Zaproszenia komunijne personalizowane

Zaproszenia komunijne personalizowane

Zaproszenia komunijne personalizowane lub inaczej wypisane to jedna z najbardziej eleganckich propozycji. Zaproszenia na Komunię ręcznie robione prezentują się oryginalnie i nietypowo. Spersonalizowane zaproszenia na Komunię dziewczynki i chłopca pozwolą zaprosić gości w najpiękniejszy z możliwych sposobów. Popularne są również zaproszenia na Komunię drewniane umieszczone w specjalnych pudełkach. Zaproszenia komunijne dla Chrzestnych powinny być eleganckie i pięknie wykonane.

Zaproszenia komunijne personalizowane

 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Wianuszek z eukaliptusem (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Wianuszek z eukaliptusem (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Wianuszek z eukaliptusem (+koperta)

  Zaproszenia komunijne personalizowane, sprzedawane w komplecie z przepiękną kopertą w niespotykanym eukaliptusowym odcieniu. Na zaproszeniu nadrukujemy najważniejsze informacje, które pozwolą zaprosić gości w efektowny sposób. Botaniczny nadruk wianuszka z eukaliptusem sprawia, że całość prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)
  1 Recenzje

  Szukasz wyjątkowych zaproszeń na Komunię? Prześliczne personalizowane zaproszenia komunijne z grafiką kwiatów w różowym kolorze będą świetnym wyborem. Takie zaproszenia zachwycą gości, którzy chętnie przybędą na uroczystość.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Pudrowe Kwiaty (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Pudrowe Kwiaty (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Pudrowe Kwiaty (+koperta)

  Zaproszenia komunijne personalizowane z przepięknym motywem pudrowych kwiatów na kraftowym tle. Na zaproszeniach nadrukujemy uzupełniony przez Was, spersonalizowany tekst oraz nazwiska gości. W komplecie znajduje się kraftowa koperta, która pięknie pasuje do całości. Zaproszenia będą idealne na Pierwszą Komunię Świętą dziewczynki. Wspaniale pasują do...

  12,98 zł
 • DEKORACJE w stylu rustykalnym na Komunię ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja rustykalny wianuszek : KUP TUTAJ

 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Boho Akwarela (+kraftowa koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Boho Akwarela (+kraftowa koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Boho Akwarela (+kraftowa koperta)
  1 Recenzje

  Poszukujesz ciekawych zaproszeń na Komunię? Które będą wpisywały się w trendy? Interesującą propozycją są zaproszenia w stylu boho z możliwością pełnej personalizacji. Piękne zaproszenia z grafiką suszu oraz krzyżem prezentują się niezwykle efektownie. Każda osoba otrzymująca takie zaproszenie będzie nim zachwycona.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Gałązka Eukaliptusa (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Gałązka Eukaliptusa (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Gałązka Eukaliptusa (+koperta)

  Zaproszenia komunijne z personalizacją dekorowane motywem gałązki eukaliptusa. Na zaproszeniach nadrukujemy dane oraz uzupełniony przez Was spersonalizowany tekst. Dzięki białej kopercie w komplecie zaproszenia prezentują się bardzo elegancko.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Komunię personalizowane Pudrowe Kwiaty (+koperta) ZAPROSZENIE na Komunię personalizowane Pudrowe Kwiaty (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię personalizowane Pudrowe Kwiaty (+koperta)

  Zaproszenia komunijne z motywem kwiatów i personalizacją to wspaniała propozycja na uroczystość I Komunii Świętej dziewczynki. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z kraftowymi kopertami. Prezentują się pięknie i oryginalnie. Motyw delikatnych pudrowych kwiatów sprawia, że to lekka i elegancka propozycja.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Akwarela z eukaliptusem (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Akwarela z eukaliptusem (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Akwarela z eukaliptusem (+koperta)

  Zaproszenia na Komunię Świętą z personalizacją to wspaniała i elegancka propozycja, by zaprosić gości na uroczystość. Zaproszenia będą idealne zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Piękny i ponadczasowy motyw wspaniale pasuje na botaniczne przyjęcia.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Heksagon z eukaliptusem (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Heksagon z eukaliptusem (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Heksagon z eukaliptusem (+koperta)

  Zaproszenia na Komunię dziecka z personalizacją i modnym motywem heksagonu w złotym kolorze to propozycja, która oczaruje zaproszonych gości. W komplecie znajduje się dopasowana biała koperta. Całość wygląda elegancko i niepowtarzalnie.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Pampas Boho (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Pampas Boho (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Pampas Boho (+koperta)

  Zaproszenia na Komunię w stylu boho z pięknym i oryginalnym motywem traw pampasowych. Na zaproszeniach nadrukujemy spersonalizowany tekst wedle uzupełnionych pól. W komplecie znajduje się dopasowana kraftowa koperta.

  12,98 zł

Zaproszenia na Komunię personalizowane, modne zaproszenia komunijne 2023

Pierwsza Komunia Święta jest emocjonującym wydarzeniem dla dziecka i jego najbliższych, którzy mu towarzyszą w tym wyjątkowym dniu. Ważne jest zatem, aby w odpowiedni sposób zaprosić rodzinę na uroczystość komunijną. Jakie zaproszenia na Komunię wybrać? Niektórzy decydują się na samodzielne wykonanie zaproszeń, zgodnie z duchem DIY, czyli zrób to sam. Jak zrobić zaproszenie na Komunię? Wystarczy obrać artystyczny koncept i wyposażyć się w niezbędne materiały do stworzenia autorskiego zaproszenia. Niektórzy decydują się na stworzenie zaproszenia na komunię 3D z odstającymi elementami. Jednak jeśli nie posiadasz wyszukanych zdolności artystycznych, a pragniesz, aby wszystko wyglądało wzorowo - skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz wiele inspiracji komunijnych.

zaproszenia komunijne personalizowane

Zaproszenia personalizowane na Komunię

Zaproszenia komunijne personalizowane najmodniejsze wzory

Personalizowane zaproszenia komunijne to niepowtarzalne propozycje, które możecie stworzyć zamieszczając autorski wierszyk oraz godność zapraszanych gości bezpośrednio w naszej drukarni. Zaprojektuj zaproszenie na Komunię przesyłając niezbędne informacje. My stworzymy wizualizację która zachwyci najbliższych. Wysokiej jakości papier oraz urocze motywy symboliczne są kluczem do sukcesu podczas zapraszania gości na przyjęcie sakramentu Pierwszej Komunii Świętej przez wasze dziecko.

Zaproszenia personalizowane w stylu boho

Zaproszenia personalizowane w stylu boho

Zaproszenia komunijne personalizowane w sezonie 2023

Zaproszenie komunijne personalizowane z oferty naszego sklepu internetowego to także odpowiedź na modowe oczekiwania naszych klientów. Każdego roku staramy się sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom każdego, kto pragnie w wyjątkowy sposób zaprosić gości komunijnych. Bardzo popularne są zaproszenia na Komunię w złocie i srebrze - to klasyczna propozycja, która nie traci na kultowym wizerunku. Zawsze jest mile przyjmowana przez klientów przygotowujących swoje dzieci do przystąpienia do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Prym wiodą oczywiście sakralne motywy hostii lub kielicha, a także elegancka koronka. Inne kolory również świetnie sprawdzają się w komunijnych odsłonach w stylu boho. Kwiatowe motywy to doskonały sposób na zaproszenie gości komunijnych chłopca i zaproszenia na komunię dziewczynki. Żywe barwy i kwieciste wzory doskonale oddają klimat radosnego wydarzenia.

zaproszenia personalizowane ze złotą hostią

Zaproszenia komunijne ze złotą Hostią

Zaproszenia komunijne dla Chrzestnych

Zaproszenia komunijne dla Chrzestnych powinny się wyróżniać na tle innych, bowiem to oni prowadzą dziecko przez chrześcijańską ścieżkę wiary. W naszej ofercie gorąco polecamy popularne i lubiane zaproszenia na Komunie drewniane, które doskonale odznaczają się od pozostałych zaproszeń. Eleganckie pudełeczko z personalizowaną treścią z pewnością doda poczucia wyjątkowości dla Rodziców Chrzestnych dziecka komunijnego. Postarajcie się także zadbać o tekst zaproszeń na komunię, które możecie zaprojektować indywidualnie lub skorzystać z gotowych szablonów tekstowych w naszych projektach.