Księgi pamiątkowe na urodziny

Księgi pamiątkowe na urodziny

Księgi pamiątkowe na urodziny dziecka to wspaniały pomysł na stworzenie pięknej pamiątki z urodzin. Księga gości na urodziny jest personalizowana i można dodać na niej imię jubilata oraz datę wydarzenia. Księga pamiątkowa jest z pewnością lepszym prezentem na urodziny niż zwykły album na zdjęcia. Księga pamiątkowa z grawerem będzie pięknie i efektownie prezentować się na półce z innymi pamiątkami. Księga pamiątkowa na urodziny to zbiór życzeń od rodziny i bliskich dla jubilata oraz zdjęcia z uroczystej imprezy urodzinowej. 

Księgi pamiątkowe na urodziny

Prezenty na urodzinki - oryginalne upominki dla dzieci

Podczas organizacji przyjęcia urodzinowego dla naszej pociechy, bardzo chcemy, żeby wszyscy dookoła spędzili cudowny czas oraz bawili się w dobrym humorze. Zajmujemy się dekoracją pomieszczenia, przygotowaniem posiłków, ale nie możemy w tym wszystkim zapomnieć o szczęściu naszego dziecka. Świetnym pomysłem będzie połączenie dwóch ważnych aspektów - stworzenia wspomnień z tego dnia dla malucha oraz zapewnienie wszystkim zaproszonym osobom ciekawej atrakcji. Specjalnie na taką sytuację, przygotowaliśmy niezwykłe rozwiązanie, jakim jest księga pamiątkowa gości. Jeśli chcecie dokupić coś do księgi lub wręczyć zupełnie inny upominek to polecamy maskotki i poduszki na urodziny, które zdobione są modnymi grafikami i imieniem solenizanta. Świetną propozycją są również kubki na urodziny z motywem leśnych zwierzątek, księżniczek, autek lub kosmosu.

Księgi pamiątkowe na urodzinki dziecka

Fantastyczna pamiątka urodzin dla dziewczynki powinna być ozdobiona motywami w guście małych piękności. Tym sposobem, księga pamiątkowa na urodziny dostępna jest z akcentami Mała Księżniczka, Syrenka, Jednorożec, Słodki Kotek czy Flower Girl. Z myślą o chłopcach powstała księga pamiątkowa dla dziecka w stylach: Autka, Samolocik, Kartoteka Policyjna, a także DinoParty. Dla zwolenników większej uniwersalności graficznej powstała księga pamiątkowa dziecka w projekcie Liski oraz Balloons. Duża różnorodność wzorów to pamiątka urodzinowa w jak najbardziej pasującej nam opcji. Każda z nich to księga pamiątkowa personalizowana, z naklejką zawierającą datę ważnego dla nas wydarzenia oraz imieniem dziecka. Liczy pięćdziesiąt kartek, przy czym każda z nich jest pusta - tak aby pozostawić użytkownikom jak największe pole do popisu. Księga pamiątkowa obwiązana jest satynową wstążką, nadającą elegancji dla pamiątki z urodzin dziecka. Podczas imprezki urodzinowej, kiedy goście zajmą się zdobieniem wnętrza albumu, warto zapewnić im kolorowe akcesoria, do lepszej zabawy. Najbardziej kreatywne dekoracje kartek powstaną z pomocą specjalnych farbek. Są całkowicie bezpieczne dla skóry oraz łatwo spierają się z ubrań. Gwarancja niezłej frajdy to także zestaw ośmiu kolorowych tuszy, które pozwalają zachęcić bliskich do pozostawienia swoich odcisków dłoni. Wspólnie, dzięki tym dodatkom stworzą wspaniałe wpisy.

Prezenty na urodzinki - księgi pamiątkowe po co?

Gdy maluszek podrośnie, z wielką radością będzie mógł przejrzeć wszystkie miłe życzenia o bezcennej wartości sentymentalnej. Księga może zostać wykorzystana również jako prezent na urodziny. W momencie, gdy pragniemy aby nasz gest został zapamiętany, prezent dla dziewczynki lub prezent dla chłopca jak najbardziej sprawdzi się w tej formie. Stanowi prezent personalizowany dla dziecka, podkreślający jak ważny dla nas jest maluszek i jego przyszłość. Prezent na urodziny dziecka będzie też rozczulający, gdy zdecydujemy się na drewnianą ramkę w kształcie chmurki, która gromadzi podpisy wszystkich gości w trzydziestu kropelkach, do samodzielnego wypisania.