Dekoracje na Roczek to niezastąpiony element przyjęcia na pierwsze urodziny dziecka. Jak zrobić dekoracje na Roczek? Można je wykonać samemu metodą DIY lub zakupić w sklepie internetowym. Świetną propozycją są personalizowane dekoracje na Roczek dziecka, które wspaniale podkreślą charakter przyjęcia. Dla dziewczynki najlepiej jest wybrać różowe dekoracje, natomiast dla chłopca niebieskie. Na przyjęciu urodzinowym powinny pojawić się przede wszystkim balony na roczek, banery oraz kolorowe girlandy. Fantastycznym pomysłem jest kupno zestawu dekoracji na roczek, w którym znajdują się wszystkie najpotrzebniejsze dodatki.

Wybierz:

Dekoracje wnętrza na Roczek

Dekoracje na Roczek dziecka

Jednym z najważniejszych aspektów podczas organizowanie pierwszych urodzin Waszego dziecka jest odpowiednie zadbanie o dekoracje wnętrza. Składa się na nie wiele czynników, o które musicie zadbać, by wszystko było spójne i jednolite. Jednymi z najpopularniejszych dekoracji na każdej imprezie są balony. Dostępne w przeróżnych kształtach i kolorach. Z pewnością dobierzecie odpowiednie dla siebie. Nie możecie zapomnieć również o pozostałych elementach jak banery, girlandy, rozety dekoracyjne czy pompony, które stworzą przepiękne tło pod pozostałe dekoracje. Dzięki temu Wasze przyjęcie będzie niezapomniane i dopięte na ostatni guzik. Dodatkowe gadżety jak konfetti czy korona bardzo uatrakcyjnią całe przyjęcie i pozwolą położyć większy akcent na bohatera dnia. 

Baner na Roczek złoty

Girlanda na Roczek ze złotym napisem Mam już Roczek

Balony na Roczek z helem, balony na Roczek dla dziewczynki i dla chłopca

Podstawowym elementem dekoracyjnym są balony, niezależnie od charakteru przyjęcia. Dostępne są w wielu wariantach, dzięki temu z pewnością każdy dobierze odpowiednie wzory dla siebie. Najpopularniejsze są zdecydowanie klasyczne balony w przeróżnych wariantach. Najmodniejsze są ostatnio balony transparentne. Pojawia się na wszystkich wydarzeniach. Pięknie się prezentują zarówno samodzielnie, jak i z kolorowym konfetti w środku lub nadrukiem. Na Roczek świetnym pomysłem będą balony transparentne z cyferką “1” lub napisem “Mam już Roczek”. Dzięki nim stworzycie piękne aranżacje z balonów, które określą charakter przyjęcia. 

Balony na Roczek dziewczynki

Balony na Roczek dziewczynki z białym napisem

Coraz częściej spotyka się również foliowe balony, które najatrakcyjniej prezentują się wypełnione helem. Na Roczek Waszego dziecka najlepiej sprawdzi się balon w kształcie cyfry “1”, napis “ROCZEK” lub imię dziecka. Zawieszone nad honorowym miejscem maluszka będą się najlepiej prezentować. Cudownie urozmaica pamiątkowe fotografie.

Girlandy na Roczek z imieniem, modne banery na Roczek

Bardzo ważnym elementem dekoracyjnym są przedmioty, które stworzą wyjątkowe tło pod pozostałe ozdoby. Istotne jest, by wszystko świetnie się prezentowało i komponowało razem. Zachowanie harmonii i spójności jest jednym z najważniejszych elementów podczas organizowania przyjęcia. 

Ciekawą dekoracją są z pewnością banery i girlandy. Możecie wybierać spośród wielu dostępnych wzorów,. Najlepszą opcją będzie baner “Happy Birthday” lub delikatne pomponikowe girlandy. Nadadzą lekkiego i świeżego charakteru oraz pięknie zamkną całość dekoracji. 

Baner Happy Birthday dla chłopca

Baner na Roczek chłopca Happy Birthday

Warto zastanowić się również nad pomponami z bibuły, rozetami dekoracyjnymi i kulami papierowymi. Te wszystkie przedmioty świetnie dopełniają całość i idealnie się ze sobą komponują. Wybierając kilka wariantów jesteście w stanie stworzyć przepiękne aranżacje, które cudownie będą wyglądać na pamiątkowych zdjęciach.