Księgi pamiątkowe I Komunii

Księgi pamiątkowe I Komunii

Księgi pamiątkowe I Komunii Świętej to wyjątkowy dodatek, który pozwoli zachować wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Księgę można również wręczyć dziecku jak prezent komunijny. Jest to oryginalna pamiątka komunijna, ponieważ posiada personalizowaną okładkę w postaci imienia dziecka i daty przyjęcia. Przy organizowaniu Komunii Świętej dla dziecka warto pamiętać o innych elementach. Najważniejszym dodatkiem są zaproszenia komunijne, dekoracje stołu oraz wnętrza. W naszym sklepie znajdziecie dekoracje komunijne, które wykonane zostały w spójnym stylu co księgi pamiątkowe.

Księgi pamiątkowe I Komunii

Księgi pamiątkowe I Komunii jako pamiątka na lata

Księgi pamiątkowe I Komunii są doskonałym pomysłem na zebranie wspomnień z tego wyjątkowego dnia. Księga komunijna może zostać wręczona w ramach prezentu, np. od Dziadków lub być przygotowana przez Rodziców lub organizatorów przyjęcia jako dekoracja. Księga gości komunijnych to fantastyczna pamiątka na lata. Na czystych stronach można wklejać zdjęcia z bliskimi oraz udostępnić im księgę do wpisów. W ofercie sklepu internetowego można znaleźć wiele inspiracji i oryginalnych pomysłów na księgę pamiątkową I Komunii uniwersalnych, dla chłopca i dla dziewczynki. Szczególnie polecamy eleganckie księgi z imieniem dziecka i datą uroczystości w formie personalizacji oraz inne produkty komunijne, które sprawią, że przyjęcie będzie wyjątkowe i oryginalne.

Księga pamiątkowa na Komunię uniwersalna

Księga pamiątkowa na Komunię uniwersalna to propozycja na uroczystość dla chłopca i dla dziewczynki. Srebrny i złoty kolor to najbardziej modne barwy komunijne, które pasują do obu płci. Bardzo modne i równie uniwersalne są księgi pamiątkowe komunijne z botanicznymi motywami, np. z kolekcji komunijnej Lilly of the Valley oraz księgi komunijne w rustykalnym stylu. Personalizowana księga pamiątkowa scrap rękodzieło ze wstążką to piękna propozycja produktu, która zachwyci gości lub obdarowane dziecko komunijne. Do wyboru: kolor złoty i srebrny. Księga gości z kolekcji Elegancka z krzyżykiem to równie dobry pomysł na dekorację komunijną lub prezent dla dziecka. Bardzo popularna jest także księga komunijna dla gości z sakralnym motywem złotej lub srebrnej Hostii. Ona również jest opatrzona personalizacją w postaci imienia dziecka i daty uroczystości oraz białą lub srebrną kokardką.

księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Księga pamiątkowa na Komunię chłopca

Księga pamiątkowa na Komunię chłopca różni się kolorystycznie od produktów przeznaczonych dla dziewcząt. Kolekcje komunijne ksiąg pamiątkowych dla chłopca to z pewnością Granatowa Komunia oraz Chłopiec. Wyróżniają się one niebieskimi akcentami w różnych odcieniach. Dodatkowa personalizacja doskonale komponuje się z każdym motywem.

księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Księga pamiątkowa dla chłopca

Księga pamiątkowa na Komunię dziewczynki

Księga pamiątkowa na Komunię dziewczynki wyróżniają się dominującą rolą pastelowych kolorów, głównie różu. Kolekcje komunijne: Pastelowy Kościół z dziewczynką oraz Subtelny róż to doskonale propozycje z personalizacją na okładce, które podbiją serca dziewcząt komunijnych oraz gości na przyjęciu. Urocze, różowe wstążki delikatnie dekorują księgę pamiątkową dla dziewczynki.

komunijna księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej dla dziewczynki