Pudełka na ciasto dla gości Chrzest

Pudełka na ciasto dla gości Chrzest

Pudełka na ciasto dla gości na Chrzest Święty pozwolą wręczyć im słodkie upominki po zakończonej uroczystości. Bardzo popularne są pudełka na ciasto na Chrzest Święty w botanicznym stylu: z motywem gałązki eukaliptusa, stópkami czy kwiatami. Warto zdecydować się także na pudełka na ciasto na Chrzest w rustykalnym stylu. Kraftowe pudełka na ciasto będą świetnym dodatkiem do słodkiego stołu i modnym uzupełnieniem uroczystości w stylu rustykalnym i boho.

Pudełka na ciasto dla gości Chrzest

 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Stópki z serduszkiem 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Stópki z serduszkiem 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Stópki z serduszkiem 10szt

  Pudełka na ciasto z motywem złotych stópek to wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziecka. Wykonane z grubej tektury pozwolą w bezpieczny sposób przechować słodkie wypieki. Po zakończonym przyjęciu można zapakować kawałek tortu lub ciasto w pudełka i wręczyć gościom w ramach podziękowania.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Kwiatowe ze stópkami 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Kwiatowe ze stópkami 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Kwiatowe ze stópkami 10szt

  Idealny dodatek na Chrzest Święty dziecka w postaci eleganckich pudełek na ciasto z rączką. Zdobione delikatnym kwiatowym motywem i napisem Chrzest Święty prezentują się przepięknie. Do pudełek można zapakować kawałek tortu lub ciasto i po skończonym przyjęciu wręczyć gościom, w ramach podziękowania za przybycie.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Kwiatowe z sercem 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Kwiatowe z sercem 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Kwiatowe z sercem 10szt

  Pudełka na ciasto z pięknym botanicznym wzorem, napisem Dziękujemy i motywem serca. Pudełka wykonane są z grubej tektury, prezentują się oryginalnie i pięknie. Pasują zarówno na Chrzest, jak i Komunię. Pozwolą wręczyć gościom słodkie ciasto w podziękowaniu za przybycie.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto na Chrzest Kwiatowy Wieniec i stópki 10szt PUDEŁKA na ciasto na Chrzest Kwiatowy Wieniec i stópki 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto na Chrzest Kwiatowy Wieniec i stópki 10szt

  Pudełka na ciasto na Chrzest Święty wykonane z grubej tektury i dekorowane pięknym botanicznym motywem wianuszka ze stópkami. Pudełka prezentują się pięknie i oryginalnie, wspaniale wpisują się w najnowsze trendy. To wspaniały pomysł, by wręczyć gościom słodkie podziękowania po zakończonej uroczystości.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Pudrowe Kwiaty kraft 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Pudrowe Kwiaty kraft 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Pudrowe Kwiaty kraft 10szt

  Pudełka na ciasto z pięknym motywem kwiatów na kraftowym tle to piękna propozycja na podziękowanie dla gości. Pudełka wykonane są z grubej tektury, posiadają praktyczną i elegancką rączkę. Motyw kwiatów na kraftowym tle wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy. Pudełka pozwolą słodko podziękować gościom po zakończonym przyjęciu.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA ozdobne na upominek/ciasto Pudrowe Kwiaty 10szt (+bileciki+wstążki) PUDEŁKA ozdobne na upominek/ciasto Pudrowe Kwiaty 10szt (+bileciki+wstążki)
  39,98 zł
  PUDEŁKA ozdobne na upominek/ciasto Pudrowe Kwiaty 10szt (+bileciki+wstążki)

  Opakowania/pudełka na kawałek ciasta lub upominki dla gości pięknie podane z motywem kwiatów na kraftowym tle. Pudełka składa się bardzo łatwo bez użycia kleju. W komplecie znajdują się również wstążki do zamknięcia pudełek oraz ozdobne bileciki z napisem: Dla Ciebie.

  39,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Różowe Kwiaty 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Różowe Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Różowe Kwiaty 10szt

  Pudełko na ciasto z grafiką pięknych różowych kwiatów to wspaniały pomysł na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość. Pudełko jest łatwe oraz szybkie w montażu. Poza cudowną kwiatową grafiką pudełko zostało ozdobione tekstem "Słodkie Podziękowanie" dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 12szt

  Pudełka na ciasto z praktyczną rączką przygotowane na Chrzest Święty to wspaniały dodatek dla każdego z gości obecnych na uroczystości. Pudełka na ciasto wykonane z grubej tektury w komplecie z naklejkami to wspaniały sposób, by wręczyć gościom słodki poczęstunek na zakończenie uroczystości. Dzięki personalizowanym naklejkom są wspaniałym wyborem.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Boho Kołyska 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Boho Kołyska 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Boho Kołyska 12szt

  Wspaniałe pudełka na ciasto, dzięki którym elegancko wręczycie słodkości przybyłym gościom na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Pudełeczka posiadają specjalną rączkę oraz personalizowaną naklejkę z grafiką kołyski w stylu boho i napisami. Możesz dołączyć do nich wstążkę, która stworzy jeszcze lepszy efekt. 

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Gałązka Eukaliptusa 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Gałązka Eukaliptusa 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Pudełka na ciasto w elegancką gałązką eukaliptusa. Dzięki temu wręczysz gościom słodki upominek a przygotowane ciasto się nie zmarnuje. Pudełka polecamy dla wszystkich fanów stylu botanicznego.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Subtelny Róż 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Subtelny Róż 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest i Komunię Subtelny Róż 10szt
  1 Recenzje

  Śliczne tekturowe pudełka ozdobione piękną grafiką subtelnych róż i napisem "Dziękujemy" to idealna propozycja na uroczyste przyjęcia takie jak Chrzest Święty czy Roczek dziecka. Do pudełek można zapakować kawałek tortu lub ciasta i wręczyć najbliższym pod koniec uroczystości.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK PUDEŁKA na ciasto z rączką Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK
  23,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK

  Eleganckie pudełka na ciasto zdobione metalicznym nadrukiem złotych gałązek. Wspaniały dodatek na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka, który pozwoli podziękować gościom za przybycie. Po zakończonej uroczystości do pudełek można zapakować tort oraz ciasto i wręczyć najbliższym.

  23,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto słodycze Chrzest ze skrzydłami 10szt PUDEŁKA na ciasto słodycze Chrzest ze skrzydłami 10szt
  15,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto słodycze Chrzest/Komunię ze skrzydłami 10szt

  Piękne tekturowe pudełka wykończone motywem skrzydełek to idealna propozycja na zapakowanie słodkości dla gości, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego maluszka. Ciekawy kształt pudełek powoduje, że prezentują się one bardzo elegancko.

  15,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley 12szt
  1 Recenzje

  Pudełka na ciasto ozdobione personalizowaną naklejką z imieniem dziecka i datą Chrztu to wspaniały pomysł na słodkie podziękowanie dla gości. Do eleganckich pudełek z rączką można zapakować kawałek tortu lub ciasto po zakończonym przyjęciu.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 12szt
  1 Recenzje

  Eleganckie pudełka na ciasto z personalizowanymi naklejkami to idealna propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Po zakończonej uroczystości tort oraz ciasto można zapakować do pudełek z rączką i wręczyć gościom. Pudełka ozdobione naklejkami z imieniem dziecka i uroczą grafiką złotego wózeczka prezentują się wyjątkowo pięknie!

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto na Chrzest z rączką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt PUDEŁKA na ciasto na Chrzest z rączką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto na Chrzest z rączką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt

  Pudełka na ciasto to niezbędny dodatek na Chrzest, który umożliwi przechowywanie słodkich wypieków. Pudełka z personalizacją to również wspaniały pomysł na podziękowania dla gości. Po zakończonym przyjęciu do pudełek można zapakować tort oraz ciasto i wręczyć najbliższym.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 12szt

  Fantastyczne pudełka na ciasto wykonane z wysokiej jakości tektury z personalizowanymi naklejkami. Pudełka ozdobione etykietami z imieniem dziecka oraz nowoczesną grafiką szarozielonych listków prezentują się pięknie i elegancko. Po zakończonym przyjęciu tort oraz ciasto można zapakować do pudełek i wręczyć gościom. Tak przygotowany upominek zachwyci...

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Eukaliptus 12szt PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Eukaliptus 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Chrzest Eukaliptus 12szt
  1 Recenzje

  Pudełka na ciasto ozdobione personalizowaną etykietą to idealna propozycja na zapakowanie słodkiego upominku dla gości. Na naklejkach nadrukowana jest elegancka grafika gałązki eukaliptusa oraz napis "Chrzest Święty". Dodatkowo pudełka można przewiązać ozdobną wstążką. Pudełka z kolekcji Eukaliptus to świetny wybór na upominek dla gości na Chrzest Święty...

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Niebieski Aniołek 10szt PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Niebieski Aniołek 10szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Niebieski Aniołek NEW 12szt

  Personalizowane pudełko na ciasto opisane imieniem dziecka to efektowny upominek dla gości na uroczystość Chrztu Świętego! Tak zapakowane słodycze będą świetnym prezentem dla wszystkich! Pudełka idealnie komponują się z pozostałymi dodatkami z kolekcji Niebieski Aniołek.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż 12szt
  1 Recenzje

  Tekturowe pudełka na ciasto z rączką to świetny dodatek na przyjęcie Chrztu Świętego dziecka. Do eleganckich pudełek można zapakować kawałek tortu lub ciasto po zakończonej uroczystości i wręczyć gościom jako słodkie podziękowanie. Pudełka ozdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka oraz grafiką subtelnych kwiatów prezentują się wspaniale!

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Różowy Wózek 10szt PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Różowy Wózek 10szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Chrzest Różowy Wózeczek 12szt

  Świetne pudełka na ciasto zdobione imieniem dziecka i datą Chrztu - fantastyczny sposób na wyrażenie wdzięczności wszystkim gościom! To pięknie zaprojektowane pudełko, pozwoli Wam ukryć słodkości dla Waszych gości. Pudełka idealnie łączą się z pozostałymi dodatkami z kolekcji Różowy Wózeczek.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Błękitny Wózek 10szt PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Błękitny Wózek 10szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Chrzest Błękitny Wózeczek 12szt

  Biało-niebieskie pudełka na ciasto idealnie sprawdzą się podczas przyjęcia z okazji Chrztu Świętego. Tak zapakowane słodycze będą świetnym prezentem dla wszystkich! Pudełka idealnie łączą się z pozostałymi dodatkami z kolekcji Błękitny Wózeczek.

  35,98 zł

Pudełka na ciasto na Chrzest Święty

Przygotowujesz Chrzest Święty swojego dziecka? Jeśli po ceremonii w kościele zamierzasz wyprawić też przyjęcie dla najbliższych, koniecznie zadbaj o dekoracje i dodatki, które uczynią je naprawdę wyjątkowym. Bez wątpienia ważnym elementem tego rodzaju uroczystości są podziękowania dla gości. To świetny sposób na wyrażenie swojej wdzięczności wobec bliskich, którzy towarzyszą nam w tym niepowtarzalnym dniu. Jakie podziękowania wybrać na chrzciny dziecka? Popularnym pomysłem są kawałki ciasta i innych dań pozostałych po przyjęciu. Właśnie tak! Każdy, kto organizował już takie uroczystości, doskonale wie, że zwykle pozostają po nich całe góry jedzenia. Aby go nie marnować, możesz z powodzeniem wykorzystać je jako podziękowania. Jak to zrobić?

Pudełka z rączką na Chrzciny dziecka

Kawałki ciasta czy inne jedzenie możesz estetycznie i szykownie zapakować w specjalnie przygotowane pudełka. Dzięki temu goście będą mogli wygodnie zabrać je ze sobą, opuszczając przyjęcie. Świetnym rozwiązaniem będą pudełka wykonane z grubej tektury, które posiadają praktyczną rączkę. Białe pudełka z motywem dziecięcych stópek i złotych zdobień to prześliczna propozycja na chrzciny maluszka. Ich składanie jest proste i szybkie, a co więcej - nie potrzeba do tego kleju ani innych akcesoriów. Pudełka możesz więc przygotować tuż przed rozpoczęciem przyjęcia. Zdecydowanym faworytem są pudełka na ciasto na Chrzest w botanicznym stylu. Nasze opakowania posiadają specjalne atesty, które potwierdzają, że są one idealną oprawą dla żywności. Twoi bliscy będą oczarowani tak przemyślanym pomysłem.

Pudełka na ciasto na Chrzest w botanicznym stylu

Pudełka na ciasto na Chrzest w botanicznym stylu

Opakowania na ciasto na Chrzest oryginalne wzory

Pudełka na jedzenie wręczane bliskim podczas przyjęcia mogą mieć także naprawdę oryginalną formę. Dzięki temu Twoje podziękowania będą wyglądać fantastycznie i na długo zapadną w pamięci wszystkim zebranym osobom. Białe pudełka ze skrzydełkami znakomicie wpisują się w charakter Chrztu Świętego. Nawiązanie do aniołków już od pierwszej chwili oczaruje wszystkich bliskich Twojej pociechy. Bardzo wyjątkową propozycją na chrzciny są także pudełka z serii Eleganckie Gałązki. Złoty, metaliczny motyw przykuwa uwagę i ciężko przejść obok niego obojętnie. Niebanalny kształt i napis “thank you” powodują, że pudełka bez dwóch zdań znakomicie sprawdzą się podczas uroczystości w odświętnym nastroju. Sprawdź je koniecznie i przekonaj się, jak cudownie mogą wyglądać na organizowanym przez Ciebie przyjęciu.

Personalizowane pudełka na Chrzest Święty

Na podziękowania dla swoich bliskich wybrać możesz również pudełka na ciasto personalizowane. Dzięki naklejkom z imieniem chrzczonego maluszka oraz datą uroczystości prezenty dla gości staną się jedyne w swoim rodzaju. Co więcej, każda etykieta zdobiona jest też autorskim motywem, który idealnie wpisuje się w klimat chrzcin oraz najnowsze trendy. Błękitny lub Różowy Wózeczek to propozycje, które doskonale nadają się do tego, by podkreślić płeć dziecka. Pudełka mają kształt klasycznego prostopadłościanu, dlatego bardzo wygodnie układa się je, np. w lodówce. Wśród kartoników z rączką polecić możemy natomiast kolekcje Złote Stópki czy Srebrno-Złoty Chrzest. Wybierz swój ulubiony motyw i zaskocz swoich gości unikalnym podziękowaniem podczas chrzcin!

Pudełka na ciasto na Chrzest z imieniem dziecka

Pudełka na ciasto na Chrzest z imieniem dziecka