Opłatki na tort Roczek

Opłatki na tort Roczek

Jak udekorować tort na Roczek dziecka? Wspaniałą propozycją jest personalizowany opłatek na tort z imieniem dziecka. Ta oryginalna dekoracja tortu podkreśli charakter uroczystości i liczbę świętowanych lat. Tort na roczek dziewczynki można udekorować opłatkiem w różowej kolorystyce, natomiast na urodziny chłopca w niebieskim odcieniu. Opłatki na tort dostępne w wersji okrągłej i prostokątnej. Inną dekoracją tortu na Roczek dziecka jest topper z napisem "Mam już Roczek" lub topper z imieniem dziecka.

Opłatki na tort Roczek

 • OPŁATEK personalizowany na Roczek Różowo-Złota Jedynka Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Roczek Różowo-Złota Jedynka Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Roczek Różowo-Złota Jedynka Ø20cm
  2 Recenzje

  Jak ozdobić tort na Roczek? Idealnym wyborem będzie personalizowany opłatek z motywem dużej złotej jedynki. Wykonany w różowo-złotej kolorystyce idealnie pasuje na Roczek dziewczynki.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Ø20cm
  2 Recenzje

  Waflowy opłatek dekorowany imieniem dziecka i dużą złotą jedynką, wykonany w odcieniach złota i błękitu to fantastyczna propozycja na Roczek. Opłatek pozwoli przygotować efektowne ciasto i oczarować zaproszonych gości. W ciągu kilku chwil wyczarujecie piękny urodzinowy tort!

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku Ø20cm

  Opłatek na tort na Roczek dekorowany imieniem dziecka, datą uroczystości oraz przepiękną grafiką zajączka w wianuszku. Opłatek prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. To dekoracja, która wspaniale sprawdzi się na każdym cieście, jakie przygotujecie dla solenizantki. Idealny na pierwsze urodzinki dziewczynki.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort na Roczek Ø20cm Wianuszek z Eukaliptusem

  Botaniczny opłatek na tort na Roczek dziecka. Opłatek zdobiony jest grafiką wianuszka przeplatanego gałązką eukaliptusa. To szyba i prosta dekoracja urodzinowego tortu. Opłatek wystarczy umieścić na torcie aby cieszyć się wyjątkową ozdobą.

  17,98 zł
 • OPŁATEK uniwersalny na tort na Roczek Ø20cm Wianuszek z Eukaliptusem

  Dekoracja tortu na Roczek maluszka w formie opłatka do samodzielnego nałożenia. Opłatek dekorowany jest botanicznym wzorem gałązki eukaliptusa, która pasuje na przyjęcie zarówno chłopca jak i dziewczynki. Opłatek na tort pomoże udekorować samodzielnie upieczone ciasto.

  13,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort na Roczek Ø20cm Kwiaty Rustykalne

  Piękna propozycja dekoracji tortu na Roczek w formie waflowego opłatka. Opłatek jest personalizowany imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Z jego pomocą w szybki i prosty sposób udekorujesz tort, który zachwyci wszystkich gości!

  17,98 zł
 • OPŁATEK uniwersalny na tort na Roczek Ø20cm Kwiaty Rustykalne

  Uniwersalny opłatek do dekoracji tortu na Roczek dziewczynki. Opłatek na tort urodziny zachwyci wszystkich gości. Opłatek dekorowany jest grafiką kwiatków w rustykalnym stylu. To szybka i prosta dekoracja tortu, która jednocześnie jest bardzo efektowna!

  13,98 zł
 • OPŁATEK na tort Roczek Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Roczek Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Roczek Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM Ø20cm
  1 Recenzje

  Wspaniała dekoracja tortu na Roczek dziewczynki z personalizacją. Opłatek na tort z grafiką dziewczynki z pieskiem i imieniem dziecka przepięknie prezentuje się na słodkim wypieku. Taka dekoracja fantastycznie podkreśli charakter przyjęcia i liczbę świętowanych lat.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort Roczek Kwiatowa Jedynka Ø20cm OPŁATEK na tort Roczek Kwiatowa Jedynka Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Roczek Kwiatowa Jedynka Z IMIENIEM Ø20cm

  Przepiękna dekoracja tortu na Roczek dziecka! Personalizowany opłatek na tort ze śliczną grafiką kwiatowej cyferki 1 to idealna propozycja na pierwsze urodziny dziewczynki. Waflowy opłatek zdobiony jest imieniem dziecka oraz datą przyjęcia.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Roczek Rosegold Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Roczek Rosegold Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Roczek Rosegold Ø20cm

  Jak w łatwy, szybki i piękny sposób udekorować tort na Roczek dziecka? Fantastyczną propozycją jest personalizowany opłatek z imieniem dziecka i datą przyjęcia. Zdobiony śliczną grafiką kwiatów oraz cyferki 1 w kolorze rosegold wspaniale udekoruje tort na pierwsze urodziny dziewczynki!

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort Roczek Balon i zwierzątka Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Roczek Balon i zwierzątka Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Roczek Balon i zwierzątka Z IMIENIEM Ø20cm

  Przepiękna i urocza dekoracja tortu na Roczek dziecka w postaci personalizowanego opłatka. Zdobiony grafiką ślicznych zwierzątek, balona i chmurek wpisuje się w najmodniejsze dziecięce trendy. Imię dziecka, data przyjęcia i napis "Moje 1 Urodzinki!", które zostały umieszczone na opłatku świetnie podkreślą charakter pierwszych urodzin malucha!

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka Balloons Ø20cm OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka Balloons Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek Leśne Zwierzątka Ø20cm
  2 Recenzje

  Piękna dekoracja tortu na pierwsze urodzinki dziecka? Fantastycznym pomysłem jest personalizowany opłatek z uroczą grafiką leśnych zwierzątek w zielonej kolorystyce! Ta śliczna dekoracja jest nie tylko szybka i prosta w użyciu, ale i rewelacyjnie ozdabia słodki wypiek i podkreśla charakter uroczystości! Świetna propozycja na Roczek zarówno dla...

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort Roczek Miś z balonikami Ø20cm OPŁATEK na tort Roczek Miś z balonikami Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Roczek Miś z balonikami Z IMIENIEM Ø20cm

  Przepiękna dekoracja tortu na Roczek zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca! Waflowy opłatek na tort z imieniem dziecka i śliczną grafiką misia wspaniale prezentuje się na słodkim wypieku. Opłatek to szybka i łatwa w użyciu dekoracja, która świetnie wygląda na zdjęciach z imprezki.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Chmurka Roczek Ø20cm OPŁATEK personalizowany Chmurka Roczek Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Chmurka Roczek Ø20cm
  1 Recenzje

  Dekorowanie tortu nie musi być takie trudne! Świetną propozycja na ozdobienie tortu na pierwsze urodzinki dziecka jest waflowy opłatek ze śliczną grafiką chmurki. Opłatek bardzo łatwo się nakłada na urodzinowy wypiek. Imię dziecka oraz napis "Mam już Roczek" w świetny sposób podkreśli charakter przyjęcia. Grafika uroczej chmurki wpisuje się w najnowsze...

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort Roczek Miś Ø20cm OPŁATEK na tort Roczek Miś Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Roczek Miś dla chłopca Z IMIENIEM Ø20cm

  Jak udekorować tort na Roczek chłopca? Wspaniałym pomysłem jest personalizowany opłatek na tort, który świetnie podkreśli charakter przyjęcia! Waflowy opłatek z imieniem solenizanta oraz grafiką uroczego misia przepięknie prezentuje się słodkim wypieku i na zdjęciach z imprezki.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort Roczek dziewczynki Różowy Króliczek Ø20cm OPŁATEK na tort Roczek dziewczynki Różowy Króliczek Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Roczek dziewczynki Różowy Króliczek Z IMIENIEM Ø20cm

  Rewelacyjna dekoracja tortu na Roczek dziewczynki! Personalizowany opłatek na tort z imieniem dziecka i piękną grafiką różowego króliczka. Opłatek zdobiony jest napisem "Mam już Roczek!", który fantastycznie podkreśli charakter przyjęcia.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Roczek chłopca Niebieski Króliczek Ø20cm OPŁATEK na tort na Roczek chłopca Niebieski Króliczek Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Roczek chłopca Niebieski Króliczek Z IMIENIEM Ø20cm

  Fantastyczna dekoracja tortu na Roczek dziecka, która jest szybka i łatwa w użyciu. Waflowy opłatek na tort z imieniem dziecka i grafiką niebieskiego króliczka pięknie prezentuje się na słodkim wypieku. Idealna propozycja na Roczek chłopca.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Jednorożec Ø20cm OPŁATEK personalizowany Jednorożec Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka Unicorn...
  1 Recenzje

  Prześliczny opłatek z motywem Jednorożca to idealna dekoracja tortu, która zachwyci każdą fankę dodatków z Unicornem. Opłatek wykonany jest w pastelowej kolorystyce i zdobiony prześliczną grafiką Jednorożca. Na waflu znajduje się również imię dziecka, dzięki czemu jest to spersonalizowana dekoracja tortu. Opłatek łatwo i szybko pozwoli przygotować...

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka Słodki Kotek Ø20cm OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka Słodki Kotek Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka Słodki Kotek...
  1 Recenzje

  Szukacie pomysłu jak efektownie udekorować urodzinowy tort dla Waszej pociechy? Świetnym pomysłem jest waflowy opłatek, który zdobiony jest imieniem dziecka! Fantastyczna grafika wesołych kotków w różowej kolorystyce to idealny wybór na urodziny dla dziewczynki! Mała jubilatka będzie zachwycona tortem z uroczymi pupilami!

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka Syrenka Ø20cm OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka Syrenka Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka Syrenka Ø20cm
  2 Recenzje

  Personalizowany opłatek na tort z cudowną grafiką syrenki pięknie udekoruje urodzinowy wypiek dla dziewczynki! Wasza pociecha oraz wszyscy goście będą zachwyceni wyjątkową dekoracją tortu, która jest w pełni jadalna. Opłatek zdobiony jest nie tylko grafiką syrenki, ale i również imieniem dziecka, wiekiem oraz datą urodzinek.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Lovely Peony Ø20cm OPŁATEK personalizowany Lovely Peony Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka Lovely Peony...
  1 Recenzje

  Jak udekorować tort na roczek i urodzinki dziecka? Prostą, szybką i efektowną dekoracją jest opłatek na tort z imieniem dziecka i datą przyjęcia. Dzięki niemu w ciągu kilku chwil przygotujecie wspaniałe urodzinowe ciasto, które oczaruje rodzinę i najbliższych. Opłatek jest bardzo prosty w zastosowaniu, a daje rewelacyjny efekt!

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Chevron Błękitny Ø20cm OPŁATEK personalizowany Chevron Błękitny Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka Chevron...
  1 Recenzje

  Waflowy opłatek z prześliczną grafiką to świetna dekoracja tortu na roczek i urodziny dziecka. Opłatek pozwoli szybko i sprawnie przygotować efektowny tort urodzinowy. Dzięki modnej grafice zygzaków, imieniu dziecka i liczbie świętowanych latek przygotujecie ciasto, które zachwyci gości!

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Balloons Ø20cm OPŁATEK personalizowany Balloons Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka Balloons Ø20cm
  2 Recenzje

  Jak udekorować tort na roczek i urodzinki dziecka? Świetnym i bardzo prostym sposobem jest wykorzystanie opłatka na tort dekorowanego prześliczną grafiką balonów i imieniem dziecka. Opłatek to świetny sposób, by podkreślić charakter uroczystości. Dzięki nadrukowi cyfry możecie przygotować personalizowane ciasto, które zachwyci nie tylko Waszą pociechę,...

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort Roczek Lokomotywa Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Roczek Lokomotywa Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Roczek Lokomotywa Z IMIENIEM Ø20cm

  Wspaniała dekoracja tortu na pierwsze urodziny chłopca! Personalizowany topper z motywem lokomotywy zachwyci małego solenizanta i wszystkich gości. Imię dziecka, data przyjęcia oraz napis "Moje 1 Urodzinki!" fantastycznie podkreślą charakter Roczku.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka Autka Ø20cm OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka Autka Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka Autka Ø20cm
  1 Recenzje

  Fantastyczna dekoracja urodzinowego tortu w postaci personalizowanego opłatka z motywem autek! Spodoba się każdemu małemu wielbicielowi motoryzacji i zachwyci wszystkich zaproszonych gości. Opłatek zdobiony jest imieniem dziecka, liczbą świętowanych latek oraz datą przyjęcia. To świetna dekoracja tortu na Roczek i urodzinki dziecka.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Samolocik Ø20cm OPŁATEK personalizowany Samolocik Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka Mały Pilot Ø20cm
  1 Recenzje

  Opłatek na tort, który spodoba się każdemu małemu wielbicielowi lotnictwa! Prześliczny i błękitny opłatek na urodzinowy torcik dla malucha zachwyci zaproszonych gości! Opłatek jest bardzo łatwy w zastosowaniu, dzięki czemu w ciągu kilku chwil przygotujecie wspaniale wyglądające i smaczne ciasto. Personalizowany opłatek to świetna dekoracja tortu na roczek...

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka DinoParty Ø20cm OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka DinoParty Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka DinoParty Ø20cm
  2 Recenzje

  Waflowy opłatek z fantastyczną grafiką z kolekcji DinoParty to idealny wybór na udekorowanie urodzinowego tortu dla miłośnika dinozaurów! Opłatek przede wszystkim świetnie prezentuje się na torcie. Dodatkowym atutem personalizowanego opłatka jest szybkość w użyciu i efektowność! Jubilat i goście będą zachwyceni rewelacyjnym wyglądem słodkiego wypieku!

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort Roczek Boho Zwierzątka Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Roczek Boho Zwierzątka Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Roczek Boho Zwierzątka Z IMIENIEM Ø20cm

  Jak udekorować tort na Roczek dziecka w oryginalny i piękny sposób? Fantastyczną propozycją jest opłatek na tort z imieniem solenizanta i datą przyjęcia. Zdobiony motywem leśnych zwierzątek w stylu boho prezentuje się wspaniale! Opłatek z personalizacją przepięknie ozdobi słodki wypiek na Roczek i podkreśli charakter imprezki

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Woodland Ø20cm OPŁATEK personalizowany Woodland Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort personalizowany na Roczek i Urodziny dziecka Liski Ø20cm

  Jak udekorować tort na roczek i urodzinki dziecka? Świetnym wyborem jest ładny i praktyczny waflowy opłatek na tort urodzinowy. Opłatek dekorowany jest motywem z kolekcji Liski, imieniem dziecka i datą przyjęcia. Opłatek sprawi, że każdy tort będzie prezentował się wyjątkowo oraz pięknie wyglądał na zdjęciach z uroczystości. Ładny, praktyczny i smaczny -...

  17,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł

Tort na Roczek jak udekorować?

Jedną z najpopularniejszych dekoracji na tort jest zdecydowanie opłatek. Jest to bardzo prosta ozdoba, dzięki której Wasz wypiek będzie prezentował się niezwykle atrakcyjnie. Największym atutem opłatku na tort jest jego łatwość aplikacji, przy czym efekt końcowy jest powalający. Możecie zdecydować się na dekorację, która będzie idealnie współgrała z pozostałymi dekoracjami na Waszym przyjęciu. Dzięki temu stworzycie spójną całość, która zachwyci zaproszonych gości. Alternatywą dla opłatków mogą okazać się również topper na tort na Roczek.

Opłatek na tort na Roczek dziecka

Opłatek na tort z grafiką misia na Roczek dziecka

Opłatek na tort na Roczek dziewczynki

Organizując przyjęcie urodzinowe dla Waszej córeczki, warto zainteresować się odpowiednimi opłatkami, które znakomicie podkreślą urokliwość całego wydarzenia. Wśród dekoracji na Roczek dziewczynki króluje różowa kolorystyka oraz urocze motywy zwierzątek, kwiatków i baloników. 

Najpopularniejszą opcją jest opłatek z kolekcji Różowo-Złota Jedynka. Prezentuje się bardzo elegancko, lecz z zachowaniem uroku i lekkości. Grafika cyfry “1” w otoczeniu elementów dekoracyjnych, ściśle związanych z urodzinami świetnie podkreśla charakter wydarzenia.

Opłatek na tort na Roczek dziewczynki

Opłatek na tort na Roczek dziewczynki z imieniem

Nieco bardziej dziewczęca i subtelną wersją jest opłatek z motywem małych kotków i tortu. Wasza córeczka na pewno będzie zachwycona, a tort będzie prezentowała się niezwykle atrakcyjnie. Możliwość personalizacji imieniem dziecka, datą wydarzenia sprawia, że dekoracja staje się jeszcze bardziej wyjątkowa i oryginalna. Dekoracje na Roczek dziewczynki w różowym odcieniu, pięknie prezentują się na pamiątkowych zdjęciach.

Opłatek na tort dla chłopca

Świetnym pomysłem na Roczek chłopca, jeżeli chodzi o dekoracje tortu, będzie opłatek z motywem samolotu. Każdy mały chłopiec uwielbia wszelkiego rodzaju urządzenia do transportu, dlatego kolekcja Samolocik będzie idealnym rozwiązaniem. Całość utrzymana jest w delikatnej biało-niebieskiej kolorystyce. Cudowny motyw graficzny w połączeniu z personalizacją daje piękną dekorację, która uświetni Wasze przyjęcie. 

Opłatek na tort na Roczek chłopca

Personalizowany opłatek na tort na pierwsze urodziny chłopca

Bardzo atrakcyjnym wariantem jest również jadalny opłatek z kolekcji Dino Party. Urocza grafika dinozaura wśród kaktusów i chorągiewek prezentuje się niezwykle wyjątkowo i świetnie sprawdzi się na Roczku chłopca. Łatwość aplikacji sprawia, że dodatek jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Opłatek wystarczy ułożyć na warstwie kremu i pozostawić na kilka godzin. Ozdoba samodzielnie dopasuje się do powierzchni wypieku. 

Po dodaniu kilku dodatkowych ozdób jak świeczki na tort na Roczek i toppery, z pewnością stworzycie piękną dekorację, która zachwyci Waszych najbliższych. Pamiętajcie jednak, by zachować ostrożność i nie przesadzać z dodatkami. W ten sposób bardzo łatwo możecie uzyskać niepożądany efekt kiczu.