Słoiczki z miodem na Komunię

Słoiczki z miodem na Komunię

Słoiczki z miodem na Komunię to bardzo chętnie wybierana forma podziękowania dla gości komunijnych. Miody bardzo często są dodawane do słodkich zestawów, razem z lizakami na Komunię i czekoladkami mlecznymi. Gotowe zestawy w pięknych, drewnianych skrzyneczkach znajdziecie w naszym sklepie internetowym LeonKameleon.pl. Słoiczki miodu na Komunie w rustykalnym stylu to najchętniej wybierany produkt w naszym sklepie. Jutowe kapturki i urocza kokardka oraz personalizacja łóżka to strzał w dziesiątkę! Wybierając taką formę podziękowań, z pewnością zachwycisz wszystkich gości.

Słoiczki z miodem na Komunię

 • MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka) MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny...

  Miód na podziękowanie dla gości przygotowany w botanicznym stylu. Miodek dekorowany jest na wieczku kapturkiem w odcieniu złamanej bieli, przewiązany sznureczkiem i dekorowany papierową różyczką. To piękny sposób, by podziękować gościom za przybycie na Komunię, Chrzest lub Roczek dziecka. Miód wielokwiatowy z polskiej pasieki to wspaniała propozycja,...

  11,98 zł
 • MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn+różyczka) MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty KRAFT (bszn+różyczka)

  Miód na podziękowanie dla gości przygotowany w piękny, modnym stylu. Dekorowany materiałowym kapturkiem i jutowym sznureczkiem prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Miód będzie zdrowym podziękowaniem za przybycie na uroczystość. To fantastyczna propozycja, która podziękuje najbliższym i wyrazi uczucia. Miód wspaniale sprawdzi się ustawiony przy talerzach...

  11,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Rustykalna Komunia Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie Rustykalna Komunia Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie Rustykalna Komunia Z IMIENIEM (bszn)

  Pyszny miód z polskiej pasieki bogato zdobiony jutą i naklejką z imieniem dziecka. To świetny wybór na podziękowania dla gości komunijnych w typowo polskim stylu. Miodki są przepiękne - wspaniale wyglądają ustawione obok talerzy gości. Wyjątkowa propozycja, dzięki której wyrazicie wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Rustykalny Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Rustykalny Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Rustykalny Z IMIENIEM (bszn)

  Miód w polskich słoiczkach z motywem srebrnej Hostii, udekorowany na wieczku srebrnym materiałem to wspaniały pomysł na upominki dla gości komunijnych. Słoiczki z miodem można ustawić obok nakryć gości. Prezentują się pięknie i pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Złote Serduszko LUX Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Złote Serduszko LUX Z IMIENIEM
  11,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Złote Serduszko LUX Z IMIENIEM

  Miód w słoiczkach na Komunię to jedno z najpiękniejszych podziękowań. Małe słoiczki wypełnione polskim wielokwiatowym miodem oczarują najbliższym. Małe miodki pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty. Są pięknym wyrazem wdzięczności. Miodki są udekorowane złotym serduszkiem i naklejką z imieniem dziecka - gotowe do wręczenia najbliższym.

  11,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Złota Hostia LUX Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Złota Hostia LUX Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Złota Hostia LUX Z IMIENIEM (zb)

  Słoiczki z miodem z motywem złotej Hostii to jedno z najpiękniejszych podziękowań na Komunię Świętą. Słoiczki ozdobione są materiałem i kokardką - gotowe do wręczenia gościom. Posiadają już nalepioną naklejkę z imieniem dziecka i datą uroczystości. Pyszny polski miód to jedno z bardziej ekskluzywnych podziękowań.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM (bb)

  Miód w polskich słoiczkach z motywem srebrnej Hostii, udekorowany na wieczku srebrnym materiałem to wspaniały pomysł na upominki dla gości komunijnych. Słoiczki z miodem można ustawić obok nakryć gości. Prezentują się pięknie i pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM (bb)

  Słoiczki z miodem na podziękowania komunijne przygotowane na uroczystość dla chłopca. Miodki pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty. Dzięki granatowym akcentom wspaniale sprawdzą się na uroczystości dla chłopca.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Komunia w Złocie (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie Komunia w Złocie (+etykieta z imieniem)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie Z IMIENIEM Komunia w Złocie (zb)

  Słoiczki z miodem na podziękowania komunijne zdobione naklejkami z imieniem dziecka, datą Komunii i ponadczasowym motywem złotej koronki. Słoiczki mogą zostać ustawione przy nakryciach gości lub wręczone osobiście. Piękna propozycja na upominki dla najbliższych.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Srebrno-Złoty (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Srebrno-Złoty (+etykieta z imieniem)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Z IMIENIEM Srebrno-Złoty (bb)
  1 Recenzje

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na Chrzest Święty dziecka. Słoiczek pysznego miodku ozdobiony personalizowaną naklejką z imieniem dziecka prezentuje się przepięknie! Tak przygotowany upominek w wyjątkowy i uroczy sposób podziękuje gościom za przybycie na uroczystość Maluszka. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie Różowa Komunia (+etykieta z imieniem) MIÓD na podziękowanie Różowa Komunia (+etykieta z imieniem)
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie Z IMIENIEM Różowa Komunia (br)

  Podziękowanie dla gości w formie słoiczka miodu. Każdy miodek personalizowany jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Naklejka na miodku posiada grafikę różowej, kwiatowej gałązki dzięki czemu pasuje idealnie na przyjęcie dziewczyny.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Konwalie Z IMIENIEM (bb)

  Podziękowanie dla gości komunijnych w formie małego słoiczka z miodu. Każdy słoiczek dekorowany jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Słoiczki pięknie prezentują się ułożone obok nakryć gości. W wyjątkowy sposób uzupełniają dekorację stołu.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM (bszn)

  Słoiczki miodu jako słodkie podziękowanie dla gości Komunijnych. Zdobione materiałowym kapturkiem najlepiej pasują na przyjęcie w stylu rustykalnym. Słoiczki personalizowane są imieniem dziecka, które znajduje się na naklejce.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb) MIÓD na podziękowanie komunijne Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości, które możesz wręczyć podczas uroczystości Komunijnej. Słoiczki z miodem są personalizowane imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Taki upominek możesz wręczyć osobiście lub ułożyć przy nakryciach gości.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Eukaliptus Z IMIENIEM (bb) MIÓD na podziękowanie komunijne Eukaliptus Z IMIENIEM (bb)
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Eukaliptus Z IMIENIEM (bb)

  Podziękowanie dla gości komunijnych w formie słoiczka miodku z personalizacją. Każdy słoiczek zdobiony jest naklejką z grafiką gałązki eukaliptusa oraz imieniem dziecka. Taki upominek będzie wyjątkową pamiątką tego dnia.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię IHS Exclusive 40ml SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię IHS Exclusive 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię IHS Exclusive 40ml

  Szklane słoiczki z metalowymi nakrętkami i naklejkami w komplecie to wspaniała propozycja na podziękowania dla gości. Słoiczki pięknie zaprezentują się obok talerzy gości. Można wypełnić je drobnymi cukierkami, drażetkami czy konfiturą domowej roboty. Uniwersalny motyw złotej koronki pięknie wpisuje się w komunijny klimat.

  3,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia 40ml SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia 40ml

  Szklane słoiczki to fantastyczny sposób na upominki dla gości, którzy przybyli na Komunię Świętą dziecka. Do środka można włożyć słodkości takie jak: cukierki, migdały w lukrze czy żelki. Dodatkowo słoiczki można ozdobić personalizowanymi naklejkami, które znajdują się w zestawie. Na etykietach znajduje się elegancka grafika srebrnej Hostii.

  3,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Chrzest i Komunia w srebrze (bb) MIÓD podziękowanie Chrzest i Komunia w srebrze (bb)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie z imieniem Chrzest i Komunia w srebrze (bb)

  Małe słoiki z miodkiem ze srebrnym nadrukiem, zaskoczą i zachwycą wszystkich gości obecnych na uroczystości. Dzięki personalizowanej etykietce, staną się świetną pamiątką. Na naklejce znajduje się imię dziecka i data uroczystości oraz śliczna grafika. Słoiczek z miodkiem pozwoli przez długi czas słodko wspominać uroczystość!

  8,98 zł
 • KONFITURA malinowa w słoiczku Na Komunię EKO Z IMIENIEM KONFITURA malinowa w słoiczku Na Komunię EKO Z IMIENIEM
  6,98 zł
  KONFITURA malinowa w słoiczku Na Komunię EKO Z IMIENIEM

  Podziękowanie dla gości komunijnych w formie prześlicznego i zdrowego słoiczka z malinową konfiturą. Słoiczek został przewiązany tasiemką, a w komplecie znajdują się także naklejki z imieniem dziecka i datą uroczystości. Całość prezentuje się przepięknie i mega ekologicznie!

  6,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Gałązka Eukaliptusa 40ml SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Gałązka Eukaliptusa 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Gałązka Eukaliptusa 40ml

  Wyjątkowy szklany słoiczek na podziękowanie dla gości na Pierwszą Komunię Świętą. Słoiczki fantastycznie prezentują się na stole obok nakryć gości. Możecie wypełnić je samodzielnie przygotowanymi konfiturami lub słodyczami typu cukierki, żelki czy migdałki. To wspaniały pomysł na upominki, które wyrażą wdzięczność za przybycie na Waszą uroczystość.

  3,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Różowa Komunia 40ml SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Różowa Komunia 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Różowa Komunia 40ml

  Szklany słoiczek na upominek dla gości na Komunię Świętą, który możecie samodzielnie wypełnić konfiturą lub cukierkami. Słoiczki wspaniale prezentują się na stole obok nakryć gości. Wyglądają pięknie i niepowtarzalnie. To wspaniały pomysł jako dodatek na Komunię dziewczynki.

  3,98 zł
 • NUTELLA mini na podziękowanie na Komunię Z IMIENIEM NUTELLA mini na podziękowanie na Komunię Z IMIENIEM
  8,98 zł
  NUTELLA mini na podziękowanie na Komunię Z IMIENIEM

  Nutella na podziękowania dla gości na Pierwszą Komunię Świętą sprzedawana w komplecie z uroczymi naklejkami w oryginalnym stylu. Mini słoiczki mogą stanąć przy talerzach gości lub mogą zostać wręczone osobiście. To fantastyczny pomysł na kreatywny i oryginalny upominek.

  8,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł
 • MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)

  Przepyszny wielokwiatowy miód w słoiczku przygotowany w botanicznym stylu to wspaniały pomysł na eleganckie podziękowanie dla gości na każdą okazję. Miód świetnie sprawdzi się zarówno na Chrzcie, Komunii, Roczku, jak i Baby Shower. Jest jednym z piękniejszych i bardziej oryginalnych podziękowań.

  7,98 zł

Miód w słoiczkach na Komunię, miodek na podziękowanie komunijne

Jednym ze sposobów podziękowania gościom za przybycie na uroczystość jest podarowanie im małych słodkości. Dzięki temu w subtelny sposób podziękujesz im za przybycie, a goście na pewno docenią ten podarunek. Podarować można cukierki, lizaki czy czekoladki. Do drobnych upominków należą również anioły na prezent czy świeczki. Upominki dla gości najlepiej jest położyć przy nakryciach gości tak aby każdy z obdarowanych bez problemu go zauważył. Upominki można również wręczyć osobiście. Jedno jest pewne, każdy drobiazg wywoła wiele radości.

Miód na Komunię z dekoracją i imieniem dziecka

Słoiczki z miodem to bardzo oryginalna propozycja podziękowań komunijnych. Głównie ze względu na to, że tak przygotowany słoiczek można bez problemu zabrać ze sobą do domu. Każdy słoiczek zdobiony własnoręcznie, wykonany z największą starannością o detale. Najmodniejsze wzory słoiczków posiadają grafikę Hostii dostępną w dwóch wariantach kolorystycznych - złoty i srebrny. Słoiczki zdobione są materiałowymi kapturkami z przewiązaną wstążką. Niektóre wersje miodów posiadają dodatki takie jak złote serduszka. Każdy nasz miód pochodzi z polskich pasiek, co czyni podarunek jeszcze bardziej wyjątkowym. 

słoiczek z miodem z grafiką hostii

Słoiczek miodu z grafiką Hostii

słoiczki miodu ze złotym serduszkiem

Słoiczki miodu ze złotym serduszkiem

Miód w słoiczku na Komunię w rustykalnym stylu

Podziękowanie można dopasować stylem pod cały motyw przewodni przyjęcia. Bardzo modne są obecnie uroczystości w stylu rustykalnym. Takie przyjęcie charakteryzuje się naturalnymi dodatkami w odcieniach beżu, brązu i bieli. Dla wszystkich organizujących przyjęcie rustykalne polecamy miody z jutowym kapturkiem. Materiał, który zdobi wierzch słoiczka, wykonany jest z juty a całość przewiązana jest naturalnym sznureczkiem. Jest to również propozycja dla wszystkich fanów eko stylu. Miody posiadają personalizowane naklejki, dlatego będą piękną pamiątką tego dnia. 

miód na komunię w stylu rustykalnym
Słoiczek miodu na Komunię w stylu rustykalnym