Upominki na urodziny dziecka pozwolą w piękny sposób podziękować najbliższym za przybycie. Najczęściej wybierane są podziękowania w formie czekoladek, lizaków oraz ciasteczek z wróżbą. Słodycze na urodziny zdobione naklejką z imieniem dziecka to najnowszy trend, który pojawia się na większości przyjęciach. Drobne upominki dla gości urodzinowych to również magnesy ze zdjęciem dziecka oraz bańki mydlane. Przy wyborze podziękowań dla gości warto zwrócić uwagę na tekst, który powinien w piękny sposób wyrażać wdzięczność.

Wybierz:

Upominki na urodziny

 • ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt
  42,96 zł
  ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt

  Przepiękny zestaw zawierający pudełeczka w kształcie serduszka oraz czekoladki. Zdobi je grafika okazałych białych róż. Produkty wspaniale sprawdzą się jako podziękowanie dla gości. Możesz wykorzystać je podczas wielu okazji - Komunia, Chrzest.

  42,96 zł
 • ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt
  45,96 zł
  ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt

  Wspaniały komplet pudełeczek w kształcie aniołka oraz dopasowanych czekoladek. Przepiękna grafika białych róż wspaniale zaprezentuje się na stole. Możesz wykorzystać je podczas Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii Świętej, Roczku oraz wielu innych okazji.

  45,96 zł
 • TOREBKI papierowe na Roczek/Urodzinki na upominki Zwierzątka 4szt TOREBKI papierowe na Roczek/Urodzinki na upominki Zwierzątka 4szt
  10,98 zł
  TOREBKI papierowe na Roczek/Urodzinki na upominki Zwierzątka 4szt

  Wspaniałe torebki papierowe na Urodzinki lub Roczek dziecka. Podziękuj małym gościom za przybycie w egzotycznym stylu. W środku możesz umieścić słodkie upominki - cukierki, czekoladki, krakersy. 

  10,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny chłopca Z...

  Buteleczki z korkiem wykonane z grubego szkła. Produkt sprzedawany jest z personalizowaną naklejką do samodzielnego naklejenia. Zdobi ją grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu. Do środka można umieścić drobne elementy - herbatkę, draże, mini cukiereczki. 

  44,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Wyjątkowy dodatek do prezencików! Urocze naklejki z grafiką leśnych zwierzątek wspaniale zaprezentują się na pojemnikach na ciasto, zaproszeniach lub innych elementach. Umieszczona na nich personalizacja zawiera imię dziecka, datę uroczystości oraz cyfrę świętowanych Urodzin. 

  14,98 zł
 • KREDKI na Urodziny chłopca upominek Z IMIENIEM Zwierzątka KREDKI na Urodziny chłopca upominek Z IMIENIEM Zwierzątka
  4,98 zł
  KREDKI na Urodziny chłopca upominek Z IMIENIEM Zwierzątka

  Pobudź kreatywność małych gości! Wręcz im personalizowane kredki w wielu kolorach. Zawarta na nich etykieta przedstawia grafikę leśnych zwierzątek pośród błękitu. To wspaniałe podziękowanie na Urodzinach chłopca. 

  4,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Urodziny chłopca z personalizacją Zwierzątka BAŃKI mydlane na Urodziny chłopca z personalizacją Zwierzątka
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Urodziny chłopca z personalizacją Zwierzątka

  Podaruj maluchom kreatywne podziękowanie! Bańki dekorowane personalizowaną naklejką zawierającą grafikę leśnych zwierzątek pośród błękitu. Taki prezent sprawi frajdę każdemu dziecku. Połóż bańki na nakryciach gości, staną się również elementem aranżacji stołu Urodzinkowego. 

  3,49 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka...

  Wykorzystaj słoiczki dekorowane personalizowaną etykietą, by podziękować małym gościom za przybycie na przyjęcie! W środku możecie umieścić drobne elementy takie jak cukierki, orzeszki, herbatę. Do każdego słoiczka dołączono personalizowaną etykietę z grafiką leśnych zwierzątek. To wspaniała propozycja na Urodzinki chłopca.

  3,98 zł
 • ŚWIECA sojowa cynamonowa na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade ŚWIECA sojowa cynamonowa na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa cynamonowa na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM...

  Świeca zamknięta w małych słoiczkach to wyjątkowe podziękowanie dla gości! Produkt został ozdobiony kawałkami cynamonu. Przy każdej świecy naklejono personalizowaną naklejkę z motywem leśnych zwierzątek pośród błękitu. To upominek, który bez wątpienia zostanie wykorzystany po zakończonym przyjęciu. 

  12,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) MIÓD podziękowanie na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Mini słoiczki z miodem zachwycą każdego z gości! Wręcz je na Urodzinkach swojego synka. Każdy słoik posiada personalizowaną naklejkę zdobioną grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Produkt możesz również rozłożyć na nakryciach gości, stanie się także elementem aranżacji stołu. 

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Mini słoiczki wypełnione po brzeg owocowymi cukierkami to słodkie podziękowanie dla najmłodszych uczestników imprezki Urodzinowej. Na każdej sztuce umieszczono personalizowaną naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Personalizacja zawiera imię dziecka, datę uroczystości oraz informację, które Urodzinki są obchodzone. 

  8,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt LIZAKI podziękowanie Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt

  Podaruj małym gościom smaczny upominek! Lizaki w różnych wzorkach dopełnia personalizowana etykieta z grafiką uroczych leśnych zwierzątek pośród błękitu, pozwoli ona na wyróżnienie Solenizanta. Połóż lizaki na nakryciach gości, niech staną się również elementem aranżacji! 

  29,98 zł
 • LIZAKI na Urodziny chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI na Urodziny chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI na Urodziny chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki)...

  Smaczne lizaki na podziękowanie małym gościom! Wręcz słodkie podziękowanie na Urodzinkach swojego dziecka. Lizaki dekorowane uroczym serduszkiem zawierają także białe bileciki z falbanką oraz naklejki na których umieszczono personalizację i grafikę leśnych zwierzątek pośród błękitu. Mali goście będą zachwyceni! 

  49,98 zł
 • KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Śmietankowe krówki we wspaniały sposób podziękują za przybycie na Urodzinki. Każda sztuka została zawinięta w personalizowany papierek zdobiony grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Podaruj maluchom odrobinę słodyczy!

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Smaczne czekoladki podziękują za przybycie na Urodzinki chłopca! Wręcz je małym gościom, którzy ze smakiem je spróbują. Na każdej sztuce znajduje się grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu. Czekoladki możesz umieścić w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Urodziny chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Urodziny chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Urodziny chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe...

  Pudełeczka w kształcie serca to wyjątkowe opakowanie, które pozwoli Ci przekazać słodkie podziękowanie. Każda sztuka w komplecie posiada personalizowaną naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Do środka możesz umieścić czekoladki, krówki, orzeszki lub inne niewielkie elementy. 

  28,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt

  Pudełka na ciasto to wspaniały sposób żeby przekazać gościom słodki upominek. Dekorowane naklejką z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu, zawierają także personalizację. Całość prezentuje się wspaniale, bliscy będą zachwyceni.

  35,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka

  To wyjątkowe podziękowanie dla najmłodszych gości Urodzinek. Jojo dekorowane personalizowaną naklejką z imieniem dziecka, datą oraz informacją, które Urodzinki są obchodzone dopełnia grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu. To praktyczny prezent, który bez wątpienia zostanie wykorzystany po przyjęciu. 

  5,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny...

  Buteleczki z korkiem oraz personalizowaną naklejką to wyjątkowy pomysł na podziękowanie za przybycie na Urodzinki dziewczynki. W buteleczkach można umieścić herbatę, draże, pastylki lub inne drobne elementy. Urocza grafika leśnych zwierzątek pośród różu zachwyci wszystkich małych gości.

  44,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Wspaniały dodatek do Urodzinkowych upominków! Wykorzystaj personalizowane naklejki z motywem leśnych zwierzątek aby podkreślić wygląd pudełek na ciasto, zaproszeń, pudełeczek serduszek lub wielu innych produktów. 

  14,98 zł
 • KREDKI na Urodziny dziewczynki upominek Z IMIENIEM Zwierzątka KREDKI na Urodziny dziewczynki upominek Z IMIENIEM Zwierzątka
  4,98 zł
  KREDKI na Urodziny dziewczynki upominek Z IMIENIEM Zwierzątka

  Wyjątkowy upominek, który stanowi także praktyczny element przyjęcia! Kolorowe kredki w tekturowym opakowaniu zdobionym personalizowaną naklejką w motywie leśnych zwierzątek pośród różu. Podaruj go maluchom podczas Urodzinek swojego dziecka.

  4,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Urodziny dziewczynki z personalizacją Zwierzątka BAŃKI mydlane na Urodziny dziewczynki z personalizacją Zwierzątka
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Urodziny dziewczynki z personalizacją Zwierzątka

  Podziękowanie, które sprawi radość każdemu maluchowi. Bańki mydlane z grafiką zwierzątek pośród różu oraz brokatu zawierają także personalizację, która pozwoli Solenizantce poczuć się wyjątkowo. Ułóż bańki przy nakryciach małych gości, staną się także elementem aranżacyjnym. 

  3,49 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ...

  Słoiczki z personalizowaną naklejką to wspaniałe podziękowanie na Urodzinki! Do środka możesz umieścić różne małe elementy takie jak cukierki, orzeszki, herbatę. Etykietę zdobi grafika zwierzątek pośród różu i brokatu, to motyw, który pokochają dziewczynki! 

  3,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Świeczki to wyjątkowe podziękowanie dla gości! Urocza naklejka z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu i brokatu dopełnia mini słoiczki. Personalizacja zawarta na produkcie podkreśla najważniejszego uczestnika uroczystości. 

  12,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) MIÓD podziękowanie na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Słodziutki miodek umieszczony w mini słoiczku został dopełniony personalizowaną naklejką z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu i brokatu. To połączenie stanowi wspaniałe podziękowanie na Urodzinki dziewczynki! Produkt można rozłożyć przy nakryciach gości lub wręczyć im go osobiście.

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Mini słoiczki z cukierkami to wspaniałe podziękowanie dla najmłodszych gości Urodzinek. Smaczne landrynki wpadną w gust każdego malucha. Personalizowana naklejka zawarta na każdej sztuce da Solenizantce poczuć się wyjątkowo. Urocza grafika leśnych zwierzątek pośród różu zachwyci wszystkie dziewczynki.

  8,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt LIZAKI podziękowanie Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Lizaki to smaczne podziękowanie dla najmłodszych gości Urodzinek! Podaruj maluchom lizaczki zdobione naklejką z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu oraz brokatu. Personalizacja zawarta na naklejce podkreśli najważniejszego uczestnika przyjęcia. Dzieci będą zachwycone i ze smakiem zjedzą swój upominek. 

  29,98 zł
 • LIZAKI na Urodziny dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI na Urodziny dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI na Urodziny dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki...

  Chcesz podziękować najmłodszym za przybycie na Urodzinki? Wręcz im lizaczki z motywem uroczego serduszka! W komplecie znajdują się także personalizowane etykiety z grafiką zwierzątek pośród różu i brokatu. To idealny prezent podczas Urodzinek dziewczynki. Mali goście będą zachwyceni! 

  49,98 zł
 • KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Smaczne krówki wpadną w gust każdemu z gości, niezależnie od wieku. Produkt został owinięty w personalizowany papierek z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu i brokatu. Personalizacja zawiera informację , które Urodzinki są obchodzone, datę przyjęcia oraz imię dziecka. Krówki możesz zapakować w ozdobne pudełeczka lub woreczki z organzy. 

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Smaczne podziękowanie na Urodzinki dziewczynki! Czekoladki z belgijskiej czekolady zostały owinięte personalizowanym papierkiem z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu i brokatu. Urocza grafika chwyci za serce każdego z gości, którzy z chęcią po nie sięgną. Czekoladki możesz rozłożyć na nakryciach gości lub umieścić je w ozdobnych pudełeczkach oraz...

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Urodziny dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Urodziny dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Urodziny dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe...

  Pudełeczka serca pozwolą Ci w efektowny sposób przekazać gościom upominki! W środku możesz umieścić czekoladki, krówki, orzeszki lub inne drobne elementy. Do każdego serduszka dołączono personalizowaną naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu oraz brokatu. To produkt idealny na Urodzinki dziewczynki.

  28,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Szukasz sposobu na efektowne przekazanie gościom słodkiego upominku? Zapakuj go w personalizowane pudełka! Do każdej sztuki pudełeczka dołączono naklejkę zdobioną grafika leśnych zwierzątek pośród różu i brokatu. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie, goście będą zachwyceni! 

  35,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka

  Chcesz w efektowny sposób podziękować małym gościom za przybycie? Wręcz im personalizowane jojo! Urocza grafika leśnych zwierzątek pośród różu oraz brokatu zachwyci wszystkie dziewczynki. Jojo to praktyczny prezent, który bez wątpienia zostanie wykorzystany po przyjęciu.

  5,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt WYBIERZ CYFRĘ PUDEŁECZKA Serca na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt WYBIERZ CYFRĘ
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM...

  Pudełeczka serca pozwolą Ci w efektowny sposób przekazać bliskim słodki upominek. Do każdej sztuki dołączona została personalizowana naklejka z grafiką kolorowych zwierzątek. W środku mogą znaleźć się krówki, czekoladki lub inne drobne elementy. Całość dopełniają białe wstążeczki. 

  28,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek/Urodzinki Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 12szt WYBIERZ CYFRĘ BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek/Urodzinki Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 12szt WYBIERZ CYFRĘ
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek/Urodzinki Z...

  Szklane buteleczki sprzedawane w komplecie z naklejką. Podziękowanie dla gości, które można wykorzystać podczas Urodzinek malucha. Kolorowe zwierzątka umieszczone na naklejce wpadną w gust każdego dziecka. W środku można umieścić różne drobne elementy takie jak susz herbaciany, kawa, draże.

  44,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Roczek/Urodzinki Z PERSONALIZACJĄ Kolorowe Zwierzątka 40ml WYBIERZ CYFRĘ SŁOICZEK na podziękowania na Roczek/Urodzinki Z PERSONALIZACJĄ Kolorowe Zwierzątka 40ml WYBIERZ CYFRĘ
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Roczek/Urodzinki Z PERSONALIZACJĄ Kolorowe...

  Pusty szklany słoiczek przeznaczony do samodzielnego uzupełnienia. Do każdej sztuki dołączono personalizowaną naklejkę z grafiką kolorowych zwierzątek. W środku możesz umieścić kawę, herbatę lub słodkie elementy takie jak cukierki. To podziękowanie sprawdzi się na Urodzinkach oraz Roczku każdego malucha.

  3,98 zł

Upominki na urodziny - jakie podziękowania wręczyć gościom?

Jednymi z bardzo ważnych aspektów podczas organizowania przyjęcia urodzinowego są upominki dla gości. Najbliżsi przychodzą na Wasze przyjęcie, by wesprzeć Was w opiece nad dzieckiem i okazać swoja miłości zaangażowanie. Warto jest podziękować im za tę pomoc w wyjątkowy sposób. Coraz częściej spotyka się wszelkiego rodzaju drobne prezenty dla zaproszonych gości. Należy więc zaopatrzyć się w niezbędne przedmioty, które pomogą Wam w stworzeniu tych uroczych pakunków. Świetnym pomysłem będą drobne słodkości lub gadżety w pięknych pudełeczkach, woreczkach. Dzięki temu Wasze prezenty będę niezwykłe i pięknie się prezentowały. Pamiętajcie, aby zaopatrzyć się również w niezbędne elementy takie jak: balony urodzinowe, serwetki urodzinowe, talerzyki i kubeczki papierowe oraz zabawy na urodziny i gry.

Czekoladki na urodziny, lizaki i krówki

Jednymi z najpopularniejszych elementów, jeżeli chodzi o upominki dla gości są zdecydowanie słodkości. Możecie wybierać spośród wielu bardzo atrakcyjnych i oryginalnych wariantów, które zdecydowanie zaskoczą Waszych najbliższych. Świetnym rozwiązaniem będą ciasteczka z wróżbą w środku, kolorowe lizaki na urodziny dla najmłodszych lub cukierki w śmiesznych formach, jak autka czy opakowanie Tic Tac. Dzięki takim wyjątkowym akcesoriom, Wasze upominki na pewno przypadną do gustu najbliższym i pozytywnie ich zaskoczą.

Świetnym pomysłem będą również drobne gadżety, jak srebrny słonik z podniesioną trąbą na szczęście. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wręczacie upominek, który zaskoczy gości i pozostanie z nimi na długi czas, przypominając im o tym wyjątkowym wydarzeniu.

Słodkie podziękowania dla urodzinowych gości

Podziękowania urodziny - pudełeczka na drobiazgi

Jednym z ważniejszych aspektów jest również eleganckie i urocze zapakowanie upominków. Świetnym wyborem będą pudełeczka w kształcie serduszek z personalizowaną naklejką. Pozwalają w wyjątkowy sposób podkreślić wyjątkowość i oryginalność upominków. Do środka możecie włożyć ciasteczka z wróżbą lub inne drobne gadżety.

Ciekawym rozwiązaniem będą woreczki dekoracyjne na słodycze. Do środka zmieści się nieco więcej słodkości niż do pudełeczek. Prezentują się świetnie i będą idealnym rozwiązaniem na urodziny Waszego dziecka.

Pudełeczka i woreczka na upominki dla urodzinowych gości

Słodycze na urodziny do pudełeczek

Jednym z najpopularniejszych pomysłów na słodkości do pudełek jako forma podziękowania gościom za przybycie na Wasze przyjęcie będą czekoladki. Wykonane są z najlepszej belgijskiej czekolady i zapakowane w ozdobne papierki z personalizacją imieniem dziecka i datą wydarzenia. Dzięki temu Wasze upominki będą oryginalne i niepowtarzalne. Fantastyczną propozycją są również gumy balonowe na urodziny, które zdobione są personalizowaną etykietą z dziecięcą grafiką.

Bardzo orientalną wersją słodkości do pudełeczek są ciasteczka z wróżbą. Kruchy herbatnik, w którym znajduje się jedynie pozytywna przepowiednia prezentuje się bardzo wyjątkowo i atrakcyjnie. Dzięki takiemu gadżetowi z pewnością zaskoczycie wszystkich gości i wywołacie uśmiech na ich twarzy.

Słodycze do pudełeczek na upominki dla urodzinowych gości