Zaproszenia komunijne w najmodniejszych wzorach. Zaproszenia komunijne do wypisania i personalizowane. Piękne i urocze zaproszenia na Komunię dla dziewczynki wykonane w odcieniach różu z pastelowymi motywami. Eleganckie zaproszenia na Komunię chłopca. Wybierz nietypowe wzory lub postaw na ręcznie wykonane zaproszenia. Jak zrobić zaproszenia na Komunię> Najlepiej zamówić je przez internet w sprawdzonym sklepie internetowym z zaproszeniami i dekoracjami LeonKameleon.pl

Wybierz:

Zaproszenia Komunijne

Zaproszenia komunijne 2023. Jak w wyjątkowy i modny sposób zaprosić gości na Komunię Świętą dziecka?

Zaproszenia komunijne to pierwszy krok do organizowania przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. To bardzo ważny element, który należy dopasować do przyszłej aranżacji kościoła, wnętrza przyjęcia oraz dekoracji stołu. Jednolity styl przyjęcia pozwoli na estetyczne zorganizowanie uroczystości.

W ofercie sklepu internetowego LeonKameleon.pl znajduje się wiele inspiracji komunijnych - od zaproszeń po dekoracje kościoła, podziękowania dla gości i drobne artykuły komunijne dla chłopca i dla dziewczynki. Warto przejrzeć bogatą ofertę i stworzyć oryginalny pomysł na wyjątkowe wydarzenie kościelne.

Zaproszenia komunijne do wypisania - najmodniejsze propozycje

Bogata oferta zaproszeń komunijnych obejmuje zaproszenia komunijne do wypisania, które można samodzielnie uzupełnić o niezbędne informacje, tj. miejsce uroczystości, data, godzina czy imię dziecka i zaproszonego.

Zaproszenia komunijne 2023 to bardzo eleganckie i uroczyste artykuły komunijne, które można wybrać wedle upodobań i stylu przyjęcia. Bardzo popularnymi zaproszeniami są nasze bestsellerowe zaproszenia komunijne alba w kolorystyce biało-złotej, dlatego idealnie nadają się na przyjęcia komunijne dla chłopca i dla dziewczynki. W każdym przypadku eleganckie zaproszenia komunijne do wypisania sprawdzą się perfekcyjnie.

Zaproszenia komunijne alba

Zaproszenia komunijne w kształcie alby

Nietypowe zaproszenia komunijne w postaci rękodzieła wzbudzają wielkie wzruszenie na twarzach obdarowanych. To doskonały sposób na zaproszenia komunijne dla Chrzestnych, które powinny być wyjątkowe. Wyróżnienie Rodziców Chrzestnych bardzo oryginalnym zaproszeniem jest doskonałym sposobem na podkreślenie ich roli w życiu chrześcijańskim dziecka. Szczególnie zachwycą ich zaproszenia komunijne ręcznie robione.

Zaproszenia komunijne personalizowane

Zaproszenia komunijne personalizowane są z kolei ofertą projektów do indywidualnej modyfikacji treści. Ta oryginalna propozycja to bardzo dobry sposób na podkreślenie roli Rodziców Chrzestnych w życiu dziecka. Warto zaproszenia komunijne dla Chrzestnych wyróżnić jakimś charakterystycznym akcentem, aby wyrazić wdzięczność za prowadzenie dziecka przez drogę chrześcijaństwa i za ich obecność w tak ważnym dla niego dniu jak Pierwsza Komunia Święta. Personalizowane zaproszenia komunijne mogą się okazać strzałem w dziesiątkę!

Zaproszenia komunijne wypisane to piękne propozycje z kolekcji komunijnych, np. IHS Exclusive złota lub srebrna. Wśród oferty znajdą się także zaproszenia komunijne personalizowane ze zdjęciem dziecka w formie pięknego i uroczystego rękodzieła. To doskonały pomysł dla gości chłopca i dziewczynki. Takie zaproszenie może stać się także pamiątką komunijną dla gości. Zaproszenia komunijne ze zdjęciem w kolorze srebrnym lub złotym doskonale oddają klimat uroczystości i są bardzo osobiste.

zaproszenia komunijne personalizowane srebrna hostia

Zaproszenia komunijne personalizowane z motywem srebrnej Hostii

Zaproszenia komunijne 2023 w rustykalnym stylu są równie popularne i chętnie wybierane przez Rodziców. Delikatna, biała koronka na jasnobrązowym tle idealnie pasuje na Komunię chłopca i dziewczynki. Do zestawu zaproszeń, dołączone są eleganckie białe koperty z zamknięciem i dekoracją.

Powyżej zaprezentowane egzemplarze to uniwersalne sposoby zaproszenia gości, ponieważ idealnie nadają się na przyjęcie komunijne dla dziewczynki dla chłopca. Jednak wielu rodziców lubi akcentować płeć dziecka poprzez odpowiedni dobór kolorystyki zaproszeń, dekoracji, akcesoriów. W ofercie sklepu internetowego LeonKameleon.pl znajdzie się wiele dedykowanych zaproszeń komunijnych dla dziewczynki i takich, dedykowanych dla chłopca.

Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki

Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki istotnie różnią się od tych dedykowanych chłopcom. Głównie za sprawą typowej kolorystyki. Zaproszenia komunijne dla dziewczynki to piękne motywy w odcieniach różu, wzbogacone wieńcami kwiatów różnego rodzaju. To subtelne i wyraziste motywy, które idealnie pasują na tę okazję.

Zaproszenia na komunię dla dziewczynki

Zaproszenia komunijne dla dziewczynki z grafiką różowych kwiatów i różową kokardką

Na szczególne uznanie zasługują zaproszenia komunijne do wypisania z kolekcji Kwiatowy Wieniec z biało-fioletowym nadrukiem w stylu boho. Produkt w odcieniach purpury, bordo i śliwki, we wnętrzu zaproszenia posiada uroczysty cytat, ozdobną grafikę oraz tekst do samodzielnego wypełnienia, gdzie należy wpisać imię dziecka komunijnego, miejsce, datę, godzinę i imię zaproszonego. Na okładce znajduje się tytuł “Zaproszenie na I Komunię Świętą”. Zaproszenia wykonane zostały z grubego papieru.

Zaproszenia na Komunię dla chłopca

Zaproszenia na Komunię dla chłopca to propozycje w odcieniach niebieskiego, np. błękit, granat. Jak zrobić zaproszenia na Komunię? Można wybrać wariant - zaproszenia personalizowane lub do wypisania i stworzyć indywidualne propozycje dla gości.

Zaproszenia do wypisania dla chłopca z kolekcji komunijnej Granatowa Komunia to rewelacyjny egzemplarz, który cieszy się ogromnym powodzeniem. Zaproszenia ozdobione są białymi kwiatami na ciemnym, granatowym tle, co prezentuje się wytwornie. Na okładce znajduje się tytuł “Zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą”. Wewnątrz zaproszenia, znajduje się okazjonalny cytat, ozdobna grafika oraz tekst zaproszenia do samodzielnego wypisania niezbędnych informacji, tj. data, miejsce, godzina uroczystości, imię dziecka komunijnego, imię zaproszonego.

Zaproszenia komunijne dla chłopca

Zaproszenia na Komunię dla chłopca w biało-granatowej kolorystyce

Zaproszenia personalizowane na Komunię chłopca to dwustronne, eleganckie zaproszenia gości komunijnych w biało-granatowej kolorystyce, idealnej dla chłopca. Format A5 to wyjątkowy sposób na zaproszenie gości, dlatego warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.  Na okładce znajduje się napis “Zaproszenie na I Komunię Świętą”. Po drugiej stronie zaproszenia można umieścić autorski tekst zaproszenia oraz drukować listę gości zaproszonych na przyjęcie.

Koperty, wstążki i długopisy do zaproszeń

Koperty, wstążki, długopisy do zaproszeń to artykuły papiernicze, które są niezbędne do wypełnienia zaproszeń i uroczyste wręczenie ich gościom. Piękne kolorowe koperty można swobodnie dopasować do formatu i motywu przewodniego zaproszeń komunijnych. Warto wykorzystać także ozdobne wstążki, aby jeszcze bardziej podkreślić uroczysty charakter zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą. Z kolei długopisy pozwolą na bezproblemowe wypisanie niezbędnych informacji na zaproszeniu. Nie rozmazują się i mają różne kolory.