Zaproszenia komunijne personalizowane

Zaproszenia komunijne personalizowane

Zaproszenia komunijne personalizowane lub inaczej wypisane to jedna z najbardziej eleganckich propozycji. Zaproszenia na Komunię ręcznie robione prezentują się oryginalnie i nietypowo. Spersonalizowane zaproszenia na Komunię dziewczynki i chłopca pozwolą zaprosić gości w najpiękniejszy z możliwych sposobów. Popularne są również zaproszenia na Komunię drewniane umieszczone w specjalnych pudełkach. Zaproszenia komunijne dla Chrzestnych powinny być eleganckie i pięknie wykonane.

Zaproszenia komunijne personalizowane

 • ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO SREBRNE (+personalizacja) ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO SREBRNE (+personalizacja)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO SREBRNE (+personalizacja)

  Przepiękne zaproszenie komunijne wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Ręcznie zdobione zaproszenie w biało-srebrnej kolorystyce prezentuje się wyjątkowo elegancko. Przewiązane srebrną wstążką zachwyci i zauroczy wszystkich gości. Idealna propozycja na Komunię zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.  

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja) ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne złote RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja)
  1 Recenzje

  Oryginalne zaproszenie komunijne ze zdjęciem dziecka w biało-złotej kolorystyce. Tak przygotowane zaproszenie pozwoli w wyjątkowy i elegancki sposób zaprosić gości na przyjęcie dziecka. Zaproszenie jest ręcznie zdobione ażurowymi wizytówkami, krzyżykiem i wstążką, dzięki czemu prezentują się wspaniale.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja) ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne srebrne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja)

  Eleganckie zaproszenie komunijne z personalizacją i zdjęciem dziecka. Tak przygotowane zaproszenie pozwoli w oryginalny sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. Idealna propozycja na I Komunię Świętą zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Biało-srebrna kolorystyka idealnie pasuje do charakteru uroczystości. .

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane IHS Exclusive KWADRAT LUX (+złote koperty) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane IHS Exclusive KWADRAT LUX (+złote koperty)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane IHS Exclusive KWADRAT LUX (+złota...

  Piękne zaproszenia na Komunię w eleganckim wydaniu. Ozdobione nadrukiem złotej hostii posiadają wewnątrz spersonalizowany tekst, którym sprawia, że zaproszenia stają się wyjątkowe. Dopasowane do całości koperty w złotym kolorze dopełniają całość idealnie.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne personalizowane Srebrna Hostia BIAŁE LUX (+srebrna koperta) ZAPROSZENIA komunijne personalizowane Srebrna Hostia BIAŁE LUX (+srebrna koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Srebrna Hostia BIAŁE LUX (+srebrna...

  Eleganckie zaproszenie na Komunię z grafiką hostii w kolorze srebrnym to wspaniały pomysł na zaproszenia dla bliskich osób. Zawarta w zestawie koperta pasuje kolorystycznie do zaproszenia i tworzy spójną całość, która oczaruje każdą zapraszaną osobę. Dzięki personalizacji zaproszenia stają się w pełni wyjątkowe i są gotowe do wręczenia.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Wianuszek z eukaliptusem (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Wianuszek z eukaliptusem (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Wianuszek z eukaliptusem (+koperta)

  Zaproszenia komunijne personalizowane, sprzedawane w komplecie z przepiękną kopertą w niespotykanym eukaliptusowym odcieniu. Na zaproszeniu nadrukujemy najważniejsze informacje, które pozwolą zaprosić gości w efektowny sposób. Botaniczny nadruk wianuszka z eukaliptusem sprawia, że całość prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)
  1 Recenzje

  Szukasz wyjątkowych zaproszeń na Komunię? Prześliczne personalizowane zaproszenia komunijne z grafiką kwiatów w różowym kolorze będą świetnym wyborem. Takie zaproszenia zachwycą gości, którzy chętnie przybędą na uroczystość.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Pudrowe Kwiaty (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Pudrowe Kwiaty (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Pudrowe Kwiaty (+koperta)

  Zaproszenia komunijne personalizowane z przepięknym motywem pudrowych kwiatów na kraftowym tle. Na zaproszeniach nadrukujemy uzupełniony przez Was, spersonalizowany tekst oraz nazwiska gości. W komplecie znajduje się kraftowa koperta, która pięknie pasuje do całości. Zaproszenia będą idealne na Pierwszą Komunię Świętą dziewczynki. Wspaniale pasują do...

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Pierwsza Komunia z konwaliami (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Pierwsza Komunia z konwaliami (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Pierwsza Komunia z konwaliami...

  Śliczne personalizowane zaproszenia na uroczystość przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Zaproszenia z pięknym motywem konwalii, do których są dopasowane klasyczne białe koperty. Eleganckie zaproszenia z klasycznym motywem na pewno zachęcą gości do przybycia na uroczystość. Zaproszenia są w pełni spersonalizowane, posiadają nadrukowany przesłany przez Was...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Subtelny Róż (+różowa koperty) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Subtelny Róż (+różowa koperty)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Subtelny Róż (+różowa koperta)

  Śliczne zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą zdobione motywem kwiatowego wianuszka w kolorze subtelnego różu. Zaproszenie sprzedawane jest w komplecie z dopasowaną różową kopertą, posiada nadrukowane nazwiska gości oraz uzupełniony tekst z najważniejszymi informacjami. Cały zestaw będzie idealnym wyborem na Pierwszą Komunię dziewczynki.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Rustykalny Wianuszek (+koperty kraft) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Rustykalny Wianuszek (+koperty kraft)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Rustykalny Wianuszek (+koperta kraft)

  Zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą wykonane w modnym stylu rustykalnym. Śliczny motyw wianuszka z pudrowo różowych kwiatów jest idealnym wyborem na uroczystość dla dziewczynki. Zaproszenie na rodzinną uroczystość jest w komplecie z dopasowaną kraftową kopertą. Cały komplet prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Na zaproszeniu nadrukujemy przesłany...

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Boho Akwarela (+kraftowa koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Boho Akwarela (+kraftowa koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Boho Akwarela (+kraftowa koperta)
  1 Recenzje

  Poszukujesz ciekawych zaproszeń na Komunię? Które będą wpisywały się w trendy? Interesującą propozycją są zaproszenia w stylu boho z możliwością pełnej personalizacji. Piękne zaproszenia z grafiką suszu oraz krzyżem prezentują się niezwykle efektownie. Każda osoba otrzymująca takie zaproszenie będzie nim zachwycona.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane dla chłopca Granatowe z kwiatami (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane dla chłopca Granatowe z kwiatami (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane dla chłopca Granatowe z kwiatami...

  Personalizowane zaproszenie komunijne, na którym umieścimy przesłany przez Was tekst oraz nazwiska gości. Zaproszenie sprzedawane jest w komplecie z białą kopertą. Prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Granatowa kolorystyka sprawia, że to idealny wybór na Komunię chłopca. Gruby papier i spersonalizowany tekst powodują, że zaproszenia stanowią idealny,...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Gałązka Eukaliptusa (+koperta)

  Zaproszenia komunijne z personalizacją dekorowane motywem gałązki eukaliptusa. Na zaproszeniach nadrukujemy dane oraz uzupełniony przez Was spersonalizowany tekst. Dzięki białej kopercie w komplecie zaproszenia prezentują się bardzo elegancko.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Komunię personalizowane Pudrowe Kwiaty (+koperta)

  Zaproszenia komunijne z motywem kwiatów i personalizacją to wspaniała propozycja na uroczystość I Komunii Świętej dziewczynki. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z kraftowymi kopertami. Prezentują się pięknie i oryginalnie. Motyw delikatnych pudrowych kwiatów sprawia, że to lekka i elegancka propozycja.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Akwarela z eukaliptusem (+koperta)

  Zaproszenia na Komunię Świętą z personalizacją to wspaniała i elegancka propozycja, by zaprosić gości na uroczystość. Zaproszenia będą idealne zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Piękny i ponadczasowy motyw wspaniale pasuje na botaniczne przyjęcia.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Heksagon z eukaliptusem (+koperta)

  Zaproszenia na Komunię dziecka z personalizacją i modnym motywem heksagonu w złotym kolorze to propozycja, która oczaruje zaproszonych gości. W komplecie znajduje się dopasowana biała koperta. Całość wygląda elegancko i niepowtarzalnie.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Pampas Boho (+koperta)

  Zaproszenia na Komunię w stylu boho z pięknym i oryginalnym motywem traw pampasowych. Na zaproszeniach nadrukujemy spersonalizowany tekst wedle uzupełnionych pól. W komplecie znajduje się dopasowana kraftowa koperta.

  12,98 zł

Zaproszenia na Komunię personalizowane, modne zaproszenia komunijne 2023

Pierwsza Komunia Święta jest emocjonującym wydarzeniem dla dziecka i jego najbliższych, którzy mu towarzyszą w tym wyjątkowym dniu. Ważne jest zatem, aby w odpowiedni sposób zaprosić rodzinę na uroczystość komunijną. Jakie zaproszenia na Komunię wybrać? Niektórzy decydują się na samodzielne wykonanie zaproszeń, zgodnie z duchem DIY, czyli zrób to sam. Jak zrobić zaproszenie na Komunię? Wystarczy obrać artystyczny koncept i wyposażyć się w niezbędne materiały do stworzenia autorskiego zaproszenia. Niektórzy decydują się na stworzenie zaproszenia na komunię 3D z odstającymi elementami. Jednak jeśli nie posiadasz wyszukanych zdolności artystycznych, a pragniesz, aby wszystko wyglądało wzorowo - skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz wiele inspiracji komunijnych.

zaproszenia komunijne personalizowane

Zaproszenia personalizowane na Komunię

Zaproszenia komunijne personalizowane najmodniejsze wzory

Personalizowane zaproszenia komunijne to niepowtarzalne propozycje, które możecie stworzyć zamieszczając autorski wierszyk oraz godność zapraszanych gości bezpośrednio w naszej drukarni. Zaprojektuj zaproszenie na Komunię przesyłając niezbędne informacje. My stworzymy wizualizację która zachwyci najbliższych. Wysokiej jakości papier oraz urocze motywy symboliczne są kluczem do sukcesu podczas zapraszania gości na przyjęcie sakramentu Pierwszej Komunii Świętej przez wasze dziecko.

Zaproszenia personalizowane w stylu boho

Zaproszenia personalizowane w stylu boho

Zaproszenia komunijne personalizowane w sezonie 2023

Zaproszenie komunijne personalizowane z oferty naszego sklepu internetowego to także odpowiedź na modowe oczekiwania naszych klientów. Każdego roku staramy się sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom każdego, kto pragnie w wyjątkowy sposób zaprosić gości komunijnych. Bardzo popularne są zaproszenia na Komunię w złocie i srebrze - to klasyczna propozycja, która nie traci na kultowym wizerunku. Zawsze jest mile przyjmowana przez klientów przygotowujących swoje dzieci do przystąpienia do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Prym wiodą oczywiście sakralne motywy hostii lub kielicha, a także elegancka koronka. Inne kolory również świetnie sprawdzają się w komunijnych odsłonach w stylu boho. Kwiatowe motywy to doskonały sposób na zaproszenie gości komunijnych chłopca i zaproszenia na komunię dziewczynki. Żywe barwy i kwieciste wzory doskonale oddają klimat radosnego wydarzenia.

zaproszenia personalizowane ze złotą hostią

Zaproszenia komunijne ze złotą Hostią

Zaproszenia komunijne dla Chrzestnych

Zaproszenia komunijne dla Chrzestnych powinny się wyróżniać na tle innych, bowiem to oni prowadzą dziecko przez chrześcijańską ścieżkę wiary. W naszej ofercie gorąco polecamy popularne i lubiane zaproszenia na Komunie drewniane, które doskonale odznaczają się od pozostałych zaproszeń. Eleganckie pudełeczko z personalizowaną treścią z pewnością doda poczucia wyjątkowości dla Rodziców Chrzestnych dziecka komunijnego. Postarajcie się także zadbać o tekst zaproszeń na komunię, które możecie zaprojektować indywidualnie lub skorzystać z gotowych szablonów tekstowych w naszych projektach.