Słoiczki z miodem na Komunię

Słoiczki z miodem na Komunię

Słoiczki z miodem na Komunię to bardzo chętnie wybierana forma podziękowania dla gości komunijnych. Miody bardzo często są dodawane do słodkich zestawów, razem z lizakami na Komunię i czekoladkami mlecznymi. Gotowe zestawy w pięknych, drewnianych skrzyneczkach znajdziecie w naszym sklepie internetowym LeonKameleon.pl. Słoiczki miodu na Komunie w rustykalnym stylu to najchętniej wybierany produkt w naszym sklepie. Jutowe kapturki i urocza kokardka oraz personalizacja łóżka to strzał w dziesiątkę! Wybierając taką formę podziękowań, z pewnością zachwycisz wszystkich gości.

Słoiczki z miodem na Komunię

Miód w słoiczkach na Komunię, miodek na podziękowanie komunijne

Jednym ze sposobów podziękowania gościom za przybycie na uroczystość jest podarowanie im małych słodkości. Dzięki temu w subtelny sposób podziękujesz im za przybycie, a goście na pewno docenią ten podarunek. Podarować można cukierki, lizaki czy czekoladki. Do drobnych upominków należą również anioły na prezent czy świeczki. Upominki dla gości najlepiej jest położyć przy nakryciach gości tak aby każdy z obdarowanych bez problemu go zauważył. Upominki można również wręczyć osobiście. Jedno jest pewne, każdy drobiazg wywoła wiele radości.

Miód na Komunię z dekoracją i imieniem dziecka

Słoiczki z miodem to bardzo oryginalna propozycja podziękowań komunijnych. Głównie ze względu na to, że tak przygotowany słoiczek można bez problemu zabrać ze sobą do domu. Każdy słoiczek zdobiony własnoręcznie, wykonany z największą starannością o detale. Najmodniejsze wzory słoiczków posiadają grafikę Hostii dostępną w dwóch wariantach kolorystycznych - złoty i srebrny. Słoiczki zdobione są materiałowymi kapturkami z przewiązaną wstążką. Niektóre wersje miodów posiadają dodatki takie jak złote serduszka. Każdy nasz miód pochodzi z polskich pasiek, co czyni podarunek jeszcze bardziej wyjątkowym. 

słoiczek z miodem z grafiką hostii

Słoiczek miodu z grafiką Hostii

słoiczki miodu ze złotym serduszkiem

Słoiczki miodu ze złotym serduszkiem

Miód w słoiczku na Komunię w rustykalnym stylu

Podziękowanie można dopasować stylem pod cały motyw przewodni przyjęcia. Bardzo modne są obecnie uroczystości w stylu rustykalnym. Takie przyjęcie charakteryzuje się naturalnymi dodatkami w odcieniach beżu, brązu i bieli. Dla wszystkich organizujących przyjęcie rustykalne polecamy miody z jutowym kapturkiem. Materiał, który zdobi wierzch słoiczka, wykonany jest z juty a całość przewiązana jest naturalnym sznureczkiem. Jest to również propozycja dla wszystkich fanów eko stylu. Miody posiadają personalizowane naklejki, dlatego będą piękną pamiątką tego dnia. 

Miód podziękowanie rustykalna komunia
Słoiczek miodu na Komunię w stylu rustykalnym