Jak powiedzieć o ciąży? Pomysły

Jak powiedzieć o ciąży? Pomysły

Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne i kreatywne sposoby na poinformowanie najbliższych o ciąży to przede wszystkim puzzle, zdrapki, magiczne kubki, rebusy i kalambury. Poinformować męża o ciąży w pomysłowy sposób można za pomocą magicznego kubka, który po zalaniu gorącą wodą ukazuje wspaniałą nowinę. Rodzinie można wyrecytować wierszyk informujący o ciąży w śmieszny sposób. A rodzicom podarować zdrapki tekstem "wkrótce zostaniesz Babcią/Dziadkiem.  

Jak powiedzieć o ciąży? Pomysły

 • GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Babcią Złote Stópki (+koperta) GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Babcią Złote Stópki (+koperta)
  12,00 zł
  GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Babcią Złote...
  1 Recenzje

  Jak w wyjątkowy sposób przekazać wspaniałą nowinę o ciąży kochanej mamie? Powiadomienie w formie zdrapki, która zdobiona jest motywem złotych stópek to wspaniała propozycja. Oryginalna i niezwykła forma poinformowania mamy o tym, że zostanie babcią. Cudowna niespodzianka, która sprawi, że najbliższa osoba wpadnie w zachwyt i uroni kilka łez szczęścia.

  12,00 zł
 • GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Dziadkiem Złote Stópki (+koperta) GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Dziadkiem Złote Stópki (+koperta)
  12,00 zł
  GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Dziadkiem...

  Spodziewasz się dziecka? Chcesz w piękny i oryginalny sposób podzielić się z najbliższą osobą tą cudowną wiadomością? Niezwykłą propozycją jest karteczka z motywem złotych stópek i zdrapką, pod którą kryje się wspaniała nowina! Niesamowita niespodzianka dla taty, która sprawi wielką radość z przekazania informacji o tym, że wkrótce zostanie dziadkiem!

  12,00 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Chmurka BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Chmurka
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla...

  Jak poinformować Rodziców o ciąży? Tajemniczym i zaskakującym wyborem będzie bombonierka z krówkami, które tworzą uroczy napis BĘDĘ MAMĄ! Całość prezentuje się naprawdę pięknie i oryginalnie. Krówki umieszczone w pudełku są nie tylko przepyszne, ale też estetycznie się prezentują. Cudowny wybór, by sprawić Rodzicom niespodziankę!

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Chmurka BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Chmurka
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża...

  Jak powiedzieć Mężowi o ciąży? Słodką niespodzianką jest bombonierka z krówkami, które tworzą napis BĘDĘ MAMĄ. To cudowny wybór, który sprawi partnerowi wspaniałą radość. Bombonierka dekorowana jest grafiką chmurki w odcieniach złota. Prezentuje się uroczo i nowocześnie!

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Botaniczna BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Botaniczna
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla...

  Bombonierka z krówkami z napisem BĘDĘ MAMĄ to świetny sposób na poinformowanie Rodziców o ciąży. Bombonierkę zdobi modna i nowoczesna grafika gałązek eukaliptusa, dzięki czemu świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Będzie słodką niespodzianką dla Przyszłych Dziadków :-)

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Botaniczna BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Botaniczna
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża...

  Prześliczna bombonierka z krówkami, która pozwoli poinformować o ciąży Męża lub partnera. Będzie świetnym wyborem jako słodka niespodzianka. Wewnątrz znajduje się 10szt krówek, które tworzą napis BĘDĘ MAMĄ. Całość jest spersonalizowana imionami i ozdobiona grafiką eukaliptusa.

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Hello Baby BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Hello Baby
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla...

  Bombonierka z krówkami, które tworzą napis BĘDĘ MAMĄ to świetny sposób, jak powiedzieć Rodzicom o ciąży. Bombonierka umieszczona jest w kartonowym pudełeczku z grafiką dziecięcego body. Nowoczesna grafika i możliwość wyboru dla każdego z Rodziców bądź wspólnej sprawia, że to strzał w dziesiątkę. Będą mieli słodką niespodziankę!

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Hello Baby BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Hello Baby
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża...

  Świetny i zaskakujący sposób, jak powiedzieć Mężowi o ciąży! Idealnym wyborem jest bombonierka z krówkami i grafiką dziecięcego body. To wspaniały pomysł na słodką niespodziankę dla Męża lub partnera, który z pewnością go ucieszy!

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Subtelny Róż BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Subtelny Róż
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla...

  Jak powiedzieć o ciąży Rodzicom? Idealnym wyborem jest bombonierka z krówkami, na których napisy układają się w słowa: BĘDĘ MAMĄ! Bombonierka dekorowana jest grafiką kwiatów w odcieniach różu, prezentuje się pięknie i bardzo oryginalnie. Jest sposobem na to, by zrobić najbliższym wspaniałą niespodziankę :-)

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Subtelny Róż BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Subtelny Róż
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża...
  1 Recenzje

  Jak powiedzieć Mężowi o ciąży? Idealnym wyborem i słodką niespodzianką będzie bombonierka z krówkami, które tworzą napis BĘDĘ MAMĄ. Bombonierka spersonalizowana jest imieniem Męża, a także imieniem Przyszłej Mamy. Cudowny sposób, który z pewnością go zachwyci :-)

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Błękitne Kwiaty BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Błękitne Kwiaty
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla...

  Jak powiedzieć o ciąży Rodzicom? Idealnym wyborem jest bombonierka z krówkami, które tworzą napis BĘDĘ MAMĄ. Na wieczku pudełka znajduje się tekst o tajemniczej wiadomości. Bombonierkę można wybrać zarówno dla Rodziców, jak i pojedynczo dla każdego z nich.

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Błękitne Kwiaty BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Błękitne Kwiaty
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża...

  Bombonierka z krówkami BĘDĘ MAMĄ to świetny sposób, jak powiedzieć Mężowi o ciąży. Bombonierka zawiera 10szt słodkich krówek. Posiada uroczą grafikę błękitnych kwiatów. To wspaniały wybór, który zachwyci Przyszłego Tatę i sprawi mu słodką niespodziankę :-)

  44,98 zł
 • PUZZLE Zostaniesz Tatą Chmurka w pudełku Z IMIENIEM PUZZLE Zostaniesz Tatą Chmurka w pudełku Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PUZZLE Zostaniesz Tatą Chmurka w pudełku Z...

  Jak powiedzieć mężowi o ciąży? Oryginalną propozycją są puzzle z personalizowanym pudełkiem. Puzzle po ułożeniu ukazują wspaniałą nowinę i grafikę uroczej chmurki. Cudowny wybór, który zachwyci męża lub partnera i sprawi mu ogromną radość. 

  39,98 zł
 • PUZZLE Zostaniesz Babcią Chmurka w pudełku Z IMIENIEM PUZZLE Zostaniesz Babcią Chmurka w pudełku Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Chmurka...

  Jak powiedzieć rodzicom o ciąży w niezwykły sposób? Wyjątkową propozycją są puzzle z motywem chmurki w personalizowanym pudełeczku. Puzzle po ułożeniu ukazują wspaniałą nowinę, która zachwyci Przyszłych Dziadków. 

  39,98 zł
 • PUZZLE Zostaniesz Tatą Hello Baby w pudełku Z IMIENIEM PUZZLE Zostaniesz Tatą Hello Baby w pudełku Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PUZZLE Zostaniesz Tatą Hello Baby w...

  Jak powiedzieć mężowi o ciąży w oryginalny i zaskakujący sposób? Wyjątkową propozycją są puzzle, które po ułożeniu przedstawiają grafikę dziecięcego body i napis "Zostaniesz Tatusiem". To wspaniały pomysł na niespodziankę dla Męża lub partnera, który z pewnością go ucieszy!

  39,98 zł
 • PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Bocian w pudełku Z IMIENIEM PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Bocian w pudełku Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Hello...

  Puzzle z grafiką dziecięcego body pozwolą w cudowny sposób poinformować Przyszłych Dziadków o ciąży. Puzzle po ułożeniu przedstawiają napis "Zostaniesz Babcią" lub "Zostaniesz Dziadkiem" i są umieszczone w personalizowanym pudełku. Jest to wyjątkowy prezent dla rodziców, który sprawi, że będzie to jeden z najszczęśliwszych dni w ich życiu. 

  39,98 zł
 • PUZZLE Zostaniesz Tatą Złote Stópki w pudełku Z IMIENIEM PUZZLE Zostaniesz Tatą Złote Stópki w pudełku Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PUZZLE Zostaniesz Tatą Złote Stópki w...

  Jak przekazać mężowi informację o ciąży w niezwykły sposób? Wspaniałym rozwiązaniem są puzzle, które po ułożeniu przedstawiają napis "Zostaniesz Tatusiem!" i grafię złotyc stópek. Puzzle umieszczone są w pudełku, na którym znajdują imiona przyszłych rodziców. 

  39,98 zł
 • PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Chmurka w pudełku Z IMIENIEM PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Chmurka w pudełku Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Złote...

  Puzzle z motywem złotych stópek w personalizowanym pudełku pozwolą w wyjątkowy sposób przekazać rodzicom informację o ciąży. Puzzle składają się z sześciu elementów, które po złożeniu przedstawiają napis "Zostaniesz Babcią/Dziadkiem!" i grafikę dziecięcych stópek. Cudowny wybór, który sprawi, że Przyszli Dziadkowie wpadną w zachwyt. 

  39,98 zł
 • PUZZLE Zostaniesz Tatą Hello Baby w pudełku Z IMIENIEM PUZZLE Zostaniesz Tatą Hello Baby w pudełku Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PUZZLE Zostaniesz Tatą Uroczy Słonik w...

  Nic tak nie ucieszy męża jak wiadomość o ciąży. Ale jak przekazać tą wspaniałą nowinę w wyjątkowy sposób? Idealnym pomysłem są puzzle, które po ułożeniu przedstawiają grafikę uroczego słonika i napis "Zostaniesz Tatusiem!". 

  39,98 zł
 • PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Hello Baby w pudełku Z IMIENIEM PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Hello Baby w pudełku Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Uroczy...

  Jak poinformować rodziców o ciąży w cudowny i uroczy sposób? Fantastycznym pomysłem są puzzle, które po ułożeniu przedstawiają grafikę pięknego słonika  i napis "Zostaniesz Babcią" lub "Zostaniesz Dziadkiem". Słoń z podniesioną trąbą to symbol szczęścia, który idealnie nadaje się do prezentu informującego o ciąży. 

  39,98 zł
 • PUZZLE Zostaniesz Tatą Zapach Piwonii w pudełku Z IMIENIEM PUZZLE Zostaniesz Tatą Zapach Piwonii w pudełku Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PUZZLE Zostaniesz Tatą Zapach Piwonii w...

  Jak powiedzieć mężowi o ciąży w oryginalny i przepiękny sposób? Fantastycznym pomysłem są puzzle w personalizowanym pudełku. Mężowi lub partnerowi po ułożeniu puzzli ukazuje się piękna grafika kobiety z brzuszkiem i napis "Zostaniesz Tatusiem!". Cudowna niespodzianka, która sprawi wielką radość Przyszłemu Tacie. 

  39,98 zł
 • PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Uroczy Słonik w pudełku Z IMIENIEM PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Uroczy Słonik w pudełku Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Zapach...

  Jak powiedzieć rodzicom o ciąży w oryginalny i wspaniały sposób? Puzzle w personalizowanym pudełku pozwolą przekazać tą cudowną nowinę Przyszłym Dziadkom. Puzzle po ułożeniu przedstawiają grafikę kobiety z brzuszkiem oraz napis "Zostaniesz Babcią" lub "Zostaniesz Dziadkiem". Fantastyczny upominek, który zachwyci i zauroczy najbliższych. 

  39,98 zł
 • PUZZLE Zostaniesz Tatą Bocian w pudełku Z IMIENIEM PUZZLE Zostaniesz Tatą Bocian w pudełku Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PUZZLE Zostaniesz Tatą Bocian w pudełku Z...

  Puzzle z motywem bociana pozwolą w wyjątkowy sposób poinformować męża o ciąży. Puzzle składają sie z sześciu elementów, które po złożeniu przedstawiają napis "Zostaniesz Tatusiem"! Fantastyczny prezent dla partnera, który sprawi, że będzie to jeden z najszczęśliwszych dni w jego życiu. 

  39,98 zł
 • PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Złote Stópki w pudełku Z IMIENIEM PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Złote Stópki w pudełku Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Bocian...

  Jak powiedzieć rodzicom o ciąży w oryginalny sposób? Wyjątkową propozycją są puzzle, które po ułożeniu przedstawiają grafikę bociana i tekst, który przekaże wspaniałą nowinę. Puzzle umieszczone są w pudełku z imieniem Przyszłej Mamy. Cudowny wybór, który zachwyci i zauroczy Przyszłych Dziadków. 

  39,98 zł
 • KUBEK magiczny Zostaniesz Tatą CHMURKA 330ml KUBEK magiczny Zostaniesz Tatą CHMURKA 330ml
  39,98 zł
  KUBEK magiczny Zostaniesz Tatą CHMURKA 330ml
  1 Recenzje

  Jak powiedzieć Mężowi lub partnerowi o tym, że zostanie Tatą? Idealnym wyborem, który z pewnością go zaskoczy jest kubek magiczny z napisem: Będziesz Tatusiem! Napis na kubku pojawia się po zalaniu go gorącą wodą. Prezentuje się naprawdę estetycznie i na pewno zaskoczy przyszłego Tatę :-)

  39,98 zł
 • KUBEK magiczny Zostaniesz Tatą HELLO BABY 330ml KUBEK magiczny Zostaniesz Tatą HELLO BABY 330ml
  39,98 zł
  KUBEK magiczny Zostaniesz Tatą HELLO BABY...
  1 Recenzje

  Kubek magiczny z napisem Będziesz Tatusiem to świetny sposób, by poinformować Męża lub Narzeczonego o ciąży. Na kubku znajduje się grafika dziecięcego ubranka, a także imię partnera. Kubek zalany gorącą wodą zdradza tajemnicę, obok której nie da się przejść obojętnie!

  39,98 zł
 • KUBEK magiczny Zostaniesz Tatą BOTANICZNY 330ml KUBEK magiczny Zostaniesz Tatą BOTANICZNY 330ml
  39,98 zł
  KUBEK magiczny Zostaniesz Tatą BOTANICZNY...
  1 Recenzje

  Prześliczny kubek magiczny, który zdradza wspaniałą nowinę po zalaniu go gorącą wodą! Kubek posiada botaniczną grafikę i nadrukowane imię Męża! Pozwoli w zaskakujący sposób powiadomić o ciąży. Jak powiedzieć o ciąży? Herbata lub kawa podana w takim kubku to wyjątkowy wybór!

  39,98 zł
 • KUBEK magiczny Zostaniesz Dziadkiem! Gratulacje ZŁOTE STÓPKI 330ml KUBEK magiczny Zostaniesz Dziadkiem! Gratulacje ZŁOTE STÓPKI 330ml
  39,98 zł
  KUBEK magiczny Zostaniesz Dziadkiem!...

  Magiczny kubek to wspaniały sposób, aby przekazać Waszemu Tacie nowinę o ciąży! Czarny kubek po zalaniu wrzątkiem pokazuje niespodziankę w postaci tekstu: Kochany Tato, wkrótce zostaniesz Dziadkiem! Ten niezwykły upominek pozwoli w oryginalny sposób pogratulować przyszłemu Dziadkowi.

  39,98 zł
 • KUBEK magiczny Zostaniesz Tatą! Gratulacje ZŁOTE STÓPKI 330ml KUBEK magiczny Zostaniesz Tatą! Gratulacje ZŁOTE STÓPKI 330ml
  39,98 zł
  KUBEK magiczny Zostaniesz Tatą! Gratulacje...

  Magiczny kubek to wyjątkowo oryginalny sposób, aby przekazać mężowi nowinę o ciąży! Czarny kubek po zalaniu wrzątkiem ukazuje rewelacyjną niespodziankę w postaci grafiki złotych stópek i tekstu: Kochany Mężu! Wkrótce zostaniesz Tatą! Fantastyczny pomysł na przekazanie informacji o ciąży, który zostanie mężowi na długo w pamięci.

  39,98 zł
 • GRATULACJE dla męża Zostaniesz Tatą w pudełku RÓŻOWY KUBRACZEK GRATULACJE dla męża Zostaniesz Tatą w pudełku RÓŻOWY KUBRACZEK
  39,98 zł
  GRATULACJE dla męża Zostaniesz Tatą w...

  Jak powiedzieć mężowi lub partnerowi o ciąży w oryginalny i kreatywny sposób? Wspaniałą propozycją jest pudełeczko z różowym kubraczkiem i tekstem gratulacyjnym. Taki upominek sprawi, że mąż stanie się najszczęśliwszą osobą na świecie. 

  39,98 zł
 • GRATULACJE dla męża Zostaniesz Tatą w pudełku NIEBIESKI KUBRACZEK GRATULACJE dla męża Zostaniesz Tatą w pudełku NIEBIESKI KUBRACZEK
  39,98 zł
  GRATULACJE dla męża Zostaniesz Tatą w...

  Przepiękne pudełko z niebieskim kubraczkiem pozwoli w wyjątkowy sposób poinformować męża lub partnera o ciąży. Pudełeczko zdobione jest dodatkowo karteczką z personalizacją, tekstem gratulacyjnym i śliczną grafiką śpiącego chłopca. 

  39,98 zł
 • GRATULACJE dla dziadków Zostaniesz Babcią/Dziadkiem w pudełku RÓŻOWY KUBRACZEK GRATULACJE dla dziadków Zostaniesz Babcią/Dziadkiem w pudełku RÓŻOWY KUBRACZEK
  39,98 zł
  GRATULACJE dla dziadków Zostaniesz...

  Przepiękne pudełeczko z różowym kubraczkiem, które pozwoli w oryginalny sposób poinformować rodziców o ciąży i płci dziecka. Pudełko zdobione jest również karteczką z imieniem Przyszłej Mamy i śliczną grafiką śpiącej dziewczynki. Tak przygotowana niespodzianka sprawi, że będzie to najszczęśliwszy dzień w życiu Przyszłych Dziadków. 

  39,98 zł
 • GRATULACJE dla dziadków Zostaniesz Babcią/Dziadkiem w pudełku NIEBIESKI KUBRACZEK GRATULACJE dla dziadków Zostaniesz Babcią/Dziadkiem w pudełku NIEBIESKI KUBRACZEK
  39,98 zł
  GRATULACJE dla dziadków Zostaniesz...
  1 Recenzje

  Przepiękne pudełko z niebieskim kubraczkiem pozwoli w wyjątkowy sposób poinformować męża lub partnera o ciąży. Pudełeczko zdobione jest dodatkowo karteczką z personalizacją, tekstem gratulacyjnym i śliczną grafiką śpiącego chłopca. 

  39,98 zł
 • GRATULACJE dla męża Zostaniesz Tatą w pudełku KWIATOWY WÓZEK RÓŻ GRATULACJE dla męża Zostaniesz Tatą w pudełku KWIATOWY WÓZEK RÓŻ
  39,98 zł
  GRATULACJE dla męża Zostaniesz Tatą w...

  Jak powiedzieć Mężowi o ciąży? Wyjątkową propozycją jest pudełko z zawieszką w kstzałcie różowego wózeczka i słodkimi cukierkami. Wspaniały upominek, który sprawi mężowi ogromną radość. Pudełko zdobione jest karteczką z piękna grafiką i tekstem, który poinformuje męża, że niedługo zostanie Tatusiem. 

  39,98 zł
 • GRATULACJE dla męża Zostaniesz Tatą w pudełku KWIATOWY WÓZEK BŁĘKIT GRATULACJE dla męża Zostaniesz Tatą w pudełku KWIATOWY WÓZEK BŁĘKIT
  39,98 zł
  GRATULACJE dla męża Zostaniesz Tatą w...

  Jak poinformować męża o ciąży? Idealnym pomysłem jest pudełko z drobiazgami i tekstem gratulacyjnym. W pudełku znajduje się zawieszka w kształcie błękitnego wózeczka i słodkie cukierki. Drewniana skrzyneczka zdobiona karteczką z personalizacją i tekstem "Zostaniesz Tatusiem!" zachwyci i zauroczy męża. 

  39,98 zł
 • GRATULACJE dla dziadków Zostaniesz Babcią/Dziadkiem w pudełku KWIATOWY WÓZEK RÓŻ GRATULACJE dla dziadków Zostaniesz Babcią/Dziadkiem w pudełku KWIATOWY WÓZEK RÓŻ
  39,98 zł
  GRATULACJE dla dziadków Zostaniesz...

  Jak powiedzieć rodzicom o ciąży? Cudownym pomysłem jest wręczenie pudełka z tekstem gratulacyjnym i pięknymi drobiazgami. W pudełko znajduje się zawieszka w kształcie różowego wózeczka i słodkie cukierki. Tak przygotowany upominek pozwoli w wyjątkowy sposób przekazać przyszłym dziadkom informację o ciąży. 

  39,98 zł

Jak powiedzieć o ciąży Rodzicom? Jak powiedzieć o ciąży Mężowi lub Narzeczonemu? Sprawdźcie kreatywne pomysły!

Jak powiedzieć o ciąży w wyjątkowy sposób? Chcecie poinformować swoich bliskich o przyszłym dziecku w oryginalny, niespotykany sposób? Świetnym rozwiązaniem będą specjalne gadżety, które staną się wyjątkową pamiątką dla Waszych bliskich na długi czas. Coraz częściej wśród najnowszych trendów na sezon 2020 pojawiają się karty ze zdrapkami. Podczas informowania męża, babci, dziadka o ciąży również możecie zaopatrzyć się w takie karty. Całość będzie bardzo atrakcyjna i niespotykana. Bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem mogą być również kubki magiczne, bombonierki z krówkami czy specjalne spersonalizowane puzzle. Staną się wyjątkową pamiątką na długi czas. Zainteresujcie się bardzo wyjątkowymi gadżetami, które dzięki personalizacji są jeszcze bardziej oryginalne i unikatowe. 

Jak powiedzieć o ciąży? Bombonierki z krówkami Będę Mamą!

Świetnym pomysłem są także bombonierki z krówkami lub czekoladkami, które w słodki sposób poinformują najbliższych o ciąży. Bombonierki najczęściej umieszczone są w pudełkach ze spersonalizowanym wieczkiem, na którym znajduje się tekst i grafika dostosowana do okazji. Wewnątrz krówki lub czekoladki układają się w napis: Jestem w ciąży, Będę Mamą, Będziesz Tatą lub inne wskazujące na błogosławiony stan.

Na bombonierkach pojawiają się takie grafiki jak dziecięce body, chmurka, bocian, motyw eukaliptusa czy kobiety w ciąży, które pozwalają domyślić się, co kryje się wewnątrz. Takie pudełeczko Przyszła Mama może wręczyć osobiście Rodzicom lub Mężowi. Można je także przesłać pocztą lub kurierem. Słodka wiadomość na pewno zachwyci najbliższych :-)

Bombonierka z krówkami Będę Mamą

Bombonierka z krówkami Będę Mamą

Jak powiedzieć o ciąży? Kartki zdrapki dla przyszłych Dziadków

Jednym z najbardziej atrakcyjnych gadżetów, w jakie możecie się zaopatrzyć jest karta ze zdrapką. Prezentuje się bardzo oryginalnie i nowocześnie. Zdrapki pojawiają się wśród najnowszych trendów coraz częściej, dlatego warto postawić właśnie na taki dodatek. Pod naszymi zdrapkami umieszczona została informacja o ciąży. Jest to więc świetny pomysł, by poinformować najbliższych o przyszłym dzieciątku. 

Jednym z najbardziej atrakcyjnych wariantów są zdecydowanie zdrapki z kolekcji Złote Stópki. Prezentują się bardzo elegancko i  nowocześnie. Na białych kartach umieściliśmy grafikę złotych, dziecięcych stópek oraz napisem “Kochana Mamo” lub “Kochany Tato”. Wewnątrz karty znajduje się zdrapka w formie złotego okręgu, pod którą znajduje się informacja na temat ciąży. Do kompletu dorzucamy również metalowe serduszko umieszczone na sznureczku do zdrapania zdrapki oraz złotą kopertę, do której możecie spakować kartę. Całość prezentuje się bardzo wyjątkowo i atrakcyjnie. Na pewno Wasi rodzice będą zachwyceni takim sposobem na poinformowanie o ciąży.

Kartka zdrapka z powiadomieniem o ciąży

Kartka zdrapka z powiadomieniem o ciąży

W naszej ofercie znajdziecie również karty ze zdrapkami, które ujawniają płeć dziecka. Grafika uroczego słonika świetnie uzupełnia karty i cudownie się prezentuje. Taką zdrapkę możecie wykorzystać podczas imprezy Baby Shower.

Kubki magiczne Jestem w ciąży

Znakomitym pomysłem na poinformowanie o ciąży będzie również kubek, który stanie się wspaniałą pamiątką po tym wyjątkowym wydarzeniu. Początkowo kubek jest klasycznym dodatkiem w czarnym lub bordowym kolorze. Po wypełnieniu go gorącym napojem pojawia się napis informujący o zostaniu babcią, dziadkiem lub tatą. W zależności od tego, dla kogo jest kubek, wybierzcie odpowiedni wariant. Na wszystkich kubkach znajdują się cudowne grafiki, świetnie podkreślające charakter oraz wyjątkowość sytuacji.

Kubek magiczny zostaniesz TatusiemKubek magiczny zostaniesz Tatusiem jako sposób na poinformowanie o ciąży

Sprawdź wszystkie pomysły w kategorii CIĄŻA:

Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne pomysły

Dzienniki ciąży i pamiętniki Przyszłej Mamy

Ciąża - dodatki