Piękne dekoracje na Baby Shower, które pozwolą stworzyć niezapomniane przyjęcie dla Przyszłej Mamy. Najczęściej wybierane są dodatki w złotej, różowej oraz błękitnej kolorystyce. W naszym sklepie internetowym można znaleźć dekoracje w spójnym stylu. Oferujemy piękne kolekcje z dekoracjami na Baby Shower, w których znajdują się kubeczki, talerzyki, serwetki, balony, dekoracje tortu i upominki dla przyjaciółek. Na Baby Shower dla dziewczynki najlepiej jest wybrać różowe dodatki i ozdoby, a na bociankowe dla chłopca dekoracje, które podkreślają płeć dziecka w niebieskiej kolorystyce.

Wybierz:

Dekoracje Baby Shower - wybierz styl

Baby Shower dekoracje - najmodniejsze motywy na Baby Shower 2022!

Baby Shower co to? Jest to przyjęcie dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się dziecka. Kto organizuje Baby Shower? Najczęściej przyjaciółki, po konsultacji z Przyszłą Mamusią wybierają miejsce i motyw przewodni przyjęcia, kupują prezenty dla Mamy i maluszka i świętują to, że niedługo maluszek przyjdzie na świat. Warto wcześniej zapytać przyjaciółki, jaka stylistyka najbardziej jej odpowiada. Ważny jest także wybór miejsca. Należy pamiętać o tym, że kobieta w ciąży przede wszystkim powinna czuć się komfortowo i mieć możliwość swobody przez całe przyjęcie. Jeżeli stoi przed Wami wyzwanie organizacji Baby Shower i zastanawiacie się, jakie dodatki są aktualnie na czasie koniecznie zajrzyjcie niżej! Przedstawiamy Wam najmodniejsze style przyjęcia Baby Shower, które biją rekordy popularności w 2022 roku!

Botaniczne Baby Shower

Nawiązania do natury, roślinne motywy i grafiki przedstawiające zielone gałązki są aktualnie w trendach na w zasadzie wszystkie przyjęcia. Baby Shower w botanicznym stylu będzie świetnym pomysłem, jeżeli Przyszła Mama uwielbia zieleń i naturę, a także kocha to, co piękne i modne! Motywem przewodnim stały się gałązki eukaliptusa oraz geometryczny motyw heksagonu. Połączenie złota i zieleni sprawia, że wszystkie dodatki są bardzo eleganckie. Na uznanie zasługują przede wszystkim dekoracje tortu takie jak topper z imieniem Przyszłej Mamy czy opłatek na tort, który pozwoli Wam przygotować słodką niespodziankę. Nad stołem i jako dodatek do zdjęć warto wykorzystać plakat na Baby Shower z imieniem i motywem eukaliptusa, a na stole ułożyć jednorazowe naczynia ze złotym akcentem. Całość wygląda po prostu przepięknie!

Dekoracje na baby shower botaniczne

Dekoracje na Baby Shower w botanicznym stylu

Baby Shower w złotym wydaniu

Biało-złote dekoracje w minimalistycznym stylu sprawdzają się w każdym wnętrzu, więc są idealnym wyborem na większość przyjęć. To też świetny wybór, jeżeli nie wiecie dokładnie, co spodoba się Przyszłej Mamie oraz nie znacie płci dziecka. Jednymi z chętniej wybieranych są dekoracje na Baby Shower z chmurką. Uroczy motyw chmurki z uśmiechem i oczkami pojawia się na wszystkich dodatkach. Można z nim wybrać dekoracje sali, dekoracje stołu, a także upominki dla wszystkich dziewczyn. Niezastąpione będą krówki na Baby Shower czy ciasteczka z wróżbą. Na stole powinny się pojawić talerzyki w kształcie chmurki, papierowe serwetki czy kubeczki ze złotym motywem. Drugi pomysł na Baby Shower w odcieniach złota to motyw wózeczka. Dziecięcy wózeczek od razu wskazuje na charakter przyjęcia, jest bardzo elegancki i minimalistyczny. Podobny wzór to złote dziecięce stópki na białym tle. Czarna czcionka z imieniem Przyszłej Mamy i datą przyjęcia nadaje całości charakteru. Jeżeli lubicie akcenty w języku angielskim warto postawić na dekoracje na Baby Shower z napisem Oh Baby. Biało-złote dekoracje prezentują się niepowtarzalnie. W tej stylistyce warto wykorzystać przede wszystkim transparentne balony na Baby Shower ze złotym napisem i konfetti w środku, które mogą zawisnąć nad stołem lub zostać wykorzystane do sesji zdjęciowej.

Dekoracje na Baby Shower złote

Dekoracje na Baby Shower z motywem złotej chmurki

Dekoracje na Baby Shower dla dziewczynki

Jeżeli znacie już płeć dziecka warto wybrać dodatki właśnie w takim stylu. Na Baby Shower dziewczynki szczególnie polecane są ozdoby w odcieniach różu. Różowe balony Baby Shower lub balony foliowe Girl będą niezastąpione do dekoracji pomieszczenia. Świetnie sprawdza się też papierowe girlandy czy rozety z metalicznymi akcentami. Jednym z pomysłów jest wykorzystanie grafik bociana w odcieniach różu. Poza dekoracjami sali i stołu warto postawić także na dodatek, który zbierze wszystkie wspomnienia w jednym miejscu. Niezastąpiona będzie księga pamiątkowa na Baby Shower z imieniem Przyszłej Mamy, w której mogą znaleźć się wpisy uczestniczek, życzenia dla Mamusi, ale też pamiątkowe zdjęcia.

Druga, bardzo elegancka propozycja to Baby Shower z motywem piwonii i grafiką kobiety w ciąży. To jeden z najchętniej wybieranych stylów na Baby Shower dziewczynki. Dekoracje są bardzo eleganckie, a kwiatowy motyw wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy. Pięknie wyglądają kubeczki i talerzyki z kwiatami oraz jasnoróżowe serwetki. W tej stylistyce można wybrać również prezent na Baby Shower np. skrzyneczkę relaksacyjną dla Przyszłej Mamy, która została wykonana z naturalnego drewna i ozdobiona personalizowanym motywem.

Dekoracje na baby shower dziewczynki

Dekoracje na Baby Shower dziewczynki z motywem różowego bociana

Dekoracje na Baby Shower chłopca

Na Baby Shower chłopca najchętniej wybierane dodatki w odcieniach błękitu i niebieskiego. Często łączy się je również ze złotem i srebrem. Tu także świetnie sprawdzą się dodatki z  grafiką bociana. Można wykorzystać także dekoracje z napisem Baby Boy. Koniecznie zadbajcie o to, by wybrać dekoracje stołu na Baby Shower, dekoracje tortu, a także piękne dekoracje sali takie jak balony i girlandy. Warto wybrać jeden motyw, by wszystko do siebie pasowało.

Dekoracje na baby shower chłopca

Dekoracje na Baby Shower chłopca w niebieskiej kolorystyce

Baby Shower jakie dodatki koniecznie trzeba mieć?

Poza dekoracjami tortu, stołu i sali czy upominkami dla dziewczyn pamiętajcie także o tym, by wybrać piękny prezent na Baby Shower. Koniecznie zadbajcie o to, by trafiał on w gust Przyszłej Mamy, ale też nawiązywał do okazji. Najpopularniejsze są skrzyneczki z drobiazgami czy zestawy, które zrelaksują Mamusię przed porodem. Dobrym wyborem jest także satynowy szlafrok z imieniem. Pamiętajcie również o tym, by wybrać zabawy i gry na Baby Shower, które zaktywizują wszystkie uczestniczki, ale też będą świetną pamiątką z przyjęcia. Niezastąpione są quizy i zdrapki z zadaniami, a także teksty na Przyszłą Mamę, które często zwieńczone są certyfikatem :-)