Naturalny Chrzest Białe Róże z misiem

Naturalny Chrzest Białe Róże z misiem

Dodatki z elementami kwiatów zawsze najpiękniej prezentują się podczas uroczystości Chrztu Świętego. Grafika uroczego misia w towarzystwie białych róż pozwoli stworzyć wyjątkowy klimat. W najnowszej kolekcji Białe Róże z misiem można znaleźć przepiękne, personalizowane dodatki takie jak: zaproszenia, dekoracje stołu, dekoracje sali. Jeśli chcecie w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie przygotowaliśmy dla was czekoladki, krówki, lizaki lub słoiczki z efektowną zawartością. Delikatny motyw znajdujący się na produktach zachwyci każdego z obecnych a personalizowane dekoracje staną się pamiątką, którą będzie można zachować po zakończeniu uroczystości. 

Naturalny Chrzest Białe Róże z misiem

Białe Róże i Miś - kolekcja na Chrzest Święty

Gotowe kolekcje to zawsze sprawdzony sposób na to, by w bezbłędnym stylu przygotować uroczystość. Na Chrzest dziecka śmiało wybierać możesz różnego rodzaju motywy oraz kolorystykę, które bez dwóch zdań spowodują, że uroczystość Twojej pociechy będzie niepowtarzalna. Nasza kolekcja Białe Róże i Miś to propozycja, którą z powodzeniem wykorzystać można podczas organizacji tak wyjątkowego wydarzenia. Motyw pluszowego misia wspaniale podkreśla dziecięcy charakter uroczystości i z pewnością oczaruje wszystkie osoby zaproszone na tego rodzaju ceremonię. Z kolei malownicze kwiaty znakomicie wpasowują się w najnowsze trendy. Odświętna kolorystyka z mocnym akcentem bieli to rozwiązanie chętnie wybierane na Chrzest Święty - sprawia, że możesz śmiało wykorzystać kolekcję na uroczystości córki czy syna. 

Naturalne dekoracje na chrzciny dziecka

Trendy naturalne stanowią aktualnie naprawdę lubiany pomysł na organizację Chrztu Świętego. Pozwalają w nietuzinkowy sposób odmienić wygląd dowolnego wnętrza, a przy tym sprawiają, że prezentuje się ono bardzo elegancko - i to bez zbędnego nadęcia. Malownicze kwiaty będą więc znakomicie pasować do charakteru uroczystości. Na stole podczas chrzcin możesz ustawić ozdobną tabliczkę z imieniem dziecka. Taka dekoracja podkreśli rodzaj celebrowanej okazji, a przy tym uatrakcyjni całą aranżację. Ładnie pasować będzie też do serwetek, kieszonek na sztućce czy wazonów z kwiatami. Na stole w trakcie chrzcin umieścić można także pamiątkową księgę gości. Tego rodzaju dodatek nie tylko będzie ładnie wyglądać - przede wszystkim jednak zachęci gości do pozostawienia wpisów, które staną się śliczną pamiątką dla Twojego dziecka. 

Dekoracja stołu tabliczka złota ramka białe róże miś

Tabliczka na stół z podpisem

Co potrzebujesz na Chrzest dziecka?

Istnieją elementy, bez których naprawdę trudno wyobrazić sobie uroczystość Chrztu Świętego. Wśród nich zdecydowanie szczególne miejsca zajmują szatka do Chrztu oraz świeca. To wysokiej jakości produkty wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Biała kolorystyka nie tylko fenomenalnie wpasowuje się w podniosły nastrój uroczystości sakramentu, ale też bardzo dobrze pasuje do grafiki misia i kwiatów umieszczonej na każdym produkcie. Dzięki temu efekt jest naprawdę wyjątkowy. Szatka i świeca wyglądają bardzo oryginalnie, a przy tym bezbłędnie pasują do motywu przewodniego uroczystości. Mogą być niesamowitą pamiątką z dnia Chrztu - podpisane imieniem i datą posiadają jedyny w swoim rodzaju charakter. 

Świeca do chrztu białe róże miś profitka

Świeca do Chrztu z imieniem

Najmodniejsze pomysły na chrzciny

W naszej kolekcji zdobionej motywem misia i kwiatów znaleźć można wiele fantastycznych produktów. Piękne dekoracje sali i stołu na pewno będą użytecznym rozwiązaniem na takiej uroczystości. Można z powodzeniem wykorzystać je do ubrania domu, restauracji czy innego lokalu. Zaproszenia na telefon czy podziękowania dla gości także sprawdzą się znakomicie podczas planowania przyjęcia dla Twojego dziecka. Jednak w kolekcji pojawiły się również bezbłędne prezenty, które sprawić możesz maluszkowi przystępującemu do Chrztu. Księga pamiątkowa to z pewnością trafiony pomysł. Idealną propozycją będzie także Biblia z imieniem dziecka. Pismo Święte w pięknej oprawie z personalizacją na pewno zachęci obdarowanego malucha do poznawania jego wiary.