Zaproszenia komunijne w najmodniejszych wzorach. Zaproszenia komunijne do wypisania i personalizowane. Piękne i urocze zaproszenia na Komunię dla dziewczynki wykonane w odcieniach różu z pastelowymi motywami. Eleganckie zaproszenia na Komunię chłopca. Wybierz nietypowe wzory lub postaw na ręcznie wykonane zaproszenia. Jak zrobić zaproszenia na Komunię> Najlepiej zamówić je przez internet w sprawdzonym sklepie internetowym z zaproszeniami i dekoracjami LeonKameleon.pl

Wybierz:

Zaproszenia Komunijne

 • ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynki różowe z kielichem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynki różowe z kielichem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynki różowe z kielichem 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia z motywem złotego kielicha w kwiatach na delikatnym, jasnoróżowym tle. W środku znajduje się miejsce do wypisania detali przyjęcia. Wybierz eleganckie zaproszenia, które na pewno oczarują gości. Piękne zaproszenia z motywem złotego kielicha w kwiatach na delikatnym, jasnoróżowym tle. W środku znajduje się miejsce do wypisania detali...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynki Motyle z Hostią 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynki Motyle z Hostią 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynki Motyle z Hostią 10szt (+koperty)

  Urocze zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą dziewczynki, ozdobione motywem motyli oraz kwiatów w pastelowych odcieniach różu. To wyjątkowy sposób na zaproszenie gości na uroczystość komunijną dziecka. Zaproszenia są gotowe do samodzielnego wypisania i pakowane po 10 sztuk w komplecie z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynki Floral Girl 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynki Floral Girl 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynki Floral Girl 10szt (+koperty)

  Cudowne zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą dziewczynki. Przepiękny motyw kwiatów w delikatnej kolorystyce oraz wizerunkiem dziewczynki przystępującej do I Komunii prezentuje się niezwykle elegancko. Powiadom o wyjątkowej uroczystości wybierając zaproszenia do samodzielnego wypisania.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Złoty Kielich w wianuszku boho 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Złoty Kielich w wianuszku boho 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Złoty Kielich w wianuszku boho 10szt (+koperty)

  Powiadom bliskich o zbliżającej się Pierwszej Komunii Świętej swojego dziecka. Zaproszenie zdobione jest grafiką boho wieńca oraz złotego kielicha. Zaproś gości w piękny sposób! W komplecie znajdują się dopasowane, kraftowe koperty. 

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Kościół w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Kościół w kwiatach 10szt (+koperty)
  29,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Kościół w kwiatach 10szt (+koperty)

  Wspaniałe zaproszenia, które przekażą informacje na temat zbliżającej się Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Zaproszenia zdobi grafika kościółka pośród kwiatów. Produkt do samodzielnego wypisania. Do kompletu dołączono zielone koperty.

  29,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Kielich i kwiaty 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Kielich i kwiaty 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Kielich i kwiaty 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia komunijne z przepięknym motywem kwiatów w biało-niebieskiej kolorystyce zdobione grafiką złotego kielicha. Zaproś gości w piękny sposób, przekaż im najważniejsze informacje dotyczące I Komunii Świętej dziecka. Do zaproszeń dołączono białe koperty. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Niebieskie Kwiaty z Kielichem ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Niebieskie Kwiaty z Kielichem
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Niebieskie Kwiaty z...

  Zaproszenie na Komunię w wersji cyfrowej. Zaproś bliskich na zbliżającą się uroczystość za pomocą elektronicznego zaproszenia zdobionego grafiką niebieskich kwiatów oraz złotego kielicha. Na zaproszeniu nadrukowany zostanie przesłany do nas wcześniej tekst. Zaoszczędź czas, pieniądze i wesprzyj ekologię! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Boho Złoty Kielich ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Boho Złoty Kielich
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Boho Złoty Kielich

  Wspaniałe zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą. Powiadom bliskich o uroczystości za pomocą elektronicznego zawiadomienia. Każdy z gości otrzyma wiadomość z grafiką boho kielicha oraz nadesłanym do nas wcześniej tekstem. Ta nowoczesna forma jest niesamowicie wygodna i szybka! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Boho z Hostią ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Boho z Hostią
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Boho z Hostią

  Nowoczesna forma zaproszenia na Pierwszą Komunię Święta. Roześlij bliskim zawiadomienie w formie elektronicznej zdobione modną grafiką w stylu boho. Cyfrowe zaproszenie pozwoli Ci zaoszczędzić czas, pieniądze i wesprzeć ekologię! Możesz umieścić je również na portalu społecznościowym. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Piwonia i Eukaliptus z hostią ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Piwonia i Eukaliptus z hostią
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Piwonia i Eukaliptus z...

  Zaproszenie na Komunię w pięknym motywie piwonii i eukaliptusa z białą hostią. Wykorzystaj cyfrowe zaproszenie i zawiadom bliskich o zbliżającej się uroczystości. Tekst, który ma zostać umieszczony na zaproszeniu prześlij nam na maila. Nasza grafika i Twój tekst stworzą spójną całość tworząc niepowtarzalne zaproszenie. Wybierz produkt i zaoszczędź czas,...

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Konwalie ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Konwalie
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Konwalie

  Zaproszenie w formie elektronicznej to najlepsze rozwiązanie gdy chcesz w szybki sposób powiadomić o uroczystości Pierwszej Komunii Świętej dużą ilość osób. Zawiadomienie dekorowane jest grafiką świeżych konwalii, przesłany do nas tekst zostanie umieszczony tuż obok. Wybierz nasz produkt i zaoszczędź czas, pieniądze oraz wesprzyj ekologię! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Różowe z kwiatami ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Różowe z kwiatami
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Różowe z kwiatami

  Piękne zaproszenie na Komunię dziewczynki! Wykorzystaj najmodniejszą formę zawiadomienia bliskich o zbliżającej się uroczystości i roześlij im elektroniczne zaproszenia! Produkt zawiera piękną grafikę gołąbka na różowym tle. Zaproszenie możesz umieścić również na różnych portalach społecznościowych. To wspaniały wybór jeśli chcesz zaoszczędzić czas. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Róże i konwalie z kielichem ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Róże i konwalie z kielichem
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Róże i konwalie z kielichem

  Cyfrowe zaproszenia na Komunia to nowoczesna forma zawiadomienia bliskich o zbliżającej się uroczystości. Skorzystaj z elektronicznej wersji, która została ozdobiona motywem białych róż, konwalii oraz złotego kielicha. Na zaproszeniu znajdzie się również tekst przesłany do nas wcześniej na naszego maila. Każdy gość będzie zachwycony tak efektownym...

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Niebieska Komunia ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Niebieska Komunia
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Niebieska Komunia

  Zaproszenia w wersji cyfrowej to absolutny hit! Wykorzystaj je na Pierwszą Komunię Świętą swojego synka. Zawiadom bliskich w kilka chwil pięknym zaproszeniem z gołąbkiem na niebieskim tle. Dopełnienie stanowi wysłany do nas tekst. Zaoszczędź czas i pieniądze jednocześnie wspierając naszą planetę.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Błękitna Akwarela ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Błękitna Akwarela
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Błękitna Akwarela

  Piękne zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą. Zawiadomienia w wersji cyfrowej roześlesz do wszystkich gości bez wychodzenia z domu, jednym kliknięciem. Niebieskie kwiaty i gołąbek prezentują się elegancko, tekst, który ma zostać umieszczony wyślij na naszego maila. Zadbaj o ekologię i zaoszczędź czas! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Granatowa Komunia ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Granatowa Komunia
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Granatowa Komunia

  Szukasz efektownego zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą swojego syna? Zawiadom bliskich w nowoczesny sposób przesyłając im elektroniczne zaproszenie w odcieniach granatu z elementami kwiatów. Tekst zawarty na zaproszeniu należy przesłać na naszego maila. Zaskocz bliskich nietypową formą powiadomienia! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Różowe Kwiaty ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Różowe Kwiaty
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Różowe Kwiaty

  Zaproszenie na Komunię dziewczynki! Zawiadom bliskich o zbliżającej się uroczystości za pomocą cyfrowego zaproszenia z pięknym motywem różowych kwiatów. Na zaproszeniu znajdzie się przesłany do nas tekst. Zaoszczędź czas, pieniądze i wesprzyj ekologię! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Białe Róże i konwalie z kielichem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Białe Róże i konwalie z kielichem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Białe Róże i konwalie z kielichem 10szt (+koperty)

  Eleganckie zaproszenia komunijne wykonane w wysokiej jakości. Na zaproszeniach umieszczono motyw białych róż i konwalii w towarzystwie złotego kielicha. Produkt jest przeznaczony do samodzielnego wypisania. Sprzedawany w komplecie z białymi kopertami. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie! 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne dla dziewczynki różowe z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne dla dziewczynki różowe z kwiatami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla dziewczynki różowe z kwiatami 10szt (+koperty)

  Wspaniałe zaproszenia komunijne dla dziewczynki! Piękny motyw gołąbka na tle delikatnych kwiatów został umieszczony na różowym tle. To zaproszenia, które bez wątpienia sprawią, że bliscy będą zachwyceni! 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Piwonia i Eukaliptus z hostią 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Piwonia i Eukaliptus z hostią 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Piwonia i Eukaliptus z hostią 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia komunijne w delikatnym stylu! Poinformuj bliskich o zbliżającej się Komunii Świętej w elegancki sposób. Zaproszenie zostało ozdobione grafiką z kwiatem piwonii i eukaliptusa. Całość prezentuje się niesamowicie, goście będą zachwyceni! 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Złoty Kielich w wianuszku boho (+koperta kraft) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Złoty Kielich w wianuszku boho (+koperta kraft)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Złoty Kielich w wianuszku boho...

  Zaproszenia na Komunię w stylu boho z pięknym i oryginalnym motywem traw pampasowych. Na zaproszeniach nadrukujemy spersonalizowany tekst wedle uzupełnionych pól. W komplecie znajduje się dopasowana kraftowa koperta.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Komunię chłopca Niebieska Komunia 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Komunię chłopca Niebieska Komunia 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Komunię chłopca Niebieska Komunia 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Komunię chłopca przygotowane w odcieniach niebieskiego, dekorowane pięknym nadrukiem wianuszka z gołąbkiem. Zaproszenia są przygotowane do samodzielnego wypisania i pakowane po 10szt w komplecie z białymi kopertami. Prezentują się pięknie i elegancko.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Oryginalne zaproszenia komunijne z motywem gołąbka w kwiatowym wianuszku, przedstawionym na akwarelowym tle w kolorze eukaliptusowej zieleni. Piękna propozycja, by zaprosić gości zarówno na Komunię chłopca, jak i dziewczynki. Zaproszenia pakowane są po 10szt i sprzedawane w komplecie z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Komunię chłopca z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Komunię chłopca z kwiatami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Komunię chłopca z kwiatami 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Zaproszenia na Komunię chłopca dekorowane motywem kwiatów na granatowym tle. Oryginalna i elegancka propozycja pozwoli zaprosić gości na przyjęcie komunijne. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania, w komplecie posiadają eleganckie białe koperty.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne boho z Hostią 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne boho z Hostią 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne boho z Hostią 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na I Komunię Świętą ze złotym okręgiem i rustykalnymi kwiatami to piękna propozycja na tegoroczny sezon! Do zaproszeń dołączone są kraftowe koperty które podkreślają styl rustykalny. Zaproszenia są gotowe do wypisania, zawierają także fragment eucharystycznej pieśni. Całość prezentuje się wyjątkowo efektownie!

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Złoty Kielich z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Złoty Kielich z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Złoty Kielich z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia komunijne z modnym motywem eukaliptusa i złotego kielicha z opłatkiem. Sprawdzą się idealnie na Komunię zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Zaproszenia są sprzedawane w komplecie z białymi kopertami, które dodają elegancji. Dzięki nim w efektowny sposób poinformujesz bliskich o zbliżającej się uroczystości i przekażesz najistotniejsze informacje.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne dla dziewczynki Kielich w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne dla dziewczynki Kielich w kwiatach 10szt (+koperty)
  29,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla dziewczynki Kielich w kwiatach 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia komunijne dla dziewczynki w przepięknym wydaniu z różowymi kwiatami i złotym kielichem. Wewnątrz znajduje się fragment pieśni oraz tekst do wypisania. Do zaproszeń dołączone są dopasowane. różowe koperty, które dodają elegancji. Oryginalny i lekki motyw na I Komunie dziewczynki. 

  29,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne boho Złoty Kielich 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne boho Złoty Kielich 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne boho Złoty Kielich 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Piękne zaproszenia komunijne dekorowane grafiką kielicha IHS i roślinami. Zaproszenia są wykonane w beżowych tonach, sprzedawane w komplecie z kraftowymi kopertami. Wewnątrz znajduje się gotowy tekst do wypisania oraz fragment pieśni. Tak piękne zaproszenia zrobią wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne rustykalne Złote IHS 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne rustykalne Złote IHS 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne rustykalne Złote IHS 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia do wypisania w pięknych złotych tonach z napisem "IHS" z kraftowymi kopertami. Każde zaproszenie posiada cytat oraz tekst do wypisania. Tal eleganckie zaproszenia sprawią, że z radością poinformujesz bliskich o zbliżającej się uroczystości.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne do wypisania Różowe Kwiaty 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne do wypisania Różowe Kwiaty 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne do wypisania Różowe Kwiaty 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia komunijne z grafiką wianuszka z różowymi kwiatami, które świetnie sprawdzi się na I Komunię dziewczynki. Zaproszenia pozwolą na eleganckie przekazanie informacji o zbliżającej się uroczystości. W skład zestawu wchodzi 10szt zaproszeń z dziewczęcą grafiką oraz białe koperty. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)
  1 Recenzje

  Szukasz wyjątkowych zaproszeń na Komunię? Prześliczne personalizowane zaproszenia komunijne z grafiką kwiatów w różowym kolorze będą świetnym wyborem. Takie zaproszenia zachwycą gości, którzy chętnie przybędą na uroczystość.

  11,98 zł
 • LAK do pieczęci 65szt ROSEGOLD LAK do pieczęci 65szt ROSEGOLD
  29,00 zł 32,98 zł
  Wyprzedaż!
  LAK do pieczęci 65szt ROSEGOLD

  Lak do pieczęci w prześlicznym odcieniu rosegold z perłowymi drobinkami to wspaniała propozycja, by pięknie i elegancko zamknąć koperty z zaproszeniami lub przygotować oryginalne podziękowania dla gości na Chrzest, Komunię lub Roczek dziecka. Lak przygotowany jest w pastylkach do roztopienia - do kompletu polecamy zakupić łyżeczkę do topienia laku!

  29,00 zł 32,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 32,98 zł
 • WSTĄŻKA tasiemka komunijna satynowa Złota Komunia 1,5cmx20m WSTĄŻKA tasiemka komunijna satynowa Złota Komunia 1,5cmx20m
  19,98 zł
  WSTĄŻKA tasiemka komunijna satynowa Złota Komunia 1,5cmx20m

  Satynowa wstążka z motywem komunijnym w białym kolorze przyda się podczas organizowania przyjęcia komunijnego. Możesz nią przewiązać przygotowane dla gości podziękowania lub wykorzystać do robionych przez Ciebie na uroczystość stroików czy do dekoracji bukietów z kwiatów.

  19,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Boho Akwarela (+kraftowa koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Boho Akwarela (+kraftowa koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Boho Akwarela (+kraftowa koperta)
  1 Recenzje

  Poszukujesz ciekawych zaproszeń na Komunię? Które będą wpisywały się w trendy? Interesującą propozycją są zaproszenia w stylu boho z możliwością pełnej personalizacji. Piękne zaproszenia z grafiką suszu oraz krzyżem prezentują się niezwykle efektownie. Każda osoba otrzymująca takie zaproszenie będzie nim zachwycona.

  12,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń z diamentem Rosegold DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń z diamentem Rosegold
  17,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń z diamentem Rosegold

  Długopis do księgi gości w przepięknej oprawie w najmodniejszym odcieniu różowego złota. Metalowa oprawa i zakończenie z diamentem sprawia, że to idealny wybór na każde przyjęcie. Długopis posiada niebieski wkład i prezentuje się bardzo elegancko. To świetny pomysł, by położyć go przy księdze gości lub wykorzystać do wypisania zaproszeń.

  17,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane dla chłopca Kielich i Kwiaty (+biała koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane dla chłopca Kielich i Kwiaty (+biała koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane dla chłopca Kielich i Kwiaty (+biała...

  Personalizowane zaproszenie komunijne, na którym umieścimy przesłany przez Was tekst oraz nazwiska gości. Zaproszenie sprzedawane jest w komplecie z białą kopertą. Prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Niebieska kolorystyka sprawia, że to idealny wybór na Komunię chłopca. Gruby papier i spersonalizowany tekst powodują, że zaproszenia stanowią idealny,...

  11,98 zł

Zaproszenia komunijne 2024. Jak w wyjątkowy i modny sposób zaprosić gości na Komunię Świętą dziecka?

Zaproszenia komunijne to pierwszy krok do organizowania przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. To bardzo ważny element, który należy dopasować do przyszłej aranżacji kościoła, wnętrza przyjęcia oraz dekoracji stołu. Jednolity styl przyjęcia pozwoli na estetyczne zorganizowanie uroczystości.

W ofercie sklepu internetowego LeonKameleon.pl znajduje się wiele inspiracji komunijnych - od zaproszeń po dekoracje kościoła, podziękowania dla gości i drobne artykuły komunijne dla chłopca i dla dziewczynki. Warto przejrzeć bogatą ofertę i stworzyć oryginalny pomysł na wyjątkowe wydarzenie kościelne.

Zaproszenia komunijne do wypisania - najmodniejsze propozycje

Bogata oferta zaproszeń komunijnych obejmuje zaproszenia komunijne do wypisania, które można samodzielnie uzupełnić o niezbędne informacje, tj. miejsce uroczystości, data, godzina czy imię dziecka i zaproszonego.

Zaproszenia komunijne 2024 to bardzo eleganckie i uroczyste artykuły komunijne, które można wybrać wedle upodobań i stylu przyjęcia. Bardzo popularnymi zaproszeniami są nasze bestsellerowe zaproszenia komunijne alba w kolorystyce biało-złotej, dlatego idealnie nadają się na przyjęcia komunijne dla chłopca i dla dziewczynki. W każdym przypadku eleganckie zaproszenia komunijne do wypisania sprawdzą się perfekcyjnie.

Zaproszenia komunijne alba z eukaliptusem

Zaproszenia komunijne w kształcie alby

Nietypowe zaproszenia komunijne w postaci rękodzieła wzbudzają wielkie wzruszenie na twarzach obdarowanych. To doskonały sposób na zaproszenia komunijne dla Chrzestnych, które powinny być wyjątkowe. Wyróżnienie Rodziców Chrzestnych bardzo oryginalnym zaproszeniem jest doskonałym sposobem na podkreślenie ich roli w życiu chrześcijańskim dziecka. Szczególnie zachwycą ich zaproszenia komunijne ręcznie robione.

Zaproszenia komunijne personalizowane

Zaproszenia komunijne personalizowane są z kolei ofertą projektów do indywidualnej modyfikacji treści. Ta oryginalna propozycja to bardzo dobry sposób na podkreślenie roli Rodziców Chrzestnych w życiu dziecka. Warto zaproszenia komunijne dla Chrzestnych wyróżnić jakimś charakterystycznym akcentem, aby wyrazić wdzięczność za prowadzenie dziecka przez drogę chrześcijaństwa i za ich obecność w tak ważnym dla niego dniu jak Pierwsza Komunia Święta. Personalizowane zaproszenia komunijne mogą się okazać strzałem w dziesiątkę!

Zaproszenia komunijne wypisane to piękne propozycje z kolekcji komunijnych, np. IHS Exclusive złota lub srebrna. Wśród oferty znajdą się także zaproszenia komunijne personalizowane ze zdjęciem dziecka w formie pięknego i uroczystego rękodzieła. To doskonały pomysł dla gości chłopca i dziewczynki. Takie zaproszenie może stać się także pamiątką komunijną dla gości. Zaproszenia komunijne ze zdjęciem w kolorze srebrnym lub złotym doskonale oddają klimat uroczystości i są bardzo osobiste.

zaproszenia komunijne personalizowane na telefon róze i konwalie z kielichem

Zaproszenia komunijne na telefon

Zaproszenia komunijne 2024 w rustykalnym stylu są równie popularne i chętnie wybierane przez Rodziców. Delikatna, biała koronka na jasnobrązowym tle idealnie pasuje na Komunię chłopca i dziewczynki. Do zestawu zaproszeń, dołączone są eleganckie białe koperty z zamknięciem i dekoracją.

Powyżej zaprezentowane egzemplarze to uniwersalne sposoby zaproszenia gości, ponieważ idealnie nadają się na przyjęcie komunijne dla dziewczynki dla chłopca. Jednak wielu rodziców lubi akcentować płeć dziecka poprzez odpowiedni dobór kolorystyki zaproszeń, dekoracji, akcesoriów. W ofercie sklepu internetowego LeonKameleon.pl znajdzie się wiele dedykowanych zaproszeń komunijnych dla dziewczynki i takich, dedykowanych dla chłopca.

Nowoczesne zaproszenia na Komunię 

Modne zaproszenia na Komunię to wyrafinowane dzieła sztuki, łączące w sobie styl, elegancję i nowatorski design. Projektanci coraz częściej sięgają po minimalistyczne formy, wykorzystując delikatne kolory, subtelne wzory i nowoczesne czcionki. Zaproszenia w formie personalizowanych ilustracji z wizerunkiem dziecka czy stylizowane na bilety lotnicze zyskują popularność, nadając ceremonii religijnej unikalny charakter.

Dodatkowo, modne są również zaproszenia na telefon, które pełnią funkcję praktycznych informacji. Wykorzystanie technologii  pozwala na indywidualne dopasowanie kolorów i elementów graficznych, nadając zaproszeniom profesjonalny i nowoczesny wygląd.

Nowatorskie podejście do projektowania sprawia, że zaproszenia na Komunię stają się nie tylko formalnością, ale także pamiątką, którą można zachować na długie lata. Kreatywność w projektowaniu zaproszeń wprowadza do tradycyjnych uroczystości nowoczesny i świeży element, podkreślając wyjątkowy charakter tego dnia w życiu dziecka.

Co napisać na zaproszeniu na Komunię?

Zaproszenia na Komunię powinny być nie tylko informacyjne, ale także przekazywać uczucia radości i uroczystości związane z tym wyjątkowym wydarzeniem. Oto kilka elementów, które powinny znaleźć się na zaproszeniu na Komunię:

• Imię i nazwisko dziecka: Rozpocznij zaproszenie od imienia i nazwiska dziecka, dla którego organizowana jest Komunia.

• Data i miejsce uroczystości: Jasno określ datę i miejsce, w którym odbędzie się Komunia. Podaj zarówno nazwę kościoła, jak i jego adres.

• Godzina rozpoczęcia ceremonii: Informacja o godzinie rozpoczęcia uroczystości jest istotna, aby goście mogli odpowiednio się przygotować.

• Zaproszenie na przyjęcie po Komunii: Jeśli planujesz przyjęcie po uroczystości, dodaj krótką notkę zachęcającą gości do uczestnictwa.

• Prośba o potwierdzenie obecności: Jeśli organizujesz przyjęcie po Komunii i potrzebujesz potwierdzenia liczby gości, umieść stosowną prośbę.

• Dane kontaktowe: W razie dodatkowych pytań czy potrzeby potwierdzenia obecności, podaj dane kontaktowe, takie jak numer telefonu lub adres e-mail.

Zaproszenia komunijne kielich w wianuszku boho

Zaproszenia na Komunię z kielichem

Przykładowy tekst na zaproszenie komunijne

Niniejszym mamy zaszczyt zaprosić

Sz. P. ..........................

na uroczystość przyjęcia przez .........................

Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej

w dniu ............ o godzinie .........................

w kościele .....................................

Przyjęcie komunijne odbędzie się w ............

...............................................

Prosimy o potwierdzenie przybycia

...............................................

Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki

Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki istotnie różnią się od tych dedykowanych chłopcom. Głównie za sprawą typowej kolorystyki. Zaproszenia komunijne dla dziewczynki to piękne motywy w odcieniach różu, wzbogacone wieńcami kwiatów różnego rodzaju. To subtelne i wyraziste motywy, które idealnie pasują na tę okazję.

Zaproszenia na komunię dla dziewczynki różowa delikatność

Zaproszenia komunijne dla dziewczynki

Na szczególne uznanie zasługują zaproszenia komunijne do wypisania z kolekcji Kwiatowy Wieniec z biało-fioletowym nadrukiem w stylu boho. Produkt w odcieniach purpury, bordo i śliwki, we wnętrzu zaproszenia posiada uroczysty cytat, ozdobną grafikę oraz tekst do samodzielnego wypełnienia, gdzie należy wpisać imię dziecka komunijnego, miejsce, datę, godzinę i imię zaproszonego. Na okładce znajduje się tytuł “Zaproszenie na I Komunię Świętą”. Zaproszenia wykonane zostały z grubego papieru.

Zaproszenia na Komunię dla chłopca

Zaproszenia na Komunię dla chłopca to propozycje w odcieniach niebieskiego, np. błękit, granat. Jak zrobić zaproszenia na Komunię? Można wybrać wariant - zaproszenia personalizowane lub do wypisania i stworzyć indywidualne propozycje dla gości.

Zaproszenia do wypisania dla chłopca z kolekcji komunijnej Granatowa Komunia to rewelacyjny egzemplarz, który cieszy się ogromnym powodzeniem. Zaproszenia ozdobione są białymi kwiatami na ciemnym, granatowym tle, co prezentuje się wytwornie. Na okładce znajduje się tytuł “Zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą”. Wewnątrz zaproszenia, znajduje się okazjonalny cytat, ozdobna grafika oraz tekst zaproszenia do samodzielnego wypisania niezbędnych informacji, tj. data, miejsce, godzina uroczystości, imię dziecka komunijnego, imię zaproszonego.

Zaproszenia komunijne dla chłopca z kwiatami

Zaproszenia na Komunię dla chłopca w biało-granatowej kolorystyce

Zaproszenia personalizowane na Komunię chłopca to dwustronne, eleganckie zaproszenia gości komunijnych w biało-granatowej kolorystyce, idealnej dla chłopca. Format A5 to wyjątkowy sposób na zaproszenie gości, dlatego warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.  Na okładce znajduje się napis “Zaproszenie na I Komunię Świętą”. Po drugiej stronie zaproszenia można umieścić autorski tekst zaproszenia oraz drukować listę gości zaproszonych na przyjęcie.

Gotowe zaproszenia na Komunię dziecka

Zaproszenia na Komunię dziecka to nie tylko kartki informacyjne, ale również wyjątkowe akcenty, które podkreślają uroczysty charakter tego wydarzenia. Wybór gotowego wzoru zaproszenia pozwala na oszczędność czasu, jednocześnie oferując estetyczne i profesjonalne rozwiązania. Różnorodność dostępnych motywów, takich jak aniołki, hostie, czy symbole religijne, umożliwia dopasowanie zaproszenia do indywidualnych preferencji. Gotowe zaproszenia często są wykonane z wysokiej jakości papieru, co nadaje im elegancki charakter.

Tekst zaproszenia powinien być jasny, zawierać informacje o miejscu, dacie oraz godzinie uroczystości, a także być dopasowany do klimatu okazji. Personalizacja gotowych zaproszeń, poprzez dodanie imienia dziecka, daty i ewentualnie krótkiego zdania zachęcającego gości do udziału, nadaje im wyjątkowości.

Podsumowując, gotowe zaproszenia na Komunię to praktyczne rozwiązanie, które łączy w sobie funkcjonalność, estetykę i wygodę, pozostawiając jednocześnie miejsce na indywidualne akcenty. Dzięki nim, organizacja uroczystości staje się łatwiejsza, a zaproszeni goście otrzymują wyjątkową kartkę, której będą chcieli zatrzymać na długi czas jako pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

Koperty, wstążki i długopisy do zaproszeń

Koperty, wstążki, długopisy do zaproszeń to artykuły papiernicze, które są niezbędne do wypełnienia zaproszeń i uroczyste wręczenie ich gościom. Piękne kolorowe koperty można swobodnie dopasować do formatu i motywu przewodniego zaproszeń komunijnych. Warto wykorzystać także ozdobne wstążki, aby jeszcze bardziej podkreślić uroczysty charakter zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą. Z kolei długopisy pozwolą na bezproblemowe wypisanie niezbędnych informacji na zaproszeniu. Nie rozmazują się i mają różne kolory.