Opłatki na tort Roczek

Opłatki na tort Roczek

Jak udekorować tort na Roczek dziecka? Wspaniałą propozycją jest personalizowany opłatek na tort z imieniem dziecka. Ta oryginalna dekoracja tortu podkreśli charakter uroczystości i liczbę świętowanych lat. Tort na roczek dziewczynki można udekorować opłatkiem w różowej kolorystyce, natomiast na urodziny chłopca w niebieskim odcieniu. Opłatki na tort dostępne w wersji okrągłej i prostokątnej. Inną dekoracją tortu na Roczek dziecka jest topper z napisem "Mam już Roczek" lub topper z imieniem dziecka.

Opłatki na tort Roczek

Tort na Roczek jak udekorować?

Jedną z najpopularniejszych dekoracji na tort jest zdecydowanie opłatek. Jest to bardzo prosta ozdoba, dzięki której Wasz wypiek będzie prezentował się niezwykle atrakcyjnie. Największym atutem opłatku na tort jest jego łatwość aplikacji, przy czym efekt końcowy jest powalający. Możecie zdecydować się na dekorację, która będzie idealnie współgrała z pozostałymi dekoracjami na Waszym przyjęciu. Dzięki temu stworzycie spójną całość, która zachwyci zaproszonych gości. Alternatywą dla opłatków mogą okazać się również topper na tort na Roczek.

Opłatek na tort na Roczek dziecka

Opłatek na tort z grafiką misia na Roczek dziecka

Opłatek na tort na Roczek dziewczynki

Organizując przyjęcie urodzinowe dla Waszej córeczki, warto zainteresować się odpowiednimi opłatkami, które znakomicie podkreślą urokliwość całego wydarzenia. Wśród dekoracji na Roczek dziewczynki króluje różowa kolorystyka oraz urocze motywy zwierzątek, kwiatków i baloników. 

Najpopularniejszą opcją jest opłatek z kolekcji Różowo-Złota Jedynka. Prezentuje się bardzo elegancko, lecz z zachowaniem uroku i lekkości. Grafika cyfry “1” w otoczeniu elementów dekoracyjnych, ściśle związanych z urodzinami świetnie podkreśla charakter wydarzenia.

Opłatek na tort na Roczek dziewczynki

Opłatek na tort na Roczek dziewczynki z imieniem

Nieco bardziej dziewczęca i subtelną wersją jest opłatek z motywem małych kotków i tortu. Wasza córeczka na pewno będzie zachwycona, a tort będzie prezentowała się niezwykle atrakcyjnie. Możliwość personalizacji imieniem dziecka, datą wydarzenia sprawia, że dekoracja staje się jeszcze bardziej wyjątkowa i oryginalna. Dekoracje na Roczek dziewczynki w różowym odcieniu, pięknie prezentują się na pamiątkowych zdjęciach.

Opłatek na tort dla chłopca

Świetnym pomysłem na Roczek chłopca, jeżeli chodzi o dekoracje tortu, będzie opłatek z motywem samolotu. Każdy mały chłopiec uwielbia wszelkiego rodzaju urządzenia do transportu, dlatego kolekcja Samolocik będzie idealnym rozwiązaniem. Całość utrzymana jest w delikatnej biało-niebieskiej kolorystyce. Cudowny motyw graficzny w połączeniu z personalizacją daje piękną dekorację, która uświetni Wasze przyjęcie. 

Opłatek na tort na Roczek chłopca

Personalizowany opłatek na tort na pierwsze urodziny chłopca

Bardzo atrakcyjnym wariantem jest również jadalny opłatek z kolekcji Dino Party. Urocza grafika dinozaura wśród kaktusów i chorągiewek prezentuje się niezwykle wyjątkowo i świetnie sprawdzi się na Roczku chłopca. Łatwość aplikacji sprawia, że dodatek jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Opłatek wystarczy ułożyć na warstwie kremu i pozostawić na kilka godzin. Ozdoba samodzielnie dopasuje się do powierzchni wypieku. 

Po dodaniu kilku dodatkowych ozdób jak świeczki na tort na Roczek i toppery, z pewnością stworzycie piękną dekorację, która zachwyci Waszych najbliższych. Pamiętajcie jednak, by zachować ostrożność i nie przesadzać z dodatkami. W ten sposób bardzo łatwo możecie uzyskać niepożądany efekt kiczu.