Dekoracje komunijne ZESTAWY - kup taniej

Dekoracje komunijne ZESTAWY - kup taniej

Zestawy dekoracji komunijnych to gotowe komplety, które można wykorzystać podczas organizowania uroczystości I Komunii Świętej. W skład kompletów wchodzi bieżnik komunijny, serwetki komunijne oraz kieszonki na sztućce. Wybrany komplet będzie idealny na stół komunijny dla dziewczynki i dla chłopca w kolorze złotym, bądź srebrnym. Zestawy dekoracyjne sali na Komunię 2023 to rozmaite dekoracje balonowe. Warto wybrać także dekoracje komunijne na tort, np. zestaw świeczek.  Jak samemu zrobić dekoracje komunijne? Łatwe w wykonaniu są styropianowe dekoracje komunijne w postaci, np. aniołków. Są to doskonałe pomysły na dekoracje w kościele.

Dekoracje komunijne ZESTAWY - kup taniej

Dekoracje komunijne w zestawach - kup taniej!

Zestawy dekoracji komunijnych to doskonale rozwiązania dla wszystkich, którzy cenią sobie prostotę i łatwość wykonania aranżacji. Gotowe kompozycje dekoracji stołu i sali zaoszczędzą czas na kompletowanie pojedynczych produktów. Są to zawsze dopasowane stylem dekoracje, które tworzą jednolitą i spójną całość. Niektórzy decydują się na samodzielne wykonanie dekoracji. Jak samemu zrobić dekoracje komunijne? Wystarczy zgromadzić niezbędne materiały do wykonania ozdób i zaprojektować dekoracje, które stworzycie własnoręcznie. Bardzo popularne w rękodziele są  styropianowe dekoracje komunijne. Jest to jednak bardzo czasochłonne i nie zawsze gwarantuje sukces w postaci wymarzonych dekoracji komunijnych. Polecamy skorzystanie z bogatej oferty sklepu internetowego, gdzie znajdziecie mnóstwo inspiracji i pomysłów na dekoracje komunijne, np. bieżniki, serwetki, dekoracje na tort i wiele innych propozycji na waszą uroczystość.

 

Zestawy dekoracji stołu na Komunię w odcieniach złota

Zestawy dekoracji komunijnych w kolorze złotym to zdecydowany hit, bardzo często wybierany przez klientów. Kolekcje komunijne Pierwsza Komunia Święta, Złota IHS Exclusive oraz ZŁOTY klasyczny to doskonałe zestawy dekoracyjne, w których skład wchodzą serwetki, kieszonki oraz ozdobny bieżnik z sakralnymi motywami Hostii i koronki. W kwestii aranżacji wnętrza doskonale sprawdzi się złoty zestaw dekoracji balonowych z różnymi motywami: kielich i hostia oraz hostia na białym tle, złote metaliczne i napis foliowy IHS, które pozwolą na udekorowanie restauracji, ogrodu lub innego miejsca przeznaczonego na uroczystość. 

 złoty zestaw komunijny

Złoty zestaw dekoracji komunijnych

Srebrne zestawy komunijne

 Zestawy dekoracji komunijnych w srebrze są doskonałym sposobem na udekorowanie stołu komunijnego dla dziewczynki i dla chłopca. Piękne kolekcje SREBRNA klasyczna, Srebrna Hostia i Srebrna koronka to gotowe komplety, w których skład wchodzą serwetki, kieszonki i bieżnik do wykorzystania podczas dekorowania stołu komunijnego. Aranżując przestrzeń przyjęcia komunijnego dla dziecka, wykorzystajcie zestaw balonowy, w którego skład wchodzą balony: białe, srebrne, ze srebrną hostią na białym tle oraz foliowy napis IHS. Jest to bardzo korzystna propozycja, dzięki której zaoszczędzisz czas oraz pieniądze. Dekoracje komunijne na uroczystość I Komunii Świętej nie muszą zabierać ogromu czasu na przygotowanie idealnej aranżacji wnętrza oraz stołu. Wybierając przygotowane zestawy dekoracji komunijnych, decydujesz się na skrupulatnie przygotowane i wyselekcjonowane produkty, które wspólnie tworzą jednolitą dekorację.

zestaw srebrnych dekoracji komunijnych
Zestaw srebrnych dekoracji komunijnych