Życzenia świąteczne na telefon

Życzenia świąteczne na telefon

Chcesz przekazać bliskim najpiękniejsze życzenia świąteczne? Wyślij mu je w formie elektronicznej, dołączymy o nich przepiękną grafikę o tematyce świątecznej. To szybki i łatwy sposób na dotarcie w każde miejsce na ziemi. Osoby, które otrzymają tak efektowne życzenia będą zachwycone! Na naszej stronie znajdziesz wiele wzorów, przejrzyj je i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. 

Życzenia świąteczne na telefon

 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Snowland ŻYCZENIA świąteczne na telefon Snowland
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Snowland

  Chcesz przekazać bliskim najpiękniejsze życzenia, które mogą stać się pamiątką? Skorzystaj z elektronicznej formy, która zawiera tekst oraz wysokiej jakości grafikę. To tani i ekologiczny sposób, który zachwyci każdego z bliskich. Możesz wysłać je w dowolne miejsce na świecie! 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Boże Narodzenie ŻYCZENIA świąteczne na telefon Boże Narodzenie
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Boże Narodzenie

  Życzenia świąteczne na telefon to nowoczesna propozycja, która w szybki sposób dotrze do twoich bliskich. Projekt zawiera tekst życzeń oraz przepiękną grafikę bożonarodzeniowej wiązanki. Każdy, kto otrzyma tak efektowne życzenia będzie zachwycony! To świetna opcja dla kobiety oraz mężczyzny. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny wieczór ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny wieczór
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny wieczór

  Nie masz czasu na wysłanie kartek z bożonarodzeniowymi życzeniami? Naszą propozycją są życzenia w formie elektronicznej, które są szybsze, tańsze i ekologiczne! Urocza grafika ostrokrzewu pośród przepięknych życzeń prezentuje się niesamowicie efektownie. Najbliżsi będą zachwyceni! 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Gwiazda Betlejemska ŻYCZENIA świąteczne na telefon Gwiazda Betlejemska
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Gwiazda Betlejemska

  Szukasz wspaniałego pomysłu na przekazanie świątecznych życzeń? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Życzenia w formie elektronicznej pozwolą w szybki i tani sposób dotrzeć do najbliższych. Motyw przepięknej Gwiazdy Betlejemskiej zachwyci obdarowaną osobę. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ciepło kominka ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ciepło kominka
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ciepło kominka

  Wyślij bliskiej osobie życzenia świąteczne w nowoczesnej formie. Bożonarodzeniowe życzenia w szybki, tani i ekologiczny sposób dotrą do rodziny lub przyjaciół. Wysokiej jakości grafika płonącego kominka prezentuje się niesamowicie elegancko. Każda osoba, która otrzyma takie życzenia będzie zachwycona! 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Naturalne Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Naturalne Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Naturalne Święta

  Chcesz przekazać bliskiemu świąteczne życzenia w efektownej formie? Wykorzystaj elektroniczne życzenia zawarte na telefonie. To szybki, tani i ekologiczny sposób dzięki któremu dotrzesz do wszystkich bliskich. Przepiękna grafika aromatycznego świerku prezentuje się wspaniale. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Myszka w okularach ŻYCZENIA świąteczne na telefon Myszka w okularach
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Myszka w okularach

  Świąteczne życzenia na telefon w formie elektronicznej. Wyjątkowa propozycja, która sprawi, że w tani, szybki i ekologiczny sposób dotrzesz do najbliższych. Zamów wirtualny produkt z grafiką myszki w okularach oraz dosłanym do nas tekstem. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie!

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pierwszy Śnieg ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pierwszy Śnieg
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pierwszy Śnieg

  Sposób na szybkie dostarczenie życzeń do bliskich! Wykorzystaj życzenia w formie elektronicznej dzięki którym zaoszczędzisz czas, pieniądze oraz wesprzesz ekologię. Urocza świąteczna grafika wprowadzi wszystkich w należyty nastrój a dołączone do niej życzenia wzruszą niejedną osobę. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Najpiękniejsze Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Najpiękniejsze Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Najpiękniejsze Święta

  Życzenia świąteczne w nowoczesnym wydaniu! Elektroniczna forma życzeń to tani, szybki i łatwy sposób, który dotrze do wszystkich bliskich. Urocza grafika bożonarodzeniowej wiązanki z czerwoną kokardką dopełnią nadesłane życzenia. Zadbaj o ekologię i wybierz nasz produkt! 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Wykwintne Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Wykwintne Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Wykwintne Święta

  Wyjątkowe życzenia na Święta, które zachwycą każdego bliskiego. Życzenia bożonarodzeniowe w formie elektronicznej w tani i ekologiczny sposób dotrą do każdego, niezależnie od jego miejsca zamieszkania. Grafikę zajączka w świątecznej aranżacji dopełni nadesłany do nas tekst. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ptaszek na gałązce ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ptaszek na gałązce
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ptaszek na gałązce

  Życzenia w formie elektronicznej, które zachwycą każdego! To tani i łatwy sposób na nadesłanie ich do wybranych osób. Urocza grafika ptaszka siedzącego na gałązce prezentuje się niesamowicie efektownie. Zadbaj o ekologię i wybierz produkt w formie cyfrowej. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy ptaszek ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy ptaszek
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy ptaszek

  Szukasz wyjątkowego sposobu na przekazanie bożonarodzeniowych życzeń? Wykorzystaj zaproszenia w formie elektronicznej, które dotrą do najbliższych w zaledwie kilka chwil. Urocza grafika bożonarodzeniowego rudzika pośród nadesłanych życzeń zachwyci każdego! 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny czas ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny czas
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny czas

  Spraw bliskiemu bożonarodzeniową niespodziankę. Wyślij do niego elektroniczne życzenia z grafiką czerwonego samochodu z choinką oraz płatkami śniegu. To tani, szybki oraz ekologiczny sposób, który sprawi, że każdy będzie zachwycony! 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pudrowe Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pudrowe Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pudrowe Święta

  Wyślij bliskiemu życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia! Elektroniczna wersja pozwoli Ci w łatwy, szybki i ekologiczny sposób dotrzeć do przyjaciół niezależnie od tego jak daleko się znajdują. Urocza grafika pudrowych róż z szyszkami i ostrokrzewem zachwyci każdego z bliskich. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowe zwierzątka ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowe zwierzątka
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowe zwierzątka

  Wyślij bliskiej osobie wyjątkowe życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Cyfrowa forma na telefon w szybki i tani sposób dotrze do najbliższej rodziny, przyjaciół lub znajomych. Wysokiej jakości grafika z motywem uroczych zwierzątek zachwyci każdego bez względu na wiek czy płeć.

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Eleganckie Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Eleganckie Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Eleganckie Święta

  Życzenia świąteczne na telefon to wspaniała propozycja dla zabieganych. Prześlij wirtualną wersje życzeń do wszystkich bliskich za pomocą jednego kliknięcia. Zdobiąca je świąteczna grafika w eleganckim stylu dopełni tekst życzeń. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy wieczór ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy wieczór
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy wieczór

  Podaruj bliskiej osobie życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Elektroniczna forma życzeń pozwoli w tani i szybki sposób dotrzeć do rodziny i przyjaciół. Wysokiej jakości grafika zawiera świąteczny motyw w kraftowej stylistyce. Całość prezentuje się niezwykle efektownie. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny dom ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny dom
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny dom

  Życzenia świąteczne dla bliskiej osoby na maila bądź telefon. Prześlij najpiękniejsze życzenia zdobione grafiką świątecznego krajobrazu w łatwy u szybki sposób. Wysokiej jakości grafika w połączeniu z nadesłanym do nas tekstem będzie stanowić idealną całość. Każdy bliski będzie zachwycony! 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Christmas time ŻYCZENIA świąteczne na telefon Christmas time
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Christmas time

  Życzenia świąteczne na telefon zachwycą każdego, kto je otrzyma. Prześlij je za pomocą jednego kliknięcia, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz. Grafika umieszczona na wirtualnym produkcie zawiera świąteczny motyw na zielonym tle. Całość dopełnia tekst życzeń. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Szyszka ŻYCZENIA świąteczne na telefon Szyszka
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Szyszka

  Przekaż przepiękne życzenia w formie elektronicznej! Świąteczna grafika szyszek oraz nadesłany do nas tekst wspaniale zaprezentują się na produkcie. Szybki, łatwy i tani sposób na przekazanie życzeń, które możesz nadesłać z każdego miejsca. Zachwyć bliskich nietypowym produktem. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Magiczne Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Magiczne Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Magiczne Święta

  Wyślij bliskiej osobie życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Elektroniczna forma życzeń dotrze do każdego w zaledwie kilka chwil. Wysokiej jakości grafika palących się świeczek znajdująca się na wirtualnym produkcie zachwyci każdego. Do produktu dołączymy także nadesłany do nas tekst. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Merry Christmas ŻYCZENIA świąteczne na telefon Merry Christmas
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Merry Christmas

  Przekaż wyjątkowe życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Skorzystaj z elektronicznej wersji, która pozwoli ci dotrzeć do najbliższych niezależnie od tego gdzie się znajdują. Urocza grafika jelenia w ozdobnym wieńcu zachwyci każdego! Dołączone do niego życzenia sprawią, że całość zaprezentuje się jeszcze bardziej efektownie. 

  39,98 zł

Życzenia świąteczne na telefon dla dzieci i dorosłych

Składanie życzeń to nieodłączny element Bożego Narodzenia. Zazwyczaj życzeniom w dniu Wigilii towarzyszy przełamywanie się opłatkiem z domownikami czy innymi krewnymi bądź przyjaciółmi. To symboliczny gest, który pokazuje, jak bliskie naszemu sercu są osoby obecne na uroczystości. Jednak życzenia jeszcze przed Wigilią składane są również sąsiadom, współpracownikom, znajomym, dalszej rodzinie bądź uczniom i nauczycielom. Najlepiej wypadają życzenia składane osobiście, jednak zdarza się, że nie mamy możliwości spotkać się ze wszystkimi bliskimi. Wtedy doskonałym rozwiązaniem są kartki świąteczne! Życzenia wysłane w takiej formie bez najmniejszych wątpliwości również będą miłym gestem wobec rodziny czy przyjaciół. W naszej ofercie znaleźć możesz wysokiej jakości kartki okolicznościowe na Boże Narodzenie. Jakie jeszcze pomysły przygotowaliśmy?

Obrazki świąteczne na telefon

W dobie Internetu i komunikatorów wysyłanie tradycyjnych listów odeszło nieco do lamusa. I choć wciąż tak klasyczne rozwiązanie jest cudownym pomysłem na Boże Narodzenie, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i stworzyliśmy również coś dla bardziej zdigitalizowanych osób. Życzenia na telefon w postaci wysokiej jakości grafiki i personalizowanego tekstu to fantastyczna propozycja! Retro projekt na Święta z myszką to czarujący pomysł, który na pewno przypadnie do gustu wszystkim Twoim najbliższym. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą oczarowani tak wyjątkowym rozwiązaniem na Boże Narodzenie. Do klimatu Świąt nawiązują wszystkie stworzone grafiki. Można na nich znaleźć wiele oryginalnych motywów i obrazków, które przykują uwagę obdarowanych osób.

Życzenia świąteczne christmas time

Życzenia świąteczne na telefon

Życzenia bożonarodzeniowe na telefon

Składanie życzeń świątecznych to istotny zwyczaj, który pozwala pokazać, ile znaczą dla nas najbliżsi. Na Gwiazdkę możesz swoim krewnym czy przyjaciołom z powodzeniem życzyć zdrowia, radości, uśmiechu, spokoju, rodzinnej atmosfery czy góry prezentów. Na pewno trafione będą też zabawne i tematyczne życzenia: smacznego karpia, białych Świąt czy bogatego Gwiazdora (albo Świętego Mikołaja, Aniołka czy Śnieżynki). Spośród wielu fantastycznych wzorów grafik możesz wybrać wariant, który najlepiej będzie pasować do ułożonych przez Ciebie życzeń. Całość podpisać możesz swoim imieniem bądź rodzinnym nazwiskiem! A może nie wiesz, co chcesz przekazać najbliższym? W takim wypadku śmiało skorzystać możesz z gotowych propozycji!

***

W dzień Bożego Narodzenia

ślę zimowe pozdrowienia.

Nowy Rok niech ześle blaski

Bożej chwały, Bożej łaski.

***

Śniegu po nerki, udanej pasterki,

prezentów moc, miłości co noc,

smacznego bigosu, gwiazdki z kosmosu

oraz tyle radości ile karp ma ości.

***

Już Mikołaj czyści sanie,

już prezenty wrzuca na nie,

już renifer się raduje,

kopytami postukuje.

***

Piękna jest radość w Święta,

Ciepłe są myśli o bliskich,

Niech pokój, miłość i szczęście

Otoczą dzisiaj nas wszystkich!

***

Idą święta, zaproś gości -

Wydłub z karpia wszystkie ości.

Powyjadaj z barszczu uszy.

A gdy Cię za bardzo suszy,

Przysiądź z buteleczką wina,

I obejrzyj dziś Kevina!

***

Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,

jest taka moc, co smutek w radość przemienia,

jest taka siła, co spełnia marzenia…

To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.

***

Staropolskim obyczajem,

gdy w Wigilię gwiazda wstaje,

Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,

wszyscy wszystkim ślą życzenia.

Przy tej pięknej sposobności

i ja życzę Wam radości,

aby wszystkim się darzyło,

z roku na rok lepiej było.

***

Radosnych świąt Bożego Narodzenia,

Rychłego spełnienia każdego marzenia,

Ciepła, wiary i życzliwości

Życzę Ci łącząc wyrazy miłości..

***

Bardzo dużo prezentów,

mało w życiu zakrętów,

Dużo bąbelków w szampanie,

Kogoś, kto zrobi śniadanie,

a na każdym kroku

szczęścia w Nowym Roku!

***

Gotowe obrazki bożonarodzeniowe na telefon

Grafiki w klimatycznej odsłonie zaprojektowane specjalnie na Boże Narodzenie stanowią doskonały materiał na niespodziankę dla rodziny oraz przyjaciół. Takie obrazki możesz z powodzeniem rozesłać dalszym krewnym lub bliskim osobom, które na co dzień mieszkają daleko od Ciebie. Grafiki z życzeniami ozdobione świątecznym motywem zajączka stanowią czarującą propozycję na Gwiazdkę. Możesz umieścić na nich dowolnie wybrane życzenia ze swoim podpisem, a następnie rozesłać tylu osobom, ilu zechcesz! To spora oszczędność pieniędzy oraz czasu. Dzięki personalizacji całość wypadnie jednak naprawdę wyjątkowo i oryginalnie. Bez dwóch zdań taki pomysł spodoba się wszystkim Twoim bliskim. Zobacz koniecznie wszystkie przygotowane przez nas propozycje!

Życzenia na święta zimowe zwierząt ka

Gotowe życzenia świąteczne na telefon