Winietki na Chrzest

Winietki na Chrzest

Piękne winietki i bileciki na Chrzest Święty to elegancka dekoracja stołu na tak ważną uroczystość dziecka. Winietki na stół z nazwiskami gości pozwolą wskazać najbliższym miejsce przy stole. Najmodniejszą propozycją są rustykalne lub drewniane winietki, które są wyjątkowo oryginalne. Winietki na Chrzest można zrobić samemu z dostępnych w Internecie szablonów lub zakupić w naszym sklepie internetowym. Na stole oprócz personalizowanych wizytówek pięknie będą prezentować się bileciki z podziękowaniem dla gości na Chrzest.

Winietki na Chrzest

 • WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami róż 10szt WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami róż 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami róż 10szt

  Chcesz wskazać gościom miejsce przy stole? Wykorzystaj winietki z możliwością samodzielnego uzupełnienia danych gości! Winietki dekorowane są grafiką uroczego misia z balonikami. Całość utrzymana jest w różowej kolorystyce. To produkt który jest niesamowicie praktyczny! 

  9,98 zł
 • WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami błękit 10szt WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami błękit 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami błękit 10szt

  Planujesz przyjęcie dla syna? Wykorzystaj winietki do wypisania nazwisk by wskazać gościom ich miejsce przy stole. Produkt dekorowany jest grafiką misia z balonikami w odcieniach błękitu. To praktyczny gadżet, który stanowi także element wystroju, 

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest Białe Róże ze stópkami 10szt WINIETKI na Chrzest Białe Róże ze stópkami 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest Białe Róże ze stópkami 10szt

  Przepiękne winietki na Chrzest przeznaczone do samodzielnego wypisania imion gości. Dekorowane uroczą grafiką złotych stópek pośród kwiatów zaskoczą każdego z zaproszonych. To niezbędny dodatek, który wskaże miejsce przy stole.

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Kwiatowe z gołębiem 10szt WINIETKI do wypisania Kwiatowe z gołębiem 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Kwiatowe z gołębiem 10szt

  Winietki do wypisania z motywem kwiatów oraz przepięknym białym gołębiem. Winietki prezentują się cudownie i zachwycą gości. Są bardzo pomocne przy organizacji przyjęcia i pozwalają zaoszczędzić masę czasu podczas przyjęcia, kiedy goście zasiadają do stołów.

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest do wypisania Wianuszek z eukaliptusem 10szt WINIETKI na Chrzest do wypisania Wianuszek z eukaliptusem 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest do wypisania Wianuszek z eukaliptusem 10szt

  Winietki na Chrzest Święty w modnym botanicznym stylu dekorowane wianuszkiem z napisem Chrzest Święty oraz miejscem na uzupełnienie nazwisk gości. Winietki na Chrzest pozwolą Wam usadzić gości przy stole, są świetnym wyborem, by zachwycić najbliższych. Gruby papier oraz składanie powoduje, że winietki samodzielnie stoją na stole. Praktyczny, ale też...

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Miś i Króliczek boho 10szt WINIETKI do wypisania Miś i Króliczek boho 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Miś i Króliczek boho 10szt

  Elegancki sposób na wskazanie miejsca gościom! Skorzystaj z winietek z uroczą grafiką boho misia i króliczka! Winietki wykonane zostały z grubego papieru. Oprócz uroczej grafiki zawarty został również tekst Udanej zabawy oraz miejsce na uzupełnienie nazwisk gości. Takie winietki bez wątpienia zachwycą wszystkich gości! 

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Boho z kwiatami 10szt WINIETKI do wypisania Boho z kwiatami 10szt
  9,89 zł
  WINIETKI do wypisania Boho z kwiatami 10szt

  Urocze winietki przeznaczone do samodzielnego wypisania. Winietki zdobione są modnym boho motywem oraz napisem "Udanego przyjęcia". To świetny sposób by wywołać uśmiech na twarzach gości. Winietki sprawdzą się na wielu okazjach - Chrzest, Baby Shower, Komunia.

  9,89 zł
 • WINIETKI na Chrzest do wypisania Boho Kołyska 10szt WINIETKI na Chrzest do wypisania Boho Kołyska 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest do wypisania Boho Kołyska 10szt

  Winietki na Chrzest Święty do samodzielnego wypisania. Winietki prezentują się pięknie i oryginalnie, idealnie wpisują się w styl boho. Znajduje się na nich nadrukowany akwarelowy motyw oraz dziecięca kołyska. Na winietkach umieszczone są kropeczki do samodzielnego uzupełnienia nazwisk gości.

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt

  Winietki z eleganckim i modnym motywem traw pampasowych będą idealną dekoracją stołu i praktycznym dodatkiem na przyjęcia. Pozwolą Wam wypisać nazwiska gości, a tym samym lepiej rozplanować ich usadzenie przy stole. Winietki wykonane są z grubego papieru i posiadają efektowny nadruk. 

  9,98 zł
 • WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt

  Winietki to wspaniały dodatek na przyjęcie. Wyróżnij dziewczynki i postaw przy ich nakryciach winietki z grafika leśnych zwierzątek pośród różu. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego wypisania

  9,98 zł
 • WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt

  Wyjątkowe winietki, które ucieszą najmłodszych gości! Piękna grafika zwierzaczków pośród błękitu wspaniale zaprezentuje się przy nakryciach chłopców. Ustawcie je na stole i wypiszcie kolorowym długopisem. 

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt
  1 Recenzje

  Eleganckie winietki na Chrzest i Komunię dziecka wykonane w rustykalnym stylu. Zdobione elementami kraftu i kwiatowym wianuszkiem prezentują się wyjątkowo pięknie. Wypisane wizytówki pomogą gościom znaleźć swoje miejsce przy stole podczas przyjęcia.

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Białe Róże 10szt WINIETKI do wypisania Białe Róże 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Białe Róże 10szt

  Praktyczny dodatek, który wzbogaci wygląd aranżacji stołu. Piękne winietki z motywem białych róż posiadają miejsce na wpisanie danych gości. Produkt wspaniale zaprezentuje się na nakryciach gości.

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt

  Winietki na Chrzest i Komunię dekorowane subtelnym nadrukiem pudrowych kwiatów. Winietki są dwustronne - z jednej strony znajduje się tekst podziękowania za przybycie, z drugiej miejsce na uzupełnienie nazwisk gości. Winietki są subtelną dekoracją stołu, która jednocześnie ułatwi gościom odnalezienie miejsc przy stole. Piękny akcent na uroczystości dla...

  9,98 zł
 • DEKORACJE w stylu minimalistycznym na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja złote stópki : KUP TUTAJ

 • KUP aranżację ze zdjęcia na Chrzest w złocie
  1 Recenzje

  Aranżacja na Chrzest w złocie - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt

  Eleganckie winietki na stół do wypisania to idealny dodatek na Chrzest Święty dziecka. Zdobione nowoczesnym motywem gałązki eukaliptusa i tekstem podziękowania prezentuję się przepięknie. Wizytówki przede wszystkim pomogą gościom znaleźć swoje miejsce przy stole oraz wspaniale udekorują stół. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i...

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Eleganckie winietki na Chrzest do samodzielnego wypisania to wspaniały dodatek na stół. Zdobione grafiką gałązki eukaliptusa w zielono-złotej kolorystyce prezentują się przepięknie. Wizytówki z nazwiskami gości pozwolą wskazać najbliższym swoje miejsce przy stole.

  9,98 zł
 • DEKORACJE w stylu botanicznym na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja z eukaliptusem: KUP TUTAJ

 • KUP aranżację ze zdjęcia na Chrzest botaniczny

  Aranżacja na Chrzest botaniczny - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Subtelny Róż 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Subtelny Róż 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Subtelny Róż 10szt

  Piękne winietki na Chrzest dziewczynki z kwiatowym motywem. Wizytówki wykonane zostały na grubym papierze oraz zdobione śliczną grafiką i tekstem podziękowania. Na winietkach należy samodzielnie umieścić nazwiska gości. Wspaniały dodatek na stół na Chrzest Święty dziewczynki.

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt

  Przepiękne winietki do samodzielnego wypisania z cudowną kwiatową grafiką w kolorze, która zachwyci wszystkich gości. Winietki to wspaniały pomysł, który ułatwi gościom znalezienie swojego miejsca.

  9,98 zł
 • WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Boho Buciki WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Boho Buciki
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Boho Buciki

  Chcesz usadzić elegancko gości, ale nie wiesz jak? Piękne winietki z nadrukiem w stylu boho bucików będą wspaniale prezentować się na stołach. Specjalnie dla Was nadrukujemy na wizytówkach imiona i nazwiska Waszych gości. Dzięki czemu będą prezentować się genialnie. A Wasi goście bez problemu odnajdą swoje miejsce przy stole.

  1,89 zł
 • WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Boho Kołyska WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Boho Kołyska
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Boho Kołyska

  Niezbędnym dodatkiem do uroczystego stołu są zdecydowanie winietki. Wspaniałe winietki z nadrukiem gości i przepiękną grafiką w stylu boho zachwycą wszystkich gości. Wraz z pozostałymi dodatkami stworzą niesamowitą aranżację Chrztu Świętego dziecka. To zarazem dekoracyjny, jak i praktyczny element przyjęcia, który ułatwi gościom odnalezienie swojego...

  1,89 zł
 • WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Białe Róże z misiem WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Białe Róże z misiem
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Białe Róże z misiem

  Chcesz pokazać gościom ich miejsce przy stole? Wykorzystaj personalizowane winietki z nadrukiem danych gości! Zdobione grafiką misia pośród białych róż wspaniale zaprezentują się na stole podczas uroczystości Chrztu Świętego. To praktyczny i elegancki dodatek! Goście z łatwością odnajdą swoje miejsce. 

  1,89 zł
 • WIZYTÓWKA personalizowana Złote Stópki WIZYTÓWKA personalizowana Złote Stópki
  1,89 zł
  WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana Złote Stópki
  6 Recenzje

  Urocze wizytówki z kolekcji Złote Stópki z nadrukiem nazwisk gości to idealna dekoracja stołu na uroczystość Chrztu Świętego Twojej pociechy. Można je ułożyć przy talerzach, dzięki czemu goście będą wiedzieć gdzie usiąść oraz pięknie udekorujecie nimi stół. Wizytówki świetnie komponują się z innymi dekoracjami z tej samej kolekcji. Motyw malutkich stópek...

  1,89 zł
 • WIZYTÓWKA personalizowana Eukaliptus WIZYTÓWKA personalizowana Eukaliptus
  1,89 zł
  WINIETKA personalizowana Eukaliptus
  4 Recenzje

  Wyjątkowe wizytówki z nadrukiem nazwisk gości idealnie sprawdzą się na stole podczas uroczystości Chrztu Świętego Twojego maluszka. Grafika zdobiona delikatną gałązką eukaliptusa jest bardzo minimalistyczna ale i również bardzo urocza. Wizytówki pięknie będą komponować się z innymi dekoracjami z tej samej kolekcji.

  1,89 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Delikatne Kwiaty WINIETKA wizytówka z nadrukiem Delikatne Kwiaty
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Delikatne Kwiaty
  1 Recenzje

  Eleganckie wizytówki z nadrukiem nazwisk gości i motywem delikatnych kwiatów. Wspaniała propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Wizytówki pomogą gościom znaleźć miejsce przy stole i pięknie go udekorują.

  1,89 zł
 • WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Gałązka Eukaliptusa WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Gałązka Eukaliptusa
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka na Chrzest i Komunię z nadrukiem Gałązka Eukaliptusa

  Personalizowane winietki na Chrzest w botanicznym stylu w elegancki sposób udekorują stół na przyjęcie dziecka. Winietki zdobione są nadrukiem gałązek eukaliptusa oraz imieniem i nazwiskiem gości w złotym kolorze. Wizytówki to nie tylko element dekoracyjny, ale i również praktyczny - pomogą znaleźć gościom swoje miejsce przy stole.

  1,89 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Subtelny Róż WINIETKA wizytówka z nadrukiem Subtelny Róż
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Subtelny Róż
  2 Recenzje

  Piękne wizytówki na stół z kolekcji Subtelny Róż zdobione motywem delikatnych kwiatów. Idealnie sprawdzą się na stole podczas uroczystości Chrztu Świętego dziewczynki. Świetnie prezentują się ułożone przy nakryciach lub na talerzach gości. Winietki wspaniale udekorują stół oraz wskażą najbliższym miejsce przy którym mogą zasiąść.

  1,89 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Kwiaty Vintage WINIETKA wizytówka z nadrukiem Kwiaty Vintage
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Kwiaty Vintage

  Piękne wizytówki z nadrukiem delikatnych kwiatów i nazwiskami gości. Świetny dodatek, który powinien znaleźć się na stole podczas uroczystości Chrztu Świętego dziecka. Wskaże gościom miejsce przy stole i wspaniale go ozdobi.

  1,89 zł
 • WIZYTÓWKA personalizowana Lily of the Valley WIZYTÓWKA personalizowana Lily of the Valley
  1,89 zł
  WIZYTÓWKA personalizowana Lily of the Valley
  1 Recenzje

  Personalizowane wizytówki z delikatną grafiką gałązki konwalii będą wspaniałym dodatkiem, który świetnie ozdobi stół. Dodatkowo wizytówki pomogą gościom, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego odnaleźć swoje miejsce przy stole.

  1,89 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Srebrno-Złoty Chrzest WINIETKA wizytówka z nadrukiem Srebrno-Złoty Chrzest
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Srebrno-Złota Komunia i Chrzest

  Eleganckie winietki z nadrukiem gości to idealny dodatek na stół na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Personalizowane wizytówki przede wszystkim pozwolą odnaleźć gościom miejsce przy stole, ale i również wspaniale ozdabiają stół. Winietki ozdobione grafiką szarozielonych listków oraz geometrycznych elementów w złotym odcieniu świetnie komponują...

  1,89 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem na Chrzest Różowe Serce WINIETKA wizytówka z nadrukiem na Chrzest Różowe Serce
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem na Chrzest Różowe Serce

  Winietki z nazwiskami gości i piękną różową grafiką to wspaniały dodatek na stół na Chrzest Święty dziewczynki. Ułożone na stole przy nakryciach gości prezentują się wyjątkowo elegancko. Wizytówki pomogą odnaleźć najbliższym miejsce przy stole.

  1,89 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Romantyczna Piwonia WINIETKA wizytówka z nadrukiem Romantyczna Piwonia
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Romantyczna Piwonia
  2 Recenzje

  Piękne wizytówki na stół z nadrukiem delikatnej piwonii w jasnoróżowym odcieniu. Lekki motyw piwonii to idealna propozycja na Chrzest Święty dziecka. Winietki z imionami i nazwiskami gości ułatwią im odnalezienie miejsc przy stole i dopełnią całą aranżację.

  1,89 zł
 • WIZYTÓWKA personalizowana na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ WIZYTÓWKA personalizowana na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ
  1,89 zł
  WIZYTÓWKA personalizowana na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ
  1 Recenzje

  Przepiękne winietki na stół dekorowane motywem wózeczka i kwiatów. Wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziecka, który elegancko udekoruje stół oraz wskaże gościom miejsce przy stole. Na winietkach drukujemy imiona oraz nazwiska gości przesłane przez klienta.

  1,89 zł

Wizytówki na Chrzest Święty, winietki na Chrzest

Prawidłowy przebieg organizowanej przez nas uroczystości zapewni nam spokój oraz zmniejszy odczuwany stres. Chcąc aby wszystko pomyślnie wypadło, staramy się umożliwić jak najlepszą konfigurację usadzenia gości przy stole. Planując w jaki sposób elegancko wskazać zajęcie konkretnego miejsca, zdecydujmy się na użycie opcji jaką są wizytówki na stół.

Winietki na Chrzest złote, rustykalne, botaniczne

We wspaniały sposób ozdobią blat, a także poinformują gości o rozmieszczeniu nakryć. Pięknie dopełnią całą aranżację i świetnie wyrażą naszą wdzięczność za przybycie. Jednymi z popularniejszych są złote winietki na Chrzest ze stópkami. Jeżeli chcemy zachować osobisty przekaz, wybierzmy wizytówki do wypisania. Własnoręczne uzupełnienie podtrzyma nasz indywidualny styl. Do tego polecamy zakup metalicznego, złotego lub srebrnego długopisu do ksiąg, dzięki któremu utrzymamy ekskluzywne wrażenie. Winietki do wypisania dostępne są w motywie Kwiatów Piwonii (wymiary po złożeniu: 4,5cm x 10cm) lub Złotych Stópek (5,5cm x 8,5cm). Bardzo starannie wykonane, mieszczą na sobie znakomitą grafikę, sprawiającą ich dopasowanie jako wizytówki na chrzest.

Winietka do samodzielnego wypisania z motywem białych kwiatów

Winietka do samodzielnego wypisania z motywem białych kwiatów

Winietki na Chrzest personalizowane

Dobrym wyborem są też wizytówki personalizowane na Chrzest. Umieszczony przez nas nadruk na wizytówki imienne zaoszczędzi Wasz czas i gwarantuje oryginalny charakter czcionki. Winietka wizytówka z napisem ,,Chrzest Święty” oraz imieniem i nazwiskiem każdej zaproszonej osoby stanowi klasyczny, a zarazem ciekawy element dekoracyjny przyjęcia. Po złożeniu mają wymiary 4,5 cm x 10 cm. Są to wizytówki dwustronne, nie tylko usprawnią początkowe momenty przyjęcia, ale też podkreślą charakter święta które obchodzimy. Pięknie prezentują się i wpisują w najnowsze trendy winietki na Chrzest w stylu botanicznym.

Z kolei wybierając wizytówki na urodziny, nasza oferta przewiduje winietki na stół do wypisania, prezentujące złote, połyskujące serduszko. Większe przyjęcie na roczek nie może obyć się bez tego praktycznego dodatku! Wymiary po złożeniu to 10 cm x 5 cm. Rozłożenie ich przy nakryciach sprawi, że goście poczują się wyróżnieni i z przyjemnością zasiądą na miejscu przygotowanym specjalnie dla nich.

Winietka personalizowana na Chrzest

Winietka personalizowana na Chrzest

Bileciki z imieniem dziecka na Chrzest

Proponujemy również bileciki na stół w kształcie prostokąta lub rombu. Staną się genialną ozdobą, którą można przypiąć przykładowo do wazonu z kwiatami. Będą perfekcyjnym podziękowaniem! Zamieszczony na nich krótki tekst dotyczy między innymi obecności na chrzcie świętym. Personalizowana opcja wyraża naszą kreatywność. Bileciki dla gości idealnie sprawdzą się jako dodatek do pudełeczek ze słodkościami, można je także dowiązać do woreczka z organzy. Myśląc w ten sposób o naszych bliskich, nasza inicjatywa zostanie zapamiętana, a pomysł użycia personalizacji wspominany będzie przez długi czas. Z pewnością warto zdecydować się na nasze wizytówki na zamówienie!

Winietka do samodzielnego wypisania

Winietka do samodzielnego wypisania