Księgi pamiątkowe I Komunii

Księgi pamiątkowe I Komunii

Księgi pamiątkowe I Komunii Świętej to wyjątkowy dodatek, który pozwoli zachować wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Księgę można również wręczyć dziecku jak prezent komunijny. Jest to oryginalna pamiątka komunijna, ponieważ posiada personalizowaną okładkę w postaci imienia dziecka i daty przyjęcia. Przy organizowaniu Komunii Świętej dla dziecka warto pamiętać o innych elementach. Najważniejszym dodatkiem są zaproszenia komunijne, dekoracje stołu oraz wnętrza. W naszym sklepie znajdziecie dekoracje komunijne, które wykonane zostały w spójnym stylu co księgi pamiątkowe.

Księgi pamiątkowe I Komunii

 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii chłopca Kielich i Kwiaty KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii chłopca Kielich i Kwiaty
  29,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii chłopca Kielich i Kwiaty

  Księga pamiątkowa na I Komunię Świętą przygotowana specjalnie dla chłopca. Dekorowana okładka w motywie niebieskich kwiatów i złotej hostii prezentuje się zjawiskowo. Książka to idealny pomysł na zebranie wszystkich życzeń i wpisów gości w jednym miejscu. Karty posiadają wykropkowane miejsce na samodzielne wpisanie życzeń.

  29,98 zł
 • KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Złoty Kielich ZŁOCONA KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Złoty Kielich ZŁOCONA
  54,98 zł
  KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Złoty Kielich ZŁOCONA

  Księga Pamiątkowa I Komunii czy księga gości komunijnych to jeden z najchętniej wybieranych dodatków na przyjęcie komunijne dziecka. Księga posiada na okładce złocony błyszczący nadruk kielicha. To wspaniały pomysł, by zebrać w jednym miejscu wszystkie wspomnienia. Księga idealnie sprawdzi się na zdjęcia, wpisy gości czy życzenia dla dziecka.

  54,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii dziewczynki Złoty Kielich w kwiatach KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii dziewczynki Złoty Kielich w kwiatach
  29,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii dziewczynki Złoty Kielich w kwiatach

  Piękna księga pamiątkowa na I Komunię Świętą dla dziewczynki. Zamów wyjątkowy album z miejscem na wpisy gości. Karty księgi umieszczone są na białej spirali. Laminowana okładka prezentuje różowe kwiaty i złotą hostię. Wypełniony album będzie świetną pamiątką ważnego dnia.

  29,98 zł
 • KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Srebrna Hostia z tłoczeniem KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Srebrna Hostia z tłoczeniem
  54,98 zł
  KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Srebrna Hostia z tłoczeniem

  Księga gości komunijnych z tłoczonym srebrnym emblematem Hostii to wspaniały sposób, by zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia dla dziecka czy wkleić pamiątkowe zdjęcia. Uniwersalny motyw podkreśla charakter przyjęcia komunijnego, a sama księga pasuje zarówno na uroczystość chłopca, jak i dziewczynki. Posiada 22 kartki.

  54,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem

  Księga pamiątkowa z botanicznym motywem Wianuszka z Eukaliptusem oraz napisem Najpiękniejsze Wspomnienia to wspaniały pomysł na praktyczny dodatek na przyjęcie. Księga pozwoli zebrać w jednym miejscu wpisy gości, wkleić pamiątkowe zdjęcia czy umieścić życzenia. Dzięki botanicznemu motywowi wspaniale wpisuje się w botaniczne trendy. Księgę można...

  49,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX
  46,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX

  Album na zdjęcia w przepięknym rustykalnym wydaniu. Posiada kraftową okładkę z motywem kwiatów i botanicznej roślinności w stylu retro. Na 30 kartach możecie wkleić i dowolnie zaaranżować zdjęcia o różnej wielkości. Karty oddzielone są pergaminem, dzięki czemu unikniecie sklejania się zdjęć. Idealny wybór na prezent i do zebrania wspomnień.

  46,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Niebieskie Kwiaty z Kielichem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Niebieskie Kwiaty z Kielichem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Niebieskie Kwiaty z Kielichem Z IMIENIEM...

  Niesamowita księga pamiątkowa, która pozwoli Ci zachować wspomnienia z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Wszyscy goście mogą umieścić w niej wpisy, zdjęcia lub inne elementy. Księga zdobiona jest delikatną grafiką niebieskich kwiatów z kielichem. To wspaniała pamiątka! 

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI

  Wybierz piękną księgę pamiątkową w różowej aksamitnej oprawie ze złotym napisem. W środku znajdują się białe kartki. Taka księga będzie doskonałą pamiątką na lata. Można ją wykorzystać na wpisy najbliższych lub jako piękny album.

  69,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI

  Przepiękna księga w różowej oprawie z aksamitu. Na wierzchu umieszczono elegancki złoty, połyskujący napis "księga gości". Wewnątrz znajdują się czarne kartki. Taka księga świetnie sprawdzi się na wpisy i życzenia od bliskich albo jako album ze zdjęciami.

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń

  Księga gości w pięknej ciemnozielonej oprawie ze złotym połyskującym napisem to wspaniały wybór, by zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia i wspomnienia. Księgę można wykorzystać na chrzcie, roczku czy baby shower. Dzięki odcieniowi butelkowej zieleni wspaniale wpisuje się w aktualne trendy.

  69,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI

  Elegancka księga gości z zieloną, aksamitną oprawą udekorowaną złotym napisem księga gości. W środku księga zawiera czarne kartki, które piękne będą wyglądały z białymi napisami. Do takiej księgi można wkleić zdjęcia, zbierać życzenia i wpisy od gości. Idealna na śluby, urodziny i inne okazje.

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki

  Księga gości oprawiona w płótno i dekorowana złotym napisem Księga Gości to aż 50 białych kartek do zapełnienia wspomnieniami! Strony można zapełnić życzeniami, zdjęciami lub innymi pamiątkami z danej uroczystości. Idealny dodatek na ślub, Chrzest, Komunię i wiele innych okoliczności!

  59,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki

  Księga gości z czarnymi kartkami to świetny pomysł na zbieranie najpiękniejszych momentów z przyjęcia. Beżowy kolor płóciennej okładki pasuje do każdego stylu przyjęcia. Wewnątrz znajduje się 50 kartek gotowych do zapisania i wklejania zdjęć. Postaw księgę na stoliku razem z metalicznym pisakiem i pozwól gościom na wpisywanie życzeń - piękna pamiątka na...

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft BESTSELLER

  Księga pamiątkowa z grafiką pudrowych kwiatów zachwyci każdego z gości. W środku można umieścić życzenia oraz zdjęcia. Uszykujcie kolorowe długopisy i dajcie się wykazać najbliższym. Produkt posiada 50 kartek - łącznie 100 stron.

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie BESTSELLER

  Księga pamiątkowa pozwoli Ci zachować wpisy od najbliższych gości. Jej okładka zdobiona jest grafiką białych róż oraz konwalii. Uszykujcie długopisy, połóżcie księgę w widocznym miejscu tak by nikt jej nie przegapił. Produkt posiada 50 białych kartek gotowych do ich uzupełnienia. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty BESTSELLER

  Wspaniała księga gości, która pozwoli na zachowanie wspomnień z ważnych wydarzeń. Możesz użyć jej podczas Roczku, Baby Shower, Komunii oraz wielu innych uroczystości. Okładkę zdobi grafika różowych kwiatów. Księga posiada 50 kartek. Uszykuj kolorowe długopisy i pisaki, pozwól się wykazać najbliższym!

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI na Komunię i Chrzest z sercem ZŁOCONA KSIĘGA GOŚCI na Komunię i Chrzest z sercem ZŁOCONA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej to niezbędny dodatek tej uroczystości. Wewnątrz księgi możesz umieścić zdjęcia, wpisy gości oraz ich życzenia dla dziecka komunijnego. Księga zdobiona jest połyskującym napisem oraz motywem serca.

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA

  Księga gości z połyskującym srebrnym motywem serca zbierze wpisy gości i pamiątkowe życzenia na każdą okazję. Księga posiada sztywną oprawę oraz 100 białych stron. To piękny sposób, by zebrać pamiątkowe wpisy w jednym miejscu. Księgę można wykorzystać na Chrzcie, Roczku, Komunii czy Baby Shower. To wspaniały dodatek dla każdego dziecka.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrna Hostia Z IMIENIEM (+wstążka srebrna) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrna Hostia Z IMIENIEM (+wstążka srebrna)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrna Hostia Z IMIENIEM (+wstążka srebrna)

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowa propozycja pamiątki z tego ważnego dnia. Wewnątrz księgi możecie umieścić wszystkie najważniejsze momenty w postaci zdjęć, życzeń czy wpisów. Taka pamiątka przetrwa w stanie nienaruszonym przez wiele lat.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii IHS Exclusive Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii IHS Exclusive Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii IHS Exclusive Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Wyjątkowa księga pamiątkowa zaprojektowana specjalnie z myślą o Pierwszej Komunii Świętej. Z pomocą księgi zbierzecie wszystkie wspomnienia z tego dnia w jednym miejscu. Wewnątrz księgi możecie wkleić zdjęcia lub zebrać gości i ich życzenia dla dziecka komunijnego.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrno-Złota Komunia Z IMIENIEM (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrno-Złota Komunia Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrno-Złota Komunia Z IMIENIEM (+wstążka złota)

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej w stylu botanicznym. Wewnątrz księgi znajdują się puste kartki na które można wkleić zdjęcia czy zebrać podpisy wszystkich gości. Tak przygotowana księga będzie wspaniałą pamiątką na wiele lat.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Lily of the Valley Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Lily of the Valley Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Lily of the Valley Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Księga pamiątkowa to idealny sposób na zachowanie wszystkich wspomnień w jednym miejscu. Okładka dekorowana delikatną gałązką konwalii pasuje zarówno na przyjęcie chłopca jak i dziewczynki. Wewnątrz księgi znajdują się puste kartki na których możesz zebrać podpisy gości a także wkleić zdjęcia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Granatowa Komunia Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Granatowa Komunia Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Granatowa Komunia Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Granatowa księga pamiątkowa zdobiona grafiką delikatnych kwiatów. To wyjątkowa propozycja pamiątki na Pierwszą Komunię Świętą chłopca. Wewnątrz księgi znajdują się puste strony które należy samodzielnie uzupełnić. Księga może również posłużyć jako album na zdjęcia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowy Wianuszek Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowy Wianuszek Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowy Wianuszek Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Przepiękna księga gości na I Komunię Świętą dziecka. Księga posiada czarne lub białe kartki, na których zaproszeni goście mogą umieszczać pamiątkowe wpisy i życzenia dla dziecka i Jego rodziców. Na okładce znajduje się specjalna naklejka z wyjątkową grafiką różowego wianuszka, napisem oraz personalizacją w postaci imienia i daty uroczystości. Takiego...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Eukaliptus z heksagonem Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Eukaliptus z heksagonem Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Eukaliptus z heksagonem Z IMIENIEM (+wstążka...

  Księga pamiątkowa to wspaniały pomysł na umieszczanie pięknych życzeń i wpisów od gości. Księga posiada twardą okładkę, na której znajduje się specjalna naklejka z napisem, personalizacją i elegancką grafiką heksagonu z liśćmi eukaliptusa. Dodatkowo posiada wariant z białymi lub czarnymi kartkami. Dzięki księdze dziecko oraz Jego rodzice będą mieć...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Wianuszek z kwiatami Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Wianuszek z kwiatami Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Wianuszek z kwiatami Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Aby zatrzymać wszystkie wspomnienia, pamiątkowe wpisy i życzenia w jednym miejscu warto wykorzystać księgę pamiątkową. Księga na I Komunię Świętą posiada specjalną samoprzylepną naklejkę z piękną grafiką wianuszka z kwiatami, napisem i personalizacją. Posiada do wyboru białe lub czarne kartki. Będzie wyjątkową pamiątką na długie lata. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Św. Z IMIENIEM Różowe Kwiaty KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Św. Z IMIENIEM Różowe Kwiaty
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Św. Z IMIENIEM Różowe Kwiaty

  https://leonkameleon.pl/814-komunia-rozowe-kwiatyElegancka, dziewczęca księga pamiątkowa I Komunii Świętej dla dziewczynki. Księga pozwoli przybyłym na wpisanie pamiątkowych życzeń dla dziecka, ale również może pełnić rolę albumu na zdjęcia z uroczystości. Jest to wspaniały pomysł na pamiątkę tak wielkiego wydarzenia w życiu małego człowieka. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  1 Recenzje

  Piękna księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej ozdobiona personalizowaną kartką ze śliczną grafiką delikatnych kwiatów. Wzór pięknie oddaje delikatny charakter uroczystości. Księga składa się z 100 stron a okładkę dodatkowo dekoruje jutowy sznurek. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Akwarela Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Akwarela Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Akwarela Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Elegancka księga pamiątkowa I Komunii Świętej w akwarelowym wydaniu. Na okładce umieszczona została specjalna samoprzylepna naklejka z piękną grafiką, napis oraz personalizacja w postaci imienia dziecka i daty uroczystości. Księga posiada wariant z białymi lub czarnymi kartkami. To świetny dodatek do tak ważnego przyjęcia, w którym zaproszeni goście mogą...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Wyjątkowa księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej wewnątrz której zmieścisz wszystkie wspomnienia tego dnia. Pamiątkowe zdjęcia, podpisy gości a także ich życzenia znajdą się w jednym miejscu. Księga zdobiona jest piękną grafiką gałązki konwalii.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Rustykalny Wianuszek (+wstążka biała)

  Księga pamiątkowa pierwszej Komunii Świętej. Dzięki niej zachowasz wszystkie komunijne wspomnienia w jednym miejscu. Wewnątrz księgi możesz umieścić pamiątkowe zdjęcia oraz podpisy gości komunijnych. Twarda oprawa sprawia, że będzie to piękny prezent na wiele lat!

  49,98 zł
 • DEKORACJE w stylu rustykalnym na Komunię ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja rustykalny wianuszek : KUP TUTAJ

 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Subtelny Róż Z IMIENIEM (+wstążka j.róż) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Subtelny Róż Z IMIENIEM (+wstążka j.róż)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Subtelny Róż Z IMIENIEM (+wstążka j.róż)

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej, zdobiona piękną grafiką kwiatów. Wewnątrz księgi możesz zachować wszystkie wspomnienia tego dnia. Kartki księgi są puste dlatego bez problemu możesz zebrać na nich podpisy oraz życzenia gości.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowa Komunia (+wstążka j.róż) 2 WZORY KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowa Komunia (+wstążka j.róż) 2 WZORY
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowa Komunia (+wstążka j.róż) 2 WZORY

  Księga pamiątkowa to sposób na zachowanie wszystkich wspomnień w jednym miejscu. Wewnątrz księgi można umieścić pamiątkowe zdjęcia, zebrać podpisy gości oraz ich życzenia dla dziecka komunijnego. Dzięki temu nawet po latach będzie można wrócić do tego cudownego dnia.

  49,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia (+srebrna wstążka) ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia (+srebrna wstążka)
  59,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia (+srebrna...

  Album na zdjęcia z personalizacją to wyjątkowo oryginalny prezent komunijny dla dziecka. Księga posiada czarne kartki, na których wspaniale prezentują się zdjęcia z przyjęcia. Na okładce znajduje się imię dziecka, data Komunii oraz grafika srebrnej Hostii, która świetnie wpisuje się w charakter uroczystości.

  59,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Kielich i Hostia (+wstążka biała) ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Kielich i Hostia (+wstążka biała)
  59,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Kielich i Hostia (+wstążka...

  Oryginalny prezent dla dziecka komunijnego w postaci personalizowanego albumu na zdjęcia. Zdobiony naklejką z religijną grafiką, imieniem dziecka i datą Komunii będzie wspaniałą pamiątką na długie lata. Album posiada czarne kartki, na których świetnie prezentują się pamiątkowe zdjęcia.

  59,98 zł

Księgi pamiątkowe I Komunii jako pamiątka na lata

Księgi pamiątkowe I Komunii są doskonałym pomysłem na zebranie wspomnień z tego wyjątkowego dnia. Księga komunijna może zostać wręczona w ramach prezentu, np. od Dziadków lub być przygotowana przez Rodziców lub organizatorów przyjęcia jako dekoracja. Księga gości komunijnych to fantastyczna pamiątka na lata. Na czystych stronach można wklejać zdjęcia z bliskimi oraz udostępnić im księgę do wpisów. W ofercie sklepu internetowego można znaleźć wiele inspiracji i oryginalnych pomysłów na księgę pamiątkową I Komunii uniwersalnych, dla chłopca i dla dziewczynki. Szczególnie polecamy eleganckie księgi z imieniem dziecka i datą uroczystości w formie personalizacji oraz inne produkty komunijne, które sprawią, że przyjęcie będzie wyjątkowe i oryginalne.

Księga pamiątkowa na Komunię uniwersalna

Księga pamiątkowa na Komunię uniwersalna to propozycja na uroczystość dla chłopca i dla dziewczynki. Srebrny i złoty kolor to najbardziej modne barwy komunijne, które pasują do obu płci. Bardzo modne i równie uniwersalne są księgi pamiątkowe komunijne z botanicznymi motywami, np. z kolekcji komunijnej Lilly of the Valley oraz księgi komunijne w rustykalnym stylu. Personalizowana księga pamiątkowa scrap rękodzieło ze wstążką to piękna propozycja produktu, która zachwyci gości lub obdarowane dziecko komunijne. Do wyboru: kolor złoty i srebrny. Księga gości z kolekcji Elegancka z krzyżykiem to równie dobry pomysł na dekorację komunijną lub prezent dla dziecka. Bardzo popularna jest także księga komunijna dla gości z sakralnym motywem złotej lub srebrnej Hostii. Ona również jest opatrzona personalizacją w postaci imienia dziecka i daty uroczystości oraz białą lub srebrną kokardką.

księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Księga pamiątkowa na Komunię chłopca

Księga pamiątkowa na Komunię chłopca różni się kolorystycznie od produktów przeznaczonych dla dziewcząt. Kolekcje komunijne ksiąg pamiątkowych dla chłopca to z pewnością Granatowa Komunia oraz Chłopiec. Wyróżniają się one niebieskimi akcentami w różnych odcieniach. Dodatkowa personalizacja doskonale komponuje się z każdym motywem.

księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Księga pamiątkowa dla chłopca

Księga pamiątkowa na Komunię dziewczynki

Księga pamiątkowa na Komunię dziewczynki wyróżniają się dominującą rolą pastelowych kolorów, głównie różu. Kolekcje komunijne: Pastelowy Kościół z dziewczynką oraz Subtelny róż to doskonale propozycje z personalizacją na okładce, które podbiją serca dziewcząt komunijnych oraz gości na przyjęciu. Urocze, różowe wstążki delikatnie dekorują księgę pamiątkową dla dziewczynki.

komunijna księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej dla dziewczynki