Księgi pamiątkowe I Komunii

Księgi pamiątkowe I Komunii

Księgi pamiątkowe I Komunii Świętej to wyjątkowy dodatek, który pozwoli zachować wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Księgę można również wręczyć dziecku jak prezent komunijny. Jest to oryginalna pamiątka komunijna, ponieważ posiada personalizowaną okładkę w postaci imienia dziecka i daty przyjęcia. Przy organizowaniu Komunii Świętej dla dziecka warto pamiętać o innych elementach. Najważniejszym dodatkiem są zaproszenia komunijne, dekoracje stołu oraz wnętrza. W naszym sklepie znajdziecie dekoracje komunijne, które wykonane zostały w spójnym stylu co księgi pamiątkowe.

Księgi pamiątkowe I Komunii

 • KSIĘGA GOŚCI na Komunię i Chrzest z sercem ZŁOCONA KSIĘGA GOŚCI na Komunię i Chrzest z sercem ZŁOCONA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI na Komunię i Chrzest z sercem...

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej to niezbędny dodatek tej uroczystości. Wewnątrz księgi możesz umieścić zdjęcia, wpisy gości oraz ich życzenia dla dziecka komunijnego. Księga zdobiona jest połyskującym napisem oraz motywem serca.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii SCRAP...

  Wyjątkowa księga pamiątkowa, w której zbierzesz wszystkie wspomnienia z tego dnia. Dzięki czemu po latach będziecie mogli wspólnie wrócić do tych magicznych chwil. Ręcznie dekorowana księga to wyjątkowa pamiątka tego dnia.

  55,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii SCRAP RĘKODZIEŁO z imieniem ZŁOTA (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii SCRAP RĘKODZIEŁO z imieniem ZŁOTA (+wstążka złota)
  55,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii SCRAP...

  Wyjątkowa, ręcznie zdobiona księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej. Wewnątrz księgi można zebrać podpisy gości, ich życzenia dla dziecka komunijnego oraz zdjęcia. Tak przygotowana księga będzie wspaniałą pamiątką tego dnia.

  55,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrna Hostia Z IMIENIEM (+wstążka srebrna) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrna Hostia Z IMIENIEM (+wstążka srebrna)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrna Hostia...

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowa propozycja pamiątki z tego ważnego dnia. Wewnątrz księgi możecie umieścić wszystkie najważniejsze momenty w postaci zdjęć, życzeń czy wpisów. Taka pamiątka przetrwa w stanie nienaruszonym przez wiele lat.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii IHS Exclusive Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii IHS Exclusive Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii IHS Exclusive...

  Wyjątkowa księga pamiątkowa zaprojektowana specjalnie z myślą o Pierwszej Komunii Świętej. Z pomocą księgi zbierzecie wszystkie wspomnienia z tego dnia w jednym miejscu. Wewnątrz księgi możecie wkleić zdjęcia lub zebrać gości i ich życzenia dla dziecka komunijnego.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrno-Złota Komunia Z IMIENIEM (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrno-Złota Komunia Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrno-Złota...

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej w stylu botanicznym. Wewnątrz księgi znajdują się puste kartki na które można wkleić zdjęcia czy zebrać podpisy wszystkich gości. Tak przygotowana księga będzie wspaniałą pamiątką na wiele lat.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Lily of the Valley Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Lily of the Valley Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Lily of the...

  Księga pamiątkowa to idealny sposób na zachowanie wszystkich wspomnień w jednym miejscu. Okładka dekorowana delikatną gałązką konwalii pasuje zarówno na przyjęcie chłopca jak i dziewczynki. Wewnątrz księgi znajdują się puste kartki na których możesz zebrać podpisy gości a także wkleić zdjęcia.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Rustykalna Komunia Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Rustykalna Komunia Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Rustykalna...

  Wyjątkowa księga pamiątkowa w rustykalnym stylu. Wewnątrz znajdują się puste kartki na których możesz umieścić zdjęcia lub podpisu gości. Tak przygotowana księga będzie wspaniałą pamiątką dla całej rodziny.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Granatowa Komunia Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Granatowa Komunia Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Granatowa...

  Granatowa księga pamiątkowa zdobiona grafiką delikatnych kwiatów. To wyjątkowa propozycja pamiątki na Pierwszą Komunię Świętą chłopca. Wewnątrz księgi znajdują się puste strony które należy samodzielnie uzupełnić. Księga może również posłużyć jako album na zdjęcia.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Rustykalny...

  Księga pamiątkowa pierwszej Komunii Świętej. Dzięki niej zachowasz wszystkie komunijne wspomnienia w jednym miejscu. Wewnątrz księgi możesz umieścić pamiątkowe zdjęcia oraz podpisy gości komunijnych. Twarda oprawa sprawia, że będzie to piękny prezent na wiele lat!

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Pastelowy Kościół z dziewczynką Z IMIENIEM (+wstążka j.róż) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Pastelowy Kościół z dziewczynką Z IMIENIEM (+wstążka j.róż)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Pastelowy...

  Przepiękna księga pamiątkowa na Pierwszą Komunię Świętą dziewczyny. Wewnątrz możecie zebrać podpisy gości, ich życzenia dla dziecka komunijnego a także zdjęcia. Tak przygotowana księga będzie wspaniałą pamiątką tego dnia.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Pastelowy Kościół z chłopcem Z IMIENIEM (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Pastelowy Kościół z chłopcem Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Pastelowy...

  Piękna księga pamiątkowa stworzona z myślą o Pierwszej Komunii Świętej chłopca. Księga pomieści wszystkie wspomnienia związane z tym dniem. Wszystko po to aby po latach móc wrócić do tych wspomnień.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Subtelny Róż Z IMIENIEM (+wstążka j.róż) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Subtelny Róż Z IMIENIEM (+wstążka j.róż)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Subtelny Róż Z...

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej, zdobiona piękną grafiką kwiatów. Wewnątrz księgi możesz zachować wszystkie wspomnienia tego dnia. Kartki księgi są puste dlatego bez problemu możesz zebrać na nich podpisy oraz życzenia gości.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii CHŁOPIEC Z IMIENIEM (+sznureczek złoty) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii CHŁOPIEC Z IMIENIEM (+sznureczek złoty)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii CHŁOPIEC Z...

  Piękna księga pamiątkowa na Pierwszą Komunię Świętą chłopca. Grafika księgi została przygotowana specjalnie z myślą o Komunii chłopca. Wewnątrz znajdują się puste kartki na które możesz wkleić zdjęcia czy zebrać na nich podpisy gości.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Elegancka z Krzyżykiem Z IMIENIEM (+wstążka srebrna) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Elegancka z Krzyżykiem Z IMIENIEM (+wstążka srebrna)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Elegancka z...

  Bardzo elegancka księga pamiątkowa, stworzona z myślą o Pierwszej Komunii Świętej. Wewnątrz księgi można umieścić pamiątkowe zdjęcia lub zebrać podpisy i życzenia gości. Księga pozwoli zachować wszystkie wspomnienia w jednym miejscu.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w Złocie Z IMIENIEM (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w Złocie Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w...

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej, która idealnie pasuje do złotych dodatków. Na księgę naklejona jest personalizowana naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Wewnątrz księgi można umieścić zdjęcia oraz zebrać podpisy gości biorących udział w uroczystości.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w Srebrze (+wstążka srebrna) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w Srebrze (+wstążka srebrna)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w...

  Wyjątkowa pamiątka z dnia Pierwszej Komunii Świętej. W księdze pamiątkowej zbierzesz wszystkie wspomnienia i zachowasz je na długo. Wewnątrz umieść zdjęcia oraz zbierz życzenia gości, które mają trafić do dziecka komunijnego. Tak przygotowana księga będzie wspaniałą pamiątką.

  44,98 zł
 • DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE
  89,98 zł
  DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W...
  2 Recenzje

  Piękna i elegancka księga gości na Chrzest Święty dziecka w postaci białej, drewnianej ramki. Do ramki dołączonych jest 30 białych skrzydełek, na których goście obecni na przyjęciu mogą zostawić ciekawe wpisy i życzenia dla Maluszka. Drewniana księga gości wspaniale prezentuje się na stole podczas uroczystości.

  89,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowa Komunia (+wstążka j.róż) 2 WZORY KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowa Komunia (+wstążka j.róż) 2 WZORY
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowa Komunia...

  Księga pamiątkowa to sposób na zachowanie wszystkich wspomnień w jednym miejscu. Wewnątrz księgi można umieścić pamiątkowe zdjęcia, zebrać podpisy gości oraz ich życzenia dla dziecka komunijnego. Dzięki temu nawet po latach będzie można wrócić do tego cudownego dnia.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Pierwsza Komunia z...

  Wyjątkowa księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej wewnątrz której zmieścisz wszystkie wspomnienia tego dnia. Pamiątkowe zdjęcia, podpisy gości a także ich życzenia znajdą się w jednym miejscu. Księga zdobiona jest piękną grafiką gałązki konwalii.

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki...

  Jak samodzielnie zrobić pamiątkową księgę gości? Jeśli chcecie przygotować Wasz indywidualny wzór, udekorowany koronkami czy kwiatami wykorzystajcie bazę do księgi gości z czarnymi kartkami. Taki album pozwoli stworzyć cudowną pamiątkę. Bazę możecie ozdobić wraz z dzieckiem i stworzyć wspaniały projekt DIY. Sztywna oprawa i aż 100 stron pozwalają na...

  29,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do...

  Baza do księgi gości, która zawiera 100 czystych białych stron to wspaniały dodatek, by samodzielnie przygotować wyjątkową pamiątkę z przyjęcia. Baza nadaje się, by udekorować ją wstążeczkami, papierowymi kwiatami, własnymi zdjęciami czy własnoręcznie pomalować. Idealna do wykorzystania na każdą okazję.

  25,98 zł

Księgi pamiątkowe I Komunii jako pamiątka na lata

Księgi pamiątkowe I Komunii są doskonałym pomysłem na zebranie wspomnień z tego wyjątkowego dnia. Księga komunijna może zostać wręczona w ramach prezentu, np. od Dziadków lub być przygotowana przez Rodziców lub organizatorów przyjęcia jako dekoracja. Księga gości komunijnych to fantastyczna pamiątka na lata. Na czystych stronach można wklejać zdjęcia z bliskimi oraz udostępnić im księgę do wpisów. W ofercie sklepu internetowego można znaleźć wiele inspiracji i oryginalnych pomysłów na księgę pamiątkową I Komunii uniwersalnych, dla chłopca i dla dziewczynki. Szczególnie polecamy eleganckie księgi z imieniem dziecka i datą uroczystości w formie personalizacji oraz inne produkty komunijne, które sprawią, że przyjęcie będzie wyjątkowe i oryginalne.

Księga pamiątkowa na Komunię uniwersalna

Księga pamiątkowa na Komunię uniwersalna to propozycja na uroczystość dla chłopca i dla dziewczynki. Srebrny i złoty kolor to najbardziej modne barwy komunijne, które pasują do obu płci. Bardzo modne i równie uniwersalne są księgi pamiątkowe komunijne z botanicznymi motywami, np. z kolekcji komunijnej Lilly of the Valley oraz księgi komunijne w rustykalnym stylu. Personalizowana księga pamiątkowa scrap rękodzieło ze wstążką to piękna propozycja produktu, która zachwyci gości lub obdarowane dziecko komunijne. Do wyboru: kolor złoty i srebrny. Księga gości z kolekcji Elegancka z krzyżykiem to równie dobry pomysł na dekorację komunijną lub prezent dla dziecka. Bardzo popularna jest także księga komunijna dla gości z sakralnym motywem złotej lub srebrnej Hostii. Ona również jest opatrzona personalizacją w postaci imienia dziecka i daty uroczystości oraz białą lub srebrną kokardką.

księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Księga pamiątkowa na Komunię chłopca

Księga pamiątkowa na Komunię chłopca różni się kolorystycznie od produktów przeznaczonych dla dziewcząt. Kolekcje komunijne ksiąg pamiątkowych dla chłopca to z pewnością Granatowa Komunia oraz Chłopiec. Wyróżniają się one niebieskimi akcentami w różnych odcieniach. Dodatkowa personalizacja doskonale komponuje się z każdym motywem.

księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Księga pamiątkowa dla chłopca

Księga pamiątkowa na Komunię dziewczynki

Księga pamiątkowa na Komunię dziewczynki wyróżniają się dominującą rolą pastelowych kolorów, głównie różu. Kolekcje komunijne: Pastelowy Kościół z dziewczynką oraz Subtelny róż to doskonale propozycje z personalizacją na okładce, które podbiją serca dziewcząt komunijnych oraz gości na przyjęciu. Urocze, różowe wstążki delikatnie dekorują księgę pamiątkową dla dziewczynki.

komunijna księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej dla dziewczynki