Pudełka na ciasto dla gości Chrzest

Pudełka na ciasto dla gości Chrzest

Pudełka na ciasto dla gości na Chrzest Święty pozwolą wręczyć im słodkie upominki po zakończonej uroczystości. Bardzo popularne są pudełka na ciasto na Chrzest Święty w botanicznym stylu: z motywem gałązki eukaliptusa, stópkami czy kwiatami. Warto zdecydować się także na pudełka na ciasto na Chrzest w rustykalnym stylu. Kraftowe pudełka na ciasto będą świetnym dodatkiem do słodkiego stołu i modnym uzupełnieniem uroczystości w stylu rustykalnym i boho.

Pudełka na ciasto dla gości Chrzest

Pudełka na ciasto na Chrzest Święty

Przygotowujesz Chrzest Święty swojego dziecka? Jeśli po ceremonii w kościele zamierzasz wyprawić też przyjęcie dla najbliższych, koniecznie zadbaj o dekoracje i dodatki, które uczynią je naprawdę wyjątkowym. Bez wątpienia ważnym elementem tego rodzaju uroczystości są podziękowania dla gości. To świetny sposób na wyrażenie swojej wdzięczności wobec bliskich, którzy towarzyszą nam w tym niepowtarzalnym dniu. Jakie podziękowania wybrać na chrzciny dziecka? Popularnym pomysłem są kawałki ciasta i innych dań pozostałych po przyjęciu. Właśnie tak! Każdy, kto organizował już takie uroczystości, doskonale wie, że zwykle pozostają po nich całe góry jedzenia. Aby go nie marnować, możesz z powodzeniem wykorzystać je jako podziękowania. Jak to zrobić?

Pudełka z rączką na Chrzciny dziecka

Kawałki ciasta czy inne jedzenie możesz estetycznie i szykownie zapakować w specjalnie przygotowane pudełka. Dzięki temu goście będą mogli wygodnie zabrać je ze sobą, opuszczając przyjęcie. Świetnym rozwiązaniem będą pudełka wykonane z grubej tektury, które posiadają praktyczną rączkę. Białe pudełka z motywem dziecięcych stópek i złotych zdobień to prześliczna propozycja na chrzciny maluszka. Ich składanie jest proste i szybkie, a co więcej - nie potrzeba do tego kleju ani innych akcesoriów. Pudełka możesz więc przygotować tuż przed rozpoczęciem przyjęcia. Zdecydowanym faworytem są pudełka na ciasto na Chrzest w botanicznym stylu. Nasze opakowania posiadają specjalne atesty, które potwierdzają, że są one idealną oprawą dla żywności. Twoi bliscy będą oczarowani tak przemyślanym pomysłem.

Pudełka na ciasto na Chrzest w botanicznym stylu

Pudełka na ciasto na Chrzest w botanicznym stylu

Opakowania na ciasto na Chrzest oryginalne wzory

Pudełka na jedzenie wręczane bliskim podczas przyjęcia mogą mieć także naprawdę oryginalną formę. Dzięki temu Twoje podziękowania będą wyglądać fantastycznie i na długo zapadną w pamięci wszystkim zebranym osobom. Białe pudełka ze skrzydełkami znakomicie wpisują się w charakter Chrztu Świętego. Nawiązanie do aniołków już od pierwszej chwili oczaruje wszystkich bliskich Twojej pociechy. Bardzo wyjątkową propozycją na chrzciny są także pudełka z serii Eleganckie Gałązki. Złoty, metaliczny motyw przykuwa uwagę i ciężko przejść obok niego obojętnie. Niebanalny kształt i napis “thank you” powodują, że pudełka bez dwóch zdań znakomicie sprawdzą się podczas uroczystości w odświętnym nastroju. Sprawdź je koniecznie i przekonaj się, jak cudownie mogą wyglądać na organizowanym przez Ciebie przyjęciu.

Personalizowane pudełka na Chrzest Święty

Na podziękowania dla swoich bliskich wybrać możesz również pudełka na ciasto personalizowane. Dzięki naklejkom z imieniem chrzczonego maluszka oraz datą uroczystości prezenty dla gości staną się jedyne w swoim rodzaju. Co więcej, każda etykieta zdobiona jest też autorskim motywem, który idealnie wpisuje się w klimat chrzcin oraz najnowsze trendy. Błękitny lub Różowy Wózeczek to propozycje, które doskonale nadają się do tego, by podkreślić płeć dziecka. Pudełka mają kształt klasycznego prostopadłościanu, dlatego bardzo wygodnie układa się je, np. w lodówce. Wśród kartoników z rączką polecić możemy natomiast kolekcje Złote Stópki czy Srebrno-Złoty Chrzest. Wybierz swój ulubiony motyw i zaskocz swoich gości unikalnym podziękowaniem podczas chrzcin!

Pudełka na ciasto na Chrzest z imieniem dziecka

Pudełka na ciasto na Chrzest z imieniem dziecka