Opłatki na tort komunijny

Opłatki na tort komunijny

Opłatki na tort komunijny to bardzo popularne dekoracje komunijne. Odświętne ciasto powinno prezentować się doskonale, dlatego warto zaopatrzyć się w opłatek na tort z pięknym motywem, personalizacją lub zdjęciem dziecka. Tort komunijny z opłatkiem to bardzo prosta propozycja dekoracji. Opłatek Hostia, kielich komunijny na tort czy różaniec to bardzo symboliczna ozdoba, nawiązująca do charakteru uroczystości. Bardzo popularny i równie łatwy w aplikacji jest także topper na tort komunijny, który wystarczy wbić na wierzchu ciasta. Chętnie wykorzystywane są także piękne kwiaty na tort komunijny, które są niezwykle urokliwe. Tort komunijny okrągły, prostokątny lub w kształcie księgi to najbardziej popularne warianty cukiernicze.

Opłatki na tort komunijny

 • OPŁATEK personalizowany na tort IHS Exclusive Ø20cm OPŁATEK personalizowany na tort IHS Exclusive Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort IHS Exclusive Ø20cm

  Personalizowany opłatek z motywem złotej Hostii pozwoli w wyjątkowy sposób udekorować tort komunijny. Zdobiony imieniem i datą świetnie podkreśli charakter uroczystości i wyróżni dziecko komunijne. Opłatek na tort to szybka i łatwa dekoracja słodkiego wypieku, która prezentuje się przepięknie na zdjęciach.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort IHS Exclusive 21x30cm OPŁATEK personalizowany na tort IHS Exclusive 21x30cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort IHS Exclusive 21x30cm

  Jak udekorować tort na I Komunię Świętą dziecka? Idealną propozycją jest prostokątny opłatek waflowy z personalizacją. Zdobiony motywem złotej Hostii rewelacyjnie podkreśli charakter uroczystości. Opłatek idealnie dostosowuje się to tortu po kilku godzinach od nałożenia.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia Ø20cm OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia Ø20cm

  Jak udekorować w elegancki i piękny sposób tort na Komunię dziecka? Idealną propozycją jest personalizowany opłatek z imieniem dziecka i datą uroczystości. Zdobiony motywem srebrnej Hostii rewelacyjnie podkreśli wyjątkowy charakter przyjęcia komunijnego.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia 21x30cm OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia 21x30cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia 21x30cm

  Wyjątkowo elegancka dekoracja tortu komunijnego w postaci personalizowanego opłatka. Zdobiony motywem złotej Hostii idealnie podkreśli charakter uroczystości. Dodatkowo posiada nadruk z imieniem dziecka, datą uroczystości i tekstem pięknej piosenki religijnej.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Ø20cm Pierwsza Komunia z konwaliami OPŁATEK personalizowany na tort Ø20cm Pierwsza Komunia z konwaliami
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Ø20cm Pierwsza Komunia z konwaliami

  Opłatek na tort który w wyjątkowy sposób udekoruje samodzielnie upieczone ciasto. Opłatek wystarczy ułożyć na kremie, aby cieszyć się wyjątkową dekoracją. Opłatek jest personalizowany imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM Ø20cm

  Szybka i efektowna dekoracja tortu na Pierwszą Komunię Świętą. Dzięki niej w wyjątkowy sposób ozdobisz samodzielnie upieczone ciasto. Opłatek na tort wystarczy ułożyć na kremie i poczekać aż samodzielnie dopasuje się do jego powierzchni.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia w Złocie Ø20cm OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia w Złocie Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia w Złocie Ø20cm

  Personalizowany opłatek na tort pozwoli w wyjątkowy sposób udekorować słodki wypiek na Komunię Świętą dziecka. Opłatek zdobiony motywem złotej koronki, imieniem dziecka i datą uroczystości prezentuje się przepięknie. Opłatek przede wszystkim dopasowuje się do tortu po kilku godzinach.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia w Srebrze Ø20cm OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia w Srebrze Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia w Srebrze Ø20cm

  Przepiękny opłatek na tort z motywem srebrnej koronki i personalizacją. Opłatek zdobiony jest również napisem "Pierwsza Komunia Święta", który wspaniale podkreśli charakter uroczystości. Opłatek idealnie dopasowuje się do tortu po kilku godzinach, dzięki czemu słodki wypiek prezentuje się rewelacyjnie.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort komunijny Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM Ø20cm

  Jak udekorować tort na Komunię Świętą dziecka? Idealnym pomysłem jest waflowy opłatek z personalizacją. Zdobiony grafiką gałązek eukaliptusa, imieniem dziecka i datą Komunii świetnie podkreśla charakter uroczystości. Opłatek przede wszystkim jest szybki i łatwy w użyciu.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Srebrno-Złota Komunia Ø20cm OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Srebrno-Złota Komunia Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Srebrno-Złota Komunia Ø20cm

  Wyjątkowo elegancka dekoracja tortu komunijnego w szaro-zielonej kolorystyce z akcentami złota. Personalizowany opłatek na tort z imieniem dziecka i datą uroczystości wspaniale podkreśli charakter I Komunii Świętej. Tort z opłatkiem przepięknie prezentuje się na stole komunijnym i na zdjęciach z przyjęcia.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort na Komunię Lily of the Valley Ø20cm OPŁATEK personalizowany na tort na Komunię Lily of the Valley Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort na Komunię Lily of the Valley Ø20cm

  Personalizowany opłatek z imieniem dziecka i datą uroczystości to wspaniała dekoracja tortu na Komunię Świętą. Opłatek zdobiony delikatną i subtelna grafika zielonych gałązek i konwalii przepięknie prezentuje się na słodkim wypieku. Opłatek przede wszystkim jest szybki i łatwy w użyciu oraz świetnie podkreśla charakter przyjęcia.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Granatowa Komunia Ø20cm OPŁATEK personalizowany na tort Granatowa Komunia Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Granatowa Komunia Ø20cm

  Wyjątkowo piękna dekoracja tortu na Komunię chłopca. Personalizowany opłatek w biało-granatowej kolorystyce z kwiatowym motywem wspaniale udekoruje słodki wypiek. Opłatek z imieniem dziecka i datą świetnie podkreśli charakter uroczystości.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny ZE ZDJĘCIEM! wzór II Ø20cm OPŁATEK na tort komunijny ZE ZDJĘCIEM! wzór II Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny ZE ZDJĘCIEM! wzór II Ø20cm

  Opłatek personalizowany ze zdjęciem dziecka to wspaniała dekoracja tortu na Komunię Świętą dziecka. Zdobiony dodatkowo imieniem i datą uroczystości wyróżni dziecko komunijne podczas przyjęcia. Opłatek to szybka i łatwa w użyciu dekoracja, która dostosowuje się po kilku godzinach tortu.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Storczyk Ø20cm OPŁATEK personalizowany na tort Storczyk Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Storczyk Ø20cm

  Opłatek na tort z imieniem dziecka i datą uroczystości to wyjątkowa dekoracja słodkiego wypieku na Komunię Świętą. Opłatek zdobiony dodatkowo grafiką kielicha i kwiatów prezentuje się elegancko. Tort zdobiony personalizowanym opłatkiem wspaniale podkreśla charakter uroczystości i prezentuje się na zdjęciach.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Storczyk 21x30cm OPŁATEK personalizowany na tort Storczyk 21x30cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Storczyk 21x30cm

  Prostokątny opłatek na tort to idealna dekoracja słodkiego wypieku na I Komunię Świętą dziecka. Opłatek przede wszystkim jest łatwy i szynki w użyciu, ale i również przepięknie prezentuje się na torcie komunijnym. Opłatek zdobiony imieniem dziecka i datą w wyjątkowy sposób podkreśli charakter uroczystości.

  17,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Pudrowe kwiaty Z IMIENIEM Ø20cm

  Śliczny personalizowany opłatek na tort komunijny pozwoli łatwo i efektownie udekorować ciasto. Ozdobiony delikatną grafiką pudrowych kwiatów będzie prezentować się wspaniale na znakomitym wypieku. Na opłatku znajduje się data uroczystości oraz imię dziecka. 

  17,98 zł

Opłatek na tort komunijny. Jak udekorować tort komunijny?

Torty komunijne są nieodłącznymi elementami każdej uroczystości przyjęcia przez dziecko pierwszej Eucharystii w życiu. Celebrowanie radosnej nowiny przy smacznym i symbolicznym torcie to doskonały sposób na ugoszczenie zgromadzonych gości. Zamiast główkować nad wzorem cukierniczym, można wybrać dekoracje komunijne tortu w formie jadalnego opłatka. Tort komunijny z opłatkiem prezentuje się rewelacyjnie, a smakuje jeszcze lepiej, dlatego warto zastanowić nad tą dekoracją tortu komunijnego.

W ofercie sklepu internetowego LeonKameleon.pl można znaleźć różnorodne opłatki komunijne na tort, które zachwycają wyglądem oraz użytecznością. Są to symboliczne, jadalne ozdoby tortu z sakralnymi motywami hostii, kielicha oraz inne grafiki kościelne do wyboru. Można postawić także na różnorodne motywy botaniczne lub takie przeznaczone dla dziewczynki lub dedykowane kolorystycznie dla chłopców.

Opłatek na tort komunijny z hostią

Opłatek na tort komunijny z motywem złotej Hostii

Wybierz opłatek na tort pośród propozycji dedykowanych na Pierwszą Komunię Świętą i stwórz niepowtarzalną, personalizowaną kompozycję z imieniem lub ze zdjęciem dziecka. Do wyboru jest wiele motywów graficznych oraz dwa kształty opłatka: okrągły i prostokątny.

Opłatek na tort - jak umieścić?

Samodzielna aplikacja opłatka na tort nie jest trudna. Aby umieścić opłatek na torcie komunijnym we właściwy sposób należy położyć go na równej powierzchni ciasta (zazwyczaj jest to bita śmietana lub krem) i delikatnie docisnąć go do jego powierzchni. Na początku opłatek nie będzie idealnie dopasowany do kształtu tortu, ponieważ potrzebuje na to czasu. Z tego powodu warto aplikować opłatek komunijny na tort z wyprzedzeniem, nie bezpośrednio przed krojeniem i podaniem. Deser nadaje się do spożycia już po trzech godzinach od nałożenia dekoracji, jednak najlepiej prezentuje się kolejnego dnia.

Oplatek na tort komunijny dla chłopca

Dekoracja tortu komunijnego dla chłopca w postaci personalizowanego opłatka

Nie jest to trudna metoda zdobienia ciasta. Wystarczy chwila skupienia i odpowiednio wczesne przygotowanie tortu, aby deser wyglądał niezwykle i zachwycił wszystkich zgromadzonych.

Dekoracje tortu komunijnego

Dekoracje tortu komunijnego to różnorodne ozdoby, które wybierane są wedle uznania. Jadalne kwiaty na torty komunijne, opłatek w kształcie hostii oraz symboliczny różaniec na tort komunijny to tylko niektóre propozycje po jakie sięgają organizatorzy przyjęć komunijnych. Jest ich wiele, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie.

Bardziej tradycyjnym sposobem są rozmaite toppery na tort komunijny, które mogą mieć postać napisu, symbolu lub zdjęcia dziecka. Taką dekorację wystarczy umieścić na wierzchu deseru i odmienić jego wygląd.

Topper na tort komunijny botaniczny

Topper na tort komunijny z imieniem dziecka i motywem eukaliptusa