Piękne dekoracje na Baby Shower, które pozwolą stworzyć niezapomniane przyjęcie dla Przyszłej Mamy. Najczęściej wybierane są dodatki w złotej, różowej oraz błękitnej kolorystyce. W naszym sklepie internetowym można znaleźć dekoracje w spójnym stylu. Oferujemy piękne kolekcje z dekoracjami na Baby Shower, w których znajdują się kubeczki, talerzyki, serwetki, balony, dekoracje tortu i upominki dla przyjaciółek. Na Baby Shower dla dziewczynki najlepiej jest wybrać różowe dodatki i ozdoby, a na bociankowe dla chłopca dekoracje, które podkreślają płeć dziecka w niebieskiej kolorystyce.

Wybierz:

Dekoracje Baby Shower - wybierz styl

 • PLAKAT na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i baloniki 86 x 61cm GIGA LUX PLAKAT na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i baloniki 86 x 61cm GIGA LUX
  79,98 zł
  PLAKAT na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i baloniki 86 x 61cm GIGA LUX

  Plakat na Chrzest Święty dziewczynki to wspaniała propozycja, która pozwoli na ozdobienie sali. Urocza grafika misia z balonikami w odcieniach różu zachwyci wszystkich gości. Świetnie zaprezentuje się także podczas sesji zdjęciowej, po skończonej uroczystości może stanowić element wystroju pokoju dziecięcego.

  79,98 zł
 • OPŁATKI na muffinki na Baby Shower Z IMIENIEM Boho miś i króliczek 12szt OPŁATKI na muffinki na Baby Shower Z IMIENIEM Boho miś i króliczek 12szt
  19,98 zł
  OPŁATKI na muffinki na Baby Shower Z IMIENIEM Boho miś i króliczek 12szt

  Niesamowity dodatek do słodkiego wypieku! Wykorzystaj personalizowane opłatki na muffinki z grafiką boho misia i króliczka. Opłatki bezproblemowo zawrzesz na słodkościach. Zachwyć uczestniczki Baby Shower przepięknym elementem dekoracyjnym!

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka różowe 10szt CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka różowe 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka różowe 10szt

  Słodkie podziękowanie dla gości, które możesz wykorzystać podczas przyjęcia dedykowanego dziewczynce. Świetnie sprawdzi się podczas Roczku, Baby Shower czy Urodzinek. Urocza grafika leśnych zwierzątek pośród różu wspaniale zaprezentuje się na imprezkowym stole. 

  23,98 zł
 • WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami błękit 10szt WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami błękit 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami błękit 10szt

  Planujesz przyjęcie dla syna? Wykorzystaj winietki do wypisania nazwisk by wskazać gościom ich miejsce przy stole. Produkt dekorowany jest grafiką misia z balonikami w odcieniach błękitu. To praktyczny gadżet, który stanowi także element wystroju, 

  9,98 zł
 • WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami róż 10szt WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami róż 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami róż 10szt

  Chcesz wskazać gościom miejsce przy stole? Wykorzystaj winietki z możliwością samodzielnego uzupełnienia danych gości! Winietki dekorowane są grafiką uroczego misia z balonikami. Całość utrzymana jest w różowej kolorystyce. To produkt który jest niesamowicie praktyczny! 

  9,98 zł
 • WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt

  Wyjątkowe winietki, które ucieszą najmłodszych gości! Piękna grafika zwierzaczków pośród błękitu wspaniale zaprezentuje się przy nakryciach chłopców. Ustawcie je na stole i wypiszcie kolorowym długopisem. 

  9,98 zł
 • WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt

  Winietki to wspaniały dodatek na przyjęcie. Wyróżnij dziewczynki i postaw przy ich nakryciach winietki z grafika leśnych zwierzątek pośród różu. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego wypisania

  9,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Baby Shower chłopca ZESTAW dekoracji stołu na Baby Shower chłopca
  27,94 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Baby Shower chłopca talerzyki+kubeczki+serwetki...

  Szukasz dekoracji na Baby Shower chłopca? Skorzystaj z zestawu zawierającego błękitne talerzyki i kubeczki ze złotymi brzegami oraz serwetki z przepięknym motywem leśnych zwierzątek z elementami złota. Wszystkie produkty zostały idealnie dopasowane tak, by świetnie zaprezentować się podczas imprezki. 

  27,94 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Baby Shower dziewczynki ZESTAW dekoracji stołu na Baby Shower dziewczynki
  27,94 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Baby Shower dziewczynki...

  Wspaniały zestaw dekoracyjny na przyjęcie Baby Shower! W skład zestawu wchodzą serwetki z napisem BABY zdobione uroczą grafiką leśnych zwierzątek z elementami różu, talerzyki oraz kubki ze złotymi brzegami. Całość przepięknie zaprezentuje się na imprezowym stole!

  27,94 zł
 • SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt

  Wyjątkowe serwetki na Baby Shower dziewczynki! Produkt zdobiony grafiką leśnych zwierzątek z akcentami różu oraz złota wspaniale zaprezentuje się podczas przyjęcia. Serwetki zostały wykonane z wysokiej jakości 3-warstwowego papieru. 

  12,98 zł
 • SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt

  Serwetki z 3-warstwowego papieru z pięknym motywem leśnych zwierzątek na błękitnym tle. Świetnie skomponują się z niebieskimi dodatkami. Połączenie bieli, błękitu oraz złota wspaniale sprawdzi się podczas przyjęcia dla chłopca! 

  12,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Baby Shower chłopca 6szt (+etykieta) KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Baby Shower chłopca 6szt (+etykieta)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Baby Shower chłopca 6szt (+etykieta)

  Kubeczki z personalizowaną naklejką świetnie sprawdzą się podczas przyjęcia Baby Shower. Produkt z personalizacją zawiera grafikę leśnych zwierzątek na błękitnym tle. Kubeczki świetnie nadają się do chłodnych napoi, pozwolą  również na szybkie sprzątanie po przyjęciu.

  14,98 zł
 • TOPPER na tort Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka TOPPER na tort Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł
  TOPPER na tort Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka

  Piękna dekoracja tortu wykonana ze sztywnego papieru. Topper to niezbędny element Baby Shower! Produkt z nadrukowaną grafiką zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle oraz personalizacją w postaci imienia przyszłej Mamy oraz datą uroczystości. Topper świetnie zaprezentuje się również na zdjęciach. 

  24,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Baby Shower chłopca Ø20cm Zwierzątka OPŁATEK personalizowany na tort Baby Shower chłopca Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Baby Shower chłopca Ø20cm Zwierzątka

  Podkreśl wygląd słodkiego poczęstunku za pomocną jadalnego opłatka z personalizacją! Produkt z grafiką zwierzątek z lasu, akcentami delikatnego błękitu oraz elementami złota. Całość prezentuje się niezwykle uroczo! Wykorzystaj go podczas swojego Baby Shower! 

  17,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Baby Shower chłopca z personalizacją Zwierzątka BAŃKI mydlane na Baby Shower chłopca z personalizacją Zwierzątka
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Baby Shower chłopca z personalizacją Zwierzątka

  Urocze bańki mydlane zawarte w plastikowych buteleczkach zakończonych serduszkiem. Do każdej buteleczki dołączona została naklejka z personalizacją oraz grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu i elementów złota. Wykorzystaj je podczas Baby Shower dedykowanego nadejściu chłopca! 

  3,49 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Baby Shower...

  Wspaniałe szklane buteleczki z korkiem oraz personalizowaną naklejką to kreatywne podziękowanie na Baby Shower! Etykieta umieszczona na każdej z buteleczek zawiera przepiękna grafikę zwierzątek na błękitnym tle oraz personalizację. Do buteleczek można wsypać aromatyczną kawę mieloną, herbatę, słodkie cukierki, migdały i wiele więcej.

  44,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Baby Shower chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Baby Shower chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Baby Shower chłopca Z PERSONALIZACJĄ...

  Słoiczek na podziękowanie wspaniale sprawdzi się podczas Baby Shower! Naklejka zdobiąca słoiczek podkreśla charakter przyjęcia, dzięki odcieniom błękitu wpasuje się w uroczystość dedykowaną chłopcu. Produkt zawiera personalizację. Do słoiczka można wsypać słodkie cukierki, draże lub migdały. 

  3,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Baby Shower chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Baby Shower chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Baby Shower chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Oryginalne podziękowanie dla gości Baby Shower! Ręcznie wykonana świeca sojowa została umieszczona w szklanym słoiczku dekorowanym naklejką. Na etykiecie znajduje się grafika zwierzątek z lasu oraz personalizacja zawierająca imię przyszłej Mamusi oraz datę uroczystości. Całość prezentuje się niezwykle elegancko! 

  12,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) MIÓD podziękowanie na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Pyszne podziękowanie zwarte w słoiczku! Goście Baby Shower otrzymają uroczy upominek zdobiony naklejką z grafiką leśnych zwierzątek na błękitnym tle. Personalizacja zawiera imię przyszłej Mamy oraz datę przyjęcia. Miodki można wręczyć osobiście lub ułożyć na nakryciach. 

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Szukasz efektownego podziękowania na Baby Shower? Wręcz bliskim słoiczki z owocowymi cukierkami! Naklejka zawarta na słoiczku została ozdobiona modną grafiką leśnych zwierzątek. Dodatkowa personalizacja sprawia, że prezent staje się wyjątkowy. 

  8,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt LIZAKI podziękowanie Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety)...

  Słodkie lizaczki z motywem owoców oraz serduszek wspaniale sprawdzą się jako podziękowanie na Baby Shower! W komplecie znajdują się również naklejki z motywem leśnych zwierzątek oraz personalizacją w postaci imienia Ciężarnej oraz datą uroczystości. Słodki upominek można przewiązać wstążką. 

  29,98 zł
 • LIZAKI na Baby Shower chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI na Baby Shower chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI na Baby Shower chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki...

  Słodkie lizaki zawarte na długim, drewnianym patyczku z motywem serduszka wspaniale sprawdzą się jako podziękowanie dla gości Baby Shower. Do lizaczków dołączone zostały personalizowane okrągłe bileciki oraz naklejki z modną grafiką zwierzątek z lasu. Dla większego efektu słodycz można udekorować wstążką. 

  49,98 zł
 • KRÓWKI na Baby Shower chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt KRÓWKI na Baby Shower chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Baby Shower chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Podziękuj bliskim za przybycie na Baby Shower wręczając im słodki upominek. Śmietankowe krówki zasmakują wszystkim gościom! Krówki zawarte są w personalizowanych papierkach zawierają grafikę leśnych zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle. Można zawrzeć w je w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Smaczne podziękowanie dla gości przybyłych na Baby Shower! Słodkie czekoladki z imieniem Ciężarnej, datą przyjęcia oraz uroczą grafiką zwierzątek leśnych na błękitnym tle. Zaskocz bliskich wyjątkowym upominkiem. Czekoladki możesz umieścić w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Baby Shower chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Baby Shower chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Baby Shower chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe...

  Podaruj bliskim upominek w efektownym pudełeczku w kształcie serduszka. Do produktu dołączone są personalizowane naklejki, wykonane specjalnie na Baby Shower chłopca. Piękna grafika zwierzątek na błękitnym tle zachwyci wszystkie koleżanki. Do pudełeczek można umieścić krówki, czekoladki lub inne słodkości. 

  28,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Baby Shower chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka) DEKORACJA stołu na Baby Shower chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Baby Shower chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)

  Piękna dekoracja stołu, którą możesz wykorzystać na Baby Shower. Kartka w białej, drewnianej ramce została ozdobiona grafiką leśnych zwierzątek z elementami błękitu. Nadruk zawiera również imię przyszłej Mamusi oraz datę uroczystości. Wyjątkowy dodatek podkreśli wygląd stołu wprawiając wszystkich w odpowiedni nastrój. 

  17,98 zł
 • Dekoracja sali na Baby Shower chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka Dekoracja sali na Baby Shower chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Baby Shower chłopca personalizowana + listwa 60x150cm...

  Piękna dekoracja na Baby Shower chłopca! Kakemono zdobione grafiką uroczych zwierzątek na błękitnym tle zachwyci wszystkich gości, nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Personalizacja sprawia, że przyjęcie staje się jeszcze bardziej wyjątkowe. 

  99,98 zł
 • PLAKAT na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm PLAKAT na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm

  Piękna dekoracja sali na przyjęcie Baby Shower! Plakat z motywem zwierzątek na pięknym, błękitnym tle zachwyci wszystkich gości! Imię przyszłej mamy oraz data uroczystości stworzy wyjątkowy, imprezowy klimat. Produkt można umieścić na sztaludze lub powiesić za najważniejszą uczestniczką przyjęcia. 

  59,98 zł
 • WINO bezalkoholowe na Baby Shower chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM 200ml WINO bezalkoholowe na Baby Shower chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM 200ml
  19,98 zł
  WINO bezalkoholowe na Baby Shower chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM 200ml

  Wino bezalkoholowe to świetna alternatywa dla zwykłego alkoholu, która pozwoli na wzniesienie toastu za przyszła Mamę! Produkt wspaniale sprawdzi się podczas Baby Shower, posiada personalizowaną naklejkę z grafika zwierzątek na błękitnym tle. W komplecie znajduje się kokardka oraz słomka. 

  19,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Baby Shower chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Baby Shower chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Baby Shower chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała...

  Piękna księga w sztywnej oprawie na Baby Shower chłopca! Zachowajcie wspomnienia z tego pięknego dnia w jednym miejscu! Okładka zdobiona jest grafiką zwierzątek na błękitnym tle, całość dopełnia personalizacja w postaci imienia przyszłej Mamusi oraz daty uroczystości. 

  49,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Baby Shower chłopca na telefon elektroniczne Zwierzątka ZAPROSZENIE na Baby Shower chłopca na telefon elektroniczne Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Baby Shower chłopca na telefon elektroniczne Zwierzątka

  Szukasz szybkiego sposobu na zaproszenie gości na Baby Shower? Wyślij im elektroniczne zaproszenie, które przekaże wszystkie szczegóły dotyczące przyjęcia. Piękna grafika zwierzątek z elementami błękitu oraz złota zachwyci wszystkich gości! Oszczędź czas oraz pieniądze jednocześnie wspierając planetę! 

  39,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Baby Shower dziewczynki 6szt (+etykieta) KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Baby Shower dziewczynki 6szt (+etykieta)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Baby Shower dziewczynki 6szt...

  Papierowe kubeczki to świetny dodatek na Baby Shower! Produkt został ozdobiony personalizowaną naklejką z motywem zwierzątek na różowym tle. Personalizacja zawiera imię przyszłej Mamusi oraz datę uroczystości. Kubeczki papierowe ułatwią sprzątanie po imprezce! 

  14,98 zł
 • TOPPER na tort Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka TOPPER na tort Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł
  TOPPER na tort Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka

  Przepiękna dekoracja tortu w formie personalizowanego toppera! Wykorzystaj go podczas Baby Shower dziewczynki! Produkt z grafiką zwierzątek na różowym tle z delikatnymi akcentami złota zawiera imię przyszłej Mamusi oraz datę uroczystości. W komplecie wysyłamy również drewniane patyczki z przylepcami. 

  24,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Baby Shower dziewczynki Ø20cm Zwierzątka OPŁATEK personalizowany na tort Baby Shower dziewczynki Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Baby Shower dziewczynki Ø20cm Zwierzątka

  Okrągły opłatek waflowy świetnie zaprezentuje się podczas przyjęcia z okazji Baby Shower. Dekorację zdobi personalizacja z imieniem Ciężarnej oraz datą uroczystości. Nadruk zwierzątek na jasnoróżowym tle świetnie sprawdzi się podczas przyjęcia dla dziewczynki. Opłatek bez większego problemu można umieścić na torcie. 

  17,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka 10szt...

  Zastanawiasz się jak w elegancki sposób przekazać bliskim podziękowania za przybycie na Baby Shower? Zapakuj czekoladki, krówki lub inne słodkie elementy do ozdobnych pudełeczek w kształcie serduszka! Do produktu dołączona została personalizowana naklejka z grafika zwierzątek na różowym tle. Całość świetnie zaprezentuje się na stole, ułożona przy...

  28,98 zł
 • CZEKOLADKI na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Pyszne czekoladki z belgijskiej czekolady zostały zawinięte w personalizowany papierek zdobiony uroczą grafika leśnych zwierzątek na pięknym, różowym tle. To wspaniały upominek na Baby Shower! Podaruj go przyjaciółkom, będą zachwycone. Czekoladki możesz umieścić w ozdobnych woreczkach z organzy lub pudełeczkach. 

  29,98 zł

Baby Shower dekoracje - najmodniejsze motywy na Baby Shower 2022!

Baby Shower co to? Jest to przyjęcie dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się dziecka. Kto organizuje Baby Shower? Najczęściej przyjaciółki, po konsultacji z Przyszłą Mamusią wybierają miejsce i motyw przewodni przyjęcia, kupują prezenty dla Mamy i maluszka i świętują to, że niedługo maluszek przyjdzie na świat. Warto wcześniej zapytać przyjaciółki, jaka stylistyka najbardziej jej odpowiada. Ważny jest także wybór miejsca. Należy pamiętać o tym, że kobieta w ciąży przede wszystkim powinna czuć się komfortowo i mieć możliwość swobody przez całe przyjęcie. Jeżeli stoi przed Wami wyzwanie organizacji Baby Shower i zastanawiacie się, jakie dodatki są aktualnie na czasie koniecznie zajrzyjcie niżej! Przedstawiamy Wam najmodniejsze style przyjęcia Baby Shower, które biją rekordy popularności w 2022 roku!

Botaniczne Baby Shower

Nawiązania do natury, roślinne motywy i grafiki przedstawiające zielone gałązki są aktualnie w trendach na w zasadzie wszystkie przyjęcia. Baby Shower w botanicznym stylu będzie świetnym pomysłem, jeżeli Przyszła Mama uwielbia zieleń i naturę, a także kocha to, co piękne i modne! Motywem przewodnim stały się gałązki eukaliptusa oraz geometryczny motyw heksagonu. Połączenie złota i zieleni sprawia, że wszystkie dodatki są bardzo eleganckie. Na uznanie zasługują przede wszystkim dekoracje tortu takie jak topper z imieniem Przyszłej Mamy czy opłatek na tort, który pozwoli Wam przygotować słodką niespodziankę. Nad stołem i jako dodatek do zdjęć warto wykorzystać plakat na Baby Shower z imieniem i motywem eukaliptusa, a na stole ułożyć jednorazowe naczynia ze złotym akcentem. Całość wygląda po prostu przepięknie!

Dekoracje na baby shower botaniczne

Dekoracje na Baby Shower w botanicznym stylu

Baby Shower w złotym wydaniu

Biało-złote dekoracje w minimalistycznym stylu sprawdzają się w każdym wnętrzu, więc są idealnym wyborem na większość przyjęć. To też świetny wybór, jeżeli nie wiecie dokładnie, co spodoba się Przyszłej Mamie oraz nie znacie płci dziecka. Jednymi z chętniej wybieranych są dekoracje na Baby Shower z chmurką. Uroczy motyw chmurki z uśmiechem i oczkami pojawia się na wszystkich dodatkach. Można z nim wybrać dekoracje sali, dekoracje stołu, a także upominki dla wszystkich dziewczyn. Niezastąpione będą krówki na Baby Shower czy ciasteczka z wróżbą. Na stole powinny się pojawić talerzyki w kształcie chmurki, papierowe serwetki czy kubeczki ze złotym motywem. Drugi pomysł na Baby Shower w odcieniach złota to motyw wózeczka. Dziecięcy wózeczek od razu wskazuje na charakter przyjęcia, jest bardzo elegancki i minimalistyczny. Podobny wzór to złote dziecięce stópki na białym tle. Czarna czcionka z imieniem Przyszłej Mamy i datą przyjęcia nadaje całości charakteru. Jeżeli lubicie akcenty w języku angielskim warto postawić na dekoracje na Baby Shower z napisem Oh Baby. Biało-złote dekoracje prezentują się niepowtarzalnie. W tej stylistyce warto wykorzystać przede wszystkim transparentne balony na Baby Shower ze złotym napisem i konfetti w środku, które mogą zawisnąć nad stołem lub zostać wykorzystane do sesji zdjęciowej.

Dekoracje na Baby Shower złote

Dekoracje na Baby Shower z motywem złotej chmurki

Dekoracje na Baby Shower dla dziewczynki

Jeżeli znacie już płeć dziecka warto wybrać dodatki właśnie w takim stylu. Na Baby Shower dziewczynki szczególnie polecane są ozdoby w odcieniach różu. Różowe balony Baby Shower lub balony foliowe Girl będą niezastąpione do dekoracji pomieszczenia. Świetnie sprawdza się też papierowe girlandy czy rozety z metalicznymi akcentami. Jednym z pomysłów jest wykorzystanie grafik bociana w odcieniach różu. Poza dekoracjami sali i stołu warto postawić także na dodatek, który zbierze wszystkie wspomnienia w jednym miejscu. Niezastąpiona będzie księga pamiątkowa na Baby Shower z imieniem Przyszłej Mamy, w której mogą znaleźć się wpisy uczestniczek, życzenia dla Mamusi, ale też pamiątkowe zdjęcia.

Druga, bardzo elegancka propozycja to Baby Shower z motywem piwonii i grafiką kobiety w ciąży. To jeden z najchętniej wybieranych stylów na Baby Shower dziewczynki. Dekoracje są bardzo eleganckie, a kwiatowy motyw wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy. Pięknie wyglądają kubeczki i talerzyki z kwiatami oraz jasnoróżowe serwetki. W tej stylistyce można wybrać również prezent na Baby Shower np. skrzyneczkę relaksacyjną dla Przyszłej Mamy, która została wykonana z naturalnego drewna i ozdobiona personalizowanym motywem.

Dekoracje na baby shower dziewczynki

Dekoracje na Baby Shower dziewczynki z motywem różowego bociana

Dekoracje na Baby Shower chłopca

Na Baby Shower chłopca najchętniej wybierane dodatki w odcieniach błękitu i niebieskiego. Często łączy się je również ze złotem i srebrem. Tu także świetnie sprawdzą się dodatki z  grafiką bociana. Można wykorzystać także dekoracje z napisem Baby Boy. Koniecznie zadbajcie o to, by wybrać dekoracje stołu na Baby Shower, dekoracje tortu, a także piękne dekoracje sali takie jak balony i girlandy. Warto wybrać jeden motyw, by wszystko do siebie pasowało.

Dekoracje na baby shower chłopca

Dekoracje na Baby Shower chłopca w niebieskiej kolorystyce

Baby Shower jakie dodatki koniecznie trzeba mieć?

Poza dekoracjami tortu, stołu i sali czy upominkami dla dziewczyn pamiętajcie także o tym, by wybrać piękny prezent na Baby Shower. Koniecznie zadbajcie o to, by trafiał on w gust Przyszłej Mamy, ale też nawiązywał do okazji. Najpopularniejsze są skrzyneczki z drobiazgami czy zestawy, które zrelaksują Mamusię przed porodem. Dobrym wyborem jest także satynowy szlafrok z imieniem. Pamiętajcie również o tym, by wybrać zabawy i gry na Baby Shower, które zaktywizują wszystkie uczestniczki, ale też będą świetną pamiątką z przyjęcia. Niezastąpione są quizy i zdrapki z zadaniami, a także teksty na Przyszłą Mamę, które często zwieńczone są certyfikatem :-)