Zaproszenia komunijne personalizowane

Zaproszenia komunijne personalizowane

Zaproszenia komunijne personalizowane lub inaczej wypisane to jedna z najbardziej eleganckich propozycji. Zaproszenia na Komunię ręcznie robione prezentują się oryginalnie i nietypowo. Spersonalizowane zaproszenia na Komunię dziewczynki i chłopca pozwolą zaprosić gości w najpiękniejszy z możliwych sposobów. Popularne są również zaproszenia na Komunię drewniane umieszczone w specjalnych pudełkach. Zaproszenia komunijne dla Chrzestnych powinny być eleganckie i pięknie wykonane.

Zaproszenia komunijne personalizowane

 • ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja) ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja)

  Ręcznie zdobione zaproszenie komunijne pozwoli w wyjątkowy i oryginalny sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. Zaproszenie wykonane w biało-złotej kolorystyce, z ażurowymi wizytówkami i złotą wstążką prezentują się ponadczasowo i elegancko. Zaproszenie jest w pełni personalizowane i posiada najważniejsze informacje dotyczące sakramentu i przyjęcia.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO SREBRNE (+personalizacja) ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO SREBRNE (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO SREBRNE (+personalizacja)

  Przepiękne zaproszenie komunijne wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Ręcznie zdobione zaproszenie w biało-srebrnej kolorystyce prezentuje się wyjątkowo elegancko. Przewiązane srebrną wstążką zachwyci i zauroczy wszystkich gości. Idealna propozycja na Komunię zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.  

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja) ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja)

  Oryginalne zaproszenie komunijne ze zdjęciem dziecka w biało-złotej kolorystyce. Tak przygotowane zaproszenie pozwoli w wyjątkowy i elegancki sposób zaprosić gości na przyjęcie dziecka. Zaproszenie jest ręcznie zdobione ażurowymi wizytówkami, krzyżykiem i wstążką, dzięki czemu prezentują się wspaniale.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja) ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja)

  Eleganckie zaproszenie komunijne z personalizacją i zdjęciem dziecka. Tak przygotowane zaproszenie pozwoli w oryginalny sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. Idealna propozycja na I Komunię Świętą zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Biało-srebrna kolorystyka idealnie pasuje do charakteru uroczystości. .

  9,50 zł

Zaproszenia na Komunię personalizowane, modne zaproszenia komunijne 2021

Pierwsza Komunia Święta jest emocjonującym wydarzeniem dla dziecka i jego najbliższych, którzy mu towarzyszą w tym wyjątkowym dniu. Ważne jest zatem, aby w odpowiedni sposób zaprosić rodzinę na uroczystość komunijną. Jakie zaproszenia na Komunię wybrać? Niektórzy decydują się na samodzielne wykonanie zaproszeń, zgodnie z duchem DIY, czyli zrób to sam. Jak zrobić zaproszenie na Komunię? Wystarczy obrać artystyczny koncept i wyposażyć się w niezbędne materiały do stworzenia autorskiego zaproszenia. Niektórzy decydują się na stworzenie zaproszenia na komunię 3D z odstającymi elementami. Jednak jeśli nie posiadasz wyszukanych zdolności artystycznych, a pragniesz, aby wszystko wyglądało wzorowo - skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz wiele inspiracji komunijnych.

zaproszenia komunijne personalizowane

Zaproszenia personalizowane na Komunię

Zaproszenia komunijne personalizowane najmodniejsze wzory

Personalizowane zaproszenia komunijne to niepowtarzalne propozycje, które możecie stworzyć zamieszczając autorski wierszyk oraz godność zapraszanych gości bezpośrednio w naszej drukarni. Zaprojektuj zaproszenie na Komunię przesyłając niezbędne informacje. My stworzymy wizualizację która zachwyci najbliższych. Wysokiej jakości papier oraz urocze motywy symboliczne są kluczem do sukcesu podczas zapraszania gości na przyjęcie sakramentu Pierwszej Komunii Świętej przez wasze dziecko.

zaproszenia personalizowane rustykalne

Personalizowane zaproszenia komunijne w stylu rustykalnym

Zaproszenia komunijne personalizowane w sezonie 2021

Zaproszenie komunijne personalizowane z oferty naszego sklepu internetowego to także odpowiedź na modowe oczekiwania naszych klientów. Każdego roku staramy się sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom każdego, kto pragnie w wyjątkowy sposób zaprosić gości komunijnych. Bardzo popularne są zaproszenia na Komunię w złocie i srebrze - to klasyczna propozycja, która nie traci na kultowym wizerunku. Zawsze jest mile przyjmowana przez klientów przygotowujących swoje dzieci do przystąpienia do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Prym wiodą oczywiście sakralne motywy hostii lub kielicha, a także elegancka koronka. Inne kolory również świetnie sprawdzają się w komunijnych odsłonach w stylu boho. Kwiatowe motywy to doskonały sposób na zaproszenie gości komunijnych chłopca i zaproszenia na komunię dziewczynki. Żywe barwy i kwieciste wzory doskonale oddają klimat radosnego wydarzenia.

zaproszenia personalizowane z hostią

Zaproszenia komunijne z Hostią

Zaproszenia komunijne dla Chrzestnych

Zaproszenia komunijne dla Chrzestnych powinny się wyróżniać na tle innych, bowiem to oni prowadzą dziecko przez chrześcijańską ścieżkę wiary. W naszej ofercie gorąco polecamy popularne i lubiane zaproszenia na Komunie drewniane, które doskonale odznaczają się od pozostałych zaproszeń. Eleganckie pudełeczko z personalizowaną treścią z pewnością doda poczucia wyjątkowości dla Rodziców Chrzestnych dziecka komunijnego. Postarajcie się także zadbać o tekst zaproszeń na komunię, które możecie zaprojektować indywidualnie lub skorzystać z gotowych szablonów tekstowych w naszych projektach.