Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Zaproszenia na Chrzest Święty dziecka to niezbędny element tak ważnej uroczystości. Można wybrać zaproszenia na chrzest do wypisania z gotowym tekstem dla dziewczynki, dla chłopca lub w stylu boho. Wewnątrz niektórych zaproszeń znajduje się elegancki wierszyk lub cytat. Można zdecydować się również na zaproszenia na chrzest personalizowane - ręcznie zdobione lub na zaproszenia ze zdjęciem dziecka. Nasz sklep internetowy posiada również w swojej ofercie zaproszenia dla chrzestnych z najmodniejszym motywem złotych stópek. Przy organizacji Chrztu Świętego dziecka warto jest pamiętać o takich dodatkach jak: dekoracje stołu na chrzest, balony na chrzest, upominki dla gości oraz podziękowania dla chrzestnych.

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

 • ZAPROSZENIA na Chrzest Kościółek w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Kościółek w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Kościółek w kwiatach 10szt (+koperty)

  Eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziecka z motywem kościółka w przepięknych kwiatach. Delikatna kolorystyka nawiązuje do okazji. Wybieraj zaproszenia do samodzielnego wypisania. Produkt sprzedawany w komplecie z białymi kopertami. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Białe Róże z misiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Białe Róże z misiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Białe Róże z misiem 10szt (+koperty)

  Pięknie zaproszenia na Chrzest Święty z motywem misia w otoczeniu białych róż oraz konwalii. Zawiadom bliskich w eleganckim stylu. Zaproszenia przeznaczone są do samodzielnego wypisania. Sprzedawane w komplecie z kopertami. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+eukaliptusowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+eukaliptusowe koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+białe...

  Zaproszenia na Chrzest utrzymane w najmodniejszych trendach! Piękne zaproszenia na Chrzest chłopca i dziewczynki w eleganckim, minimalistycznym wydaniu. Zaproszenia zostały ozdobione wianuszkiem z gałązkami eukaliptusa oraz elementami w kolorze matowego złota. W komplecie znajdują się koperty w niespotykanym eukaliptusowym odcieniu. Całość prezentuje się...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem (+koperty) KPL 2szt ZAPROSZENIA dla Chrzestnych na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem (+koperty) KPL 2szt
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem (+koperty)...

  Zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest Święty dekorowane oryginalnym motywem wianuszka z eukaliptusem. W komplecie znajdują się dwie sztuki zaproszeń: Dla Matki Chrzestnej oraz Dla Ojca Chrzestnego, a także dwie sztuki dopasowanych kopert najwyższej jakości w przepięknym eukaliptusowym kolorze. Cały zestaw prezentuje się pięknie i oryginalnie. Zaproszenia...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Słonik z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Słonik z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Słonik z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z motywem słonika pośród eukaliptusa to prawdziwy hit! Wykorzystaj je aby zaprosić gości na uroczystość. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania, sprzedawane po 10szt wraz z białymi eleganckimi kopertami. Świetny wybór na Chrzest dziewczynki lub chłopca.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z kołyską 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z kołyską 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z kołyską 10szt (+koperty)

  Wspaniałe zaproszenia na Chrzest z grafiką kołyski na akwarelowym tle. Zaproś bliskich na uroczystość w eleganckim stylu. Zaproszenia przeznaczone są do samodzielnego wypisania. W komplecie znajduje się 10 sztuk białych kopert. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest przygotowane w odcieniach zieleni eukaliptusowej to aktualnie jedne z najmodniejszych. Na okładce zaproszenia znajduje się motyw kwiatowego wieńca z gołębiem. Dodatek kwiatów w odcieniach bieli i różu sprawia, że całość prezentuje się pięknie i nowocześnie.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z uroczym motywem misia i baloników to wspaniała propozycja, by zaprosić gości na Chrzciny. Zaproszenia prezentują się pięknie i oryginalnie, zostały przygotowane do samodzielnego wypisania, a w komplecie znajdują się dopasowane białe koperty. Modny motyw z misiem będzie idealnym wyborem na Chrzciny dziewczynki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca z motywem misia z balonikami to fantastyczna propozycja, by zaprosić gości na Chrzciny maluszka. Do zaproszeń dołączone są białe dopasowane koperty, dzięki którym otrzymujecie kompletny zestaw. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, a urocza grafika zachwyci każdego z gości!

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca i dziewczynki z pięknym malarskim motywem w stylu boho - piękna propozycja, która oczaruje najbliższych i pozwoli elegancko zaprosić gości. Zaproszenia prezentują się pięknie i oryginalnie, w komplecie znajdują się także eleganckie koperty z papieru kraft.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w boho stylu królują już od dłuższego czasu. Są nie tylko piękne, ale i oryginalne. Takie zaproszenie oczaruje każdego nim obdarowanego. Wydrukowany tekst zaproszeń wystarczy tylko uzupełnić o szczegółowe dane dotyczące Chrztu i są w pełni gotowe do wręczenia. Załączone do zaproszeń kraftowe koperty w cudowny sposób uzupełnią całość.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest wianuszek Białe Róże ze stópkami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest wianuszek Białe Róże ze stópkami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest wianuszek Białe Róże ze stópkami 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z pięknym kwiatowym motywem białych róż i konwalii oraz nadrukiem stópek w złotym kolorze to idealna propozycja na Chrzciny chłopca i dziewczynki. Zaproszenia prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Pozwolą zaprosić gości na uroczystość w elegancki sposób.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
  2 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dziecka, które wpisują się w najmodniejszy styl rustykalny i eko. Zaproszenia wykonane zostały na wysokiej jakości papierze, z dbałością o najmniejszy szczegół. Kwiatowy motyw z elementami kraftu zachwyci i zauroczy zaproszonych gości. W komplecie znajdują się najwyższej jakości kraftowe koperty, które idealnie...

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty)

  Rustykalne zaproszenia na Chrzest i Roczek w komplecie z kraftowymi kopertami. Wspaniała grafika kwiatowego wianuszka idealnie wpisuje się w ponadczasowe wzory i zachwyci każdego nim obdarowanego. Zaproszenia posiadają wewnątrz gotowy tekst, który należy samodzielnie uzupełnić o najważniejsze informację. Tak przygotowane zaproszenia będą gotowe do wręczenia.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt (+koperty kraft) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt (+koperty kraft)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt...

  Zaproszenia na Chrzest dla Rodziców Chrzestnych wykonane w przepięknym rustykalnym stylu. W komplecie znajduje się zaproszenie dla Matki Chrzestnej oraz zaproszenie dla Ojca Chrzestnego, a także kraftowe koperty. Ten piękny komplet, który oczaruje najbliższych.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty)
  7 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem ślicznych dziecięcych stópek w kolorze złotym pozwolą zaprosić gości na uroczystość w wyjątkowy sposób. Zaproszenia wykonane są z dobrej jakości papieru oraz z dbałością o najmniejszy szczegół.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  4 Recenzje

  Przepiękny komplet zaproszeń dla Rodziców Chrzestnych w zestawie z białymi kopertami. Wspaniała propozycja, która oczaruje najbliższych. Wysokiej jakości papier oraz śliczny nadruk złotych stópek pięknie uzupełnia całą kolekcję ba Chrzest Złote Stópki.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+wstążki+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+wstążki+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty dla dziewczynki. Zdobione motywem pastelowego wianuszka z delikatnych kwiatów prezentują się niezwykle pięknie i uroczo. Wspaniała propozycja, aby w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na uroczystość Chrztu Świętego dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  9,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  3 Recenzje

  Wspaniała propozycja, która pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić Rodziców Chrzestnych na Chrzest Maluszka. Zaproszenia wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół oraz ozdobione piękną i delikatną grafiką subtelnych róż. Idealna propozycja na Chrzest Święty dziewczynki.

  9,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na Chrzest i Roczek to idealne rozwiązanie jeśli planujesz połączyć obie okazje w jedną uroczystość. Składane zaproszenia wewnątrz posiadają już gotowy tekst do samodzielnego wypisania. Połączenie motywu złotego aniołka i eukaliptusowych gałązek wygląda niezwykle elegancko i oryginalnie. Takie zaproszenia na pewno wśród gości spotkają się z...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Cudowne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem złotego aniołka trzymającego w rączkach gołąbka. Piękna propozycja, która pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na tak ważną uroczystość. W zestawie znajdują się także białe koperty, które dodadzą zaproszeniom uroku i elegancji.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest wykonane w delikatnym i eleganckim stylu, dekorowane motywem złotego aniołka i gałązek eukaliptusa. Zaproszenia pakowane są po 10szt w komplecie z kopertami, dzięki czemu otrzymujecie gotowy zestaw. Piękny wybór, by oczarować najbliższych i zaprosić ich na Chrzciny maluszka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Chrzest w stylu rustykalnym przygotowane specjalnie dla dziewczynki. Piękny motyw kwiatów w pudrowych odcieniach w połączeniu z kraftem prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Zaproszenia są oryginalnym wyborem, jeżeli planujecie elegancko zaprosić gości na uroczystość. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń oraz 10szt kraftowych kopert.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca boho Króliczek w kołysce 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca boho Króliczek w kołysce 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca boho Króliczek w kołysce 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest chłopca w stylu Boho. Każde zaproszenie zostało ozdobione urocza grafiką króliczka w ratanowym wózku, otoczonego białymi i kremowymi kwiatami. Zaproszenia są gotowe do wypisania i wręczenia przyszłym gościom. Zaskocz ich oryginalnym wzorem zaproszeń!

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne Stópki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne Stópki 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne Stópki 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest dziecka w nowym, rustykalnym motywie ze stópkami. Zaproszenia pozwolą na eleganckie poinformowanie gości o zbliżającej się uroczystości. Złote stópki w kwiatowym wianuszku oczarują gości. Do każdego zaproszenia dołączone są szykowne, kraftowe koperty.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne Dusty Blue LUX 10szt (+koperty transparentne) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne Dusty Blue LUX 10szt (+koperty transparentne)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Buciki w wianuszku 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca z grafiką bucików w złotym wianuszku z eukaliptusem. Jeżeli planujesz przekazać gościom wszelkie informacje o uroczystości to zaproszenia w białych kopertach będą najlepszą opcją. Białe koperty dodadzą elegancji, a cytat Jana Pawła II podkreśli uroczystość chwili.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Buciki w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Buciki w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Buciki w kwiatach 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki z grafiką bucików w kwiatowym wianuszku to idealny sposób na zaproszenie gości na uroczystość Chrztu. Dzięki białym kopertom dołączonym do zestawu zapakujesz zaproszenia i wręczysz bliskim. Zaproszenia zawierają uroczy cytat i są przygotowane do samodzielnego wypisania. Wyjątkowa grafika bucików i kwiatów w różowych...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Różowe Kwiaty 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Różowe Kwiaty 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Różowe Kwiaty 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest dziewczynki pomogą Ci w elegancki sposób zaprosić bliskie osoby. Śliczna grafika przedstawiająca różowe kwiaty oczaruje wszystkich gości. Zaproszenie wewnątrz posiada gotowy tekst, który należy samodzielnie uzupełnić.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Boho Kubraczek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Boho Kubraczek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Boho Kubraczek 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na Chrzest dla chłopca w wyjątkowym stylu Boho to wyjątkowa i ponadczasowa propozycja. Grafika dziecięcego kubraczka otoczonego kwiatami nadaje unikatowy wygląd. Do zestawu są dołączone białe koperty, które nadadzą elegancji. Styl Boho to wspaniały wybór na tę wyjątkową uroczystość.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z nowoczesnym motywem eukaliptusa w heksagonie to wspaniała propozycja, która pozwoli Wam w wyjątkowy sposób zaprosić gości na Chrzciny. Zaproszenia posiadają botaniczny nadruk, pakowane są po 10szt w komplecie z kopertami. Zaproszenia mają elegancki tekst i przygotowane są do samodzielnego uzupełnienia.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Różowy Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Różowy Wianuszek 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Różowy Wianuszek 10szt (+różowe koperty)

  Zaproszenie na Chrzest to ważny element każdej takiej uroczystości. Chrzest bowiem to ważna chwila zarówno dla maleństwa jak i rodziców. Każdy chce takie chwile świętować z najbliższymi. By zaprosić ich do wspólnego przeżywania tego momentu idealnie sprawdzą się zaproszenia w minimalistycznym stylu. Nadruk delikatnego kwiatowego wianka zdobiący przednią...

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z kwiatami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z kwiatami 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w minimalistycznym wydaniu dekorowane przepięknym motywem wianuszka z zielonymi elementami i kwiatami. Zaproszenia pakowane są po 10szt w komplecie z białymi kopertami. To wspaniały sposób, by elegancko zaprosić najbliższych na uroczystość Chrztu Świętego. Przygotowane są do samodzielnego wypisania. Pasują zarówno na uroczystość...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Biała Subtelność 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Biała Subtelność 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Biała Subtelność 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w pięknym odcieniu ciemnej zieleni są niezwykle wyjątkowe. Umieszczona grafika jasnych kwiatów zachwyca swoim subtelnym wyglądem. Cytat Jana Pawła II zamieszczony wewnątrz sprawia, ze całość nabiera bardzo eleganckiego charakteru. Zaproszenia w tym stylu zachwycą wszystkich gości. Sprawdzą się zarówno na Chrzest dla dziewczynki jak...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Ślub i Chrzest Simple LUX 10szt (+koperty transparentne) ZAPROSZENIA na Ślub i Chrzest Simple LUX 10szt (+koperty transparentne)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Ślub Simple LUX 10szt (+koperty transparentne)

  Zaproszenia, które łączą w sobie dwie uroczystości: Chrzest i Ślub. Zaproszenia posiadają wyjątkową, oryginalną grafikę przedstawiającą parę z dzieckiem. Dzięki takim zaproszeniom poinformujesz gości o nadchodzącym wydarzeniu. Będą wspaniałą pamiątką dla wszystkich obdarowanych. 

  33,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Stópki na dłoniach Simple 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Stópki na dłoniach Simple 10szt (+koperty)
  25,00 zł 27,98 zł
  Wyprzedaż!
  ZAPROSZENIA na Chrzest Stópki na dłoniach Simple 10szt (+koperty)

  Eleganckie zaproszenia na chrzest dziewczynki jak i chłopca. Posiadają gotowy tekst, który należy własnoręcznie uzupełnić. Zdobi je motyw graficzny dłoni trzymających dziecięce stópki. Wewnątrz umieszczony został również fragment wypowiedzi Jana Pawła II. Zaproszenia wysyłane są w komplecie z kraftowymi kopertami.

  25,00 zł 27,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na ślub i chrzest razem boho z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na ślub i chrzest razem boho z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na ślub i chrzest razem boho z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest i Ślub w jednym! Jeśli przygotowujecie obydwie uroczystości możecie skorzystać z jednego zaproszenia! Zaproszenie wykonane zostało w modnym stylu: boho i botanicznym! Posiadają eleganckie kraftowe koperty. 

  27,98 zł

Zaproszenie na Chrzest - najważniejszy element uroczystości

Chrzest Święty dziecka to wyjątkowy moment w jego życiu. Dzień, w którym wstępuje do wspólnoty Kościoła, rozpoczyna nowy etap w życiu maluszka. Z tej wyjątkowej okazji, w trosce o jego dobro i szczęście, pokażmy swoje wsparcie i miłość. Chwilę tę pragniemy spędzić w gronie rodzinnym oraz bliskich przyjaciół. Poinformujmy ich o naszych planach we właściwy sposób. Forma zaproszenia naszych najbliższych na chrzciny dziecka jest bardzo ważna. Dużą popularnością cieszą się zaproszenia uniwersalne, które pozwalają nam na pełną swobodę w wyborze umieszczania treści. Dostępne są również zaproszenia na Chrzest personalizowane, które zawierają tekst przesłany przez klienta wraz z listą zaproszonych gości.

Zaproszenia na Chrzest - najmodniejsze motywy graficzne

Zaproszenie na chrzciny powinno być wykonane z klasą i w dobrym guście, to przecież jedyna taka uroczystość w życiu naszego dziecka. Jest to pierwszy sakrament kościelny, dlatego warto skupić się na jak najlepszej organizacji tego dnia. Oferujemy zaproszenia na chrzest święty wyróżniające się bardzo dobrą jakością i projektem. Do wyboru pozostawiamy wiele różnych wzorów i motywów. Bogactwo kolorów takich jak róż, błękit, złoto, srebro i biel pomagają w stworzeniu świetnej kompozycji. Do wyboru mamy na przykład elementy gałązki eukaliptusa (kojarzącego się ze świątynią i formalnym charakterem uroczystości), złotych stópek - słodki akcent przywołujący na myśl naszą pociechę, różnorodne grafiki kwiatowe (układające się np. w wieniec), a także złote aniołki. Wewnątrz kartki umieszczony został cytat słów Jana Pawła II: ,,"Chrześcijanin rodzi się jako człowiek w tym właśnie Sakramencie. Chrzest ma bowiem moc dawania nowego życia, życia Bożego." W środku znajduje się też specjalnie wydzielone miejsce do samodzielnego wypisania wszystkich niezbędnych informacji o terminie, a także miejscu. Modną propozycją w tym sezonie są botaniczne zaproszenia na Chrzest lub rustykalne zaproszenia na Chrzest z elementami kraftu. Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki najczęściej wybierane są z motywem kwiatowego serca w różowej kolorystyce, a dla chłopca z granatowym gołąbkiem.

Zaproszenia na Chrzest z gałązką eukaliptusa

Zaproszenia na Chrzest z gałązką eukaliptusa

Zaproszenia na Chrzest dla Chrzestnych - wyjątkowe propozycje

Zaproszenia na chrzest są wizytówką całego organizowanego przez nas przyjęcia. Dostępne modele zaproszeń posiadają wymiary 15 cm x 15 cm, dołączone do nich są białe koperty, w niektórych także wstążka. Ich ładna prezencja świadczy o naszym zaangażowaniu w przygotowania. Poświęcenia szczególnej uwagi wymaga zaproszenie dla Matki Chrzestnej i zaproszenie dla Ojca Chrzestnego. Okazujemy poprzez to we właściwy sposób szacunek osobom, które w dużej mierze będą miały wpływ na życie naszej pociechy. Piękne komplety na naszej stronie ujęte są w zestawie (2x zaproszenie, 2x koperta).

Przy wypisywaniu zaproszenia na Sakrament Chrztu Świętego polecamy metaliczny długopis do ksiąg. W zależności od preferencji, można zdecydować się na srebrny lub złoty kolor. Przywiązanie dbałości o każdy szczegół będzie skutkiem niezwykłego wyglądu wszystkich zaproszeń dla gości. Ujęte w takiej formie gotowe będą do wysłania, czy też osobistego wręczenia.

Zaproszenia na Chrzest do samodzielnego wypisania z motywem w stylu boho

Zaproszenia na Chrzest do samodzielnego wypisania z motywem w stylu boho