Baby Shower zabawy to niezastąpiony element przyjęcia dla Przyszłej Mamy. Fantastyczne gry, które będą świetną atrakcją uroczystości. Najczęściej wybierane są Baby Shower kalambury, pytania i odpowiedzi oraz ankiety. Fantastyczną propozycją są ciasteczka na Baby Shower, które posiadają wewnątrz pozytywną wróżbę. Inne pomysły na zabawy i gry na Baby Shower znajdziecie w naszym sklepie. Przy organizacji bociankowego należy pamiętać również o takich dodatkach jak: Baby Shower dekoracje sali i stołu, zaproszenia, tort oraz jedzenie.

Wybierz:

Baby Shower zabawy

 • FONTANNA dymna na gender reveal Ujawnij płeć dziecka 2 KOLORY FONTANNA dymna na gender reveal Ujawnij płeć dziecka 2 KOLORY
  16,98 zł
  FONTANNA dymna na gender reveal Ujawnij płeć dziecka 2 KOLORY

  Fontanna dymna przygotowana na gender reveal! Poinformuj bliskich o płci dziecka używając kolorowego dymu, który zachwyci wszystkich obecnych. Fontanna przygotowana jest w dwóch wariantach - różowym i niebieskim. 

  16,98 zł
 • SZARFA dla Przyszłej Mamy Baby Shower Mom to Be Różowa SZARFA dla Przyszłej Mamy Baby Shower Mom to Be Różowa
  24,98 zł
  SZARFA dla Przyszłej Mamy Baby Shower Mom to Be Różowa

  Elegancka szarfa z napisem Mom to Be dla przyszłej mamy. Idealnie sprawdzi się podczas Baby Shower. Delikatny różowy kolor zdobi złoty napis w towarzystwie serduszek. Szarfa zdecydowanie nada przyjęciu stosowny charakter jednocześnie upiększając zdjęcia.

  24,98 zł
 • SZARFA dla Przyszłej Mamy Baby Shower Mom to Be Błękitna SZARFA dla Przyszłej Mamy Baby Shower Mom to Be Błękitna
  24,98 zł
  SZARFA dla Przyszłej Mamy Baby Shower Mom to Be Błękitna

  Zadbaj by przyszła Mama poczuła się wyjątkowo podczas przyjęcia Baby Shower sprawiając jej szarfę z napisem Mom to be. Szarfa zdobiona jest złotym napisem oraz serduszkami. To idealny dodatek podkreślający motyw przewodni przyjęcia. Przyszła mama z pewnością będzie zachwycona!

  24,98 zł
 • PLAKAT zabawa na Baby Shower gender reveal Ujawnij płeć dziecka 50x70cm (+naklejki) PLAKAT zabawa na Baby Shower gender reveal Ujawnij płeć dziecka 50x70cm (+naklejki)
  79,98 zł
  PLAKAT zabawa na Baby Shower gender reveal Ujawnij płeć dziecka 50x70cm...

  Plakat z naklejkami i przewidywaniu płci dziecka może być doskonałą zabawą na Baby Shower oraz zabawnym konkursem. Każdy z gości może podpisać się przy naklejonej naklejce i czekać na poprawną odpowiedź. Po odkryciu płci dziecka na osoby, które zgadły mogą czekać słodkie upominki.

  79,98 zł
 • ZABAWA na Baby Shower Zdrapki z zadaniami BOHO 20szt Super Pytania ZABAWA na Baby Shower Zdrapki z zadaniami BOHO 20szt Super Pytania
  24,98 zł
  ZABAWA na Baby Shower Zdrapki z zadaniami BOHO 20szt Super Pytania

  Zdrapki na Baby Shower przygotowane w modnym stylu boho z pytaniami do Przyszłej Mamy. Zdrapki prezentują się pięknie, każdy kartonik dekorowany jest innym nadrukiem. Pytania do Przyszłej Mamy sprawdzą jej wiedzę zanim na świat przyjdzie maleństwo. Zapewnią frajdę i super zabawę!

  24,98 zł
 • GRA na Baby Shower Imiona i Przedmioty BOHO 10szt GRA na Baby Shower Imiona i Przedmioty BOHO 10szt
  19,98 zł
  GRA na Baby Shower Imiona i Przedmioty BOHO 10szt

  Gra na Baby Shower, która pozwoli zaktywizować wszystkie uczestniczki! Zabawa na Baby Shower w formie kart, na których należy wypisać najmodniejsze dziecięce imiona i przedmioty to świetny pomysł na grę na przyjęcie dla Przyszłej Mamy. Zabawa została przygotowana w formie poręcznych kart w formacie A5. W opakowaniu znajduje się 5szt kart z imionami oraz...

  19,98 zł
 • ZABAWA na Baby Shower Życzenia dla Maluszka ANKIETY 5szt ZABAWA na Baby Shower Życzenia dla Maluszka ANKIETY 5szt
  9,98 zł
  ZABAWA na Baby Shower Życzenia dla Maluszka ANKIETY 5szt

  Zabawa na Baby Shower w postaci kart do wypełnienia przez każdą z uczestniczek przyjęcia dla Przyszłej Mamy. Zabawa pozwoli zebrać w jednym miejscu życzenia dla Maleństwa i będzie swego rodzaju pamiątkową księgą gości z uroczystości. Dzięki modnemu wzorowi w stylu boho prezentuje się pięknie i oryginalnie.

  9,98 zł
 • ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho CHŁOPIEC ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho CHŁOPIEC
  13,00 zł
  ZDRAPKA na gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho CHŁOPIEC
  2 Recenzje

  Jesteś w ciąży i właśnie poznałaś płeć swojego malucha, a teraz chcesz by i reszta się dowiedziała jakiej płci maleństwo nosisz pod sercem? Idealnie i zaraz oryginalnym sposobem na zdradzenie tej ważnej nowiny będzie zdrapka! Piękna boho kartka skrywająca wewnątrz dwie złote zdrapki, gdzie pod jedną z nich kryje się odpowiedz na pytanie o płeć będzie...

  13,00 zł
 • ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho DZIEWCZYNKA ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho DZIEWCZYNKA
  13,00 zł
  ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho DZIEWCZYNKA

  Jesteś w ciąży i spodziewasz się dziewczynki? To cudowna nowina! Teraz czas ją przekazać dalej. Oryginalnym sposobem na przekazanie tej radosnej wiadomości jest kartka wewnątrz której znajdują się zdrapki pod którymi skrywa się ta wspaniała informacja. Kartka ozdobiona boho grafiką zachwyca swoim wyglądem i wzbudza ciekawość. To zdecydowanie hit, dzięki...

  13,00 zł
 • FONTANNA dymna do sesji Ujawnij płeć DZIECKA 4 KOLORY FONTANNA dymna do sesji Ujawnij płeć DZIECKA 4 KOLORY
  9,98 zł
  KULKI dymne do sesji ciążowej MIX KOLORÓW 6szt
  1 Recenzje

  Fantastyczne kulki dymne to świetny dodatek do zdjęć na Baby Shower lub sesji ciążowej. Wyjątkowe kolorowe zdjęcia będą cudowną pamiątką z tego okresu. Kule dymne można wykorzystać także do zdjęć z Baby Shower.

  9,98 zł
 • FONTANNA dymna do sesji 4 KOLORY FONTANNA dymna do sesji 4 KOLORY
  13,98 zł
  FONTANNA dymna do sesji 4 KOLORY

  Fontanny dymne to wyjątkowy dodatek na Baby Shower. Fontanny w odpowiednich kolorach ujawnią płeć dziecka! Fontany piękne prezentują się na pamiątkowych zdjęciach musisz je mieć!

  13,98 zł
 • DRZEWKO Życzeń księga gości na Baby Shower Botaniczne W RAMIE Z Imieniem DRZEWKO Życzeń księga gości na Baby Shower Botaniczne W RAMIE Z Imieniem
  39,98 zł
  DRZEWKO Życzeń księga gości na Baby Shower Botaniczne W RAMIE Z Imieniem

  Oryginalna i kreatywna księga gości na Baby Shower w formie drzewka życzeń w ramce. Księga wspaniale prezentuje się na stole i będzie wyjątkową pamiątką na długie lata dla Przyszłej Mamy. Przyjaciółki obecne na przyjęciu mogą umieszczać w księdze swoje wpisy i życzenia dla dziecka i Przyszłej Mamy.

  39,98 zł
 • ZABAWA Wykreślanka na Baby Shower 5szt ZABAWA Wykreślanka na Baby Shower 5szt
  9,98 zł
  ZABAWA na Baby Shower Wykreślanka 5szt

  Fantastyczna zabawa i atrakcja na Baby Shower w postaci wykreślanki z dziecięcymi hasłami. W zestawie znajduje się 5szt wykreślanek, które zdobione są grafiką dziecięcych elementów. Przyjaciółka, która najszybciej znajdzie 20 haseł - zostaje zwycięzcą!

  9,98 zł
 • TEST+Certyfikat na Baby Shower Bocian (+gadżety) TEST+Certyfikat na Baby Shower Bocian (+gadżety)
  19,98 zł
  TEST+Dyplom dla Przyszłej Mamy Baby Shower BOCIAN (+gadżet)

  Fantastyczna zabawa na Baby Shower dla Przyszłej Mamy i jej przyjaciółek. Zestaw składa się z testu kwalifikacyjnego i certyfikatu z uroczą grafiką bociana. Przyjaciółki obecne na przyjęciu zadają pytania Przyszłej Mamie i zaznaczają na karcie odpowiedzi. Rewelacyjna atrakcja tak wyjątkowego przyjęcia!

  19,98 zł
 • TEST+Certyfikat na Baby Shower Jej Wysokość Mama Boho TEST+Certyfikat na Baby Shower Jej Wysokość Mama Boho
  14,98 zł
  TEST+Certyfikat na Baby Shower Jej Wysokość Mama Boho

  Test i Certyfikat dla Przyszłej Mamy to świetny wybór na Baby Shower. Zestaw składa się z 2 kart, które zostały przygotowane w modnej stylistyce boho. To świetny wybór na każde Baby Shower i piękna pamiątka dla Przyszłej Mamy.

  14,98 zł
 • ZABAWA na Baby Shower Zdrapki z zadaniami 20szt HIT ZABAWA na Baby Shower Zdrapki z zadaniami 20szt HIT
  24,98 zł
  ZABAWA na Baby Shower Zdrapki z zadaniami 20szt HIT
  1 Recenzje

  Fantastyczna zabawa na Baby Shower w postaci karteczek z pytaniami. W komplecie znajduje się dwadzieścia karteczek ze zdrapką w kształcie kółka, pod którą kryją się pytania dotyczące dziecka. Rewelacyjna gra dla Przyszłej Mamy i jej przyjaciółek na Baby Shower.

  24,98 zł
 • CERTYFIKAT+TEST Przyszłej Mamy na Baby Shower Zapach Piwonii CERTYFIKAT+TEST Przyszłej Mamy na Baby Shower Zapach Piwonii
  11,98 zł
  CERTYFIKAT+TEST Przyszłej Mamy na Baby Shower Piwonie ZESTAW

  Rewelacyjny dodatek na imprezkę z okazji Baby Shower! Zestaw składający się z certyfikatu oraz tekstu kwalifikacyjnego na Przyszłą Mamę to zabawny gadżet, który zachwyci wszystkie koleżanki obecne na przyjęciu, a w szczególności Przyszłą Mamę z brzuszkiem.

  11,98 zł
 • KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka BABY SHOWER DZIEWCZYNKA KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka BABY SHOWER DZIEWCZYNKA
  19,98 zł
  KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka GENDER REVEAL/ BABY SHOWER...
  1 Recenzje

  Jak w wyjątkowy sposób ujawnić płeć dziecka najbliższym osobom? Fantastyczną propozycją jest strzelające konfetti w tubie, wewnątrz którego znajdują się bibułowe kółka w różowym kolorze. Koleżanki na Baby Shower będą zachwycone efektownym i oryginalnym przekazaniem nowiny!

  19,98 zł
 • KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka GENDER REVEAL/BABY SHOWER CHŁOPIEC KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka GENDER REVEAL/BABY SHOWER CHŁOPIEC
  19,98 zł
  KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka GENDER REVEAL/BABY SHOWER CHŁOPIEC

  Fantastyczny gadżet na Baby Shower, który w oryginalny i efektowny sposób pozwoli ujawnić płeć dziecka! Konfetti w tubie z niebieskimi papierowymi kółeczkami zaskoczy wszystkie koleżanki obecne na przyjęciu. Takie konfetti w rewelacyjny sposób poinformuje również Tatę lub Dziadków o tym, że na świecie pojawi się niedługo mały chłopczyk!

  19,98 zł
 • ANKIETA Jakie będzie Twoje Maleństwo Baby Shower 5szt ANKIETA Jakie będzie Twoje Maleństwo Baby Shower 5szt
  9,98 zł
  ANKIETY Jakie będzie Twoje Maleństwo Baby Shower 5szt
  1 Recenzje

  Organizujecie przyjęcie Baby Shower dla Przyszłej Mamy? Zadbajcie o fantastyczną atrakcję i zabawę w postaci ankiet, które będą wypełniać wszystkie uczestniczki imprezy (oprócz Mamy). W ankiecie będziecie typować jakie będzie maleństwo, gdy się urodzi i gdy będzie dorastać. Będzie to wspaniała pamiątka dla Przyszłej Mamy i jej maluszka.

  9,98 zł
 • GADŻETY do zdjęć na Baby Shower BOY OR GIRL 11szt GADŻETY do zdjęć na Baby Shower BOY OR GIRL 11szt
  13,98 zł
  GADŻETY do zdjęć na Baby Shower BOY OR GIRL 11szt

  Świetny zestaw gadżetów na przyjęcie z okazji Baby Shower! Komplet zawiera 11 elementów w kolorze różowym i niebieskim.

  13,98 zł
 • GADŻETY do zdjęć na Baby Shower 6szt GADŻETY do zdjęć na Baby Shower 6szt
  13,98 zł
  GADŻETY do zdjęć na Baby Shower 6szt
  1 Recenzje

  Rewelacyjny zestaw rekwizytów na Baby Shower, który zapewni fantastyczne zdjęcia z imprezki! Przyszła Mama będzie zachwycona tak świetnym gadżetem, który idealnie sprawdzi się na przyjęciu.

  13,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM RÓŻOWY NAPIS SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM RÓŻOWY NAPIS
  35,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM RÓŻOWY NAPIS

  Śliczna szarfa z różowym napisem "Baby Shower" i imieniem Przyszłej Mamy to rewelacyjny dodatek na to fantastyczne przyjęcie! Szarfa dedykowana jest Mamie oraz wszystkim uczestniczkom wydarzenia. Dzięki tym pięknym szarfom zdjęcia z imprezki będą wyglądać wspaniale!

  35,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM ZŁOTY NAPIS BŁYSK SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM ZŁOTY NAPIS BŁYSK
  35,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM ZŁOTY NAPIS BŁYSK

  Śliczna szarfa ze złotym napisem "Baby Shower" i imieniem Przyszłej Mamy dedykowana jest Mamie oraz uczestniczkom tego fantastycznego przyjęcia! Dzięki szarfom zdjęcia z imprezki będą wyglądać rewelacyjnie.

  35,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama RÓŻOWY NAPIS SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama RÓŻOWY NAPIS
  35,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama RÓŻOWY NAPIS

  Jak zadbać o to, aby Przyszła Mama poczuła się wyjątkowo na przyjęciu Baby Shower? Rewelacyjnym pomysłem jest personalizowana szarfa z napisem "Przyszła Mama" i jej imieniem. Przyszła Mama będzie pozytywnie zaskoczona, a piękną szarfę po przyjęciu może zostawić na pamiątkę.

  35,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama ZŁOTY NAPIS BŁYSK SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama ZŁOTY NAPIS BŁYSK
  35,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama ZŁOTY NAPIS BŁYSK

  Organizujecie przyjęcie Baby Shower dla Przyszłej Mamy? Jeśli tak, zadbajcie o to, aby poczuła się wyjątkowo! Fantastycznym pomysłem jest personalizowana szarfa ze złotym napisem "Przyszła Mama" i jej imieniem.

  35,98 zł
 • GRA Baby Shower Mama czy Tata? (+karteczki na piku) GRA Baby Shower Mama czy Tata? (+karteczki na piku)
  19,98 zł
  GRY Baby Shower Mama czy Tata? (+karteczki na piku)

  Niedługo Baby Shower najbliższej przyjaciółki? Jesteś organizatorką? Zadbaj o rewelacyjne atrakcje dla Przyszłej Mamy i wszystkich uczestniczek! Gra "Mama czy Tata?" to fantastyczny pomysł na wspólną zabawę podczas imprezki z okazji Baby Shower! Dziewczyny odpowiadają na pytania lub typują odpowiedź podnosząc usta lub wąsy na patyczkach! Pytania dotyczą...

  19,98 zł
 • ANKIETA Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę Baby Shower 5szt ANKIETA Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę Baby Shower 5szt
  9,98 zł
  ANKIETY Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę Baby Shower 5szt
  1 Recenzje

  Baby Shower koleżanki, przyjaciółki czy kogoś z rodziny w planach? Nie zapomnijcie o atrakcjach podczas tej fantastycznej imprezki! Może ankiety z pytaniami, które dotyczą Przyszłej Mamy podczas ciąży? Rozdajcie ankiety sobie i wszystkim uczestniczkom Baby Shower i wypełnijcie puste pola. Potem przeczytajcie głośno odpowiedzi, a Przyszła Mama wytypuje...

  9,98 zł

Baby Shower zabawy - rewelacyjne atrakcje dla Przyszłej Mamy i przyjaciółek

Baby Shower to wyjątkowe przyjecie dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się przyjścia na świat dziecka. Baby Shower najczęściej organizowane jest przez najbliższe przyjaciółki Przyszłej Mamy. W tym sezonie królują przyjęcia w plenerze, na ogrodzie lub w restauracji. Podczas organizacji Baby Shower należy pamiętać o wielu rzeczach. Przede wszystkim trzeba sporządzić listę gości, ustalić datę, miejsce oraz godzinę przyjęcia. Potem można zaprosić przyjaciółki - ale jak to zrobić? Fantastyczną propozycją będą zaproszenia na Baby Shower z personalizacją. Po ustaleniu wszystkich najważniejszych informacji należy zabrać się za szykowanie dekoracji na Baby Shower, które powinny wpisywać się w najmodniejszy trend i styl Przyszłej Mamy. Potrzebne do dekoracji bociankowego potrzebne będą: balony na Baby Shower, girlandy i banery, serwetki, kubeczki i talerzyki papierowe i kolorowe słomki. Jeśli dekoracje na Baby Shower są zorganizowane to należy przygotować prezent na Baby Shower. I co najważniejsze - nie można zapomnieć o zabawach, które pozwolą przyjaciółkom i Przyszłej Mamie dobrze się bawić!

Zabawy na Baby Shower gry

Zabawy na Baby Shower - gra z imionami i dziecięcymi przedmiotami

Gry na Baby Shower - najpopularniejsze propozycje

Gry na Baby Shower można samemu zrobić metodą DIY, wydrukować z Internetu lub zakupić w naszym sklepie internetowym. Najczęściej wybierane gry na Baby Shower to kalambury - przyjaciółki obecne na przyjęciu otrzymują hasła, które muszą pokazać bez mówienia i wydawania dźwięków lub narysować. Zadaniem Przyszłej Mamy i reszty przyjaciółek jest odgadnięcie haseł. 

Testy na Baby Shower

Rewelacyjną propozycją zabaw na przyjęcie dla Przyszłej Mamy są testy na Baby Shower i certyfikaty. Komplet takich gadżetów pozwoli Przyszłej Mamie i jej przyjaciółkom spędzić miło czas. Testy posiadają pytania, które dotyczą nowonarodzonego dziecka - jak się nim opiekować i na co należy zwrócić szczególną uwagę. W teście znajdują sie również zadania z rekwizytami, które należy poprawnie wykonać w jak najszybszym czasie. Jeśli test zostanie poprawnie wykonany przez Przyszłą Mamę, to przyjaciółki uzupełniają certyfikat i go wręczają. W certyfikacie należy uzupełnić najważniejsze informacje: skład komisji, ocenę testu oraz datę egzaminu. Certyfikat to również fantastyczna pamiątka dla Przyszłej Mamy. Można go oprawić w ramkę i zawiesić w pokoiku dziecka. 

Testy na Baby Shower

Testy i certyfikaty na Baby Shower

Baby Shower pytania i odpowiedzi

Najczęściej szukane gry na Baby Shower to takie, które zawierają pytania, na które odpowiedzieć musi Przyszła Mam. Fantastyczną propozycją jest gra Mama czy Tata? Zawarte są w niej pytania dotyczące opieki nad dzieckiem, gotowania i spędzania czasu z maluszkiem. Dodatkowo w komplecie znajdują się rekwizyty na patyczkach w postaci czerwonych ust lub czarnych wąsów. Zadaniem przyjaciółek jest odpowiedzieć na pytanie zadawane przez Przyszłą Mamę, która zna poprawną odpowiedź. Jeśli pytanie lub zdanie dotyczy taty to przyjaciółki podnoszą wąsy. Jeśli dotyczy mamy to należy podnieść usta. 

Drzewko życzeń na Baby Shower

Wyjątkową zabawą i zarówno pamiątką dla Przyszłej Mamy jest personalizowane drzewko życzeń. Zdobione przepiekną grafiką, imieniem oraz datą przyjęcia prezentuje się fantastycznie. Drzewko życzeń należy umieścić w ramce i postawić ją na stole lub powiesić na ścianie. Przyjaciółki obecne na przyjęciu mogą umieszczać w nim swoje wpisy, porady dla Przyszłej Mamy i życzenia dla całej rodzinki. Wypełnione drzewko życzeń wspaniale będzie prezentować się w pokoiku dziecka i pozwoli powspominać cudowne Baby Shower. 

Zdrapki z zadaniami na Baby Shower

Rewelacyjną atrakcją na Baby Shower są zdrapki z zadaniami, które dotyczą noworodka i niemowlaka. Jest to gra, w której udział biorą wszystkie uczestniczki bociankowego. W komplecie znajduje się dwadzieścia bilecików, które zdobione są uroczą grafiką bociana w pastelowej kolorystyce. Na drugiej stronie znajduje się zdrapka w kształcie kółka, pod którą znajduje się opis zadania. Każda zdrapka posiada zupełnie inne zadanie, które jest wesołe i jak najbardziej do wykonania. Podczas tej zabawy najlepiej, gdy wszystkie przyjaciółki i Przyszła Mama usiądą razem przy stole lub na kanapie. 

Zabawa na baby shower zdrapki z zadaniami

Zabawa na Baby Shower - zdrapki z zadaniami