Dekoracje stołu na urodziny to przede wszystkim talerzyki i kubeczki papierowe, sztućce, serwetki oraz słomki. Na urodzinowym stole świetnie prezentują się dodatki w tej samej kolorystyce i z tą samą grafiką. Na urodziny dziewczynki najczęściej wybierane są talerzyki i kubeczki świnka peppa. Natomiast dla chłopca świetnym wyborem są dekoracje stołu minecraft. Na urodzinowym stole fantastycznie prezentują się papierowe serwetki z napisem "Świętuj ze mną moje urodziny". Warto pamiętać również o takich dodatkach jak: drewniane sztućce oraz papierowe słomki, które są w 100% ekologiczne.

Wybierz:

Dekoracje stołu na urodziny

Dekoracje urodzinowe - jak ozdobić stół?

Jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych na urodzinach dziecka jest zdecydowanie stół. To przy nim spędzacie najwięcej czasu podczas przyjęcia. Całość musi się pięknie prezentować i komponować z pozostałymi elementami dekoracyjnymi na przyjęciu. Dzięki temu wszystko będzie spójne i jednolite. Musicie zadbać o takie elementy jak talerzyki, kubeczki, serwetki papierowe, tabliczkę na stół oraz dodatkowe aspekty, które stworzą wspaniałe tło pod główne ozdoby. Należy wszystko dopasować do głównego motywu przewodniego przyjęcia. Wszelkiego rodzaju dekoracje o metalicznym wykończeniu w delikatnej kolorystyce będą najlepszym wyborem i najlepiej będą wpisywały się w najnowsze trendy na sezon 2022.

Kubeczki dla dzieci i talerzyki - niezbędne dekoracje stołu na urodziny

Głównym elementem dekoracyjnym na każdym stole jest wspaniała zastawa. Na przyjęciu urodzinowym Waszego dziecka najlepszym rozwiązaniem będą papierowe talerzyki i kubeczki. Ze względu na charakter przyjęcia będą znakomitym wyborem i bardzo ułatwią kwestię sprzątania po imprezie. Możecie wybierać pomiędzy wieloma atrakcyjnymi wzorami, które najlepiej będą pasowały do Waszego motywu przewodniego.

Dla dziewczynki znakomitym wyborem będą talerzyki i kubeczki w najmodniejszym, metalicznym kolorze rosegold. Przepięknie się prezentują i znakomicie dopełnią Wasze całe przyjęcie. Idealnie będą komponowały się z białymi i różowymi elementami dekoracyjnymi.

Możecie również zdecydować się na kubeczki i talerzyki papierowe w błękitnej kolorystyce - idealnej dla chłopca. Dodatkowa naklejka zdobiąca kubeczki z grafiką wiodącą i personalizacją świetnie podkreśla charakter uroczystości, pięknie się przy tym prezentując.

Dekoracje urodzinowe na stół - serwetki urodzinowe

Ważnym elementem dekoracyjnym na uroczystym stole są serwetki papierowe. Znakomicie wykańczają wszelkie dekoracje i pięknie komponują się z zastawą stołową. Najlepszym wyborem na imprezę urodzinową będą serwetki ze złotym lub srebrnym metalicznym napisem “Świętuj ze mną moje urodzinki!”. Pięknie wyglądają i świetnie podkreślają charakter uroczystości. Najlepiej będą wyglądać ułożone na płasko na talerzykach gości. W ten sposób napis będzie wyróżniony i w centrum uwagi. Dzięki swojej uniwersalności znakomicie się sprawdzą zarówno na urodzinach dziewczynki, jak i chłopca.

Jeżeli jesteście fanami klasyki, to lepszym rozwiązaniem będą serwetki w stonowanym, jednym kolorze, odpowiednim dla waszych dekoracji. W ten sposób delikatnie nawiążecie do pozostałych dekoracji kolorystycznie, nie przytłaczając całości.

Dekoracje urodzinowe - podkreślające liczbę świętowanych lat

Bardzo ciekawym i atrakcyjnym dodatkiem będzie tabliczka na stół, który podkreśli charakter uroczystości i liczbę świętowanych lat. Jeżeli organizujecie przyjęcie urodzinowe w restauracji, gdzie jednocześnie odbywa się kilka przyjęć, tabliczka, wskaże gościom odpowiednie miejsce. Taki drobny gadżet znacznie ułatwi organizację Waszej imprezy, jednocześnie pięknie ją dekorując. Możecie wybierać spośród wielu wariantów graficznych i kolorystycznych. W ten sposób z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Po imprezie, tabliczka może być wspaniałą pamiątką, do umieszczenia w dziecięcym pokoju. Dzięki personalizacji jaką zawiera - imię dziecka i data wydarzenia - staje się niezwykle oryginalną i piękną pamiątką. Dziecko będzie mogło wspominać ten wyjątkowy dzień jeszcze przez wiele lat.

Bieżnik na stół - niezbędna dekoracja urodzinowa

Jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych na uroczystym stole jest piękne tło, które pozwoli wybić się pozostałym dekoracjom w wyjątkowy sposób. Takimi elementami są zdecydowanie uroczysty obrus, bieżnik oraz konfetti. Musicie zadbać o te elementy, jeżeli chcecie stworzyć wspaniałe dekoracje stołu na urodziny Waszego dziecka.

Najlepszym obrusem będzie zdecydowanie klasyczny, biały, który znakomicie będzie się prezentował z wszelkimi dekoracjami, niezależnie od wzorów i kolorystyki.

Jednym z ciekawszych aspektów dekoracyjnych jest zdecydowanie bieżnik dekoracyjny. Na urodziny Waszej córki najlepiej sprawdzi się bieżnik urodzinowy dziewczynki z kolekcji Chevron Różowy. Piękne połączenie różu, złota i bieli prezentuje się bardzo elegancko i subtelnie. Na całej długości dekoracji widnieje grafika zygzaków, które w prosty i delikatny sposób podkreślają wyjątkowość ozdoby. Personalizacja imieniem dziecka, datą wydarzenia i liczbą świętowanych urodzin sprawia, że całość jest bardzo wyjątkowa i oryginalna. Dzięki temu bieżnik wspaniale podkreśla charakter uroczystości. Najlepiej będzie się prezentował z pozostałymi dekoracjami w takiej, złoto-różowej kolorystyce.

Aby dopełnić wszystkie dekoracje i mieć pewność, że Wasze tło jest odpowiednio przygotowane pod pozostałe ozdoby, należy dobrać również kolorowe konfetti. Cudownie podkreśla wyjątkowość wszystkich dekoracji i pozwala wyróżnić dekoracje i aranżacje, które zostaną umieszczone na stole. W zależności od Waszych dekoracji i preferencji możecie zdecydować się na klasyczne konfetti papierowe, wykonane z bibuły lub takie o metalicznym wykończeniu. Decydując się na klasyczne konfetti, ważne jest, by odpowiednio dobrać kolor ozdoby. Musi pięknie współgrać ze wszelkimi dekoracjami i podkreślić ich piękno. Mając już wszystkie niezbędne dekoracje, możecie stworzyć wspaniałe tło pod wszelkie dekoracje na stół na urodziny. Najczęściej wybierane jest złote metaliczne konfetti w kształcie kółka. Świetnie prezentuje się rozsypane na urodzinowym stole.