Czekoladki komunijne

Czekoladki komunijne

Czekoladki komunijne to doskonałe podziękowanie dla gości. Te drobne, urocze słodkości z pewnością przypadną wszystkim do gustu. W naszej ofercie proponujemy czekoladki personalizowane z imieniem dziecka oraz czekoladki uniwersalne, które w obu przypadkach doskonale sprawdzą się jako upominki komunijne. Z czekoladek można stworzyć bombonierki komunijne, które są częścią oferty sklepu internetowego LeonKameleon.pl. Będą to wspaniałe podziękowania komunijne dla Chrzestnych z wybranym motywem, np. Zapach Piwonii.

Czekoladki komunijne

Czekoladki komunijne: słodkie podziękowania dla gości na Komunię

Przyjęcie komunijne to dobrze zaplanowane wydarzenie w którego organizację często zaangażowana jest cała najbliższa rodzina. Dlatego warto podziękować wszystkim obecnym za przyjście na uroczystość. W końcu gdyby nie goście, to przyjęcie nie mogłoby się odbyć! Upominkami mogą być różne drobne przedmioty takie jak słodkości, świeczki czy aniołki. Ważne jest to aby każdy z gości został obdarowany jakąś małą pamiątką. Upominki możesz położyć na nakryciach gości lub zapakować w ozdobne pudełeczka na upominki. Tak przygotowany prezent, będzie dodatkowo dekoracją stołu komunijnego.

Czekoladki komunijne z imieniem dziecka

Bardzo oryginalną propozycją upominków dla gości są czekoladki z imieniem dziecka. Pyszne, belgijskie czekoladki to coś czemu nie można się oprzeć. W komplecie do każdej czekoladki dołączane są naklejki do samodzielnego naklejenia. Na naklejce nadrukowane jest imię dziecka a także data uroczystości. Dzięki temu czekoladki będą również pamiątką tego dnia. Nawet jedna mała czekoladka wywoła uśmiech na wielu twarzach, dlatego warto zainwestować w drobne upominki. Dodatkowo czekoladki można umieścić w woreczkach z organzy lub papierowych pudełeczkach. To sprawi, że zwykłe czekoladki będą wyglądać jak małe prezenciki. Personalizowane czekoladki zaprojektowane są specjalnie z myślą o Waszym dziecku!

czekoladki komunijne z imieniem dziecka

Czekoladki komunijne ze imieniem dziecka

czekoladki komunijne botaniczne z imieniem

Czekoladki komunijne z botanicznym motywem

Czekoladki komunijne z sercem

W ofercie naszego sklepu znajdują się również uniwersalne czekoladki z napisem "Dziękujemy". Tak jak w przypadku czekoladek personalizowanych, będą one pięknym upominkiem dla zgromadzonych gości. Czekoladki posiadają różne grafiki. Najmodniejszym wzorem czekoladek jest srebrne i złote serduszko. Takie wzory pasują zarówno na Komunię chłopca jak i dziewczynki. Klienci bardzo często wybierają również czekoladki z gałązką eukaliptusa. Botaniczne wzory są obecnie bardzo modne i królują na wielu uroczystościach. Do botanicznego stylu najlepiej pasują złote dodatki, dlatego też nasze czekoladki zawinięte są w złote papierki.

czekoladki komunijne uniwersalneCzekoladki komunijne z napisem dziękujemy