Banery komunijne i plakaty

Banery komunijne i plakaty

Banery komunijne i plakaty to doskonała forma dekorowania tak istotnej uroczystości. Najbardziej popularnym banerem jest napis Pierwsza Komunia Święta. W naszej ofercie znajdziesz piękne dekoracje wnętrza, do których możesz dołączyć także imię dziecka, np. złote, bądź srebrne literki z koronką. Plakaty komunijne duże to równie popularna ozdoba kościoła oraz sali. Dekoracje komunijne to także balony, toppery na tort oraz inne dodatki komunijne, które znajdziesz pośród naszej bogatej oferty produktowej.

Banery komunijne i plakaty

 • BANER komunijny Pierwsza Komunia + tasiemka ZŁOTY MEGA DUŻY FORMAT BANER komunijny Pierwsza Komunia + tasiemka ZŁOTY MEGA DUŻY FORMAT
  16,98 zł
  BANER komunijny Pierwsza Komunia +...

  Przepiękna i elegancka dekoracja wnętrza na Komunię Świętą dziecka. Biało-złoty baner przedstawiający napis "Moja I Komunia Św." wspaniale podkreśli charakter uroczystości i rewelacyjnie będzie prezentował się na zdjęciach. Baner ma ogromny format, dzięki czemu jest widoczny z daleka.

  16,98 zł
 • LITERKI girlanda Chrzest urodziny ZŁOTA: Stwórz swój napis! LITERKI girlanda Chrzest urodziny ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  1,19 zł
  LITERKI girlanda na Komunię ZŁOTA: Stwórz...

  Jak udekorować w elegancki i efektowny sposób wnętrze na Komunię Świętą dziecka? Idealną propozycją jest biało-złota girlanda z literek, która pozwoli stworzy dowolny napis. Girlanda świetnie prezentuje się zawieszona nad stołem lub przed wejściem do lokalu lub mieszkania.

  1,19 zł
 • BANER komunijny Pierwsza Komunia SREBRNY MEGA DUŻY FORMAT BANER komunijny Pierwsza Komunia SREBRNY MEGA DUŻY FORMAT
  16,98 zł
  BANER komunijny Pierwsza Komunia SREBRNY...

  Jak udekorować w elegancki i efektowny sposób wnętrze na Komunię dziecka? Idealną propozycją jest biało-srebrny baner, który przedstawia napis "Moja I Komunia Św.". Taka dekoracja wspaniale podkreśli charakter uroczystości i świetnie prezentuje się na zdjęciach.

  16,98 zł
 • LITERKI girlanda na Komunię SREBRNA: Stwórz swój napis! LITERKI girlanda na Komunię SREBRNA: Stwórz swój napis!
  1,19 zł
  LITERKI girlanda na Komunię SREBRNA:...

  Literki w biało-srebrnej kolorystyce pozwolą stworzyć oryginalną dekorację wnętrza na I Komunię Świętą dziecka. Z literek można wykonać girlandę przedstawiającą dowolny napis i zawiesić ją w dowolnym miejscu. Wspaniałą propozycją będzie stworzenie baneru z imieniem dziecka, który świetnie podkreśli charakter przyjęcia komunijnego.

  1,19 zł
 • WIANEK koło z imieniem na Komunię Gałązki DREWNIANY WIANEK koło z imieniem na Komunię Gałązki DREWNIANY
  59,98 zł
  WIANEK koło z imieniem na Komunię Gałązki...

  Realizacja 7 dni roboczych - wianek nie podlega opcji express! Oryginalna dekoracja sali na Komunię Świętą, która wspaniale podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości. Drewniany wianek z napisem Komunia Św i imieniem dziecka świetnie prezentuje się zawieszony nad stołem. Personalizowany wianek po skończonym przyjęciu można zawiesić w pokoju dziecka.

  59,98 zł
 • KOŁO obręcz z imieniem na Komunię DREWNIANE KOŁO obręcz z imieniem na Komunię DREWNIANE
  49,98 zł
  KOŁO obręcz z imieniem na Komunię DREWNIANE

  Realizacja 7 dni roboczych - wianek nie podlega opcji express! Przepiękna i oryginalna dekoracja sali na Komunię dziecka w rustykalnym stylu. Drewniana obręcz z imieniem dziecka wspaniale podkreśli charakter uroczystości i świetnie będzie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach. Koło najlepiej jest powiesić na ścianie nad komunijnym stołem.

  49,98 zł
 • WIANEK koło na Komunię Gałązki DREWNIANY WIANEK koło na Komunię Gałązki DREWNIANY
  49,98 zł
  WIANEK koło na Komunię Gałązki DREWNIANY

  Przepiękna dekoracja na Komunię dziecka, która wpisuje się w najmodniejsze trendy. Drewniana obręcz, dzięki napisowi "Komunia Święta" wspaniale podkreśli charakter uroczystości. Koło posiada delikatny motyw gałązek, który prezentuje się subtelnie.

  49,98 zł
 • KOŁO obręcz na Komunię DREWNIANE KOŁO obręcz na Komunię DREWNIANE
  39,98 zł
  KOŁO obręcz na Komunię DREWNIANE

  Przepiękna dekoracja sali na Chrzest Święty w postaci drewnianej obręczy. Koło zdobione Drewniana dekoracja sali na Komunię dziecka, która wspaniale podkreśli charakter uroczystości. Obręcz z napisem "Komunia Święta", która wykonana została nowoczesną czcionką prezentuje się wyjątkowo oryginalnie. Dekoracja świetnie prezentuje się zawieszona nad stołem...

  39,98 zł
 • HOSTIA drewniana do dekoracji BIAŁA 50cm HOSTIA drewniana do dekoracji BIAŁA 50cm
  35,98 zł
  HOSTIA drewniana do dekoracji BIAŁA 50cm

  Efektowna dekoracja wnętrza na I Komunię Świętą dziecka w postaci drewnianej Hostii. Taka ozdoba wspaniale podkreśli charakter uroczystości i świetnie prezentuje się na zdjęciach z przyjęcia. Drewnianą Hostię można zawiesić nad komunijnym stołem lub wykorzystać ją do dekoracji kościoła.

  35,98 zł
 • HOSTIA drewniana ażurowa Exclusive 50cm HOSTIA drewniana ażurowa Exclusive 50cm
  63,98 zł
  HOSTIA drewniana ażurowa Exclusive 50cm

  Duża ażurowa Hostia to idealna dekoracja komunijna, która pozwoli w efektowny sposób ozdobić wnętrze. Hostia wspaniale prezentuje się nad komunijnym stołem i podkreśla charakter uroczystości.

  63,98 zł
 • KIELICH drewniany do dekoracji BIAŁY 60cm KIELICH drewniany do dekoracji BIAŁY 60cm
  54,98 zł
  KIELICH drewniany do dekoracji BIAŁY 60cm

  Efektowna dekoracja wnętrza na I Komunię Świętą w postaci drewnianego Kielicha. Taka ozdoba pozwoli w efektowny sposób udekorować dom lub restaurację i świetnie podkreśli charakter uroczystości. Kielich można zawiesić w dowolnym miejscu na ścianie lub na stołem komunijnym.

  54,98 zł
 • NAPIS drewniany w wieńcu Pierwsza Komunia 50cm NAPIS drewniany w wieńcu Pierwsza Komunia 50cm
  124,98 zł
  NAPIS drewniany w wieńcu Pierwsza Komunia...

  Wspaniała dekoracja pomieszczenia na przyjęcie komunijne. Drewniany napis "Pierwsza Komunia Święta" w wieńcu w efektowny sposób udekoruje wnętrze na Komunię dziecka. Taka ozdoba świetnie podkreśla charakter uroczystości i rewelacyjnie prezentuje się nad komunijnym stołem.

  124,98 zł
 • NAPIS IHS styropianowy złoty MEGA DUŻY 40x55cm NAPIS IHS styropianowy złoty MEGA DUŻY 40x55cm
  23,98 zł
  NAPIS IHS styropianowy złoty MAŁY 20x27cm

  Efektowna dekoracja wnętrza na Komunię Świętą w postaci styropianowego napisu IHS. Taka ozdoba idealnie prezentuje zarówno w restauracji, jak i w domu oraz świetnie podkreśla charakter uroczystości. Napis posiada na całej powierzchni złoty brokat, dzięki czemu idealnie komponuje się z białymi lub złotymi dekoracjami sali lub stołu.

  23,98 zł
 • BANER komunijny I Komunia Św. NADRUK BŁYSK BANER komunijny I Komunia Św. NADRUK BŁYSK
  22,98 zł
  BANER komunijny I Komunia Św. NADRUK BŁYSK

  Przepiękny baner komunijny ze złoconym napisem to fantastyczna propozycja, która oczaruje gości zaproszonych na Komunię. Baner pięknie ozdobi wnętrze, wspaniale prezentuje się nad stołem, a dzięki uniwersalnemu złoconemu napisowi pięknie wpisuje się w trendy.

  22,98 zł
 • GIRLANDA na Chrzest Złote Gołębie 86cm GIRLANDA na Chrzest Złote Gołębie 86cm
  7,98 zł
  GIRLANDA na Chrzest i Komunię Złote...
  1 Recenzje

  Girlanda w postaci złotych metalicznych gołąbków to przepiękna dekoracja, która wspaniale ozdobi pomieszczenie, w którym odbywa się przyjęcie Chrztu Świętego dziecka. Można ją zawiesić w dowolnym miejscu na ścianie. Fantastycznie prezentuje się nad stołem.

  7,98 zł
 • GIRLANDA na Chrzest Białe Gałązki 1,8m GIRLANDA na Chrzest Białe Gałązki 1,8m
  13,98 zł
  GIRLANDA na Chrzest Białe Gałązki 1,8m
  1 Recenzje

  Przepiękna dekoracja pomieszczenia w postaci girlandy z białych gałązek. Idealna propozycja na uroczystość Chrztu Świętego. Wspaniale prezentuje się zawieszona nad stołem lub pod sufitem.

  13,98 zł
 • GIRLANDA na Chrzest Białe Piórka 1,6m GIRLANDA na Chrzest Białe Piórka 1,6m
  7,98 zł
  GIRLANDA na Chrzest Białe Piórka 1,6m
  1 Recenzje

  Piękna girlanda z białych piórek ze złotymi elementami. Jest to wspaniała dekoracja pomieszczenia na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego. Świetnie prezentuje się zawieszona na ścianie lub rozłożona na stole.

  7,98 zł
 • GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m
  19,98 zł
  GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m

  Delikatna i subtelna dekoracja pomieszczenia na Chrzest, Komunię czy urodziny dziecka. Biała girlanda w postaci ażurowo wyciętych trójkątów prezentuje się przepięknie. Można ją powiesić nad stołem, przed wejściem lub na ogrodzie.

  19,98 zł
 • GIRLANDA komunijna koronkowa biała 1,83m GIRLANDA komunijna koronkowa biała 1,83m
  12,98 zł
  GIRLANDA komunijna koronkowa biała 1,83m

  Przepiękna koronkowa girlanda pozwoli w elegancki i subtelny sposób udekorować pomieszczenie na Chrzest, Komunię i inne dziecięce przyjęcia. Girlanda wspaniale prezentuje się zawieszona nad stołem lub przy wejściu do domu lub sali, w której odbywa się uroczystość.

  12,98 zł
 • GIRLANDA komunijna chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m GIRLANDA komunijna chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m
  13,98 zł
  GIRLANDA chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m

  Kraftowa girlanda zdobiona nadrukiem białej koronki pozwoli w wyjątkowo piękny sposób ozdobić pomieszczenie na przyjęcie dziecka w rustykalnym stylu. Girlanda z chorągiewek idealnie nada się na uroczystość Komunii, Chrztu czy urodzin dziecka. Wspaniale prezentuje się zawieszone nad stołem.

  13,98 zł
 • GIRLANDA komunijna biała 3m GIRLANDA komunijna biała 3m
  11,98 zł
  GIRLANDA komunijna biała 3m

  Girlanda z motywem kielichów pozwoli w elegancki sposób udekorować wnętrze na przyjęcie komunijne. Kielichy przepięknie prezentują się zawieszone nad komunijnym stołem i świetnie podkreślają charakter uroczystości.

  11,98 zł
 • GIRLANDA baner chorągiewki Delikatna 2,1m GIRLANDA baner chorągiewki Delikatna 2,1m
  14,98 zł
  GIRLANDA baner chorągiewki Delikatna 2,1m

  Girlanda w pastelowej kolorystyce pozwoli w delikatny i subtelny sposób udekorować przyjęcie na Chrzest, Komunię i inne dziecięce przyjęcie. Chorągiewki zdobione złotym nadrukiem kropek, pasków i gałązek przepięknie prezentują się na stołem i na zdjęciach z przyjęcia.

  14,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię z imieniem +listwa 60x150cm Srebrna Hostia DEKORACJA sali na Komunię z imieniem +listwa 60x150cm Srebrna Hostia
  59,98 zł
  DEKORACJA sali na Komunię z imieniem...

  Elegancka i oryginalna dekoracja sali na Komunię, która podkreśli charakter uroczystości. Personalizowane kakemono z imieniem dziecka i datą przyjęcia wspaniale prezentuje się przed wejściem do pomieszczenia lub za stołem komunijnym. Kakemono zdobione jest motywem Srebrnej Hostii.

  59,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię z imieniem +listwa 60x150cm IHS Exclusive DEKORACJA sali na Komunię z imieniem +listwa 60x150cm IHS Exclusive
  59,98 zł
  DEKORACJA sali na Komunię z imieniem...

  Jak udekorować w elegancki i efektowny sposób sale na przyjęcie komunijne? Idealną propozycją jest personalizowane kakemono z motywem Złotej Hostii. Duży format dekoracji sprawia, ze będzie ona widoczna z daleka. Można ją ustawić za stołem komunijnym lub przed wejściem do domu lub lokalu.

  59,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię z imieniem +listwa 60x150cm Lily of the Valley DEKORACJA sali na Komunię z imieniem +listwa 60x150cm Lily of the Valley
  59,98 zł
  DEKORACJA sali na Komunię z imieniem...

  Przepiękna dekoracja sali na Pierwszą Komunię Świętą dziecka w postaci kakemono. Ogromny plakat z elegancka grafiką konwalii pozwoli w efektowny sposób ozdobić domu lub lokal, w którym odbywa się uroczystość. Kakemono z imieniem dziecka i datą Komunii wspaniale podkreśla charakter przyjęcia.

  59,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Gałązka Eukaliptusa 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Gałązka Eukaliptusa 50x70cm
  38,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany Gałązka...

  Jak udekorować restaurację lub dom na przyjęcie komunijne? Idealną propozycją jest personalizowany plakat z motywem eukaliptusa w zielono-złotej kolorystyce. Taka dekoracja w wyjątkowy sposób podkreśli charakter uroczystości i efektownie będzie prezentować się na zdjęciach.

  38,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Srebrno-Złota Komunia 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Srebrno-Złota Komunia 50x70cm
  38,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany...

  Elegancka i efektowna dekoracja sali na Komunię dziecka w postaci personalizowanego plakatu. Zdobiony grafiką w szaro-zielonej kolorystyce prezentuje się oryginalnie i modnie. Plakat ustawiony przed wejściem do domu lub sali, w której odbywa się przyjęcie komunijne w wyjątkowy sposób podkreśli charakter Komunii.

  38,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Granatowa Komunia 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Granatowa Komunia 50x70cm
  38,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany Granatowa...

  Plakat komunijny z motywem delikatnych kwiatów i granatowych elementów to idealna dekoracja sali na uroczystość chłopca. Personalizowany plakat pozwoli w oryginalny sposób udekorować pomieszczenie i podkreśli charakter uroczystości. Plakat wspaniale prezentuje się przed wejściem do domu lub restauracji, jak i wewnątrz.  

  38,98 zł
 • PLAKAT personalizowany Pierwsza Komunia z konwaliami 50x70cm PLAKAT personalizowany Pierwsza Komunia z konwaliami 50x70cm
  38,98 zł
  PLAKAT personalizowany Pierwsza Komunia z...

  Plakat komunijny, który w wyjątkowy sposób podkreśli charakter przyjęcia. Plakat zdobiony jest grafiką kwiatów konwalii, które są najmodniejszym dodatkiem tego sezonu. Plakat jest personalizowany imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  38,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Rystykalny Wianuszek 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Rystykalny Wianuszek 50x70cm
  38,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany...

  Wyjątkowa dekoracja sali na Pierwszą Komunię Świętą w formie personalizowanego plakatu. Na plakacie znajduje się nadruk imienia dziecka oraz data uroczystości. Plakat zdobiony jest grafika kwiatowego wianuszka, który pięknie prezentuje się na przyjęciu w stylu rustykalnym.

  38,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Srebrna Hostia 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Srebrna Hostia 50x70cm
  38,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany Srebrna...

  Elegancka dekoracja sali na przyjęcie komunijne w postaci personalizowanego plakatu. Zdobiony motywem Srebrnej Hostii, imieniem dziecka i datą pozwoli w wyjątkowy sposób podkreślić charakter uroczystości. Plakat idealnie prezentuje się przed wejściem do domu lub na salę.

  38,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany IHS Exclusive 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany IHS Exclusive 50x70cm
  38,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany IHS...

  Jak w elegancki i efektowny sposób udekorować salę na Komunię dziecka? Wyjątkową propozycją jest personalizowany plakat z motywem Złotej Hostii, który podkreśli charakter uroczystości. Plakat posiada imię dziecka oraz datę przyjęcia komunijnego. Świetnie prezentuje się przed wejściem do domu lub na salę.  

  38,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Lily of the Valley 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Lily of the Valley 50x70cm
  38,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany Lily of...

  Personalizowany plakat z imieniem dziecka pozwoli w oryginalny sposób udekorować salę na przyjęcie komunijne. Zdobiony delikatną grafiką wianuszka z konwalii w biało-zielonej kolorystyce idealnie pasuje do subtelnego charakteru I Komunii Świętej.

  38,98 zł
 • LITERA do baneru RÓŻOWA: Stwórz swój napis! LITERA do baneru RÓŻOWA: Stwórz swój napis!
  1,19 zł
  LITERKI girlanda Chrzest urodziny RÓŻOWA:...
  2 Recenzje

  Udekorujcie Wasze przyjęcia z okazji Chrztu w wyjątkowy sposób. Baner z literek pozwoli stworzyć wskazany przez Was napis! Zawieszony w pomieszczeniu, gdzie odbywa się uroczystość prezentuje się fantastycznie! Wasi  goście będą zachwycenie bogactwem dekoracji.

  1,19 zł
 • LITERA do baneru BŁĘKITNA: Stwórz swój napis! LITERA do baneru BŁĘKITNA: Stwórz swój napis!
  1,19 zł
  LITERKI girlanda Chrzest urodziny...
  4 Recenzje

  Stwórzcie wyjątkowy błękitny napis nad stołem, na Waszym przyjęciu z okazji Chrztu. Przy pomocy pięknych liter stworzycie dowolnie wybrany przez Was napis w formie baneru do zawieszenia - wszystko zależy jedynie od pomysłu i wyobraźni!  Banery dekoracyjne z liter są bardzo modna ozdobą. Baner będzie idealnie komponować się z pozostałymi dodatkami...

  1,19 zł
 • BANER ze złotym napisem Witamy 80cm RÓŻOWY BANER ze złotym napisem Witamy 80cm RÓŻOWY
  9,98 zł
  BANER ze złotym napisem Witamy 80cm RÓŻOWY
  1 Recenzje

  Śliczny jasnoróżowy baner ze złotym połyskującym napisem Witamy to idealna dekoracja na przyjęcie dla dziewczynki. Świetnie sprawdzi się zawieszony przy wejściu lub nad stołem podczas uroczystości Chrztu, Roczku czy urodzinek. Taki baner pozwoli w efektowny sposób powitać gości, którzy przybyli na przyjęcie.

  9,98 zł

Girlandy komunijne i banery z imieniem dziecka. Jak udekorować salę na Komunię?

Planowanie przyjęcia komunijnego trwa zazwyczaj kilka miesięcy, jest to czas który pozwoli na dokładne przemyślenie całej dekoracji komunijnej. Jednym z elementów dekoracji są banery i plakaty, który wskazują czyj dzień jest właśnie świętowany. Banery oraz plakaty komunijne najczęściej są personalizowane, po to aby podkreślić uroczysty charakter przyjęcia. Imię dziecka nadrukowane na plakacie bez wątpienia wyróżni Twoje dziecko podczas tego dnia.

Banery na Komunię z imieniem

Najbardziej klasyczną dekoracją komunijną jest baner. Najczęściej składa się on z pojedynczych lierek tworzących napis Komunia Święta. W wielu przypadkach istnieje możliwość dokupienia literek składających się na imię dziecka. Baner powieszony nad miejscem w którym siedzi dziecko, pięknie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach. W naszej ofercie dostępne są banery w wersji złotej i srebrnej. Te najbardziej klasyczne kolory pasują do każdego motywu przewodniego. 

baner komunijny złoty

Baner komunijny złoty

baner komunijny z imieniem

Baner komunijny z imieniem srebrny

Plakaty komunijne

Innym sposobem na podkreślenie charakteru imprezy jest powieszenie personalizowanego plakatu. Jest to bardzo praktyczny pomysł gdyż plakat można powiesić w domu, restauracji a nawet w ogrodzie. Plakat personalizowany jest imieniem dziecka oraz datą pierwszej Komunii. Na jej tle można wykonać rodzinne fotografie, które zostaną na pamiątkę. Plakat można umieścić na sztaludze, oprawić w antyramę lub zwyczajnie zawiesić na ścianie. Oprawiony plakat, może być pamiątką lub dekoracją pokoju dziecka po skończonym przyjęciu.

plakat na komunię chłopca

Plakat na Komunię chłopca