Sztućce na Roczek

Sztućce na Roczek

Sztućce na Roczek to niezbędny element i dekoracja urodzinowego stołu. Najczęściej wybierane są ekologiczne sztućce drewniane w różnych kolorach. Wykonane z myślą o bezpieczeństwie dzieci, zapewnią bezproblemowy przebieg każdego posiłku. Dostępne są również plastikowe sztućce na Roczek dla dziewczynki i chłopca w najmodniejszych kolorach.

Sztućce na Roczek

Stół na Roczek dekoracje

Dekoracje stołu są bardzo ważne podczas wyprawiania imprezy okolicznościowej. Podczas zasiadania przy nim z rodziną, spędzamy cudowny czas rozmawiając i ciesząc się wzajemną obecnością. Przyjęcie dla dzieci wymaga dodatkowych starań, gdyż każdy dodatek dekoracyjny musi spełniać ich wymagające oczekiwania. Ozdoby na stół na imprezę powinny czarować swoim kolorem i zachęcać najmłodszych niejadków do skosztowania przygotowanych pyszności.

Sztućce na Roczek drewniane lub plastikowe

W naszej ofercie znajdują się praktyczne sztućce plastikowe na Roczek, w odcieniu ciemnego różu. Jest to opcja stworzona specjalnie na urodziny dziewczynki, która z pewnością ucieszy swoim odcieniem. Plastikowe sztućce na urodziny dostępne są też w kolorze błękitnym albo czarnym, to z kolei alternatywa dla chłopców. W komplecie znajduje się dziesięć noży i dziesięć widelców, które z pewnością przydadzą się do przygotowanych przekąsek.

W celu utrzymania elegancji przyjęcia, polecamy sztućce jednorazowe na Roczek w połyskującym, złotym albo srebrnym kolorze. Jest to wariant idealny dla dorosłych, którzy będą czuć klasę wydawanego przyjęcia. Sztućce w kolorze złotym i sztućce w kolorze srebrnym są też wspaniałym rozwiązaniem podczas baby shower. Ich długość to 19 cm, oferowane są w zestawie: sześć widelców, sześć noży oraz sześć łyżek. Są wygodne w użyciu i ułatwiają sprzątanie po imprezie.

Decydując się na wsparcie środowiska, wybierzmy sztućce drewniane. Stosunkowo nowy trend na rynku, staje się popularny wśród coraz większej grupy rodziców. Widelce drewniane i noże drewniane to niesamowite sztućce ekologiczne. Łączą ze sobą funkcjonalność i na stole wyglądają po prostu genialnie! Warto jest wybrać drewniane sztućce dla dzieci, stylizowane specjalnie dla naszych pociech. Wyjątkowy jest motyw niebieskich czy też różowych gwiazdek, prezentuje się ślicznie w połączeniu z innymi naturalnymi dodatkami.

Tort na Roczek dodatki

Do wyposażenia można dodać nóż do tortu oraz łopatkę do tortu. Ten elegancki, biały zestaw do krojenia ciasta świetnie sprawdzi się na przyjęciach takich jak chrzest święty, roczek czy urodzinki dziecka. Długość noża to 33cm, długość łopatki wynosi natomiast 27cm.

Oryginalnym dodatkiem na stół jest zestaw tropikalnych patyczków do owoców, które zakończone są tropikalnymi akcentami. Udekorują też pięknie tort! W opakowaniu znajdują się bambusowe patyczki zakończone flamingami, kaktusami oraz owocami do wyboru. Pomysłowe akcesoria pomogą przygotować również owocowe koreczki. Długość to 8 cm. Wszystkie przedstawione produkty idealnie komponują się z innymi, zawartymi na naszej stronie internetowej. Są spójne ze sobą, gdy znajdują się w obszarze jednej kolekcji.