Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Zaproszenia na Chrzest Święty dziecka to niezbędny element tak ważnej uroczystości. Można wybrać zaproszenia na chrzest do wypisania z gotowym tekstem dla dziewczynki, dla chłopca lub w stylu boho. Wewnątrz niektórych zaproszeń znajduje się elegancki wierszyk lub cytat. Można zdecydować się również na zaproszenia na chrzest personalizowane - ręcznie zdobione lub na zaproszenia ze zdjęciem dziecka. Nasz sklep internetowy posiada również w swojej ofercie zaproszenia dla chrzestnych z najmodniejszym motywem złotych stópek. Przy organizacji Chrztu Świętego dziecka warto jest pamiętać o takich dodatkach jak: dekoracje stołu na chrzest, balony na chrzest, upominki dla gości oraz podziękowania dla chrzestnych.

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na Chrzest i Roczek to idealne rozwiązanie jeśli planujesz połączyć obie okazje w jedną uroczystość. Składane zaproszenia wewnątrz posiadają już gotowy tekst do samodzielnego wypisania. Połączenie motywu złotego aniołka i eukaliptusowych gałązek wygląda niezwykle elegancko i oryginalnie. Takie zaproszenia na pewno wśród gości spotkają się z...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Ślub i Chrzest Simple LUX 10szt (+koperty transparentne) ZAPROSZENIA na Ślub i Chrzest Simple LUX 10szt (+koperty transparentne)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Ślub Simple LUX 10szt (+koperty transparentne)

  Zaproszenia, które łączą w sobie dwie uroczystości: Chrzest i Ślub. Zaproszenia posiadają wyjątkową, oryginalną grafikę przedstawiającą parę z dzieckiem. Dzięki takim zaproszeniom poinformujesz gości o nadchodzącym wydarzeniu. Będą wspaniałą pamiątką dla wszystkich obdarowanych. 

  33,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest w stylu Vintage z wózeczkiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest w stylu Vintage z wózeczkiem 10szt (+koperty)
  37,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest w stylu Vintage z wózeczkiem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest Święty, które Świetnie sprawdzą się na uroczystość dziewczynki, ale również chłopca. Zaproszenia wykonane na wysokiej jakości papierze posiadają wypukły elegancki nadruk vintage wózka i kwiatów. Tak pięknie wykonane kartki pozwolą na poinformowanie gości o szczegółach zbliżającej się uroczystości. 

  37,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca i dziewczynki z pięknym malarskim motywem w stylu boho - piękna propozycja, która oczaruje najbliższych i pozwoli elegancko zaprosić gości. Zaproszenia prezentują się pięknie i oryginalnie, w komplecie znajdują się także eleganckie koperty z papieru kraft.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca boho Króliczek w kołysce 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca boho Króliczek w kołysce 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca boho Króliczek w kołysce 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest chłopca w stylu Boho. Każde zaproszenie zostało ozdobione urocza grafiką króliczka w ratanowym wózku, otoczonego białymi i kremowymi kwiatami. Zaproszenia są gotowe do wypisania i wręczenia przyszłym gościom. Zaskocz ich oryginalnym wzorem zaproszeń!

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty)

  Rustykalne zaproszenia na Chrzest i Roczek w komplecie z kraftowymi kopertami. Wspaniała grafika kwiatowego wianuszka idealnie wpisuje się w ponadczasowe wzory i zachwyci każdego nim obdarowanego. Zaproszenia posiadają wewnątrz gotowy tekst, który należy samodzielnie uzupełnić o najważniejsze informację. Tak przygotowane zaproszenia będą gotowe do wręczenia.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w boho stylu królują już od dłuższego czasu. Są nie tylko piękne, ale i oryginalne. Takie zaproszenie oczaruje każdego nim obdarowanego. Wydrukowany tekst zaproszeń wystarczy tylko uzupełnić o szczegółowe dane dotyczące Chrztu i są w pełni gotowe do wręczenia. Załączone do zaproszeń kraftowe koperty w cudowny sposób uzupełnią całość.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z kwiatami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z kwiatami 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w minimalistycznym wydaniu dekorowane przepięknym motywem wianuszka z zielonymi elementami i kwiatami. Zaproszenia pakowane są po 10szt w komplecie z białymi kopertami. To wspaniały sposób, by elegancko zaprosić najbliższych na uroczystość Chrztu Świętego. Przygotowane są do samodzielnego wypisania. Pasują zarówno na uroczystość...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Różowy Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Różowy Wianuszek 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Różowy Wianuszek 10szt (+różowe koperty)

  Zaproszenie na Chrzest to ważny element każdej takiej uroczystości. Chrzest bowiem to ważna chwila zarówno dla maleństwa jak i rodziców. Każdy chce takie chwile świętować z najbliższymi. By zaprosić ich do wspólnego przeżywania tego momentu idealnie sprawdzą się zaproszenia w minimalistycznym stylu. Nadruk delikatnego kwiatowego wianka zdobiący przednią...

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Biała Subtelność 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Biała Subtelność 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Biała Subtelność 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w pięknym odcieniu ciemnej zieleni są niezwykle wyjątkowe. Umieszczona grafika jasnych kwiatów zachwyca swoim subtelnym wyglądem. Cytat Jana Pawła II zamieszczony wewnątrz sprawia, ze całość nabiera bardzo eleganckiego charakteru. Zaproszenia w tym stylu zachwycą wszystkich gości. Sprawdzą się zarówno na Chrzest dla dziewczynki jak...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiaty Rustykalne 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiaty Rustykalne 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiaty Rustykalne 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z kwiatowym motywem to jedna z najmodniejszych propozycji, jak zaprosić gości na uroczystość Chrztu Świętego. Zaproszenia dekorowane są nadrukiem wysokiej jakości, przód oraz wnętrze zaproszeń zdobi grafika pudrowych kwiatów. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania, sprzedawane po 10szt wraz z białymi eleganckimi...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne Stópki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne Stópki 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne Stópki 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest dziecka w nowym, rustykalnym motywie ze stópkami. Zaproszenia pozwolą na eleganckie poinformowanie gości o zbliżającej się uroczystości. Złote stópki w kwiatowym wianuszku oczarują gości. Do każdego zaproszenia dołączone są szykowne, kraftowe koperty.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Simple 10szt (+koperty transparentne) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Simple 10szt (+koperty transparentne)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Simple 10szt (+koperty transparentne)

  Minimalistyczne zaproszenia na Chrzest Święty dziewczynki to zupełnie nowy, cieszący się popularnością motyw. Dzięki zaproszeniom w prosty i efektowny sposób poinformujesz gości o zbliżającym się wydarzeniu. Do zaproszeń dołączone są transparentne koperty, które dodają elegancji.

  33,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Simple 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Simple 10szt (+koperty)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Simple 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe, minimalistyczne zaproszenia na Chrzest dla chłopca do samodzielnego wypisania. Zaproś gości w wyjątkowy sposób wręczając im zaproszenia w transparentnych, eleganckich kopertach. Grafika przedstawiona na okładce to najnowszy trend obrazków malowanych "jedną kreską". Oryginalny wzór zachwyci gości.

  33,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki różowe Dusty Pink LUX 10szt (+koperty transparentne) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki różowe Dusty Pink LUX 10szt (+koperty transparentne)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki różowe Dusty Pink LUX 10szt (+koperty...

  Zaproszenia na Chrzest dziewczynki z różowymi kwiatami. Zaproszenia sprzedawane z kopertami, które są transparentne i  podkreślają elegancje uroczystości. Zaproszenia z wyjątkowym motywem zachęcą bliskich do przybycia na organizowane wydarzenie. Otrzymujesz gotowy zestaw do samodzielnego wypisania: 10szt zaproszeń na Chrzest dziewczynki oraz 10szt...

  33,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne Dusty Blue 10szt (+koperty transparentne) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne Dusty Blue 10szt (+koperty transparentne)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne Dusty Blue LUX 10szt (+koperty...

  Zaproszenia na Chrzest chłopca sprzedawane w komplecie z przepięknymi transparentnymi kopertami to wspaniały sposób, jak zaprosić gości na Chrzciny. Zaproszenia pakowane są po 10szt, przedstawiają motyw delikatnych kwiatów w odcieniach błękitu. Prezentują się pięknie i ponadczasowo. Dzięki transparentnym kopertom świetnie wpisują się w trendy.

  33,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest przygotowane w odcieniach zieleni eukaliptusowej to aktualnie jedne z najmodniejszych. Na okładce zaproszenia znajduje się motyw kwiatowego wieńca z gołębiem. Dodatek kwiatów w odcieniach bieli i różu sprawia, że całość prezentuje się pięknie i nowocześnie.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z nowoczesnym motywem eukaliptusa w heksagonie to wspaniała propozycja, która pozwoli Wam w wyjątkowy sposób zaprosić gości na Chrzciny. Zaproszenia posiadają botaniczny nadruk, pakowane są po 10szt w komplecie z kopertami. Zaproszenia mają elegancki tekst i przygotowane są do samodzielnego uzupełnienia.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne Dusty Blue LUX 10szt (+koperty transparentne) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne Dusty Blue LUX 10szt (+koperty transparentne)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Buciki w wianuszku 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca z grafiką bucików w złotym wianuszku z eukaliptusem. Jeżeli planujesz przekazać gościom wszelkie informacje o uroczystości to zaproszenia w białych kopertach będą najlepszą opcją. Białe koperty dodadzą elegancji, a cytat Jana Pawła II podkreśli uroczystość chwili.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Buciki w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Buciki w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Buciki w kwiatach 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki z grafiką bucików w kwiatowym wianuszku to idealny sposób na zaproszenie gości na uroczystość Chrztu. Dzięki białym kopertom dołączonym do zestawu zapakujesz zaproszenia i wręczysz bliskim. Zaproszenia zawierają uroczy cytat i są przygotowane do samodzielnego wypisania. Wyjątkowa grafika bucików i kwiatów w różowych...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Boho Kubraczek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Boho Kubraczek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Boho Kubraczek 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na Chrzest dla chłopca w wyjątkowym stylu Boho to wyjątkowa i ponadczasowa propozycja. Grafika dziecięcego kubraczka otoczonego kwiatami nadaje unikatowy wygląd. Do zestawu są dołączone białe koperty, które nadadzą elegancji. Styl Boho to wspaniały wybór na tę wyjątkową uroczystość.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Delikatne i świeże 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Delikatne i świeże 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Delikatne i świeże 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest dziewczynki w pięknych kolorach, dekorowane nadrukiem kwiatowego wianuszka. Wspaniały sposób, by zaprosić gości na Chrzciny. Zaproszenia pakowane są po 10szt i sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. To piękny wybór, jeżeli szukacie oryginalnych i niepowtarzalnych zaproszeń.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Różowe Kwiaty 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Różowe Kwiaty 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Różowe Kwiaty 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest dziewczynki pomogą Ci w elegancki sposób zaprosić bliskie osoby. Śliczna grafika przedstawiająca różowe kwiaty oczaruje wszystkich gości. Zaproszenie wewnątrz posiada gotowy tekst, który należy samodzielnie uzupełnić.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Niebieski Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Niebieski Wianuszek 10szt (+koperty)
  18,00 zł 24,98 zł
  Wyprzedaż!
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Niebieski Wianuszek 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca dekorowane pięknym motywem niebieskiego wianuszka z akcentami gałązek eukaliptusa. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, prezentują się pięknie i oryginalnie. To wspaniała propozycja, która zachwyci gości. Zaproszenia pakowane są po 10szt, w zestawie znajdują się także eleganckie białe koperty.

  18,00 zł 24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest z motywem złotego gołąbka pozwolą w piękny i elegancki sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. Zaproszenia wykonane zostały w biało-złotej kolorystyce z dbałością o najmniejszy szczegół. Wewnątrz znajduje się tekst zaproszenia do samodzielnego wypisania.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest z motywem stópek w eleganckim wianuszku. Zaproszenia wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół w biało-złotej kolorystyce. Taka propozycja wpisuje się w najmodniejsze tendy w rustykalnym stylu. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z uroczym motywem misia i baloników to wspaniała propozycja, by zaprosić gości na Chrzciny. Zaproszenia prezentują się pięknie i oryginalnie, zostały przygotowane do samodzielnego wypisania, a w komplecie znajdują się dopasowane białe koperty. Modny motyw z misiem będzie idealnym wyborem na Chrzciny dziewczynki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca z motywem misia z balonikami to fantastyczna propozycja, by zaprosić gości na Chrzciny maluszka. Do zaproszeń dołączone są białe dopasowane koperty, dzięki którym otrzymujecie kompletny zestaw. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, a urocza grafika zachwyci każdego z gości!

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Chrzest w stylu rustykalnym przygotowane specjalnie dla dziewczynki. Piękny motyw kwiatów w pudrowych odcieniach w połączeniu z kraftem prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Zaproszenia są oryginalnym wyborem, jeżeli planujecie elegancko zaprosić gości na uroczystość. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń oraz 10szt kraftowych kopert.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w stylu boho z przepiękną grafiką traw pampasowych. Zaproszenia posiadają w komplecie nowoczesne kraftowe koperty, są pakowane po 10szt. Zaproszenia na Chrzciny do samodzielnego wypisania pozwolą Wam w efektowny sposób zaprosić gości na uroczystość. Piękna i modna grafika sprawia, że zaproszenia wpisują się w aktualne trendy boho.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z kwiatami kraft 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z kwiatami kraft 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z kwiatami kraft 10szt (+koperty)

  Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty, które pasują zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Grafika na kraftowym tle przedstawiająca białe kwiaty w wianuszku oraz napis "Chrzest Święty", który nadaje zaproszeniu rustykalnego charakteru.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki boho Króliczek w kołysce 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki boho Króliczek w kołysce 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki boho Króliczek w kołysce 10szt (+koperty)

  Urocze zaproszenia na Chrzest dziewczynki w popularnym stylu Boho. Zaproszenie jest zdobione grafiką królicza w wózku otoczonego kwiatami i trawą pampasową. Zestaw zawiera 10szt zaproszeń do wypisania oraz 10szt dopasowanych, kraftowych kopert. 

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w akwarelowej odsłonie stylu boho. Piękny pomysł, by elegancko zaprosić gości zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z kraftowymi kopertami. Prezentują się nowocześnie i pięknie. To wspaniały wybór na nowoczesną uroczystość.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt (+koperty kraft) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt (+koperty kraft)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt...

  Zaproszenia na Chrzest dla Rodziców Chrzestnych wykonane w przepięknym rustykalnym stylu. W komplecie znajduje się zaproszenie dla Matki Chrzestnej oraz zaproszenie dla Ojca Chrzestnego, a także kraftowe koperty. Ten piękny komplet, który oczaruje najbliższych.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho z aniołkiem 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho z aniołkiem 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho z aniołkiem 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z aniołkiem przygotowane w stylu boho sprzedawane z kraftowymi kopertami to wspaniały pomysł, jak zaprosić gości na Chrzciny chłopca i dziewczynki. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, prezentują się pięknie i oryginalnie. Zestaw 10szt wraz z kopertami tworzy idealny duet, który pięknie wpisuje się w najnowsze trendy.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
  2 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dziecka, które wpisują się w najmodniejszy styl rustykalny i eko. Zaproszenia wykonane zostały na wysokiej jakości papierze, z dbałością o najmniejszy szczegół. Kwiatowy motyw z elementami kraftu zachwyci i zauroczy zaproszonych gości. W komplecie znajdują się najwyższej jakości kraftowe koperty, które idealnie...

  27,98 zł

Zaproszenie na Chrzest - najważniejszy element uroczystości

Chrzest Święty dziecka to wyjątkowy moment w jego życiu. Dzień, w którym wstępuje do wspólnoty Kościoła, rozpoczyna nowy etap w życiu maluszka. Z tej wyjątkowej okazji, w trosce o jego dobro i szczęście, pokażmy swoje wsparcie i miłość. Chwilę tę pragniemy spędzić w gronie rodzinnym oraz bliskich przyjaciół. Poinformujmy ich o naszych planach we właściwy sposób. Forma zaproszenia naszych najbliższych na chrzciny dziecka jest bardzo ważna. Dużą popularnością cieszą się zaproszenia uniwersalne, które pozwalają nam na pełną swobodę w wyborze umieszczania treści. Dostępne są również zaproszenia na Chrzest personalizowane, które zawierają tekst przesłany przez klienta wraz z listą zaproszonych gości.

Zaproszenia na Chrzest - najmodniejsze motywy graficzne

Zaproszenie na chrzciny powinno być wykonane z klasą i w dobrym guście, to przecież jedyna taka uroczystość w życiu naszego dziecka. Jest to pierwszy sakrament kościelny, dlatego warto skupić się na jak najlepszej organizacji tego dnia. Oferujemy zaproszenia na chrzest święty wyróżniające się bardzo dobrą jakością i projektem. Do wyboru pozostawiamy wiele różnych wzorów i motywów. Bogactwo kolorów takich jak róż, błękit, złoto, srebro i biel pomagają w stworzeniu świetnej kompozycji. Do wyboru mamy na przykład elementy gałązki eukaliptusa (kojarzącego się ze świątynią i formalnym charakterem uroczystości), złotych stópek - słodki akcent przywołujący na myśl naszą pociechę, różnorodne grafiki kwiatowe (układające się np. w wieniec), a także złote aniołki. Wewnątrz kartki umieszczony został cytat słów Jana Pawła II: ,,"Chrześcijanin rodzi się jako człowiek w tym właśnie Sakramencie. Chrzest ma bowiem moc dawania nowego życia, życia Bożego." W środku znajduje się też specjalnie wydzielone miejsce do samodzielnego wypisania wszystkich niezbędnych informacji o terminie, a także miejscu. Modną propozycją w tym sezonie są botaniczne zaproszenia na Chrzest lub rustykalne zaproszenia na Chrzest z elementami kraftu. Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki najczęściej wybierane są z motywem kwiatowego serca w różowej kolorystyce, a dla chłopca z granatowym gołąbkiem.

Zaproszenia na Chrzest z gałązką eukaliptusa

Zaproszenia na Chrzest z gałązką eukaliptusa

Zaproszenia na Chrzest dla Chrzestnych - wyjątkowe propozycje

Zaproszenia na chrzest są wizytówką całego organizowanego przez nas przyjęcia. Dostępne modele zaproszeń posiadają wymiary 15 cm x 15 cm, dołączone do nich są białe koperty, w niektórych także wstążka. Ich ładna prezencja świadczy o naszym zaangażowaniu w przygotowania. Poświęcenia szczególnej uwagi wymaga zaproszenie dla Matki Chrzestnej i zaproszenie dla Ojca Chrzestnego. Okazujemy poprzez to we właściwy sposób szacunek osobom, które w dużej mierze będą miały wpływ na życie naszej pociechy. Piękne komplety na naszej stronie ujęte są w zestawie (2x zaproszenie, 2x koperta).

Przy wypisywaniu zaproszenia na Sakrament Chrztu Świętego polecamy metaliczny długopis do ksiąg. W zależności od preferencji, można zdecydować się na srebrny lub złoty kolor. Przywiązanie dbałości o każdy szczegół będzie skutkiem niezwykłego wyglądu wszystkich zaproszeń dla gości. Ujęte w takiej formie gotowe będą do wysłania, czy też osobistego wręczenia.

Zaproszenia na Chrzest do samodzielnego wypisania z motywem w stylu boho

Zaproszenia na Chrzest do samodzielnego wypisania z motywem w stylu boho