Słoiczki z miodem na Komunię

Słoiczki z miodem na Komunię

Słoiczki z miodem na Komunię to bardzo chętnie wybierana forma podziękowania dla gości komunijnych. Miody bardzo często są dodawane do słodkich zestawów, razem z lizakami na Komunię i czekoladkami mlecznymi. Gotowe zestawy w pięknych, drewnianych skrzyneczkach znajdziecie w naszym sklepie internetowym LeonKameleon.pl. Słoiczki miodu na Komunie w rustykalnym stylu to najchętniej wybierany produkt w naszym sklepie. Jutowe kapturki i urocza kokardka oraz personalizacja łóżka to strzał w dziesiątkę! Wybierając taką formę podziękowań, z pewnością zachwycisz wszystkich gości.

Słoiczki z miodem na Komunię

 • MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn) MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)
  7,98 zł
  MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)

  Przepyszny wielokwiatowy miód w słoiczku przygotowany w botanicznym stylu to wspaniały pomysł na eleganckie podziękowanie dla gości na każdą okazję. Miód świetnie sprawdzi się zarówno na Chrzcie, Komunii, Roczku, jak i Baby Shower. Jest jednym z piękniejszych i bardziej oryginalnych podziękowań.

  7,98 zł
 • MIÓD na Komunię dla gości IHS Exclusive UNIWERSALNY (bz) MIÓD na Komunię dla gości IHS Exclusive UNIWERSALNY (bz)
  7,98 zł
  MIÓD na Komunię dla gości IHS Exclusive UNIWERSALNY (bz)

  Podziękowania dla gości komunijnych w formie słoiczka z miodem to piękna propozycja, która oczaruje najbliższych. Słoiczek udekorowany jest materiałem oraz przewiązany satynową wstążeczką. Dodatkowo dekorowany naklejką z motywem Hostii oraz napisem Dziękujemy. Całość prezentuje się pięknie i ponadczasowo - idealne do każdego motywu przyjęcia komunijnego.

  7,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka) MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny...

  Miód na podziękowanie dla gości przygotowany w botanicznym stylu. Miodek dekorowany jest na wieczku kapturkiem w odcieniu złamanej bieli, przewiązany sznureczkiem i dekorowany papierową różyczką. To piękny sposób, by podziękować gościom za przybycie na Komunię, Chrzest lub Roczek dziecka. Miód wielokwiatowy z polskiej pasieki to wspaniała propozycja,...

  11,98 zł
 • MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn+różyczka) MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty KRAFT (bszn+różyczka)

  Miód na podziękowanie dla gości przygotowany w piękny, modnym stylu. Dekorowany materiałowym kapturkiem i jutowym sznureczkiem prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Miód będzie zdrowym podziękowaniem za przybycie na uroczystość. To fantastyczna propozycja, która podziękuje najbliższym i wyrazi uczucia. Miód wspaniale sprawdzi się ustawiony przy talerzach...

  11,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Rustykalny Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Rustykalny Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Rustykalny Z IMIENIEM (bszn)

  Miód w polskich słoiczkach z motywem srebrnej Hostii, udekorowany na wieczku srebrnym materiałem to wspaniały pomysł na upominki dla gości komunijnych. Słoiczki z miodem można ustawić obok nakryć gości. Prezentują się pięknie i pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Złote Serduszko LUX Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Złote Serduszko LUX Z IMIENIEM
  11,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Złote Serduszko LUX Z IMIENIEM

  Miód w słoiczkach na Komunię to jedno z najpiękniejszych podziękowań. Małe słoiczki wypełnione polskim wielokwiatowym miodem oczarują najbliższym. Małe miodki pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty. Są pięknym wyrazem wdzięczności. Miodki są udekorowane złotym serduszkiem i naklejką z imieniem dziecka - gotowe do wręczenia najbliższym.

  11,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Złota Hostia LUX Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Złota Hostia LUX Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Złota Hostia LUX Z IMIENIEM (bz)

  Słoiczki z miodem z motywem złotej Hostii to jedno z najpiękniejszych podziękowań na Komunię Świętą. Słoiczki ozdobione są materiałem i kokardką - gotowe do wręczenia gościom. Posiadają już nalepioną naklejkę z imieniem dziecka i datą uroczystości. Pyszny polski miód to jedno z bardziej ekskluzywnych podziękowań.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM (bb)

  Miód w polskich słoiczkach z motywem srebrnej Hostii, udekorowany na wieczku srebrnym materiałem to wspaniały pomysł na upominki dla gości komunijnych. Słoiczki z miodem można ustawić obok nakryć gości. Prezentują się pięknie i pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM (bb)

  Słoiczki z miodem na podziękowania komunijne przygotowane na uroczystość dla chłopca. Miodki pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty. Dzięki granatowym akcentom wspaniale sprawdzą się na uroczystości dla chłopca.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Srebrno-Złoty (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Srebrno-Złoty (+etykieta z imieniem)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Z IMIENIEM Srebrno-Złoty (bb)
  1 Recenzje

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na Chrzest Święty dziecka. Słoiczek pysznego miodku ozdobiony personalizowaną naklejką z imieniem dziecka prezentuje się przepięknie! Tak przygotowany upominek w wyjątkowy i uroczy sposób podziękuje gościom za przybycie na uroczystość Maluszka. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Komunia Różowe Kwiaty Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie Komunia Różowe Kwiaty Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie Komunia Różowe Kwiaty Z IMIENIEM (bszn)

  Miód to słodki oraz zdrowy upominek dla zaproszonych gości. Słodka przekąska będzie doskonała do kanapki czy porannej herbaty. Słoiczek z wyjątkową personalizacją oczaruje gości i będzie dla nich niezwykłą pamiątką tego pięknego dnia.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM (bb)

  Podziękowanie dla gości komunijnych w formie małego słoiczka z miodu. Każdy słoiczek dekorowany jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Słoiczki pięknie prezentują się ułożone obok nakryć gości. W wyjątkowy sposób uzupełniają dekorację stołu.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM (bszn)

  Słoiczki miodu jako słodkie podziękowanie dla gości Komunijnych. Zdobione materiałowym kapturkiem najlepiej pasują na przyjęcie w stylu rustykalnym. Słoiczki personalizowane są imieniem dziecka, które znajduje się na naklejce.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb) MIÓD na podziękowanie komunijne Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości, które możesz wręczyć podczas uroczystości Komunijnej. Słoiczki z miodem są personalizowane imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Taki upominek możesz wręczyć osobiście lub ułożyć przy nakryciach gości.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Eukaliptus Z IMIENIEM (bb) MIÓD na podziękowanie komunijne Eukaliptus Z IMIENIEM (bb)
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Eukaliptus Z IMIENIEM (bb)

  Podziękowanie dla gości komunijnych w formie słoiczka miodku z personalizacją. Każdy słoiczek zdobiony jest naklejką z grafiką gałązki eukaliptusa oraz imieniem dziecka. Taki upominek będzie wyjątkową pamiątką tego dnia.

  8,98 zł
 • MIÓD z maliną na Komunię Z IMIENIEM w słoiczku LUX (+wstążka biała) MIÓD z maliną na Komunię Z IMIENIEM w słoiczku LUX (+wstążka biała)
  13,98 zł
  MIÓD z maliną na Komunię Z IMIENIEM w słoiczku LUX (+wstążka biała)

  Miód na podziękowanie dla gości komunijnych w luksusowym wydaniu! Efektowny miód z malinami umieszczony w szklanym słoiczku z czarną nakrętką to wspaniały pomysł na upominki dla gości komunijnych. Miody podziękują za przybycie i wręczone prezenty. Możecie je rozdać osobiście lub ustawić przy talerzach gości.

  13,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z JEŻYNĄ 220g MIÓD ekologiczny Z JEŻYNĄ 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z JEŻYNĄ 220g

  Szukasz słodkiego podziękowania dla gości na Komunię lub też Chrzest Twojego dziecka? Cudownym pomysłem będzie podarowanie przybyłym na uroczystość gościom słoiczka pysznego aromatycznego miodu z dodatkiem jeżyn.

  24,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z POMARAŃCZĄ I IMBIREM 220g MIÓD ekologiczny Z POMARAŃCZĄ I IMBIREM 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z POMARAŃCZĄ I IMBIREM 220g

  Miód to super pomysł na podziękowanie dla gości. Smakowity ekologiczny miód z pysznymi dodatkami w postaci orzeźwiającej pomarańczy z imbirem zachwyci każdego z gości i wspaniale dopełni herbatkę.

  24,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z ARONIĄ 220g MIÓD ekologiczny Z ARONIĄ 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z ARONIĄ 220g

  Pyszne podziękowanie dla gości w postaci słodkie miodu wielokwiatowego, który został wzbogacony o naturalną aronię. Słoiczek został ozdobiony etykietką z botanicznym motywem, która wygląda wspaniale.

  24,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z ORZECHAMI WŁOSKIMI 220g MIÓD ekologiczny Z ORZECHAMI WŁOSKIMI 220g
  29,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z ORZECHAMI WŁOSKIMI 220g

  Oryginalny pomysł na podziękowanie dala gości , które na pewno na długo zapadnie w pamięć wszystkich obdarowanych będzie ekologiczny smakowity miód z dodatkiem orzechów włoskich. Szklany słoiczek został ozdobiony piękną etykietką z botanicznym motywem.

  29,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z MIGDAŁAMI 220g MIÓD ekologiczny Z MIGDAŁAMI 220g
  29,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z MIGDAŁAMI 220g

  Podziękowanie dla gości na Chrzest i Komunię to bardzo miły gest, który na pewno sprawi zaproszonym osobom wiele radości i wywoła uśmiech. Słoiczek z ekologicznym miodem z dodatkiem słodkich migdałów jest rewelacyjnym pomysłem. Goście będą oczarowani takim upominkiem.

  29,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z MALINĄ 220g MIÓD ekologiczny Z MALINĄ 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z MALINĄ 220g

  Ekologiczny miód wielokwiatowy z dodatkiem liofilizowanych malin będzie wspaniałym pomysłem na podziękowanie dla gości. Jeśli szukasz ciekawego upominku na Chrzest lub Komunię to taki miód będzie kapitalnym wyborem.

  24,98 zł
 • NUTELLA mini na podziękowanie na Komunię Z IMIENIEM NUTELLA mini na podziękowanie na Komunię Z IMIENIEM
  8,98 zł
  NUTELLA mini na podziękowanie na Komunię Z IMIENIEM

  Nutella na podziękowania dla gości na Pierwszą Komunię Świętą sprzedawana w komplecie z uroczymi naklejkami w oryginalnym stylu. Mini słoiczki mogą stanąć przy talerzach gości lub mogą zostać wręczone osobiście. To fantastyczny pomysł na kreatywny i oryginalny upominek.

  8,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR
  19,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR

  Piękne pudełeczka na słoiczki, które możecie wręczyć gościom komunijnym. Pudełeczka w kształcie kwadratu pakowane po 10szt i sprzedawane w komplecie z samoprzylepnymi naklejkami w wybranym wzorze to wspaniały pomysł, by dopełnić Wasze drobne upominki dla gości. Wkładając do pudełeczek miody czy świece zapachowe stworzycie przepiękny komplet, który...

  19,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Komunię 10szt...

  Pudełeczka transparentne w kształcie kwadratów sprzedawane w komplecie ze spersonalizowanymi naklejkami to wspaniały pomysł na oryginalne zapakowanie słoiczka z miodem, cukierkami czy świecy sojowej. Do pudełeczek możecie zapakować także dowolny drobiazg i udekorować własnoręcznie wstążeczką w wybranym kolorze. W komplecie znajdują się naklejki z imieniem...

  24,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych oraz z 14 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany...

  35,00 zł

Miód w słoiczkach na Komunię, miodek na podziękowanie komunijne

Jednym ze sposobów podziękowania gościom za przybycie na uroczystość jest podarowanie im małych słodkości. Dzięki temu w subtelny sposób podziękujesz im za przybycie, a goście na pewno docenią ten podarunek. Podarować można cukierki, lizaki czy czekoladki. Do drobnych upominków należą również anioły na prezent czy świeczki. Upominki dla gości najlepiej jest położyć przy nakryciach gości tak aby każdy z obdarowanych bez problemu go zauważył. Upominki można również wręczyć osobiście. Jedno jest pewne, każdy drobiazg wywoła wiele radości.

Miód na Komunię z dekoracją i imieniem dziecka

Słoiczki z miodem to bardzo oryginalna propozycja podziękowań komunijnych. Głównie ze względu na to, że tak przygotowany słoiczek można bez problemu zabrać ze sobą do domu. Każdy słoiczek zdobiony własnoręcznie, wykonany z największą starannością o detale. Najmodniejsze wzory słoiczków posiadają grafikę Hostii dostępną w dwóch wariantach kolorystycznych - złoty i srebrny. Słoiczki zdobione są materiałowymi kapturkami z przewiązaną wstążką. Niektóre wersje miodów posiadają dodatki takie jak złote serduszka. Każdy nasz miód pochodzi z polskich pasiek, co czyni podarunek jeszcze bardziej wyjątkowym. 

słoiczek z miodem z grafiką hostii

Słoiczek miodu z grafiką Hostii

słoiczki miodu ze złotym serduszkiem

Słoiczki miodu ze złotym serduszkiem

Miód w słoiczku na Komunię w rustykalnym stylu

Podziękowanie można dopasować stylem pod cały motyw przewodni przyjęcia. Bardzo modne są obecnie uroczystości w stylu rustykalnym. Takie przyjęcie charakteryzuje się naturalnymi dodatkami w odcieniach beżu, brązu i bieli. Dla wszystkich organizujących przyjęcie rustykalne polecamy miody z jutowym kapturkiem. Materiał, który zdobi wierzch słoiczka, wykonany jest z juty a całość przewiązana jest naturalnym sznureczkiem. Jest to również propozycja dla wszystkich fanów eko stylu. Miody posiadają personalizowane naklejki, dlatego będą piękną pamiątką tego dnia. 

Miód podziękowanie rustykalna komunia
Słoiczek miodu na Komunię w stylu rustykalnym