Baby Shower zabawy to niezastąpiony element przyjęcia dla Przyszłej Mamy. Fantastyczne gry, które będą świetną atrakcją uroczystości. Najczęściej wybierane są Baby Shower kalambury, pytania i odpowiedzi oraz ankiety. Fantastyczną propozycją są ciasteczka na Baby Shower, które posiadają wewnątrz pozytywną wróżbę. Inne pomysły na zabawy i gry na Baby Shower znajdziecie w naszym sklepie. Przy organizacji bociankowego należy pamiętać również o takich dodatkach jak: Baby Shower dekoracje sali i stołu, zaproszenia, tort oraz jedzenie.

Wybierz:

Baby Shower zabawy

Baby Shower zabawy - rewelacyjne atrakcje dla Przyszłej Mamy i przyjaciółek

Baby Shower to wyjątkowe przyjecie dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się przyjścia na świat dziecka. Baby Shower najczęściej organizowane jest przez najbliższe przyjaciółki Przyszłej Mamy. W tym sezonie królują przyjęcia w plenerze, na ogrodzie lub w restauracji. Podczas organizacji Baby Shower należy pamiętać o wielu rzeczach. Przede wszystkim trzeba sporządzić listę gości, ustalić datę, miejsce oraz godzinę przyjęcia. Potem można zaprosić przyjaciółki - ale jak to zrobić? Fantastyczną propozycją będą zaproszenia na Baby Shower z personalizacją. Po ustaleniu wszystkich najważniejszych informacji należy zabrać się za szykowanie dekoracji na Baby Shower, które powinny wpisywać się w najmodniejszy trend i styl Przyszłej Mamy. Potrzebne do dekoracji bociankowego potrzebne będą: balony na Baby Shower, girlandy i banery, serwetki, kubeczki i talerzyki papierowe i kolorowe słomki. Jeśli dekoracje na Baby Shower są zorganizowane to należy przygotować prezent na Baby Shower. I co najważniejsze - nie można zapomnieć o zabawach, które pozwolą przyjaciółkom i Przyszłej Mamie dobrze się bawić!

Zabawy na Baby Shower gry

Zabawy na Baby Shower - gra z imionami i dziecięcymi przedmiotami

Gry na Baby Shower - najpopularniejsze propozycje

Gry na Baby Shower można samemu zrobić metodą DIY, wydrukować z Internetu lub zakupić w naszym sklepie internetowym. Najczęściej wybierane gry na Baby Shower to kalambury - przyjaciółki obecne na przyjęciu otrzymują hasła, które muszą pokazać bez mówienia i wydawania dźwięków lub narysować. Zadaniem Przyszłej Mamy i reszty przyjaciółek jest odgadnięcie haseł. 

Testy na Baby Shower

Rewelacyjną propozycją zabaw na przyjęcie dla Przyszłej Mamy są testy na Baby Shower i certyfikaty. Komplet takich gadżetów pozwoli Przyszłej Mamie i jej przyjaciółkom spędzić miło czas. Testy posiadają pytania, które dotyczą nowonarodzonego dziecka - jak się nim opiekować i na co należy zwrócić szczególną uwagę. W teście znajdują sie również zadania z rekwizytami, które należy poprawnie wykonać w jak najszybszym czasie. Jeśli test zostanie poprawnie wykonany przez Przyszłą Mamę, to przyjaciółki uzupełniają certyfikat i go wręczają. W certyfikacie należy uzupełnić najważniejsze informacje: skład komisji, ocenę testu oraz datę egzaminu. Certyfikat to również fantastyczna pamiątka dla Przyszłej Mamy. Można go oprawić w ramkę i zawiesić w pokoiku dziecka. 

Testy na Baby Shower

Testy i certyfikaty na Baby Shower

Baby Shower pytania i odpowiedzi

Najczęściej szukane gry na Baby Shower to takie, które zawierają pytania, na które odpowiedzieć musi Przyszła Mam. Fantastyczną propozycją jest gra Mama czy Tata? Zawarte są w niej pytania dotyczące opieki nad dzieckiem, gotowania i spędzania czasu z maluszkiem. Dodatkowo w komplecie znajdują się rekwizyty na patyczkach w postaci czerwonych ust lub czarnych wąsów. Zadaniem przyjaciółek jest odpowiedzieć na pytanie zadawane przez Przyszłą Mamę, która zna poprawną odpowiedź. Jeśli pytanie lub zdanie dotyczy taty to przyjaciółki podnoszą wąsy. Jeśli dotyczy mamy to należy podnieść usta. 

Drzewko życzeń na Baby Shower

Wyjątkową zabawą i zarówno pamiątką dla Przyszłej Mamy jest personalizowane drzewko życzeń. Zdobione przepiekną grafiką, imieniem oraz datą przyjęcia prezentuje się fantastycznie. Drzewko życzeń należy umieścić w ramce i postawić ją na stole lub powiesić na ścianie. Przyjaciółki obecne na przyjęciu mogą umieszczać w nim swoje wpisy, porady dla Przyszłej Mamy i życzenia dla całej rodzinki. Wypełnione drzewko życzeń wspaniale będzie prezentować się w pokoiku dziecka i pozwoli powspominać cudowne Baby Shower. 

Zdrapki z zadaniami na Baby Shower

Rewelacyjną atrakcją na Baby Shower są zdrapki z zadaniami, które dotyczą noworodka i niemowlaka. Jest to gra, w której udział biorą wszystkie uczestniczki bociankowego. W komplecie znajduje się dwadzieścia bilecików, które zdobione są uroczą grafiką bociana w pastelowej kolorystyce. Na drugiej stronie znajduje się zdrapka w kształcie kółka, pod którą znajduje się opis zadania. Każda zdrapka posiada zupełnie inne zadanie, które jest wesołe i jak najbardziej do wykonania. Podczas tej zabawy najlepiej, gdy wszystkie przyjaciółki i Przyszła Mama usiądą razem przy stole lub na kanapie. 

Zabawa na baby shower zdrapki z zadaniami

Zabawa na Baby Shower - zdrapki z zadaniami