Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Zaproszenia na Chrzest Święty dziecka to niezbędny element tak ważnej uroczystości. Można wybrać zaproszenia na chrzest do wypisania z gotowym tekstem dla dziewczynki, dla chłopca lub w stylu boho. Wewnątrz niektórych zaproszeń znajduje się elegancki wierszyk lub cytat. Można zdecydować się również na zaproszenia na chrzest personalizowane - ręcznie zdobione lub na zaproszenia ze zdjęciem dziecka. Nasz sklep internetowy posiada również w swojej ofercie zaproszenia dla chrzestnych z najmodniejszym motywem złotych stópek. Przy organizacji Chrztu Świętego dziecka warto jest pamiętać o takich dodatkach jak: dekoracje stołu na chrzest, balony na chrzest, upominki dla gości oraz podziękowania dla chrzestnych.

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty)

  Rustykalne zaproszenia na Chrzest i Roczek w komplecie z kraftowymi kopertami. Wspaniała grafika kwiatowego wianuszka idealnie wpisuje się w ponadczasowe wzory i zachwyci każdego nim obdarowanego. Zaproszenia posiadają wewnątrz gotowy tekst, który należy samodzielnie uzupełnić o najważniejsze informację. Tak przygotowane zaproszenia będą gotowe do wręczenia.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na Chrzest i Roczek to idealne rozwiązanie jeśli planujesz połączyć obie okazje w jedną uroczystość. Składane zaproszenia wewnątrz posiadają już gotowy tekst do samodzielnego wypisania. Połączenie motywu złotego aniołka i eukaliptusowych gałązek wygląda niezwykle elegancko i oryginalnie. Takie zaproszenia na pewno wśród gości spotkają się z...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w boho stylu królują już od dłuższego czasu. Są nie tylko piękne, ale i oryginalne. Takie zaproszenie oczaruje każdego nim obdarowanego. Wydrukowany tekst zaproszeń wystarczy tylko uzupełnić o szczegółowe dane dotyczące Chrztu i są w pełni gotowe do wręczenia. Załączone do zaproszeń kraftowe koperty w cudowny sposób uzupełnią całość.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z kwiatami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z kwiatami 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w minimalistycznym wydaniu dekorowane przepięknym motywem wianuszka z zielonymi elementami i kwiatami. Zaproszenia pakowane są po 10szt w komplecie z białymi kopertami. To wspaniały sposób, by elegancko zaprosić najbliższych na uroczystość Chrztu Świętego. Przygotowane są do samodzielnego wypisania. Pasują zarówno na uroczystość...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Różowy Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Różowy Wianuszek 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Różowy Wianuszek 10szt (+różowe koperty)

  Zaproszenie na Chrzest to ważny element każdej takiej uroczystości. Chrzest bowiem to ważna chwila zarówno dla maleństwa jak i rodziców. Każdy chce takie chwile świętować z najbliższymi. By zaprosić ich do wspólnego przeżywania tego momentu idealnie sprawdzą się zaproszenia w minimalistycznym stylu. Nadruk delikatnego kwiatowego wianka zdobiący przednią...

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Biała Subtelność 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Biała Subtelność 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Biała Subtelność 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w pięknym odcieniu ciemnej zieleni są niezwykle wyjątkowe. Umieszczona grafika jasnych kwiatów zachwyca swoim subtelnym wyglądem. Cytat Jana Pawła II zamieszczony wewnątrz sprawia, ze całość nabiera bardzo eleganckiego charakteru. Zaproszenia w tym stylu zachwycą wszystkich gości. Sprawdzą się zarówno na Chrzest dla dziewczynki jak...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiaty Rustykalne 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiaty Rustykalne 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiaty Rustykalne 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z kwiatowym motywem to jedna z najmodniejszych propozycji, jak zaprosić gości na uroczystość Chrztu Świętego. Zaproszenia dekorowane są nadrukiem wysokiej jakości, przód oraz wnętrze zaproszeń zdobi grafika pudrowych kwiatów. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania, sprzedawane po 10szt wraz z białymi eleganckimi...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z nowoczesnym motywem eukaliptusa w heksagonie to wspaniała propozycja, która pozwoli Wam w wyjątkowy sposób zaprosić gości na Chrzciny. Zaproszenia posiadają botaniczny nadruk, pakowane są po 10szt w komplecie z kopertami. Zaproszenia mają elegancki tekst i przygotowane są do samodzielnego uzupełnienia.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca i dziewczynki z pięknym malarskim motywem w stylu boho - piękna propozycja, która oczaruje najbliższych i pozwoli elegancko zaprosić gości. Zaproszenia prezentują się pięknie i oryginalnie, w komplecie znajdują się także eleganckie koperty z papieru kraft.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Delikatne i świeże 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Delikatne i świeże 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Delikatne i świeże 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest dziewczynki w pięknych kolorach, dekorowane nadrukiem kwiatowego wianuszka. Wspaniały sposób, by zaprosić gości na Chrzciny. Zaproszenia pakowane są po 10szt i sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. To piękny wybór, jeżeli szukacie oryginalnych i niepowtarzalnych zaproszeń.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Niebieski Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Niebieski Wianuszek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Niebieski Wianuszek 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca dekorowane pięknym motywem niebieskiego wianuszka z akcentami gałązek eukaliptusa. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, prezentują się pięknie i oryginalnie. To wspaniała propozycja, która zachwyci gości. Zaproszenia pakowane są po 10szt, w zestawie znajdują się także eleganckie białe koperty.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest z motywem złotego gołąbka pozwolą w piękny i elegancki sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. Zaproszenia wykonane zostały w biało-złotej kolorystyce z dbałością o najmniejszy szczegół. Wewnątrz znajduje się tekst zaproszenia do samodzielnego wypisania.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest z motywem stópek w eleganckim wianuszku. Zaproszenia wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół w biało-złotej kolorystyce. Taka propozycja wpisuje się w najmodniejsze tendy w rustykalnym stylu. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wózeczek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wózeczek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wózeczek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest zdobione uroczym motywem złotego wózeczka. Zaproszenia zostały wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół na papierze o wysokiej jakości. Cudowny dodatek, który w wyjątkowy i elegancki sposób zaprosi najbliższych na Chrzest Święty dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Chrzest w stylu rustykalnym przygotowane specjalnie dla dziewczynki. Piękny motyw kwiatów w pudrowych odcieniach w połączeniu z kraftem prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Zaproszenia są oryginalnym wyborem, jeżeli planujecie elegancko zaprosić gości na uroczystość. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń oraz 10szt kraftowych kopert.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w stylu boho z przepiękną grafiką traw pampasowych. Zaproszenia posiadają w komplecie nowoczesne kraftowe koperty, są pakowane po 10szt. Zaproszenia na Chrzciny do samodzielnego wypisania pozwolą Wam w efektowny sposób zaprosić gości na uroczystość. Piękna i modna grafika sprawia, że zaproszenia wpisują się w aktualne trendy boho.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
  2 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dziecka, które wpisują się w najmodniejszy styl rustykalny i eko. Zaproszenia wykonane zostały na wysokiej jakości papierze, z dbałością o najmniejszy szczegół. Kwiatowy motyw z elementami kraftu zachwyci i zauroczy zaproszonych gości. W komplecie znajdują się najwyższej jakości kraftowe koperty, które idealnie...

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt (+koperty kraft) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt (+koperty kraft)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt...

  Zaproszenia na Chrzest dla Rodziców Chrzestnych wykonane w przepięknym rustykalnym stylu. W komplecie znajduje się zaproszenie dla Matki Chrzestnej oraz zaproszenie dla Ojca Chrzestnego, a także kraftowe koperty. Ten piękny komplet, który oczaruje najbliższych.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w akwarelowej odsłonie stylu boho. Piękny pomysł, by elegancko zaprosić gości zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z kraftowymi kopertami. Prezentują się nowocześnie i pięknie. To wspaniały wybór na nowoczesną uroczystość.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho z aniołkiem 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho z aniołkiem 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho z aniołkiem 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z aniołkiem przygotowane w stylu boho sprzedawane z kraftowymi kopertami to wspaniały pomysł, jak zaprosić gości na Chrzciny chłopca i dziewczynki. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, prezentują się pięknie i oryginalnie. Zestaw 10szt wraz z kopertami tworzy idealny duet, który pięknie wpisuje się w najnowsze trendy.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z kwiatami kraft 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z kwiatami kraft 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z kwiatami kraft 10szt (+koperty)

  Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty, które pasują zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Grafika na kraftowym tle przedstawiająca białe kwiaty w wianuszku oraz napis "Chrzest Święty", który nadaje zaproszeniu rustykalnego charakteru.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty)
  7 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem ślicznych dziecięcych stópek w kolorze złotym pozwolą zaprosić gości na uroczystość w wyjątkowy sposób. Zaproszenia wykonane są z dobrej jakości papieru oraz z dbałością o najmniejszy szczegół.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  4 Recenzje

  Przepiękny komplet zaproszeń dla Rodziców Chrzestnych w zestawie z białymi kopertami. Wspaniała propozycja, która oczaruje najbliższych. Wysokiej jakości papier oraz śliczny nadruk złotych stópek pięknie uzupełnia całą kolekcję ba Chrzest Złote Stópki.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Dziecięca Niewinność 10szt (+wstążki+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Dziecięca Niewinność 10szt (+wstążki+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Dziecięca Niewinność 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty w cudownej pastelowej kolorystyce. Okładka zaproszeń ozdobiona jest malutką dziewczynką śpiącą na ślicznych kwiatkach.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+wstążki+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+wstążki+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty dla dziewczynki. Zdobione motywem pastelowego wianuszka z delikatnych kwiatów prezentują się niezwykle pięknie i uroczo. Wspaniała propozycja, aby w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na uroczystość Chrztu Świętego dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  9,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  3 Recenzje

  Wspaniała propozycja, która pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić Rodziców Chrzestnych na Chrzest Maluszka. Zaproszenia wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół oraz ozdobione piękną i delikatną grafiką subtelnych róż. Idealna propozycja na Chrzest Święty dziewczynki.

  9,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Zaproszenia zdobione minimalistycznym motywem gałązki eukaliptusa w wyjątkowy sposób pozwolą zaprosić gości na na Chrzest Święty dziecka. Odcienie bieli, złota i butelkowej zieleni powodują, że zaproszenia na Chrzest z kolekcji Eukaliptus prezentują się niezwykle elegancko.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  9,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  4 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dla Rodziców Chrzestnych z eleganckim motywem eukaliptusa. Wspaniała propozycja, która pozwoli w piękny sposób zaprosić najbliższe osoby na uroczystość. W zestawie znajdują się koperty, dzięki czemu jest to gotowy komplet do wręczenia Chrzestnym.

  9,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+eukaliptusowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+eukaliptusowe koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+białe...

  Zaproszenia na Chrzest utrzymane w najmodniejszych trendach! Piękne zaproszenia na Chrzest chłopca i dziewczynki w eleganckim, minimalistycznym wydaniu. Zaproszenia zostały ozdobione wianuszkiem z gałązkami eukaliptusa oraz elementami w kolorze matowego złota. W komplecie znajdują się koperty w niespotykanym eukaliptusowym odcieniu. Całość prezentuje się...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem (+koperty) KPL 2szt ZAPROSZENIA dla Chrzestnych na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem (+koperty) KPL 2szt
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem (+koperty)...

  Zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest Święty dekorowane oryginalnym motywem wianuszka z eukaliptusem. W komplecie znajdują się dwie sztuki zaproszeń: Dla Matki Chrzestnej oraz Dla Ojca Chrzestnego, a także dwie sztuki dopasowanych kopert najwyższej jakości w przepięknym eukaliptusowym kolorze. Cały zestaw prezentuje się pięknie i oryginalnie. Zaproszenia...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest botaniczne Białe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest botaniczne Białe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest botaniczne Białe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Chrzest botaniczne to jedna z najmodniejszych propozycji na Chrzciny chłopca i dziewczynki. Zaproszenia prezentują się bardzo oryginalnie, świetnie wpisują się w trendy. To wspaniały sposób, by oczarować gości i zaprosić ich w wyjątkowy sposób. Zaproszenia pasują zarówno do stylu naturalnego, botanicznego, jak i na rustykalne przyjęcia. W...

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest z heksagonem Srebrne z kwiatami (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest z heksagonem Srebrne z kwiatami (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest z heksagonem Srebrne z kwiatami (+koperty)

  Piękne zaproszenia na Chrzest dziecka przygotowane w odcieniach srebrna i różu, dekorowane efektownym heksagonem na okładce. Zaproszenia na Chrzest do wypisania z motywem kwiatów, sprzedawane w komplecie z białymi kopertami to idealny wybór, by zaprosić gości na uroczystość.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziecka zdobione motywem minimalistycznej gałązki. Wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół na papierze o wysokiej jakości prezentują się rewelacyjnie. Tak przygotowane zaproszenia w wyjątkowy sposób pozwolą zaprosić najbliższych na uroczystość dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Cudowne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem złotego aniołka trzymającego w rączkach gołąbka. Piękna propozycja, która pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na tak ważną uroczystość. W zestawie znajdują się także białe koperty, które dodadzą zaproszeniom uroku i elegancji.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Wyjątkowo eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziecka zdobione nowoczesną grafiką szaro-zielonych listków. Wewnątrz zaproszenia znajduje się piękny cytat oraz tekst do samodzielnego uzupełnienia. Zaproszenia na Chrzest wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół na papierze o wysokiej jakości.

  24,98 zł

Zaproszenie na Chrzest - najważniejszy element uroczystości

Chrzest Święty dziecka to wyjątkowy moment w jego życiu. Dzień, w którym wstępuje do wspólnoty Kościoła, rozpoczyna nowy etap w życiu maluszka. Z tej wyjątkowej okazji, w trosce o jego dobro i szczęście, pokażmy swoje wsparcie i miłość. Chwilę tę pragniemy spędzić w gronie rodzinnym oraz bliskich przyjaciół. Poinformujmy ich o naszych planach we właściwy sposób. Forma zaproszenia naszych najbliższych na chrzciny dziecka jest bardzo ważna. Dużą popularnością cieszą się zaproszenia uniwersalne, które pozwalają nam na pełną swobodę w wyborze umieszczania treści. Dostępne są również zaproszenia na Chrzest personalizowane, które zawierają tekst przesłany przez klienta wraz z listą zaproszonych gości.

Zaproszenia na Chrzest - najmodniejsze motywy graficzne

Zaproszenie na chrzciny powinno być wykonane z klasą i w dobrym guście, to przecież jedyna taka uroczystość w życiu naszego dziecka. Jest to pierwszy sakrament kościelny, dlatego warto skupić się na jak najlepszej organizacji tego dnia. Oferujemy zaproszenia na chrzest święty wyróżniające się bardzo dobrą jakością i projektem. Do wyboru pozostawiamy wiele różnych wzorów i motywów. Bogactwo kolorów takich jak róż, błękit, złoto, srebro i biel pomagają w stworzeniu świetnej kompozycji. Do wyboru mamy na przykład elementy gałązki eukaliptusa (kojarzącego się ze świątynią i formalnym charakterem uroczystości), złotych stópek - słodki akcent przywołujący na myśl naszą pociechę, różnorodne grafiki kwiatowe (układające się np. w wieniec), a także złote aniołki. Wewnątrz kartki umieszczony został cytat słów Jana Pawła II: ,,"Chrześcijanin rodzi się jako człowiek w tym właśnie Sakramencie. Chrzest ma bowiem moc dawania nowego życia, życia Bożego." W środku znajduje się też specjalnie wydzielone miejsce do samodzielnego wypisania wszystkich niezbędnych informacji o terminie, a także miejscu. Modną propozycją w tym sezonie są botaniczne zaproszenia na Chrzest lub rustykalne zaproszenia na Chrzest z elementami kraftu. Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki najczęściej wybierane są z motywem kwiatowego serca w różowej kolorystyce, a dla chłopca z granatowym gołąbkiem.

Zaproszenia na Chrzest z gałązką eukaliptusa

Zaproszenia na Chrzest z gałązką eukaliptusa

Zaproszenia na Chrzest dla Chrzestnych - wyjątkowe propozycje

Zaproszenia na chrzest są wizytówką całego organizowanego przez nas przyjęcia. Dostępne modele zaproszeń posiadają wymiary 15 cm x 15 cm, dołączone do nich są białe koperty, w niektórych także wstążka. Ich ładna prezencja świadczy o naszym zaangażowaniu w przygotowania. Poświęcenia szczególnej uwagi wymaga zaproszenie dla Matki Chrzestnej i zaproszenie dla Ojca Chrzestnego. Okazujemy poprzez to we właściwy sposób szacunek osobom, które w dużej mierze będą miały wpływ na życie naszej pociechy. Piękne komplety na naszej stronie ujęte są w zestawie (2x zaproszenie, 2x koperta).

Przy wypisywaniu zaproszenia na Sakrament Chrztu Świętego polecamy metaliczny długopis do ksiąg. W zależności od preferencji, można zdecydować się na srebrny lub złoty kolor. Przywiązanie dbałości o każdy szczegół będzie skutkiem niezwykłego wyglądu wszystkich zaproszeń dla gości. Ujęte w takiej formie gotowe będą do wysłania, czy też osobistego wręczenia.

Zaproszenia na Chrzest do samodzielnego wypisania z motywem w stylu boho

Zaproszenia na Chrzest do samodzielnego wypisania z motywem w stylu boho