Słoiczki z miodem na Komunię

Słoiczki z miodem na Komunię

Słoiczki z miodem na Komunię to bardzo chętnie wybierana forma podziękowania dla gości komunijnych. Miody bardzo często są dodawane do słodkich zestawów, razem z lizakami na Komunię i czekoladkami mlecznymi. Gotowe zestawy w pięknych, drewnianych skrzyneczkach znajdziecie w naszym sklepie internetowym LeonKameleon.pl. Słoiczki miodu na Komunie w rustykalnym stylu to najchętniej wybierany produkt w naszym sklepie. Jutowe kapturki i urocza kokardka oraz personalizacja łóżka to strzał w dziesiątkę! Wybierając taką formę podziękowań, z pewnością zachwycisz wszystkich gości.

Słoiczki z miodem na Komunię

 • MIÓD na podziękowanie komunijne Rustykalny Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Rustykalny Z IMIENIEM
  9,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Rustykalny...

  Miód w polskich słoiczkach z motywem srebrnej Hostii, udekorowany na wieczku srebrnym materiałem to wspaniały pomysł na upominki dla gości komunijnych. Słoiczki z miodem można ustawić obok nakryć gości. Prezentują się pięknie i pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty.

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Rustykalna Komunia Z IMIENIEM MIÓD podziękowanie Rustykalna Komunia Z IMIENIEM
  11,98 zł
  MIÓD podziękowanie Rustykalna Komunia Z...

  Pyszny miód z polskiej pasieki bogato zdobiony jutą i naklejką z imieniem dziecka. To świetny wybór na podziękowania dla gości komunijnych w typowo polskim stylu. Miodki są przepiękne - wspaniale wyglądają ustawione obok talerzy gości. Wyjątkowa propozycja, dzięki której wyrazicie wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty.

  11,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Złote Serduszko LUX Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Złote Serduszko LUX Z IMIENIEM
  9,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Złote...

  Miód w słoiczkach na Komunię to jedno z najpiękniejszych podziękowań. Małe słoiczki wypełnione polskim wielokwiatowym miodem oczarują najbliższym. Małe miodki pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty. Są pięknym wyrazem wdzięczności. Miodki są udekorowane złotym serduszkiem i naklejką z imieniem dziecka - gotowe do wręczenia najbliższym.

  9,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Złota Hostia LUX Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Złota Hostia LUX Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Złota...

  Słoiczki z miodem z motywem złotej Hostii to jedno z najpiękniejszych podziękowań na Komunię Świętą. Słoiczki ozdobione są materiałem i kokardką - gotowe do wręczenia gościom. Posiadają już nalepioną naklejkę z imieniem dziecka i datą uroczystości. Pyszny polski miód to jedno z bardziej ekskluzywnych podziękowań.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna...

  Miód w polskich słoiczkach z motywem srebrnej Hostii, udekorowany na wieczku srebrnym materiałem to wspaniały pomysł na upominki dla gości komunijnych. Słoiczki z miodem można ustawić obok nakryć gości. Prezentują się pięknie i pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa...

  Słoiczki z miodem na podziękowania komunijne przygotowane na uroczystość dla chłopca. Miodki pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty. Dzięki granatowym akcentom wspaniale sprawdzą się na uroczystości dla chłopca.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Komunia w Złocie (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie Komunia w Złocie (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD podziękowanie Komunia w Złocie...

  Słoiczki z miodem na podziękowania komunijne zdobione naklejkami z imieniem dziecka, datą Komunii i ponadczasowym motywem złotej koronki. Słoiczki mogą zostać ustawione przy nakryciach gości lub wręczone osobiście. Piękna propozycja na upominki dla najbliższych.

  6,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Delikatne Kwiaty (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest Delikatne Kwiaty (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię...

  Malutki słoiczek pysznego miodu będzie wspaniałym upominkiem dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Miodzik prezentuje się niezwykle elegancko, dzięki personalizowanej etykietce zdobionej grafiką delikatnych kwiatów oraz imieniem dziecka. Słoiczki z miodami wspaniale prezentują się na stole przy nakryciach gości.

  6,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Srebrno-Złoty (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Srebrno-Złoty (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię...

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na Chrzest Święty dziecka. Słoiczek pysznego miodku ozdobiony personalizowaną naklejką z imieniem dziecka prezentuje się przepięknie! Tak przygotowany upominek w wyjątkowy i uroczy sposób podziękuje gościom za przybycie na uroczystość Maluszka. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  6,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Komunię i Chrzest Krateczka Z IMIENIEM MIÓD podziękowanie na Komunię i Chrzest Krateczka Z IMIENIEM
  7,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię...

  Słodka forma podziękowania gościom z okazji Chrztu Świętego dziecka? Wspaniałą propozycją jest malutki słoiczek pysznego miodu, który ozdobiony jest został materiałem w krateczkę. Miód z polskiej pasieki zachwyci najbliższych swoim uroczym wyglądem i słodkim smakiem.

  7,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Eko kraft Z IMIENIEM MIÓD podziękowanie na Chrzest Eko kraft Z IMIENIEM
  11,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię...

  Słoiczek pysznego, polskiego miodu to wspaniała propozycja upominków dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Miodzik prezentuje się elegancko i uroczo, dzięki dekoracji z juty i personalizowanej etykietce z imieniem dziecka. Taki upominek można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnym woreczku.

  11,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Kropeczki Z IMIENIEM MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Kropeczki Z IMIENIEM
  7,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię...
  1 Recenzje

  Cudowna propozycja upominków dla gości, którzy przybyli na Chrzest Twojego Maluszka. Śliczne udekorowane słoiczki pysznego, polskiego miodu zachwycą swoim wyglądem i smakiem najbliższych. Miód ozdobiony został różowym materiałem w białe kropeczki oraz personalizowaną etykietką z imieniem dziecka.

  7,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest i Komunię Z PERSONALIZACJĄ Zapach Piwonii 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest i Komunię Z PERSONALIZACJĄ Zapach Piwonii 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest i...

  Malutkie słoiczki ozdobione personalizowanymi naklejkami ze śliczną grafiką kwiatów piwonii i imieniem dziecka to wspaniały pomysł na upominki dla gości. Słoiczki rewelacyjnie prezentują się wypełnione słodkościami oraz innymi drobiazgami. Idealna propozycja upominków dla najbliższych, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka.

  3,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest i...

  Oryginalna propozycja na upominki dla gości na Chrzest dziecka w postaci szklanych słoiczków. Można je wypełnić cukierkami, czekoladkami, migdałami lub żelkami. W komplecie znajdują się naklejki z imieniem dziecka i elegancką grafiką szarozielonych listków, które wspaniale ozdabiają szklane słoiczki.

  3,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowanie Komunia w Złocie 40ml SŁOICZEK na podziękowanie Komunia w Złocie 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowanie Komunia w Złocie...

  Szklane słoiczki z metalowymi nakrętkami i naklejkami w komplecie to wspaniała propozycja na podziękowania dla gości. Słoiczki pięknie zaprezentują się obok talerzy gości. Można wypełnić je drobnymi cukierkami, drażetkami czy konfiturą domowej roboty. Uniwersalny motyw złotej koronki pięknie wpisuje się w komunijny klimat.

  3,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie Różowa Komunia (+etykieta z imieniem) MIÓD na podziękowanie Różowa Komunia (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD na podziękowanie Różowa Komunia...

  Podziękowanie dla gości w formie słoiczka miodu. Każdy miodek personalizowany jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Naklejka na miodku posiada grafikę różowej, kwiatowej gałązki dzięki czemu pasuje idealnie na przyjęcie dziewczyny.

  6,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie Pierwsza Komunia z...

  Podziękowanie dla gości komunijnych w formie małego słoiczka z miodu. Każdy słoiczek dekorowany jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Słoiczki pięknie prezentują się ułożone obok nakryć gości. W wyjątkowy sposób uzupełniają dekorację stołu.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM MIÓD podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM
  11,98 zł
  MIÓD podziękowanie Komunia Rustykalny...

  Słoiczki miodu jako słodkie podziękowanie dla gości Komunijnych. Zdobione jutowym kapturkiem najlepiej pasują na przyjęcie w stylu rustykalnym. Słoiczki personalizowane są imieniem dziecka oraz datą, które znajdują się na naklejce.

  11,98 zł

Słodkie podziękowanie dla gości komunijnych

Jednym ze sposobów podziękowania gościom za przybycie na uroczystość jest podarowanie im małych słodkości. Dzięki temu w subtelny sposób podziękujesz im za przybycie, a goście na pewno docenią ten podarunek. Podarować można cukierki, lizaki czy czekoladki. Do drobnych upominków należą również anioły na prezent czy świeczki. Upominki dla gości najlepiej jest położyć przy nakryciach gości tak aby każdy z obdarowanych bez problemu go zauważył. Upominki można również wręczyć osobiście. Jedno jest pewne, każdy drobiazg wywoła wiele radości.

Słoiczki miodu podziękowanie

Słoiczki z miodem to bardzo oryginalna propozycja podziękowań komunijnych. Głównie ze względu na to, że tak przygotowany słoiczek można bez problemu zabrać ze sobą do domu. Każdy słoiczek zdobiony własnoręcznie, wykonany z największą starannością o detale. Najmodniejsze wzory słoiczków posiadają grafikę Hostii dostępną w dwóch wariantach kolorystycznych - złoty i srebrny. Słoiczki zdobione są materiałowymi kapturkami z przewiązaną wstążką. Niektóre wersje miodów posiadają dodatki takie jak złote serduszka. Każdy nasz miód pochodzi z polskich pasiek, co czyni podarunek jeszcze bardziej wyjątkowym. 

słoiczek z miodem z grafiką hostii

Słoiczek miodu z grafiką Hostii

słoiczki miodu ze złotym serduszkiem

Słoiczki miodu ze złotym serduszkiem

Rustykalne miody na Komunię

Podziękowanie można dopasować stylem pod cały motyw przewodni przyjęcia. Bardzo modne są obecnie uroczystości w stylu rustykalnym. Takie przyjęcie charakteryzuje się naturalnymi dodatkami w odcieniach beżu, brązu i bieli. Dla wszystkich organizujących przyjęcie rustykalne polecamy miody z jutowym kapturkiem. Materiał, który zdobi wierzch słoiczka, wykonany jest z juty a całość przewiązana jest naturalnym sznureczkiem. Jest to również propozycja dla wszystkich fanów eko stylu. Miody posiadają personalizowane naklejki, dlatego będą piękną pamiątką tego dnia. 

miód na komunię w stylu rustykalnym
Słoiczek miodu na Komunię w stylu rustykalnym