Księgi pamiątkowe I Komunii

Księgi pamiątkowe I Komunii

Księgi pamiątkowe I Komunii Świętej to wyjątkowy dodatek, który pozwoli zachować wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Księgę można również wręczyć dziecku jak prezent komunijny. Jest to oryginalna pamiątka komunijna, ponieważ posiada personalizowaną okładkę w postaci imienia dziecka i daty przyjęcia. Przy organizowaniu Komunii Świętej dla dziecka warto pamiętać o innych elementach. Najważniejszym dodatkiem są zaproszenia komunijne, dekoracje stołu oraz wnętrza. W naszym sklepie znajdziecie dekoracje komunijne, które wykonane zostały w spójnym stylu co księgi pamiątkowe.

Księgi pamiątkowe I Komunii

 • KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Złoty Kielich ZŁOCONA KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Złoty Kielich ZŁOCONA
  46,98 zł
  KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Złoty Kielich ZŁOCONA

  Księga Pamiątkowa I Komunii czy księga gości komunijnych to jeden z najchętniej wybieranych dodatków na przyjęcie komunijne dziecka. Księga posiada na okładce złocony błyszczący nadruk kielicha. To wspaniały pomysł, by zebrać w jednym miejscu wszystkie wspomnienia. Księga idealnie sprawdzi się na zdjęcia, wpisy gości czy życzenia dla dziecka.

  46,98 zł
 • KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Srebrna Hostia z tłoczeniem KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Srebrna Hostia z tłoczeniem
  49,98 zł
  KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Srebrna Hostia z tłoczeniem

  Księga gości komunijnych z tłoczonym srebrnym emblematem Hostii to wspaniały sposób, by zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia dla dziecka czy wkleić pamiątkowe zdjęcia. Uniwersalny motyw podkreśla charakter przyjęcia komunijnego, a sama księga pasuje zarówno na uroczystość chłopca, jak i dziewczynki. Posiada 22 kartki.

  49,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem

  Księga pamiątkowa z botanicznym motywem Wianuszka z Eukaliptusem oraz napisem Najpiękniejsze Wspomnienia to wspaniały pomysł na praktyczny dodatek na przyjęcie. Księga pozwoli zebrać w jednym miejscu wpisy gości, wkleić pamiątkowe zdjęcia czy umieścić życzenia. Dzięki botanicznemu motywowi wspaniale wpisuje się w botaniczne trendy. Księgę można...

  49,98 zł
 • KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA
  49,98 zł
  KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA

  Świetnym dodatkiem do imprezy jest księga gości. Każda osoba uczestnicząca w uroczystości będzie mogła się wpisać do niej zostawiając w ten sposób pamiątkowy ślad w księdze. Delikatne minimalistyczne zdobienie zachwyci wszystkie osoby.

  49,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA

  Chcesz zebrać wszystkie wspomnienia w jedno miejsce z ważnej uroczystości? Świetnym pomysłem by to zrobić będzie księga gości ze złoconym napisem "Najpiękniejsze Wspomnienia" w wianuszku botanicznym. Księga pozwoli zachować wszystko to, co warte zapamiętania.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa
  54,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa
  1 Recenzje

  Księga gości na Chrzest i Komunię przygotowana w botanicznym stylu. Wspaniały wybór, by zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia dla dziecka oraz pamiątkowe zdjęcia. Księga posiada aż 100 czystych stron. Prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Sztywna oprawa oraz błyszczące elementy sprawiają, że księga pięknie wpisuje się w najnowsze trendy. To...

  54,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI na Komunię i Chrzest z sercem ZŁOCONA KSIĘGA GOŚCI na Komunię i Chrzest z sercem ZŁOCONA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej to niezbędny dodatek tej uroczystości. Wewnątrz księgi możesz umieścić zdjęcia, wpisy gości oraz ich życzenia dla dziecka komunijnego. Księga zdobiona jest połyskującym napisem oraz motywem serca.

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA

  Księga gości z połyskującym srebrnym motywem serca zbierze wpisy gości i pamiątkowe życzenia na każdą okazję. Księga posiada sztywną oprawę oraz 100 białych stron. To piękny sposób, by zebrać pamiątkowe wpisy w jednym miejscu. Księgę można wykorzystać na Chrzcie, Roczku, Komunii czy Baby Shower. To wspaniały dodatek dla każdego dziecka.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrna Hostia Z IMIENIEM (+wstążka srebrna) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrna Hostia Z IMIENIEM (+wstążka srebrna)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrna Hostia Z IMIENIEM (+wstążka srebrna)

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowa propozycja pamiątki z tego ważnego dnia. Wewnątrz księgi możecie umieścić wszystkie najważniejsze momenty w postaci zdjęć, życzeń czy wpisów. Taka pamiątka przetrwa w stanie nienaruszonym przez wiele lat.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii IHS Exclusive Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii IHS Exclusive Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii IHS Exclusive Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Wyjątkowa księga pamiątkowa zaprojektowana specjalnie z myślą o Pierwszej Komunii Świętej. Z pomocą księgi zbierzecie wszystkie wspomnienia z tego dnia w jednym miejscu. Wewnątrz księgi możecie wkleić zdjęcia lub zebrać gości i ich życzenia dla dziecka komunijnego.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrno-Złota Komunia Z IMIENIEM (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrno-Złota Komunia Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrno-Złota Komunia Z IMIENIEM (+wstążka złota)

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej w stylu botanicznym. Wewnątrz księgi znajdują się puste kartki na które można wkleić zdjęcia czy zebrać podpisy wszystkich gości. Tak przygotowana księga będzie wspaniałą pamiątką na wiele lat.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Lily of the Valley Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Lily of the Valley Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Lily of the Valley Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Księga pamiątkowa to idealny sposób na zachowanie wszystkich wspomnień w jednym miejscu. Okładka dekorowana delikatną gałązką konwalii pasuje zarówno na przyjęcie chłopca jak i dziewczynki. Wewnątrz księgi znajdują się puste kartki na których możesz zebrać podpisy gości a także wkleić zdjęcia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Granatowa Komunia Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Granatowa Komunia Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Granatowa Komunia Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Granatowa księga pamiątkowa zdobiona grafiką delikatnych kwiatów. To wyjątkowa propozycja pamiątki na Pierwszą Komunię Świętą chłopca. Wewnątrz księgi znajdują się puste strony które należy samodzielnie uzupełnić. Księga może również posłużyć jako album na zdjęcia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowy Wianuszek Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowy Wianuszek Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowy Wianuszek Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Przepiękna księga gości na I Komunię Świętą dziecka. Księga posiada czarne lub białe kartki, na których zaproszeni goście mogą umieszczać pamiątkowe wpisy i życzenia dla dziecka i Jego rodziców. Na okładce znajduje się specjalna naklejka z wyjątkową grafiką różowego wianuszka, napisem oraz personalizacją w postaci imienia i daty uroczystości. Takiego...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Eukaliptus z heksagonem Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Eukaliptus z heksagonem Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Eukaliptus z heksagonem Z IMIENIEM (+wstążka...

  Księga pamiątkowa to wspaniały pomysł na umieszczanie pięknych życzeń i wpisów od gości. Księga posiada twardą okładkę, na której znajduje się specjalna naklejka z napisem, personalizacją i elegancką grafiką heksagonu z liśćmi eukaliptusa. Dodatkowo posiada wariant z białymi lub czarnymi kartkami. Dzięki księdze dziecko oraz Jego rodzice będą mieć...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Wianuszek z kwiatami Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Wianuszek z kwiatami Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Wianuszek z kwiatami Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Aby zatrzymać wszystkie wspomnienia, pamiątkowe wpisy i życzenia w jednym miejscu warto wykorzystać księgę pamiątkową. Księga na I Komunię Świętą posiada specjalną samoprzylepną naklejkę z piękną grafiką wianuszka z kwiatami, napisem i personalizacją. Posiada do wyboru białe lub czarne kartki. Będzie wyjątkową pamiątką na długie lata. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Piękna księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej ozdobiona personalizowaną kartką ze śliczną grafiką delikatnych kwiatów. Wzór pięknie oddaje delikatny charakter uroczystości. Księga składa się z 100 stron a okładkę dodatkowo dekoruje jutowy sznurek. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Akwarela Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Akwarela Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Akwarela Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Elegancka księga pamiątkowa I Komunii Świętej w akwarelowym wydaniu. Na okładce umieszczona została specjalna samoprzylepna naklejka z piękną grafiką, napis oraz personalizacja w postaci imienia dziecka i daty uroczystości. Księga posiada wariant z białymi lub czarnymi kartkami. To świetny dodatek do tak ważnego przyjęcia, w którym zaproszeni goście mogą...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Wyjątkowa księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej wewnątrz której zmieścisz wszystkie wspomnienia tego dnia. Pamiątkowe zdjęcia, podpisy gości a także ich życzenia znajdą się w jednym miejscu. Księga zdobiona jest piękną grafiką gałązki konwalii.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Rustykalny Wianuszek (+wstążka biała)

  Księga pamiątkowa pierwszej Komunii Świętej. Dzięki niej zachowasz wszystkie komunijne wspomnienia w jednym miejscu. Wewnątrz księgi możesz umieścić pamiątkowe zdjęcia oraz podpisy gości komunijnych. Twarda oprawa sprawia, że będzie to piękny prezent na wiele lat!

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Pastelowy Kościół z dziewczynką Z IMIENIEM (+wstążka j.róż) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Pastelowy Kościół z dziewczynką Z IMIENIEM (+wstążka j.róż)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Pastelowy Kościół z dziewczynką Z IMIENIEM...

  Przepiękna księga pamiątkowa na Pierwszą Komunię Świętą dziewczyny. Wewnątrz możecie zebrać podpisy gości, ich życzenia dla dziecka komunijnego a także zdjęcia. Tak przygotowana księga będzie wspaniałą pamiątką tego dnia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Pastelowy Kościół z chłopcem Z IMIENIEM (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Pastelowy Kościół z chłopcem Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Pastelowy Kościół z chłopcem Z IMIENIEM...

  Piękna księga pamiątkowa stworzona z myślą o Pierwszej Komunii Świętej chłopca. Księga pomieści wszystkie wspomnienia związane z tym dniem. Wszystko po to aby po latach móc wrócić do tych wspomnień.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Subtelny Róż Z IMIENIEM (+wstążka j.róż) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Subtelny Róż Z IMIENIEM (+wstążka j.róż)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Subtelny Róż Z IMIENIEM (+wstążka j.róż)

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej, zdobiona piękną grafiką kwiatów. Wewnątrz księgi możesz zachować wszystkie wspomnienia tego dnia. Kartki księgi są puste dlatego bez problemu możesz zebrać na nich podpisy oraz życzenia gości.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowa Komunia (+wstążka j.róż) 2 WZORY KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowa Komunia (+wstążka j.róż) 2 WZORY
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowa Komunia (+wstążka j.róż) 2 WZORY

  Księga pamiątkowa to sposób na zachowanie wszystkich wspomnień w jednym miejscu. Wewnątrz księgi można umieścić pamiątkowe zdjęcia, zebrać podpisy gości oraz ich życzenia dla dziecka komunijnego. Dzięki temu nawet po latach będzie można wrócić do tego cudownego dnia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii CHŁOPIEC Z IMIENIEM (+sznureczek złoty) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii CHŁOPIEC Z IMIENIEM (+sznureczek złoty)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii CHŁOPIEC Z IMIENIEM (+sznureczek złoty)

  Piękna księga pamiątkowa na Pierwszą Komunię Świętą chłopca. Grafika księgi została przygotowana specjalnie z myślą o Komunii chłopca. Wewnątrz znajdują się puste kartki na które możesz wkleić zdjęcia czy zebrać na nich podpisy gości.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w Złocie Z IMIENIEM (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w Złocie Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w Złocie Z IMIENIEM (+wstążka złota)

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej, która idealnie pasuje do złotych dodatków. Na księgę naklejona jest personalizowana naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Wewnątrz księgi można umieścić zdjęcia oraz zebrać podpisy gości biorących udział w uroczystości.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w Srebrze (+wstążka srebrna) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w Srebrze (+wstążka srebrna)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w Srebrze (+wstążka srebrna)

  Wyjątkowa pamiątka z dnia Pierwszej Komunii Świętej. W księdze pamiątkowej zbierzesz wszystkie wspomnienia i zachowasz je na długo. Wewnątrz umieść zdjęcia oraz zbierz życzenia gości, które mają trafić do dziecka komunijnego. Tak przygotowana księga będzie wspaniałą pamiątką.

  49,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia (+srebrna wstążka) ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia (+srebrna wstążka)
  59,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia (+srebrna...

  Album na zdjęcia z personalizacją to wyjątkowo oryginalny prezent komunijny dla dziecka. Księga posiada czarne kartki, na których wspaniale prezentują się zdjęcia z przyjęcia. Na okładce znajduje się imię dziecka, data Komunii oraz grafika srebrnej Hostii, która świetnie wpisuje się w charakter uroczystości.

  59,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Kielich i Hostia (+wstążka biała) ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Kielich i Hostia (+wstążka biała)
  59,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Kielich i Hostia (+wstążka...

  Oryginalny prezent dla dziecka komunijnego w postaci personalizowanego albumu na zdjęcia. Zdobiony naklejką z religijną grafiką, imieniem dziecka i datą Komunii będzie wspaniałą pamiątką na długie lata. Album posiada czarne kartki, na których świetnie prezentują się pamiątkowe zdjęcia.

  59,98 zł
 • DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE
  89,98 zł
  DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm
  2 Recenzje

  Piękna i elegancka księga gości na Chrzest Święty dziecka w postaci białej, drewnianej ramki. Do ramki dołączonych jest 30 białych skrzydełek, na których goście obecni na przyjęciu mogą zostawić ciekawe wpisy i życzenia dla Maluszka. Drewniana księga gości wspaniale prezentuje się na stole podczas uroczystości.

  89,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4
  29,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron

  Jak samodzielnie zrobić pamiątkową księgę gości? Jeśli chcecie przygotować Wasz indywidualny wzór, udekorowany koronkami czy kwiatami wykorzystajcie bazę do księgi gości z czarnymi kartkami. Taki album pozwoli stworzyć cudowną pamiątkę. Bazę możecie ozdobić wraz z dzieckiem i stworzyć wspaniały projekt DIY. Sztywna oprawa i aż 100 stron pozwalają na...

  29,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  25,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron

  Baza do księgi gości, która zawiera 100 czystych białych stron to wspaniały dodatek, by samodzielnie przygotować wyjątkową pamiątkę z przyjęcia. Baza nadaje się, by udekorować ją wstążeczkami, papierowymi kwiatami, własnymi zdjęciami czy własnoręcznie pomalować. Idealna do wykorzystania na każdą okazję.

  25,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych oraz z 14 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany...

  35,00 zł

Księgi pamiątkowe I Komunii jako pamiątka na lata

Księgi pamiątkowe I Komunii są doskonałym pomysłem na zebranie wspomnień z tego wyjątkowego dnia. Księga komunijna może zostać wręczona w ramach prezentu, np. od Dziadków lub być przygotowana przez Rodziców lub organizatorów przyjęcia jako dekoracja. Księga gości komunijnych to fantastyczna pamiątka na lata. Na czystych stronach można wklejać zdjęcia z bliskimi oraz udostępnić im księgę do wpisów. W ofercie sklepu internetowego można znaleźć wiele inspiracji i oryginalnych pomysłów na księgę pamiątkową I Komunii uniwersalnych, dla chłopca i dla dziewczynki. Szczególnie polecamy eleganckie księgi z imieniem dziecka i datą uroczystości w formie personalizacji oraz inne produkty komunijne, które sprawią, że przyjęcie będzie wyjątkowe i oryginalne.

Księga pamiątkowa na Komunię uniwersalna

Księga pamiątkowa na Komunię uniwersalna to propozycja na uroczystość dla chłopca i dla dziewczynki. Srebrny i złoty kolor to najbardziej modne barwy komunijne, które pasują do obu płci. Bardzo modne i równie uniwersalne są księgi pamiątkowe komunijne z botanicznymi motywami, np. z kolekcji komunijnej Lilly of the Valley oraz księgi komunijne w rustykalnym stylu. Personalizowana księga pamiątkowa scrap rękodzieło ze wstążką to piękna propozycja produktu, która zachwyci gości lub obdarowane dziecko komunijne. Do wyboru: kolor złoty i srebrny. Księga gości z kolekcji Elegancka z krzyżykiem to równie dobry pomysł na dekorację komunijną lub prezent dla dziecka. Bardzo popularna jest także księga komunijna dla gości z sakralnym motywem złotej lub srebrnej Hostii. Ona również jest opatrzona personalizacją w postaci imienia dziecka i daty uroczystości oraz białą lub srebrną kokardką.

księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Księga pamiątkowa na Komunię chłopca

Księga pamiątkowa na Komunię chłopca różni się kolorystycznie od produktów przeznaczonych dla dziewcząt. Kolekcje komunijne ksiąg pamiątkowych dla chłopca to z pewnością Granatowa Komunia oraz Chłopiec. Wyróżniają się one niebieskimi akcentami w różnych odcieniach. Dodatkowa personalizacja doskonale komponuje się z każdym motywem.

księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Księga pamiątkowa dla chłopca

Księga pamiątkowa na Komunię dziewczynki

Księga pamiątkowa na Komunię dziewczynki wyróżniają się dominującą rolą pastelowych kolorów, głównie różu. Kolekcje komunijne: Pastelowy Kościół z dziewczynką oraz Subtelny róż to doskonale propozycje z personalizacją na okładce, które podbiją serca dziewcząt komunijnych oraz gości na przyjęciu. Urocze, różowe wstążki delikatnie dekorują księgę pamiątkową dla dziewczynki.

komunijna księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej dla dziewczynki