Księgi pamiątkowe na urodziny

Księgi pamiątkowe na urodziny

Księgi pamiątkowe na urodziny dziecka to wspaniały pomysł na stworzenie pięknej pamiątki z urodzin. Księga gości na urodziny jest personalizowana i można dodać na niej imię jubilata oraz datę wydarzenia. Księga pamiątkowa jest z pewnością lepszym prezentem na urodziny niż zwykły album na zdjęcia. Księga pamiątkowa z grawerem będzie pięknie i efektownie prezentować się na półce z innymi pamiątkami. Księga pamiątkowa na urodziny to zbiór życzeń od rodziny i bliskich dla jubilata oraz zdjęcia z uroczystej imprezy urodzinowej. 

Księgi pamiątkowe na urodziny

 • KSIĘGA Pamiątkowa Odcisków Rączek Z IMIENIEM +farbki KSIĘGA Pamiątkowa Odcisków Rączek Z IMIENIEM +farbki
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Odcisków Rączek Z IMIENIEM (+j.różowa wstążka)
  2 Recenzje

  Rewelacyjny pomysł na wspaniałą pamiątkę, a jednocześnie fantastyczną atrakcję urodzinową! Księga na odciski rączek dzieci pozwoli im cudownie się bawić podczas urodzinek i będzie rewelacyjną pamiątką. Dzięki dołączonym do zestawu farbkom maluchy będą mogły odciskać na kartach księgi życzenia oraz umieszczać wpisy z życzeniami dla solenizanta. Dzięki...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Kronika Policyjna na odciski Z IMIENIEM +farbki KSIĘGA Pamiątkowa Kronika Policyjna na odciski Z IMIENIEM +farbki
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Kartoteka Policyjna na odciski Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  1 Recenzje

  Świetny pomysł na oryginalną pamiątkę i cudowną zabawę podczas przyjęcia urodzinowego! Księga - Kronika Policyjna na odciski rączek i palców zachwyci każdego chłopca. Dzięki dołączonym do zestawu farbkom dzieci obecne na imprezce będą mogły umieścić odciski palców i rączek na kartach księgi, a następnie się na nich podpisać. Frajda i cudowna pamiątka w...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z IMIENIEM...

  Aby zachować wszystkie wspomnienia z Urodzin syna skorzystaj z księgi pamiątkowej! Księga pamiątkowa pozwala zachować zdjęcia, życzenia, podpisy oraz inne ważne elementy w jednym miejscu. Dekorowana jest grafiką pastelowego samolotu. Dodatkowa personalizacja sprawia, że księga jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki dziewczynki Zaczarowany Ogród Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki dziewczynki Zaczarowany Ogród Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki dziewczynki Zaczarowany Ogród Z IMIENIEM...

  Księga pamiątkowa dla dziewczynki to wspaniały sposób by zachować wspomnienia z urodzin. Każdy z gości może dodać do niej coś od siebie -  życzenia, zdjęcia, grafikę. Księgę zdobi grafika zaczarowanego ogrodu oraz specjalna personalizacja. Bez wątpienia spodoba się wszystkim uczestniczącym w przyjęciu.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Kraina Czarów Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Kraina Czarów Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Kraina Czarów Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa na Urodzinki to wspaniały pomysł na prezent. W księdze możemy zachować wszelkie wspomnienia, życzenia gości, rysunki z tak ważnego dnia. Księgę zdobi grafika leśnych zwierzątek w towarzystwie dziewczynki. To pamiątka na długie lata!

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Ballerina Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Ballerina Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Ballerina Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Księga pamiątkowa na urodziny dziecka z grafiką baletnicy pozwoli w uroczy sposób zachować wspomnienia z przyjęcia. Księga zdobiona jest imieniem dziecka i datą przyjęcia, dzięki czemu wspaniale podkreśli charakter uroczystości. Goście obecni na przyjęciu urodzinowym mogą umieszczać w niej wpisy, życzenia dla solenizantki, a nawet pamiątkowe zdjęcia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny Flower Girl Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny Flower Girl Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny Flower Girl Z IMIENIEM (+jasnoróżowa wstążka)
  1 Recenzje

  Wspaniały dodatek na urodziny dla dziewczynki, który pozwoli w wyjątkowy sposób zachować wspomnienia. Księga pamiątkowa zdobiona śliczną grafiką dziewczynki trzymającej w rączkach gałązkę z kwiatkami zachwyci małą jubilatkę! Goście podczas przyjęcia mogą umieszczać w księdze wpisy oraz życzenia dla świętującej swoje urodziny dziewczynki.

  49,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa na Urodziny Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM (+różowa wstążka) KSIĘGA pamiątkowa na Urodziny Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM (+różowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Urodziny Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM (+różowa wstążka)

  Księga pamiątkowa dla dziewczynki na urodzinki pozwoli Ci zachować wszelkie wspomnienia z tego dnia. Każdy z gości może wkleić do niej zdjęcie, napisać życzenia, opisać jakieś wspomnienie lub ozdobić w dowolny sposób. To piękna pamiątka do której można wrócić w każdej chwili. Piękna grafika tęczowego jednorożca zachwyci każdą dziewczynkę.

  49,98 zł
 • KSIĘGA PAMIĄTKOWA Unicorn Jednorożec Z IMIENIEM KSIĘGA PAMIĄTKOWA Unicorn Jednorożec Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Unicorn Jednorożec Z IMIENIEM...
  2 Recenzje

  Zatrzymajcie wspomnienia z dzieciństwa Waszej pociechy na dłużej! Wyjątkowa Księga Pamiątkowa na urodzinki, dekorowana motywem Jednorożca, to fantastyczny pomysł na prezent dla Waszej dziewczynki. Księga pozwoli Wam zebrać fantastyczne wspomnienia z imprezy w jednym miejscu. Księga to wspaniały pomysł, który można wykorzystać również  czy album na zdjęcia...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Mała Księżniczk KSIĘGA Pamiątkowa Mała Księżniczk
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Mała Księżniczka Z IMIENIEM

  Wyjątkowa Księga Pamiątkowa na urodzinki, to fantastyczny pomysł na prezent dla Waszej dziewczynki. Księga pozwoli Wam zebrać fantastyczne wspomnienia z imprezy w jednym miejscu. Księgę można również wykorzystać jako album na zdjęcia z imprezki. Księga to wspaniała pamiątka, do której można wracać po latach i wspominać super urodzinki!

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Słodki Kotek Z IMIENIEM (+jasnoróżowa wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Słodki Kotek Z IMIENIEM (+jasnoróżowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Słodki Kotek Z IMIENIEM...
  1 Recenzje

  Przepiękna księga pamiątkowa z motywem słodkiego kotka pozwoli zebrać wyjątkowe wspomnienia z przyjęcia urodzinowego Twojej pociechy! Jubilatka oraz wszystkie jej koleżanki będą zachwycone tym fantastycznym dodatkiem, do którego można wklejać zdjęcia, umieszczać wpisy i życzenia oraz kolorowe odciski rąk. Księga ozdobiona jest imieniem dziecka, liczbą...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa z IMIENIEM Jednorożec KSIĘGA Pamiątkowa z IMIENIEM Jednorożec
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny z IMIENIEM Jednorożec Pastelowy
  2 Recenzje

  Piękna pamiątkowa księga z motywem jednorożca idealnie sprawdzi się na różnego typu przyjęciach! Wasze maluchy będą zachwycone tym modnym motywem. Ta księga o jasnoróżowym odcieniu, będzie cudowną pamiątką na lata. Idealnie komponuje się z pozostałymi dodatkami dekoracyjnymi z kolekcji Unicorn.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Fairytale Wróżki dla dziewczynki Z IMIENIEM (+różowa wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Fairytale Wróżki dla dziewczynki Z IMIENIEM (+różowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Fairytale Wróżki dla dziewczynki Z...

  Przepiękna pamiątkowa księga z motywem wróżek i imieniem dziecka pozwoli zebrać wszystkie wspomnienia, wpisy gości oraz zdjęcia w jednym miejscu. Okładka księgi dekorowana jest specjalną samoprzylepną naklejką z motywem wróżek na kwiatach. Na okładce znajduje się również cyfra oznaczająca liczbę świętowanych latek. To świetna propozycja na Roczek i inne...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Syrenka Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Syrenka Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Syrenka Z IMIENIEM (+jasnoróżowa...
  2 Recenzje

  Piękna księga z motywem syrenki, imieniem dziecka i datą uroczystości to sposób, by zebrać wszystkie wspomnienia w jednym miejscu. Księga posiada sztywną oprawę osypaną kolorowym brokatem. Wspaniale się mieni i pięknie wpisuje się w najnowsze urodzinowe trendy. Dzięki grafice syrenki i imieniu dziecka to cudowna pamiątka z uroczystości.

  49,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa Liski Z IMIENIEM KSIĘGA pamiątkowa Liski Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Roczek i Urodziny Liski Z IMIENIEM (+błękitna wstążka)

  Pamiątkowa księga z motywem słodkich lisków to idealna propozycja na urodzinki dla dziewczynki i chłopca. Księga zawiera 50 białych kartek, w których przyjaciele Twojej pociechy mogą zamieszczać wpisy, życzenia, wierszyki a nawet zdjęcia. Niezwykła okładka z uroczymi zwierzątkami w ciekawych kolorach zdobiona jest błękitną satynową tasiemką. Księga...

  49,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa urodzinowa z IMIENIEM Balloons KSIĘGA pamiątkowa urodzinowa z IMIENIEM Balloons
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Roczek i Urodziny Baletnica dla dziewczynki z...

  Przepiękna pamiątkowa księga z motywem baletnicy idealnie sprawdzi się na różnego typu przyjęciach! Księga wykonana została w pastelowej kolorystyce. Na okładce oprócz grafiki znajduje się imię dziecka oraz data przyjęcia. Księga pozwoli zebrać wspomnienia z uroczystości lub wpisy gości w jednym wyjątkowym miejscu.

  49,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa na Urodziny Woodland Party Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA pamiątkowa na Urodziny Woodland Party Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Urodziny Woodland Party Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Księga pamiątkowa na urodziny to świetny pomysł by nadać przyjęciu jeszcze bardziej wyjątkowy charakter. Ozdobiona grafiką wesołych świętujących radośnie zwierzątek przyciąga uwagę gości. Możesz wkleić do środka zdjęcia z uroczystości albo poprosić gości o wpisanie się do niej - powstanie z tego świetna pamiątka. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa na urodziny dziecka, w której zbierzesz najpiękniejsze wspomnienia! Wewnątrz księgi zebrani goście mogą zapisać życzenia dla dziecka lub wkleić wspólne zdjęcia. Okładka jest ozdobiona rustykalną grafiką zwierzątek, mna której znajduje się także imię i data urodzin dziecka. Wspaniała pamiątka na lata.

  49,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa na Roczek i Urodziny Boho Zabawki Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA pamiątkowa na Roczek i Urodziny Boho Zabawki Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Urodziny Boho Zabawki Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Przepiękna księga pamiątkowa na urodziny dla dziecka. Ozdobiona grafiką w stylu boho przedstawiającą dziecięce zabawki oraz personalizacją będzie zachwycać wszystkich gości. Księgę pamiątkową można użyć jako albumu wklejając do niej zdjęcia z uroczystości lub przekazać gościom by wpisali do niej życzenia dla malucha. Przewiązana elegancko białą wstążką...

  49,98 zł
 • KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek
  49,98 zł
  KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek

  Księga-album z motywem w stylu boho przedstawiającym misia i króliczka to fantastyczny wybór na prezent dla każdego maluszka, ale też pomysł na oryginalną księgę gości. Księga posiada 40 kartek i sztywną oprawę. Można w niej umieścić nie tylko wpisy gości z uroczystości Chrztu czy Roczku, ale także zebrać pamiątkowe zdjęcia i spisać wspomnienia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA
  49,98 zł
  KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA

  Świetnym dodatkiem do imprezy jest księga gości. Każda osoba uczestnicząca w uroczystości będzie mogła się wpisać do niej zostawiając w ten sposób pamiątkowy ślad w księdze. Delikatne minimalistyczne zdobienie zachwyci wszystkie osoby.

  49,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA

  Chcesz zebrać wszystkie wspomnienia w jedno miejsce z ważnej uroczystości? Świetnym pomysłem by to zrobić będzie księga gości ze złoconym napisem "Najpiękniejsze Wspomnienia" w wianuszku botanicznym. Księga pozwoli zachować wszystko to, co warte zapamiętania.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI na Komunię i Chrzest z sercem ZŁOCONA KSIĘGA GOŚCI na Komunię i Chrzest z sercem ZŁOCONA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej to niezbędny dodatek tej uroczystości. Wewnątrz księgi możesz umieścić zdjęcia, wpisy gości oraz ich życzenia dla dziecka komunijnego. Księga zdobiona jest połyskującym napisem oraz motywem serca.

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA

  Księga gości z połyskującym srebrnym motywem serca zbierze wpisy gości i pamiątkowe życzenia na każdą okazję. Księga posiada sztywną oprawę oraz 100 białych stron. To piękny sposób, by zebrać pamiątkowe wpisy w jednym miejscu. Księgę można wykorzystać na Chrzcie, Roczku, Komunii czy Baby Shower. To wspaniały dodatek dla każdego dziecka.

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa
  54,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa
  1 Recenzje

  Księga gości na Chrzest i Komunię przygotowana w botanicznym stylu. Wspaniały wybór, by zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia dla dziecka oraz pamiątkowe zdjęcia. Księga posiada aż 100 czystych stron. Prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Sztywna oprawa oraz błyszczące elementy sprawiają, że księga pięknie wpisuje się w najnowsze trendy. To...

  54,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX
  46,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX

  Album na zdjęcia w przepięknym rustykalnym wydaniu. Posiada kraftową okładkę z motywem kwiatów i botanicznej roślinności w stylu retro. Na 30 kartach możecie wkleić i dowolnie zaaranżować zdjęcia o różnej wielkości. Karty oddzielone są pergaminem, dzięki czemu unikniecie sklejania się zdjęć. Idealny wybór na prezent i do zebrania wspomnień.

  46,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Botaniczny 30 kart SZYTY LUX ALBUM na zdjęcia Botaniczny 30 kart SZYTY LUX
  46,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Botaniczny 30 kart SZYTY LUX
  1 Recenzje

  Szyty album na zdjęcia w przepięknej oprawie z botanicznym wzorem w stylu retro. Album można podarować na prezent na Chrzest, Komunię, Roczek czy Baby Shower, ale świetnie sprawdzi się też jako dodatek do zachowania wspomnień. Karty oddzielone są pergaminem. Album jest elegancki i ponadczasowy, posiada delikatny złoty napis.

  46,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem

  Księga pamiątkowa z botanicznym motywem Wianuszka z Eukaliptusem oraz napisem Najpiękniejsze Wspomnienia to wspaniały pomysł na praktyczny dodatek na przyjęcie. Księga pozwoli zebrać w jednym miejscu wpisy gości, wkleić pamiątkowe zdjęcia czy umieścić życzenia. Dzięki botanicznemu motywowi wspaniale wpisuje się w botaniczne trendy. Księgę można...

  49,98 zł
 • FARBKI do makijażu, twarzy i ciała BEZPIECZNE 8 KOLORÓW FARBKI do makijażu, twarzy i ciała BEZPIECZNE 8 KOLORÓW
  19,98 zł
  FARBKI do malowania rączek do odcisków do ksiąg BEZPIECZNE 9 ELEMENTÓW
  1 Recenzje

  Rewelacyjny dodatek na dziecięce urodzinki! Bezpieczne dla skóry, spieralne z ubrań farbki zapewnią świetną frajdę podczas każdej imprezki. 9 ślicznych kolorów pozwoli Wam cudownie się bawić i stworzyć prawdziwe arcydzieła!

  19,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości z piórem Czarno-Złoty LUX DŁUGOPIS do księgi gości z piórem Czarno-Złoty LUX
  16,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości z piórem Czarno-Złoty LUX

  Długopis w złotej metalowej oprawie zakończony piórem to elegancki dodatek na przyjęcie. Długopis umieszczony przy księdze gości prezentuje się pięknie i bardzo oryginalnie, można go ustawić tak, by żaden z gości nie zapomniał pozostawić podpisu w księdze. To pomysł, by uzyskać piękną pamiątkę.

  16,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD
  19,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD

  Długopis do księgi gości lub zaproszeń w bardzo eleganckim opakowaniu w kolorze różowego złota. Długopis posiada cieniutki niebieski żelowy wkład. Idealny dodatek, jeżeli chcecie ułożyć klasyczny i jakościowy długopis przy księdze gości lub wypisać zaproszenia w estetyczny sposób.

  19,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY
  19,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY

  Elegancki długopis w złotym kolorze, który możecie ułożyć przy księdze gości lub wykorzystać do wypisania zaproszeń. Niepowtarzalny dodatek, który oczaruje gości. Długopis posiada żelowy niebieski wkład.

  19,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY
  7,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY

  Biały długopis do księgi gości i zaproszeń idealnie sprawdzi się, by umieścić życzenia czy wpisy gości i stworzyć niesamowitą pamiątkę. Dzięki białej oprawie pasuje idealnie na takie uroczystości jak Chrzest czy Komunia. Sprawdzi się także do wypisania zaproszeń.

  7,98 zł

Prezenty na urodzinki - oryginalne upominki dla dzieci

Podczas organizacji przyjęcia urodzinowego dla naszej pociechy, bardzo chcemy, żeby wszyscy dookoła spędzili cudowny czas oraz bawili się w dobrym humorze. Zajmujemy się dekoracją pomieszczenia, przygotowaniem posiłków, ale nie możemy w tym wszystkim zapomnieć o szczęściu naszego dziecka. Świetnym pomysłem będzie połączenie dwóch ważnych aspektów - stworzenia wspomnień z tego dnia dla malucha oraz zapewnienie wszystkim zaproszonym osobom ciekawej atrakcji. Specjalnie na taką sytuację, przygotowaliśmy niezwykłe rozwiązanie, jakim jest księga pamiątkowa gości. Jeśli chcecie dokupić coś do księgi lub wręczyć zupełnie inny upominek to polecamy maskotki i poduszki na urodziny, które zdobione są modnymi grafikami i imieniem solenizanta. Świetną propozycją są również kubki na urodziny z motywem leśnych zwierzątek, księżniczek, autek lub kosmosu.

Księgi pamiątkowe na urodzinki dziecka

Fantastyczna pamiątka urodzin dla dziewczynki powinna być ozdobiona motywami w guście małych piękności. Tym sposobem, księga pamiątkowa na urodziny dostępna jest z akcentami Mała Księżniczka, Syrenka, Jednorożec, Słodki Kotek czy Flower Girl. Z myślą o chłopcach powstała księga pamiątkowa dla dziecka w stylach: Autka, Samolocik, Kartoteka Policyjna, a także DinoParty. Dla zwolenników większej uniwersalności graficznej powstała księga pamiątkowa dziecka w projekcie Liski oraz Balloons. Duża różnorodność wzorów to pamiątka urodzinowa w jak najbardziej pasującej nam opcji. Każda z nich to księga pamiątkowa personalizowana, z naklejką zawierającą datę ważnego dla nas wydarzenia oraz imieniem dziecka. Liczy pięćdziesiąt kartek, przy czym każda z nich jest pusta - tak aby pozostawić użytkownikom jak największe pole do popisu. Księga pamiątkowa obwiązana jest satynową wstążką, nadającą elegancji dla pamiątki z urodzin dziecka. Podczas imprezki urodzinowej, kiedy goście zajmą się zdobieniem wnętrza albumu, warto zapewnić im kolorowe akcesoria, do lepszej zabawy. Najbardziej kreatywne dekoracje kartek powstaną z pomocą specjalnych farbek. Są całkowicie bezpieczne dla skóry oraz łatwo spierają się z ubrań. Gwarancja niezłej frajdy to także zestaw ośmiu kolorowych tuszy, które pozwalają zachęcić bliskich do pozostawienia swoich odcisków dłoni. Wspólnie, dzięki tym dodatkom stworzą wspaniałe wpisy.

Prezenty na urodzinki - księgi pamiątkowe po co?

Gdy maluszek podrośnie, z wielką radością będzie mógł przejrzeć wszystkie miłe życzenia o bezcennej wartości sentymentalnej. Księga może zostać wykorzystana również jako prezent na urodziny. W momencie, gdy pragniemy aby nasz gest został zapamiętany, prezent dla dziewczynki lub prezent dla chłopca jak najbardziej sprawdzi się w tej formie. Stanowi prezent personalizowany dla dziecka, podkreślający jak ważny dla nas jest maluszek i jego przyszłość. Prezent na urodziny dziecka będzie też rozczulający, gdy zdecydujemy się na drewnianą ramkę w kształcie chmurki, która gromadzi podpisy wszystkich gości w trzydziestu kropelkach, do samodzielnego wypisania.