Balony komunijne

Balony komunijne

Balony komunijne to nieodłączny element każdej uroczystości przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Z dekoracji balonowych można stworzyć majestatyczne girlandy, na których tle zrobicie cudowne zdjęcia pamiątkowe. Balony komunijne niebieskie są idealne na uroczystość dla chłopca. Niektórzy wykorzystują do dekoracji stojak na balony, aby dokładnie zorganizować przestrzeń. Wybierzcie popularny hel do balonów, który pozwoli stworzyć wyjątkową atmosferę do świętowania. Doskonałym dopełnieniem dekoracji będzie także baner komunijny. Nie należy zapominać o serwetkach komunijnych oraz o innych ozdobach, które znajdziecie w ofercie naszego sklepu internetowego LeonKameleon.pl.

Balony komunijne

 • BALON na Komunię foliowy okrągły Zielone Listki 45cm BALON na Komunię foliowy okrągły Zielone Listki 45cm
  9,98 zł
  BALON na Komunię foliowy okrągły Zielone Listki 45cm

  Nieodłącznym elementem dekoracji sali podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej są balony! Piękny, duży balon zdobiony złotym napisem Pierwsza Komunia Święta oraz listkami to świetna propozycja, którą możesz wykorzystać podczas przyjęcia. Balon jest uniwersalny, świetnie sprawdzi się zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

  9,98 zł
 • ZESTAW balonów na Komunię BIAŁO-ZŁOTY -25% ZESTAW balonów na Komunię BIAŁO-ZŁOTY -25%
  49,98 zł
  ZESTAW balonów na Komunię BIAŁO-ZŁOTY -25%
  1 Recenzje

  Wyjątkowo elegancka i efektowna dekoracja wnętrza na Komunię Świętą dziecka. Zestaw balonów w biało-złotej kolorystyce pozwoli w przepiękny sposób ozdobić salę i podkreślić charakter uroczystości. Kupując balony w zestawie oszczędzacie aż 25%!

  49,98 zł
 • ZESTAW balonów na Komunię BIAŁO-SREBRNY -25% ZESTAW balonów na Komunię BIAŁO-SREBRNY -25%
  49,98 zł
  ZESTAW balonów na Komunię BIAŁO-SREBRNY -25%

  Zestaw balonów na Komunię w biało-srebrnej kolorystyce pozwoli w elegancki i efektowny sposób udekorować dom lub restaurację. W komplecie znajdują balony foliowe z napisem IHS oraz trzy rodzaje balonów lateksowych, które idealnie się ze sobą komponują.

  49,98 zł
 • ZESTAW bukiet z balonów na Komunię z napisem SREBRNY ZESTAW bukiet z balonów na Komunię z napisem SREBRNY
  19,98 zł
  ZESTAW bukiet z balonów na Komunię z napisem SREBRNY
  1 Recenzje

  Bukiet z balonów na Komunię wykonane w odcieniach bieli i srebra. Zestaw balonów jest w 100% biodegradowalny - przyjazny dla środowiska. W zestawie znalazły się białe balony komunijne z napisem Komunia Święta oraz balony na Komunię ze srebrnym IHS.

  19,98 zł
 • ZESTAW bukiet z balonów na Komunię Z Eukaliptusem ZESTAW bukiet z balonów na Komunię Z Eukaliptusem
  19,98 zł
  ZESTAW bukiet z balonów na Komunię Z Eukaliptusem
  1 Recenzje

  Zestaw zawiera dwa rodzaje balonów Komunijnych - trzy balony IHS otoczone wianuszkiem srebrnych listków oraz trzy balony przedstawiające srebrny napis Komunia Święta otoczony gałązkami eukaliptusa z zielonymi i srebrnymi listkami. Cały zestaw prezentuje się elegancko.

  19,98 zł
 • ZESTAW bukiet z balonów na Komunię RUSTYKALNY ZESTAW bukiet z balonów na Komunię RUSTYKALNY
  19,98 zł
  ZESTAW bukiet z balonów na Komunię RUSTYKALNY

  Bukiet z balonów na Komunię w naturalnym wydaniu, przygotowany w odcieniach bieli, złota i brązu. W skład zestawu wchodzi 6szt balonów w mixie wzorów, które razem tworzą piękną kompozycję. Balony wykonane są z trwałego lateksu - mocne i grube!

  19,98 zł
 • ZESTAW bukiet z balonów na Komunię Z KONWALIAMI ZESTAW bukiet z balonów na Komunię Z KONWALIAMI
  19,98 zł
  ZESTAW bukiet z balonów na Komunię Z KONWALIAMI

  Zestaw bukiet z balonów przygotowany specjalnie na Pierwszą Komunię Świętą. W skład zestawu wchodzą balony z motywem konwalii, balony białe i zielone. Razem tworzą piękną kompozycję, która pięknie udekoruje wnętrze!

  19,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię w konwaliach

  Aranżacja na Komunię w konwaliach - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • ZESTAW bukiet z balonów na Komunię chłopca GRANATOWY ZESTAW bukiet z balonów na Komunię chłopca GRANATOWY
  19,98 zł
  ZESTAW bukiet z balonów na Komunię chłopca GRANATOWY

  Zestaw balonów na Komunię chłopca składający się z balonów białych, granatowych i balonów z motywem srebrnej Hostii. Balony tworzą piękną kompozycję, która udekoruje salę na przyjęciu komunijnym chłopca.

  19,98 zł
 • BALON foliowy na Komunię IHS 35cm ZŁOTY MEGA DUŻY BALON foliowy na Komunię IHS 35cm ZŁOTY MEGA DUŻY
  14,98 zł
  BALON foliowy na Komunię IHS 35cm ZŁOTY MEGA DUŻY

  Fantastyczna dekoracja wnętrza na Komunię dziecka, która idealnie podkreśli charakter uroczystości. Balon foliowy ze złotym napisem IHS można zawiesić nad stołem, przed wejściem lub w dowolnym miejscu na ścianie. Złoty metaliczny kolor prezentuje się wyjątkowo elegancko i efektownie.

  14,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię złote IHS
  1 Recenzje

  Aranżacja na Komunię w złotym IHS - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • BALON foliowy na Komunię IHS 35cm SREBRNY MEGA DUŻY BALON foliowy na Komunię IHS 35cm SREBRNY MEGA DUŻY
  14,98 zł
  BALON foliowy na Komunię IHS 35cm SREBRNY MEGA DUŻY

  Efektowna dekoracja wnętrza na Komunię Świętą dziecka w postaci foliowego napisu IHS. Srebrne połyskujące balony idealnie podkreślają charakter uroczystość i świetnie prezentują się na zdjęciach z przyjęcia. Foliowy napis IHS można również wykorzystać do dekoracji kościoła.

  14,98 zł
 • BALONY komunijne dwustronne IHS Exclusive 6szt BALONY komunijne dwustronne IHS Exclusive 6szt
  11,98 zł
  BALONY komunijne dwustronne IHS Exclusive 6szt

  Balony z motywem Złotej Hostii to idealna dekoracja wnętrza na Komunię Świętą. Balony świetnie prezentują się nad stołem, przej wejściem lub umieszczone w specjalnych stojakach. Białe balony wspaniale komponują się ze złotymi balonami z motywem białej Hostii.

  11,98 zł
 • BALONY komunijne dwustronne Srebrna Hostia 6szt BIAŁE BALONY komunijne dwustronne Srebrna Hostia 6szt BIAŁE
  11,98 zł
  BALONY komunijne dwustronne Srebrna Hostia 6szt BIAŁE

  Balony z motywem Srebrnej Hostii pozwolą w elegancki i efektowny sposób udekorować wnętrze na Komunię dziecka. Balony świetnie komponują się z innymi dekoracjami w białej lub srebrnej kolorystyce. Można je zawiesić w dowolnym miejscu: nad stołem, przed wejściem lub umieścić w specjalnych stojakach.

  11,98 zł
 • BALONY komunijne Złoty Kielich i Hostia 6szt BALONY komunijne Złoty Kielich i Hostia 6szt
  11,98 zł
  BALONY komunijne Złoty Kielich i Hostia 6szt

  Białe balony ze złotym nadrukiem kielicha i hostii to wyjątkowo elegancka dekoracja wnętrza na Komunię Świętą. Taka propozycja świetnie prezentuje się z innymi dekoracjami w białej lub złotej kolorystyce. Balony można zawiesić nad stołem lub umieścić w specjalnych stelażach.

  11,98 zł
 • BALONY na Chrzest i Komunię transparentne Gołębie 6szt BALONY na Chrzest i Komunię transparentne Gołębie 6szt
  11,98 zł
  BALONY na Chrzest i Komunię transparentne Gołębie 6szt

  Balony w klasycznym białym kolorze zdobionym grafiką gołąbka. Świetnie sprawdzą się podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej lub Chrztu Świętego. Delikatny gołąbek wprowadzi wszystkich w wyjątkowy nastrój.

  11,98 zł
 • BALONY komunijne Złoty Kielich 30cm 6szt BALONY komunijne Złoty Kielich 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY komunijne Złoty Kielich 30cm 6szt

  Przepiękna dekoracja wnętrza na Komunię Świętą chłopca i dziewczynki. Balony komunijne z nadrukiem złotego kielicha wspaniale podkreślą charakter uroczystości. Balony idealnie prezentują się zawieszone nad stołem lub umieszczone na specjalnych stelażach.

  11,98 zł
 • BUKIET balonów na Komunię z eukaliptusem MIX 6szt BUKIET balonów na Komunię z eukaliptusem MIX 6szt
  19,98 zł
  BUKIET balonów na Komunię z eukaliptusem MIX 6szt

  Bukiet balonów komunijnych to wspaniały pomysł na dekoracje pomieszczenia w którym odbywać się będzie uroczystość. Balonami można bardzo szybko ustroić wnętrze i nadać mu elegancji. W zestawie znajduje się 6szt balonów.

  19,98 zł
 • BUKIET z balonów Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa MIX 6szt LUX BUKIET z balonów Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa MIX 6szt LUX
  19,98 zł
  BUKIET z balonów Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa MIX 6szt LUX

  Bukiet z balonów przygotowany w botanicznym stylu - w skład zestawu wchodzi 6szt balonów, które tworzą idealną kompozycję. Balony będą świetnym wyborem na przyjęcia w naturalnym stylu, pięknie dopełnią aranżacje z eukaliptusem.

  19,98 zł
 • BUKIET z balonów na Komunię Złota Komunia MIX 6szt BUKIET z balonów na Komunię Złota Komunia MIX 6szt
  19,98 zł
  BUKIET z balonów na Komunię Złota Komunia MIX 6szt

  Odmień w szybki sposób wnętrze sali, domu czy restauracji w której urządzacie przyjęcie komunijne za pomocą bukietu balonów z grafiką wpisującą się idealnie w tegoroczne trendy. Złoty nadruk na balonach wspaniale sprawdzi się na uroczystości w stylu glamour.

  19,98 zł
 • BALONY komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 6szt BALONY komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 6szt
  14,98 zł
  BALONY komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 6szt

  Białe balony komunijne z grafiką konwalii to świetny pomysł na udekorowanie sali w dniu I Komunii dziecka. W zestawie sprzedawane jest 6 sztuk balonów, które można napełnić powietrzem, jak i helem. Nadruk konwalii dodaje świeżości i lekkości, jaka towarzyszy komunijnej uroczystości. Balony na Komunię to łatwy i efektowny sposób na wystrój sali.

  14,98 zł
 • BALONY pastelowe Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 30cm 6szt BALONY pastelowe Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 30cm 6szt
  14,98 zł
  BALONY pastelowe Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 30cm 6szt

  Balony do dekoracji przyjęć z napisem Beautiful Day i przepięknym motywem heksagonu z eukaliptusem to jedna z najmodniejszych dekoracji przyjęć. Balony prezentują się bardzo oryginalnie i ponadczasowo. Idealnie sprawdzą się na przyjęciach w botanicznym stylu.

  14,98 zł
 • BALONY transparentne 30cm 6szt BALONY transparentne 30cm 6szt
  8,98 zł
  BALONY transparentne 30cm 6szt
  1 Recenzje

  Przezroczyste balony to fantastyczna dekoracja pozwalająca na tworzenie różnorodnych oryginalnych dekoracji! Ten wyjątkowy lekki  dodatek, uświetni Wasze wyjątkowe przyjęcia. Te przezroczyste balony będą idealnie komponować się z wieloma aranżacjami.

  8,98 zł
 • BALONY do dekoracji STRONG 23cm 10szt BIAŁE BALONY do dekoracji STRONG 23cm 10szt BIAŁE
  9,98 zł
  BALONY do dekoracji STRONG 23cm 10szt BIAŁE

  Cudownie lekkie balony w białym odcieniu w sam raz na przyjęcie dla dzieciaków!  Białe, metaliczne balony to piękna dekoracja pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się zawieszone nad stołem urodzinowym lub jako dekoracja wnętrza. Po uroczystości mogą zdobić  pokój dziecka.

  9,98 zł
 • BALONY dekoracja Gold Dots 30cm 6szt BALONY dekoracja Gold Dots 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY dekoracja Gold Dots 30cm 6szt
  1 Recenzje

  Przepiękne balony z nadrukiem złotych kropek to idealna dekoracja wnętrza na wielu przyjęciach! Balony prezentują się nowocześnie i efektownie. Nadruk złotych kropek to jeden z najmodniejszych trendów w tym sezonie. Balony można umieścić nad stołem bądź uwiesić pod sufitem. Idealnie sprawdzą się również jako dodatek do sesji zdjęciowej!

  11,98 zł
 • BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt PUDROWY róż BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt PUDROWY róż
  9,98 zł
  BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt PUDROWY róż

  Świetne pastelowe balony w kolorze pudrowego różu, nadadzą ciepła nawet najbardziej zimnemu wnętrzu. Cudownie lekkie balony w sam raz na przyjęcie dla dzieciaków! Świetnie sprawdzą się zawieszone nad stołem. Po uroczystości mogą zdobić  pokoik dziecka.

  9,98 zł
 • BALONY pastelowe STRONG 23cm 10szt BŁĘKITNE BALONY pastelowe STRONG 23cm 10szt BŁĘKITNE
  9,98 zł
  BALONY pastelowe STRONG 23cm 10szt BŁĘKITNE

  Cudownie lekkie balony w błękitnym odcieniu w sam raz na przyjęcie dla dzieciaków! Jasnoniebieskie, metaliczne balony, pięknie zdobią pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się zawieszone nad stołem urodzinowym lub jako dekoracja wnętrza. Po uroczystości mogą zdobić  pokój dziecka.

  9,98 zł
 • BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt ZŁOTE BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt ZŁOTE
  9,98 zł
  BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt ZŁOTE
  2 Recenzje

  Złote metaliczne balony to idealna dekoracja na Urodziny, Chrzciny, czy Baby Shower. Złoty, uniwersalny motyw, to gwarancja dobrego stylu. Udekorujcie Wasze wnętrza tym niezbędnym dodatkiem dekoracyjnym, a wyzwolicie pozytywne emocje wśród dzieci.

  9,98 zł
 • BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt SREBRNE BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt SREBRNE
  14,98 zł
  BALONY metaliczne STRONG 23cm 20szt SREBRNE
  1 Recenzje

  Balony w srebrnym kolorze będą idealnym uzupełnieniem dekoracji Waszych wystrzałowych imprezek. Ten niezbędny dodatek urodzinowy, doda lekkości Waszemu przyjęciu, sprawi, że wprowadzicie wyjątkowy nastrój dziecięcej zabawy. Zawieście je nad stołem a Wasze pociechy z pewnością zwrócą na nie uwagę.

  14,98 zł
 • BALONY transparentne Złote Serduszka 30cm 6szt BALONY transparentne Złote Serduszka 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY transparentne Złote Serduszka 30cm 6szt

  Balony z nadrukiem złotych serduszek to wspaniała dekoracja wnętrza na wszystkie przyjęcia. Balony przepięknie udekorują pomieszczenie na Chrzcie, Komunii, Roczku czy urodzinach dziecka. Można je także wykorzystać na przyjęciu Baby Shower. Transparentne balony z nadrukiem złotych serduszek to jedne z najmodniejszych.

  11,98 zł
 • BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 8szt ROSEGOLD BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 8szt ROSEGOLD
  12,98 zł
  BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 8szt ROSEGOLD
  1 Recenzje

  Balony z konfetti w najmodniejszym odcieniu rosegold to nowoczesna propozycja dekoracji pomieszczenia na urodziny  czy chrzest Waszej pociechy! Balony fantastycznie prezentują się nad stołem lub uwieszone pod sufitem. Możecie także wykorzystać je do sesji zdjęciowej!

  12,98 zł
 • BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt ZŁOTE BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt ZŁOTE
  14,98 zł
  BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt ZŁOTE
  1 Recenzje

  Balony ze złotym konfetti będą hitem na chrzcie lub urodzinach Waszego dziecka. Najmodniejsze transparentne balony będą wspaniale wyglądać nad stołem lub pod sufitem. Pięknie prezentują się jako dodatek do sesji zdjęciowej. Balony wypełnione helem swobodnie będą unosić się w powietrzu i nadadzą uroku całej uroczystości!

  14,98 zł
 • BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt SREBRNE BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt SREBRNE
  14,98 zł
  BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt SREBRNE
  1 Recenzje

  Balony  z metalicznym konfetti w srebrnym kolorze będą niesamowitą dekoracją pomieszczenia w czasie przyjęcia z okazji chrztu lub urodzin Waszego dziecka! Wirujące konfetti i najmodniejsze w tym sezonie przezroczyste balony stanowią idealny duet. Balony rewelacyjnie wyglądają przywiązane nad stołem, jako dodatek do sesji zdjęciowej bądź dekoracja...

  14,98 zł
 • BALONY transparentne + papierowe konfetti koła 30cm 10szt JASNORÓŻOWE BALONY transparentne + papierowe konfetti koła 30cm 10szt JASNORÓŻOWE
  14,98 zł
  BALONY transparentne + papierowe konfetti koła 30cm 10szt JASNORÓŻOWE
  2 Recenzje

  Transparentne balony z jasnoróżowym konfetti to wspaniała dekoracja wnętrza na każde przyjęcie! Słodkie konfetti cudownie wiruje w środku i wspaniale sprawdza się również jako gadżet do sesji zdjęciowej.

  14,98 zł
 • BALONY transparentne z niebieskim konfetti 30cm 8szt BALONY transparentne z niebieskim konfetti 30cm 8szt
  12,98 zł
  BALONY transparentne z niebieskim konfetti 30cm 8szt

  Balony z konfetti to najmodniejszy hit każdej imprezki. Balonami można udekorować pomieszczenie, wykorzystać je do sesji zdjęciowej a nawet wykorzystać je jako atrakcję do zabawy. Świetnie sprawdzą się nie tylko na urodzinach, ale innych przyjęciach.

  12,98 zł
 • BALONY chromowane 30cm 10szt SREBRNE NAJMODNIEJSZE BALONY chromowane 30cm 10szt SREBRNE NAJMODNIEJSZE
  19,98 zł
  BALONY chromowane 30cm 10szt SREBRNE NAJMODNIEJSZE

  Chromowane balony w srebrnym kolorze to najnowszy trend dekoracyjny! W rewelacyjny sposób udekorują pomieszczenie, w którym odbywa się przyjęcie. Chromowane balony świetnie sprawdzą się również jako gadżet do sesji zdjęciowych.

  19,98 zł

Balony komunijne, balony na Komunię 2024

Dekoracja sali na której odbywać się będzie przyjęcie komunijne spędza sen z powiek wielu rodziców. Ale nie ma się co przejmować! Salę można udekorować już za pomocą samych balonów. W naszej ofercie znajdują się klasyczne balony lateksowe, balony lateksowe ze wzorem oraz foliowe balony w kształcie liter. Warto również zadbać o hel do balonów, który pięknie unosi je ponad powierzchnią ziemi. Balony można ustawić na stojaku lub przywiązać do ozdobnej tasiemki.

balony komunijne złote

Balony komunijne złote

Balony komunijne z nadrukiem

Najpopularniejszym wzorem balonów na Komunię są balony z grafiką Hostii. Jest to tradycyjny, symbol komunijny dlatego jest chętnie wykorzystywany do tworzenia dekoracji. Balony z Hostią dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych - złotej i srebrnej. Dzięki czemu pasują do prawie każdego motywu przewodniego przyjęcia. Równie popularne są balony z napisem Pierwsza Komunia Święta. Te dwa nadruki pięknie komponują się ze sobą. Po dołożeniu do nich klasycznych gładkich balonów, można w prosty sposób stworzyć piękną balonową dekorację.

balony komunijne ze srebrnym napisem

Balony komunijne ze srebrnym napisem

Foliowe balony na Komunię

Najnowszą propozycją są balony foliowe w kształcie liter. Na Komunię polecamy balony w kształcie z złotego lub srebrnego IHS. Jest to symbol komunijny, którego nie może zabraknąć podczas tak ważnej uroczystości komunijnej. Dzięki takiej dekoracji każdy poczuje się wyjątkowo a balony wyglądają równie pięknie na pamiątkowych zdjęciach. Foliowe balony można napełnić helem i przywiązać na przykład do krzesełka dziecka komunijnego lub powiesić pod sufitem na dekoracyjnej wstążce. Balony foliowe pasują na przyjęcie zarówno chłopca jak i dziewczynki.

foliowe balony na komunięFoliowe balony na Komunię