatwiają umieszczenie ich na ławce.

  21,98 zł
 • KOKARDA dekoracyjna z Hostią KOKARDA dekoracyjna z Hostią
  5,98 zł
  KOKARDA dekoracyjna z Hostią

  Satynowa kokarda z motywem złotej Hostii to elegancki dodatek do dekoracji świecy komunijnej, krzesła dziecka komunijnego czy serwetek na stół. Wykonana z białej satyny, która delikatnie się błyszczy prezentuje się przepięknie.

  5,98 zł
 • STROIK na świecę Kokarda Klasyczna STROIK na świecę Kokarda Klasyczna
  8,98 zł
  STROIK na świecę Kokarda Klasyczna

  Delikatna i skromna dekoracja świecy na Chrzest lub Komunię w postaci stroika w kształcie klasycznej kokardki. Wykonany z białej satyny prezentuje się wyjątkowo elegancko.

  8,98 zł
 • GIRLANDA do dekoracji sali Eukaliptus 1,8m GIRLANDA do dekoracji sali Eukaliptus 1,8m
  59,98 zł
  GIRLANDA do dekoracji sali Eukaliptus 1,8m

  Girlanda z eukaliptusem to wspaniała dekoracja sali i stołu na botaniczne przyjęcia. Girlandę można wykorzystać na wiele sposobów: sprawdzi się do dekoracji krzesła, stołu czy po prostu jako ozdoba sali. Można ją wykorzystać na Chrzcie, Komunii, czy nawet przyjęciu Baby Shower. Mega nowoczesny efekt!

  59,98 zł
 • GIRLANDA komunijna z mirtu do domu i kościoła 7,5m GIRLANDA komunijna z mirtu do domu i kościoła 7,5m
  15,98 zł
  GIRLANDA komunijna z mirtu do domu i kościoła 2,5m

  Girlanda komunijna z zielonego mirtu wspaniale sprawdzi się do dekoracji wnętrza, ale też kościoła. Można wykorzystać ją do ozdoby ławek, poręczy czy balustrad. Giętki zielony mirt wprowadzi komunijny charakter i pozwoli Wam zachwycić gości piękną aranżacją wnętrza.

  15,98 zł

Pomysły na dekoracje komunijne w Kościele - jakie dekoracje przygotować na Pierwszą Komunię Świętą?

Pomysły na dekoracje komunijne w Kościele to inspiracje, z których można stworzyć niezwykłe i autorskie kombinacje. Uroczysty wystrój Kościoła na Komunię idealnie podkreśli charakter przedsięwzięcia w życiu kilkulatków i ich najbliższych. Banery komunijne przed wejściem do kościoła, girlandy ozdobne czy wyraziste balony foliowe IHS - wszystkie te dekoracje są doskonałymi pomysłami na stworzenie wyjątkowej aranżacji kościelnej. Wystarczy puścić wodze wyobraźni i stworzyć doskonałe komplety dekoracyjne dla dzieci. Tematyczne produkty wysokiej jakości można znaleźć w sklepie internetowym, gdzie inspiracje i pomysły na Komunię są bardzo oryginalne i proste w przygotowaniu.

Jak udekorować ławki w Kościele na Komunię?

Ławki w Kościele można udekorować w różny sposób. Jednak, co do zasady, powinna to być subtelna dekoracja, która swoją delikatnością, jedynie podkreśli i uwydatni klimat uroczystości. Doskonałym przybraniem siedzisk dla dzieci są materiałowe płatki róż w kolorze białym. Świetnie pasują do ceremonii przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Można je swobodnie rozsypać na ławkach, klęcznikach lub obok ławek - wszystkie chwyty dozwolone. Doskonale prezentują się w każdych warunkach i są uniwersalne (pasują do każdej uroczystej okazji). Kule papierowe do zawieszenia to także doskonały sposób na dekoracje ławek w Kościele. Do piankowych kul z różyczkami przymocowane są wstążki, za pomocą których można swobodnie powiesić je przy ławkach. Po ceremonii można je wykorzystać jako dekorację stołu komunijnego. Satynowe kokardki z cyrkonią to kolejne detale dekoracyjne , których można użyć podczas aranżowania wnętrza Kościoła na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Kokardki to urocza dekoracja komunijna, którą za pomocą wstążki można w prosty sposób zawiesić w dowolnym miejscu, np. przy ławce. Kokardki są także doskonała dekoracją świec komunijnych.

Kokardka do ozdoby kościoła

Kokardka do ozdoby kościoła

Jakie inne dekoracje komunijne Kościoła na Komunię wykorzystać?

Bardzo popularną dekoracją są także kwiaty na Komunię do Kościoła, które idealnie pasują do charakteru wydarzenia. Można je umieścić w formie żywych bukietów w pięknych wazonach lub pojedynczo na ławkach, wykorzystując sztuczne kwiaty. Kwiaty komunijne można wykorzystać na początku i w trakcie ceremonii jako dekoracja Kościoła, a po uroczystości wręczyć je katechetom lub księdzu w ramach podziękowania.

Wianuszki obręcze do dekoracji

Wianuszki obręcze do dekoracji