Księgi pamiątkowe na urodziny

Księgi pamiątkowe na urodziny

Księgi pamiątkowe na urodziny dziecka to wspaniały pomysł na stworzenie pięknej pamiątki z urodzin. Księga gości na urodziny jest personalizowana i można dodać na niej imię jubilata oraz datę wydarzenia. Księga pamiątkowa jest z pewnością lepszym prezentem na urodziny niż zwykły album na zdjęcia. Księga pamiątkowa z grawerem będzie pięknie i efektownie prezentować się na półce z innymi pamiątkami. Księga pamiątkowa na urodziny to zbiór życzeń od rodziny i bliskich dla jubilata oraz zdjęcia z uroczystej imprezy urodzinowej. 

Księgi pamiątkowe na urodziny

 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI

  Elegancka księga gości z zieloną, aksamitną oprawą udekorowaną złotym napisem księga gości. W środku księga zawiera czarne kartki, które piękne będą wyglądały z białymi napisami. Do takiej księgi można wkleić zdjęcia, zbierać życzenia i wpisy od gości. Idealna na śluby, urodziny i inne okazje.

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI

  Wybierz piękną księgę pamiątkową w różowej aksamitnej oprawie ze złotym napisem. W środku znajdują się białe kartki. Taka księga będzie doskonałą pamiątką na lata. Można ją wykorzystać na wpisy najbliższych lub jako piękny album.

  69,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI

  Przepiękna księga w różowej oprawie z aksamitu. Na wierzchu umieszczono elegancki złoty, połyskujący napis "księga gości". Wewnątrz znajdują się czarne kartki. Taka księga świetnie sprawdzi się na wpisy i życzenia od bliskich albo jako album ze zdjęciami.

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft BESTSELLER

  Księga pamiątkowa z grafiką pudrowych kwiatów zachwyci każdego z gości. W środku można umieścić życzenia oraz zdjęcia. Uszykujcie kolorowe długopisy i dajcie się wykazać najbliższym. Produkt posiada 50 kartek - łącznie 100 stron.

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty BESTSELLER

  Wspaniała księga gości, która pozwoli na zachowanie wspomnień z ważnych wydarzeń. Możesz użyć jej podczas Roczku, Baby Shower, Komunii oraz wielu innych uroczystości. Okładkę zdobi grafika różowych kwiatów. Księga posiada 50 kartek. Uszykuj kolorowe długopisy i pisaki, pozwól się wykazać najbliższym!

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie BESTSELLER

  Księga pamiątkowa pozwoli Ci zachować wpisy od najbliższych gości. Jej okładka zdobiona jest grafiką białych róż oraz konwalii. Uszykujcie długopisy, połóżcie księgę w widocznym miejscu tak by nikt jej nie przegapił. Produkt posiada 50 białych kartek gotowych do ich uzupełnienia. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Samochodzik Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Samochodzik Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Samochodzik Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Wyjątkowa księga pamiątkowa w oprawie pozwoli zachować wspomnienia z Urodzin. Okładka zdobiona jest uroczą grafiką chłopca w samochodziku. W środku można umieścić pamiątkowe wpisy lub zdjęcia. Całość przewiązana jest wstążką. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Mała Baletnica Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Mała Baletnica Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Mała Baletnica Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Wyjątkowa księga pamiątka, idealna na Urodziny dziewczynki. Wysokiej jakości produkt został ozdobiony grafiką uroczej baleriny. Do środka można umieścić wpisy od gości - życzenia, wspólne historie, zdjęcia. Całość ozdobiona jest białą wstążką. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Miś w kwiatkach Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Miś w kwiatkach Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Miś w kwiatkach Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Wspaniała księga pamiątkowa na Urodzinki dziecka. Zamów album w sztywnej okładce dekorowany grafiką misia pośród kwiatów. W środku znajdują się białe kartki na których goście mogą umieszczać pamiątkowe wpisy. Całość udekorowana jest jutowym sznureczkiem. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Dziewczynka z kotkiem Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Dziewczynka z kotkiem Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Dziewczynka z kotkiem Z IMIENIEM (+biała...

  Piękna księga pamiątkowa, która pozwoli na zachowanie pamiątkowych wpisów. Okładka zdobiona jest grafiką dziewczynki z kotkiem. Uszykuj kolorowe pisaki, długopisy i pamiątkowe zdjęcia. Ułóż księgę w widocznym miejscu tak, by nikt jej nie przegapił. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Baśniowe z liskiem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Baśniowe z liskiem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Baśniowe z liskiem Z IMIENIEM (+jutowy...

  Księga pamiątkowa na Urodzinki dziecka pozwoli Ci zachować wspomnienia z tego ważnego dnia. Twarda okładka dekorowana jest przepiękną grafiką dziewczynki z liskiem. W środku goście mogą zamieścić wpisy oraz zdjęcia. Uszykuj kolorowe długopisy, kredki oraz pisaki i daj się wykazać kreatywnością!

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM (+wstążka) WYBIERZ CYFRĘ KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM (+wstążka) WYBIERZ CYFRĘ
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM...

  Wyjątkowa księga gości na Roczek lub Urodzinki! Wykorzystaj ją podczas przyjęcia swojego malucha. Okładka zdobiona jest grafiką kolorowych zwierzątek. W środku można umieścić pamiątkowe wpisy, zdjęcia lub wspomnienia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Piękna księga pamiątkowa na Urodzinki chłopca! Zachowaj wspomnienia zachęcając bliskich do dokonania wpisów. Okładka księgi zdobiona jest grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Uszykuj kolorowe długopisy i kredki, daj się wykazać młodszym i starszym gościom. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała...

  Księga gości pozwoli Ci na zachowanie wspomnień z dnia Urodzin! Okładkę zdobi urocza grafika zwierzątek pośród różu oraz brokatu. Personalizacja zawarta na produkcie zawiera imię dziecka, datę uroczystości oraz liczbę świętowanych Urodzinek. To wspaniała pamiątka, która pozostanie w rodzinie na lata!

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Zwierzaki leśne przygody Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Zwierzaki leśne przygody Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Zwierzaki leśne przygody Z IMIENIEM (+biała...

  Wspaniała księga pamiątkowa, która pozwoli na zachowanie wspomnień z dnia Urodzin. Okładka zdobiona jest grafiką leśnych zwierzątek. Uszykujcie kolorowe długopisy i pozwólcie wykazać się gościom. W środku można umieścić także pamiątkowe zdjęcia. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Safari Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Safari Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Safari Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Zachowaj wspomnienia z Urodzinek dziecka! Księga pamiątkowa pozwoli na dokonanie wpisów, życzeń oraz wklejenie zdjęć. Okładkę zdobi przepiękna grafika zwierzątek safari. Całość dopełnia personalizacja w postaci imienia dziecka oraz daty Urodzin. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Boho Tęcza Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Boho Tęcza Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Boho Tęcza Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Przepiękna księga dla gości, którą można podarować jako upominek na Urodzinki dziecka. Album może posłużyć również jako atrakcja dla zaproszonych osób. Na okładce umieszczona jest samoprzylepna naklejka z imieniem dziecka, cyfrą urodzin oraz datą przyjęcia. W księdze można wpisać życzenia lub umieścić zdjęcia z ważnego dnia. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa na Roczek i Urodziny Boho Zabawki Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA pamiątkowa na Roczek i Urodziny Boho Zabawki Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Urodziny Boho Zabawki Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Przepiękna księga pamiątkowa na urodziny dla dziecka. Ozdobiona grafiką w stylu boho przedstawiającą dziecięce zabawki oraz personalizacją będzie zachwycać wszystkich gości. Księgę pamiątkową można użyć jako albumu wklejając do niej zdjęcia z uroczystości lub przekazać gościom by wpisali do niej życzenia dla malucha. Przewiązana elegancko białą wstążką...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (+jutowy...

  Księga gości na urodzinki dziecka. Produkt w sztywnej oprawie zawiera nadrukowane imię dziecka, datę oraz cyfrę urodzin. Grafika w stylu boho misia i króliczka prezentuje się niezwykle uroczo. Przepiękna pamiątka na długie lata. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek
  49,98 zł
  KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek

  Księga-album z motywem w stylu boho przedstawiającym misia i króliczka to fantastyczny wybór na prezent dla każdego maluszka, ale też pomysł na oryginalną księgę gości. Księga posiada 40 kartek i sztywną oprawę. Można w niej umieścić nie tylko wpisy gości z uroczystości Chrztu czy Roczku, ale także zebrać pamiątkowe zdjęcia i spisać wspomnienia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Kraina Czarów Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Kraina Czarów Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Kraina Czarów Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa na Urodzinki to wspaniały pomysł na prezent. W księdze możemy zachować wszelkie wspomnienia, życzenia gości, rysunki z tak ważnego dnia. Księgę zdobi grafika leśnych zwierzątek w towarzystwie dziewczynki. To pamiątka na długie lata!

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa na urodziny dziecka, w której zbierzesz najpiękniejsze wspomnienia! Wewnątrz księgi zebrani goście mogą zapisać życzenia dla dziecka lub wkleić wspólne zdjęcia. Okładka jest ozdobiona rustykalną grafiką zwierzątek, mna której znajduje się także imię i data urodzin dziecka. Wspaniała pamiątka na lata.

  49,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa na Urodziny Woodland Party Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA pamiątkowa na Urodziny Woodland Party Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Urodziny Woodland Party Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Księga pamiątkowa na urodziny to świetny pomysł by nadać przyjęciu jeszcze bardziej wyjątkowy charakter. Ozdobiona grafiką wesołych świętujących radośnie zwierzątek przyciąga uwagę gości. Możesz wkleić do środka zdjęcia z uroczystości albo poprosić gości o wpisanie się do niej - powstanie z tego świetna pamiątka. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki dziewczynki Zaczarowany Ogród Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki dziewczynki Zaczarowany Ogród Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki dziewczynki Zaczarowany Ogród Z IMIENIEM...

  Księga pamiątkowa dla dziewczynki to wspaniały sposób by zachować wspomnienia z urodzin. Każdy z gości może dodać do niej coś od siebie -  życzenia, zdjęcia, grafikę. Księgę zdobi grafika zaczarowanego ogrodu oraz specjalna personalizacja. Bez wątpienia spodoba się wszystkim uczestniczącym w przyjęciu.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Ballerina Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Ballerina Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Ballerina Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Księga pamiątkowa na urodziny dziecka z grafiką baletnicy pozwoli w uroczy sposób zachować wspomnienia z przyjęcia. Księga zdobiona jest imieniem dziecka i datą przyjęcia, dzięki czemu wspaniale podkreśli charakter uroczystości. Goście obecni na przyjęciu urodzinowym mogą umieszczać w niej wpisy, życzenia dla solenizantki, a nawet pamiątkowe zdjęcia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa urodzinowa z IMIENIEM Balloons KSIĘGA pamiątkowa urodzinowa z IMIENIEM Balloons
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Roczek i Urodziny Baletnica dla dziewczynki z...

  Przepiękna pamiątkowa księga z motywem baletnicy idealnie sprawdzi się na różnego typu przyjęciach! Księga wykonana została w pastelowej kolorystyce. Na okładce oprócz grafiki znajduje się imię dziecka oraz data przyjęcia. Księga pozwoli zebrać wspomnienia z uroczystości lub wpisy gości w jednym wyjątkowym miejscu.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Fairytale Wróżki dla dziewczynki Z IMIENIEM (+różowa wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Fairytale Wróżki dla dziewczynki Z IMIENIEM (+różowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Fairytale Wróżki dla dziewczynki Z...

  Przepiękna pamiątkowa księga z motywem wróżek i imieniem dziecka pozwoli zebrać wszystkie wspomnienia, wpisy gości oraz zdjęcia w jednym miejscu. Okładka księgi dekorowana jest specjalną samoprzylepną naklejką z motywem wróżek na kwiatach. Na okładce znajduje się również cyfra oznaczająca liczbę świętowanych latek. To świetna propozycja na Roczek i inne...

  49,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa na Urodziny Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM (+różowa wstążka) KSIĘGA pamiątkowa na Urodziny Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM (+różowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Urodziny Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM (+różowa wstążka)

  Księga pamiątkowa dla dziewczynki na urodzinki pozwoli Ci zachować wszelkie wspomnienia z tego dnia. Każdy z gości może wkleić do niej zdjęcie, napisać życzenia, opisać jakieś wspomnienie lub ozdobić w dowolny sposób. To piękna pamiątka do której można wrócić w każdej chwili. Piękna grafika tęczowego jednorożca zachwyci każdą dziewczynkę.

  49,98 zł
 • KSIĘGA PAMIĄTKOWA Unicorn Jednorożec Z IMIENIEM KSIĘGA PAMIĄTKOWA Unicorn Jednorożec Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Unicorn Jednorożec Z IMIENIEM...
  2 Recenzje

  Zatrzymajcie wspomnienia z dzieciństwa Waszej pociechy na dłużej! Wyjątkowa Księga Pamiątkowa na urodzinki, dekorowana motywem Jednorożca, to fantastyczny pomysł na prezent dla Waszej dziewczynki. Księga pozwoli Wam zebrać fantastyczne wspomnienia z imprezy w jednym miejscu. Księga to wspaniały pomysł, który można wykorzystać również  czy album na zdjęcia...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Mała Księżniczk KSIĘGA Pamiątkowa Mała Księżniczk
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Mała Księżniczka Z IMIENIEM

  Wyjątkowa Księga Pamiątkowa na urodzinki, to fantastyczny pomysł na prezent dla Waszej dziewczynki. Księga pozwoli Wam zebrać fantastyczne wspomnienia z imprezy w jednym miejscu. Księgę można również wykorzystać jako album na zdjęcia z imprezki. Księga to wspaniała pamiątka, do której można wracać po latach i wspominać super urodzinki!

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa z IMIENIEM Jednorożec KSIĘGA Pamiątkowa z IMIENIEM Jednorożec
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny z IMIENIEM Jednorożec Pastelowy
  2 Recenzje

  Piękna pamiątkowa księga z motywem jednorożca idealnie sprawdzi się na różnego typu przyjęciach! Wasze maluchy będą zachwycone tym modnym motywem. Ta księga o jasnoróżowym odcieniu, będzie cudowną pamiątką na lata. Idealnie komponuje się z pozostałymi dodatkami dekoracyjnymi z kolekcji Unicorn.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Słodki Kotek Z IMIENIEM (+jasnoróżowa wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Słodki Kotek Z IMIENIEM (+jasnoróżowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Słodki Kotek Z IMIENIEM...
  1 Recenzje

  Przepiękna księga pamiątkowa z motywem słodkiego kotka pozwoli zebrać wyjątkowe wspomnienia z przyjęcia urodzinowego Twojej pociechy! Jubilatka oraz wszystkie jej koleżanki będą zachwycone tym fantastycznym dodatkiem, do którego można wklejać zdjęcia, umieszczać wpisy i życzenia oraz kolorowe odciski rąk. Księga ozdobiona jest imieniem dziecka, liczbą...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny Flower Girl Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny Flower Girl Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny Flower Girl Z IMIENIEM (+jasnoróżowa wstążka)
  1 Recenzje

  Wspaniały dodatek na urodziny dla dziewczynki, który pozwoli w wyjątkowy sposób zachować wspomnienia. Księga pamiątkowa zdobiona śliczną grafiką dziewczynki trzymającej w rączkach gałązkę z kwiatkami zachwyci małą jubilatkę! Goście podczas przyjęcia mogą umieszczać w księdze wpisy oraz życzenia dla świętującej swoje urodziny dziewczynki.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Syrenka Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Syrenka Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Syrenka Z IMIENIEM (+jasnoróżowa...
  2 Recenzje

  Piękna księga z motywem syrenki, imieniem dziecka i datą uroczystości to sposób, by zebrać wszystkie wspomnienia w jednym miejscu. Księga posiada sztywną oprawę i pięknie wpisuje się w najnowsze urodzinowe trendy. Dzięki grafice syrenki i imieniu dziecka to cudowna pamiątka z uroczystości. Księga posiada aż 100 stron, na których można wkleić zdjęcia bądź...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z IMIENIEM...

  Aby zachować wszystkie wspomnienia z Urodzin syna skorzystaj z księgi pamiątkowej! Księga pamiątkowa pozwala zachować zdjęcia, życzenia, podpisy oraz inne ważne elementy w jednym miejscu. Dekorowana jest grafiką pastelowego samolotu. Dodatkowa personalizacja sprawia, że księga jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

  49,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa Samolocik Z IMIENIEM KSIĘGA pamiątkowa Samolocik Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Roczek i Urodziny Mały Pilot Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  1 Recenzje

  Księga pamiątkowa z motywem samolocików to niesamowity pomysł na zbieranie wspomnień przez Twojego malucha. Piękna okładka zdobiona grafiką biało-niebieskich pasków oraz samolocika zachwyci wszystkich gości, którzy będą mogli zamieszczać w niej wpisy oraz życzenia. Księga pamiątkowa ozdobiona jest śliczną, białą satynową kokardką.

  49,98 zł

Prezenty na urodzinki - oryginalne upominki dla dzieci

Podczas organizacji przyjęcia urodzinowego dla naszej pociechy, bardzo chcemy, żeby wszyscy dookoła spędzili cudowny czas oraz bawili się w dobrym humorze. Zajmujemy się dekoracją pomieszczenia, przygotowaniem posiłków, ale nie możemy w tym wszystkim zapomnieć o szczęściu naszego dziecka. Świetnym pomysłem będzie połączenie dwóch ważnych aspektów - stworzenia wspomnień z tego dnia dla malucha oraz zapewnienie wszystkim zaproszonym osobom ciekawej atrakcji. Specjalnie na taką sytuację, przygotowaliśmy niezwykłe rozwiązanie, jakim jest księga pamiątkowa gości. Jeśli chcecie dokupić coś do księgi lub wręczyć zupełnie inny upominek to polecamy maskotki i poduszki na urodziny, które zdobione są modnymi grafikami i imieniem solenizanta. Świetną propozycją są również kubki na urodziny z motywem leśnych zwierzątek, księżniczek, autek lub kosmosu.

Księgi pamiątkowe na urodzinki dziecka

Fantastyczna pamiątka urodzin dla dziewczynki powinna być ozdobiona motywami w guście małych piękności. Tym sposobem, księga pamiątkowa na urodziny dostępna jest z akcentami Mała Księżniczka, Syrenka, Jednorożec, Słodki Kotek czy Flower Girl. Z myślą o chłopcach powstała księga pamiątkowa dla dziecka w stylach: Autka, Samolocik, Kartoteka Policyjna, a także DinoParty. Dla zwolenników większej uniwersalności graficznej powstała księga pamiątkowa dziecka w projekcie Liski oraz Balloons. Duża różnorodność wzorów to pamiątka urodzinowa w jak najbardziej pasującej nam opcji. Każda z nich to księga pamiątkowa personalizowana, z naklejką zawierającą datę ważnego dla nas wydarzenia oraz imieniem dziecka. Liczy pięćdziesiąt kartek, przy czym każda z nich jest pusta - tak aby pozostawić użytkownikom jak największe pole do popisu. Księga pamiątkowa obwiązana jest satynową wstążką, nadającą elegancji dla pamiątki z urodzin dziecka. Podczas imprezki urodzinowej, kiedy goście zajmą się zdobieniem wnętrza albumu, warto zapewnić im kolorowe akcesoria, do lepszej zabawy. Najbardziej kreatywne dekoracje kartek powstaną z pomocą specjalnych farbek. Są całkowicie bezpieczne dla skóry oraz łatwo spierają się z ubrań. Gwarancja niezłej frajdy to także zestaw ośmiu kolorowych tuszy, które pozwalają zachęcić bliskich do pozostawienia swoich odcisków dłoni. Wspólnie, dzięki tym dodatkom stworzą wspaniałe wpisy.

Prezenty na urodzinki - księgi pamiątkowe po co?

Gdy maluszek podrośnie, z wielką radością będzie mógł przejrzeć wszystkie miłe życzenia o bezcennej wartości sentymentalnej. Księga może zostać wykorzystana również jako prezent na urodziny. W momencie, gdy pragniemy aby nasz gest został zapamiętany, prezent dla dziewczynki lub prezent dla chłopca jak najbardziej sprawdzi się w tej formie. Stanowi prezent personalizowany dla dziecka, podkreślający jak ważny dla nas jest maluszek i jego przyszłość. Prezent na urodziny dziecka będzie też rozczulający, gdy zdecydujemy się na drewnianą ramkę w kształcie chmurki, która gromadzi podpisy wszystkich gości w trzydziestu kropelkach, do samodzielnego wypisania.